x
مشاوره رایگان:021 43000 021

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه به خصوص در شهرهای شمالی و مرکزی در سال 2018 با رشد خوبی همراه بوده است. افرادی که قصد دارند به منظور تحصیل در فرانسه وارد این کشور شوند می‌توانند برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود ویزای همراه به شکل همزمان اخذ نمایند. مهاجرت به فرانسه به منظور سرمایه گذاری از دیگر روش های خوب محسوب می‌شود که شامل ثبت شرکت و خرید ملک خواهند بود. عموماً اخذ ویزای کاری این کشور دشوار است و نیاز به کارفرما دارد اما کسانی که طرح‌های کارآفرینی مناسبی دارند به سادگی می‌توانند در مسیر مهاجرت به فرانسه قرار بگیرند. مهاجرت تولد در فرانسه در وضعیت خون و طبق رعایت یک سری تبصره‌ها در وضعیت خاک نیز دیده می‌شود. این کشور از نظر درآمدزایی در وضعیت خوبی قرار دارد به طوری که رشد کاری و درآمدزایی در طول دو الی سه سال سبب می‌شود که روند اخذ اقامت دائم و پس از آن تابعیت فراهم شود. مهاجرت به فرانسه به طور کلی برای کسانی که قصد دارند زندگی مدرن با حقوق شهروندی بالا داشته باشند فراهم شده است.

میزان رضایت افراد در زمینه تحصیلی در شهرهای مختلف فرانسه بیش از 90 درصد اعلام شده است. شرایط درآمدزایی در این کشور نیز با رضایت بالای 75 درصد دیده می‌شود این در حالی است که سرویس‌های پزشکی و خدمات بهداشتی در این کشور نیز رتبه بالای 89 درصد از رضایت را به خود اختصاص داده است. قوانین پناهندگی در فرانسه در سال 2018، و سال‌های آینده بسیار سخت تر از قبل بوده است و میزان رد شدن تقاضای اولیه به رقم 65 درصد رسیده است.

مهاجرپذیری فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرپذیری فرانسه- go2tr

فرانسه از دسته کشورهای سخت گیر در زمینه صدور ویزا است و این موضوع سبب نگرانی ایرانیان شده است در هر صورت این کشور در لیست ده تایی کشورهای مهاجرپذیر دیده نمی‌شود و علتش نیز همین سخت گیری‌ها است. این کشور برای کسانی که از نظر مالی در وضعیت خوبی باشند بسیار گزینه خوبی است. در سال 2016 رتببه مهاجرپذیر بودن فرانسه 22 اعلام شده است در سال 2017 این رقم به 15 رسیده است و در سال 2018 فرانسه رتبه 12 مهاجرپذیری را به خود اختصاص داده است

آمار مهاجران به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-آمار مهاجران به فرانسه- go2tr

داده‌های عددی که در خصوص مهاجرت به فرانسه به دست ما رسیده است از این قرار است که در لیست مهاجران بیش از 40 درصد جوانان در رده های سنی بین 20 الی 35 هستند و الباقی نیز افراد در سنین بالاتر که از سرمایه خوبی برخوردار هستند. ورود افراد نابغه، مخترعین و همینطور افرادی که در گروه الف تحصیلی قرار دارند به این کشور بسیار دیده شده است.

میزان رضایت مهاجران به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-میزان رضایت مهاجران به فرانسه- go2tr

میزان رضایت مهاجرت به فرانسه در زمینه فضای شهری و امکانات موجود بیش از 75 درصد اعلام شده است. عده ای معتقد هستند که زندگی در پایتخت فرانسه کمی هزینه بر است ما بررسی های انجام داده ایم و این نظریه را تأیید می‌کنیم اما یک نکته را در نظر داشته باشید که تحصیل در پایتخت این کشور و همینطور یافتن شغل مناسب بسیار آسانتر از سایر شهرها است بنابراین اگر خرج زیاد است درآمدزایی نیز در وضعیت بهتری قرار دارد. در نظر داشته باشید افرادی که قصد دارند این کشور را برای پروسه های پزشکی و درمانی انتخاب نمایند نیز با رضایت 89 درصدی همراه بوده اند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-راحت‌ترین روش مهاجرت به فرانسه- go2tr

کسانی که قصد دارند در این کشور کسب و کار راه اندازی نمایند کار دشواری در پیش دارند و وجود طرح تولید صحیح به همراه بودجه کافی از شرایط مهم محسوب می‌شود و ما ویزای توریستی فرانسه را نیز در لیست روش‌های آسان ورود به این کشور قرار داده‌ایم اما می‌دانیم که ویزای توریستی طول مدت بسیار محدودی دارند و طبق تاریخ اعلام شده باید به کشور خود باز گردید.

روش‌ های مهاجرت به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-روش‌ های مهاجرت به فرانسه- go2tr

.مهاجرت تحصیلی از دیگر روش‌های عالی برای ورود به این کشور است در نظر داشته باشید که در روش‌های کاری و کارآفرینی وجود یک ذهن کارآمد و یک دست پرتلاش از شرایط مهم و الزامی محسوب می‌شود. ورود به این کشور به منظور گشت و گذار نیز وجود دارد که در لیست مهاجرت توریستی فرانسه قرار گرفته است. همینطور افراد می‌توانند به فکر پناهندگی این کشور باشند که قطعاً راه پر پیچ و خمی را در بر می‌گیرد. در نظر داشته باشید اینطور که شواهد نشان می‌دهد این کشور برای کسانی که با هدف کاربردی و مثبت قصد مهاجرت دارند فضای رشد عالی فراهم ساخته است. 

مهاجرت سرمایه گذاری به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت سرمایه گذاری به فرانسه- go2tr

.

در نظر داشته باشید که یک سری قوانین برای خرید ملک وجود دارد که می‌خواهیم در این بخش به آن بپردازیم. خرید ملک در این کشور به این شکل است که برای هر نفر باید متراژ 14 متر در نظر گرفته شود و کمتر از این رقم نمی‌تواند مهاجرت به فرانسه را میسر نماید  البته برای کسانی است که یک مقطع تحصیلی در فرانسه گذرانده باشند. از طرف دیگر اگر شما یک خانواده دو نفره هستید باید خانه ای با متراژ 28 متر خریداری نمایید ( ارقام گفته شده در وضعیت حداقل قرار دارد)

با خرید ملک و پس از سندزنی‌های استاندارد شش ماه زمان نیاز است تا بتوانید درخواست خود برای اقامت در این کشور را ارائه دهید.

مهاجرت از طریق ازدواج به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق ازدواج به فرانسه- go2tr

یکی از روش‌های خوب مهاجرت به فرانسه روش ازدواج است. در این روش هدف شما باید ازدواج باشد هرگز نمی‌توانید به بهانه مهاجرت به فرانسه دست به ازدواج‌های صوری بزنید. یک سری شرایط در این مسیر وجود دارد که باید بررسی شود. به عنوان مثال در این مدت زوج فرانسوی می‌بایست از تابعیت این کشور برخوردار باشند انها باید زن و شوهر باقی بمانند و باهم زندگی نمایند بارها دیده شده است که در طول زندگی در این کشور بررسی می‌شود که فرد غیر فرانسوی مقیم این کشور اقدام به یادگیری زبان کرده است یا خیر. .

مهاجرت از طریق تولد به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق تولد به فرانسه- go2tr

مدارک لازم برای اقامت فرانسه از طریق تولد فرزند از قرار زیر است. در نظر داشته باشید که پدر و مادر باید ثابت نمایند که تبعه این کشور هستند، نیاز به گواهی عدم سابقه کیفری است. نیاز به گواهی پرداخت مالیات و همینطور گواهی اشتغال می‌باشد. عموماً این رویه 12 ماه به طول می‌انجامد تا دولت فرانسه نظر نهایی خود را اعلام نمایند.

مهاجرت پناهندگی به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت پناهندگی به فرانسه- go2tr

. طبق آخرین آمار در ماه‌های گذشته سال 2018، در حدود 60 درصد از تقاضاها در وضعیت ریجکت ( رد ) قرار دارد و این روند سبب شده است که در طول 12 روز ورود به کشور خود باز گردند. تمامی این اطلاعات نشان می‌دهد که مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی به قیمت از دست دادن همه سرمایه و یا جانتان خواهد بود. تنها قانون جدید مثبتی که در این زمینه دیده می‌شود پیوستن خانواده های زیر 18 سال است که آن هم با آینده مشخصی همراه نخواهند بود.

مهاجرت تحصیلی به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت تحصیلی به فرانسه- go2tr

عموماً افراد کشور فرانسه را برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد و دکترا یک انتخاب بی نظیر می‌دانند این موضوع به دلیل وجود سیستم‌های تحصیلی بسیار قدرتمند در این کشور است. مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل بسیار دقیق و کاربردی است به این شکل که شما تمام دروس را به شکل عملی یاد می‌گیرید و ورود به بازار کار آسانتر خواهد شد. در صورتی که شما در حوزه اتحادیه اروپا قرار گرفته اید برای تحصیل در فرانسه نیاز به ویزای تحصیلی ندارید اما اگر در ایران زندگی می‌کنید و باید ویزای تحصیلی داشته باشید.

مهاجرت کاری فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت کاری فرانسه- go2tr

اشتغال و کار از دیگر اهداف مهاجرت به فرانسه محسوب می‌شود. شما برای کار در کشور فرانسه تنها از طریق وجود یک کارفرما می‌توانید اقدام نمایید. در واقع اگر قصد شما مهاجرت به فرانسه از طریق کار است باید از یک شخص فرانسوی که به عنوان کارفرمای شما انتخاب می‌شود اجازه کار اخذ نمایید. واضح است که کاریابی در فرانسه کار ساده ای نیست. برای یافتن شغل مناسب می‌توانید از سایت‌های کاریابی این کشور استفاده نمایید و رزومه خود را ارسال کنید.

مهاجرت از طریق همراه به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق همراه به فرانسه- go2tr

ویزای همراه این روزها بسیار سر و صدا کرده است و اطلاعات مختلفی نیز در این خصوص وجود دارد که سبب می‌شود متقاضی سر در گم شده و نتواند در مسیر مهاجرت به فرانسه تصمیم درستی بگیرد. خوشبختانه فرانسه در زمینه تحصیل برای ویزای همراه کمی دست باز تر عمل نموده است به این ترتیب اگر شما به عنوان یک فرد متقاضی مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیلی ، ویزای مربوطه را دریافت کرده اید. می‌توانید برای همراه خود که می تواند همسر و یا فرزند کمتر از 18 سال شما باشد ویزا دریافت نمایید.

مهاجرت توریستی به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت توریستی به فرانسه- go2tr

یک نوع ویزای توریستی فرانسه وجود دارد که اقامت کوتاه محسوب می‌شود و کمتر از 90 روز است که برای منطقه شنگن در نظر گرفته می‌شود. در واقع اعتبار در وضعیت 180 روز قرار دارد اما فرد باید کمتر از 90 روز را در این کشور حضور به عمل آورد.

برای اخذ ویزای توریستی این کشور افراد باید گذرنامه با اعتبار 6 ماهه داشته باشند نیاز به مدارکی است که ثابت نماید قصد شما از ورود به این کشور گشت و گذار است.

مهاجرت شرایط خاص به فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت شرایط خاص به فرانسه- go2tr

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی یکی از روش های بسیار عالی محسوب می‌شود. افرادی که قصد دارند در این کشور به مدت طولانی مثلاً ده سال اقامت داشته باشند می‌توانند از ویزای کارآفرینی استفاده نمایند. خلق زمینه های کاری جدید در فرانسه معجزه می‌کند. این کشور در زمینه طرح‌های سودآور بسیار قدرتمند ظاهر شده است و همین که ثابت نمایید از نظر ایده، نو و غیرتکراری هستید و ایده شما می‌تواند در زمان کمی به نتیجه ایده آل برسد می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

شهرهای مهاجر پذیر فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-شهرهای مهاجر پذیر فرانسه- go2tr

پاریس پایتخت کشور فرانسه بوده و از دسته شهرهای گران قیمت محسوب می‌شود که در حدود 32 درصد از مهاجران ترجیح می‌دهند که در این شهر سکونت داشته باشند. مارسی و لیون نیز از دیگر شهرهای پر جمعیت این کشور محسوب می‌شود و در زمینه آب و هوا برای ایران بسیار عالی است. مردم این شهر بسیار مهربان هستند.

اخذ ویزای فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-اخذ ویزای فرانسه- go2tr

برای اخذ ویزای فرانسه در ابتدا باید فرم درخواست ویزا را پر نموده و بخشی که مربوط به هدف سفر است باید به طور دقیق پر شود. گاهاً دیده می‌شود که دعوت نامه باید با فرم ضمیمه و ارسال شود. سپس به مدت 6 روز الی 2 هفته زمان نیاز است تا پاسخ اولیه اعلام شود فرض ما بر این است که درخواست اولیه شما پذیرفته شده است.

اخذ اقامت فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-اخذ اقامت فرانسه- go2tr

کسانی که می‌خواهند در این کشور در طولانی مدت ماندگار شوند باید در طول تحصیل ، کارو به طور کلی زندگی در کشور فرانسه نقش مهمی ایفا نمایند و مثلاً اگر مهاجرت به فرانسه از طریق کاری را انتخاب کرده اید باید در طول دو سال فعالیت خود بتوانید به خوبی خود را نشان دهید تا شرایط درخواست برای اقامت دائم فراهم شود.

اخذ پاسپورت فرانسه

موسسه اعزام دانشجو-اخذ پاسپورت فرانسه- go2tr

شما برای اخذ پاسپورت کشور فرانسه در ابتدا باید ویزا و سپس اقامت موقت و دائم داشته باشید. به طور کلی طبق یک قانون مشخص افراد باید به مدت سه الی پنج سال در کشور فرانسه زندگی کرده باشند تا بتوانند درخواست لازم برای اخذ پاسپورت را ارائه دهند. در این شرایط به طور دقیق بررسی می‌شود که آیا شما از نظر رعایت قوانین موفق بوده‌اید یا خیر. به طور کلی اخذ پاسپورت هر کشور و همینطور کشور فرانسه یک پروسه طولانی مدت است و باید به دولت این کشور ثابت شود که شما از هر نظر واجد شرایط زندگی در فرانسه هستید.