hungary
کشور مجارستان

مهاجرت به مجارستان

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

ویزای توریستی کشور مجارستان یک ویزای کوتاه مدت است که به شما اجازه می‌دهد در طی زمان تعیین شده در این کشور اقامت داشته باشید. در صورتی که برای بار اول قصد دارید به مجارستان سفر نمایید نباید ویزای توریستی شما از 30 روز بگذرد. در نظر داشته باشید که از تاریخ ورود شما به منطقه شینگن، تنها سی روز اعتبار ویزا خواهید داشت. افرادی که تقاضای ویزای توریستی مجارستان را دارند، باید به صورت جداگانه گذرنامه داشته باشند. یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور مجارستان سرمایه گذاری بدون ریسک است که به این صورت پیش می‌رود: افراد باید اوراق قرضه بانکی ارزش سیصد هزار یورو تهیه نمایند. این مبلغ پس از 5 سال بدون هیچ نوع بهره بانکی به فرد باز می‌گردد. در نظر داشته باشید که اوراق قرضه قابل خرید و فروش نمی‌باشد و سرمایه گذاری در کشور مجارستان در این روش تنها برای اخذ اقامت این کشور است . در این روش سرمایه گذاری در یک ماه صورت می‌گیرد و به فرد کارت اقامت موقت شش ماهه ارائه می‌شود.

در کشور مجارستان دسترسی به بازارهای اروپایی به سادگی فراهم شده است و کسانی که ورود به بخش های تجاری دارند نیز می‌توانند در شرایطی کم و صحیح بهترین شرایط را برای خود فراهم سازند. این کشور سعی دارد مهاجرپذیری از طریق سرمایه گذاری، تحصیل و همینطور کارآفرینی را رشد دهد به طوری‌که افراد با این هدف بتوانند ورود به کشور مجارستان داشته باشند و به اقامت این کشور در زمان کمتر از 6 سال دست یابند.

خوشبختانه برنامه دولت تا به اینجای کار پذیرفته شده است. شرایط مهاجرت به مجارستان برای هر شخص متفاوت است. برای تحصیل در مقطع کارشناسی این کشور نیاز به مدرک آیلتس با نمره 5.5 و برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا باید مدرک زبان شما آیلتس 6 باشد. افراد باید هزینه تحصیل در این مقاطع را در حدود 5000 الی 9500 یورو در سال در نظر بگیرند. دانشجویان در این کشور می‌توانند از امکانات حق بیمه نیز برخوردار شود. اغلب دانشگاه های مجارستان دارای خوابگاه هستند. برای ورود به هر یک از مقاطع تحصیلی در مجارستان نیاز است که یک دوره یک ساله کالج بگذرانید .

این کشور سعی دارد مهاجرپذیری از طریق سرمایه گذاری، تحصیل و همینطور کارآفرینی را رشد دهد به طوری که افراد با این هدف بتوانند ورود به مجارستان داشته باشند و به اقامت این کشور در زمان کمتر از 6 سال دست یابند خوشبختانه برنامه دولت تا به اینجای کار پذیرفته شده است

کشور مجارستان عضو اتحادیه اروپا بوده و در حوزه شینگن قرار دارد؛ مبرهن است که پاسپورت این کشور بسیار ارزشمند است.

از دیگر دلایل رضایت زندگی در مجارستان وجود یک فضای امن و بی نظیر است به طوری که دولت مجارستان سعی کرده تمامی روال های امنیتی را به طور دقیق و صحیح فراهم سازد تا هیچ کس در این کشور آسیب نبیند.

در بررسی های اخیر متوجه شدیم که کشور مجارستان توانسته بهترین شرایط درامدزایی را برای افراد فراهم سازد و همین‌طور از سرمایه گذاران خارجی نیز استقبال می‌کند.

بررسی ها نشان داده است که این در کشور فضای خوبی برای کارآفرینی در نظر گرفته است و ویزای کارآفرینی این کشور نیز به نوبه خود می‌تواند یک روش خوب و ارزشمند محسوب شود.

یکی دیگر از روش هایی که برای سرمایه گذاری در کشور مجارستان دیده می‌شود و هزینه آن به نسبت گزینه قبل ارزانتر است، ثبت شرکت در این کشور است.

برای اینکه این روال برای شما ساده تر باشد، می‌توانید با ویزای توریستی مجارستان چند باری وارد این کشور شوید؛ به این ترتیب شرایط به سادگی برای شما فراهم شده و سبب می‌شود که باب آشنایی با یک تبعه از کشور مجارستان نیز آسان‌تر باشد.

دولت این کشور تمام تلاش خود را کرده است که سیستم خاک را از روال کاری بیرون بکشد. پناهندگی به کشور مجارستان به این صورت است که شما پس از ورود به خاک این کشور، درخواست خود را اعلام می‌کنید.

رشته های دندانپزشکی و پزشکی در کشور مجارستان بسیار پرطرفدار است و به طور کلی از نظر هزینه تحصیلی نیز ارزان بوده و کیفیت تحصیل هم بالا اعلام شده است.

در ابتدا باید فرم درخواست ویزای بلند مدت را تکمیل کنید و پس از آن نیاز به ارائه یک قطعه عکس پاسپورتی دارید و باید گذرنامه با اعتبار 3 ماهه داشته باشید

مورد دیگری که برای مهاجرت به کشور مجارستان از طریق همراه دیده می‌شود ویزای تحصیلی است

در صورتی که برای بار اول قصد دارید به مجارستان سفر نمایید نباید ویزای توریستی شما از 30 روز بگذرد.

فردی که قرار است در کشور مجارستان خرید ملک داشته باشد باید بالای 18 سال سن داشته باشد و باید مدرکی ارائه دهد تا ثابت کند هزینه ای که قرار است برای خرید ملک در این کشور در نظر بگیرد، برای خود او است

شهر میشکولتس یکی از مهمترین شهرهای مجارستان است که دارای فضای گردشگری بسیار عالی بوده و افرادی که با ویزای توریستی به مجارستان وارد می‌شوند این شهر را در اولویت سفر خود قرار می‌دهند.

· برای اخذ ویزای کشور مجارستان کمی زودتر اقدام نمایید؛ به این ترتیب می‌توانید در صورت ناقص بودن مدارک تصمیمات بهتری بگیرید.

· اقامت دائم برای ویزای تحصیلی معنی ندارد و تحصیل در این کشور بر اساس اقامت موقت صورت می‌گیرد.

· افرادی که پرونده قضایی دارند شانس اخذ پاسپورت مجارستان را بسیار کمتر از سایرین خواهند داشت.

مطالب مرتبط

اقامت دایم ذذذذذذذذ

2019-06-05 06:43:08

سلام دوست عزیز باخرید ملک با ارزش 35 هزار دلار میتونید اقامت بگیرید. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 02195119493 تماس بگیرید قدردان شما تیم Go2tr

2019-06-11 06:33:13