زندگی در هلند

در این مقاله به بررسی شرایط زندگی در کشور هلند می پردازیم. کشور هلند که بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند است، با دو کشور بلژیک و آلمان مرز مشترک دارد. هلند همیشه به‌عنوان مقصدی برای مهاجرت، موردتوجه بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است. طبق آخرین آماری که در سال 2020 ارائه شده است، این میزان با رشدی قابل‌توجه روبه‌رو شده است و نسبت به سال‌های پیشین، 15% افزایش جذب مهاجر داشته است.

مقدمه

کشور هلند با 17 میلیون جمعیت، یکی از پرجمعیت‌ترین کشورهای اروپایی به‌شمار می‌رود که بخش اصلی و اروپایی پادشاهی هلند است و مردمان آن از بالاترین و باکیفیت‌ترین استانداردهای زندگی برخوردار هستند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که آمار کم‌ترین مشکلات زندگی افراد مهاجر، از کشور هلند گزارش شده است و مردمان این کشور با افراد مهاجر به‌طور صمیمی برخورد می‌کنند.

در این مقاله از مؤسسه مهاجرتی Go2TR شرایط کلی زندگی در هلند به‌عنوان مقصدی برای مهاجرت مورد بررسی قرار گرفته است؛ با ما همراه باشید.

هزینه‌ زندگی در هلند

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در هلند

هزینه زندگی در کشور هلند بخش مهمی است که افراد پیش از مهاجرت باید ارزیابی نمایند در هر صورت اقتصاد بخش بسیار مهمی در زندگی محسوب می‌شود. هزینه زندگی در کشور هلند مانند بسیاری از کشورها بستگی به طرز زندگی شما دارد.هزینه زندگی در کشور هلند باید بر اساس 4 بخش مهم تقسیم شود.

کشور هلند ازجمله پیشرفته‌ترین کشورها در دنیا است که از سطح امنیت اجتماعی و رفاه بسیار بالایی برخوردار است و بدون شک یکی از دغدغه‌های افراد متقاضی مهاجرت به هلند، مطلع‌شدن از هزینه‌های زندگی است. بهتر است بدانید که در کشور هلند، هزینه اجاره مسکن در مرکز شهر و شهرهای بزرگ‌تر، معمولاً بالاتر از سایر نقاط و شهرهای اطراف است. به‌عنوانِ‌مثال، هزینه‌های اجاره مسکن در اطراف شهر آمستردام بسیار ارزان‌تر از مرکز شهر است.

البته لازم به ذکر است که به‌دلیل وجود وسایل حمل‌ونقل عمومی در تمام نقاط شهر، از بابت تردد مشکلی نخواهید داشت.

هزینه اول مخصوص به مسکن است که موضوع بسیار مهمی بوده و بارها نیز سوال شده است. در نظر داشته باشید که اگر شما در این کشور دانشجو باشید هزینه مسکن برای شما بین 350 الی 800 یورو در نظر گرفته می‌شود. این روال در شهرهای مختلف کشور هلند با هم فرق دارد به عنوان مثال اجاره خانه در شهر آمستردام کشور هلند شاید با 30 درصد افزایش تعرفه نیز همراه باشد. شما برای هزینه اینترنت تلویزیون و برق و گرمایش و .. می‌بایست حداقل در حدود 450 یورو در ماه هزینه در نظر بگیرد. اگر به شکل خانوادگی به کشور هلند مهاجرت کرده‌اید باید حداقل 1000 یورو هزینه برای اجاره خانه پرداخت نمایید. هزینه‌های شما دسته‌بندی‌های مختلفی دارد.

هزینه‌ای که برای انرژی در این کشور در نظر گرفته می‌شود از 50 الی 150 یورو است که البته بر اساس شرایط زندگی شما نیز ارزیابی می‌شود. در کشور هلند سوپر مارکت‌های زیادی وجود دارد و به طور کلی سوپر مارکت یکی از بخش‌های پر درآمد در این کشور محسوب می‌شود این سوپرمارکت‌ها در آخر هر ماه و یا یه شکل فصلی حراج‌هایی در نظر می گیرند که می‌تواند یک انتخاب عالی برای صرفه‌جویی شما در هزینه‌ها باشد در نظر داشته باشید که در این سوپرمارکت‌ها خرید گوشت و مرغ تعرفه‌ای به ارزش 25 درصد کمتر از سایر مغازه‌ها دارد. در بخش بعد قیمت برخی از اقلام ضروری در کشور هلند بررسی می‌شود.

در صورتی که بخواهید در یکی از رستوران‌های متوسط این کشور غذا بخورید باید بیش از 12 یورو در نظر بگیرید. در صورتی که بخواهید رستوران‌های چینی غذا سرو نمایید باید هزینه بالای 25 یورو در نظر بگیرید. یک ساندویچ در این کشور به ارزش 3 یورو ارزش دارد. حمل و نقل در کشور هلند نیز در حدود 7 درصد بیشتر از ایران در نظر گرفته شده است.

میانگین درآمد در هلند

میانگین درآمد در هلند

برای اینکه اطلاعات داده شده در زمینه درآمدزایی در کشور هلند به خوبی برای شما مشخص شود ما دسته‌بندی‌های مشخصی را در نظر گرفته‌ایم تا بررسی شود که شغل‌های پر درآمد در این کشور به چه صورت است. کاپیتان دریایی یکی از شغل‌های پر درآمد در کشور هلند می‌شود و در روال شغل‌های تجاری است در این شغل به طور کلی امنیت و کارآمد بودن فرد بسیار مهم است در نظر داشته باشید که چنین شغلی باید طبق قوانین محلی و بین‌المللی و نظارت بر عملیات صورت بگیرد و درآمد فرد در این شغل در حدود 66996 یورو برای هر سال تعیین می‌شود که رقم خوبی است.

دومین رده شغلی در کشور هلند مدیران بازرگانی است، مدیران بازرگانی در این کشور نیز در ردیف شغل‌های تجاری قرار دارند، به این ترتیب توسعه محصول و شناسایی فرصت‌های بازار جدید بخش مهمی از این شغل محسوب می‌شود. این شغل به سود و رضایت مشتری نیز بستگی دارد. مدیران بازرگانی درآمد سالانه به ارزش 112,653  یورو را خواهند داشت و شرط ورود به این شغل نیز داشتن مدرک کارشناسی است

ما دسته‌بندی‌های کلی تری نیز برای درآمدزایی در کشور هلند فراهم ساخته‌ایم تا مشخص شود که افراد چطور می‌توانند به شغل خوبی دست یابند.

مدیران شرکت در کشور هلند در طول سال می‌توانند به ارزش 86112 یورو دریافت نمایند که البته بستگی به نوع شغل و میزان گردش مالی این افراد دارد. وکیلان در کشور هلند در طول سال بیش از 104561 یورو دریافت می‌کنند که رقم خوبی است البته وکیلان دسته‌بندی‌های مخصوص به خود را دارند. خلبانان در کشور هلند بالاترین حرفه‌های پرداخت شده در صنعت حمل و نقل هستند به این ترتیب حقوق این افراد در طول سال بیش از 110686 یورو خواهد بود. کشور هلند برای متخصصان و پزشکان شرایط درآمدزایی بسیار خوبی فراهم ساخته است در نظر داشته باشید که ورود به رشته‌های پزشکی در این کشور نیاز به یک سری ارزیابی‌های مناسب دارد.

اقتصاد و منابع مالی

شاخص‌های اقتصادی در کشور هلند به این شکل است که ششمین کشور صادرکننده در دنیا است و هشتمین کشور واردکننده محسوب می‌شود. این کشور در لیست دهمین کشور در جدول شاخصه‌های اقتصاد رقابتی است. هلند در زمینه جهانی‌سازی اقتصادی، رتبه 81 را دارد؛ به‌طوری‌که در زمینه فضاسازی تجاری بین‌المللی، رتبه 9 در دنیا را دارد و مدیران بازرگانی در هلند درآمد سالانه به ارزش 112,653 یورو را دارند.

اطلاعات صنعت بانکداری کشور هلند یکی از مهم‌ترین فضاهای گردش مالی محسوب می‌شود، که نرخ مالی آن به ارزش 2.79 تریلیون دلار تعیین‌شده است. نرخ بهره در این زمینه در حدود یک درصد است و تعداد بانک‌ها نیز 44 عدد اعلام شده است. در این کشور بانک‌ها به‌طورکلی در لیست ده بانک برتر دنیا قرار دارد.

قیمت برخی کالاهای اساسی در هلند

قیمت برخی کالاهای اساسی در هلند

گوشت : 9-12 یورو

مرغ: 3.5 یورو

گوشت چرخ کرده: 5.5 – 6.5 یورو

سیب: 1.5-2.5 یورو

برنج 10 کیلویی بسته بندی: 25- 20 یورو

سیب زمینی (3 کیلو) : 1.8- 3 یورو

نوشابه خانواده: 60 سنت تا 1.4 یورو

چای دو غزال: 4 یورو

قارچ هر بسته 80 سنت

بادمجان هر عدد: 50 سنت

آب معدنی : 2 یورو

آب پرتقال : 3 یورو

اقتصاد در هلند

اقتصاد در هلند

کشور هلند در سال 1959 به جامعه اقتصادی اروپا ملحق می‌شود. توسعه منطقه گرایی در این کشور با کشورهای فرانسه و آلمان و ایتالیا بوده است. این روال سبب می‌شود که تجارت کشور هلند پیشرفت بهتری داشته باشد. در نظر داشته باشید که بیش از 70 درصد از مبادلات تجاری کشور هلند بر اساس اعضای جامعه اقتصادی اروپا شکل می‌گیرد. تأمین منافع و اهمیت ملی در این کشور بسیار مؤثر است و اینطور که مشخص شده است به طور کلی در این کشور منطقه گرایی اقتصادی در وضعیت روتین و چند جانبه قرار دارد و سبب شده است که ارتقای زندگی به شکل دقیق و اصولی شکل بگیرد. امنیت ملی و استراتژیک در کشور هلند به طور کلی سبب شده است که در سال‌های به قبل اروپا مشهور شود. کشور هلند تا قرن 19 یکی از بزرگ‌ترین استعمارگران جهان محسوب می‌‌شود این کشور به پرورش گل در جهان شهرت دارد و یکی از بخش‌های اقتصادی بسیار مهم در این کشور نیز همین گزینه است. کار در کشور هلند به طور کلی دسته‌بندی‌های مهمی را شامل می‌شود که می‌تواند برای افراد مختلف گزینه بسیار خوبی باشد. شرایط کار در کشور هلند برای جوانان بهتر است.

شاخص‌های اقتصادی در کشور هلند به این شکل است که ششمین کشور صادرکننده در دنیا بوده و هشتمین کشور وارد کننده نیز محسوب می‌شود. این کشور در لیست دهمین کشور در جدول شاخصه‌های اقتصاد رقابتی است. این کشور در زمینه اقتصادی نیز رتبه 8 را دارد به طور در زمینه فضاسازی تجاری بین‌المللی نیز رتبه 9 در دنیا را دارد. در نظر داشته باشید که در زمینه اقلام کشاورزی این کشور پس از آمریکا رتبه خوبی دارد این کشور به طور کلی نهمین کشور صادرکننده خدمات بازرگانی است. این کشور ششمین کشور سرمایه‌گذار در جهان محسوب می‌شود. این کشور در زمینه‌های مختلف اقتصادی به رتبه خوبی رسیده است در نظر داشته باشید که کشور هلند می‌تواند در سال‌های آینده رتبه بسیار بالایی را به خود اختصاص دهد.

امنیت مالی و اقتصادی در هلند

امنیت مالی و اقتصادی در هلند

کشور هلند در زمینه‌های مالی و اقتصادی رتبه بسیار خوبی دارد. در نظر داشته باشید که در این قوانین بسیار سفت و سختی در زمینه‌های مالی و اقتصادی دیده می‌شود این قوانین دسته‌بندی‌های مخصوص به خود را دارد. در این کشور اولین خط تولید دوچرخه‌های خورشید در کشور هلند شروع به فعالیت کرده است این روند نیز سبب شد که فضای امنیتی اقتصادی ایجاد شود. خرید ملک در کشور هلند خود یک از روش‌های خوب برای مهاجرت است و با سود مالی همراه است.

در این کشور شرکت‌هایی که در زمینه گاز و محصولات سوخت فعالیت می‌کنند بخش مهمی از درآمدزایی محسوب می‌شوند به طور که مردم این کشور به این نتیجه رسیده‌اند که در سال‌های آینده اتومبیل‌های روی کار می‌آید که با طبیعت سازگار بوده و هزینه‌های سوخت را بسیار کم می‌کند در نظر داشته باشید که مالیات در این کشور در دسته‌بندی‌های مختلفی دیده می‌شود و مشخص است که بخش مهمی از اقتصاد این کشور نیز در گردش‌های مالیاتی دیده می‌شود.

میزان جرم و جنایت در کشور هلند بسیار کم است به طوری که بسیاری از زندان‌های این کشور بسته شده‌اند و نیازی به هزینه‌های زیاد در این بخش نیز وجود ندارد در نظر داشته باشید که زیر ساخت کشور هلند به شکلی است که توانسته از ساپورت مالی بسیار عالی برای بخش‌های مختلف استفاده نماید. اینطور که مشخص شده است در این کشور دسته‌بندی‌های درآمدزایی نیز به شکل دقیق و اصولی دیده می‌شود. خرید خانه در کشور هلند برای کسانی که قصد دارند سرمایه خود را اضافه نمایند فراهم شوند.

حداقل دستمزد در هلند

حداقل حقوق در هلند

وضعیت اقتصادی و کاری در کشور هلند ثبات خوبی دارد به طوری که قوانین کار در این کشور در وضعیت دقیق و سازمان یافته است. در این کشور بین مرد و زن حقوق یکسانی دیده می‌شود و این موضوع یکی از ویژگی‌های بسیار خوب در کشور هلند محسوب می‌شود. به طوری که ساختار دستمزد در کشور هلند افقی است، یعنی همه چیز طبق یک روال مشارکتی بوده و بین کارفرما و کارمند شکل می‌کند. در نظر داشته باشید که کشور هلند در همه زمینه‌های کاری اعم از استخدام و اشتغال و بیکاری قوانین دقیق اعمال می‌کند. نرخ بیکاری در این کشور در حدود 5 درصد اعلام شده است که رقم بسیار خوبی بوده و بسیار کمتر از سایر کشورهای قدرتمند در دنیا این و این موضوع نشان می‌دهد که در کشور هلند دستمزد افراد بستگی به میزان کار و تخصصشان دارد. به طور کلی حداقل دستمزد در این در حدود  یورو در1594.20 ماه اعلام شده است این روال نشان می‌دهد که درآمدزایی در این کشور به نسبت ایران کمتر است. سن بازنشستگی در کشور هلند برای زنان و مردان 65 سال اعلام شده است که رقم قابل قبولی است اینطور که شواهد نشان می‌دهد قانون کار در این کشور در دسته‌بندی‌های مشخصی قرار دارد. بیمه بیکاری که اغلب افرادی که از کار بیکار شده‌اند تعلق می‌گیرد و جنبه بسیار قابل قبولی دارد در نظر داشته باشید که در کشور هلند به طور کلی شرایط برای ورود به بازار کار به شکل روتین در نظر گرفته می‌شود.

طبق قانون بیمه بیکاری در کشور هلند مشخص شده است که فرد می‌بایست در طول یک سال اخیر حتماً باید 26 هفته کار کرده باشد تا بتواند از روال بیمه بیکاری استفاده نماید. به این ترتیب به او 70 درصد از حقوق تعلق می‌گیرد که رقم قابل قبولی است. در نظر داشته باشید که در این کشور در صورتی که فردی از کار خود استعفا دهد نمی‌تواند از حقوق بیکاری استفاده نماید.

اجاره خانه در هلند

اجاره خانه در هلند

اجاره خانه در کشور هلند کمی عجیب و غریب است که البته این موارد در کشور آلمان نیز مشاهده شده است در هر صورت دانستن این روال به نوبه خود می‌تواند شرایط خوبی برای اجاره خانه در کشور هلند فراهم سازد.

یکی از شرایط این است که مستاجر می‌تواند مادامی که اجاره خانه را پرداخت کرده است در خانه زندگی نماید و صاحبخانه نمی‌تواند او را بیرون کند ( ده سال بیست سال و حتی بیشتر!)

در صورتی صاحب خانه در این کشور می‌تواند مستاجر خود را بیرون کند که ثابت نماید مستاجر حقوق چند ماه خود را پرداخت نکرده است. علاوه بر این حالت یک حالت دیگر نیز وجود دارد که ثابت می‌نماید صاحبخانه اگر بخواهد منزل خود را به فروش برسند نیز می‌تواند صاحب خانه را با در نظر گرفتن زمانی مناسب بیرون کند.

مبلغی که برای اجاره ملک در کشور هلند است در طول هر سال تغییر می‌کند و البته دولت این کشور بر روی این بخش نظارت دقیق و ضروری دارد. صاحب خانه در کشور هلند اجازه ندارد که مبلغ مورد نظر را خودسر اضافه نماید. مثلاً اگر یک خانه با مبلغ 300 یورو در ماه اجاره شده باشد صاحب خانه نمی‌تواند برای سال آینده به طور خودسرانه مبلغ را به 400 یورو افزایش دهد این روش به طور کلی با برخوردهای جدی از سوی دولت همراه است.

حال یک موضوع جالب در زمینه اجاره خانه در این کشور این است که اگر شما یک خانه بسیار شیک و مجلل را مثلا به میزان 10 سال متوالی کرایه کرده باشید تنها هزینه‌ای که باید پرداخت نمایید همان 300 یورو است حال اگر یک فرد جدید بخواهد همین خانه را اجاره نماید باید حداقل ماهی 1400 یورو هزینه نمایید. این روال کمی عجیب است اما واقعیت دارد.

خرید ملک در هلند

خرید ملک در هلند

کشور هلند در شمال اروپا قرار دارد و پایتخت این کشور شهر آمستردام است به طوری که خرید ملک در این شهر از سایر شهرها گران‌تر است. شما برای خرید ملک در کشور هلند باید یک سری شرایط را رعایت نمایید و خوشبختانه مهاجرت به کشور هلند از طریق خرید ملک نیز فراهم شده است.

متقاضی در صورتی که تقاضایی برای خرید ملک داشته باشد در ابتدا باید ملک را ارزیابی نمایید و به اندازه ارزش ملک به او وام تعلق می‌گیرد این در حالی است که میزان دارایی او نیز ارزیابی می‌شود. در صورتی که تصمیم نهایی در خصوص قیمت ملک عقد شد باید قرارداد پیش فروش و یا قرارداد موقت نیز بررسی شود. این روال به طور کلی باید در یک دفتر اسناد رسمی صورت بگیرد و باید خریدار و فروشنده صورت بگیرد. این روال سبب انتقال مالکیت و تکمیل فرآیند در دفتر اسناد رسمی می‌شود. ثبت مالکیت در این کشور بین 1000 الی 3000 یورو هزینه در بر دارد. وام‌های تعلق گرفته شده پس از امضا بررسی می‌شود.

پس از ثبت قرارداد بین خریدار و فروشنده در حدود 72 ساعت به خریدار فرصت داده می‌شود که اگر نظرش تغییر کرد می‌توانید قرارداد خود را فسخ نماید این روال مجازاتی در بر ندارد.

قیمت خرید ملک در کشور هلند با توجه به شهر و محل ملک به طور کلی بین 200 الی 300 هزار یورو تعیین شده است. متقاضی خرید ملک در کشور هلند به این شکل است که در ابتدا باید موقعیت مکانی ملک را ارزیابی نماید و بررسی کند که یا منطقه مورد نظر برای زندگی وی مناسب است یا خیر. قوانین خرید خانه در کشور هلند در سال‌های اخیر کمی ساده‌تر است.

زندگی در هلند و شرایط کاری

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در هلند

برای ورود به کار در کشور هلند باید رزومه خوبی داشته در غیر این صورت در ابتدا باید دوره‌های زیادی را در وضعیت کارآموزی بگذرانید تا بتوانیم به نتیجه خوبی برسید در نظر داشته باشید که به طور کلی این شما هستید که می‌توانید روال ورود به شغل را برای خود بازتر نمایید و یا ورود به شغل را سخت‌تر کنید یک امر مهم در زمینه کاری در کشور هلند این است که اگر فرد تحصیل خود را نیز در کشور هلند گذرانده باشد می‌تواند به سادگی ورود به بازار کار داشته باشد و شانس ورود وی بیشتر است.

برای کاریابی در کشور هلند باید در ابتدا سایت‌های مختلفی که از سوی شرکت‌ها فراخوان می‌شود را ارزیابی کنیم. در این سایت‌ها مشخص می‌شود که آیا شرایط ورود به یک شغل به طور دقیق فراهم شده است یا خیر. سپس شرایط به شکلی است که افراد می‌توانند در زمینه‌های خاص تخصص داشته باشند. اجازه کار در کشور هلند به طور کلی برای کسانی که تبعه این کشور نیستند بسیار مهم است. یک دانشجو در کشور هلند می‌تواند به اندازه 10 الی 30 ساعت در هفته مشغول به کار شود. شایان ذکر است که به طور کلی صدور ویزای کاری این کشور کمی سخت است اما در صورت کامل بودن مدارک شما در کمتر از یک سال می‌توانید ورود به کار داشته باشید.

اقامت دائم از طریق ویزای کاری کشور هلند به این صورت است که در ابتدا به مدت دو سال در هلند مشغول به کار اجرایی می‌شوید، سمت و میزان حقوق شما مشخص است و درصد سودی که به شرکت می‌رسانید نیز از ارزش بالایی برخوردار است در نظر داشته باشید که به طور کلی ویزای کاری کشور هلند دسته‌بندی‌های ارزشمندی دارد، شما می‌توانید در ابتدا از اقامت موقت این کشور استفاده نمایید و در صورت تمایل روال را برای ورود به اقامت دائم پس از حداقل دو الی سه سال فراهم سازید. اینطور که مشخص شده است افرادی که از نظر تخصص در وضعیت خوبی هستند در زمانی زودتر نیز می‌توانند به این کشور ورود نمایند. خوشبختانه کشور هلند یک کشور قدرتمند در زمینه‌های کاری محسوب می‌شود. کار در کشور هلند با حقوق بالا برای افرادی که رزومه کاری خوبی دارند کار دشواری نخواهد بود.

سیستم کار در هلند

قانون کار در کشور هلند در دسته‌بندی‌های مشخصی قرار دارد. دومین رده شغلی در کشور هلند مدیریت بازرگانی است، مدیران بازرگانی در این کشور، در ردیف شغل‌های تجاری قرار دارند؛ به‌این‌ترتیب که توسعه محصول و شناسایی فرصت‌های بازار جدید، بخش مهمی از این شغل محسوب می‌شود و به سود و رضایت مشتری بستگی دارد.

سن بازنشستگی در کشور هلند برای زنان و مردان 65 سال اعلام شده است که رقم قابل‌قبولی است.

بیمه و تسهیلات درمانی در هلند

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم هلند

یکی از مهمترین بخش‌های زندگی در کشور هلند مراقبت‌های بهداشتی بی‌نظیری است که از سوی دولت این کشور تعیین شده است و از ارزش بسیار بالایی نیز برخوردار است. استاندارد‌های صنعت خدمات درمانی در این کشور بسیار عالی است به طوری که توانسته بیمه خدمات درمانی را با 11 درصد رشد همراه نماید.

خدمات درمانی در کشور هلند به دو صورت قانونی در نظر گرفته می شود که دسته اول بیمه عمومی است که شامل مراقبت‌های پزشکی رایج است و دسته دورن نیز بیمه‌های بلند مدت است که برای شرایط خاص در نظر گرفته می‌شود.

ساکنین هلندی به صورت خودکار توسط دولت بیمه می‌شوند و این روال به این صورت است که افراد کمتر از 18 سال باید از سوی پدر و مادر خود بیمه شوند. اگر در این کشور زندگی می‌کنید باید بیمه بهداشتی عمومی باشید در غیر این صورت جریمه خواهید شد.

دانشجویان در کشور هلند بیش از هرکس دیگر نیاز به بیمه دارند و گاهی اوقات نیز کالج‌ها و دانشگاه‌ها سعی می کنند که فضای تخفیف از بیمه را نیز فراهم سازند.

حال می‌خواهیم پوشش دهید بهداشت و بیمه درمانی در این کشور را ارزیابی کنیم. خدمات بیمه عمومی در این کشور شامل همه هزینه‌های مراقبت‌های پزشکی است که شامل مشاوره‌های عمومی، درمان و مراقبت توسط متخصصان بیمارستان و همینطور خدمات بهداشت روانی خاص است. این بیمه‌ها شامل دارو و مراقبت‌های درمانگران خاص می‌شود. بیمه‌های موجود شامل گفتار درمانی و همینطور متخصصان تغذیه و بهداشت و زنان و مادران نیز می‌شود. هزینه‌های درمانی در این کشور سقف 385 یورویی را شامل می‌شود که شاید نیاز باشید بخشی از هزینه را خودتان پرداخت نمایید.

در این کشور درمان‌های دندانپزشکی گسترده به همراه رواق فیزیوتراپی از دسته موارد است که بسیار مهم بوده و از سوی شرکت‌های بیمه خصوصی ارزیابی می‌شود. این بیمه‌ها به طور کلی در لیست پوشش‌های اضافی قرار دارد. بهداشت زنان و مادران در این کشور ارزش بالایی دارد به طوری که شامل بیمه بهداشت و درمان نیز می‌شود و فعالیت گسترده‌ای برای مادران آینده را در نظر گرفته است.

شرایط ایجاد شده برای کمک هزینه‌های مراقبتی در کشور هلند عموماً بیش از 18 سال داشته و از سوی اداره مالیات این کشور بررسی می‌شود. شما برای دریافت کمک هزینه باید درآمدی کمتر از 30939 یورو در سال داشته باشید.

خدمات بانکی و مالی در هلند

خدمات بانکی و مالی در هلند

اطلاعات صنعت بانکداری کشور هلند یکی از مهمترین فضای گردش مالی محسوب می‌شود که نرخ مالی ان به ارزش 2.79 تریلیون دلار تعیین شده است. نرخ بهره در این زمینه در حدود یک درصد است و تعداد بانک‌ها نیز 777 عدد اعلام شده است. در این کشور بانک‌ها به طور کلی در لیست ده بانک برتر قرار دارد. در نظر داشته باشید که روال‌های وام دهی به افرادی که مقیم کشور هلند شده‌اند بهبود یافته است. این بانک دولتی است و دارای شعبات مختلف در سایر مناطق دارد. بخشی از این بانک در زمینه خرید ملک و حتی خرید ماشین نیز کمک هزینه‌های زیادی را پرداخت می‌کند که بسیار ارزشمند است خوشبختانه این بانک به نوبه خود توانسته به رتبه خوبی دستی یابد و ایرانیانی که به کشور هلند مهاجرت کرده‌اند می‌توانند روال‌های سرمایه‌گذاری مستقیم خود را در این بانک انجام دهند. گردش مالی دیده شده در بانک‌های مهم کشور هلند بسیار ارزشمند و وسیع است.

حمل و نقل در هلند

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در هلند

سیستم حمل و نقل عمومی در کشور هلند بسیار آسان و مدرن است به طوری که از سیستم‌های قطار سریع، تراموا، مترو و همینطور اتوبوس و قایق استفاده می‌شود. شما می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه حمل و نقل دوچرخه کرایه نمایید.

شما می‌توانید با استفاده از کارت‌های او وی به سادگی هزینه‌های مترو اتوبوس و ترامووا را کاهش دهید. در نظر داشته باشید که این کارت‌ها یک ساعته ، روزانه از یک الی 7 روز در نظر گرفته می‌شود.

کار‌های جی وی بی برای یک الی 7 روز قابل دسترس است و قیمت آن در حدود 7 یورو است این گزینه برای اتوبوس و مترو بسیار عالی است. یک سری کارت‌های همه کاره در این کشور فراهم شده است که برای یک ، دو و یا سه روز استفاده می‌شود اما استفاده از آن در طول این مدت به شکل نامحدود است. در نظر داشته باشید که کار‌های همه کار به طور کلی برای ایستگاه‌های اتوبوس بین ایستگاه مرکزی شکل می‌گیرد. قیمت این کارها از 14 یورو آغاز می‌شود.

سیستم ترامووا در شهر آمستردام بسیار مناسب و خاص تعیین شده است و این سیستم به رنگ‌های سفید و آبی است این سیستم‌ها دارای یک زنگ معروف هستند که برای اطلاع‌رسانی به عابران در نظر گرفته می‌شود به طور کلی یکی از سریع‌ترین وسیله‌ها برای رسیدن به مرکز شهر محسوب می‌شود. هزینه‌هایی که برای حمل و نقل در کشور هلند در نظر گرفته می‌شود بسیار ارزان و مناسب است

در شهر آمستردام 4 خط مترو وجود دارد که از مرکز به حومه شهر کشیده می‌شود و بسیار سریع است. اتوبوس‌های این کشور نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شرایط بسیار عالی برای حمل و نقل عمومی فراهم ساخته اند.

گواهینامه و خرید ماشین در هلند

گواهینامه و خرید ماشین در هلند

دوره‌های آموزشی عملی رانندگی در کشور هلند خود شامل سه مرحله مجزا است.

مرحله اول آموزش مقدماتی در یک پارک آموزشی خاص است که در مسیر جریان‌های ترافیک شهری تعیین شده است. در این مرحله کاراموز اصول دقیق رانندگی را یاد می‌گیرد. پارک کردن و دور زدن و همینطور مانور دادن را یاد می‌گیرد. رانندگان مبتدی باید در این بخش شرکت نمایند.

مرحله دوم آموزش‌های پیشرفته در داخل شهر است که آموزش‌های ایجاد شده در یک فضای ایزوله شدن فراهم می‌سازد. در این روند باید سلامت فرد و کسب رتبه خوب در بخش قبل باید تنظیم شده باشد. نیاز است که فرد بتواند در این مرحله در یک فضای حادثه واقعی قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که رانندگان این دوره را باید به اندازه سه نوبت 2 ساعته بگذارنند.

آموزش برخورد با شرایط و موقعیت‌های ویژه از دیگر گزینه‌های موجود است که در دوره‌های شهری قرار می‌گیرد و حوادث و وضعیت‌های خاص را کسب می‌کند. وضعیت آب و هوایی در این کشور به طور کلی در وضعیت شبیه سازی شده پیش می‌رود.

مرحله بعدی شرکت در آزمون‌ها است که مرحله آخر به طور کلی با شرایط آزمون‌های کتبی همراه است و در این شرایط کشور هلند یک شرکت خصوصی متمرکز است. در این کشور آزمون در دو دوره مقدماتی و پیشرفته برگزار می‌شود. قوانین رانندگی در این کشور به طور کلی دسته‌بندی‌های مختلفی دارد و ما در این بخش یک نمونه را ارزیابی کرده‌ایم.

 

قوانین هلند

تشابهات قوانین هلند با ایران

تشابهات قوانین هلند با ایران

در کشور هلند بخشی به عنوان خط ویژه دوچرخه سواری است که در این بخش افراد نمی‌توانند پیاده‌روی کنند و ورود به این بخش ممنوع است. در این کشور افرادی که از قوانین رانندگی تبعیت نمی‌کنند نمی‌توانند مجدد از ماشین استفاده نمایند و باید جریمه اولیه خود را صاف نمایند. در نظر داشته باشید که قوانین این کشور در زمینه خرید و اجاره خانه کمی عجیب است.

موارد ممنوعه در هلند

موارد ممنوعه در هلند

· در صورتی که به خانه فردی دعوت می‌شوید و گل هدیه می‌بروید نباید از عدد 13 استفاده نمایید.

· در این کشور باید صبر کنید تا میزان غذا را شروع نماید و شما نباید شروع کننده غذا باشید.

· هرگز اجازه تمسخر فردی را نخواهید داشت و با شما برخورد جدی می‌شود.

· در کشور هلند نمی‌توانید مرغابی و کبوتر شکار نمایید در صورت مشاهده با شما برخورد جدی می‌شود.

· شما در رستوران‌ها و کافی شاپ‌های کشور هلند اجازه استفاده از تنباکو را ندارید و این موضوع بسیار برای شما جریمه به همراه دارد.

ازدواج خارجی ها در هلند

ازدواج خارجی ها در هلند

ازدواج در کشور هلند با یک فرد هلندی از دیگر روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شود که به شما اجازه می‌دهد پس از گذشت مدتی مشخص به اقامت این کشور دست یابید.

حداقل سن قانونی برای ازدواج در کشور هلند 18 سال اعلام شده است متقاضی باید حتما مجرد باشد. در صورت فوت همسر باید مدارکی ارائه شود که ثابت نماید. این روال برای طلاق نیز وجود دارد. در صورتی که زوج از ازدواج قبل خود صاحب فرزند شده‌اند باید ثابت کنند که روال اقتصادی و مالی فرزندان به چه شکلی تعیین می‌شود و وظایف خودشان نیست. ازدواج در کشور هلند در شهرداری و یا کلیسا و البته در برخی مواقع در مکان‌های عمومی برگزار می‌شود. در هر صورت باید ازدواج در شهرداری ثبت شود. در صورتی که بخواهید ازدواج خود را در شهرداری به ثبت برسانید باید از قبل تاریخ را تعیین نمایید و رزرو به طور دقیق صورت بگیرد. ثبت نام باید حداقل به اندازه 14 روز پیش از ازدواج صورت بگیرد. ازدواج در کشور هلند به این صورت است که باید حداقل دو شاهد و حداکثر 4 شاهد گواهی ازدواج را امضا نمایند. شاهدان باید بالای 18 سال داشته باشند. افراد داخل شهرداری نمی‌توانند شاهدان باشند. در هر صورت نیاز است که هر دو طرف در شهرداری گذرنامه ارائه دهند.

وقتی یک فرد با یک هلندی ازدواج می‌کند شرایط به این صورت است که شوهر می‌تواند پس از ازدواج نام خانوادگی همسرش را داشته باشد و البته این اتفاق می‌تواند برعکس نیز باشد. هر دو همسر این امکان را دارند که نام خانوادگی خودشان را حفظ نمایند. کودک می‌تواند نام خانوادگی خود را از پدر یا مادر خود بگیرد. پس از اینکه نام خانوادگی تایید شد همه فرزندان از یک پدر و مادر باید دارای یک نام خانوادگی یکسان باشند.

لایحه جدیدی در زمینه طلاق در کشور هلند دیده می‌شود که در لایحه زوجین باید طلاق خود را در دفتر رسمی ثبت نمایند در صورتی که برای هر دو شخص توافق دو طرفه وجود داشته باشد عموماً روال برای طلاق افراد با بررسی شرایط نگهداری از فرزند ( در صورت وجود فرزند) فراهم می‌شود.

 

فرهنگ هلند

فرهنگ هلند

· در این کشور ولخرجی یک ویژگی منفی محسوب می‌شود و به طور کلی فخر فروشی بسیار نامناسب است.

· در این کشور حق ندارید از کسی در مورد حقوقش سوال نمایید.

· وقتی به خانه یک فرد هلندی دعوت می‌شوید باید هدیه‌ای از قبیل گل و یا شکلات داشته  باشید.

· دست شما در زمان خوردن غذا باید بر روی میز و در معرض دید قرار بگیرد تمام آرنج‌ها نباید روی میز باشد.

هنرهای رایج در هلند

هنر هلند

باستان شناسی و هنرهای تاریخی قدیمی‌بخش مهمی از کشور هلند را تشکیل می‌دهد به طوری که بورسیه‌های تحصیلی در رشته هنر در این کشور رتبه اول را در دنیا را دارد. رشته‌های هنر در دانشگاه‌های آمستردام بسیار قدرتمند ظاهر شده‌اند و شرایط تحصیلی بسیار عالی و بی‌نظیری را فراهم ساخته است. در این کشور افراد در زمینه موسیقی به رتبه‌های خوبی دست یافته‌اند به طور که مشخص شده است در زمینه موسیقی‌های ترکیبی کشور هلند یک ابداع کننده بی‌نظیر است.

نوع پوشش مردم هلند

نوع پوشش مردم هلند

در این کشور مردم علاقه بسیار زیادی به استفاده از لباس‌های شاد دارند به طوری که استفاده از لباس‌های تیره بسیار کمتر دیده می‌شود.

روحیات مردم کشور هلند به صورتی است که به انواع لباس‌ها احترام می‌گذراند و هرگز حساسیتی در این زمینه دیده نمی‌شود فردی می‌تواند با حجاب کامل ظاهر شود و فردی نیز با هر نوع پوشش باز مورد نظر خود زندگی نماید. در قراردادهای کاری در این کشور یک سری شرایط دیده می‌شود که به طور کلی دسته‌بندی‌های مختلفی را شامل می‌شود. اینطور که مشخص شده است قراردادهای کاری در این کشور نیاز به پوشش مناسب و رسمی دارد به طوری که کت و دامن و کت و شلوار از لباس‌های بسیار رایج است.

در این کشور در روز کریسمس افراد سعی می‌کنند شادترین لباس‌های خود را به تن کنند بانوان از لباس‌های طرح دار استفاده می‌کنند و کلاه‌های لبه دار به سر می‌کنند، بانوان در کشور هلند اغلب موهای خود را بلند می‌کنند. استفاده از لباس‌های جین در این کشور در بین جوانان بسیار زیاد دیده می‌شود. روحیات مردم هلند بسیار بالا است به طوری که همیشه سعی می‌کنند از عطر‌های خوب استفاده نمایند و موسیقی بخش مهمی از زندگی در کشور هلند محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که این کشور به طور کلی از دسته کشور‌های قدرتمند از نظر روحی محسوب می‌شود. در این کشور هیچ هراسی از نوع مد وجود دارد و گاهاً افراد از لباس‌های عجیب و غریب نیز استفاده می‌کنند که بسیار زیبا و خاص طراحی شده است. مردم کشور هلند به نوشیدن آبمیوه بسیار علاقه دارند.

اعیاد و تعطیلات رسمی در هلند

اعیاد و تعطیلات رسمی در هلند

اول ژانویه روز سال نو بوده و تمامی کشور در این روز تعطیل رسمی هستند و در کنار عزیزان خود سر می‌کنند.

14 فوریه در کشور هلند روز عشق است که به طور کلی افراد به هم هدیه می‌دهند و سعی می‌کنند از لباس‌های قرمز استفاده کنند…

اول آوریل در کشور هلند روز افسانه آوریل محسوب می‌شود در این ورز افراد سعی می‌کنند برای هم داستان‌های ترسناک تعریف کنند و به طور کلی سینما بسیار شلوغ می‌شود.

30 آوریل روز ملکه است در این روز افراد سعی می‌کنند در کنار هم باشند و سعی می‌کنند یک فضای بسیار ارزشمند ایجاد نمایند. 1 وی در کشور هلند روز کارگر است و فضایی ایجاد می‌شود که افراد می‌توانند برای کارگران زحمتکش این کشور جشن گرفته و یک فضای بسیار عالی ایجاد نمایند. 4 می روز یادبود است که در این روز افراد یادی از عزیزان از دست رفته خود می‌کنند و سعی می‌کنند کاری کنند که برای آنها شادی آور باشد.

5 دسامبر در کشور هلند روز پادشاهی است و مردم در این چنین روزی در جشن‌های خیابانی شرکت می‌کنند و شهر پر از فضای بسیار شاد می‌شود. 25 دسامبر اولین روز کریسمس است که از سوی کشور هلند بسیار مهم بوده و مراسم‌های مختلفی را شامل می‌شود. 26 دسامبر از دیگر روز‌های مهم کریسمس است که افراد می‌توانند دور هم جمع شوند و با هم به شادی مشغول می‌شوند. تعداد تعطیلات رسمی در کشور هلند کم است و اینطور که مشخص شده است این کشور روال‌های پیچیده‌ای در زمینه‌های کاری را شامل می‌شود.

خرافات در هلند

خرافات در هلند

· مردم کشور هلند به طور کلی به عدد 13 حساسیت دارند به طوری که هرگز از این رقم استفاده نمی‌کنند.

· در این کشور در صورتی که فردی آدامس خود را به بیرون تف کند نشان از اتفاق بدی است.

· کودکان نباید ساعت 12 شب بیرون از منزل باشند و وگرنه توسط ارواح دزدیده می‌شوند.

تشابهات فرهنگی هلند با ایران

تشابهات فرهنگی هلند با ایران

· صبحانه در کشور هلند مانند ایران شامل نان و پنیر و البته مرباهای مختلف است.

· دست دادن بخشی از فرهنگ مردم کشور هلند است که در زمان سلام و خداحافظ دیده می‌شود.

· مردم این کشور از مهمان سرزده خوششان نمی‌آید و همه چیز باید برنامه‌ریزی شده باشد.

مردم کشور هلند از ایرانیان رک‌تر هستند و شاید پررو خطاب شوند.

دین در هلند

دین در هلند

کشور هلند دارای 16.5 میلیون نفر جمعیت است که اکثریت دین مسیحی و یا مذهب پروتستان دارند. حدود یک میلیون نفر در این کشور مسلمان هستند. زبان رسمی در کشور هلند ، هلندی است و البته افراد به زبان‌های انگلیسی و آلمانی و فرانسوی نیز صحبت می‌کنند. در این کشور بیش از 30000 نفر نیز فارسی صحبت می‌کنند. در این کشور وضعیت مذهب آزاد است به طوری که افراد می‌توانند در این زمینه هر دینی که خود دوست دارند را مورد پوشش قرار دهند. حزب‌های سیاسی نیز در کشور هلند در وضعیت نرمال فعالیت می‌کنند.

شایعات در مورد هلند

شایعات در مورد هلند

مردم این کشور هیچ علاقه‌ای به نژادپرستی ندارند و شایعات در این زمینه را باور نکنید.

اینکه مردم این کشور خسیس هستند نیز واقعیت ندارد و به طور کلی سعی می‌کنند ولخرجی نداشته باشد.

ویزای توریستی کشور هلند در زمان‌های قدیم به سختی صادر می‌شد که امروزه راحت‌تر شده است.

در این کشور میزان جرم و جنایت بسیار کم است و نباید شایعات در این زمینه باور شود.

غذاهای هلند

غذاهای هلند

هائودسه کاس همان پنیر گودا است که طعم بسیار عالی دارد و در کشور هلند بسیار طرفدار دارد. این پنیر خامه‌ای است و در وعده‌های روزانه استفاده می‌شود.

پوفرچس پن کیک های نرم و کوچکی است که از خمیر ترش و آرد گندم تهیه شده است این شیرینی بسیار خوش طعم است و در تابه‌های مخصوص تهیه می‌شود. این شیرینی‌ها عمق کمی دارند اما بسیار خوش طعم هستند.

شاه ماهی هلندی از دیگر غذاهای بسیار خوش طعم در کشور هلند محسوب می‌شود که با پیاز طعم دار می‌شود. این غذا با نان خورده می‌شود و به طور کلی از روش‌های سنتی برای طبخ آن استفاده می‌شود. این غذا به طور کلی در اغذیه فروشی‌های آمستردام تهیه می‌شود.

پای سیب اصلی‌ترین شیرینی در کشور هلند محسوب می‌شود که خمیر این شیرینی به طور کلی به شکل سبد طراحی شده است و با خامه اضافی سرو می‌شود.

سوسیس دودی از دیگر مواد تشکیل دهنده در این غذا است که ادویه و نمک مخلوط شده است این غذا به شکل سنتی دودی می‌شود و به طور کلی بسیار مشهور و محبوب است

اشتروپ وافل یک شیرینی کاملاً خشک و خوشمزه است و برای اولین بار در شهر خائودا در هلند تهیه شده است این شیرینی با دو لایه گرم نازک تهیه می‌شود و بسیار خوش طعم است.

بیتر بالن‌ها گوی‌های گوشتی و بسیار خوشمزه است که در آب پوشت و آرد و کره و سبزی‌های معطر غلطانده می‌شود و با سس خردل سرو می‌شود.

تفریح در هلند

تفریح در هلند

موزه ریجکس کشور هلند یکی از موزه‌های بسیار بزرگ ، زیبا و خاص محسوب می‌شود در این موزه مجموعه‌ای از آثار و نقاشی‌های طلایی هلند دیده می‌شود. این موزه یکی از بهترین فضای دیدنی کشور هلند محسوب می‌شود و بخشی از آن نیز برای بازی مودکان در نظر گرفته شده است.

روستای نهر کودکان بیش از 1000 هزار سال قدمت دارد و بزرگترین مجموعه از آسیاب‌های بادی این کشور را شامل می‌شود. و به طور کلی یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری کشور هلند محسوب می‌شود.

پارک هوگه ولوو کشور هلند از دیگر پارک‌های دیدنی و طبیعت بکر این کشور که در آن مجموعه‌ی بوته زارها و ته‌های شنی نیز دیده می‌شود. در این پارک می‌توانید از دوچرخه‌های مجانی نیز استفاده نمایید.

باغ‌های گل کشور هلند را هرگز از دست ندهید، این کشور در زمینه گل و گیاه صنعتی پیشرفته دارد و این موضوع سبب شده است که به یکی از بهترین مکان‌های گردشگری نیز منجر شود.

بازدید از ساختمان شهرداری دلفت کشور هلند از دیگر ساختمان‌های قدیمی میز محسوب می‌شود که به سبک رنسانس طراحی شده است و بازدید از آن می‌تواند بسیار ارزشمند باشد این ساختمان امروزه یک موزه تفریحی در کشور هلند است و گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند.

در کشور هلند می‌توانید پارک‌های گردشگری زیادی را برای تفریح انتخاب نمایید، امکاناتی که در پارک‌ها در نظر گرفته شده است با هم فرق دارد و شرایط به صورتی است که افراد در هر سنی از امکانات مورد علاقه خود لذت می‌برند.

برای تفریح در آن کشور پس از غروب آفتاب می‌توانید در کنار کانال‌ها قدم بزنید. می‌توانید به بازار خیابانی کوئپ بروید. می‌توانید دوچرخه کرایه نمایید در خیابان آمستردام قدم بزنید.

غذاهای خیابانی کشور هلند خود بخش بسیار مهمی از تفریحات شهری محسوب می‌شود و بسیار بی‌نظیر است. در این کشور می‌توانید از غذاهای سرخ شده خوش طعم استفاده نمایید و لذت ببرید.

پارک وندل کشور هلند یکی از بزرگترین پارک‌های کشور هلند محسوب می‌شود و در این گارک محفل‌های شاعرانه خاصی نیز برگزار می‌شود و بسیار ارزشمند است. این پارک گزینه بسیار خوبی برای افراد محسوب می‌شود.

ورزش در هلند

ورزش در هلند

باشگاه‌های ورزشی در کشور هلند به طور طور روتین گسترش داشته‌اند به طوری که تیم‌های ورزشی در این کشور نیز به رتبه بسیار عالی رسیده‌اند. فوتبال در کشور هلند رتبه بسیار عالی دارد و البته فوتسال نیز از دیگر گزینه‌های ارزشمند در کشور هلند محسوب می‌شود. ورزش زنان در کشور هلند در زمینه‌های تیر و کمان و شنا در نظر گرفته می‌شود. این کشور ورزش‌های ابداع شده زیادی دارد که با ترکیب دست و پا است.

امنیت در هلند

امنیت در هلند

امنیت در کشور هلند رتبه بسیار بالایی دارد، در این کشور قوانین به شکلی تعبیه شده است که جرم و جنایت در وضعیت بسیار کم دیده می‌شود دولت این کشور با متخلف برخورد بسیار جدی می‌کند. در این کشور به طور کلی شاخص‌های امنیتی دسته‌بندی‌های بالایی دارد. اینطور که مشخص شده است زندان‌های این کشور نیز به اندازه 71 درصد تعطیل شده‌اند.

برای بانوان در کشور هلند امنیت 99 درصد برقرار است و اینطور که مشخص شده است مردم این کشور سعی می‌کنند به طور دقیق و جدی یک شرایط زندگی آرام و بی‌نظیر داشته باشند. امنیت و سطح بالای زندگی در کشور هلند نیز به طور دقیق بررسی شده است و مشخص است که امنیت و صلح خوبی در کشور هلند برقرار است. خوشبختانه در کشور هلند شما می‌توانید یک فضای امنیتی بسیار عالی فراهم سازید کودکان در محیط‌های بسیار سازمان یافته به تحصیل مشغول هستند و هیچ نوع خطری این افراد را تهیه نمی‌کند. حتی در این کشور خبری از کیف‌قاپی هم گزارش نشده است و مشخص است که دولت کشور هلند قوانین زندگی را به طور دقیق بازبینی می‌کند.

خطرات احتمالی برای افراد مقیم هلند

خطرات احتمالی برای افراد مقیم هلند

خطرات بسیار کمی در کشور هلند افراد را تهدید می‌کند. کیف قاپی در وضعیت بسیار محدود دیده می‌شود. مردم با توجه به بودجه خوبی که از طریق کار برای زندگی به دست آوردند نیاز به دزدی ندارند.

شاید تنها خطری که شما تهدید نماید رک بودن مردم این کشور که سبب می‌شود در ابتدا کمی عصبانی شوید اما به طور کلی مردم کشور هلند به هیچ عنوان اهل بی‌حرکتی نیستند.ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در کشور هلند دارای مزایا و معایب خاصی است. در نظر داشته باشید که پروسه ثبت شرکت به طور کلی دسته‌بندی‌های مختلفی دارد. در ابتدا باید هدف اقتصادی خود را مشخص نمایید.

برای ورود به ثبت شرکت در این کشور در ابتدا باید خلاصه ای از کارهای اجرای اولیه و اهداف کسب و کار خود را مشخص نمایید. باید انتظاراتی که از محصول یا خدمت می‌رود به طور دقیق ارزیابی شود. نیاز است که تیم مدیریت به طور دقیق تعیین شود. باید نوع سهام شرکت به همراه شرایط خرید سهام ارزیابی شود. باید برآوردهای مالی و هزینه‌ها ایجاد شود و نیاز است که هزینه ثبت شرکت به طور دقیق صورت بگیرد. افراد باید تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت خود را نیز مشخص نمایند.

قانون کسب و کار در کشور هلند به طور کلی در تجارت‌های مختلف دیده می‌شود. نیاز است که رفتارهای تجاری به شکل دقیق مشخص شود و همینطور نوع شرکت اعم از شرکت با مسئولیت محدود، افتتاح شرکت‌های سهامی و مشارکت‌های عمومی نیز مشخص شود.

شکل‌گیری و هدف از تأسیس یک شرکت از سوی دولت کشور هلند بسیار مهم است و نیاز است که شخص حقوقی که در این کشور به تنظیم اسناد و مدارک لازم می‌پردازد چه کسی است و آیا از صلاحیت لازم برخوردار است یا خیر. موضوع بعدی است که اگر شما می‌توانید قوانین مختلف ثبت شرکت در کشور هلند را ارزیابی نمایید در ابتدا باید میزان بودجه را در نظر بگیرید. افرادی که ثبت شرکت در کشور هلند را انتخاب کرده‌اند شرایط زندگی بهتری دارند.

مزایای زندگی در کشور هلند چیست ؟
کوچک و راحت بودن برای رفت و آمد و گشتن، فرهنگ دوچرخه سواری، کیفیت خوب تحصیلات، پرورش گل و گیاه
معایب زندگی در کشور هلند چیست ؟
مالیات بالا، نرخ بیکاری جوانان به طور کلی بسیار بالا است، پیدا کردن مسکن برای اجاره سخت است.
شیوه زندگی در کشور هلند چگونه است ؟
شیوه زندگی در این کشور خیلی زنده و پر جنب و جوش است. افراد این کشور از هر بهانه ای برای برگزاری جشن های عمومی استفاده می کنند.
فرهنگ مردم کشور هلند چگونه است ؟
هلندی ها بخاطر رک گوییشان معروف هستند. ممکن است ناراحت شوید در حالیکه سعی دارند مسائل را به طور واضح بیان کنند، زمان می برد با آنها احساس راحتی کنید.


2 thoughts on “زندگی در هلند

 1. ناشناس گفته:

  سلام روز بخیر. هزینه زندگی در هلند خیلی بالاست؟ یعنی با کار در این کشور به عنوان یک متخصص نمیشه از پس هزینه های زندگی براومد؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز
  چنانچه به عنوان یک نیروی کار متخصص در این کشور استخدام شوید مشکل خاصی برای گذران زندگی خود نخواهید داشت زیرا درآمد ها و هزینه ها متناسب با یک دیگر می باشد.
  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱تماس حاصل بفرمائید.
  قدردان شما هلدینگ مهاجرتی Go2tr

 2. ناشناس گفته:

  با سلام و وقت بخیر. شرایط ثبت شرکت در هلند رو لطف میکنید بفرمایید؟ ممنون از اطلاعات جامع و مفیدتون

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای ثبت شرکت در هلند به یک برنامه ی تجارتی مدون که همگام با سیاست اقتصادی دولت هلند است و میزان سرمایه اولیه بسته به زمینه ی فعالیت شرکت خود دارید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

دیدگاهتان را بنویسید

طبقه‌بندی: زندگی
مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
شما در حال تماس با GO2TR هستید ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید