مهاجرت به مجارستان

در این قسمت به تفکیک شرایط مهاجرت به مجارستان و راه های آن را بررسی می کنیم و همچنین مهاجرت به مجارستان و شرایط اخذ ویزای مجارستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد.

مقدمه

مهاجرت به مجارستان

با توجه به اقتصاد قوی مجارستان و هزینه های پایین زندگی در این کشور در سال 2020 شرایط مهاجرت به مجارستان نسبت به برخی دیگر از کشورها ساده تر است. مجارستان کشوری از اروپای غربی و عضو پیمان شنگن است. این کشور در سال 2007 به اتحادیه شنگن پیوست. مساحت کشور مجارستان 93030 کیلومتر مربع می باشد. این کشور از شرق با رومانی، از شمال غرب با اتریش، از سمت شمال با اسلواکی، از شمال شرق با کشور اوکراین و از جنوب غرب با اسلوونی مرز مشترک دارد. زبان رسمی مردم مجارستان، مجاری و پایتخت آن شهر بوداپست است.

 در قرن بیست و یکم مجارستان یک کشور با قدرت متوسط است. بر اساس برآورد صندوق بین‌المللی پول مجارستان از بین ۱۹۱ کشور، پنجاه و هشتمین قدرت اقتصادی جهان بر اساس تولید ناخالص داخلی به‌شمار می‌رود. به عنوان کشورِ عضو سازمان همکاری و توسعهٔ اقتصادی نیز جزء کشورهای پردرآمد با استاندارد بالای زندگی است. 

در این رابطه بخوانید.

روش‌ های مهاجرت به مجارستان

در بین روش هایی که برای مهاجرت به کشور مجارستان دیده می‌شود انتخاب گزینه بهتر به خودتان بستگی دارد. به عنوان مثال یکی از روش هایی که پیش روی شما قرار دارد، سرمایه گذاری در کشور مجارستان است که دارای شرایط مخصوص به خود بوده و در وضعیت ثبت شرکت و یا خرید ملک دیده می‌شود. مورد بعدی ویزای تحصیلی مجارستان است که می‌تواند در تمامی مقاطع صورت بگیرد. در این زمینه ، ضمن اینکه فرد باید در یکی از دانشگاه های مجارستان پذیرفته شده باشد، نیاز است که از تمکن مالی خوبی برخوردار باشد.

مورد بعدی ویزای کاری کشور مجارستان است که در لیست گزینه های سخت قرار دارد و در هر صورت آنچه اهمیت دارد سابقه کاری شما و مجاب نمودن کارفرما است. ویزای ازدواج با یک فرد از تبعه کشور مجارستان نیز از دیگر روش هایی است که می‌تواند مورد نظر قرار بگیرد. بررسی ها نشان داده است که این در کشور فضای خوبی برای کارآفرینی در نظر گرفته است و ویزای کارآفرینی این کشور نیز به نوبه خود می‌تواند یک روش خوب و ارزشمند محسوب شود. در بررسی های بعدی، هر یک از روش ها با مثال ارزیابی می‌شود و به این ترتیب با یک مقایسه ساده بهترین روش برای شما انتخاب می‌شود.

مهاجرت شرایط خاص به مجارستان

 • ویزای کارآفرینی

در این روش آنچه مهم است توسعه اقتصاد مجارستان و همین‌طور افزایش اشتغال در این کشور است. در این مسیر ضمن اینکه ایده ای ارائه می‌دهید و ایده شما در دولت این کشور ارزیابی می‌شود، باید میزان بودجه اولیه خود را نیز اعلام کنید. در صورتی که توجیه اقتصادی ایده شما مشخص شود صندوق هایی در این کشور وجود دارد که برای شما سرمایه گذاری های اولیه و مورد نیازی را در نظر می‌گیرد. پتانسیل کاری شما باید بالا باشد و باید بتوانید ثابت کنید که توانایی پیاده سازی ایده خود را دارید. این‌طور که مشخص است سختگیری هایی که در این مسیر دیده می‌شود معقولانه بوده و ارزش بالایی دارد. در نظر داشته باشید که مجارستان به کسانی که به اقتصاد این کشور کمک شایانی می‌کنند، اهمیت زیادی می‌دهد و به انها کمک می‌کند که بهترین باشند.

مهاجرت توریستی به مجارستان

برای اخذ ویزای توریستی مجارستان باید در ابتدا ثبت نام کنید. عموماً سفارت مجارستان در مدت 15 روز به بررسی مدارک شما خواهد پرداخت و در برخی از زمان ها این زمان 30 روزه می‌شود. یکی از مهمترین بخش هایی که برای ویزای توریستی مجارستان نیاز است، پوشش بیمه است که باید در فرم درخواست شما قید شده باشد. حداقل مبلغ این بیمه 30 هزار یورو تعیین شده است.

ویزای توریستی مجارستان یک ویزای کوتاه مدت است که به شما اجازه می‌دهد در طی زمان تعیین شده در این کشور اقامت داشته باشید. در صورتی که برای بار اول قصد دارید به مجارستان سفر نمایید نباید ویزای توریستی شما از 30 روز بگذرد. در نظر داشته باشید که از تاریخ ورود شما به منطقه شینگن، تنها سی روز اعتبار ویزا خواهید داشت.

افرادی که تقاضای ویزای توریستی مجارستان را دارند، باید به صورت جداگانه گذرنامه داشته باشند. در صورتی که درخواست ویزای شینگن برای شما رد شده پس از مدتی که از سوی سفارت تعیین می‌شود اجازه درخواست مجدد دارید. می‌توانید برای سریع‌تر شدن روند کاری خود، گواهی اشتغال به کار ارائه دهید که سمت و میزان درآمد شما مشخص شود. در هر صورت شما نیاز به نامه تمکن مالی در این زمینه دارید.

مهاجرت از طریق همراه به مجارستان

سرمایه گذاری به روش اوراق قرضه یکی از بهترین روش هایی است که به شما اجازه می‌دهد در همان ماه اول برای خود و همسر و فرزند خود اقامت همراه این کشور را اخذ نمایید. در نظر داشته باشید که کشور مجارستان یکی از کشورهایی است که مهاجرت از طریق همراه را جدی می‌گیرد. این کشور برای کسانی که از طریق کار نیز وارد شده‌اند توانسته فضای خوبی ایجاد نماید. مورد دیگری که برای مهاجرت به کشور مجارستان از طریق همراه دیده می‌شود ویزای تحصیلی است. شایان ذکر است که در این روش، به طور کلی روال به این صورت است که فرد و همراه وی باید از نظر تمکن مالی در وضعیت خوبی باشند.

مهاجرت کاری مجارستان

چهارچوبی که برای اخذ ویزای کاری کشور مجارستان در نظر گرفته شده است، به طور کلی دسته بندی های مختلفی دارد. اول اینکه بحران های مالی که در مجارستان دیده می‌شود سبب شده است که ضررهای احتمالی برای کسانی که از نظر تخصص در وضعیت خوبی نیستند دیده شود. اولین قانون در این مسیر به این صورت است که شغل مورد نظر می‌بایست از طرف کارفرما سه ماه در کشور مجارستان آگهی شده باشد و فردی برای این شغل پیدا نشود. شما برای اینکه ویزای کاری کشور مجارستان را اخذ کنید، رزومه علمی قوی می‌خواهید و نیاز است که بتوانید تخصص کاری خوبی نیز داشته باشید. در هر صورت موقعیت شغلی شما باید با رشته تحصیلی که دارید همخوانی داشته باشد.

در ابتدا باید فرم درخواست ویزای بلند مدت را تکمیل کنید و پس از آن نیاز به ارائه یک قطعه عکس پاسپورتی دارید و باید گذرنامه با اعتبار 3 ماهه داشته باشید. شما هم‌چنین به بیمه نامه نیاز دارید و باید محل اقامتتان مشخص باشد. بین شما و کارفرما قراردادی امضا می‌شود که در آن به زبان ساده مشخص شده است که قرار است چطور ورود به کار داشته باشید و نوع کار و میزان حقوق دریافتی شما چقدر است. در نظر داشته باشید که سمت شغلی شما از ارزش بالایی برخوردار است. شما باید ترازنامه کاری سال های گذشته خود و گواهی که تأیید کند بدهی مالی ندارید را ارائه دهید. کشور مجارستان در این زمینه رشد خوبی داشته است و توانسته به بهترین شکل ممکن شرایط کاری خوبی فراهم سازد.

روال کاری در کشور مجارستان به این صورت است که فرد می‌بایست 40 ساعت در هفته کار کند و به طور کلی برای اضافه کاری نیاز است که شرکت تعیین نماید که فرد چه میزان اضافه کاری را می‌پذیرد. مورد دیگری که برای مهاجرت کاری کشور مجارستان دیده می‌شود افرادی هستند که تخصص کاری بالایی دارند و سابقه کاری آنها بسیار درخشان است. در نظر داشته باشید که حداقل سرمایه ای که برای مهاجرت به کشور مجارستان از طریق کار دیده می‌شود ارزان‌تر از سایر روش ها است.

در باب نرخ بیکاری در مجارستان آمار جالب توجهی از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ وجود دارد. نرخ بیکاری بلند مدت در مجارستان در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ با ۱٫۴۰ درصد در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ با ۱٫۴۰ درصد کاهش یافت. در طول سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸، نرخ بیکاری بلندمدت در مقیاس متوسط ۳٫۴۳ درصد از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۸ به ۵٫۷۰ درصد رسید. سه ماهه سوم سال ۲۰۱۰ و رکورد کم ۱٫۴۰ درصد در سه ماهه دوم ۲۰۱۸٫

مهاجرت به مجارستان

مطلب زیر را از دست ندهید.

شرایط مهاجرت و کار در مجارستان

از جمله مشاغل پرطرفدار در مجارستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدیر امور مالی، مدیر فروش، کارشناس توسعه بازار، تحلیل گر فنی بیمه
 • کارشناس مدیریت منابع  انسانی، کارشناس ارشد حسابداری
 • کارشناس IT ، مدیر شبکه ، مدیر سئو، مدیر پروژه زیرساخت های ICT ، توسعه دهنده نرم افزار ، تحلیل گر امنیت نرم افزار
 • و …

مهاجرت تحصیلی‌ به مجارستان

یک نکته بسیار مهمی که برای تحصیل و اعزام دانشجو به مجارستان دیده می‌شود، این است که دانشگاه های این کشور اکثراً مورد تأیید ایران هستند و این موضوع سبب شده است که آینده تحصیلی در این کشور بسیار عالی باشد.دانشگاه فنی بوداپست از گزینه دانشگاه های بسیار مطرح در اروپا است که به 4 زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه و مجاری تدریس می‌کند. در نظر داشته باشید که 5 دانشگاه این کشور در لیست 400 دانشگاه مشهور دنیا نیز قرار دارد.

شما برای ورود به دانشگاه های کشور مجارستان باید زبان انگلیسی بلد باشید و همینطور نیاز است که اطلاعات تحصیلی بالایی داشته باشید. برای تحصیل در مقطع کارشناسی این کشور نیاز به مدرک آیلتس با نمره 5.5 و برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا باید مدرک زبان شما آیلتس 6 باشد. افراد باید هزینه تحصیل در این مقاطع را حدود 5000 الی 9500 یورو در سال در نظر بگیرند. دانشجویان در این کشور می‌توانند از امکانات حق بیمه نیز برخوردار شود. اغلب دانشگاه های کشور مجارستان دارای خوابگاه هستند.

به هر حال برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان، ابتدا باید به دانشگاه مورد علاقه خود در این کشور اپلای کنید و پذیرش بگیرید. چنانچه دانشگاه های مطرح در این کشور را نمی شناسید، لیستی از آن ها را در جدول زیر برای شما آماده نموده ایم.

دانشگاه های دولتی با رنک بالا در مجارستان دانشگاه های خصوصی معتبر مجارستان
دبرسن آندراسی بوداپست
فنی و علوم اقتصادی بوداپست متروپولیتان بوداپست
هنر های زیبا کینگ زیگموند

برای ورود به هر یک از مقاطع تحصیلی در کشور مجارستان نیاز است که یک دوره یک ساله کالج بگذرانید. پس از اینکه در این مرحله قبول شدید، بر اساس امتیازی که به دست می‌آورید، می‌توانید وارد دانشگاه های پزشکی و یا فنی شوید. دوره یک ساله کالج گروه های پزشکی شامل درس زیست و شیمی و آناتومی و زبان است و برای ادامه تحصیل در رشته های فنی نیز افراد باید دروس ریاضی و مکانیک و دروس رسم فنی را بگذرانند.

رشته های دندانپزشکی و پزشکی در کشور مجارستان بسیار پرطرفدار است و به طور کلی از نظر هزینه تحصیلی نیز ارزان بوده و کیفیت تحصیل هم بالا اعلام شده است. ویزای تحصیلی کشور مجارستان یک ویزای موقت محسوب می‌شود و می‌تواند تمدید شود.

در این رابطه بخوانید.

مهاجرت از طریق تولد به مجارستان

تابعیت کشور مجارستان از طریق تولد یکی از روندهای دشوار و پیچیده محسوب می‌شود سیستم خون در این کشور برای تابعیت دیده می‌شود و باید مادر و پدر هم دو تبعه این کشور باشند، سیستم خاک بسیار سخت مطرح شده و شانس کودکی که از پدر و مادر غیر مجاری متولد می‌شود برای اخذ تابعیت این کشور بسیار کم است. از یاد نبرید که اگر یکی از پدر یا مادر تابعیت کشور دیگری را داشته باشند، تابعیت فرزند در کشور مجارستان درگیر پیچیدگی های زیادی می‌شود. دولت این کشور تمام تلاش خود را کرده است که سیستم خاک را از روال کاری بیرون بکشد.

مهاجرت از طریق ازدواج به مجارستان

اقامت کشور مجارستان از طریق ازدواج یکی از سریع‌ترین روش های پیش روی شما است اما آسانترین نیست! در هر صورت یافتن شخص مورد نظر از تبعه کشور مجارستان کار ساده ای نبوده و عموماً اگر آشنایی به صورت غیر عرف صورت بگیرد، از دید مأمور سفارت یک گزینه مشکوک محسوب می‌شود و قطعاً شما را زیر سوال می‌برد.

مورد دیگر است که شما تنها زبانی نمی‌توانید ثابت نمایید که قصد ازدواج واقعی دارید بلکه باید مدارکی ارائه شود که این اصل را به طور دقیق ثابت نماید. مورد دیگر نامه تمکن مالی است که باید از سوی فرد از تبعه مجارستان ارائه شود و در آن میزان درامد وی مشخص باشد، باید بودجه افراد به صورتی باشد که ثابت کند میتوانند یک خانه اجاره کنند.

در صورتی که قبلا ازدواج کرده و طلاق گرفته‌اید، در وهله اول باید مدارک لازم تنظیم شود و گواهی ارائه شود که ثابت نماید از همسر قبلی خود جدا شده اید. هم‌چنین نیاز است که یک سری فرم به درستی تکمیل شود. از یاد نبرید که مدارک مالی و کاری هم از سوی تبعه مجارستان نیاز است. پس از بررسی این مدارک، اقامت موقت این کشور به شما داده می‌شود و پس از سه سال درخواست شما برای اقامت دائم این کشور فراهم می‌شود.

از یاد نبرید که درخواست شما به منزله اقامت دائم این کشور نبوده و شما باید بتوانید ثابت کنید که در طول سه سال زبان مجاری را تا حدی یاد گرفته اید و با شرایط زندگی در این کشور نیز سازگار هستید. برای اینکه این روال برای شما ساده تر باشد، می‌توانید با ویزای توریستی مجارستان چند باری وارد این کشور شوید؛ به این ترتیب شرایط به سادگی برای شما فراهم شده و سبب می‌شود که باب آشنایی با یک تبعه از کشور مجارستان نیز آسان‌تر باشد. پس از ازدواج شما با خرید خانه در کشور مجارستان و گرفتن اقامت می‌توانید خودتان را به پاسپورت این کشور نزدیک تر ببینید.

مهاجرت سرمایه گذاری به مجارستان

مهاجرت به مجارستان

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور مجارستان سرمایه گذاری بدون ریسک است که به این صورت پیش می‌رود؛ افراد باید اوراق قرضه بانکی ارزش سیصد هزار یورو تهیه نمایند. این مبلغ پس از 5 سال بدون هیچ نوع بهره بانکی به فرد باز می‌گردد. در نظر داشته باشید که اوراق قرضه قابل خرید و فروش نمی‌باشد و سرمایه گذاری در کشور مجارستان در این جا تنها برای اخذ اقامت این کشور است .

در این روش سرمایه گذاری در یک ماه صورت می‌گیرد و به فرد کارت اقامت موقت شش ماهه ارائه می‌شود که او می‌تواند به صورت همزمان برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود اقامت همراه بگیرد. پس از 6 ماه این کارت تبدیل به دائم می‌شود. در طول این مدت فرد می‌تواند آزادانه در حوزه اروپا سفر و زندگی کند. در نظر داشته باشید که پس از 8 سال فرد پاسپورت کشور مجارستان را اخذ خواهد نمود. اداره مهاجرت کشور مجارستان به طور کلی روند سرمایه گذاری را شفاف سازی کرده است.

یکی دیگر از روش هایی که برای سرمایه گذاری در کشور مجارستان دیده می‌شود و هزینه آن به نسبت گزینه قبل ارزانتر است، ثبت شرکت در این کشور است. پروسه ثبت شرکت در مجارستان نیاز به زمان حداقل سه الی چهار ماه دارد و پس از ثبت ، باید مجوز یک ساله اخذ شود و نیاز به حداقل بین 5 الی 50 هزار یورو سرمایه اولیه است.

شخص متقاضی می‌بایست آدرسی را به عنوان دفتر محل کار به دولت معرفی نماید. همین‌طور می‌تواند بیزینسی را به طور کامل خریداری نماید. شرایطی برای وی وجود دارد که بتواند از شرکت هایی که قبلا ثبت شده‌اند و در مرحله واگذاری قرار دارند استفاده کند. مالیاتی که شما باید بر سود شرکت در سال پرداخت نمایید تنها 10 درصد است و این رقم بسیار عالی است.

مزایای ثبت شرکت در کشور مجارستان به این ترتیب است که فرد و خانواده وی می‌توانند پس از سه سال اقامت دائم اروپا را اخذ نمایند. شرایط برای افتتاح حساب بانکی فراهم می‌شود و همین‌طور رفت و آمد آزادانه به حوزه اروپا نیز صورت می‌گیرد. برای ثبت شرکت در کشور مجارستان، یک سهام‌دار و یا مدیر کفایت می‌کند و مالیات در نظر گرفته شده بسیار ارزان و مناسب است. افراد اجازه ورود به غرفه های نمایشگاهی در اروپا را برای شرکت ثبت شده خواهند داشت. در نظر داشته باشید که فرد می‌تواند به عنوان مدیر شرکت کار کرده و وارد روال های تجارتی شود.

از یاد نبرید که به طور کلی ثبت شرکت در کشور مجارستان یکی از بهترین گزینه هایی است که می‌تواند برای افراد مناسب در نظر گرفته شود. مجارستان یکی از کشورهایی است که به افراد اجازه می‌دهد با بودجه کمی وارد میدان سودآوری شوند و در جا نزنند.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در مجارستان

مهاجرت به کشور مجارستان از طریق خرید ملک به طور کلی یکی از گزینه هایی است که می‌تواند در شرایط خاص دیده شود. این کشور وضعیت بازار املاک خود را بسیار رشد داده است و این روال سبب می‌شود که خرید ملک در کشور مجارستان منجر به اقامت دائم این کشور شود.

در نظر داشته باشید که خرید ملک در کشور مجارستان به طور کلی مسیر آسانی را پیش می‌برد. فردی که قرار است در کشور مجارستان خرید ملک داشته باشد باید بالای 18 سال سن داشته باشد و باید مدرکی ارائه دهد تا ثابت کند هزینه ای که قرار است برای خرید ملک در این کشور در نظر بگیرد، برای خود او است. او نباید سابقه کیفری داشته باشد و همینطور این موضوع برای اعضای خانواده وی نیز ارزیابی می‌شود. سرمایه گذاری در این روش اغلب به صورت با واسطه دیده می‌شود. شما در این مسیر باید مصاحبه شوید یعنی باید بتوانید در خصوص سرمایه خود حرف بزنید.

مهاجرت پناهندگی به مجارستان

مهاجرت به کشور مجارستان از طریق پناهندگی بسیار پر خطر است . داستان پناهندگی از زمانی آغاز شد که در برخی از کشورها ، جنگ و خطرات جانی و مالی و بیماری های عجیب دیده شد. این موضوع سبب شده است که پناهندگی نیز جزو روش های مهاجرتی محسوب شود هرچند که دولت کشور مجارستان این روش را به هیچ عنوان تأیید نمی‌کند و سخت‌گیری های زیادی در این زمینه دیده می‌شود. از یاد نبرید که این روش باید آخرین گزینه ای باشد که امتحان می‌کنیدتا در این میان به گیر افراد سودجو و کلاهبردار گرفتار نشوید.

راحت‌ترین روش مهاجرت به مجارستان

شما راحت ترین روش برای مهاجرت به یک کشور را چطور ارزیابی می‌کنید؟ آیا یک روش راحت روشی است که زمان کمی در بر بگیرد؟ و یا به روشی گفته می‌شود که مزایای زیادی دارد؟ آیا هزینه در این مسیر مهم است؟

اگر از نظر مالی در وضعیت نسبتاً خوبی باشید، سرمایه گذاری و روش های وابسته به تجارت یکی از بهترین گزینه های مهاجرت به کشور مجارستان محسوب می‌شود و آینده بسیار سودمندی در پیش دارد، این‌طور که مشخص شده است کشور مجارستان یکی از کشورهایی است که توانسته امکانات و مزایای خوبی در زمینه مزایای مختلف در نظر داشته باشید. شایان ذکر است که کشور مجارستان یک کشور بسیار قدرتمند محسوب می‌شود که سبب شده است روال های تحصیلی و کاری برای افراد نیز فراهم شود و اگر از بحث مالی خارج شویم، تحصیل در کشور مجارستان نیز می‌تواند در لیست روش های ارزان و مناسب قرار بگیرد و ورود به کار را بسیار ساده تر از سایر روش ها خواهد نمود. مشخص شده است که سایر روش ها در صورتی که فرد در آن قدرت خوبی داشته باشد، می‌تواند بهترین روش محسوب شود. در بررسی های اخیر متوجه شدیم که کشور مجارستان توانسته بهترین شرایط درامدزایی را برای افراد فراهم سازد و همین‌طور از سرمایه گذاران خارجی نیز استقبال می‌کند.

میزان رضایت مهاجران به مجارستان

کسانی که در کشور مجارستان تجارتی را راه اندازی کرده‌اند تا حد زیادی از این روال راضی هستند. اینطور که مشخص شده است روند تجاری در کشور مجارستان بسیار سریع و آسان پیش می‌رود و سختگیری ها در وضعیت نرمال دیده می‌شود. ثبت شرکت در کشور مجارستان با مالیات بسیار کمی همراه است و در حدود ده درصد را پوشش می‌دهد. از طریق کشور مجارستان دسترسی به همه ملیت ها فراهم می‌شود و این موضوع خود یک بخش بسیار مهم شهرت و سوددهی به شمار می‌آید. انجام روال های واردات و صادرات در کشور مجارستان بسیار آسان است . امکان اینکه پس از 5 سال فرد درخواست پاسپورت دهد برای وی فراهم شده است. او می‌تواند با هزینه کم زندگی کند و اجازه دارد ورود به شغل داشته باشند.

از دیگر دلایل رضایت زندگی در مجارستان وجود یک فضای امن و بی نظیر است به طوری که دولت مجارستان سعی کرده تمامی روال های امنیتی را به طور دقیق و صحیح فراهم سازد تا هیچ کس در این کشور آسیب نبیند. اگر دقت داشته باشید میزان جرم و جنایت در کشور مجارستان بسیار کم اعلام شده است، یکی از دلایل آن، این است که مهاجرت از طریق پناهندگی در این کشور بسیار کم دیده می‌شود؛ سخت گیری دولت مجارستان در این زمینه بسیار زیاد بوده و این موضوع می‌تواند یک نظم کلی در هر یک از شهرهای کشور مجارستان ایجاد نماید. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید اجازه اقامت شینگن برای تمام اعضای خانواده خود را نیز فراهم سازید و این اصل به نوبه خود یکی از بهترین روش هایی است که پیش روی شما قرار می‌گیرد. این کشور در نزدیکی اتریش قرار دارد و سعی شده از ساختار آموزشی و تحصیلی این کشور الگو گرفته شود، به طوری که نظام آموزشی در مجارستان به طور کلی رشد بالایی را شامل شده است.

آمار مهاجران به مجارستان

آمار مهاجران به کشور مجارستان به این صورت ارزیابی شده است که این مردم از کشورهای اطراف کشور مجارستان 22 درصد بیشتر از سال های قبل کشور مجارستان را انتخاب کرده اند و ایرانیان نیز حدود 3 درصد بیشتر از قبل این کشور را برای اقامت انتخاب می‌کنند. دلیل آن هم مشخص است.

کشور مجارستان عضو اتحادیه اروپا بوده و در حوزه شینگن قرار دارد؛ مبرهن است که پاسپورت این کشور بسیار ارزشمند است. شما می‌توانید سفرهای بدون ویزا به کشورهای محدوده شینگن داشته باشید. مجارستان به شما اجازه می‌دهد که ارزانترین و مطمئن ترین برنامه های مهاجرتی را در اروپا داشته باشید. این مهاجرت در یک وضعیت مقرون به صرفه قرار دارد به طوری که هزینه زندگی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

شما شرایط مطمئنی برای تمدید اقامت خواهید داشت و این روال به نوبه خود می‌تواند در رسیدن به اقامت دائم شما یک یاری رسان قوی باشد.

در نظر داشته باشید که جوانانی که به فکر مهاجرت به کشور مجارستان هستند, اغلب نگران وضعیت درآمدزایی و رشد اقتصادی خود هستند که خوشبختانه ساختار کاری مجارستان به این صورت است که اجازه می‌دهد بهترین روال کاری برای شما فراهم شود. در این کشور سیستم مالیات بسیار کم و ثابت است و این ثبات نیز از دیگر دلایلی است که سبب شده آمار مهاجرت به کشور مجارستان بیشتر از قبل باشد.

در مجارستان دسترسی به بازارهای اروپایی به سادگی فراهم شده است و کسانی که ورود به بخش های تجاری دارند نیز میتوانند در شرایطی کم و صحیح بهترین شرایط را برای خود فراهم سازند. ارزیابی‌های دقیق این‌طور نشان می‌دهد که کشور مجارستان یکی از کشورهایی است که توانسته حامی جوانان جویایی کار و سرمایه باشد و در این زمینه تا حد بسیاری نیز موفق بوده است.

مهاجرپذیری مجارستان

کشور مجارستان یکی از کشورهای ارزان قیمت برای مهاجرت محسوب می‌شود، در این کشور هزینه زندگی ، املاک، خدمات عمومی و حمل و نقل و کلینیک های خصوصی و حتی تحصیل ارزان‌تر است بنابراین یکی از انتخاب های عالی برای کسانی است که قصد دارند در سریعترین زمان ممکن روند مهاجرت خود را پیش ببرند. دولت مجارستان سعی کرده است از زیرساخت های قوی برای بخش اقتصادی خود استفاده نماید به این ترتیب جذب مهاجران سرمایه گذار به این شکل بیشتر از قبل است.

به این ترتیب افرادی که ثبت شرکت در کشور مجارستان را انتخاب کرده اند به نسبت سایر افراد بیشتر هستند ، آمارها نشان می‌دهد که مهاجرپذیری کشور مجارستان نسبت به سال های قبل حدود 5 درصد رشد داشته است و این روال نشان می‌دهد که این کشور یکی از گزینه های خوب برای افراد محسوب می‌شود. برنامه های اقامتی کشور مجارستان از طریق تجارت و کارآفرینی یکی از ارزانترین روش های سرمایه گذاری اروپایی بوده و به طور کلی هزینه ای که در ابتدا در این مسیر نیاز است به مراتب ارزان و در دسترس تر است و این روال سبب شده است تا دولت کشور مجارستان سعی کند سختگیری در این مسیر را کمی کاهش دهد. این کشور سعی دارد مهاجرپذیری از طریق سرمایه گذاری، تحصیل و همینطور کارآفرینی را رشد دهد به طوری که افراد با این هدف بتوانند ورود به مجارستان داشته باشند و به اقامت این کشور در زمان کمتر از 6 سال دست یابند خوشبختانه برنامه دولت تا به اینجای کار پذیرفته شده است. شرایط مهاجرت به کشور مجارستان برای هر شخص متفاوت است.

شهرهای مهاجر پذیر مجارستان

مهاجرت به مجارستان

شهر بوداپست یکی از شهرهای مهم در مجارستان است و بسیار تاریخی و زیبا است ، بیشترین میزان مهاجرت به این شهر صورت می‌گیرد. این شهر مانند یک کارت پستال زیبا است و دارای محیط تحصیلی بسیار زیبایی است. هزینه اقامت در کشور مجارستان در شهرهای مختلف با هم فرق دارد.

شهر دبرسن یکی دیگر از شهرهای مهم در مجارستان است که دانشگاه های مشهوری دارد و اغلب ایرانیانی که به قصد تحصیل به این کشور وارد شده‌اند دبرسن را انتخاب می‌کنند. این شهر به طور کلی دیدنی های زیبایی دارد و موزه و پارک های آن نیز بسیار زیبا است.

شهر سگد یکی از اصلی ترین شهرهای مجارستان است که بسیار جوان پسند بوده و به طور کلی در این کشور همچون الماس می‌درخشد. این شهر به دلیل هزینه بالای زندگی به درد افرادی می‌خورد که به هدف سرمایه گذاری به این کشور وارد شده‌اند.

شهر میشکولتس یکی از مهمترین شهرهای مجارستان است که دارای فضای گردشگری بسیار عالی بوده و افرادی که با ویزای توریستی به مجارستان وارد می‌شوند این شهر را در اولویت سفر خود قرار می‌دهند. این شهر دارای دیدنی های بی نظیری است. ترکیب معماری و طبیعت در این شهر در کمتر جایی به چشم می‌خورد. اقامت کشور مجارستان برای ایرانیان در پایتخت این کشور بهترین گزینه است.

اخذ اقامت مجارستان

 • اقامت کشور مجارستان تنها در صورتی کمتر از یک سال است که سرمایه گذاری شما در وضعیت بدون ریسک باشد.
 • برای اقامت دائم مجارستان باید بتوانید از پس هزینه زندگی خود برآیید.
 • در صورتی که با درخواست اقامت دائم شما مخالفت شد، شرایط برای سه بار درخواست مجدد در طول زمان اعلام شده وجود دارد.
 • اقامت دائم برای ویزای تحصیلی معنی ندارد و تحصیل در این کشور بر اساس اقامت موقت صورت می‌گیرد.
 • ثبت شرکت در کشور مجارستان یکی از روش های خوب برای اقامت دائم است، در عوض اقامت کشور مجارستان با اجاره خانه به طور مستقیم وجود ندارد.
 • کاریابی در کشور مجارستان برای افرادی که تخصص خوبی ندارند بسیار دشوار است.

اخذ پاسپورت مجارستان

 • برای اخذ پاسپورت مجارستان باید بتوانید چندین اصل را در نظر بگیرید و اولین اصل یادگیری زبان مجاری است که گاهاً با سختگیری همراه است.
 • پاسپورت مجارستان اعتبار بالایی دارد بنابراین اندکی سختگیری در این مسیر طبیعی است.
 • افرادی که پرونده قضایی دارند شانس اخذ پاسپورت مجارستان را بسیار کمتر از سایرین خواهند داشت.
 • برای اخذ پاسپورت مجارستان نیاز است که حداقل 6 سال از زندگی شما در این کشور گذشته باشد.
 • اقامت کشور مجارستان شاید در ابتدا دشوار به نظر برسد اما شرایط اقامت در کشور مجارستان به نسبت سایر کشورهای اروپایی ساده تر است.

مشاوره

خبر خوب ما به شما این است که نیاز نیست در نوبت‌های طولانی سفارت منتظر بمانید و یا اینکه نگران زمان باشید؛ فقط کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید تا در اولین فرصت، امکان مهاجرت به این کشور را برایتان فراهم سازند.

ارزیابی تحصیلی
برای ارزیابی مهاجرتی، با موسسه ما تماس بگیرید.
کم هزینه ترین روش مهاجرت به مجارستان چیست ؟
روش های کاری مثل دریافت پیشنهاد شغل از یک کارفرما از کم هزینه ترین روش های مهاجرت است.
آیا برای مهاجرت به مجارستان محدودیت سنی وجود دارد ؟
روش های مختلف مهاجرت به کشور مجارستان محدودیت های سنی متفاوتی را برای متقاضیان ایجاد کرده است.
شرایط مهاجرت کاری به کشور مجارستان چیست ؟
در اختیار داشتن قرارداد کاری، اجازه کار و تسلط به زبان مرتبط با شغل از جمله اصلی ترین شرایط مهاجرت کاری به این کشور است.


2 دیدگاه برای “مهاجرت به مجارستان

 1. ناشناس گفته:

  اقامت دایم
  ذذذذذذذذ

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز
  باخرید ملک با ارزش 35 هزار دلار میتونید اقامت بگیرید.
  برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 02143000021 تماس بگیرید
  قدردان شما تیم GO2TR

 2. ناشناس گفته:

  میتانم از طریق فورینت خرید ملک انجام بدم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز،
  بله امکان خرید ملک وجود دارد.برای اطلاعات بیشتر با شماره 43000021-021 تماس بگیرید.
  قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه‌بندی: مهاجرت