x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به انگلیس

در سال 2014 ایرانیان زیادی در رده سنی 30 سال مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کردند ، با اینکه مهاجرت به کشور انگلیس برای ایرانیان کار ساده‌ای نیست و برای اخذ اقامت باید دشواری‌های زیادی را پشت سر بگذارند اما باز هم شاهد هستیم که رقم مهاجرت به کشور انگلیس در بین مردم ایران با رشد 35 درصد در سال 2018 همراه بوده است. از نظر کاری میزان مهاجرت به این کشور با رضایت بیش از 99 درصد همراه است، در واقع مردمی که به کشور انگلیسی مهاجرت کرده‌اند می‌توانند از فرصت‌‌های شغلی بسیار متنوعی استفاده نمایند و به زبانی ساده‌تر هیچ نوع توانایی در این کشور بدون استفاده باقی نمی‌ماند، هر بخش از کار به دست یک شخص داده می‌شود و دولت کشور انگلیس به شغل‌های تیمی و گروهی بسیار تأکید دارد. در صورتی که مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب کرده‌اید باید بدانید که دو روش پیش روی شما است که باید با ارزیابی‌های مشخص بهترین گزینه را انتخاب نمایید. اولین روش به این صورت بوده که نیاز به مبلغ 200 هزار پوند اولیه دارد و ویزایی که به این روش تعلق می‌گیرد ویزای tier1 نام دارد. این ویزا برای کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی است که سرمایه‌های بزرگی بر پای تجارت در این کشور راه‌اندازی می‌کنند. فرد متقاضی مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی می‌تواند شریک و فرزند کمتر از 18 سال خود را اپلای نماید. در واقع همسر وی در لیست وابستگان او قرار می‌گیرد. شریک و فرزندان وی نیز می‌توانند به صورت جداگانه درخواست پناهندگی صادر نماید. برای اخذ ویزای توریستی این کشور باید یک سری شرایط را رعایت نمایید. اول اینکه فرد قصد ترک انگلستان را پس از مدت اعتبار ویزا داشته باشد. فرد باید توانایی پوشش مالی خود و بستگان در طول سفر را داشته باشد. نیاز است که هزینه‌های برگشت را متقبل شود. در صورتی که یک فعالیت کاری ساده ( شرکت در کنفرانس و ... ) دارید می‌بایست مدرکی وجود داشته باشد تا به طور دقیق مشخص سازد که قرار است چه فعالیتی در این کشور صورت بگیرد. . ویزای توریستی عادی 6 ماه اقامت دارد و ویزای توریستی مولتی 2 ساله صادر می‌شود. توریستی مولتی در مدل 5 سال نیز وجود دارد. کار در کشور انگلیس با ویزای توریستی امکان پذیر نیست و شرایط اقامت در کشور انگلیس نیز برای ویزای توریستی کوتاه مدت است.
 

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها

سوالات متداول

بهترین روش مهاجرت به انگلیس چیست؟

برای مهاجرت به انگلیس نیاز به استخدام وکیل مهاجرتی است؟

مشاوره مهاجرت به انگلیس

مهاجرپذیری انگلیس

مهاجرپذیری انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پس از جنگ جهانی دوم تا به امروز شاهد سیر مهاجرت به کشور انگلیس هستیم به طوری که این روند روز به روز در حال افزایش است. فرهنگ خوب مردم این کشور و سنت‌های فرا مرزی موجود سبب می‌شود که مردم در زمینه مهاجرت، کشور انگلیسی را انتخاب نمایند. این کشور رتبه بالایی در میزان مهاجرپذیر بودن به خود اختصاص داده است است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد برخی از کشورها بیشترین آمار مهاجرت به کشور انگلیس را به خود اختصاص داده‌اند که بخش بعد به طور دقیق در این زمینه صحبت می‌کند. در سال 2014 ایرانیان زیادی در رده سنی 30 سال مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کردند ، با اینکه مهاجرت به کشور انگلیس برای ایرانیان کار ساده‌ای نیست و برای اخذ اقامت باید دشواری‌های زیادی را پشت سر بگذارند اما باز هم شاهد هستیم که رقم مهاجرت به کشور انگلیس در بین مردم ایران با رشد 35 درصد در سال 2018 همراه بوده است. سیستم کار و زندگی در کشور انگلیسی بسیار غنی است و این روند سبب می‌شود که میزان مهاجرت نیز افزایش چشمگیری داشته باشد.
 
 
 

آمار مهاجران به انگلیس

آمار مهاجران به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

از سال 2012 بیشترین آمار مهاجرت به کشور انگلیس برای مردم کانادا بوده است به طوری که به میزان 90000 نفر در طی سال‌های مختلف از کانادا وارد انگلیس شده‌اند با توجه به اینکه شرایط زندگی در کانادا نیز در وضعیت خوب است اما باز هم مهاجرت به کشور انگلیس دیده می‌شود. با ورود افراد کانادایی به این کشور یک سری سیاست‌های فرهنگی جدید صورت گرفت که به نفع اتباع خارجی شد و به این ترتیب جمهوری ایرلند نیز مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب نمود. با ورود مردم ایرلند به کشور انگلستان یک سری ناملایمی‌ها مبنی بر حملات تروریستی ایجاد شد اما به سرعت به وضعیت آرامش رسید. کشور انگلیس بسیار قانونمند بوده و با تیم‌های قانون شکن قطعاً برخورد جدی خواهد بود.
 هندی‌ها نیز مهاجرت به کشور انگلیس را یک انتخاب خوب می‌دانند به طوری که در سه سال اخیر اینطور به نظر می‌رسد که مردم هندوستان به کشور انگلیس مهاجرت کرده‌اند و عموماً ترتیب مهاجرت این افراد به شکل خانوادگی است. یکی از دلایلی که هندی‌ها مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کردند فضای کثیف کشور خودشان بود به طوری که بیماری‌های مختلف شایع شده بود به این ترتیب با گذراندن شرایط سخت‌گیرانه کشور انگلیس به میزان 75 درصد از متقاضیان هندی توانستند مهاجرت به کشور انگلیس را به نفع خود نمایند.
 یک بررسی نیز بر روی مردم ایران صورت گرفته است، در سال 2015 درصد کمی از مردم ایران مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کردند علت آن عدم صدور ویزا برای این مردم بود و سختگیری‌های کشور انگلیس در این زمینه بسیار طولانی بود به طوری که پس از گذشت یک دوره طولانی مدت و افزایش تعداد درخواست‌ها از سوی مردم ایران قوانین مهاجرت به کشور انگلیس تغییر کرده و کمی آسان‌تر از قبل شد به طوری که در سال 2018 شاهد آمار شگقت انگیزی در زمینه مهاجرتی به این کشور هستیم. یک نکته بسیار مهم در زمینه مهاجرت به کشور انگلیس را بدانیم که آمارها روز به روز در حال افزایش است و این روند نشان می‌دهد که سیستم زندگی در این کشور قانونمند است.
 
 

میزان رضایت مهاجران به انگلیس

میزان رضایت مهاجران به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

از نظر کاری میزان مهاجرت به این کشور با رضایت بیش از 99 درصد همراه است، در واقع مردمی که به کشور انگلیسی مهاجرت کرده‌اند می‌‌توانند از فرصت‌های شغلی بسیار متنوعی استفاده نمایند و به زبانی ساده‌تر هیچ نوع توانایی در این کشور بدون استفاده باقی نمی‌ماند، هر بخش از کار به دست یک شخص داده می‌شود و دولت کشور انگلیس به شغل‌های تیمی و گروهی بسیار تأکید دارد. رشد اقتصادی در انگلستان طبق استانداردهای لازم پیش می‌رود و این روند نیز موجب رضایت 80 درصدی مهاجرت به کشور انگلیس است.
 
افراد میانسالی که مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کرده‌اند با رضایت صد در صد همراه است که این رقم به نوبه خود یک شاهکار بزرگ است، علت این امر این است که وقتی رشد جمعیت جوان در کشور انگلیس بیشتر شود خدمت رسانی به افراد میانسال می‌تواند بیشتر و بهتر صورت بگیرد به این ترتیب در بین جامعه آماری افراد بالای 50 سال هیچ نوع عدم رضایتی دیده نمی‌شود.
 شرایط بازنشستگی در کشور انگلیس بسیار عالی است به طوری که افراد پس از بازنشستگی نیازی به کار کردن مجدد ندارند. این روند در نظام پرداخت مالیات نیز دیده می‌شود در نظر داشته باشید که سیاست‌های مالیاتی در کشور انگلیس به نسبت سایر مناطق بهتر اعلام شده است.
 مهاجرت به کشور انگلیس سبب ایجاد نوآوری و هیجان در عرصه‌های مختلف می‌شود و این روند مدیریت را گسترده‌تر کرده و می‌تواند توجیه اقتصادی داشته باشد. کشور انگلیس میزبان خوبی برای تنوع نژادی است و البته مدیریت‌های زیادی صورت گرفته تا این روند به طور دقیق اعمال شود.
 
 

راحت‌ترین روش مهاجرت به انگلیس

راحت‌ترین روش مهاجرت به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

از آنجایی که کشور انگلستان یکی از مطرح‌ترین کشورهای جهان در زمینه‌های سیاسی و رفاه اجتماعی و اقتصادی است میزان مهاجرت به کشور انگلیس افزایش یافته است و روش‌‌‌های مختلفی نیز برای مهاجرت به کشور انگلیس دیده می‌شود که هر یک بر اساس شرایط افراد می‌تواند گزینه جالبی به نظر برسد. این کشور 50 میلیون جمعیت دارد و بزرگترین کشور بریتانیای کبیر محسوب می‌شود. طبق آماری که به دست ما رسیده است، سیستم تحصیلی پیشرفته در کشور انگلیس به صورتی است که یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کشور انگلیس به وسیله ویزای تحصیلی خواهد بود. پایتخت انگلیس بیشترین میزان مهاجران تحصیلی را به خود اختصاص می‌دهد این روش به دلیل عدم نیاز به هزینه بالا از دسته روش‌های بسیار عالی برای مهاجرت به کشور انگلیس محسوب می‌شود و می‌تواند برای جوانانی که به دنبال آینده تحصیلی خوبی هستند بهترین گزینه باشد.
 
 

روش‌ های مهاجرت به انگلیس

روش‌ های مهاجرت به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش‌های بسیار مهم برای مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری است که دارای حداقل بودجه مورد نظر بوده و یک سری قوانین مخصوص به خود دارد. این ویزا به صورت ترکیبی برای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در این کشور صادر می‌شود و عموماً شرایط آن در هر سال با تغییراتی هر چند جزئی همراه است.
 از دیگر روش‌های مهاجرت به کشور انگلیس از طریق ازدواج است که به نوبه خود دارای شرایط خاصی است. در نظر داشته باشید که برای مهاجرت به کشور انگلیس باید قوانین ازدواج به طور دقیق رعایت شود. کار و تخصص از دیگر نوع مهاجرت به کشور انگلیس محسوب می‌شود که با هدف مشخصی همراه است در نظر داشته باشید که کاریابی در این کشور نیاز به بررسی‌های دقیقی دارد و شاید کار ساده‌ای نباشد.
 تحصیل نیز به نوبه خود از دسته روش‌های خوب مهاجرت به کشور انگلیس است که با مزایای زیادی همراه است و تمام کسانی که این روش را انتخاب می‌کنند شانس بیشتری در ورود به بازار کار این کشور دارند، ویزای تحصیلی انگلیس در وضعیت مالتی قرار دارد و می‌تواند چندین بار ورود و خروج را برای آن در نظر گرفت. یک موضوع بسیار مهم در زمینه مهاجرت به کشور انگلیس نیز با شرایط خاص مانند کارآفرینی و یا فعالیت‌های استارت آپی وجود دارد که قوانین این سری ویزا به نوبه خود دستخوش تغییرات است.
 
 

مهاجرت سرمایه گذاری به انگلیس

مهاجرت سرمایه گذاری به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری را انتخاب کرده‌اید باید بدانید که دو روش پیش روی شما است که باید با ارزیابی‌های مشخص بهترین گزینه را انتخاب نمایید. اولین روش به این صورت بوده که نیاز به مبلغ 200 هزار پوند اولیه دارد و ویزایی که به این روش تعلق می‌گیرد ویزای tier1 نام دارد. این ویزا برای کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی است که سرمایه‌های بزرگی بر پایه تجارت در این کشور راه اندازی می‌کنند. سرمایه‌گذاری در یکی از روال‌های تجاری نیز در همین لیست قرار دارد. فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کشور انگلیس در صورتی که یک پلن کاری تأیید شده از سوی یکی از ارگان‌های معتبر این کشور داشته باشد می‌توانند این ویزا را دریافت نمایند. ویزای tier1 برای افراد محدودی که دارای استعداد به خصوص در زمینه‌های کاری مشخصی هستند نیز صادر می‌شود. نوع دیگری از روش‌های مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری وجود دارد که بودجه یک میلیون پوندی را در ابتدا می‌طلبد که به نوبه خود برای دسته افرادی که از نظر مالی در وضعیت خوبی هستند صادر می‌شود این سبک از ویزا به صورت طولانی مدت صادر می‌شود در نظر داشته باشید که روش اول مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری می‌توانید برای همسر و فرزند کمتر از 18 سال خود ویزای همراه همزمان نیز درخواست نمایید که یکی از بهترین مزایای این ویزا محسوب می‌شود.
 
 

مهاجرت از طریق ازدواج به انگلیس

مهاجرت از طریق ازدواج به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همانطور که در بخش روش‌های مهاجرت به کشور انگلیس صحبت شد یکی از روش‌هایی که در نهایت می‌تواند اقامت این کشور را فراهم سازد ازدواج است. در صورتی که بخواهید با یک فرد که اقامت دائم انگلیس و یا حق شهروندی این کشور را دارد ازدواج کنید می‌توانید از طریق ویزای ازدواج که زیر مجموعه ویزای  خانوادگی است وارد این کشور شوید. شما باید ثابت کنید که به مدت حداقل 18 ماه با هم در ارتباط هستید برای اینکار چندین روش وجود دارد. اول این که به  صورت رسمی ازدواج کرده‌اید، نامزده هستید و قصد ازدواج دارید و در نهایت حداقل دو سال با هم زندگی مشترک دارید. در صورتی که هنوز در وضعیت نامزد هستید باید به صورت مستند ثابت نمایید که تا 6 ماه پس از وارد شدن به بریتانیا ازدواج خود را ثبت می‌کنید. در صورتی که فرد قبلاً ازدواج کرده باشد باید گواهی طلاق و یا فوت همسر قبلی خود را نیز ارائه دهد. از طرف دیگر باید ثابت نمایند که با شخص دیگری در ارتباط نیستند.
 در صورتی که همسر شما دارای اقامت موقت انگلستان است و یا یکی از ویزاهای 
point-based را دارد روال کاری فرق می‌کند در این روش شما باید در ابتدا به عنوان یکی از وابستگان همراه او اقدام نمایید و پس از اینکه مدت زمان لازم سپری شد شریک شما به اقامت دائم خود خواهد رسید. شما می‌توانید ویزای خود را به ویزای ازدواج نیز تبدیل نمایید و پس از دوره‌ای اقامت دائمی بگیرید.
 میزان درآمد لازم برای اخذ ویزای ازدواج این کشور 18600 پوند در سال است. در صورتی که صاحب فرزند شوید باید میزان درآمد 22400 پوند در سال باشد. در واقع به ازای هر بچه در سال 2400 پوند به مبلغ اصلی اضافه خواهد شد. تا زمانی که ازدواج شما رسمی نشده باشد نمی‌توانید در این کشور کار کنید و تنها به میزان 33 ماه اقامت در این کشور به شما داده می‌شود.
 
 
 

مهاجرت از طریق تولد به انگلیس

مهاجرت از طریق تولد به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اقامت انگلیس از طریق تولد به دو صورت اصل خاک و اصل خون صورت می‌گیرد. قوانین این کشور شباهت زیادی با قوانین ایران دارد.
 اگر نوزاد پس از سال 1983 در انگلیس متولد شده باشد می‌تواند اقامت این کشور را دریافت نماید. یک شرط اصلی در این بین شهروند بودن پدر یا مادر وی و یا هر دو مورد است. در این زمینه در ابتدا یک فرم به نام 
form MN1 پر شده و به اداره مهاجرت این کشور تحویل داده می‌شود.
 در صورتی که والدین فرزند هر دو شهروند بریتانیا باشند و پیش از تولد فرزند اقامت دائم داشته باشد فرزند به طور خودکار تابعیت این کشور را خواهد داشت و نیازی به درخواست نیست.
 در صورتی که والدین تابعیت انگلیسی نداشته باشند و فرزند در خاک این کشور به دنیا آید برای اخذ تابعیت انگلیسی فرزند ، او باید تا ده سالگی در این کشور زندگی کند و با به صورت محدود از کشور خارج شود. در واقع به ازای هر سال فرد می‌تواند 90 روز بیرون از کشور انگلستان باشد. 

در این شرایط باید form T پر شود و به اداره مهاجرت انگلیس تحویل داده شود.در صورتی که یکی از والدین تا پیش از ده سالگی فرزند اقامت این کشور را اخذ کرده باشد می‌تواند برای فرزند خود نیز اقدام نماید. یک نکته مهم وجود دارد در صورتی که پدر فرزند انگلیسی باشد اما مادر وی انگلیسی نباشد نیاز به پر نمودن یک فرم Form UKM است.
 
 

 
 

 

مهاجرت پناهندگی به انگلیس

مهاجرت پناهندگی به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ما هیچوقت این گزینه را پیشنهاد نمی کنیم. به این دلیل که اصلا راه عقلانی نیست. متقاضی پناهندگی به کشور انگلیس در ابتدا باید ثابت نماید که کشورش به او پناه نخواهد داد. مهاجرت به کشور انگلیس از طریق پناهندگی به این صورت است که فرد به محض ورود به خاک انگلستان می‌بایست درخواست خود را اعلام نماید. در غیر این صورت با درخواست وی موافقت نمی‌شود. در صورتی که پیش از رسیدن به بریتانیا در کشور‌های عضو اتحادیه اروپا درخواست داده باشید درخواست مجدد شما برای انگلیس فوراً رد می‌شود. فرد متقاضی مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی می‌تواند شریک و فرزند کمتر از 18 سال خود را اپلای نماید. در واقع همسر وی در لیست وابستگان او قرار می‌گیرد. ما باز هم ذکر می کنیم که این راه را اصلا پیشنهاد نمی کینم. شریک و فرزندان وی نیز می‌توانند به صورت جداگانه درخواست پناهندگی صادر نماید.
 تحت یک سری شرایط ممکن است پاسخ به درخواست پناهندگی در انگلیس بیش از 6 ماه طول بکشد در نظر داشته باشید که مدارک شما باید به وضعیت تأیید برسد و بتوانید در مصاحبه به طور دقیق شرکت نمایید. در نظر داشته باشید که در ابتدا باید به مدت 5 سال در این کشور اقامت داشته باشید و بتوانید اقامت دائم آن را کسب نمایید.
 
 
 

مهاجرت تحصیلی‌ به انگلیس

مهاجرت تحصیلی‌ به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای تحصیلی انگلستان Tier4 عموماً به دانش آموزان و یا دانشجویان خارجی اجازه می‌دهد که برای تحصیل در مدارس و کالج‌ها و همینطور دانشگاه‌ها به این کشور سفر نمایند. برای اپلای این نوع ویزا شما باید یک برگه پذیرش تحصیلی CAS داشته باشید و بهتر است که این گواهی از سوی دانشگاه‌های تحت لیسانس Tier4 صادر شود. طبق قانون این کشور فرد می‌‌بایست به مدت حداقل 15 ساعت در هفته به تحصیل به بپردازد و باید ثابت کند که می‌تواند از پس مخارج زندگی و همینطور محل اقامت او برآید. در نظر داشته باشید که این دانشگاه‌های کشور انگلیس شرایط پرداخت شهریه برای ترم‌های مختلف وجود دارد و این روند اجازه می‌دهد که هزینه‌های زندگی شما نیز در وضعیت نرمال قرار بگیرد. افرادی که مهاجرت به کشور انگلیس از طریق تحصیل را انتخاب کرده‌اند می‌توانند به میزان 10 الی 30 ساعت در هفته مشغول به کار شوند. به طور کلی و طبق جدیدترین قوانینی که برای مهاجرت به کشور انگلیس دیده می‌شود ویزای دانشجویی این کشور دارای اعتبار چندین بار ورود و خروج است. در نظر داشته باشید که به طور کلی در بین ایرانی‌ها بیش از 75 درصد ویزای تحصیلی را برای مهاجرت به کشور انگلیس انتخاب می‌کنند. پس از تحصیل می‌توانید به مدت 6 ماه در این کشور دنبال کار باشید و پس از یافتن شغل مورد نظر خود می‌توانید برای ویزای کار اقدام نمایید و پس از گذشت یک دوره مشخص می‌توانید برای اقامت این کشور اقدام نمایید. اداره مهاجرت کشور انگلیس جدیدترین شرایط مهاجرت به کشور انگلیس را ساده‌تر از قبل اعلام کرده است.
 
 

مهاجرت کاری انگلیس

مهاجرت کاری انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای نوع Tier2 یا ویزای کار کشور انگلستان از دسته ویزا‌هایی است که به صورت دائم محسوب می‌شود که برای افرادی که از نظر شغلی و تخصص در رده بالایی هستند بسیار عالی خواهد بود. این ویزا به صورت طولانی مدت صادر می‌شود و در حوزه‌های فناوری اطلاعات و یا حسابداری و همینطور تدریس گزینه‌‌های خوبی است. در نظر داشته باشید که رشته‌های مراقبت‌های بهداشتی نیز در این دسته قرار می‌گیرد و می‌تواند با درآمد خوبی همراه باشد. در نظر داشته باشید که لیست tier2 یک لیست از شغل‌های مختلف است که شغل شما می‌بایست در شغل‌های این لیست وجود داشته باشید در واقع این لیست نشان می‌دهد که کشور انگلیس در کدام یک از شغل‌ها با کمبود نیرو مواجه است. در ابتدا شغل‌ها در داخل منطقه اقتصادی اروپا معرفی می‌شود و در صورتی که هنوز جای خالی باقی نمانده باشد افراد می‌توانند شانس بیشتری داشته باشند. کاریابی در کشور انگلیس از طریق سایت‌های معتبر نیز امکان پذیر است.
 نوع دیگر مهاجرت به کشور انگلیس از طریق کار وجود دارد به این ترتیب که یک اسپانسر و یا کارفرما وجود دارد که مجوز کار را برای فرد متقاضی صادر می‌نماید. پیشنهاد شغلی وی در ابتدا برای افراد داخل بریتانیا بوده و در صورتی که به حد نصاب نشد به مهاجران ابلاغ می‌شود. . در طول سال به میزان 20000 نفر می‌توانند از این نوع ویزا استفاده نمایند. سه ماه پیش از شروع کار باید ویزا دریافت نمایید و پس از اخذ ویزا سه هفته زمان دارید برای خروج از کشور تصمیم بگیرید. مدت اقامت شما برای کشور انگلیس به تاریخ درج شده بر روی ویزا که عموماً 5 سال است و یا تاریخ گواهی اسپانسری بستگی دارد. هزینه اقامت در کشور انگلیس بر اساس شهری که در ان زندگی می‌کنید و سبک زندگی فرد مشخص می‌شود. در صورتی که مهاجرت از طریق 
un کشور انگلیس را انتخاب کرده باشید هزینه‌های زندگی فرق خواهد نمود.
 
 

مهاجرت از طریق همراه به انگلیس

مهاجرت از طریق همراه به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری که به دو روش بوده و در بخش مربوطه به طور دقیق توضیح داده شده می‌تواند با ویزای همراه نیز صادر شود. در این روش فرد اصلی می‌بایست به میزان 200 هزار پوند بودجه اولیه داشته باشد و نیاز است که بودجه وی در وضعیت بالقوه قرار بگیرد، همراه او که همسر و فرزند کمتر از 18 سال است می‌بایست از نظر قانونی ممنوع الخروج نباشد و بتواند یک سری مدارک لازم برای مهاجرت به کشور انگلیس را تنظیم نماید. همراه فرد تا یک سال اول نمی‌تواند در این کشور کار کند و باید برگه‌ای برای اثبات وضعیت مالی از سوی فرد اصلی و یا همسر وی ارائه شود. این ویزا در صورتی که در روند صحیح تمدید قرار بگیرد تبدیل به اقامت دائم خواهد شد. 

مهاجرت توریستی به انگلیس

مهاجرت توریستی به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای توریستی به منظور گشت و گذار در کشور انگلیس صادر می‌شود و شامل بخش بندی‌های مختلفی است. برای اخذ ویزای توریستی این کشور باید یک سری شرایط را رعایت نمایید. اول اینکه فرد قصد ترک انگلستان را پس از مدت اعتبار ویزا داشته باشد. فرد باید توانایی پوشش مالی خود و بستگان در طول سفر را داشته باشد. نیاز است که هزینه‌های برگشت را متقبل شود. در صورتی که یک فعالیت کاری ساده ( شرکت در کنفرانس و ... ) دارید می‌بایست مدرکی وجود داشته باشد تا به طور دقیق مشخص سازد که قرار است چه فعالیتی در این کشور صورت بگیرد. نیاز است مدارکی صادر شود که به طور دقیق ثابت نماید رفت و برگشت فرد یک امر ضروری است و هرگز قصد ماندن در این کشور را ندارد. در نظر داشته باشید که ارائه مدارکی که سابقه کاری شما را نشان دهد می‌تواند یک گزینه بسیار عالی محسوب شود. مدارکی که برای اخذ ویزای توریستی این کشور نیاز است از قرار زیر است:
 1-  پاسپورت که باید حداقل یک برگه سفید داشته باشد و اعتبار آن بیش از 3 ماه باشد.
 2- مدرکی که نشان دهد از نظر مالی در وضعیت خوبی هستید. لیست تراکنش‌های مالی در 6 ماه گذشته باید ارائه شود.
 3-   تمامی موارد باید ترجمه شود.
 4-  در صورتی که برگه دعوتنامه موجود است باید ارائه دهید
 5-  درآمد سالانه فرد باید تعیین شود.
 6- آدرس و شماره تلفن افراد باید مشخص باشد.
 7-  سابقه‌کاری و یا کارت بازرگانی بسیار مهم است.
 8- برگه‌ای که نشان دهد قرار است برای چه فعالیتی به این کشور سفر کنید
 9- شناسنامه و کارت ملی به همراه دو قطعه عکس

مهاجرت شرایط خاص به انگلیس

مهاجرت شرایط خاص به انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق شرایط خاص نیز وجود دارد که دسته‌بندی‌های مختلفی برای ان دیده می‌شود. یکی از روش‌‌ها به این صورت است که فرد می‌خواهد در یک کنفرانس یا جلسه و یا یک گروه تعلیمی شرکت نماید. در صورتی که قصد شرکت در یک رویداد ورزشی دارید باید از ویزای شرایط خاص استفاده نمایید. در صورتی که هنرمند و یا بازیگر یا موسیقی‌دان هستید باید سعی کنید از ویزای مربوطه استفاده نمایید افرادی که قصد انجام عمل جراحی در این کشور را دارند می‌توانند از ویزای اضطراری این کشور استفاده نمایند. افرادی که قصد انجام تست PLAB را دارند نیز از ویزای کوتاه مدت استفاده می‌کنند. در صورتی که قصد دارید برای شروع کسب و کار وارد این کشور برای کسب اطلاعات اولیه می‌توانید از ویزای توریستی خاص استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که ویزای کارآفرین آینده کشور انگلستان یکی از نمونه‌های بسیار مهم برای مهاجرت به کشور انگلیس محسوب می‌شود. اینطور که شواهد نشان می‌دهد کسب و کارهای مختلفی در این کشور وجود دارد که می‌تواند برای جوانان یک انتخاب عالی محسوب شود. اقامت کشور انگلیس با اجاره خانه از دسته روش‌های ویژه است که کمی دشوار بوده اما خرید خانه در کشور انگلیس و گرفتن اقامت به مراتب آسان‌تر است.
 
 

شهرهای مهاجر پذیر انگلیس

شهرهای مهاجر پذیر انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

طبق آماری که به دست ما رسیده است لندن همچنان محبوب‌ترین مقصد مهاجرتی محسوب می‌شود و جمعیت این شهر بیش از یک میلیون نفر است. مناطق جنوب شرقی درکشور انگلیس نیز از دیگر مقاصد محبوب برای مهاجران خارجی محسوب می‌شود این بخش نزدیک به یک و نیم میلیون جمعیت را به خود اختصاص داده است. بخش شرقی انگلیس با جمعیت 635000 نفر از دسته مناطق مهاجرپذیر این کشور محسوب می‌شود. مناطق لوترن و بوستون از دیگر مناطق مهاجرپذیر این کشور هستند و تنها 17 درصد از مردم این مناطق در انگلیس متولد شده‌اند و الباقی خارجی هستند. بوستون شرقی‌ترین شهر اروپایی است که بیشترین میزان پاسپورت‌های غیر اتحادیه اروپا را شامل می‌شود. شهر ولز از دسته شهرهایی است که کمترین میزان مهاجر را داشته و بیش از 90 درصد از مردم این شهر بومی هستند این شهر از نظر آب و هوا برای ایرانیان گزینه خوبی محسوب نمی‌شود. در نظر داشته باشید که ایرانیانی که قصد دارند مهاجرت به کشور انگلیس از طریق تحصیل را انتخاب نمایند باید به سراغ شهرهایی بروند که از نظر فرهنگ و امکانات تحصیلی با آنها سازگار است. ثبت شرکت در کشور انگلیس در شهر لندن یک انتخاب هوشمندانه محسوب می‌شود در صورتی که پناهندگی به کشور انگلیس  را انتخاب کرده باشید شهر لندن می‌تواند کمی شانس شما را افزایش دهد.
 
 

اخذ ویزای انگلیس

اخذ ویزای انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ ویزای کشور انگلیس باید یک سری نکات را به طور دقیق رعایت نمایید. منظور از روز کاری برای اخذ ویزا ، روزهایی است که سفارت خانه مشغول به کار است نه روزهایی که به طور کلی برای روز کاری به شمار می‌آید!
 به دلیل شلوغی و تقاضای زیاد برای اخذ ویزای این کشور باید حداقل سه ماه قبل درخواست خود را ارائه دهید.
 در روز مصاحبه صادق بودن بسیار مهم است، در صورتی که مدارک شما جعلی باشد به زودی شناخته خواهید شد و در لیست سیاه قرار می‌گیرد و تا ده سال هیچ نوع روال مهاجرت به کشور انگلیس برای شما مجاز نخواهد بود.
 در صورتی که می‌خواهید ویزای مولتی دریافت نمایید به این نکته توجه کنید که مدت اقامت برای هر بار ورود فقط 6 ماه اعلام شده است و پس از آن باید طبق قانون کشور را ترک نمایید.
 برای ثبت نام آنلاین نیاز به اسکن صفحه اول پاسپورت خود دارید و باید فرم درخواست وقت سفارت انگلیس تکمیل شود. نیاز است که در صورت وجود دعوتنامه اسکن دعوتنامه و مدارک اقامتی میزبان را صادر نمایید. شما می‌توانید هزینه‌های اخذ ویزا را پرداخت نمایید. ویزای توریستی عادی 6 ماه اقامت دارد و ویزای توریستی مولتی 2 ساله صادر می‌شود. توریستی مولتی در مدل 5 سال نیز وجود دارد. کار در کشور انگلیس با ویزای توریستی امکان‌پذیر نیست و شرایط اقامت در کشور انگلیس نیز برای ویزای توریستی کوتاه مدت است.
 
 

اخذ اقامت انگلیس

اخذ اقامت انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اخذ اقامت دائم این کشور نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی ندارید. از نظر تحصیلی در صورتی که ویزای سرمایه‌گذاری را انتخاب کرده باشید داشتن مدرک لیسانس کفایت می‌کند. برای اخذ اقامت دائم این کشور باید دوره‌های اخذ ویزا و اقامت موقت را بگذرانید که با توجه به نوع ویزا عموماً بین سه الی شش سال زمان را به خود اختصاص می‌دهد. اقامت دائم این کشور با شهروندی فرق دارد و نباید اشتباه گرفته شود. یک نکته بسیار مهم در زمینه مهاجرت به کشور انگلیس وجود دارد اگر شما قصد دارید بدون اقامت موقت به صورت یک بار از اقامت دائم استفاده نمایید باید تمامی جوانب را به درستی ارزیابی نمایید. اقامت کشور انگلیس در سال‌های اخیر افزایش یافته است. به طوری که مهاجرت به کشور انگلیس برای کار نیز رونق گرفته است. در طول اقامت موقت در این کشور افراد باید بتوانند از نظر قانونی تمامی قوانین را رعایت نمایند.
 
 

اخذ پاسپورت انگلیس

اخذ پاسپورت انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

پاسپورت کشور انگلیس عموماً 7 الی 10 سال پس از اقامت شما در این کشور صادر می‌شود. در این دوره باید ثابت نمایید که بیشترین زمان خود را در کشور انگلیس گذرانده‌اید، از نظر اقتصادی در وضعیت خوبی هستید و کشور سود رسانده‌اید، جرمی مرتکب نشده‌اید، توانسته‌اید بهترین روش را برای اخذ پاسپورت انتخاب نمایید و به نوبه خود با مردم این کشور ارتباط خوبی دارید. تسلط شما به زبان انگلیس و زبان‌های محلی نیز می‌تواند یک کمک کننده عالی باشد..قوانین کیفری و مالیاتی در کشور انگلیس بسیار مهم است و به طور کلی تا زمانی که پرونده باز دارید نمی‌توانید برای اخذ پاسپورت این کشور اقدام نمایید. انگلستان یکی از پر ثبات‌ترین کشور از نظر اقتصادی و نظام اجتماعی است و بر این اصل بسیار پایبند است.
 
 

آخرین ویرایش: 2019-02-08 13:26:16 17,740