x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت به کشور هلند - go2tr

هلند مانند سایر کشورهای اروپای به دنبال جذب سرمایه‌گذار خارجی است. حداقل مبلغی که برای سرمایه‌گذاری در مسیر ثبت شرکت در کشور هلند دارید 35560 دلار است. در این روش شما باید بتوانید سرمایه خود را به طور دقیق به کار بگیرید. در ابتدای همین بخش در مورد سیستم امتیاز‌بندی این کشور صحبت شد در نظر داشته باشید که متقاضی می‌بایست حداقل 90 امتیاز از مجموع 100 امتیاز را داشته باشد.افرادی که در زمینه تجارت به کشور هلند مهاجرت کرده‌اند در سال 2018 در حدود 25 درصد بیشتر از سال قبل است که این رقم بسیار ارزشمند بوده و می‌تواند نشان دهد مهاجرت به کشور هلند از طریق سرمایه‌گذاری یک انتخاب بسیار عالی محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که اگر بخواهید می‌توانید دوره‌های زبان هلندی را نیز بگذرانید. افرادی که با هدف تحصیل وارد این کشور می‌شوند بیش از پیش است و این روال نشان می‌دهد که کشور هلند به طور کلی دارای یک فضای تحصیلی بی‌نظیر برای افراد محسوب می‌شود. در سال 2018 مهاجرت به این کشور 10 درصد بیشتر از سال 2017 بوده است و این رقم به نوبه خود بسیار ارزشمند است. ما در بین روش‌های مهاجرت به کشور هلند معتقد هستیم که روش‌های تجارتی و سرمایه‌گذاری و کار و تحصیل می‌تواند گزینه‌های خوبی باشد. اما هر یک از روش‌های گفته شده دارای شرایط مخصوص به خود هستند. به عنوان مثال شما برای اینکه بتوانید وارد بازار کاری این کشور شوید باید تا حدودی زبان هلندی را یاد بگیرید.روش دیگر برای مهاجرت به کشور هلند سرمایه‌گذاری است در این روش شما باید 1250000 یورو هزینه اولیه داشته باشید. سرمایه‌گذار می‌بایست بتواند منبع پولی خود را به طور دقیق مشخص سازد اما نیازی به گزارش‌های حسابرسی نخواهد بود. سرمایه‌گذاری شما می‌تواند در بخش‌های خصوصی باشد و یا در یک فضای پروژه‌ای دولت سرمایه‌گذاری داشته باشید. مهاجرت به کشور هلند از طریق ازدواج یکی از بهترین روش‌هایی است می‌تواند بازده خوبی داشته باشد اما فرض بر این است که همه چیز واقعی باشد در صورت صوری بودن ازدواج قطعاً دچار مشکل خواهید شد و شانس شما برای ورود به این کشور برای همیشه از بین می‌رود. در این روش در صورتی که یک فرد با یک شهروند هلندی ازدواج کند یا با او نامزد کند می‌تواند پس از گذشت زمان مشخصی اقامت دائم را اخذ نماید.
 

مهاجرپذیری هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرپذیری هلند - go2tr

 در سال 2018 مهاجرت به این کشور 10 درصد بیشتر از سال 2017 بوده است و این رقم به نوبه خود بسیار ارزشمند است.
 
 

آمار مهاجران به هلند

موسسه اعزام دانشجو- آمار مهاجران به هلند - go2tr

 آمار مهاجرت به کشور هلند به نسبت سال‌های گذشته بیشتر است، یک دلیل آن عدم وجود کار در کشور ایران است، در کشور هلند نیز شرایط کاری آنطور که باید عالی نیست اما افراد در صورتی که تسلط به تخصصی داشته باشند می‌توانند درآمد خوبی داشته باشند.

میزان رضایت مهاجران به هلند

موسسه اعزام دانشجو- میزان رضایت مهاجران به هلند - go2tr

سیستم مالیات در این کشور کاملاً حساب شده است. کشور هلند یک کشور بسیار عالی برای کسانی است که به آینده زندگی خود اهمیت زیادی می‌دهند.
 
 

راحت‌ترین روش مهاجرت به هلند

موسسه اعزام دانشجو- راحت‌ترین روش مهاجرت به هلند - go2tr

اما هر یک از روش‌های گفته شده دارای شرایط مخصوص به خود هستند. به عنوان مثال شما برای اینکه بتوانید وارد بازار کاری این کشور شوید باید تا حدودی زبان هلندی را یاد بگیرید اما اینکه چرا ما این گزینه را در لیست روش‌های مهاجرت به کشور هلند قرار داده‌ایم دلیل دارد.

روش‌ های مهاجرت به هلند

موسسه اعزام دانشجو- روش‌ های مهاجرت به هلند - go2tr

 روش دیگر برای مهاجرت به کشور هلند ازدواج است که در این روش باید با یک فرد هلند ازدواج واقعی داشته باشید، این پروسه به ظاهر آسان است اما سختگیری‌های عجیبی در نظر گرفته می‌شود که می‌تواند کمی اوضاع را دشوار نماید.

مهاجرت سرمایه گذاری به هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت سرمایه گذاری به هلند - go2tr

 حال می‌خواهیم مهاجرت به کشور هلند از طریق ثبت شرکت را بررسی کنیم. از سال 2008 تا به امروز یک سیستم امتیاز دهید در این کشور معرفی شده که برای افراد مستقل، صاحب کسب و کار و سرمایه‌گذار است.

مهاجرت از طریق ازدواج به هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق ازدواج به هلند - go2tr

 شرایط در این روش به این صورت است که حداقل سن قانونی برای ازدواج 18 سال است. متقاضی باید مجرد باشد ، در صورتی که همسر قبلی داشته و او فوت شده است باید گواهی فوت ارائه دهد. 

مهاجرت از طریق تولد به هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق تولد به هلند - go2tr

در هر صورت کشور هلند سیستم تابعیت را بر اساس سیستم خون اعلام کرده است.
 

مهاجرت پناهندگی به هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت پناهندگی به هلند - go2tr

طبق کنوانسیون بین‌المللی که در مورد پناهندگی دیده می‌شود که کشور هلند نیز شرایط برای پناهندگی را فراهم ساخته است. در این روش افراد می‌توانند طبق رعایت یک سری شرایط خاص وارد خاک این کشور شده و درخواست پناهندگی داشته باشند.

مهاجرت تحصیلی‌ به هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت تحصیلی‌ به هلند - go2tr

 تحصیل برای مقطع ارشد در کشور هلند عموماً با داشتن مدرک زبان زبان آیلتس با نمره 6 امکانپذیر است. طول دوره تحصیل 2 سال اعلام شده است و هزینه 12 الی 15 هزار یورویی برای آن در نظر گرفته شده است.

مهاجرت کاری هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت کاری هلند - go2tr

 مجوز اقامت در هلند است که با توجه به دعوتنامه کاری که برای شخص صادر می‌شود صورت می‌گیرد.

مهاجرت از طریق همراه به هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت از طریق همراه به هلند - go2tr

مهاجرت به کشور هلند از طریق کار و سرمایه و تحصیل شرایط برای اقامت همراه نیز فراهم می‌شود به طوری که 1 سال از زندگی شما در این کشور گذشته باشد و شرایط کاری و سرمایه شما مشخص باشد تا بتوانید برای اعضای خانواده خود ویزای همراه دریافت کنید.

مهاجرت توریستی به هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت توریستی به هلند - go2tr

اگر می‌خواهید به منظور گشت و گذار وارد کشور هلند شوید ویزای توریستی دریافت نمایید باید یعنی کنید دلیل شما از سفر مشخص باشد و ثابت کنید که می‌خواهید به کشور خود باز گردید.

مهاجرت شرایط خاص به هلند

موسسه اعزام دانشجو- مهاجرت شرایط خاص به هلند - go2tr

یکی از شرایط خاصی که منجر به اقامت در کشور هلند می‌شود فضای کارآفرینی است در این روش فرد باید مدارک خوبی داشته باشد که ثابت نماید می‌تواند از پس شرایط کاری در این کشور بر آید.

شهرهای مهاجر پذیر هلند

موسسه اعزام دانشجو- شهرهای مهاجر پذیر هلند - go2tr

شهر لاهه سومین شهر بسیار ارزشمند برای زندگی محسوب می‌شود که دقیقاً در بخش غرب این کشور قرار دارد. این شهر دارای شرکت‌های مختلفی است و پایتخت اداری کشور هلند محسوب می‌شود.

اخذ ویزای هلند

موسسه اعزام دانشجو- اخذ ویزای هلند - go2tr

شما برای اخذ ویزای کشور هلند باید یک سری اصول را به طور دقیق ارزیابی نمایید.

اخذ اقامت هلند

موسسه اعزام دانشجو- اخذ اقامت هلند - go2tr

در صورتی که مهاجرت شما به این کشور با هدف ازدواج باشد و همه چیز به شکل دقیق و واقعی پیش برود شما در دوره سه ساله اقامت این کشور را اخذ خواهید نمود

اخذ پاسپورت هلند

موسسه اعزام دانشجو- اخذ پاسپورت هلند - go2tr

شما برای اخذ پاسپورت کشور هلند باید سعی کنید در ابتدا بتوانید اقامت دائم داشته باشید. اقامت دائم برای کسانی که نتوانستند شرایط مالیاتی و قوانین این کشور را رعایت نمایند به سختی صادر می‌شود.