مهاجرت به نیوزلند

مقدمه

مهاجرت به نیوزلند

کشور نیوزلند به‌دلیل طبیعت زیبا و همچنین اقتصاد قدرتمند و قوی که دارد، ازجمله کشورهای برتر مهاجرتی به شمار می‌آید. اگر قصد مهاجرت و زندگی در نیوزلند را دارید بهتر است بدانید، این کشور از نظر اندازه، کمی بزرگ‌تر از انگلستان است، اما فقط 5 میلیون نفر جمعیت دارد. نیوزیلند به‌طور فزاینده‌ای شاهد ورود مهاجران از سراسر جهان است. اگر قصد مهاجرت با خانواده را دارید، یافتن یک مدرسه خوب برای شما در اولویت است. نیوزلند یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی در جهان را دارد. نیوزلند از 32 کشور توسعه‌یافته‌ای که در شاخص زندگی بهتر OECD در سال 2013 موردبررسی قرارگرفته‌اند، بیشترین درصد هزینه‌های عمومی را به آموزش اختصاص داده است.

ساکنان نیوزیلند و کسانی که دارای ویزای کار معتبر برای بیش از 2 سال هستند، از یک سیستم بهداشت عمومی یارانه دولتی که رایگان یا کم‌هزینه است، بهره‌مند می‌شوند.

کیفیت زندگی ارائه شده در نیوزیلند بارها در گزارش‌های جهانی نشان داده شده است. گزارش سال 2014 مرسر، اوکلند را از نظر “کیفیت زندگی” در رتبه 3 جهان و ولینگتون را در رتبه 12 قرار داد. نظرسنجی مشابه واحد اقتصادی اکونومیست، اوکلند را در رتبه دهم از میان 140 شهر قرار داده و سازمان ملل متحد در آخرین شاخص توسعه انسانی خود، نیوزلند را از بین 187 کشور، هفتم کرده است. نیوزیلند واقعاً مکانی باورنکردنی برای زندگی است.

مهاجرت به نیوزیلند شامل چندین مرحله است – کسب یا تأیید تحصیلات و تجربه کاری و در دسترس بودن قرارداد از طرف کارفرمای نیوزلندی- همه این‌ها به امتیاز گیری در سیستم مهاجرت مبتنی بر امتیاز و درخواست اقامت دائم کمک می‌کند. ممکن است چندین روش برای مهاجرت وجود داشته باشد. در این مطلب دسته‌هایی را می‌یابید که می‌توانید برای آن‌ها در نظر گرفته شوید. لطفاً توجه داشته باشید که همه‌چیز کاملاً به شرایط فردی شما وابسته است.

در حال حاضر، گروه مهاجر نیروی کار ماهر اصلی‌ترین گروه حرفه‌ای برای دریافت اقامت دائم در نیوزیلند است.

روش‌های مهاجرت به نیوزلند

رو شهای مهاجرت به نیوزلند
روش‌های مهاجرت به نیوزلند

روش‌های مهاجرت به کشور نیوزلند متنوع است اما آنچه بسیار مهم است ارزیابی شرایط خاصی است که هر یک از روش‌ها اعلام‌ کرده‌اند این گزینه برای شما و خانواده‌تان (درصورتی‌که خانوادگی مهاجرت می‌کنید) ارائه می‌شود. در مرحله یک شما باید خودتان را در برابر سیاست‌های این کشور ارزیابی نمایید به‌این‌ترتیب بررسی می‌شود که کدام‌یک گزینه بهتری برای شما است.

در زیر برخی از رایج‌ترین روش‌های مهاجرت به نیوزلند وجود دارد:

 • مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت از طریق پناهندگی به نیوزلند
 • مهاجرت از طریق تولد به نیوزلند
 • مهاجرت از طریق توریستی به نیوزلند
 • مهاجرت از طریق همراه به نیوزلند
 • مهاجرت از طریق کار به نیوزلند
 • مهاجرت از طریق شرایط خاص به نیوزلند

به‌طور دقیق‌تر راه‌هایی که برای مهاجرت به نیوزلند وجود دارد، از طریق نیروی کار ماهر و متخصص، از طریق همراه با همسر و همین‌طور از طریق کار و سرمایه‌گذاری است. یک موضوع درزمینهٔ کار در نیوزلند این است که ویزای تخصص این کشور با ویزای کار باهم تفاوت دارد، در ویزای تخصص سابقه کار شما بسیار مهم است اما در ویزای کار حتی می‌توانید حکم یک کارآموز را نیز داشته باشید.

افرادی که مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل را انتخاب کرده‌اند نیز باید یک سری شرایط را به طور دقیق ارزیابی نمایند و پیشینه تحصیلی این افراد می‌تواند در پذیرش آن‌ها تأثیر مشخصی داشته باشد. اقامت کشور نیوزلند برای ایرانیان یک گزینه خوب است.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

کسانی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند هستند، باید توجه داشته باشند که باید سرمایه‌های خود را در جهت رشد این کشور به‌کار بگیرند و این سرمایه‌گذاری برای استفاده‌های شخصی متقاضی استفاده نشود. سرمایه‌گذاری در این کشور با ارز نیوزلند صورت می‌گیرد و به این صورت است که فرد متقاضی باید ده میلیون دلار برای ۳ سال در حوزه‌هایی که دولت این کشور مشخص کرده است به‌صورت خرید سهام و بورس اوراق بهادار، توسعه مراکز تجاری، ساخت‌وساز املاک و اجاره دادن، انجام دهد. توجه داشته باشید که تمام کارهای قانونی این فرایند هم کاملاً اداره شده و طبق قوانین است.

به‌طور کلی سرمایه‌گذاری در نیوزلند باید پتانسیل آن را داشته باشد که به نفع اقتصاد این کشور باشد.

یک اصل مهم از سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند این است که فرد باید به رشد اقتصادی این کشور کمک نماید یعنی هدف اصلی افزایش سطح سرمایه انسانی در این کشور است به‌طوری‌که نوآوری در کشور نیوزلند در وضعیت صحیح قرار بگیرد. کسب‌وکار و سیاست‌های مهاجرتی در کشور نیوزلند یک دسته‌بندی خاص دارد.

در بیشتر روال‌های سرمایه‌گذاری در نیوزلند اوراق قرضه صادر شده توسط دولت این کشور فراهم شود. اوراق قرضه‌ای است که از سوی شرکت‌های کشور نیوزلند صادر می‌شود باید بدون بدهی باشد. اوراق قرضه صادر شده توسط بانک این کشور باید تعیین شود.

ثبت‌نام در بانک سهام نیوزلند یکی دیگر از روش‌های سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. توسعه املاک مسکونی در نیوزلند دسته‌بندی‌های مختلفی دارد. اوراق قرضه در شرکت‌های مالی از دیگر روش‌های موجود محسوب می‌شود و ارزش بالایی دارد. یک سری صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز در نیوزلند دیده می‌شود که روال‌های سرمایه‌گذاری در این کشور را کمی ساده‌تر از قبل می‌کند. درهرصورت سرمایه‌گذاری در نیوزلند یکی از روش‌های بسیار مناسب است که سبب می‌شود در زمانی کم به اقامت دائم این کشور دست یابید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق شرایط خاص

افرادی که ایده‌های کارآفرینی خوبی در ذهن خود دارند و می‌خواهند مهاجرت به کشور نیوزلند داشته باشند سه موضوع مهم را در نظر داشته باشند:

 1. نیاز است که یک طرح کلی از ایده شما به دولت کشور نیوزلند ارائه شود و مشخص شود که آیا ایده شما می‌تواند در سرمایه این کشور تأثیرگذار باشد یا خیر.
 2. باید مشخص شود که در کشور نیوزلند شرایط برای اجرای ایده شما از نظر زیرساختی وجود دارد یا خیر.
 3. نیاز است که بودجه موردنیاز به‌طور دقیق تخمین زده شود. دولت کشور نیوزلند در این مسیر به شما کمک خواهد نمود.

مهاجرت از طریق پناهندگی به نیوزلند

مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق پناهندگی از دسته روش‌های خطرناک محسوب می‌شود. درهرصورت دولت کشور نیوزلند اعلام کرده است که پناهندگی در این کشور تحت شرایط خاصی قبول می‌شود.

پناهندگی روشی نیست که موسسه مهاجرتی GO2TR  به شما توصیه کند. مهاجرت از طریق پناهندگی هیچ امنیت و تضمینی ندارد.

شرایط مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق پناهندگی به صورت زیر است:

 • فرد در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد.
 • فرد باید دارای سلامت کامل باشد.
 • پناهجو از شخصیت مناسبی برخوردار باشد.
 •  فرد باید توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را داشته باشد.
 • سن فرد باید زیر ۵۶ سال باشد.

در نظر داشته باشید که داشتن شرایطی مانند تحصیلات خوب، سابقه کار و تخصص نیز می‌تواند امتیاز خوبی برای مهاجرت از هر طریقی به کشور نیوزلند باشد.

یکی از راه‌های پناهندگی در نیوزلند باب است، از طریق دریا است. به‌این‌ترتیب که پناه‌جویان به‌طورمعمول می‌توانند از طریق دریا و به‌وسیله قایق وارد این کشور شوند و درخواست پناهندگی خود را اعلام نمایند. این روال اغلب از طریق پلیس استرالیا متوقف می‌شود و نتیجه‌بخش نخواهد بود. علاوه براین سلامت فرد پناهجو را به خطر می‌اندازد.

کشور نیوزلند هرساله طبق قراردادی که با کمیساریای عالی سازمان ملل دارد به پذیرش پناه‌جویان کمک می‌کند در این روش هرسال در حدود هزار نفر از این طریق در کشور نیوزلند پناهنده می‌شوند. شرایط این تعداد توسط قرارداد اخذشده محسوب می‌شود. کشور نیوزلند از نظر اسکان برای پناه‌جویان در لیست ۲۰ کشور برتر دنیا قرار دارد.

روش دو برای پناهندگی این است که فرد پس از ورود به خاک کشور نیوزلند درخواست پناهندگی خود را ارائه دهد. در نظر داشته باشید که مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق پناهندگی در داخل کشور نیز شرایط مخصوص به خود را دارد.

در نظر داشته باشید که پناهنده به فردی گفته می‌شود که شرایط او پذیرفته‌شده است و با پناه‌جو فرد دارد، درواقع پناهنده کشور نیوزلند یعنی دولت این کشور قبول کرده است که شما در این کشور زندگی نمایید. در نظر داشته باشید که دولت کشور نیوزلند اعلام کرده است که اگر فرد در یک مسیر سیاسی، یا مذهبی و اجتماعی معین درگیر خطرات زیادی است می‌تواند پناهنده این کشور باشد. مدارک لازم در این زمینه بسیار مهم است. پناهندگی به کشور نیوزلند از طریق کشور نیوزلند رتبه بالاتری به نسبت گزینه یک دارد.

مهاجرت از طریق تولد به نیوزلند

شرایط مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق تولد فرزند به دو صورت قابل‌اجرا است، اخذ تابعیت از طریق خون و اخذ تابعیت از طریق نژاد خواهد بود. تا پیش از ۲۰۰۶ این کشور سیستم خاک را برای تابعیت در نظر گرفته بود اما امروزه این سیستم تغییر کرده است. درصورتی‌که شخصی در خارج از خاک نیوزلند به دنیا آمده باشد اما پدر و مادر او تابعیت این کشور را داشته باشند درصورتی‌که فرزند در نیوزلند زندگی کند تابعیت این کشور را خواهد داشت. این موضوع به‌طورکلی تنها در صورتی شامل سیستم خاک می‌شود که پدر و مادر کودک بدون تابعیت باشند. اداره مهاجرت کشور نیوزلند شرایط تابعیت این کشور را کمی ساده‌تر از قبل اعلام کرده است.

مهاجرت از طریق ازدواج به نیوزلند

مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق ازدواج یکی از روش‌های آسان و سریع محسوب می‌شود که می‌تواند اقامت دائم این کشور را فراهم سازد. در نظر داشته باشید که به‌طورکلی شما برای دریافت ویزای ازدواج این کشور باید همه شرایط صحیح را به‌طور دقیق رعایت نمایید. در نظر داشته باشید که ازدواج در نیوزلند باید در یک رابطه واقعی باشد. اولین گزینه ازدواج قانونی  است. در نظر داشته باشید که شرایط لازم در این روش ۱۸ سال سن کامل و نداشتن سوءپیشینه است. درصورتی‌که دختر بین سنین ۱۶ و ۱۷ سالگی باشد باید رضایت پدر و مادر و قیم آن فراهم باشد.

شرایط لازم برای اخذ ویزای ازدواج نیوزلند به شرح زیر است:

 • تکمیل فرم درخواست
 • عکس جدید
 • پرداخت هزینه درخواست ویزا ب
 • گواهی ازدواج
 • صورت‌های مالی که نشان دهد بودجه کافی در حساب بانکی

 

شما با داشتن ویزای ازدواج در نیوزلند می‌توانید سه سال در نیوزلند زندگی نمایید و پس از سه سال شرایط برای درخواست اقامت دائم این کشور فراهم می‌شود، در طول این سه سال درصورتی‌که زوج صاحب فرزند شوند می‌توانند در اخذ اقامت این کشور شانس بیشتری داشته باشند. این‌طور که شواهد نشان می‌دهد این کشور شرایط خوبی برای ازدواج افراد فراهم ساخته است و می‌تواند بهترین ویژگی را ایجاد نماید. مهاجرت در کشور نیوزلند دسته‌بندی‌های مشخصی دارد اما ویزای ازدواج یکی از روش‌های سریع و ارزشمند محسوب می‌شود که می‌تواند منجر به پاسپورت این کشور شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر دررابطه‌با مهاجرت به نیوزلند، خواهشمند است که با مشاوران مجرب و حاذق مؤسسه مهاجرتی GO2TR تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت تحصیلی به نیوزلند

اگر قصد تحصیل در نیوزلند را دارید ابتدا باید برای رشته و مقطع تحصیلی مدنظر خود، از دانشگاهی در نیوزلند پذیرش بگیرید. ویزای تحصیلی کشور نیوزلند به شما این اجازه را می‌دهد که یک دوره در کشور نیوزلند تحصیل کنید، این دوره نهایتاً می‌تواند به ۴ سال ختم شود. برای اخذ ویزای دانشجویی کشور نیوزلند باید یک سری شرایط را به‌طور دقیق ارزیابی نمایید.

شما باید در یک دوره آموزشی تمام‌وقت در کشور نیوزلند پذیرفته شوید درواقع یک موسسه و یا دانشگاه باید دعوت‌نامه صادر نماید که مشخص کند شما را پذیرفته است و البته در دعوت‌نامه شما باید مشخص شود که شهریه‌ها به چه صورتی تعیین می‌شود و آیا خودتان باید آن را پرداخت نمایید و یا توسط دولت کشور نیوزلند پرداخت می‌شود. بنابراین اخذ پذیرش از دانشگاهی در نیوزلند لازمه اول است.

شما و یا پدر و مادر باید تضمین نمایید که باید مدارک و شواهد لازم درزمینهٔ منابع مالی به‌طور دقیق و صحیح ارائه شود. در نظر داشته باشید که این موضوع به‌طورکلی در حدود ده هزار دلار است که باید در حساب شما وجود داشته باشد.

یک اصل مهم درزمینهٔ ویزای تحصیلی کشور نیوزلند را در نظر داشته باشید که شما باید ثابت نمایید که پس از تحصیل از کشور نیوزلند خارج می‌شوید شما با داشتن ویزای تحصیلی این کشور نمی‌توانید اقامت آن را به دست آورید پس باید بتوانید از پس هزینه‌های بازگشت نیز برآیید.

گذرنامه فرد باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد و همین‌طور نیاز است که افراد گواهی عدم سوءپیشینه داشته باشند، سابقه کیفری فرد در این زمینه بسیار مهم است. در نظر داشته باشید که اگر در طول تحصیل در کشور نیوزلند برای امنیت این کشور خطری ایجاد کرده باشید و نظم عمومی را به هم زده باشید قطعاً زیر سؤال خواهید رفت. زندگی در کشور نیوزلند به شکل غیرقانونی خطرات و خسارت‌های زیادی دارد. افراد باید یک گواهی پزشکی معتبر ارائه دهند که نشان دهد عاری از هر نوع بیماری بلندمدت یا ناتوانی هستند.

مهاجرت توریستی به نیوزلند

اگر  قصد سفر به نیوزلند را دارید باید برای ویزای توریستی کشور نیوزلند اقدام کنید. این ویزا به صورت سه‌ماهه صادر می‌شود، در این روش نیاز است که ویزای کشورهای خارجی خصوصاً اروپا را داشته باشید، نیاز است که فردی از اقوام که اقامت دائم کشور نیوزلند را دارد برای شما دعوت‌نامه صادر نماید.

فرد باید توانایی لازم برای بازگشت به ایران را داشته باشد در نظر داشته باشید که شما برای صدور ویزای توریستی کشور نیوزلند باید دسته‌بندی‌های مشخصی را اعمال نمایید. در این روش در ابتدا باید فرم مربوطه را تکمیل نمایید. سپس نوبت به گرفتن وقت سفارت این کشور است. نیاز است که همه مدارک نامبرده فرد به‌طور دقیق فراهم شود نیاز است که همه مدارک ترجمه شود.

شما می‌توانید به کنسولگری کشور نیوزلند مراجعه نمایید.  مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق ویزای توریستی در لیست مهاجرت موقت قرار دارد و با این ویزا نمی‌توان در کشور نیوزلند مشغول کار یا تحصیل شوید. مدارک لازم برای اخذ ویزای کشور نیوزلند بسیار متفاوت است، در نظر داشته باشید که افراد باید گواهی عدم سوءپیشینه داشته باشند و همین‌طور سلامت عمومی افراد نیز باید به‌طور دقیق ارزیابی شود. برای هر نوع مهاجرتی به نیوزلند، در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره بالا ۶٫۵ شرایط بهتر خواهد بود.

مهاجرت از طریق همراه به نیوزلند

مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق همراه دو شرط مهم دارد:

 1. فرد اصلی که در کشور نیوزلند زندگی می‌کند ( حال یا خودتان فرد اصلی هستید که قرار است همسر و فرزند خود را همراه نمایید و یا فرد اصلی کس دیگری است و شما قرار است همراه باشید) باید از نظر مالی در وضعیت خوبی باشد، پوشش مالی و هزینه‌های زندگی از دسته موارد بسیار مهم در کشور نیوزلند محسوب می‌شود باید به شکل دقیق و صحیح ارزیابی شود.
 2. فرد در کشور نیوزلند هیچ جرمی مرتکب نشده باشد این قانون در سال‌های اخیر بارها ارزیابی‌شده است و مشخص است که در کشور نیوزلند به‌طورکلی قانونمندی از دسته موارد بسیار مهم محسوب می‌شود که باید به‌طور دقیق و اصولی ارزیابی شود.

در نظر داشته باشید که کشور نیوزلند شرایط برای اقامت همراه را کمی آسان‌تر از سال‌های قبل کرده است اما مشخص است که در این کشور دسته‌بندی‌های اقامتی ارزشمندی دیده می‌شود که می‌تواند به نتیجه صحیحی دست یابد.

مهاجرت کاری نیوزلند

یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق تخصص و یا کار است. در نظر داشته باشید که سیاست‌های ضروری کاری در کشور نیوزلند به‌طورکلی سبب شده است که کمبودهای مهارتی در این کشور جبران شود شما با داشتن ویزای کار کشور نیوزلند می‌توانید تا سه سال در این کشور مشغول به کار شوید. شرایط اقامت در کشور نیوزلند بر اساس سابقه کار مشخص می‌شود.

برای درخواست ویزای کاری در کشور نیوزلند نیاز است که یک پیشنهاد کار و یا تأیید کارفرما از کشور نیوزلند داشته باشید برای کار در این کشور باید در یکی از شغل‌هایی که در لیست تقاضای این کشور نوشته شده است مهارت و تجربه کافی داشته باشید و باید یک کارفرما تأیید نماید که شما را استخدام می‌کند. پس از مهاجرت به کشور نیوزلند تعهد می‌دهید که به‌آسانی قادر به آموزش در کار تعیین‌شده هستید و هیچ فرد مناسبی برای این کار در دسترس نخواهد بود.

افرادی که پرستار یا تاجر هستند می‌توانند به دنبال ویزای یک باشند به‌طوری‌که برای مناقصه و استخدام در کشور نیوزلند به آن‌ها کمک نماید. کار در کشور نیوزلند کمی ساده‌تر از قبل است. اقامت کشور نیوزلند از طریق کاری در زمان کمی فراهم می‌شود.

برنامه‌های مهاجرت کاری این کشور این شرایط را ایجاد می‌کند که کارگران ماهر و متخصص در این کشور بتوانند در شغل‌های مناسبی مشغول به کار شوند این موضوع در صنایع بیشتر دیده می‌شود. در نظر داشته باشید که اگر شما دارای مهارت کافی در یک حرفه خاص باشید دیگر نیاز به حمایت از یک کارآفرین ندارید و در صورت وجود، امتیاز بیشتر برای شما خواهد داشت.

شما نیاز به حداقل ۱۰۰ امتیاز دارید که باید در آزمون مهارت به دست آورید. شرایط سنی در این زمینه دیده می‌شود به‌طوری‌که محدودیت سنی تا ۵۶ سال اعلام‌شده است.

افراد باید از سلامت کامل برخوردار باشند. شغل موردنظر باید در لیست مهارت‌ها وجود داشته باشد. تحصیلات و درجه و گواهی اشتغال از دسته موارد مهم محسوب می‌شود. نیاز است که افراد حداقل سه سال کار مرتبط و صلاحیت کاری داشته باشد.

برای اخذ ویزای کار فرد باید به زبان انگلیسی تسلط نسبی داشته باشد. ویزای کاری این کشور یک‌ساله صادر می‌شود و پس‌ازآن باید فرد ویزای خود را تمدید نماید.

راحت‌ترین روش مهاجرت به نیوزلند

راحت‌ترین روش مهاجرت به نیوزلند

در نظر داشته باشید که روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کشور نیوزلند وجود دارد که باید بتوانید خود را با شرایط موجود در این کشور وفق دهید. اینکه بخواهیم یک روش را بهتر از دیگر بدانیم شاید کمی درست به نظر نرسد اما با توجه به اینکه سرعت در اخذ اقامت یکی از موضوعات مهمی است که کاربران سؤال می‌کنند، می‌توان به این نتیجه رسید که مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق سرمایه‌گذاری شاید یکی از سریع‌ترین روش‌هایی باشد که شما را به پاسپورت این کشور برساند، در این روش شرایط تحصیلی کمتری دیده می‌شود و حتی نیاز به سابقه کاری نیز ندارید به‌این‌ترتیب باید شرایط به صورتی پیش برود که نیازمندی‌های لازم به‌طور دقیق رعایت شود.

از دیگر روش‌هایی که می‌توان اقامت کشور نیوزلند را فراهم سازد ازدواج با یک فرد نیوزلندی است، این روش محدودتر از سایر روش‌ها است اما یکی از روش‌های راحت و سریع محسوب می‌شود. در بخش‌های بعدی شرایط مهاجرت به نیوزلند را به‌طور دقیق ارزیابی می‌کنیم تا مشخص شود که بهترین روش مهاجرت به این کشور برای شما کدام است.

میزان رضایت مهاجران به نیوزلند

میزان رضایت مهاجران به نیوزلند

یکی از وجه رضایت مهاجران به کشور نیوزلند شبکه‌های حمل‌ونقل بسیار معتبری است که در این کشور قرار دارد. این شبکه‌ها سبب می‌شود که عبور و مرور در کشور نیوزلند آسان‌تر باشد به‌طوری‌که بازدیدکنندگان بتوانند در یک فضای مدرن مشغول گشت‌وگذار شوند. مورد بعدی سیستم‌های جاده‌ای در نیوزلند است، نیوزلند دارای بزرگراه‌های بسیار وسیع و ایمن است و این روال سبب شده است که خطرات رانندگی در این کشور به حداقل برسد که بسیار ارزشمند است. بازدید از فضای دیدنی و ارزشمند در نیوزلند به صورتی است که می‌تواند یک شرایط ارزشمند را فراهم سازد. در نظر داشته باشید که اقامت در کشور نیوزلند به‌طورکلی دسته‌بندی‌های مشخصی را در برمی‌گیرد.

افرادی که به کشور نیوزلند با هدف تحصیل مهاجرت داشته‌اند از سیستم‌های آموزش نیوزلند بسیار راضی هستند به‌طوری‌که مجموعه‌های آموزشی در این کشور به صورتی است که افراد می‌توانند ضمن تحصیل مشغول به کار شوند.

سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند روش‌های متنوعی دارد به‌این‌ترتیب افرادی که به‌عنوان سرمایه‌گذار خارجی وارد نیوزلند شده‌اند می‌توانند از فضای روتین سرمایه در این کشور بهره‌مند شوند. یک اصل بسیار مهم درزمینهٔ سرمایه در کشور نیوزلند را در نظر داشته باشید اینکه سیستم‌های سرمایه در نیوزلند دسته‌بندی‌های مشخصی را همراه می‌سازد.

سیاست‌هایی که درزمینهٔ کسب‌وکار در نیوزلند دیده می‌شود بسیار مدرن است و این روال نیز با رضایت بیش از ۶۵ درصد از مهاجران به کشور نیوزلند همراه بوده است. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که سیستم‌های بهداشتی در نیوزلند نیز در وضعیت روتینی قرار دارد به‌طوری‌که در این کشور مجموعه‌های بهداشتی در حد وسیع و ارزشمند دیده می‌شود. نیازمندی‌های بهداشت در نیوزلند توسط دولت به شکل دقیق و صحیح ارزیابی‌شده است و توانسته ساده‌ترین بخش‌های درآمدزایی را پوشش دهد.

کشور نیوزلند یک کشور بسیار قدرتمند درزمینهٔ رشد اقتصادی است به‌طوری‌که دولت این کشور از ایده‌های کارآفرینی که با توجیه اقتصادی همراه است نیز استقبال خواهد نمود و تمام تلاش در جهت رشد نیوزلند صورت می‌گیرد. درمجموع رضایت از زندگی در نیوزلند بیش از ۵۷٫۸ اعلام‌شده است، این رقم برای افرادی که به هدف سرمایه‌گذاری وارد نیوزلند شده‌اند بیش از ۷۱٫۹ درصد است که نشان می‌دهد کشور نیوزلند درزمینهٔ اقتصادی پتانسیل بالایی دارد. سیاست‌های اقامتی در نیوزلند به‌طورکلی دسته‌بندی‌های زیادی را شامل می‌شود و مبرهن است که این کشور دارای سرعت بالاتری در جذب مهاجر است.

آمار مهاجران به نیوزلند

مهاجران به کشور نیوزلند در سال ۲۰۱۸ در حدود ۸ درصد بیشتر از سال گذشته بوده‌اند و آمارها نشان می‌دهد که رشد مهاجر در این کشور در حدود ۱۲ درصد بیشتر از سال‌های گذشته خواهد بود. به‌طورکلی شرایط مهاجرت در کشور نیوزلند دسته‌بندی‌های مشخصی دارد. این‌طور که مشخص‌شده است مهاجران باید از حداقل الزاماتی که در مسیر مهاجرت تعیین‌شده است، برخوردار باشند و این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است و بسیار مهم و ارزشمند است.

یک اصل بسیار مهم را در نظر داشته باشید که اقامت و مهاجرت به کشور نیوزلند نیاز به تعیین هدف مشخصی دارد. اغلب افرادی که قصد مهاجرت به نیوزلند را دارند باید از مجموعه اهداف مشخصی برخوردار باشند که بتواند سیاست‌های این کشور را پوشش دهد به‌طوری‌که مشخص شود فرد از صلاحیت لازم درزمینهٔ زندگی در کشور نیوزلند برخوردار است.

مهاجرپذیری نیوزلند

کشور نیوزلند به کشوری زیبا با چراگاه‌های بسیار زیاد، دریاچه‌های بکر و بی‌نظیر و کوه‌های ناهموار همراه است که سبب شده تبدیل به یک کشور زیبا و دیدنی شود. با توجه به اینکه دولت کشور نیوزلند سعی کرده است زیرساخت‌های اقتصادی خود را گسترده‌تر نماید به‌این‌ترتیب مهاجرپذیری کشور نیوزلند به نسبت سایر کشورها بیشتر اعلام‌شده است. در نظر داشته باشید که کشور نیوزلند یک کشور قدرتمند درزمینهٔ کسب‌وکار نیز محسوب می‌شود.

آمار نشان می‌دهد که مهاجرپذیری کشور نیوزلند به نسبت سال گذشته رشد ۱۱ درصدی داشته است. این کشور یک مقصد بی‌نظیر برای گردشگران خارجی محسوب می‌شود افرادی که علاقه به سرمایه‌گذاری در کشور نیوزلند دارند و سرمایه‌های خود را در جهت رشد این کشور به کار می‌گیرند. با توجه به زیبایی‌های طبیعی و تنوع بی‌نظیری که در کشور نیوزلند دیده می‌شود مبرهن است که صنعت گردشگری در کشور نیوزلند یکی از بهترین صنایع محسوب می‌شود به‌طوری‌که در هیچ کجای دنیا چنین گزینه‌ای دیده نمی‌شود.

این کشور دارای فضای درآمدزایی مناسب درزمینهٔ گردشگری است به‌طوری‌که شرایط برای اخذ ویزای توریستی نیوزلند آسان‌تر از گذشته اعلام‌شده است. نیوزلند دارای جزایر متنوعی است که به‌طورکلی از نظر جمعیت خلوت هستند این موضوع در جزیره‌های شمالی این کشور بیشتر دیده می‌شود بنابراین افرادی که به‌قصد تفریح وارد خاک نیوزلند می‌شود و یا به دنبال زندگی در کشوری هستند که از نظر جمعیت خلوت بوده و آرامش خوبی داشته باشد نیوزلند یک انتخاب بی‌نظیر است. دولت نیوزلند اعلام کرده است که مهاجرت به این کشور را با رشد ۴۵ درصدی همراه می‌کند.

شهرهای مهاجر پذیر نیوزلند

شهرهای مهاجر پذیر نیوزلند

هامیلتون بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور نیوزلند است که غیر ساحلی بوده و به‌طورکلی گزینه خوبی برای کسب‌وکار محسوب می‌شود. در این شهر ثبت شرکت به‌طور روتین دیده می‌شود و ایرانیان در مهاجرت به کشور نیوزلند هامیلتون را گزینه خوبی می‌دانند.

دنیدن دومین شهر بزرگ در کشور نیوزلند محسوب می‌شود که مهاجران زیادی در آن زندگی می‌کنند. این شهر به‌طورکلی از نظر جمعیت در وضعیت خوبی قرار دارد. شهر دنیدن رتبه ۵ در دنیا را دارد. این شهر دانشگاه‌های زیادی دارد و به‌طورکلی دین مردم این شهر نیز مسیحیت است.

تائورانگا از دسته جزیره‌های شمالی کشور نیوزلند است که از نظر جمعیت خلوت است اما رتبه ۵ در بین شهرهای کشور نیوزلند را دارد و به‌طورکلی گزینه خوبی برای مهاجرت محسوب می‌شود. این شهر دارای فضای آرامی برای زندگی است.

ولینگتون یکی از شهرهای بخش جنوب غربی کشور نیوزلند محسوب می‌شود. این شهر در سال ۱۸۳۹ بنیان‌گذاری شده است. این شهر جنوبی‌ترین پایتخت جهان شهرت گرفته است. این شهر بیشتر توریستی است و شاید برای زندگی گزینه خوبی محسوب نشود.

اقامت نیوزلند

اقامت موقت و اقامت دائم دو موضوع کاملاً جداگانه در کشور نیوزلند هستند. اقامت موقت در این کشور دسته‌بندی‌های مختلفی دارد. شایان‌ذکر است که شما برای اقامت موقت در کشور نیوزلند باید سعی کنید در طور دوره‌ای که با ویزای این کشور مشغول به زندگی هستید شرایط را برای رسیدن به اقامت موقت فراهم سازید پس از یک الی سه سال زندگی در کشور نیوزلند می‌توانید به‌سادگی درخواست اقامت دائم این کشور را ارائه دهید.

در نظر داشته باشید که اقامت دائم کشور نیوزلند نیاز به داشتن شرایط مشخصی است فرد باید از نظر سنی، مالی، شرایط اجتماعی و نوع کار در وضعیت خوبی قرار داشته باشد.

اخذ پاسپورت نیوزلند

اخذ پاسپورت نیوزلند

شما برای اخذ پاسپورت کشور نیوزلند باید در سلامت کامل باشید، افرادی که از بیماری‌های روانی و یا جسمانی رنج می‌برند درصورتی‌که در این کشور از نظر دوره‌های درمان از نظر مالی و یا ابزاری به مشکل برخورده‌اند در لیست افراد واجد شرایط پاسپورت کشور نیوزلند قرار نمی‌گیرند.

افراد باید قابلیت صحبت به زبان انگلیسی را داشته باشند این موضوع بسیار مهم است و مبرهن است که آزمون زبان لازم از افراد اخذ می‌شود.

حداقل امتیاز برای مهاجرت به نیوزلند، برای افراد باید ۱۰۰ باشد. امتیازبندی‌ها برای هر نوع ویزا با دیگری فرق دارد و این روال باید به‌طور دقیق و اصولی دنبال شود درهرصورتی حداقل ۷ سال از اقامت شما در کشور نیوزلند گذشته باشد تا به شما اجازه اقامت دائم این کشور داده شود.

شما برای اخذ ویزای کشور نیوزلند باید دسته‌بندی‌های مختلفی را در نظر داشته باشید. در این کشور اخذ ویزا به چندین صورت فراهم شده است. در ابتدا نیاز است که ارزیابی شود آیا از نظر مدارک و شرایط در وضعیت نرمالی هستید یا خیر و پس‌ازآن باید شرایط زندگی به‌طور روتین ارزیابی شود. ویزای کشور نیوزلند به مدت سه ماه صادر می‌شود.

مشاوره

خبر خوب ما به شما این است که نیاز نیست در نوبت‌های طولانی سفارت منتظر بمانید و یا اینکه نگران زمان باشید؛ فقط کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید تا در اولین فرصت، امکان مهاجرت به این کشور را برایتان فراهم سازند.
ارزیابی تحصیلی
برای ارزیابی تحصیلی، با موسسه ما تماس بگیرید.
اولین گام برای مهاجرت به نیوزلند چیست ؟
اولین گام برای مهاجرت به این کشور شناخت روش های مهاجرت به کشور نیوزلند و انتخاب بهترین گزینه است. سپس باید شرایط و مدارک مهاجرت را بر اساس روش انتخاب شده فراهم کرد.
کم هزینه ترین روش برای مهاجرت به کشور نیوزلند چیست ؟
روش های کاری مثل ویزای کار از کم هزینه ترین روش های مهاجرت به نیوزلند است. تحصیل در نیوزلند نیز دومین روش کم هزینه است.
تحصیل در کشور نیوزلند چه مزایایی دارد ؟
تحصیل در این کشور برای دانشجویان مزایای بسیار زیادی دارد، از جمله برخورداری از نظام آموزشی بریتانیایی با استانداردهای آموزشی جهانی، زندگی در کشوری با شاخص های توسعه انسانی بالا و امنیت اجتماعی، امکانات و خدمات عالی تحصیلی و پژوهشی، آب و هوای معتدل و ...
بهترین دانشگاه های نیوزلند کدامند ؟
دانشگاه های نیوزلند از اعتبار جهانی برخوردار بوده که بهترین آنها عبارتند از : دانشگاه اوکلند، دانشگاه اوتاگو، دانشگاه کانتربوری، دانشگاه ویکتوریا ولینگتون، دانشگاه مسی


14 دیدگاه برای “مهاجرت به نیوزلند

 1. Avatar
  ناشناس گفته:

  من در ايران ١ سال سابقه بيمه دارم اما سوابق كاري بدون بيمه ٣ سال ميشه چطوري ميتونم ثابت كنم ؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز.
  باید از شرکتی که کار میکردید نامه بگیرید و ترجمه کنید و مهر دادگستری بخوره.
  میتوانید برای راهنمایی بیشتر با تیم متخصص ما تماس بگیرید: 02143000021
  قدردان شما تیم اعزام GO2TR

 2. Avatar
  ناشناس گفته:

  من يك دامپزشكم ٢٠سال سابقه كار در رشته دامپزشكي دارم خودم درمانگاه دامپزشكي دارم سنم ٤٥سال جهت اقامت با خانواده چيكار بايد كنم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز: شرایط شما نیازمند بررسی دقیق است برای ارتباط با مشاورین ما و بررسی شرایطتان می توانید با شماره
  02143000021 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR

 3. Avatar
  ناشناس گفته:

  من لیسانس مهندسی ابزار دقیق با ۷ سال سابقه کار و سن ۳۲ سال و متاهل و دارای یک فرزند.آیا میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز : در صورتی که سابقه کاری شما با بیمه همراه است با ما در تماس باشید 02143000021 داخلی 76. با تشکر تیم اعزام GO2TR.

 4. Avatar
  ناشناس گفته:

  من در حدود ۱۲سال سابقه بیمه دارم و مدرک مهندسی برق ساختمان رو دارم،با همسرم دنبال م اجرت به نیوزلند رو داریم و احتیاج به مشاوره داریم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، لطفا از طریق این شماره ها با ما در تماس باشید. ( داخلی 76)02143000021 با تشکر. تیم اعزام GO2TR.

 5. Avatar
  ناشناس گفته:

  س.من در ایران به پایپینگ صنعتی یا فیتری مشغولم و ۸ سال سابقه این کار را دارا میباشم.چطور میتونم به اونجا مهاجرت کنم و ویزای کار بگیرم ودر پروژه های صنعتی اونجا مشغول بشم.جواب لطفا.سپاس فراوان.
  Fitupp59@gmail.com

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای پاسخ به پرسش شما به اطلاعات دقیق تری از جمله سن و مدرک تحصیلی شما احتیاج داریم. برای کس باطلاعات بیشتر و ردیافت مشاوره ی تخصصی با شماره ی 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 6. Avatar
  ناشناس گفته:

  من یک پرستار بهیار در بخش معلولین هستم و سیتیزن سوئد هستم که در سوئد هم زندگی میکنم، فکر می‌کنید مهاجرت به نیوزلند برای من خیلی مشکل باشه؟ و چه جور میتونم اقدام اولیه رو انجام بدم؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای پاسخ به سوال شما به اطلاعات دقیق تری نیازمندیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 7. Avatar
  مجتبی گفته:

  سلام
  بنده ارشد برق قدرت و دارای ۱۳ سال سابقه بیمه در ارگان دولتی را دارم , متاهل و دارای دو فرزند هستم و تصمیم دارم به نیوزلند مهاجرت کنم، میشه راهنماییم کنید

  • Avatar
   امیرعلی مقدم گفته:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه شرایط سنی مناسب داشته باشید به نظر نمی رسد مشکل خاصی برای دریافت جاب آفر و ویزای کار داشته باشید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین تلفنی ما از طریق شماره ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱تماس حاصل فرمایید.
   سپاس از همراهی شما Go2tr

 8. Avatar
  علیرضا گفته:

  باسلام من کارمند بانک هستم و نزدیک به ۲۱سال سابقه بانکی و بیمه و مدرک کارشناسی حسابرسی دارم
  دارای سه فرزند و همسرم نیز دبیر اموزش و پرورش وبا ۲۱سال سابقه
  می خواستم ببینم می توانم به نیوزلند مهاجرت کنم
  سن بنده ۴۶ همسرم ۴۰ و فرزندانم دختر ۱۹_ ۱۷و ۱۰ سال سنشان میباشد

  • Avatar
   امیرعلی مقدم گفته:

   سلام دوست عزیز
   متاسفانه پیدا کردن موقعیت شغلی در حیطه کاری شما دشوار بوده و همسر شما نیاز باید دوره های آموزشی آموزش و پرورش این کشور را بگذرانند، هم چنین سن هر دو شما بالای 40 سال است و این موضوع ریسک ویزا ایجاد می کند.
   این موضوع را هم در نظر بگیرید که اخیرا کشورهای استرالیا و نیوزلند به سختی ویزا صادر می کنند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02143000021 تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما Go2tr

 9. Avatar
  آزاده فیاض گفته:

  من در سیستم امتیاز بندی نیوزیلند ۱۳۰ امتیاز آوردم احتمال داره که پذیرفته بشم؟

  • Avatar
   امیرعلی مقدم گفته:

   سلام دوست عزیز
   به طور کلی در این نوع آزمون ها چنانچه نمره ما از نصف بالاتر باشد شانس خواهید داشت اما این موضوع را در نظر داشته باشید که کسب اقامت از این طریق رقابتی است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   قدردان شما هلدینگ مهاجرتی Go2tr

 10. Avatar
  امیر ایرانی گفته:

  سلام
  هزینه یک سال زندگی در نیوزلند برای یک خانواده ۴ نفره چقدر میشه؟
  و اینکه هزینه ویزای تحصیلی و کار چقدر میشه؟
  ممنون

  • Avatar
   امیرعلی مقدم گفته:

   سلام دوست عزیز
   هزینه زندگی سالیانه در این کشور حدود ۵۰ هزار دلار می باشد، در مورد هزینه های حق الوکاله شرکت می توانید جلسه مشاوره داشته باشید اما هزینه های گرفتن وقت سفارت و ویزا حدود ۵۰ تا ۱۰۰ دلار می باشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱تماس حاصل فرمائید.
   سپاس از همراهی شما Go2tr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه‌بندی: آرشیو مهاجرت
برای مهاجرت از متخصصان GO2TR مشاوره بگیرید:تماس: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱