مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلستان در سال 2020 با توجه به موقعیت اقتصادی و شرایط اجتماعی این کشور میان افراد زیادی در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی دارد. انگلستان یکی از مقاصد اصلی مهاجرت در دنیاست که سالانه هزاران نفر با هدف کار، تحصیل، گردش و زندگی به این کشور مهاجرت می‌کنند. مهاجرت به این کشور بسته به شرایط هر فرد می تواند متفات باشد. در ادامه به بررسی روش های اقامت انگلیس و مشاوره تخصصی در این زمینه خواهیم پرداخت.

مقدمه

بازار کار و عوامل اقتصادی، محرک اصلی مهاجرت بین‌المللی به انگلستان محسوب می‌شود. بازار کار انگلستان مهاجران را هم از کشورهای EU و هم از کشورهای غیر EU به طرف خود جذب می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که رشد اقتصادی انگلستان و تقاضا برای نیروی کار با مهارت، رو به افزایش است. در حال حاضر کار دلیل اصلی مهاجرت به انگلستان است.

حدود ۲۲۶۰۰۰ نفر جهت کار به انگلستان مهاجرت کرده‌اند،پس از آن مهاجرت تحصیلی به انگلستان در رتبه دوم قرار دارد.

روش‌‌های مهاجرت به انگلیس

یکی از روش‌های بسیار مهم برای مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری است که دارای حداقل بودجه مورد نظر بوده و یک سری قوانین مخصوص به خود دارد. این ویزا به صورت ترکیبی برای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در این کشور صادر می‌شود و عموماً شرایط آن در هر سال با تغییراتی هر چند جزئی همراه است.
 از دیگر روش‌های مهاجرت به کشور انگلیس از طریق ازدواج است که به نوبه خود دارای شرایط خاصی است. در نظر داشته باشید که برای مهاجرت به کشور انگلیس باید قوانین ازدواج به طور دقیق رعایت شود. کار و تخصص از دیگر نوع مهاجرت به کشور انگلیس محسوب می‌شود که با هدف مشخصی همراه است در نظر داشته باشید که کاریابی در این کشور نیاز به بررسی‌های دقیقی دارد و شاید کار ساده‌ای نباشد.
 تحصیل نیز به نوبه خود از دسته روش‌های خوب مهاجرت به کشور انگلیس است که با مزایای زیادی همراه است و تمام کسانی که این روش را انتخاب می‌کنند شانس بیشتری در ورود به بازار کار این کشور دارند، ویزای تحصیلی انگلیس در وضعیت مالتی قرار دارد و می‌تواند چندین بار ورود و خروج را برای آن در نظر گرفت. یک موضوع بسیار مهم در زمینه مهاجرت به کشور انگلیس نیز با شرایط خاص مانند کارآفرینی و یا فعالیت‌های استارت آپی وجود دارد که قوانین این سری ویزا به نوبه خود دستخوش تغییرات است.

مهاجرت سرمایه گذاری به انگلیس

در صورتی که مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب کرده‌اید باید بدانید که دو روش پیش روی شما است که باید با ارزیابی‌های مشخص بهترین گزینه را انتخاب نمایید. 

اولین روش به این صورت بوده که نیاز به مبلغ 200 هزار پوند اولیه دارد و ویزایی که به این روش تعلق می‌گیرد ویزای tier1 نام دارد. این ویزا برای کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی است که سرمایه‌های بزرگی بر پایه تجارت در این کشور راه اندازی می‌کنند. سرمایه‌گذاری در یکی از روال‌های تجاری نیز در همین لیست قرار دارد.

فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کشور انگلیس در صورتی که یک پلن کاری تأیید شده از سوی یکی از ارگان‌های معتبر این کشور داشته باشد می‌توانند این ویزا را دریافت نمایند. ویزای tier1 برای افراد محدودی که دارای استعداد به خصوص در زمینه‌های کاری مشخصی هستند نیز صادر می‌شود. نوع دیگری از روش‌های مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری وجود دارد که بودجه یک میلیون پوندی را در ابتدا می‌طلبد که به نوبه خود برای دسته افرادی که از نظر مالی در وضعیت خوبی هستند صادر می‌شود این سبک از ویزا به صورت طولانی مدت صادر می‌شود در نظر داشته باشید که روش اول مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری می‌توانید برای همسر و فرزند کمتر از 18 سال خود ویزای همراه همزمان نیز درخواست نمایید که یکی از بهترین مزایای این ویزا محسوب می‌شود.

مهاجرت تحصیلی‌ به انگلیس

ویزای تحصیلی انگلستان Tier4 عموماً به دانش آموزان و یا دانشجویان خارجی اجازه می‌دهد که برای تحصیل در مدارس و کالج‌ها و همینطور دانشگاه‌ها به این کشور سفر نمایند. 

برای اپلای این نوع ویزا شما باید یک برگه پذیرش تحصیلی CAS داشته باشید و بهتر است که این گواهی از سوی دانشگاه‌های تحت لیسانس Tier4 صادر شود. طبق قانون این کشور فرد باید به مدت حداقل 15 ساعت در هفته به تحصیل بپردازد و باید ثابت کند که می‌تواند از پس مخارج زندگی و همینطور محل اقامت خود برآید.

در نظر داشته باشید که این دانشگاه‌های کشور انگلیس شرایط پرداخت شهریه برای ترم‌های مختلف وجود دارد و این روند اجازه می‌دهد که هزینه‌های زندگی شما نیز در وضعیت نرمال قرار بگیرد. افرادی که مهاجرت به کشور انگلیس از طریق تحصیل را انتخاب کرده‌اند می‌توانند به میزان 10 الی 30 ساعت در هفته مشغول به کار شوند.

به طور کلی و طبق جدیدترین قوانینی که برای مهاجرت به کشور انگلیس دیده می‌شود ویزای دانشجویی این کشور دارای اعتبار چندین بار ورود و خروج است. در نظر داشته باشید که به طور کلی در بین ایرانی‌ها بیش از 75 درصد ویزای تحصیلی را برای مهاجرت به کشور انگلیس انتخاب می‌کنند. پس از تحصیل می‌توانید به مدت 6 ماه در این کشور دنبال کار باشید و پس از یافتن شغل مورد نظر خود می‌توانید برای ویزای کار اقدام نمایید و پس از گذشت یک دوره مشخص می‌توانید برای اقامت این کشور اقدام نمایید. اداره مهاجرت کشور انگلیس جدیدترین شرایط مهاجرت به کشور انگلیس را ساده‌تر از قبل اعلام کرده است.

مهاجرت کاری انگلیس

 ویزای کار کشور انگلستان از دسته ویزا‌هایی است که به صورت دائم محسوب می‌شود که برای افرادی که از نظر شغلی و تخصص در رده بالایی هستند بسیار عالی خواهد بود.

این ویزا به صورت طولانی مدت صادر می‌شود و در حوزه‌های فناوری اطلاعات و یا حسابداری و همینطور تدریس گزینه‌‌های خوبی است.

در نظر داشته باشید که رشته‌های مراقبت‌های بهداشتی نیز در این دسته قرار می‌گیرد و می‌تواند با درآمد خوبی همراه باشد. در نظر داشته باشید که یک لیست از شغل‌های مختلف است که شغل شما می‌بایست در شغل‌های این لیست وجود داشته باشید در واقع این لیست نشان می‌دهد که کشور انگلیس در کدام یک از شغل‌ها با کمبود نیرو مواجه است.

در ابتدا شغل‌ها در داخل منطقه اقتصادی اروپا معرفی می‌شود و در صورتی که هنوز جای خالی باقی نمانده باشد افراد می‌توانند شانس بیشتری داشته باشند. کاریابی در کشور انگلیس از طریق سایت‌های معتبر نیز امکان پذیر است.
 نوع دیگر مهاجرت به کشور انگلیس از طریق کار وجود دارد به این ترتیب که یک اسپانسر و یا کارفرما وجود دارد که مجوز کار را برای فرد متقاضی صادر می‌نماید. پیشنهاد شغلی وی در ابتدا برای افراد داخل بریتانیا بوده و در صورتی که به حد نصاب نشد به مهاجران ابلاغ می‌شود.

در طول سال به میزان 20000 نفر می‌توانند از این نوع ویزا استفاده نمایند. سه ماه پیش از شروع کار باید ویزا دریافت نمایید و پس از اخذ ویزا سه هفته زمان دارید برای خروج از کشور تصمیم بگیرید.

مدت اقامت شما برای کشور انگلیس به تاریخ درج شده بر روی ویزا که عموماً 5 سال است و یا تاریخ گواهی اسپانسری بستگی دارد. هزینه اقامت در کشور انگلیس بر اساس شهری که در ان زندگی می‌کنید و سبک زندگی فرد مشخص می‌شود. در صورتی که مهاجرت از طریق un کشور انگلیس را انتخاب کرده باشید هزینه‌های زندگی فرق خواهد نمود.

مهاجرت از طریق ازدواج به انگلیس

همانطور که در بخش روش‌های مهاجرت به کشور انگلیس صحبت شد یکی از روش‌هایی که در نهایت می‌تواند اقامت این کشور را فراهم سازد ازدواج است. در صورتی که بخواهید با یک فرد که اقامت دائم انگلیس و یا حق شهروندی این کشور را دارد ازدواج کنید می‌توانید از طریق ویزای ازدواج که زیر مجموعه ویزای  خانوادگی است وارد این کشور شوید.

شما باید ثابت کنید که به مدت حداقل 18 ماه با هم در ارتباط هستید برای اینکار چندین روش وجود دارد. اول این که به  صورت رسمی ازدواج کرده‌اید، نامزده هستید و قصد ازدواج دارید و در نهایت حداقل دو سال با هم زندگی مشترک دارید.

در صورتی که هنوز در وضعیت نامزد هستید باید به صورت مستند ثابت نمایید که تا 6 ماه پس از وارد شدن به بریتانیا ازدواج خود را ثبت می‌کنید. در صورتی که فرد قبلاً ازدواج کرده باشد باید گواهی طلاق و یا فوت همسر قبلی خود را نیز ارائه دهد. از طرف دیگر باید ثابت نمایند که با شخص دیگری در ارتباط نیستند.
 در صورتی که همسر شما دارای اقامت موقت انگلستان است و یا یکی از ویزاهای 
point-based را دارد روال کاری فرق می‌کند در این روش شما باید در ابتدا به عنوان یکی از وابستگان همراه او اقدام نمایید و پس از اینکه مدت زمان لازم سپری شد شریک شما به اقامت دائم خود خواهد رسید. شما می‌توانید ویزای خود را به ویزای ازدواج نیز تبدیل نمایید و پس از دوره‌ای اقامت دائمی بگیرید.
 میزان درآمد لازم برای اخذ ویزای ازدواج این کشور 18600 پوند در سال است. در صورتی که صاحب فرزند شوید باید میزان درآمد 22400 پوند در سال باشد. در واقع به ازای هر بچه در سال 2400 پوند به مبلغ اصلی اضافه خواهد شد. تا زمانی که ازدواج شما رسمی نشده باشد نمی‌توانید در این کشور کار کنید و تنها به میزان 33 ماه اقامت در این کشور به شما داده می‌شود.

مهاجرت از طریق تولد به انگلیس

اقامت انگلیس از طریق تولد به دو صورت اصل خاک و اصل خون صورت می‌گیرد. قوانین این کشور شباهت زیادی با قوانین ایران دارد.
 اگر نوزاد پس از سال 1983 در انگلیس متولد شده باشد می‌تواند اقامت این کشور را دریافت نماید. یک شرط اصلی در این بین شهروند بودن پدر یا مادر وی و یا هر دو مورد است. در این زمینه در ابتدا یک فرم به نام 
form MN1 پر شده و به اداره مهاجرت این کشور تحویل داده می‌شود.
 در صورتی که والدین فرزند هر دو شهروند بریتانیا باشند و پیش از تولد فرزند اقامت دائم داشته باشد فرزند به طور خودکار تابعیت این کشور را خواهد داشت و نیازی به درخواست نیست.
 در صورتی که والدین تابعیت انگلیسی نداشته باشند و فرزند در خاک این کشور به دنیا آید برای اخذ تابعیت انگلیسی فرزند ، او باید تا ده سالگی در این کشور زندگی کند و با به صورت محدود از کشور خارج شود. در واقع به ازای هر سال فرد می‌تواند 90 روز بیرون از کشور انگلستان باشد. 

در این شرایط باید form T پر شود و به اداره مهاجرت انگلیس تحویل داده شود.در صورتی که یکی از والدین تا پیش از ده سالگی فرزند اقامت این کشور را اخذ کرده باشد می‌تواند برای فرزند خود نیز اقدام نماید. یک نکته مهم وجود دارد در صورتی که پدر فرزند انگلیسی باشد اما مادر وی انگلیسی نباشد نیاز به پر نمودن یک فرم Form UKM است.

مهاجرت از طریق همراه به انگلیس

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری که به دو روش بوده و در بخش مربوطه به طور دقیق توضیح داده شده می‌تواند با ویزای همراه نیز صادر شود.

در این روش فرد اصلی باید به میزان 200 هزار پوند بودجه اولیه داشته باشد و نیاز است که بودجه وی در وضعیت بالقوه قرار بگیرد، همراه او که همسر و فرزند کمتر از 18 سال است باید از نظر قانونی ممنوع الخروج نباشد و بتواند یک سری مدارک لازم برای مهاجرت به کشور انگلیس را تنظیم نماید.

همراه فرد تا یک سال اول نمی‌تواند در این کشور کار کند و باید برگه‌ای برای اثبات وضعیت مالی از سوی فرد اصلی و یا همسر وی ارائه شود. این ویزا در صورتی که در روند صحیح تمدید قرار بگیرد تبدیل به اقامت دائم خواهد شد. 

مهاجرت شرایط خاص به انگلیس

در صورتی که قصد شرکت در یک رویداد ورزشی دارید باید از ویزای شرایط خاص استفاده نمایید. در صورتی که هنرمند و یا بازیگر یا موسیقی‌دان هستید باید سعی کنید از ویزای مربوطه استفاده نمایید افرادی که قصد انجام عمل جراحی در این کشور را دارند می‌توانند از ویزای اضطراری این کشور استفاده نمایند.

افرادی که قصد انجام تست PLAB را دارند نیز از ویزای کوتاه مدت استفاده می‌کنند. در صورتی که قصد دارید برای شروع کسب و کار وارد این کشور برای کسب اطلاعات اولیه می‌توانید از ویزای توریستی خاص استفاده نمایید.

در نظر داشته باشید که ویزای کارآفرین آینده کشور انگلستان یکی از نمونه‌های بسیار مهم برای مهاجرت به کشور انگلیس محسوب می‌شود. اینطور که شواهد نشان می‌دهد کسب و کارهای مختلفی در این کشور وجود دارد که می‌تواند برای جوانان یک انتخاب عالی محسوب شود. اقامت کشور انگلیس با اجاره خانه از دسته روش‌های ویژه است که کمی دشوار بوده اما خرید خانه در کشور انگلیس و گرفتن اقامت به مراتب آسان‌تر است.

مهاجرت توریستی به انگلیس

ویزای توریستی به منظور گشت و گذار در کشور انگلیس صادر می‌شود و شامل بخش بندی‌های مختلفی است. برای اخذ ویزای توریستی این کشور باید یک سری شرایط را رعایت نمایید.

اول اینکه فرد قصد ترک انگلستان را پس از مدت اعتبار ویزا داشته باشد. فرد باید توانایی پوشش مالی خود و بستگان در طول سفر را داشته باشد. نیاز است که هزینه‌های برگشت را متقبل شود. در صورتی که یک فعالیت کاری ساده ( شرکت در کنفرانس و … ) دارید می‌بایست مدرکی وجود داشته باشد تا به طور دقیق مشخص سازد که قرار است چه فعالیتی در این کشور صورت بگیرد.

نیاز است مدارکی صادر شود که به طور دقیق ثابت نماید رفت و برگشت فرد یک امر ضروری است و هرگز قصد ماندن در این کشور را ندارد.

در نظر داشته باشید که ارائه مدارکی که سابقه کاری شما را نشان دهد می‌تواند یک گزینه بسیار عالی محسوب شود. مدارکی که برای اخذ ویزای توریستی این کشور نیاز است از قرار زیر است:
 1-  پاسپورت که باید حداقل یک برگه سفید داشته باشد و اعتبار آن بیش از 3 ماه باشد.
 2- مدرکی که نشان دهد از نظر مالی در وضعیت خوبی هستید. لیست تراکنش‌های مالی در 6 ماه گذشته باید ارائه شود.
 3-   تمامی موارد باید ترجمه شود.
 4-  در صورتی که برگه دعوتنامه موجود است باید ارائه دهید
 5-  درآمد سالانه فرد باید تعیین شود.
 6- آدرس و شماره تلفن افراد باید مشخص باشد.
 7-  سابقه‌کاری و یا کارت بازرگانی بسیار مهم است.
 8- برگه‌ای که نشان دهد قرار است برای چه فعالیتی به این کشور سفر کنید
 9- شناسنامه و کارت ملی به همراه دو قطعه عکس

مهاجرت پناهندگی به انگلیس

متقاضی پناهندگی به کشور انگلیس در ابتدا باید ثابت نماید که کشورش به او پناه نخواهد داد. مهاجرت به کشور انگلیس از طریق پناهندگی به این صورت است که فرد به محض ورود به خاک انگلستان باید درخواست خود را اعلام نماید.

در غیر این صورت با درخواست وی موافقت نمی‌شود. در صورتی که پیش از رسیدن به بریتانیا در کشور‌های عضو اتحادیه اروپا درخواست داده باشید درخواست مجدد شما برای انگلیس فوراً رد می‌شود.

فرد متقاضی مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی می‌تواند شریک و فرزند کمتر از 18 سال خود را اپلای نماید. در واقع همسر وی در لیست وابستگان او قرار می‌گیرد. ما باز هم ذکر می‌کنیم که این راه را اصلا پیشنهاد نمی‌کنیم. شریک و فرزندان وی نیز می‌توانند به صورت جداگانه درخواست پناهندگی صادر نماید.
 تحت یک سری شرایط ممکن است پاسخ به درخواست پناهندگی در انگلیس بیش از 6 ماه طول بکشد در نظر داشته باشید که مدارک شما باید به وضعیت تأیید برسد و بتوانید در مصاحبه به طور دقیق شرکت نمایید. در نظر داشته باشید که در ابتدا باید به مدت 5 سال در این کشور اقامت داشته باشید و بتوانید اقامت دائم آن را کسب نمایید.

راحت‌ترین روش مهاجرت به انگلیس

از آنجایی که کشور انگلستان یکی از مطرح‌ترین کشورهای جهان در زمینه‌های سیاسی و رفاه اجتماعی و اقتصادی است میزان مهاجرت به کشور انگلیس افزایش یافته است و روش‌‌‌های مختلفی نیز برای مهاجرت به کشور انگلیس دیده می‌شود که هر یک بر اساس شرایط افراد می‌تواند گزینه جالبی به نظر برسد.

این کشور 50 میلیون جمعیت دارد و بزرگ‌ترین کشور بریتانیای کبیر محسوب می‌شود. طبق آماری که به دست ما رسیده است، سیستم تحصیلی پیشرفته در کشور انگلیس به صورتی است که یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کشور انگلیس به وسیله ویزای تحصیلی خواهد بود.

پایتخت انگلیس بیشترین میزان مهاجران تحصیلی را به خود اختصاص می‌دهد این روش به دلیل عدم نیاز به هزینه بالا از دسته روش‌های بسیار عالی برای مهاجرت به کشور انگلیس محسوب می‌شود و می‌تواند برای جوانانی که به دنبال آینده تحصیلی خوبی هستند بهترین گزینه باشد.

میزان رضایت مهاجران به انگلیس

از نظر کاری میزان مهاجرت به این کشور با رضایت بیش از 99 درصد همراه است، در واقع مردمی که به کشور انگلیسی مهاجرت کرده‌اند می‌‌توانند از فرصت‌های شغلی بسیار متنوعی استفاده نمایند و به زبانی ساده‌تر هیچ نوع توانایی در این کشور بدون استفاده باقی نمی‌ماند، هر بخش از کار به دست یک شخص داده می‌شود و دولت کشور انگلیس به شغل‌های تیمی و گروهی بسیار تأکید دارد.

رشد اقتصادی در انگلستان طبق استانداردهای لازم پیش می‌رود و این روند نیز موجب رضایت 80 درصدی مهاجرت به کشور انگلیس است.
 افراد میانسالی که مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کرده‌اند با رضایت صد در صد همراه است که این رقم به نوبه خود یک شاهکار بزرگ است، علت این امر این است که وقتی رشد جمعیت جوان در کشور انگلیس بیشتر شود خدمت رسانی به افراد میانسال می‌تواند بیشتر و بهتر صورت بگیرد به این ترتیب در بین جامعه آماری افراد بالای 50 سال هیچ نوع عدم رضایتی دیده نمی‌شود.
 شرایط بازنشستگی در کشور انگلیس بسیار عالی است به طوری که افراد پس از بازنشستگی نیازی به کار کردن مجدد ندارند. این روند در نظام پرداخت مالیات نیز دیده می‌شود در نظر داشته باشید که سیاست‌های مالیاتی در کشور انگلیس به نسبت سایر مناطق بهتر اعلام شده است.

آمار مهاجران به انگلیس

از سال 2012 بیشترین آمار مهاجرت به کشور انگلیس برای مردم کانادا بوده است به طوری که به میزان 90000 نفر در طی سال‌های مختلف از کانادا وارد انگلیس شده‌اند با توجه به اینکه شرایط زندگی در کانادا نیز در وضعیت خوب است اما باز هم مهاجرت به کشور انگلیس دیده می‌شود.

با ورود افراد کانادایی به این کشور یک سری سیاست‌های فرهنگی جدید صورت گرفت که به نفع اتباع خارجی شد و به این ترتیب جمهوری ایرلند نیز مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب نمود.

با ورود مردم ایرلند به کشور انگلستان یک سری ناملایمی‌ها مبنی بر حملات تروریستی ایجاد شد اما به سرعت به وضعیت آرامش رسید. کشور انگلیس بسیار قانونمند بوده و با تیم‌های قانون شکن قطعاً برخورد جدی خواهد بود.
 هندی‌ها نیز مهاجرت به کشور انگلیس را یک انتخاب خوب می‌دانند به طوری که در سه سال اخیر اینطور به نظر می‌رسد که مردم هندوستان به کشور انگلیس مهاجرت کرده‌اند و عموماً ترتیب مهاجرت این افراد به شکل خانوادگی است.

یکی از دلایلی که هندی‌ها مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کردند فضای کثیف کشور خودشان بود به طوری که بیماری‌های مختلف شایع شده بود به این ترتیب با گذراندن شرایط سخت‌گیرانه کشور انگلیس به میزان 75 درصد از متقاضیان هندی توانستند مهاجرت به کشور انگلیس را به نفع خود نمایند.
 یک بررسی نیز بر روی مردم ایران صورت گرفته است، در سال 2015 درصد کمی از مردم ایران مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کردند علت آن عدم صدور ویزا برای این مردم بود و سختگیری‌های کشور انگلیس در این زمینه بسیار طولانی بود به طوری که پس از گذشت یک دوره طولانی مدت و افزایش تعداد درخواست‌ها از سوی مردم ایران قوانین مهاجرت به کشور انگلیس تغییر کرده و کمی آسان‌تر از قبل شد به طوری که در سال 2018 شاهد آمار شگقت انگیزی در زمینه مهاجرتی به این کشور هستیم. 

مهاجرپذیری انگلیس

پس از جنگ جهانی دوم تا به امروز شاهد سیر مهاجرت به کشور انگلیس هستیم به طوری که این روند روز به روز در حال افزایش است. فرهنگ خوب مردم این کشور و سنت‌های فرا مرزی موجود سبب می‌شود که مردم در زمینه مهاجرت، کشور انگلیسی را انتخاب نمایند.

این کشور رتبه بالایی در میزان مهاجرپذیر بودن به خود اختصاص داده است است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد برخی از کشورها بیشترین آمار مهاجرت به کشور انگلیس را به خود اختصاص داده‌اند که بخش بعد به طور دقیق در این زمینه صحبت می‌کند.

در سال 2014 ایرانیان زیادی در رده سنی 30 سال مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کردند ، با اینکه مهاجرت به کشور انگلیس برای ایرانیان کار ساده‌ای نیست .

شهرهای مهاجر پذیر انگلیس

 مناطق جنوب شرقی درکشور انگلیس نیز از دیگر مقاصد محبوب برای مهاجران خارجی محسوب می‌شود این بخش نزدیک به یک و نیم میلیون جمعیت را به خود اختصاص داده است.

بخش شرقی انگلیس با جمعیت 635000 نفر از دسته مناطق مهاجرپذیر این کشور محسوب می‌شود. مناطق لوترن و بوستون از دیگر مناطق مهاجرپذیر این کشور هستند و تنها 17 درصد از مردم این مناطق در انگلیس متولد شده‌اند و الباقی خارجی هستند. بوستون شرقی‌ترین شهر اروپایی است که بیشترین میزان پاسپورت‌های غیر اتحادیه اروپا را شامل می‌شود.

شهر ولز از دسته شهرهایی است که کمترین میزان مهاجر را داشته و بیش از 90 درصد از مردم این شهر بومی هستند این شهر از نظر آب و هوا برای ایرانیان گزینه خوبی محسوب نمی‌شود.

در نظر داشته باشید که ایرانیانی که قصد دارند مهاجرت به کشور انگلیس از طریق تحصیل را انتخاب نمایند باید به سراغ شهرهایی بروند که از نظر فرهنگ و امکانات تحصیلی با آن‌ها سازگار است.

ثبت شرکت در کشور انگلیس در شهر لندن یک انتخاب هوشمندانه محسوب می‌شود در صورتی که پناهندگی به کشور انگلیس  را انتخاب کرده باشید شهر لندن می‌تواند کمی شانس شما را افزایش دهد.

اقامت انگلیس

پایتخت کشور انگلستان شهر لندن است. انگلستان، زیرمجموعه بریتانیای کبیر بوده که توانسته است در سال‌های متوالی، بیشترین میزان پذیرش مهاجر برای اقامت انگلستان را به خود اختصاص دهد. انگلستان یکی از باثبات‌ترین کشورهای جهان از نظر سیاست است.

راه‌های زیادی برای مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت انگلستان وجود دارد که در این مقاله آن‌ها را معرفی می‌کنیم.


 
اخذ پاسپورت انگلیس

تسلط شما به زبان انگلیس و زبان‌های محلی نیز می‌تواند یک کمک کننده عالی باشد..قوانین کیفری و مالیاتی در کشور انگلیس بسیار مهم است و به طور کلی تا زمانی که پرونده باز دارید نمی‌توانید برای اخذ پاسپورت این کشور اقدام نمایید. انگلستان یکی از پر ثبات‌ترین کشور از نظر اقتصادی و نظام اجتماعی است و بر این اصل بسیار پایبند است.
 

مشاوره

برای اطلاع از شرایط مهاجرت به کشور انگلیس و بررسی دقیق شرایط خود می‌توانید با مشاورین متخصص ما در ارتباط باشید تا بهترین و مناسب ترین روش را برای مهاجرت به این کشور پیش روی شما قرار دهند.

ارزیابی شرایط مهاجرت
برای مهاجرت به انگلیس، با موسسه ما تماس بگیرید.


 

 

 

بهترین روش مهاجرت به انگلیس چیست؟
از آنجایی که موسسه حقوقی مهاجرت GO2TR در زمینه اعزام دانشجو به آلمان و سایر کشورهای دنیا تخصص دارد، این روش را برای مهاجرت به انگلیس توصیه می نماید.
برای مهاجرت به انگلیس نیاز به استخدام وکیل مهاجرتی است؟
خیر وکیل مهاجرتی یا مشاور مهاجرتی صرفا یک انتخاب است و شما می توانید از طریق پیگیری اخبار مهاجرتی مرتبط اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت انگلستان نمایید.


19 دیدگاه برای “مهاجرت به انگلیس

 1. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام من۳۸ سالم هست دیپلمه ودارای همسرویک پسرهستم می خواهم درابتداتنها مهاجرتکنم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز: با توجه به آخرین مدرک تحصیلی شما امکان مهاجرت کاری برای شما وجود ندارد. اما اگر مایل هستید شرایط شما به طور تخصصی بررسی شود، با همکاران ما در تماس باشید.02143000021 داخلی 76.با تشکر تیم اعزام GO2TR.

 2. Avatar
  ناشناس گفته:

  من پرستار هستم با ١٢سال سابقه كار
  ميخواستم بدونم بدون مدرك زبان ميتونم براي كار اقدام كنم!؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز:
  شما برای ویزای کار باید مدرک B2 زبان انگلیسی ارایه دهید.
  برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های:02143000021 تماس بگیرید.
  قدردان شما تیم GO2TR.

 3. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام من دانشجوي پزشكي هستم ميخواستم براي أقامت تحصيلي اقدام كنم ميشه شرايطش رو بگين؟!!

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز: تخصص پزشکی در انگلیس از قوانین سختی پیروی میکند و شما باید در آزمون PLAB شرکت کنید و باید حداقل ایلتس 7 داشته باشید پس از قبولی در این آزمون باید مدارک شما به تایید GMC برسد. برای اطلاعات بیشتر با شماره: 02143000021 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR.

 4. Avatar
  ناشناس گفته:

  درود برشما
  ممنون میشم اگر صفر تا صد مهاجرت پناهندگی جهت بنده و همسر و فرزندم و برآورد هزینه رو بفرمایید

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز : مهاجرت از راه پناهندگی علاوه بر غیرقانونی بودن آن، راهی بسیار اشتباه برای تغییر سبک زندگی و آینده خود در دیگر کشورهاست. پیشنهاد می کنیم با مشاورین ما تماس بگیرید تا جهت انتخاب راه قانونی و آسان تر برای خود و خانواده تان شما را راهنمایی کنند. 02143000021 داخلی 76.با تشکر تیم اعزام GO2TR.

 5. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام من ارایشگر هستم میخاستم ببینم میتونم انگلیس کار کنم ؟ چه شرایطی داره

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، این امکان وجود ندارد با این حال شما میتوانید برای کشور ترکیه اقدام بفرمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی با شماره 021-43000021 تماس حاصل فرمایید. با تشکر تیم اعزام Go2tr.

 6. Avatar
  ناشناس گفته:

  میخواستم در مورد مهاجرت به انگلستان راهنمایی بفرمایید

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، بسته به نحوه مهاجرت شرایط متفاوت می باشد.برای اطلاعات بیشتر با شماره های 02143000021تماس بگیرید. قدردان شما تیم اعزام GO2TR

 7. Avatar
  ناشناس گفته:

  با سلام فرزندان ما متولد انگلیس و مقیم آنجا هستند من و همسرم هردو بالای 70 سال هستیم و نیاز به فرزندانمان برای مراقبت از ما داریم از نظر تامین زندگی خود کفا هستیم شرایط اقامت دایم ما در انگلیس چگونه است با تشکر

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، چنانچه شما توانایی مالی را داشته باشید می توانید از طریق سرمایه گذاری کسب اقامت کنید.
  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02143000021 تماس حاصل بفرمایید.قدردان شما هلدینگ مهاجرتی Go2tr

 8. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام ممنون ميشم شرايط و هزينه مهاجرت به صورت قانوني و شرايط فعلي رو به من بگين من ٣٠ سال و همسرم ٢٩ ساله و مادرم ٦٧ سال ميخوايم مهاجرت كنيم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای پاسخ به پرسش شما به اطلاعات دقیق تری احتیاج داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره ی 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 9. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام بعد از چند سال پاسپورت انگلستان به مقیم تعلق میگیره؟ اصلا میدن؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، بله در صورت تکمیل روند اقامتی بعد از 10 سال پاسپورت به متقاضیان اعطا میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 10. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید

  ببخشید برای تحصیل رشته هنر در دانشگاه the university of arts london
  باید چیکار کنم ؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز
  شرایط سنی و رزومه ی شما باید بررسی شود.
  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید.
  قدردان شما هلدینگ مهاجرتی Go2tr

 11. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام وقت بخير
  بودجه اوليه براي مهاجرت تحصيلي ميتونه چه باره اي از قيمت باشه؟؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، این بودجه میتواند شامل هزینه دانشگاه،خوابگاه و تامین هزینه های زندگی فردی باشد. در خصوص هزینه دانشگاه این مقدار با توجه به مقطع تحصیلی و رشته ی تحصیلی متفاوت است با این حال به صورت میانگین در بازه ی 14 تا 15 هزار پوند میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ودریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 12. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام، من یک سوال دارم خواهشمند هستم جواب بدهید، من یک پسر هستم و ۲۴ سال سن دارم، معلم هستم ..میخواستم بپرسم اگر از طریق ویزای ازدواج اقدام کنم میتوانم شغل خود را در انگلیس داشته باشم؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز
  6 ماه پس از ازدواج می توانید اقامت این کشور را کسب کنید و پس از آن برای پیدا کردن کار اقدام کنید.
  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید.
  قدردان شما هلدینگ مهاجرتیGo2tr

 13. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام ۴۱ ساله لیسانس حقوق قضایی دارم ، متاهل هستم دو تا بچه دارم .. چطور میتونم ویزای کاری بگیرم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، به علت تفاوت های استاندارد در این رشته در کشور های متفاوت برای کار در این رشته شما باید در دوره های مرتبط شرکت کنید . بعد از گذراندن این دوره ها امکان اقدام برای دریافت ویزای کار را خواهید داشت. در صورت تمایل میتوانید برای مقطع ارشد در دانشگاه های این کشور نیز اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 14. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام لطفا سوالمو با دقت بخونین جوابش خیلی برام مهمه، من نامزدم انگلیس زندگی میکنه و چندماه پیش برای شناسنامه انگلیسی و اقامت دائم اقدام کرد که یک سالو خورده ای طول میکشه تا پاسپورتش به دستش برسه…. میخواستم بدونم آیا با پاسپورت ایرانی میتونه بیاد ایران و برگرده و مشکلی براش پیش نیاد؟ مشمول خدمت هم هست. بدونه پاسپورت انگلیسیش آیا پاسپورت ایرانیش رو براش تمدید میکنن؟ ممنون میشم جوابمو بدید

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، در صورتی که ایشون با پاسپورت ایرانی وارد کشور بشوند مشمول قانون سربازی میشوند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 15. Avatar
  همایون گفته:

  سلام من۱۵ سالمه ومیخوام تنهایی به انگلیس برم من برای پیشرفت در زمینه ورزش میخوام برم(فوتبال)حالا میخوام شما راهنماییم کنید که شرایطش چطورهس

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای این مورد به پیش زمینه ی ورزشی مرتبط به صورت حرفه ای احتیاج دارید. در حالت کلی هم میتوانید در حال حاضر برای مدارس بین المللی با تمرکز بر فوتبال اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 16. Avatar
  Ma گفته:

  سلام من ۵۰۰ میلیون پول دارم و فقط قصد مهاجرت دارم یعنی هدف خاصی ندارم فقط برای زندگی میخوام برم میشه توضیح بدین چطور میتونم ؟

  • Avatar
   امیرعلی مقدم گفته:

   سلام دوست عزیز
   اگر شما شرایط لازم را داشته باشید با این مبلغ احتمالا می توانید از روش های تحصیلی یا کاری برای مهاجرت اقدام کنید، در غیر این صورت باید برای سرمایه گذاری خرید ملک اقدام کنید که حداقل این مبالغ در کشورهای مختلف حدود ۲۵۰ هزار دلار می باشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱تماس حاصل فرمایید.
   ممنون از شما Go2tr

 17. Avatar
  ارغوان گفته:

  با سپاس از اطلاعات خوبی که ارائه نمودید.من بشدت تمایل به مهاجرت به انگلستان را دارم به جهت نوع شغلی که فقط در اونجا میتونه برام میسر بشه.از اونجا که در اطلاعات گفته شده که بهترین راه مهاجرت ادامه تحصیل هست با توجه به اینکه من ۳۵ سال سن دارم و لیسانس مدیریت هتلداری هستم و فوق لیسانس مدیریت فرهنگی و سابقه تدریس دانشگاهی هم دارم و در هتل ها هم فعالیت داشته ام.میشه برای دکتری اقدام کنم؟ یا چه پیشنهاد دیگری برای مهاجرت دارید؟ اصلا رشته من برای مهاجرت اوکی هست؟

  • Avatar
   امیرعلی مقدم گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما در صورت ارایه رزومه تحصیلی قوی شانس اقدام برای مهاجرت تحصیلی را خواهید داشت و هم چنین در صورت داشتن سابقه کار مرتبط می توانید برای مهاجرت کاری نیز اقدام کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱ تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما Go2tr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه‌بندی: آرشیو مهاجرت
برای مهاجرت از متخصصان GO2TR مشاوره بگیرید:تماس: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱