netherland
کشور هلند

زندگی در هلند

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو- زندگی در کشور هلند - go2tr

کشور هلند دارای آب و هوایی معتدل است و تحت تأثیر دریای شمال و اقیانوس اطلس است. این کشور دارای تابستان‌های نسبتا خشک است دمای هوا در طول روز زمستان بین 2 الی 6 درجه اعلام شده است و تابستان‌های این کشور نیز بین 17 الی 20 درجه است. در بخش‌های مختلف کشور هلند اختلاف‌های دمایی اندک است. اقامت دائم از طریق ویزای کاری کشور هلند به این صورت است که در ابتدا به مدت دو سال در هلند مشغول به کار اجرایی می‌شوید، سمت و میزان حقوق شما مشخص است و درصد سودی که به شرکت می‌رسانید نیز از ارزش بالایی برخوردار است در نظر داشته باشید که به طور کلی ویزای کاری کشور هلند دسته‌بندی‌های ارزشمندی دارد، شما می‌توانید در ابتدا از اقامت موقت این کشور استفاده نمایید به طور کلی حداقل دستمزد در این در حدود 1594.20یورو در ماه اعلام شده است این روال نشان می‌دهد که درآمدزایی در این کشور به نسبت ایران کمتر است. سن بازنشستگی در کشور هلند برای زنان و مردان 65 سال اعلام شده است که رقم قابل قبولی است اینطور که شواهد نشان می‌دهد قانون کار در این کشور در دسته‌بندی‌های مشخصی قرار دارد. دومین رده شغلی در کشور هلند مدیران بازرگانی است، مدیران بازرگانی در این کشور نیز در ردیف شغل‌های تجاری قرار دارند، به این ترتیب توسعه محصول و شناسایی فرصت‌های بازار جدید بخش مهمی از این شغل محسوب می‌شود. این شغل به سود و رضایت مشتری نیز بستگی دارد. مدیران بازرگانی درآمد سالانه به ارزش 112,653 یورو را خواهند داشت. شاخص‌های اقتصادی در کشور هلند به این شکل است که ششمین کشور صادرکننده در دنیا بوده و هشتمین کشور وارد کننده نیز محسوب می‌شود. این کشور در لیست دهمین کشور در جدول شاخصه‌های اقتصاد رقابتی است. این کشور در زمینه جهانی‌سازی اقتصادی نیز رتبه 81را دارد به طور در زمینه فضاسازی تجاری بین‌المللی نیز رتبه 9 در دنیا را دارد.اطلاعات صنعت بانکداری کشور هلند یکی از مهمترین فضای گردش مالی محسوب می‌شود که نرخ مالی آن به ارزش 2.79 تریلیون دلار تعیین شده است. نرخ بهره در این زمینه در حدود یک درصد است و تعداد بانک‌ها نیز44 عدد اعلام شده است. در این کشور بانک‌ها به طور کلی در لیست ده بانک برتر قرار دارد

 

طبق قانون بیمه بیکاری در کشور هلند مشخص شده است که فرد می‌بایست در طول یک سال اخیر حتماً باید 26 هفته کار کرده باشد تا بتواند از روال بیمه بیکاری استفاده نماید.

مدیران شرکت در کشور هلند در طول سال می‌توانند به ارزش 86112 یورو دریافت نمایند که البته بستگی به نوع شغل و میزان گردش مالی این افراد دارد.

کار در کشور هلند با حقوق بالا برای افرادی که رزومه کاری خوبی دارند کار دشواری نخواهد بود.

هزینه زندگی در کشور هلند مانند بسیاری از کشورها بستگی به طرز زندگی شما دارد.هزینه زندگی در کشور هلند باید بر اساس 4 بخش مهم تقسیم شود.

گوشت : 9-12 یورو

مرغ: 3.5 یورو

کشور هلند در سال 1959 به جامعه اقتصادی اروپا ملحق می‌شود. توسعه منطقه گرایی در این کشور با کشورهای فرانسه و آلمان و ایتالیا بوده است.

میزان جرم و جنایت در کشور هلند بسیار کم است.

برای بانوان در کشور هلند امنیت 99 درصد برقرار است و اینطور که مشخص شده است مردم این کشور سعی می‌کنند به طور دقیق و جدی یک شرایط زندگی آرام و بی‌نظیر داشته باشند.

شرایط اقامت کشور هلند برای افراد در رده سنی 18 الی 36 سال بهتر است.

وقتی یک فرد با یک هلندی ازدواج می‌کند شرایط به این صورت است که شوهر می‌تواند پس از ازدواج نام خانوادگی همسرش را داشته باشد و البته این اتفاق می‌تواند برعکس نیز باشد.

یکی از شرایط این است که مستاجر می‌تواند مادامی که اجاره خانه را پرداخت کرده است در خانه زندگی نماید و صاحبخانه نمی‌تواند او را بیرون کند ( ده سال بیست سال و حتی بیشتر!)

کشور هلند در شمال اروپا قرار دارد و پایتخت این کشور شهر آمستردام است به طوری که خرید ملک در این شهر از سایر شهرها گران‌تر است. شما برای خرید ملک در کشور هلند باید یک سری شرایط را رعایت نمایید و خوشبختانه مهاجرت به کشور هلند از طریق خرید ملک نیز فراهم شده است.

ثبت شرکت در کشور هلند دارای مزایا و معایب خاصی است. در نظر داشته باشید که پروسه ثبت شرکت به طور کلی دسته‌بندی‌های مختلفی دارد. در ابتدا باید هدف اقتصادی خود را مشخص نمایید.

انواع ویزای مختلف کشور هلند وجود دارد که هدف‌های مختلفی را شامل می‌شود.

خدمات درمانی در کشور هلند به دو صورت قانونی در نظر گرفته می شود که دسته اول بیمه عمومی است که شامل مراقبت‌های پزشکی رایج است و دسته دورن نیز بیمه‌های بلند مدت است که برای شرایط خاص در نظر گرفته می‌شود.

اطلاعات صنعت بانکداری کشور هلند یکی از مهمترین فضای گردش مالی محسوب می‌شود که نرخ مالی ان به ارزش 2.79 تریلیون دلار تعیین شده است.

گذرنامه هلندی رتبه سوم در دنیا را دارد و به طور کلی سومین گذرنامه‌ای است که در سایر کشورها مورد قبول خواهد بود.

· صبحانه در کشور هلند مانند ایران شامل نان و پنیر و البته مرباهای مختلف است.

فوریه در کشور هلند روز عشق است که به طور کلی افراد به هم هدیه می‌دهند و سعی می‌کنند از لباس‌های قرمز استفاده کنند...

کشور هلند دارای 16.5 میلیون نفر جمعیت است که اکثریت دین مسیحی و یا مذهب پروتستان دارند. حدود یک میلیون نفر در این کشور مسلمان هستند.

روستای نهر کودکان بیش از 1000 هزار سال قدمت دارد و بزرگترین مجموعه از آسیاب‌های بادی این کشور را شامل می‌شود. و به طور کلی یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری کشور هلند محسوب می‌شود.

در شهر آمستردام 4 خط مترو وجود دارد که از مرکز به حومه شهر کشیده می‌شود و بسیار سریع است. اتوبوس‌های این کشور نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و شرایط بسیار عالی برای حمل و نقل عمومی فراهم ساخته اند.

· در این کشور ولخرجی یک ویژگی منفی محسوب می‌شود و به طور کلی فخر فروشی بسیار نامناسب است.

باستان شناسی و هنرهای تاریخی قدیمی‌بخش مهمی از کشور هلند را تشکیل می‌دهد به طوری که بورسیه‌های تحصیلی در رشته هنر در این کشور رتبه اول را در دنیا را دارد.

باشگاه‌های ورزشی در کشور هلند به طور طور روتین گسترش داشته‌اند به طوری که تیم‌های ورزشی در این کشور نیز به رتبه بسیار عالی رسیده‌اند.

· مردم کشور هلند به طور کلی به عدد 13 حساسیت دارند به طوری که هرگز از این رقم استفاده نمی‌کنند.

مردم این کشور هیچ علاقه‌ای به نژادپرستی ندارند و شایعات در این زمینه را باور نکنید.

· در صورتی که به خانه فردی دعوت می‌شوید و گل هدیه می‌بروید نباید از عدد 13 استفاده نمایید.

خطرات بسیار کمی در کشور هلند افراد را تهدید می‌کند. کیف قاپی در وضعیت بسیار محدود دیده می‌شود. مردم با توجه به بودجه خوبی که از طریق کار برای زندگی به دست آوردند نیاز به دزدی ندارند.

در کشور هلند بخشی به عنوان خط ویژه دوچرخه سواری است که در این بخش افراد نمی‌توانند پیاده‌روی کنند و ورود به این بخش ممنوع است.

دوره‌های آموزشی عملی رانندگی در کشور هلند خود شامل سه مرحله مجزا است.

سفارت ایران در کشور هلند روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 الی 17 اعلام شده است.

مردم کشور هلند به نوشیدن آبمیوه بسیار علاقه دارند.

کشور هلند دارای آب و هوای معتدل است، تابستان‌های این کشور ملایم است و می‌تواند گزینه خوبی برای سفر باشد اما اگر علاقه به ورزش‌های یخی دارید زمستان نیز گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

بیتر بالن‌ها گوی‌های گوشتی و بسیار خوشمزه است که در آب پوشت و آرد و کره و سبزی‌های معطر غلطانده می‌شود و با سس خردل سرو می‌شود.

مطالب مرتبط