france
کشور فرانسه

مهاجرت به فرانسه

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت به کشور فرانسه- go2tr

مهاجرت به فرانسه به خصوص در شهرهای شمالی و مرکزی در سال 2018 با رشد خوبی همراه بوده است. افرادی که قصد دارند به منظور تحصیل در فرانسه وارد این کشور شوند می‌توانند برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود ویزای همراه به شکل همزمان اخذ نمایند. مهاجرت به فرانسه به منظور سرمایه گذاری از دیگر روش های خوب محسوب می‌شود که شامل ثبت شرکت و خرید ملک خواهند بود. عموماً اخذ ویزای کاری این کشور دشوار است و نیاز به کارفرما دارد اما کسانی که طرح‌های کارآفرینی مناسبی دارند به سادگی می‌توانند در مسیر مهاجرت به فرانسه قرار بگیرند. مهاجرت تولد در فرانسه در وضعیت خون و طبق رعایت یک سری تبصره‌ها در وضعیت خاک نیز دیده می‌شود. این کشور از نظر درآمدزایی در وضعیت خوبی قرار دارد به طوری که رشد کاری و درآمدزایی در طول دو الی سه سال سبب می‌شود که روند اخذ اقامت دائم و پس از آن تابعیت فراهم شود. مهاجرت به فرانسه به طور کلی برای کسانی که قصد دارند زندگی مدرن با حقوق شهروندی بالا داشته باشند فراهم شده است.

میزان رضایت افراد در زمینه تحصیلی در شهرهای مختلف فرانسه بیش از 90 درصد اعلام شده است. شرایط درآمدزایی در این کشور نیز با رضایت بالای 75 درصد دیده می‌شود این در حالی است که سرویس‌های پزشکی و خدمات بهداشتی در این کشور نیز رتبه بالای 89 درصد از رضایت را به خود اختصاص داده است. قوانین پناهندگی در فرانسه در سال 2018، و سال‌های آینده بسیار سخت تر از قبل بوده است و میزان رد شدن تقاضای اولیه به رقم 65 درصد رسیده است.

طبق آخرین بررسی صورت گرفته در خصوص مهاجرت به فرانسه اینطور به نظر می‌رسد که در سال 2020 فرانسه در لیست ده تایی کشورهای مهاجرپذیر دیده شود.

داده‌های عددی که در خصوص مهاجرت به فرانسه به دست ما رسیده است از این قرار است که در لیست مهاجران بیش از 40 درصد جوانان در رده های سنی بین 20 الی 35 هستند و الباقی نیز افراد در سنین بالاتر که از سرمایه خوبی برخوردار هستند. ورود افراد نابغه، مخترعین و همینطور افرادی که در گروه الف تحصیلی قرار دارند به این کشور بسیار دیده شده است.

میزان رضایت مهاجرت به فرانسه در زمینه فضای شهری و امکانات موجود بیش از 75 درصد اعلام شده است.

کسانی که قصد دارند در این کشور کسب و کار راه اندازی نمایند کار دشواری در پیش دارند و وجود طرح تولید صحیح به همراه بودجه کافی از شرایط مهم محسوب می‌شود و ما ویزای توریستی فرانسه را نیز در لیست روش‌های آسان ورود به این کشور قرار داده‌ایم اما می‌دانیم که ویزای توریستی طول مدت بسیار محدودی دارند و طبق تاریخ اعلام شده باید به کشور خود باز گردید.

ویزای اضطراری فرانسه نیز برای بیماری‌های خاص ارائه می‌شود این ویزا در فضای جداگانه مورد بررسی قرار می‌گیرد و تایم زیادی برای صدور آن در نظر گرفته نمی‌شود و طبق صلاحدید ارگان مورد نظر فرد می‌تواند یک همراه را نیز با خود وارد این کشور نماید. این ویزا زمان مشخصی دارد.

در صورتی که یک ملک و یا مغازه در فرانسه خریداری نمایید به شما ویزای یک ساله ارائه می‌شود که امکان تمدید آن به مدت 5 سال فراهم شده است و پس از 5 سال می‌توانید درخواست خود برای اخذ اقامت دائم را اعلام نمایید.

در صورت وجود فرزند از ازدواج قبلی در صورتی که فرزند کمتر از 18 سال سن داشته باشد می‌تواند با والد همراه شود و در غیر این صورت امکان اقامت برای وی وجود نداشته و یا در شرایط بسیار سخت در نظر گرفته می‌شود.

مدارک لازم برای اقامت فرانسه از طریق تولد فرزند از قرار زیر است. در نظر داشته باشید که پدر و مادر باید ثابت نمایند که تبعه این کشور هستند، نیاز به گواهی عدم سابقه کیفری است. نیاز به گواهی پرداخت مالیات و همینطور گواهی اشتغال می‌باشد. عموماً این رویه 12 ماه به طول می‌انجامد تا دولت فرانسه نظر نهایی خود را اعلام نمایند.

با اطلاعاتی که از سوی سایت خبرگذاری پناهندگان به دست ما رسیده است پناهجویانی که تقاضایشان در اداره مهاجرت فرانسه و همینطور دادگاه در تمامی مراحل رد شده است بجای 45 روز بازداشت باید بین 90 الی 115 روز بازداشت باشند.

در صورتی که شما در حوزه اتحادیه اروپا قرار گرفته اید برای تحصیل در فرانسه نیاز به ویزای تحصیلی ندارید اما اگر در ایران زندگی می‌کنید و باید ویزای تحصیلی داشته باشید.

یک روش دیگر یافتن شغل مورد نظر حضور در فضاهای کارآموزی در فرانسه است که برای رشته‌های فنی بسیار عالی در نظر گرفته شده است در دوره اولیه حقوق خوبی به شما داده نمی‌شود اما پس از ثابت شدن می‌توانید به نتیجه ایده آل دست یابید.

خوشبختانه فرانسه در زمینه تحصیل برای ویزای همراه کمی دست باز تر عمل نموده است به این ترتیب اگر شما به عنوان یک فرد متقاضی مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیلی ، ویزای مربوطه را دریافت کرده اید.

اگر قصد دارید در زمینه کار و تحصیل فرانسه را انتخاب کنید اما در اخذ ویزای کاری و یا تحصیل دچار مشکل هستید می‌توانید از طریق ویزای توریستی به مدت محدود وارد این کشور شوید و تحقیق‌های لازم را انجام دهید.

مهاجرت به فرانسه از طریق کارآفرینی نیاز به حضور همیشگی شما در این کشور ندارد. شما نیاز به مهارت‌های زبانی نخواهید داشت.

ما لیل را یک شهر دلربا در بخش شمالی فرانسه در نظر گرفته‌ایم. این شهر دارای فضای هنری بسیار قدرتمندی است و از نظر هزینه‌ای نیز در وضعیت نرمال قرار دارد و بیش از 50 درصد از مهاجران ترجیح می‌دهند که در لیل زندگی کنند.

برای اخذ ویزای فرانسه در ابتدا باید فرم درخواست ویزا را پر نموده و بخشی که مربوط به هدف سفر است باید به طور دقیق پر شود. گاهاً دیده می‌شود که دعوت نامه باید با فرم ضمیمه و ارسال شود.

کسانی که می‌خواهند در این کشور در طولانی مدت ماندگار شوند باید در طول تحصیل ، کارو به طور کلی زندگی در کشور فرانسه نقش مهمی ایفا نمایند و مثلاً اگر مهاجرت به فرانسه از طریق کاری را انتخاب کرده اید.

شما برای اخذ پاسپورت کشور فرانسه در ابتدا باید ویزا و سپس اقامت موقت و دائم داشته باشید. فرادی که دارای بیماری‌های لاعلاج هستند و یا جرم مرتکب شده اند عموماً نمی‌توانند شانس زیادی در اخذ پاسپورت فرانسه داشته باشند.

درمورد مهاجرت ازطریق ازدواج خانم ۴۰ساله هستم بادخترم که ۱۴سالشه؟

2019-02-01 05:27:49