x
مشاوره مهاجرت:02143000021

مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای توریستی کشور مجارستان یک ویزای کوتاه مدت است که به شما اجازه می‌دهد در طی زمان تعیین شده در این کشور اقامت داشته باشید. در صورتی که برای بار اول قصد دارید به مجارستان سفر نمایید نباید ویزای توریستی شما از 30 روز بگذرد. در نظر داشته باشید که از تاریخ ورود شما به منطقه شینگن، تنها سی روز اعتبار ویزا خواهید داشت. افرادی که تقاضای ویزای توریستی مجارستان را دارند، باید به صورت جداگانه گذرنامه داشته باشند. یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور مجارستان سرمایه گذاری بدون ریسک است که به این صورت پیش می‌رود: افراد باید اوراق قرضه بانکی ارزش سیصد هزار یورو تهیه نمایند. این مبلغ پس از 5 سال بدون هیچ نوع بهره بانکی به فرد باز می‌گردد. در نظر داشته باشید که اوراق قرضه قابل خرید و فروش نمی‌باشد و سرمایه گذاری در کشور مجارستان در این روش تنها برای اخذ اقامت این کشور است . در این روش سرمایه گذاری در یک ماه صورت می‌گیرد و به فرد کارت اقامت موقت شش ماهه ارائه می‌شود.

در کشور مجارستان دسترسی به بازارهای اروپایی به سادگی فراهم شده است و کسانی که ورود به بخش های تجاری دارند نیز می‌توانند در شرایطی کم و صحیح بهترین شرایط را برای خود فراهم سازند. این کشور سعی دارد مهاجرپذیری از طریق سرمایه گذاری، تحصیل و همینطور کارآفرینی را رشد دهد به طوری‌که افراد با این هدف بتوانند ورود به کشور مجارستان داشته باشند و به اقامت این کشور در زمان کمتر از 6 سال دست یابند.

خوشبختانه برنامه دولت تا به اینجای کار پذیرفته شده است. شرایط مهاجرت به مجارستان برای هر شخص متفاوت است. برای تحصیل در مقطع کارشناسی این کشور نیاز به مدرک آیلتس با نمره 5.5 و برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا باید مدرک زبان شما آیلتس 6 باشد. افراد باید هزینه تحصیل در این مقاطع را در حدود 5000 الی 9500 یورو در سال در نظر بگیرند. دانشجویان در این کشور می‌توانند از امکانات حق بیمه نیز برخوردار شود. اغلب دانشگاه های مجارستان دارای خوابگاه هستند. برای ورود به هر یک از مقاطع تحصیلی در مجارستان نیاز است که یک دوره یک ساله کالج بگذرانید .

مهاجرپذیری مجارستان

مهاجرپذیری مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

این کشور سعی دارد مهاجرپذیری از طریق سرمایه گذاری، تحصیل و همینطور کارآفرینی را رشد دهد به طوری که افراد با این هدف بتوانند ورود به مجارستان داشته باشند و به اقامت این کشور در زمان کمتر از 6 سال دست یابند خوشبختانه برنامه دولت تا به اینجای کار پذیرفته شده است

آمار مهاجران به مجارستان

آمار مهاجران به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور مجارستان عضو اتحادیه اروپا بوده و در حوزه شینگن قرار دارد؛ مبرهن است که پاسپورت این کشور بسیار ارزشمند است.

میزان رضایت مهاجران به مجارستان

میزان رضایت مهاجران به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

از دیگر دلایل رضایت زندگی در مجارستان وجود یک فضای امن و بی نظیر است به طوری که دولت مجارستان سعی کرده تمامی روال های امنیتی را به طور دقیق و صحیح فراهم سازد تا هیچ کس در این کشور آسیب نبیند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به مجارستان

راحت‌ترین روش مهاجرت به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در بررسی های اخیر متوجه شدیم که کشور مجارستان توانسته بهترین شرایط درامدزایی را برای افراد فراهم سازد و همین‌طور از سرمایه گذاران خارجی نیز استقبال می‌کند.

روش‌ های مهاجرت به مجارستان

روش‌ های مهاجرت به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بررسی ها نشان داده است که این در کشور فضای خوبی برای کارآفرینی در نظر گرفته است و ویزای کارآفرینی این کشور نیز به نوبه خود می‌تواند یک روش خوب و ارزشمند محسوب شود.

مهاجرت سرمایه گذاری به مجارستان

مهاجرت سرمایه گذاری به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی دیگر از روش هایی که برای سرمایه گذاری در کشور مجارستان دیده می‌شود و هزینه آن به نسبت گزینه قبل ارزانتر است، ثبت شرکت در این کشور است.

مهاجرت از طریق ازدواج به مجارستان

مهاجرت از طریق ازدواج به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اینکه این روال برای شما ساده تر باشد، می‌توانید با ویزای توریستی مجارستان چند باری وارد این کشور شوید؛ به این ترتیب شرایط به سادگی برای شما فراهم شده و سبب می‌شود که باب آشنایی با یک تبعه از کشور مجارستان نیز آسان‌تر باشد.

مهاجرت از طریق تولد به مجارستان

مهاجرت از طریق تولد به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دولت این کشور تمام تلاش خود را کرده است که سیستم خاک را از روال کاری بیرون بکشد.

 

 

مهاجرت پناهندگی به مجارستان

مهاجرت پناهندگی به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 پناهندگی به کشور مجارستان به این صورت است که شما پس از ورود به خاک این کشور، درخواست خود را اعلام می‌کنید.

مهاجرت تحصیلی‌ به مجارستان

مهاجرت تحصیلی‌ به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

رشته های دندانپزشکی و پزشکی در کشور مجارستان بسیار پرطرفدار است و به طور کلی از نظر هزینه تحصیلی نیز ارزان بوده و کیفیت تحصیل هم بالا اعلام شده است.

مهاجرت کاری مجارستان

مهاجرت کاری مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در ابتدا باید فرم درخواست ویزای بلند مدت را تکمیل کنید و پس از آن نیاز به ارائه یک قطعه عکس پاسپورتی دارید و باید گذرنامه با اعتبار 3 ماهه داشته باشید

مهاجرت از طریق همراه به مجارستان

مهاجرت از طریق همراه به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مورد دیگری که برای مهاجرت به کشور مجارستان از طریق همراه دیده می‌شود ویزای تحصیلی است

مهاجرت توریستی به مجارستان

مهاجرت توریستی به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که برای بار اول قصد دارید به مجارستان سفر نمایید نباید ویزای توریستی شما از 30 روز بگذرد.

مهاجرت شرایط خاص به مجارستان

مهاجرت شرایط خاص به مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فردی که قرار است در کشور مجارستان خرید ملک داشته باشد باید بالای 18 سال سن داشته باشد و باید مدرکی ارائه دهد تا ثابت کند هزینه ای که قرار است برای خرید ملک در این کشور در نظر بگیرد، برای خود او است

شهرهای مهاجر پذیر مجارستان

شهرهای مهاجر پذیر مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر میشکولتس یکی از مهمترین شهرهای مجارستان است که دارای فضای گردشگری بسیار عالی بوده و افرادی که با ویزای توریستی به مجارستان وارد می‌شوند این شهر را در اولویت سفر خود قرار می‌دهند.

اخذ ویزای مجارستان

اخذ ویزای مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· برای اخذ ویزای کشور مجارستان کمی زودتر اقدام نمایید؛ به این ترتیب می‌توانید در صورت ناقص بودن مدارک تصمیمات بهتری بگیرید.

اخذ اقامت مجارستان

اخذ اقامت مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· اقامت دائم برای ویزای تحصیلی معنی ندارد و تحصیل در این کشور بر اساس اقامت موقت صورت می‌گیرد.

اخذ پاسپورت مجارستان

اخذ پاسپورت مجارستان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

· افرادی که پرونده قضایی دارند شانس اخذ پاسپورت مجارستان را بسیار کمتر از سایرین خواهند داشت.