۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزیلند؛ اقدامی برای زندگی در یک کشور چند قومی امن، فوق‌العاده زیبا و بسیار دوستانه است. در سال‌های اخیر کشور نیوزلند به‌عنوان مکانی آرام و با ارائه خدماتی چون یارانه درمانی توانسته در میان مهاجران جایگاه بسیار ویژه‌ای را به خود اختصاص دهد. نیوزلند از بین همه کشورهای پیشرفته انگلیسی‌زبان، از لحاظ هزینه‌های زندگی، تحصیل و مهاجرت و همچنین مدت‌زمان لازم برای اخذ اقامت، متمایز است.

مقدمه

مهاجرت به نیوزلند

کشور نیوزلند به‌دلیل طبیعت زیبا و همچنین اقتصاد قدرتمند و قوی که دارد، ازجمله کشورهای برتر مهاجرتی به شمار می‌آید.از نظر اندازه، نیوزیلند کمی بزرگ‌تر از انگلستان است، اما فقط 5 میلیون نفر جمعیت دارد. نیوزیلند به‌طور فزاینده‌ای شاهد ورود مهاجران از سراسر جهان است. اگر قصد مهاجرت با خانواده را دارید، یافتن یک مدرسه خوب برای شما در اولویت است. نیوزلند یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی در جهان را دارد. نیوزلند از 32 کشور توسعه‌یافته‌ای که در شاخص زندگی بهتر OECD در سال 2013 موردبررسی قرارگرفته‌اند، بیشترین درصد هزینه‌های عمومی را به آموزش اختصاص داده است.

ساکنان نیوزیلند و کسانی که دارای ویزای کار معتبر برای بیش از 2 سال هستند، از یک سیستم بهداشت عمومی یارانه دولتی که رایگان یا کم‌هزینه است، بهره‌مند می‌شوند.

کیفیت زندگی ارائه شده در نیوزیلند بارها در گزارش‌های جهانی نشان داده شده است. گزارش سال 2014 مرسر، اوکلند را از نظر "کیفیت زندگی" در رتبه 3 جهان و ولینگتون را در رتبه 12 قرار داد. نظرسنجی مشابه واحد اقتصادی اکونومیست، اوکلند را در رتبه دهم از میان 140 شهر قرار داده و سازمان ملل متحد در آخرین شاخص توسعه انسانی خود، نیوزلند را از بین 187 کشور، هفتم کرده است. نیوزیلند واقعاً مکانی باورنکردنی برای زندگی است.

مهاجرت به نیوزیلند شامل چندین مرحله است - کسب یا تأیید تحصیلات و تجربه کاری و در دسترس بودن قرارداد از طرف کارفرمای نیوزلندی- همه این‌ها به امتیاز گیری در سیستم مهاجرت مبتنی بر امتیاز و درخواست اقامت دائم کمک می‌کند. ممکن است چندین روش برای مهاجرت وجود داشته باشد. در این مطلب دسته‌هایی را می‌یابید که می‌توانید برای آن‌ها در نظر گرفته شوید. لطفاً توجه داشته باشید که همه‌چیز کاملاً به شرایط فردی شما وابسته است.

در حال حاضر، گروه مهاجر نیروی کار ماهر اصلی‌ترین گروه حرفه‌ای برای دریافت اقامت دائم در نیوزیلند است.

روش‌ های مهاجرت به نیوزلند

روش‌های مهاجرت به کشور نیوزلند متنوع است اما آنچه بسیار مهم است ارزیابی شرایط خاصی است که هر یک از روش‌ها اعلام‌ کرده‌اند این گزینه برای شما و خانواده‌تان (در صورتی که خانوادگی مهاجرت می کنید) ارائه می‌شود. در مرحله اول شما باید خودتان را در برابر سیاست‌های این کشور ارزیابی نمایید به این ترتیب بررسی می‌شود که کدام یک گزینه بهتری برای شما است.

به طور دقیق‌تر راه‌هایی که برای مهاجرت به نیوزلند وجود دارد، از طریق نیروی کار ماهر و متخصص، از طریق الحاق یا پیوستن همسر و همینطور از طریق کار و سرمایه‌گذاری است. یک موضوع در زمینه کار در نیوزلند این است که ویزای تخصص این کشور با ویزای کار با هم تفاوت دارد، در ویزای تخصص سابقه کار شما بسیار مهم است اما در ویزای کار ساده می‌توانید حکم کارآموز را نیز داشته باشید.

در نظر داشته باشید که همه چیز باید به شکل صحیح پیش برود. یعنی افرادی که به فکر اخذ ویزای سرمایه‌گذاری نیوزلند هستند باید بدانند که میزان بودجه اولیه آن‌ها می‌تواند شرایط را آسان‌تر نماید مبرهن است که اگر بودجه اولیه در وضعیت صحیحی قرار نگیرد نمی‌تواند شرایط خوبی در کشور نیوزلند فراهم سازد. اقامت خانه در کشور نیوزلند با اجاره خانه فراهم نشده است اما خرید خانه در نیوزلند و گرفتن اقامت یکی از روش‌های مناسب است.

مورد بعدی این است که کار و سرمایه‌گذاری در نیوزلند دو روش مختلف هستند یعنی در روش سرمایه‌گذاری می‌توانید فرد دیگری را به نمایندگی خود انتخاب کنید این روال در ویزای کاری نیوزلند دیده نمی‌شود.

افرادی که مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل را انتخاب کرده‌اند نیز باید یک سری شرایط را به طور دقیق ارزیابی نمایند و پیشینه تحصیلی این افراد می‌تواند در پذیرش آن‌ها تأثیر مشخصی داشته باشد. اقامت کشور نیوزلند برای ایرانیان یک گزینه خوب است.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

کسانی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند هستند، باید توجه داشته باشند که سرمایه‌های خود را در جهت رشد این کشور به‌کار بگیرند و این سرمایه‌گذاری برای استفاده‌های شخصی متقاضی استفاده نشود. سرمایه‌گذاری در این کشور با ارز نیوزلند صورت می‌گیرد و به این صورت است که فرد متقاضی باید 10 میلیون دلار برای 3 سال در حوزه‌هایی که دولت این کشور مشخص کرده است به‌صورت خرید سهام و بورس اوراق بهادار، توسعه مراکز تجاری، ساخت‌وساز املاک و اجاره‌دادن، انجام دهد. توجه داشته باشید که تمام کارهای قانونی این فرایند هم کاملاً اداره شده و طبق قوانین است.

به‌طورکلی سرمایه‌گذاری در نیوزلند باید پتانسیل آن را داشته باشد که به نفع اقتصاد این کشور باشد.

مهاجرت شرایط خاص به نیوزلند

افرادی که ایده‌های کارآفرینی خوبی در ذهن خود دارند و می‌خواهند مهاجرت به کشور نیوزلند داشته باشند سه موضوع مهم را در نظر داشته باشند:

1- نیاز است که یک طرح کلی از ایده شما به دولت کشور نیوزلند ارائه شود و مشخص شود که آیا ایده شما می‌تواند در سرمایه این کشور تأثیرگزار باشد باشد یا خیر.

2- باید مشخص شود که در کشور نیوزلند شرایط برای اجرای ایده شما از نظر زیرساختی وجود دارد یا خیر.

3- نیاز است که بودجه مورد نیاز به طور دقیق تخمین زده شود. دولت کشور نیوزلند در این مسیر به شما کمک خواهد نمود.

مهاجرت پناهندگی به نیوزلند

مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق پناهندگی از دسته روش‌های خطرناک محسوب می‌شود. در هر صورت دولت کشور نیوزلند اعلام کرده است که پناهندگی در این کشور تحت شرایط خاصی فراهم شده است.

شرایط مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق پناهندگی به این صورت است که فرد باید دارای سلامت کامل باشد، از شخصیت مناسبی برخوردار باشد، افرادی که از نظر اخلاقی مشکل دارند و یا دارای شخصیت مناسبی نیستند در این ردیف قرار نمی‌گیرند. فرد باید توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را داشته باشد، سن فرد باید زیر 56 سال باشد. او باید بتواند حداقل 100 امتیاز داده باشد. در نظر داشته باشید که داشتن شرایطی مانند تحصیلات خوب، سابقه کار و تخصص نیز می‌تواند امتیاز خوبی برای مهاجرت از طریق un کشور نیوزلند باشد.

یکی از روش‌هایی که به صورت پناهندگی است از طریق دریا است به این ترتیب که پناهجویان به طور معمول می‌توانند از طریق دریا و به وسیله قایق وارد این کشور شوند و درخواست پناهندگی خود را اعلام نمایند. این روال اغلب از طریق پلیس استرالیا متوقف می‌شود و نتیجه بخش نخواهد بود.

کشور نیوزلند هر ساله طبق قراردادی که با کمیساریای عالی سازمان ملل دارد به پذیرش پناهجویان کمک می‌کند در این روش هر سال در حدود هزار نفر از این طریق در کشور نیوزلند پناهنده می‌شوند. شرایط این تعداد توسط قرارداد اخذ شده محسوب می‌شود. کشور نیوزلند از نظر اسکان برای پناهجویان در لیست 20 کشور اول دنیا قرار دارد. هزینه اقامت در کشور نیوزلند از طریق پناهندگی کمی متغیر است.

روش دوم این است که فرد پناهجو پس از ورود به خاک کشور نیوزلند درخواست پناهندگی خود را ارائه دهد. در نظر داشته باشید که مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق پناهندگی در داخل کشور نیز شرایط مخصوص به خود را دارد.

در نظر داشته باشید که پناهنده به فردی گفته می‌شود که شرایط او پذیرفته شده است و با پناهجو فرد دارد، در واقع پناهنده کشور نیوزلند یعنی دولت این کشور قبول کرده است که شما در این کشور زندگی نمایید. در نظر داشته باشید که دولت کشور نیوزلند اعلام کرده است که اگر فرد در یک مسیر سیاسی ، یا مذهبی و اجتماعی معین درگیر خطرات زیادی است می‌تواند پناهنده این کشور باشد. مدارک لازم در این زمینه بسیار مهم است.پناهندگی به کشور نیوزلند از طریق کشور نیوزلند رتبه بالاتری به نسبت گزینه اول دارد.

مهاجرت از طریق تولد به نیوزلند

شرایط مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق تولد فرزند به دو صورت قابل اجرا است، اخذ تابعیت از طریق خون و اخذ تابعیت از طریق نژاد خواهد بود. تا پیش از 2006 این کشور سیستم خاک را برای تابعیت در نظر گرفته بود اما امروزه این سیستم تغییر کرده است. در صورتی که فرزند در خارج از خاک نیوزلند به دنیا آمده باشد اما پدر و مادر او تابعیت این کشور را داشته باشند در صورتی که فرزند در نیوزلند زندگی کند تابعیت این کشور را خواهد داشت. این موضوع به طور کلی تنها در صورتی شامل سیستم خاک می شود که پدر و مادر کودک بدون تابعیت باشند. اداره مهاجرت کشور نیوزلند شرایط تابعیت این کشور را کمی ساده‌تر از قبل اعلام کرده است.

مهاجرت از طریق ازدواج به نیوزلند

مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق ازدواج یکی از روش‌های آسان و سریع محسوب می‌شود که می‌تواند اقامت دائم این کشور را فراهم سازد. در نظر داشته باشید که به طور کلی شما برای دریافت ویزای ازدواج این کشور باید همه شرایط صحیح را به طور دقیق رعایت نمایید. در نظر داشته باشید که ازدواج در نیوزلند باید در یک رابطه واقعی باشد. اولین گزینه ازدواج قانونی، دومین و سومین به ترتیب اتحاد مدنی و رابطه عملی است. در نظر داشته باشید که شرایط لازم در این روش 18 سال سن کامل و نداشتن سوءپیشینه است. در صورتی که دختر بین سنین 16 و 17 سالگی باشد باید رضایت پدر و مادر و قیم آن فراهم باشد. شرایط لازم برای اخذ ویزای ازدواج نیوزلند از قرار زیر است:

فرد باید فرم درخواست خود را پر کند. نیاز است که آخرین عکس خود را به پاسپورت خود الصاق نماید. نیاز است که هزینه درخواست ویزا به طور دقیق واریز شود، فرد باید گواهی ازدواج داشته باشد و نیاز است که نامه پیشنهاد پذیرش همسر از دانشگاه اخذ شود. باید رسید پرداخت شهریه همسر نیز لحاظ شود. صورت‌های مالی که نشان دهد بودجه کافی در حساب بانکی خود دارید، در نظر داشته باشید که ترخیص کالا از گمرک پزشکی نیز مورد نظر است. افراد باید گذرنامه معتبر داشته باشند نیاز است که گواهی‌های شخصیتی داشته باشید و برنامه‌های سفر و پرواز به طور دقیق مشخص باشد. شایان ذکر است که برای مهاجرت به کشور نیوزلند باید سعی کنید دسته‌بندی‌های مشخصی داشته باشید اینطور که شواهد نشان می‌دهد سرمایه گذاری در کشور نیوزلند و پس از ان ازدواج سبب می‌شود که اقامت دائم این کشور برای شما فراهم شود.

شما با داشتن ویزای ازدواج در نیوزلند می‌توانید سه سال در نیوزلند زندگی نمایید و پس از سه سال شرایط برای درخواست اقامت دائم این کشور فراهم می‌شود، در طول این سه سال در صورتی که زوج صاحب فرزند شوند می‌توانند در اخذ اقامت این کشور شانس بیشتری داشته باشند. اینطور که شواهد نشان می‌دهد این کشور شرایط خوبی برای ازدواج افراد فراهم ساخته است و می‌تواند بهترین ویژگی را ایجاد نماید. مهاجرت در کشور نیوزلند دسته‌بندی‌های مشخصی دارد اما ویزای ازدواج یکی از روش‌های سریع و ارزشمند محسوب می‌شود که می‌تواند منجر به پاسپورت این کشور شود.

مهاجرت سرمایه گذاری به نیوزلند

یک اصل مهم از سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند این است که فرد باید به رشد اقتصادی این کشور کمک نماید یعنی هدف اصلی افزایش سطح سرمایه انسانی در این کشور است به طوریکه نوآوری در کشور نیوزلند در وضعیت صحیح قرار بگیرد. کسب و کار و سیاست‌های مهاجرتی در کشور نیوزلند یک دسته‌بندی خاص دارد . دو دسته مهم از سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند این است که در دسته اول صحبت از سرمایه‌گذار پلاس رده و دسته دوم سرمایه‌گذاری رده است. ثبت شرکت در کشور نیوزلند روش‌های مختلفی دارد.

سرمایه‌گذاری قابل قبول در کشور نیوزلند به این معنی است که قادر به بازگشت تجاری در شرایط عادی باشد، این سرمایه‌گذاری برای استفاده‌های شخصی متقاضی استفاده نشود. با ارز نیوزلند می‌بایست سرمایه‌گذاری صورت بگیرد. در کارهای قانونی و اداره شده در این کشور باید قوانین به طور دقیق پیش برود. به طور کلی سرمایه‌گذاری این پتانسیل را دارد که به نفع اقتصاد کشور نیوزلند باشد.

در بیشتر روال‌های سرمایه‌گذاری در نیوزلند اوراق قرضه صادر شده توسط دولت این کشور فراهم شود. اوراق قرضه‌ای است که از سوی شرکت‌های کشور نیوزلند صادر می‌شود باید بدون بدهی باشد. اوراق قرضه صادر شده توسط بانک این کشور باید تعیین شود.

ثبت نام در بانک سهام نیوزلند یکی دیگر از روش‌های سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. توسعه املاک مسکونی در نیوزلند دسته‌بندی‌های مختلفی دارد. اوراق قرضه در شرکت‌های مالی از دیگر روش‌های موجود محسوب می‌شود و ارزش بالایی دارد. یک سری صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز در نیوزلند دیده می‌شود که روال های سرمایه‌گذاری در این کشور را کمی ساده‌تر از قبل می‌کند در هر صورت سرمایه‌گذاری در نیوزلند یکی از روش‌های بسیار مناسب است که سبب می‌شود در زمانی کم به اقامت دائم این کشور دست یابید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج یکی از روش‌های آسان و سریع محسوب می‌شود که می‌تواند اقامت دائم این کشور را برای شما فراهم سازد. در نظر داشته باشید که به‌طورکلی شما برای دریافت ویزای ازدواج این کشور باید تمام شرایط را به‌طور صحیح و دقیق رعایت نمایید و همچنین این ازدواج باید در یک رابطه واقعی باشد. بهتر است بدانید شما با داشتن ویزای ازدواج در کشور نیوزلند می‌توانید سه سال در این کشور زندگی و پس از سه سال برای درخواست اقامت دائم، اقدام کنید. در طول این سه سال درصورتی‌که زوجین صاحب فرزند شوند می‌توانند در اخذ اقامت این کشور شانس بیشتری داشته باشند. این‌طور که شواهد نشان می‌دهد این کشور شرایط بسیار خوبی را برای ازدواج افراد فراهم ساخته است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر دررابطه‌با مهاجرت به نیوزلند، خواهشمند است که با مشاوران مجرب و حاذق مؤسسه مهاجرتی GO2TR تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت تحصیلی‌ به نیوزلند

ویزای تحصیلی کشور نیوزلند به شما این اجازه را می‌دهد که یک دوره در کشور نیوزلند تحصیل کنید، این دوره نهایتاً می‌تواند به 4 سال ختم شود. برای اخذ ویزای دانشجویی کشور نیوزلند باید یک سری شرایط را به طور دقیق ارزیابی نمایید.

شما باید در یک دوره آموزشی تمام وقت در کشور نیوزلند پذیرفته شوید در واقع یک موسسه و یا دانشگاه باید دعوت نامه صادر نماید که مشخص کند شما را پذیرفته است و البته در دعوت نامه شما باید مشخص شود که شهریه‌ها به چه صورتی تعیین می‌شود و آیا خودتان باید آن را پرداخت نمایید و یا توسط دولت کشور نیوزلند پرداخت می‌شود.

شما و یا پدر و مادر باید تضمین نمایید که باید مدارک و شواهد لازم در زمینه منابع مالی به طور دقیق و صحیح ارائه شود. در نظر داشته باشید که این موضوع به طور کلی در حدود ده هزار دلار است که باید در حساب شما وجود داشته باشد.

یک اصل مهم در زمینه ویزای تحصیلی کشور نیوزلند را در نظر داشته باشید که شما باید ثابت نمایید که پس از تحصیل از کشور نیوزلند خارج می‌شوید شما با داشتن ویزای تحصیلی این کشور نمی‌توانید اقامت آن را به دست آورید پس باید بتوانید از پس هزینه‌های بازگشت نیز برآیید.

گذرنامه فرد باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد و همینطور نیاز است که افراد گواهی عدم سوء پیشینه داشته باشند، سابقه کیفری فرد در این زمینه بسیار مهم است. در نظر داشته باشید که اگر در طول تحصیل در کشور نیوزلند برای امنیت این کشور خطری ایجاد کرده باشید و نظم عمومی را به هم زده باشید قطعاً زیر سوال خواهید رفت. زندگی در کشور نیوزلند به شکل غیر قانونی خطرات و خسارت‌های زیادی دارد. افراد باید یک گواهی پزشکی معتبر ارائه دهند که نشان دهد عاری از هر نوع بیماری بلند مدت یا ناتوانی هستند.

مهاجرت توریستی به نیوزلند

ویزای توریستی کشور نیوزلند به صورت سه ماهه صادر می‌شود ، در این روش نیاز است که ویزای کشورهای خارجی خصوصا اروپا را داشته باشید، نیاز است که فردی از اقوام که اقامت دائم کشور نیوزلند را دارد برای شما دعوت نامه صادر نماید.

فرد باید توانایی لازم برای بازگشت به ایران را داشته باشد در نظر داشته باشید که شما برای صدور ویزای توریستی کشور نیوزلند باید دسته‌بندی‌های مشخصی را اعمال نمایید. در این روش در ابتدا باید فرم مربوطه را تکمیل نمایید. سپس نوبت به گرفتن وقت سفارت این کشور است. نیاز است که همه مدارک نامبرده فرد به طور دقیق فراهم شود نیاز است که همه مدارک ترجمه شود.

شما می‌توانید به کنسولگری کشور نیوزلند مراجعه نمایید. شایان ذکر است که مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق ویزای توریستی در لیست مهاجرت موقت قرار دارد و با این ویزا نمی‌توان در در کشور نیوزلند مشغول کار یا تحصیل شوید. مدارک لازم برای اخذ ویزای کشور نیوزلند بسیار متفاوت است، در نظر داشته باشید که افراد باید گواهی عدم سوءپیشینه داشته باشند و همینطور سلامت عمومی افراد نیز باید به طور دقیق ارزیابی شود. در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره بالا 6.5 شرایط بهتر خواهد بود.

مهاجرت از طریق همراه به نیوزلند

مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق همراه دو شرط مهم دارد:

فرد اصلی که در کشور نیوزلند زندگی می‌کند ( حال یا خودتان فرد اصلی هستید که قرار است همسر و فرزند خود را همراه نمایید و یا فرد اصلی کس دیگری است و شما قرار است همراه باشید) باید از نظر مالی در وضعیت خوبی باشد، پوشش مالی و هزینه‌های زندگی از دسته موارد بسیار مهم در کشور نیوزلند محسوب می‌شود باید به شکل دقیق و صحیح ارزیابی شود.

دومین شرط این است که فرد در کشور نیوزلند هیچ جرمی مرتکب نشده باشد این قانون در سال‌های اخیر بارها ارزیابی شده است و مشخص است که در کشور نیوزلند به طور کلی قانونمندی از دسته موارد بسیار مهم محسوب می‌شود که باید به طور دقیق و اصولی ارزیابی شود.

در نظر داشته باشید که کشور نیوزلند شرایط برای اقامت همراه را کمی آسان‌تر از سال‌های قبل کرده است اما مشخص است که در این کشور دسته‌بندی‌های اقامتی ارزشمندی دیده می‌شود که می‌تواند به نتیجه صحیحی دست یابد.

مهاجرت کاری نیوزلند

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق تخصص و یا کار است. در نظر داشته باشید که سیاست‌های ضروری کاری در کشور نیوزلند به طور کلی سبب شده است که کمبودهای مهارتی در این کشور جبران شود شما با داشتن ویزای کار کشور نیوزلند می‌توانید تا سه سال در این کشور مشغول به کار شوید. شرایط اقامت در کشور نیوزلند بر اساس سابقه کار مشخص می‌شود.

برای درخواست ویزای کاری در کشور نیوزلند نیاز است که یک پیشنهاد کار و یا تأیید کارفرما از کشور نیوزلند داشته باشید برای کار در این کشور باید در یکی از شغل‌هایی که در لیست تقاضای این کشور نوشته شده است مهارت و تجربه کافی داشته باشید و باید یک کارفرما تأیید نماید که شما را استخدام می‌کند. پش از مهاجرت به کشور نیوزلند تعهد می‌دهید که به آسانی قادر به آموزش در کار تعیین شده هستید و هیچ فرد مناسبی برای این کار در دسترس نخواهد بود.

افرادی که پرستار یا تاجر هستند می‌توانند به دنبال ویزای اول باشند به طوریکه برای مناقصه و استخدام در کشور نیوزلند به آن‌ها کمک نماید. کار در کشور نیوزلند کمی ساده‌تر از قبل است . اقامت کشور نیوزلند از طریق کاری در زمان کمی فراهم می‌شود.

برنامه‌های مهاجرت کاری این کشور این شرایط را ایجاد می‌کند که کارگران ماهر و متخصص در این کشور بتوانند در شغل‌های مناسبی مشغول به کار شوند این موضوع در صنایع بیشتر دیده می‌شود. در نظر داشته باشید که اگر شما دارای مهارت کافی در یک حرفه خاص باشید دیگر نیاز به حمایت از یک کارآفرین ندارید و در صورت وجود، امتیاز بیشتر برای شما خواهد داشت.

شما نیاز به حداقل 100 امتیاز دارید که باید در آزمون مهارت به دست آورید. شرایط سنی در این زمینه دیده می‌شود به طوریکه محدودیت سنی تا 56 سال اعلام شده است.

افراد باید از سلامت کامل برخوردار باشند. شغل مورد نظر باید در لیست مهارت‌ها وجود داشته باشد. تحصیلات و درجه و گواهی اشتغال از دسته موارد مهم محسوب می‌شود. نیاز است که افراد حداقل سه سال کار مرتبط و صلاحیت کاری داشته باشد.

نیاز است که فرد به زبان انگلیسی تسلط نسبی داشته باشد. ویزای کاری این کشور یک ساله صادر می‌شود و پس از آن باید فرد ویزای خود را تمدید نماید.

راحت‌ترین روش مهاجرت به نیوزلند

در نظر داشته باشید که روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کشور نیوزلند وجود دارد که باید بتوانید خود را با شرایط موجود در این کشور وفق دهید . اینکه بخواهیم یک روش را بهتر از دیگر بدانیم شاید کمی درست به نظر نرسد اما با توجه به اینکه سرعت در اخذ اقامت یکی از موضوعات مهمی است که کاربران سوال می‌کنند ، می‌توان به این نتیجه رسید که مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق سرمایه گذاری شاید یکی از سریع‌ترین روش‌هایی باشد که شما را به پاسپورت این کشور برساند، در این روش شرایط تحصیلی کمتری دیده می‌شود و حتی نیاز به سابقه کاری نیز ندارید به این ترتیب باید شرایط به صورتی پیش برود که نیازمندی‌های لازم به طور دقیق رعایت شود.

از دیگر روش‌هایی که می‌توان اقامت کشور نیوزلند را فراهم سازد ازدواج با یک فرد نیوزلندی است، این روش محدودتر از سایر روش‌ها است اما یکی از روش‌های راحت و سریع محسوب می‌شود. در بخش‌های بعدی شرایط مهاجرت به نیوزلند را به طور دقیق ارزیابی می‌کنیم تا مشخص شود که بهترین روش مهاجرت به این کشور برای شما کدام است.

میزان رضایت مهاجران به نیوزلند

یکی از وجه رضایت مهاجران به کشور نیوزلند شبکه‌های حمل و نقل بسیار معتبری است که در این کشور قرار دارد این شبکه‌ها سبب می‌شود که عبور و مرور در کشور نیوزلند آسان‌تر باشد به طوریکه بازدیدکنندگان بتوانند در یک فضای مدرن مشغول گشت و گذار شوند. مورد بعدی سیستم‌های جاده‌ای در نیوزلند است، نیوزلند دارای بزرگراه‌های بسیار وسیع و ایمن است و این روال سبب شده است که خطرات رانندگی در این کشور به حداقل برسد که بسیار ارزشمند است. بازدید از فضای دیدنی و ارزشمند در نیوزلند به صورتی است که می‌تواند یک شرایط ارزشمند را فراهم ساد. در نظر داشته باشید که اقامت در کشور نیوزلند به طور کلی دسته‌بندی‌های مشخصی را در بر می‌گیرد.

افرادی که به کشور نیوزلند با هدف تحصیل مهاجرت داشته‌اند از سیستم‌های آموزش نیوزلند بسیار راضی هستند به طوریکه مجموعه‌های آموزشی در این کشور به صورتی است که افراد می‌توانند ضمن تحصیل مشغول به کار شوند.

سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند روش‌های متنوعی دارد به این ترتیب افرادی که به عنوان سرمایه‌گذار خارجی وارد نیوزلند شده‌اند می‌توانند از فضای روتین سرمایه در این کشور بهرمند شوند. یک اصل بسیار مهم در زمینه سرمایه در کشور نیوزلند را در نظر داشته باشید اینکه سیستم‌های سرمایه در نیوزلند دسته‌بندی‌های مشخصی را همراه می سازد.

سیاست‌هایی که در زمینه کسب و کار در نیوزلند دیده می‌شود بسیار مدرن است و این روال نیز با رضایت بیش از 65 درصد از مهاجران به کشور نیوزلند همراه بوده است. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که سیستم‌های بهداشتی در نیوزلند نیز در وضعیت روتینی قرار دارد به طوریکه در این کشور مجموعه‌های بهداشتی در حد وسیع و ارزشمند دیده می‌شود. نیازمندی‌های بهداشت در نیوزلند توسط دولت به شکل دقیق و صحیح ارزیابی شده است و توانسته ساده‌ترین بخش‌های درآمدزایی را پوشش دهد.

کشور نیوزلند یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه رشد اقتصادی است به طوریکه دولت این کشور از ایده‌های کارآفرینی که با توجیه اقتصادی همراه است نیز استقبال خواهد نمود و تمام تلاش در جهت رشد نیوزلند صورت می‌گیرد. در مجموع رضایت از زندگی در نیوزلند بیش از 57.8 اعلام شده است، این رقم برای افرادی که به هدف سرمایه‌گذاری وارد نیوزلند شده‌اند بیش از 71.9 درصد است که نشان می‌دهد کشور نیوزلند در زمینه اقتصادی پتانسیل بالایی دارد. سیاست‌های اقامتی در نیوزلند به طور کلی دسته‌بندی‌های زیادی را شامل می‌شود و مبرهن است که این کشور دارای سرعت بالاتری در جذب مهاجر است.

آمار مهاجران به نیوزلند

مهاجران به کشور نیوزلند در سال 2018 در حدود 8 درصد بیشتر از سال گذشته بوده‌اند و آمارها نشان می‌دهد که رشد مهاجر در این کشور در حدود 12 درصد بیشتر از سال‌های گذشته خواهد بود. به طور کلی شرایط مهاجرت در کشور نیوزلند دسته‌بندی‌های مشخصی دارد. اینطور که مشخص شده است مهاجران باید از حداقل الزاماتی که در مسیر مهاجرت تعیین شده است، برخوردار باشند و این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است و بسیار مهم و ارزشمند است.

یک اصل بسیار مهم را در نظر داشته باشید که اقامت و مهاجرت به کشور نیوزلند نیاز به تعیین هدف مشخصی دارد. اغلب افرادی که قصد مهاجرت به نیوزلند را دارند باید از مجموعه اهداف مشخصی برخوردار باشند که بتواند سیاست‌های این کشور را پوشش دهد به طوریکه مشخص شود فرد از صلاحیت لازم در زمینه زندگی در کشور نیوزلند برخوردار است.

اخذ ویزای نیوزلند

شما برای اخذ ویزای کشور نیوزلند باید دسته‌بندی‌های مختلفی را در نظر داشته باشید. در این کشور اخذ ویزا به چندین صورت فراهم شده است. در ابتدا نیاز است که ارزیابی شود آیا از نظر مدارک و شرایط در وضعیت نرمالی هستید یا خیر و پس از آن باید شرایط زندگی به طور روتین ارزیابی شود. ویزای کشور نیوزلند به مدت سه ماه صادر می‌شود و برای اخذ ویزای کاری این کشور باید  زمانی در نظر گرفته شود.

مهاجرپذیری نیوزلند

کشور نیوزلند به کشوری زیبا با چراگاه‌های بسیار زیاد ، دریاچه‌های بکر و بی نظیر و کوه‌های ناهموار همراه است که سبب شده تبدیل به یک کشور زیبا و دیدنی شود. با توجه به اینکه دولت کشور نیوزلند سعی کرده است زیرساخت‌های اقتصادی خود را گسترده‌تر نماید به این ترتیب مهاجرپذیری کشور نیوزلند به نسبت سایر کشورها بیشتر اعلام شده است. در نظر داشته باشید که کشور نیوزلند یک کشور قدرتمند در زمینه کسب و کار نیز محسوب می‌شود.

آمار نشان می‌دهد که مهاجرپذیری کشور نیوزلند به نسبت سال گذشته رشد 11 درصدی داشته است. این کشور یک مقصد بی نظیر برای گردشگران خارجی محسوب می‌شود افرادی که علاقه به سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند دارند و سرمایه‌های خود را در جهت رشد این کشور به کار می‌گیرند. با توجه به زیبایی‌های طبیعی و تنوع بی نظیری که در کشور نیوزلند دیده می‌شود مبرهن است که صنعت گردشگری در کشور نیوزلند یکی از بهترین صنایع محسوب می‌شود به طوریکه در هیچ کجای دنیا چنین گزینه‌ای دیده نمی‌شود.

این کشور دارای فضای درآمدزایی مناسب در زمینه گردشگری است به طوریکه شرایط برای اخذ ویزای توریستی نیوزلند آسان‌تر از گذشته اعلام شده است. نیوزلند دارای جزایر متنوعی است که به طور کلی از نظر جمعیت  خلوت هستند این موضوع در جزیره‌های شمالی این کشور بیشتر دیده می‌شود بنابراین افرادی که به قصد تفریح وارد خاک نیوزلند می‌شود و یا به دنبال زندگی در کشوری هستند که از نظر جمعیت خلوت بوده و آرامش خوبی داشته باشد نیوزلند یک انتخاب بی نظیر است. دولت نیوزلند اعلام کرده است که مهاجرت به این کشور را با رشد 45 درصدی همراه می کند.

شهرهای مهاجر پذیر نیوزلند

هامیلتون بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر در کشور نیوزلند است که غیر ساحلی بوده و به طور کلی گزینه خوبی برای کسب و کار محسوب می‌شود. در این شهر ثبت شرکت به طور روتین دیده می‌شود و ایرانیان در مهاجرت به کشور نیوزلند هامیلتون را گزینه خوبی می‌دانند.

دنیدن دومین شهر بزرگ در کشور نیوزلند محسوب می‌شود که مهاجران زیادی در آن زندگی می کنند. این شهر به طور کلی از نظر جمعیت در وضعیت خوبی قرار دارد. شهر دنیدن رتبه 5 در دنیا را دارد. این شهر دانشگاه‌های زیادی دارد و به طور کلی دین مردم این شهر نیز مسیحیت است.

تائورانگا از دسته جزیره‌های شمالی کشور نیوزلند است که از نظر جمعیت خلوت است اما رتبه 5 در بین شهرهای کشور نیوزلند را دارد و به طور کلی گزینه خوبی برای مهاجرت محسوب می‌شود. این شهر دارای فضای آرامی برای زندگی است.

ولینگتون یکی از شهرهای بخش جنوب غربی کشور نیوزلند محسوب می‌شود. این شهر در سال 1839 بنیان گذاری شده است. این شهر جنوبی‌ترین پایتخت جهان شهرت گرفته است. این شهر بیشتر توریستی است و شاید برای زندگی گزینه خوبی محسوب نشود.

اقامت نیوزلند

اقامت موقت و اقامت دائم دو موضوع کاملاً جداگانه در کشور نیوزلند هستند. اقامت موقت در این کشور دسته‌بندی‌های مختلفی دارد. شایان ذکر است که شما برای اقامت موقت در کشور نیوزلند باید سعی کنید در طور دوره‌ای که با ویزای این کشور مشغول به زندگی هستید شرایط را برای رسیدن به اقامت موقت فراهم سازید پس از یک الی سه سال زندگی در کشور نیوزلند می‌توانید به سادگی درخواست اقامت دائم این کشور را ارائه دهید.

در نظر داشته باشید که اقامت دائم کشور نیوزلند نیاز به داشتن شرایط مشخصی است فرد باید از نظر سنی، مالی، شرایط اجتماعی و نوع کار در وضعیت خوبی قرار داشته باشد.

اخذ پاسپورت نیوزلند

اخذ پاسپورت نیوزلند

شما برای اخذ پاسپورت کشور نیوزلند باید در سلامت کامل باشید، افرادی که از بیماری‌های روانی و یا جسمانی رنج می‌برند در صورتی که در این کشور از نظر دوره‌های درمان از نظر مالی و یا ابزاری به مشکل بر خورده‌اند در لیست افراد واجد شرایط پاسپورت کشور نیوزلند قرار نمی‌گیرند.

افراد باید قابلیت صحبت به زبان انگلیسی را داشته باشند این موضوع بسیار مهم است و مبرهن است که آزمون زبان لازم از افراد اخذ می‌شود. حداقل نمره در نظر گرفته شده برای افراد باید 100 باشد امتیاز بندی‌ها برای هر نوع ویزا با دیگری فرق دارد و این روال باید به طور دقیق و اصولی دنبال شود در هر صورتی حداقل 7 سال از اقامت شما در کشور نیوزلند گذشته باشد تا به شما اجازه اقامت این کشور داده شود.

مشاوره

خبر خوب ما به شما این است که نیاز نیست در نوبت‌های طولانی سفارت منتظر بمانید و یا اینکه نگران زمان باشید؛ فقط کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید تا در اولین فرصت، امکان مهاجرت به این کشور را برایتان فراهم سازند.
مشاوره مهاجرت به نیوزلند
آخرین ویرایش: ‏3 هفته پیش - 19,880 نمایش

سوالات متداول

اولین گام برای مهاجرت به نیوزلند چیست ؟

کم هزینه ترین روش برای مهاجرت به کشور نیوزلند چیست ؟

تحصیل در کشور نیوزلند چه مزایایی دارد ؟

نظرات

من يك دامپزشكم ٢٠سال سابقه كار در رشته دامپزشكي دارم خودم درمانگاه دامپزشكي دارم سنم ٤٥سال جهت اقامت با خانواده چيكار بايد كنم

2019-08-19 08:09:17

سلام دوست عزیز: شرایط شما نیازمند بررسی دقیق است برای ارتباط با مشاورین ما و بررسی شرایطتان می توانید با شماره 02143000021 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR

2020-05-04 12:49:42

سلام دوست عزیز: شرایط شما نیازمند بررسی دقیق است برای ارتباط با مشاورین ما و بررسی شرایطتان می توانید با شماره 02143000021 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR

2020-05-04 12:49:42

من در ايران ١ سال سابقه بيمه دارم اما سوابق كاري بدون بيمه ٣ سال ميشه چطوري ميتونم ثابت كنم ؟

2019-06-07 21:26:01

سلام دوست عزیز. باید از شرکتی که کار میکردید نامه بگیرید و ترجمه کنید و مهر دادگستری بخوره. میتوانید برای راهنمایی بیشتر با تیم متخصص ما تماس بگیرید: 02143000021 قدردان شما تیم اعزام GO2TR

2019-07-02 10:38:24

مطالب مرتبط

پیشنهادات مرتبط