x
مشاوره:021 43000 021

مهاجرت به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت به کشور سوئد - go2tr

در سال 2018 ایرانیان زیادی مهاجرت به کشور سوئد را انتخاب کردند این روال به دلیل شرایط کار و درآمدزایی خوب در سوئد است که با وجود هوای بسیار سردی که در این کشور وجود دارد باز هم مانع از مهاجرت به کشور سوئد نمی‌شود. شرایط مهاجرت به کشور سوئد از زمانی آغاز شد که این کشور برای ارتقای سطح و کیفی کار و اقتصاد خود به دنبال تکمیل کادر کاری در شغل‌های مختلف شد به این ترتیب مردم کشور‌های ترکیه، ایران، یونان و ایتالیا به سوئد جذب شند. یافتن خانه در سوئد کمی دشوار است و شاید نیاز به هزینه‌های بالاتری داشته باشد. در زمینه رضایت مهاجرت به کشور سوئد یک جمع‌بندی می‌کنیم، در زمینه بهداشت و رفاه و حقوق شهروندی میزان رضایت بیش از 90 درصد است شرایطی مانند سرمای بیش از حد و گرانی مسکن در کشور سوئد میزان رضایت کمتر از 70 را به خود اختصاص داده است. اگر می‌خواهید مهاجرت به کشور سوئد از طریق ثبت شرکت داشته باشید باید یک سری شرایط و قوانین را مدنظر قرار دهید. اول اینکه افراد باید به زبان سوئدی و انگلیسی مسلط باشند، مورد دوم به این شکل است که گردش مالی شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد باید بتوانید از پس هزینه‌های خود و خانوادتان در طول دو سال اول برآیید. جمعیت سوئد بالغ بر 10 میلیون نفر است که آمار مهاجرت در این کشور بسیار جالب است. در نظر داشته باشید که بیش از یک سوم جمعیت این کشور در شهرهای استکهلم، گوتنبرگ و مالمو زندگی می کنند. پناهندگی بر حسب نژاد یکی از روش‌هایی است که فرد بر اساس نژادش در کشور مبدأ مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد این گزینه در کشور سوئد تنها به میزان 3 درصد قابل قبول است. پناهندگی به کشور سوئد کار ساده‌ای نیست. استکهلم از دیگر شهرهای خوب برای زندگی در کشور سوئد محسوب می‌شود. شاخص ایمنی در این شهر 54 اعلام شده است و شاخص‌های مراقبت‌های بهداشتی 72 است. شاخص آب و هوا متوسط است و هزینه زندگی نیز متوسط است. قیمت ملک در این شهر بسیار بالا است. افراد برای مهاجرت به کشور سوئد باید فرم رایگان درخواست روادید داشته باشند. دو قطعه عکس پرسنلی نیاز است. گذرنامه باید 3 ماه اعتبار از زمان ترک حوزه شنگن داشته باشد. فرد متقاضی می‌بایست اجاره اقامت داشته باشد. اصل و کپی شناسنامه متقاضی بسیار مهم است و باید ترجمه به زمان انگلیسی و سوئدی صورت بگیرد. برای مهاجرت به کشور سوئد باید همه چیز به طور دقیق رعایت شود.

مهاجرپذیری سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرپذیری سوئد - gotootir

سوئد از کشورهای منطقه اسکاندیناوی است.

آمار مهاجران به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - آمار مهاجران به سوئد - gotooTR

در سال 2006 شاهد مهاجرت بیش از 163000 هزار نفر به کشور سوئد بودیم که رقم بسیار عجیب و البته ارزشمندی است در حدود 55 درصد از این افراد مرد بودند.

میزان رضایت مهاجران به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - میزان رضایت مهاجران به سوئد - gotootr

یافتن خانه در سوئد کمی دشوار است و شاید نیاز به هزینه‌های بالاتری داشته باشد.

راحت‌ترین روش مهاجرت به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - راحت‌ترین روش مهاجرت به سوئد - gotooTR

مهاجرت به کشور سوئد از طریق ازدواج با یک سری قوانین جدید همراه است و کشور سود برای اینکه جلوی ازدواج‌های تقلبی را بگیرد سعی نموده است که روش‌های جدید وضع نماید که در بخش مربوطه مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

روش‌ های مهاجرت به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - روش‌ های مهاجرت به سوئد  - gotooTar

از دیگر روش‌های مهاجرت به کشور سوئد از طریق ازدواج است که باید به طور دقیق و طبق قوانین جدید مشخص شود که ازدواج صورت گرفته واقعی و غیر صوری است در چند سال اخیر مهاجرت به کشور سوئد از طریق ازدواج در لیست روش‌های دشوار قرار دارد.

مهاجرت سرمایه گذاری به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت سرمایه گذاری به سوئد - goTOOtR

برای ثبت شرکت در کشور سوئد باید به دنبال سهامداران مختلفی باشید و روند کاری شما به صورتی خصوصی و یا با سرمایه‌گذاری پولی صورت می‌گیرد.

مهاجرت از طریق ازدواج به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق ازدواج به سوئد  - gotootr

قوانین جدید کشور سوئد در این زمینه بسیار سختگیرانه است و حتی بررسی‌های صورت می‌گیرد که مشخص شود در طول دو سال زندگی اختلافی داشته‌اید یا خیر و یا عمق اختلاف شما چقدر بوده است.

مهاجرت از طریق تولد به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق تولد به سوئد  - gotooTR

سیستم خاک در این کشور تنها برای پدر و مادری که تابعیت ندارند دیده می‌شود و البته یک سری شرایط سختگیرانه دارد که با توجه به هر شخص و خانواده تعیین می‌شود.

مهاجرت پناهندگی به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت پناهندگی به سوئد - gotootr

پناهندگی در حسب نژاد یکی از روش‌هایی است که فرد بر اساس نژادش در کشور مبدأ مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد این گزینه در کشور سوئد تنها به میزان 3 درصد قابل قبول است.

مهاجرت تحصیلی‌ به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت تحصیلی‌ به سوئد - go2tr

در صورتی که تمامی مدارک شما حاضر باشد به مدت کمتر از سه ماه می‌توانید ویزای تحصیلی این کشور را اخذ نمایید.

مهاجرت کاری سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت کاری سوئد  - گو تو تی آر

در صورتی که با کارفرمایی صحبت کردید و درخواست برای مصاحبه صورت گرفت باید از طریق روش‌های موقت به این کشور بروید.

مهاجرت از طریق همراه به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت از طریق همراه به سوئد - gotootr

سوئد در لیست پیمان شینگن قرار دارد و با داشت ویزای شینگن این کشور می‌توانید به سایر کشورهای عضو این پیمان سفر کنید.

مهاجرت توریستی به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت توریستی به سوئد - gotootr

افراد باید دو عکس تمام رخ در اندازه‌های موجود در گذرنامه داشته باشند.

مهاجرت شرایط خاص به سوئد

موسسه اعزام دانشجو - مهاجرت شرایط خاص به سوئد - go2TAR

افرادی که از بیماری خاصی رنج می‌برند و قصد دارند که دوره‌های درمانی خود را در این کشور بگذرانند باید مدارک پزشکی لازم را تهیه نموده و وقت سفارت بگیرند و مدارک را آماده کنند و درخواست ویزای اضطراری دهند و زمانیکه موافقت شد میتوانند برای در مان به این کشور عازم شوند. عموماً تمامی کارها در کمتر از 10 روز کاری صورت می‌گیرد و در صورتی که زمان مهم باشد حتی در کمتر از یک هفته این روال به نتیجه می‌رسد.

شهرهای مهاجر پذیر سوئد

موسسه اعزام دانشجو - شهرهای مهاجر پذیر سوئد - gotooTr

شهر لوند از دیگر شهرهای خوب برای زندگی در سوئد برای ایرانیان است. این شهر در بخش جنوبی قرار گرفته است و دارای ک دانشگاه مرکزی گسترده است.

اخذ ویزای سوئد

موسسه اعزام دانشجو - اخذ ویزای سوئد - gotootr

کودکان کمتر از 12 سال می‌بایست تمام مدارک را توسط والدین خود ارائه دهد.

اخذ اقامت سوئد

موسسه اعزام دانشجو - اخذ اقامت سوئد - go۲teer

در صورتی که در زمان ورود به سوئد اجازه اقامت دائم داشته باشید مدت اقامت شما از زمان ورود ارزیابی می‌شود. در صورتی که درخواست اقامت شما رد شد می‌توانید یک درخواست جدید صادر نمایید.

اخذ پاسپورت سوئد

موسسه اعزام دانشجو - اخذ پاسپورت سوئد - gotootr

دقت نمایید که اگر شما دارای اجازه موقت در کشور سوئد برای تحصیل و یا گردش هستید در این زمان اقامت شما در لیست دائم قرار نمی‌گیرد.