netherland
کشور هلند

مهاجرت به هلند

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت به کشور هلند - go2tr

هلند مانند سایر کشورهای اروپای به دنبال جذب سرمایه‌گذار خارجی است. حداقل مبلغی که برای سرمایه‌گذاری در مسیر ثبت شرکت در کشور هلند دارید 35560 دلار است. در این روش شما باید بتوانید سرمایه خود را به طور دقیق به کار بگیرید. در ابتدای همین بخش در مورد سیستم امتیاز‌بندی این کشور صحبت شد در نظر داشته باشید که متقاضی می‌بایست حداقل 90 امتیاز از مجموع 100 امتیاز را داشته باشد.افرادی که در زمینه تجارت به کشور هلند مهاجرت کرده‌اند در سال 2018 در حدود 25 درصد بیشتر از سال قبل است که این رقم بسیار ارزشمند بوده و می‌تواند نشان دهد مهاجرت به کشور هلند از طریق سرمایه‌گذاری یک انتخاب بسیار عالی محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که اگر بخواهید می‌توانید دوره‌های زبان هلندی را نیز بگذرانید. افرادی که با هدف تحصیل وارد این کشور می‌شوند بیش از پیش است و این روال نشان می‌دهد که کشور هلند به طور کلی دارای یک فضای تحصیلی بی‌نظیر برای افراد محسوب می‌شود. در سال 2018 مهاجرت به این کشور 10 درصد بیشتر از سال 2017 بوده است و این رقم به نوبه خود بسیار ارزشمند است. ما در بین روش‌های مهاجرت به کشور هلند معتقد هستیم که روش‌های تجارتی و سرمایه‌گذاری و کار و تحصیل می‌تواند گزینه‌های خوبی باشد. اما هر یک از روش‌های گفته شده دارای شرایط مخصوص به خود هستند. به عنوان مثال شما برای اینکه بتوانید وارد بازار کاری این کشور شوید باید تا حدودی زبان هلندی را یاد بگیرید.روش دیگر برای مهاجرت به کشور هلند سرمایه‌گذاری است در این روش شما باید 1250000 یورو هزینه اولیه داشته باشید. سرمایه‌گذار می‌بایست بتواند منبع پولی خود را به طور دقیق مشخص سازد اما نیازی به گزارش‌های حسابرسی نخواهد بود. سرمایه‌گذاری شما می‌تواند در بخش‌های خصوصی باشد و یا در یک فضای پروژه‌ای دولت سرمایه‌گذاری داشته باشید. مهاجرت به کشور هلند از طریق ازدواج یکی از بهترین روش‌هایی است می‌تواند بازده خوبی داشته باشد اما فرض بر این است که همه چیز واقعی باشد در صورت صوری بودن ازدواج قطعاً دچار مشکل خواهید شد و شانس شما برای ورود به این کشور برای همیشه از بین می‌رود. در این روش در صورتی که یک فرد با یک شهروند هلندی ازدواج کند یا با او نامزد کند می‌تواند پس از گذشت زمان مشخصی اقامت دائم را اخذ نماید.
 

 در سال 2018 مهاجرت به این کشور 10 درصد بیشتر از سال 2017 بوده است و این رقم به نوبه خود بسیار ارزشمند است.
 
 

 آمار مهاجرت به کشور هلند به نسبت سال‌های گذشته بیشتر است، یک دلیل آن عدم وجود کار در کشور ایران است، در کشور هلند نیز شرایط کاری آنطور که باید عالی نیست اما افراد در صورتی که تسلط به تخصصی داشته باشند می‌توانند درآمد خوبی داشته باشند.

سیستم مالیات در این کشور کاملاً حساب شده است. کشور هلند یک کشور بسیار عالی برای کسانی است که به آینده زندگی خود اهمیت زیادی می‌دهند.
 
 

اما هر یک از روش‌های گفته شده دارای شرایط مخصوص به خود هستند. به عنوان مثال شما برای اینکه بتوانید وارد بازار کاری این کشور شوید باید تا حدودی زبان هلندی را یاد بگیرید اما اینکه چرا ما این گزینه را در لیست روش‌های مهاجرت به کشور هلند قرار داده‌ایم دلیل دارد.

 روش دیگر برای مهاجرت به کشور هلند ازدواج است که در این روش باید با یک فرد هلند ازدواج واقعی داشته باشید، این پروسه به ظاهر آسان است اما سختگیری‌های عجیبی در نظر گرفته می‌شود که می‌تواند کمی اوضاع را دشوار نماید.

 حال می‌خواهیم مهاجرت به کشور هلند از طریق ثبت شرکت را بررسی کنیم. از سال 2008 تا به امروز یک سیستم امتیاز دهید در این کشور معرفی شده که برای افراد مستقل، صاحب کسب و کار و سرمایه‌گذار است.

 شرایط در این روش به این صورت است که حداقل سن قانونی برای ازدواج 18 سال است. متقاضی باید مجرد باشد ، در صورتی که همسر قبلی داشته و او فوت شده است باید گواهی فوت ارائه دهد. 

در هر صورت کشور هلند سیستم تابعیت را بر اساس سیستم خون اعلام کرده است.
 

طبق کنوانسیون بین‌المللی که در مورد پناهندگی دیده می‌شود که کشور هلند نیز شرایط برای پناهندگی را فراهم ساخته است. در این روش افراد می‌توانند طبق رعایت یک سری شرایط خاص وارد خاک این کشور شده و درخواست پناهندگی داشته باشند.

 تحصیل برای مقطع ارشد در کشور هلند عموماً با داشتن مدرک زبان زبان آیلتس با نمره 6 امکانپذیر است. طول دوره تحصیل 2 سال اعلام شده است و هزینه 12 الی 15 هزار یورویی برای آن در نظر گرفته شده است.

 مجوز اقامت در هلند است که با توجه به دعوتنامه کاری که برای شخص صادر می‌شود صورت می‌گیرد.

مهاجرت به کشور هلند از طریق کار و سرمایه و تحصیل شرایط برای اقامت همراه نیز فراهم می‌شود به طوری که 1 سال از زندگی شما در این کشور گذشته باشد و شرایط کاری و سرمایه شما مشخص باشد تا بتوانید برای اعضای خانواده خود ویزای همراه دریافت کنید.

اگر می‌خواهید به منظور گشت و گذار وارد کشور هلند شوید ویزای توریستی دریافت نمایید باید یعنی کنید دلیل شما از سفر مشخص باشد و ثابت کنید که می‌خواهید به کشور خود باز گردید.

یکی از شرایط خاصی که منجر به اقامت در کشور هلند می‌شود فضای کارآفرینی است در این روش فرد باید مدارک خوبی داشته باشد که ثابت نماید می‌تواند از پس شرایط کاری در این کشور بر آید.

شهر لاهه سومین شهر بسیار ارزشمند برای زندگی محسوب می‌شود که دقیقاً در بخش غرب این کشور قرار دارد. این شهر دارای شرکت‌های مختلفی است و پایتخت اداری کشور هلند محسوب می‌شود.

شما برای اخذ ویزای کشور هلند باید یک سری اصول را به طور دقیق ارزیابی نمایید.

در صورتی که مهاجرت شما به این کشور با هدف ازدواج باشد و همه چیز به شکل دقیق و واقعی پیش برود شما در دوره سه ساله اقامت این کشور را اخذ خواهید نمود

شما برای اخذ پاسپورت کشور هلند باید سعی کنید در ابتدا بتوانید اقامت دائم داشته باشید. اقامت دائم برای کسانی که نتوانستند شرایط مالیاتی و قوانین این کشور را رعایت نمایند به سختی صادر می‌شود.

مطالب مرتبط