x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در کشور امارات متحده عربی

تحصیل در کشور امارات از سن 6 سالگی آغاز می‌شود؛ دانش‌آموز در مقطع دبستان 6 سال تحصیلی به طول می‌انجامد این دوره تحصیلی تا 12 سالگی به صورت اجباری صورت می‌گیرد. تحصیل دانش آموزان اماراتی در این دوره رایگان است. در مدارس دولتی کشور امارات پسران جدا از دختران تحصیل می‌کنند. به طور کلی دروس اصلی که در این مقطع تدریس می‌شود شامل علوم دینی و زبان عربی و انگلیسی است. به طور کلی فضای تحصیلی در کشور امارات اهمیت زیادی دارد یعنی بورسیه های تحصیلی در این کشور خود شامل رده بندی های متنوعی است. شرایط بورسیه تحصیلی کشور امارات به صورت 100 و 90 درصد دیده می‌شود. هر یک از دانشگاه های کشور امارات دارای شرایط بورسیه مربوط به خود هستند. یک مدرسه خلبانی در کشور امارات قرار دارد که دارای دوره های CPL، IR و PPL است، این مدرسه به طور کلی دارای استانداردهای لازم در زمینه پرواز است و متقاضیان در این زمینه شرایط خوبی دارند؛ رتبه این مدرسه در دنیا 1362 اعلام شده است؛ به طور کلی هزینه تحصیل در این مدرسه ارزان نیست و افراد برای هر بار پرواز در این مدرسه در طول ترم باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت نمایند. تحصیل در کشور امارات در مقطع دکترا حدود 3 الی 4 سال زمان نیاز دارد، مشخص است که دانشجویان می‌توانند در دانشگاه های مختلفی این دوره تحصیلی را ادامه دهند. در نظر داشته باشید که به طور کلی اگر در یکی از دانشگاه های کشور امارات پذیرفته شوید می‌توانید در شعبه های آن دانشگاه در سایر کشورها نیز تحصیل کنید، یک مثال ساده در این زمینه تحصیل در دانشگاه هریوت وات از سوی دولت انگلیس است که به شما اجازه داده می‌شود که به سادگی مسیر تحصیلی خوبی داشته باشید. در صورتی که به فکر تخصص پزشکی در امارات هستید ما به شما تحصیل در داروسازی در کالج داروسازی دبی را پیشنهاد می‌کنیم، این کالج در سال 1992 به عنوان یک موسسه خصوصی فعالیت خود را آغاز کرده است و امروزه شرایط اخذ مدرک لیسانس و دو مدرک فوق لیسانس در رشته فرمولاسیون نیز در این کالج دیده می‌شود. در صورتی که علاقه به کارهای دانشگاهی داشته باشید کمک یار کتابخانه از شغل های آسان و خوب است که برای شما فراهم شده است. این شغل به شما اجازه می‌دهد که از کتاب های داخلی کتابخانه نیز استفاده نمایید حقوق در این بخش طبق فصل کاری شما ارزیابی می‌شود.

پیشنهادات

مشاهده همه پیشنهادها برای کشور امارات متحده عربی
مشاوره تحصیل در کشور امارات متحده عربی
فهرست

تحصیل رایگان در امارات متحده عربی

تحصیل رایگان در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل رایگان از بحث های داغ در دنیا محسوب می‌شود و شرایط تحصیل رایگان در این کشور برای رشته های مختلف به خصوص رشته فناوری اطلاعات و مهندسی دیده می‌شود. حقیقت این است که برای تحصیل رایگان در کشور امارات نیاز است که هدف تحصیلی مشخص شود، در نظر داشته باشید که پرداخت شهریه تحصیلی در این کشور به صورت دوره‌ای ارزیابی می‌شود و ریتم تحصیلی خوبی نیز مدنظر قرار گرفته است. شما برای تحصیل رایگان در کشور امارات نیاز است که در ابتدا مدارک لازم داشته باشید، بسیار مهم است که در رشته تحصیلی که قرار است مسیر تحصیل رایگان به شما داده شود تبحر خاصی داشته باشید. مثلاً در برخی از دروس از نظر درآمدزایی در وضعیت بالاتری باشید بسیار مهم است که تمکن مالی داشته باشید و در این زمینه اهمیت زیادی در زمینه مسیر تحصیل رایگان دیده می‌شود. به طور کلی فضای تحصیلی در کشور امارات اهمیت زیادی دارد یعنی بورسیه های تحصیلی در این کشور خود شامل رده بندی های متنوعی است. در بخش انواع بورسیه تحصیلی کشور امارات به طور دقیق شرایط ارزیابی شده است. شرایط بورسیه تحصیلی کشور امارات به طور کلی به صورت 100 و 90 درصد دیده می‌شود. هر یک از دانشگاه های کشور امارات دارای شرایط بورسیه مربوط به خود هستند هرچند که اعتبار دانشگاه در این زمینه اهمیت زیادی دارد. مدارکی که برای بورسیه تحصیلی رایگان در کشور امارات نیاز است از قرار زیر است: 1- اصل پاسپورت فرد متقاضی نیاز است که می‌بایست به همراه کپی آن ارائه شود 2- افراد باید دو قطعه عکس ارائه دهند که با ظاهر فعلی آن بسیار سازگار باشد. نیاز است مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی فرد متقاضی به همراه ریز نمرات آن ارائه شود. 3- افراد باید نامه تمکن مالی داشته باشند تا مشخص نماید که از پس هزینه های زندگی در کشور امارات بر می‌آیند 4- شما نیاز به اخذ ویزای دانشجویی خواهید داشت. همه مدارک باید ترجمه شود، زبان ترجمه توسط دانشگاه اعلام می‌شود.

بورسیه تحصیلی در امارات متحده عربی

بورسیه تحصیلی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما این امکان را خواهید داشت که در بهترین دانشگاه های کشور امارات مشغول به تحصیل شوید. در نظر داشته باشید که بهترین دانشگاه های این کشور از نظر رتبه علمی نیز شرایط بورسیه تحصیلی خوبی را فراهم ساخته است. شرایط برای بورسیه تحصیلی برای هر سه مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا به صورت دوره‌های 2 تا 5 سال دیده می‌شود. در صورتی که قصد تحصیل در کشور امارات را دارید می‌توانید شرایط دریافت بورسیه را مطالعه کنید اول اینکه شما برای بورسیه مقطع کارشناسی ارشد در کشور امارات باید مدرک لیسانس داشته باشید مدرک لیسانس مهندسی و علوم و فناوری اطلاعات از گزینه هایی هستند که شانس برد بیشتری برای بورسیه تحصیلی فراهم می‌سازند. نیاز است که GPA شما برابر با 3 باشد در صورتی که این مدرک را ندارید می‌توانید مدارک معادل و معتبر آن را ارائه دهید. این شرایط برای شما فراهم می‌شود که مدرک زبان آیلتس با نمره 6.5 یا تافل با نمره 91 داشته باشید، شرایط زبان برای قبول بورسیه کشور امارات کمی دشوار است اما ارزشش را دارد. شرایط تحصیل در کشور امارات خوب است. ویزای تحصیلی کشور امارات نیز در سال های اخیر بر اساس مسیر بورسیه ارزیابی می‌شوند. در صورتی که به دنبال بورسیه تحصیلی برای مقطع دکترا در کشور امارات هستید نیاز است که GPA=3.2 داشته باشید که البته مدرک معادل آن نیز کفایت می‌کند. افراد باید مدرک فوق لیسانس مرتبط داشته باشند و نیاز است که مدرک زبان آیلتس با نمره 6.5 یا تافل با نمره 91 داشته باشند. هدف تحصیلی شما نیز باید مشخص شود. مواردی که برای اخذ بورس تحصیلی در کشور امارات مورد پوشش قرار می‌گیرد از قرار زیر است: شهریه تحصیلی شما به صورت کامل پرداخت می‌شود، شما برای تهیه کلیه کتاب های درسی و کمک درسی نیازی به پرداخت هزینه ندارید. به شما خوابگاه تعلق گرفته و بابت آن از شما هزینه اخذ نمی‌شود. شما برای شرکت در آزمون های GRE و همینطور تافل نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید. در نظر داشته باشید که پرداخت هزینه زندگی در کشور امارات به طور کلی شامل حال شما می‌شود، همینطور می‌توانید از بیمه درمانی نیز به صورت رایگان برخوردار شوید. برای شما بلیط هوایی برای رفت و آمد به کشور مبدأ و مقصد با درصد بالایی تخفیف صورت می‌گیرد. هزینه تحصیل در کشور امارات مناسب است.

اعتبار دانشگاه های امارات متحده عربی و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های امارات متحده عربی و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه امارت یکی از بهترین دانشگاه هایی است که در لیست 400 دانشگاه برتر در دنیا رتبه 1170 را کسب کرده است، این دانشگاه بسیار بزرگ است و از طراحی بی نظیری برای بخش بیرونی آن استفاده شده است. این دانشگاه بهترین انتخاب برای تحصیل در رشته های کشاورزی و صنایع غذایی است. این دانشگاه خدمات رفاهی و بورسیه تحصیلی عالی در نظر دارد. رتبه دانشگاه امارات در این کشور اول است. دانشگاه آمریکایی شارجه یکی از دانشگاه های بسیار محبوب از نظر دانشجویان بین‌المللی است، این دانشگاه به طور کلی خدمات رفاهی مشخصی را مدنظر قرار داده است. در نظر داشته باشید که رشته های مهندسی برق و کامپیوتر این دانشگاه بی نظیر است و رتبه اول در رشته بیمه را کسب کرده است، رتبه این دانشگاه در دنیا 411_420 اعلام شده است و خوشبختانه توانسته مسیر بورسیه‌ای خوبی را فراهم سازد. دانشگاه ابوظبی در کشور امارات به طور کلی در جذب علوم بسیار عالی عمل کرده است و فضای پژوهشی خوبی در این دانشگاه دیده می‌شود. هر یک از رشته های تحصیلی در دانشگاه ابوظبی، توسط بهترین اساتید دنیا تدریس می‌شوند. تحصیل در این دانشگاه رشته های مختلفی وجود دارد، رشته های زبان و علوم کامپیوتر در این دانشگاه بسیار ایده‌آل است. رتبه دانشگاه ابوظبی در دنیا 2356 اعلام شده است اما رتبه دوم در کشور امارات را دارد. کالج اطلاعات فناوری در کشور امارات یکی از پیشرفته ترین مراکز علمی است که توانسته در زمینه فناوری به نتیجه خوبی دست یابد. رشته های تدریس شده در این کالج تنها در بخش فناوری دیده نمی‌شود، این کالج در بخش بهداشت و درمان به نتیجه خوبی رسیده است و در طول سال 60 هزار نفر از این دانشگاه فارغ‌التحصیل می‌شوند. دانشگاه جمیرا در کشور امارات یکی از دانشگاه های بسیار مشهور با رتبه جهانی 763 است به طوری‌که توانسته در رشته‌های تحصیلی خاصی شرایط بسیار عالی فراهم سازد. این دانشگاه در رشته علوم بهداشت نیز به رتبه خوبی رسیده است کسانی که قصد تحصیل برای رشته مطالعات اسلامی را دارند نیز در این دانشگاه شرایط تحصیلی خوبی خواهند داشت. مشخص است که فضای مطالعاتی در این دانشگاه مشخص و ارزشمند است. یک مدرسه خلبانی در کشور امارات قرار دارد که دارای دوره های CPL، IR و PPL است، این مدرسه به طور کلی دارای استانداردهای لازم در زمینه پرواز است و متقاضیان در این زمینه شرایط خوبی دارند رتبه این مدرسه در دنیا 1362 اعلام شده است به طور کلی هزینه تحصیل در این مدرسه ارزان نیست و افراد برای هر بار پرواز در این مدرسه در طول ترم باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت نمایند. دانشگاه علوم هوانوردی از دیگر دانشگاه های معتبر در کشور امارات است که شرایط بسیار خوبی داشته و رتبه 1667 را به خود اختصاص داده است این دانشگاه علاوه بر رشته هواپیمایی در رشته های کامپیوتر و معماری نیز فضای تحصیل بسیار عالی دارد.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در امارات متحده عربی

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ورود به مقطع لیسانس و بالاتر در امارات نیاز به شرکت در آزمون های ورودی مشخصی است که البته به طور کلی شرایط مخصوص به خود دارد. این آزمون ها دروس ریاضی و فیزیک را اصلی ترین فضای کاری در نظر می‌گیرند. آزمون زبان انگلیسی نیز در برخی از دانشگاه های امارات پس از یک دوره یک ساله آموزش زبان صورت می‌گیرد. در نظر داشته باشید که یادگیری زبان انگلیسی در این کشور به طور کلی شرایط مخصوص به خود را دارد. آزمون های وابسته به المپیاد ریاضی از دیگر آزمون های بسیار عالی در امارات است که دارای شرایط تحصیل خاصی بوده و به طور کلی در رده بندی های مشخصی دنبال می‌شود.

معادل سازی مدارک در امارات متحده عربی

معادل سازی مدارک در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای معادل سازی مدارک تحصیلی خود در امارات کمی راه دشواری دارید، مثلاً اینکه شما می‌توانید تنها مدرک تحصیلی از دانشگاه دولتی را در امارات معادل سازی نمایید این رویه سبب می‌شود که افرادی که در دانشگاه های غیر دولتی تحصیل کرده‌اند کمی دچار نگرانی شوند. دانشگاه های امارات سختگیری در زمینه معادل سازی دارند اما معادل سازی مدارک تحصیلی این کشور برای کشورهای بزرگ دنیا به سادگی فراهم شده است زیرا مدل تحصیل در این کشور بسیار مشابه با کشور انگلیس است. برای معادل سازی مدارک تحصیلی خود سعی کنید شاخص های ارزشمند اقتصادی را مدنظر قرار دهید. در مسیر معادل سازی مدارک تحصیلی شما باید مشخص شود که نوع مدرک تحصیلی کدام است و چطور می‌توان مدرک تحصیلی مورد نظر را در وضعیت ایده‌آلی به ثبت رساند.

خوابگاه در امارات متحده عربی

خوابگاه در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های دولتی امارات دارای سیستم خوابگاهی بسیار مدرن است، خوابگاه های این کشور به طور کلی از جدیدترین تکنولوژی های روز استفاده شده است، فضای خوابگاهی در امارات به صورتی ارزیابی شده است که نشان می‌دهد سیاست‌های خوابگاهی در این کشور مشخصه های دقیقی دارد. شما برای رزرو خوابگاه در امارات نیاز به ثبت نام در سایت دارید. مشخص است که خوابگاه های دانشگاه های دولتی در امارات از نظر هزینه بسیار ارزان هستند اما شرایط استفاده از خوابگاه به صورت رایگان تنها برای افراد نخبه در نظر گرفته شده است. برای اسکان در خوابگاه های این کشور بسیار نیاز است که یک سری اصول و شرایط رعایت شود و قوانین خوابگاهی به طور دقیقی ارزیابی شود. خوابگاه های غیر دولتی در امارات به طور کلی دارای شرایط خوبی هستند اما از نظر هزینه گران هستند و اغلب بیرون از شهر قرار دارند.

امتیازات کارت دانشجویی در امارات متحده عربی

امتیازات کارت دانشجویی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1- استفاده از کارت دانشجویی برای خرید کتاب 2- تخفیف ویژه برای بخش حمل و نقل و استفاده از بلیط های شهری 3- تخفیف در رستوران های بین‌المللی 4- تخفیف فصلی برای خرید لپ تاپ 5- اخذ کارت دانشجویی در امارات سبب می‌شود که در خرید بلیط هواپیمایی نیز تخفیف ویژه‌ای به شما ارائه شود. 6- شما با کارت دانشجویی می‌توانید در همایش های گران قیمت از طرح تخفیف ویژه‌ای استفاده نمایید

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما می‌توانید با شرکت در یک آزمون بسیار ساده در مدارس این کشور به عنوان یک مصحح مشغول به کار شوید. در نظر داشته باشید که فضای کاری شما اهمیت زیادی دارد یعنی باید بتوانید طبق قوانین کاری امارات رفتار کنید. شما می‌توانید پشتیبان فنی پردیس دانشگاهی در امارات شوید در این زمینه نیاز به مهارت در رشته های کامپیوتری دارید و باید به طور دقیق پشتیبان فنی شرکت شوید این شغل حجم کاری زیادی دارد و نیاز به تنظیم مشخصی دارد. ساعات کاری در این شغل به صورت پاره وقت است. افراد در امارات می توانند در باشگاه های ورزشی مشغول به کار شوند در نظر داشته باشید که سالن های ورزشی و باشگاه و استخر در این کشور ارزش زیادی دارد و مشخص است که خدمات ماساژ حرفه‌ای در آن مدنظر است. در صورتی که علاقه به کارهای دانشگاهی داشته باشید کمک یار کتابخانه از شغل های آسان و خوب است که برای شما فراهم شده است. این شغل به شما اجازه می‌دهد که از کتاب های داخلی کتابخانه را نیز استفاده نمایید حقوق در این بخش طبق فصل کاری شما ارزیابی می‌شود.

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در امارات متحده عربی

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اغلب دانشگاه های امارات نیاز به پژوهشگر و آمارگیر دارند به این ترتیب می‌توانید درآمدزایی خوبی داشته باشید چراکه جذب سرمایه در این راستا اهمیت زیادی دارد. در نظر داشته باشید که در مسیر پژوهشی در امارات نیاز است که رتبه‌های آماری به شکل دقیق و اصولی صورت بگیرد. پژوهش و آمارگیری در امارات به طور کلی از دسته شغل های خوبی محسوب می‌شود که درآمد بالایی دارد. در صورتی که ارتباط شما با فضای مجازی خوب باشد فروش محصولات یک برند خاص در صفحات مجازی از شغل های دانشجویی بعضاً پر درآمد برای شما خواهد بود که عملکرد کاری شما را نیز بهتر می‌کند؛ در نظر داشته باشید که مسیر کاری در این راستا افزایش ارتباط جمعی است. شما می‌توانید در مقطع فوق لیسانس در رشته های آزمایشگاهی ورود به بخش ازمایشگاهی داشته باشید، مشخص است که بخش های علمی در این راستا اهمیت زیادی دارد. در نظر داشته باشید که فرصت های شغلی در این زمینه بسیار زیاد هستند و کار تا 20 ساعت در هفته مجاز است. برای مقطع لیسانس کار تا 10 سال و مقطع دکترا به میزان 30 ساعت کار لحاظ می‌شود.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در امارات متحده عربی

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تسهیلات درمانی در امارات به طور کلی شامل بسیار عالی است، همه افراد در امارات دارای دفترچه درمانی هستند، پوشش 70 درصد از داروهای نسخه شده توسط دولت پوشش داده می‌شود، دانشجویان می‌توانند از بیمارستان های دولتی در این راستا استفاده نمایند. مشخص است که تسهیلات درمانی در امارات به طور کلی در فضای کاری دقیقی دیده می‌شود. کسانی که در بخش آزمایشگاهی امارات فعالیت می‌کنند دارای شرایط خاصی بوده و به طور کلی از طرح های بیمه‌ای مشخصی استفاده می‌کنند. بیمه های درمانی در امارات از اعتبار بالایی برخوردار هستند.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در امارات متحده عربی

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشجویان می‌توانند با ارائه رزومه تحصیلی خود به سادگی از برخی از بانک های وابسته به دانشگاه مورد نظر وام دریافت نمایند شرایط بازپرداخت وام های بانکی در سایر های اخیر تغییرات زیادی داشته است یعنی افراد می‌توانند خدمات ارز خود را نیز به سادگی در داخل بانک های قرارداد با دانشگاه فراهم سازند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در امارات متحده عربی

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

گروه ب (خوب) 1. American University of Sharjah 2. Khalifa University 3. United Arab Emirates University

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در امارات متحده عربی

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های کشور امارات در لیست مورد تأیید وزارت بهداشت قرار نگرفته‌اند.

دانشگاه های برتر در امارات متحده عربی

دانشگاه های برتر در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه امارات متحده عربی اولین و بهترین دانشگاه در کشور امارات است که از سال 1976 تأسیس شده و فعالیت خود را آغاز کرده است، این دانشگاه بیش از 14 هزار دانشجو را در خود جای داده است و به طور کلی از دانشگاه هایی است که توانسته شاخص های علمی بسیار قوی را مدنظر قرار دهد، این دانشگاه بسیار مشهور است و رشته های تدریس شده در آن بیشتر در لاین مهندسی، کشاورزی، مواد غذایی و آی تی است، همینطور رشته های علوم اجتماعی، پزشکی و علوم پایه را پوشش می‌دهد؛ جدیدترین رشته هایی که به این دانشگاه افزوده شده است علوم بهداشتی است. در هر صورت هیئت علمی شاخصی برای زیر شاخه های هنری در کشور امارات دیده می‌شود و خدمات گسترده‌ای نیز در این راستا دیده می‍‌شود. خدمات تحصیلی در این دانشگاه در سال های اخیر تغییرات زیادی داشته است. دانشگاه ابوظبی در کشور امارات یکی از دانشگاه های بی‌نظیر در جذب علوم و آموزش در سطح جهانی است به طوری که توانسته بیش از 7 هزار دانشجو را پوشش دهد. این دانشگاه زیر شاخه هایی از هنر و مدیریت و علوم کامپیوتر را پوشش داده است و در زمینه علوم اطلاعات نیز در آن تدریس صورت می‌گیرد. به طور کلی 24 رشته برای مقطع کارشناسی ارشد و 10 رشته نیز برای مقطع دکترا در این دانشگاه دیده می‌شود. شما نیاز به مدرک زبان تافل دارید و به طور کلی ریزنمرات شما باید ارائه شود. کالج عالی اطلاعات فناوری یکی از کالج های بسیار پیشرفته در کشور امارات است که توانسته در زمینه فناوری پیشرفته بسیار عالی عمل نماید. این کالج به طورکلی دانش محور بوده و پیشرفت زیادی در بخش علوم تدریسی از خود نشان می‌دهد. رشته های کسب و کار و مهندسی و علوم پایه و علوم بهداشت و درمان از گزینه های عالی در این کالج محسوب می‌شود و نمره شما در زبان آیلتس باید حداقل 6 باشد. ریز نمرات تحصیلی در کشور امارات به طور کلی اهمیت زیادی دارد. برای ورود به این دانشگاه باید در آزمون مشخصی شرکت نمایید. دانشگاه جمیرا یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور امارات است که در شهر زیبای دبی قرار دارد و از جدیدترین دانشگاه‌های این کشور محسوب می‌شود، دانشگاه جمیرا در سال 2012 تأسیس شد و به طور کلی از معماری و طراحی بی نظیری در این دانشگاه استفاده شده است. در این دانشگاه رشته های کسب و کار و بهداشت و درمان نیز دیده می‌شود؛ این دانشگاه دارای فضای تحصیلی بی نظیری است و توانسته در سال های اخیر امتیاز بالایی کسب کند. دانشگاه آمریکایی شارجه از دیگر دانشگاه های معتبر در کشور امارات است که تحت نظر دانشگاه هیوستون تگزاس است و به طور کلی خدمات علمی ارائه شده در این دانشگاه بی نظیر است. فضای تحصیلی در این دانشگاه بر اساس رشته های مهندسی تنظیم شده است به طوری که مهندسی الکترونیک، مهندسی کامپیوتر و برنامه نویسی و همینطور رشته جدید بیمه و بانکداری به این دانشگاه افزوده شده است. افراد برای تحصیل در این دانشگاه نیاز به ریزنمرات تحصیلی دارند و باید مدرک زبان تافل داشته باشند. تحصیل برای رشته های بازرگانی در این دانشگاه در یک فضای ایده ‌آل صورت می‌گیرد. سال تأسیس این دانشگاه 1997 اعلام شده است. دانشگاه عجمان کشور امارات در سال 2011 تأسیس شده است و به طور کلی در رشته های مهندسی برق و الکترونیک و مهندسی پزشکی و مهندسی طراحی و معماری به نتیجه خوبی رسیده است. این دانشگاه در رشته های مدیریتی بازاریابی و همینطور گروه زبان های خارجی نیز فضای تحصیلی خوبی ایجاد کرده است. رشته های داروسازی و دندانپزشکی در این دانشگاه به طور کلی شرایط خوبی دارد. امکانات ورزشی، اینترنت، کتابخانه و همینطور امکانات مربوط به بخش های فرهنگی نیز در این دانشگاه رویت شده است. شما می‌توانید از بورسیه های تحصیلی این دانشگاه نیز برخوردار شوید و شرایط تحصیل بسیار عالی در اختیار شما قرار می‌گیرد که قطعاً به نفع شما خواهد بود. دانشگاه علوم هوانوردی در سال 1991 تأسیس شده است. از مهمترین استانداردهای این دانشگاه ICAO ، WMO است. در این دانشگاه مهندسی کامپیوتر و مخابرات و هوا و فضا با امتیازهای خاصی دیده می‌شود. به طور کلی تحصیل برای رشته های خاص به زبان انگلیسی صورت می‌گیرد. برای تحصیل در این کشور باید در آزمون تعیین سطح زبان شرکت کنید.

نظام آموزشی امارات متحده عربی

نظام آموزشی امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در کشور امارات از سن 6 سالگی آغاز می‌شود و البته که این دوره تحصیل در کشور امارات اجباری است. تحصیل دانش‌آموز در مقطع دبستان 6 سال تحصیلی به طول می‌انجامد، این دوره تحصیلی تا 12 سالگی به صورت اجباری صورت می‌گیرد. تحصیل دانش‌آموزان اماراتی در این دوره رایگان است. در مدارس دولتی کشور امارات پسران جدا از دختران تحصیل می‌کنند. به طور کلی دروس اصلی که در این مقطع تدریس می‌شود شامل علوم دینی و زبان عربی و انگلیسی است و همینطور دروس ریاضی و علوم نیز از موارد مهم تحصیلی محسوب می‌شوند. فعالیت های هنر و فیزیک و موسیقی نیز بخشی از نظام آموزشی در کشور امارات در این بخش محسوب می‌شود. درس خانواده نیز برای دانش‌آموزان این مقطع وجود دارد. طول تحصیل در این مقطع به طور کلی بین 34 الی 36 هفته اعلام شده است. دوره راهنمایی در کشور امارات 3 سال زمان نیاز دارد و از 12 سالگی آغاز می‌شود این دوره تا 15 سالگی ادامه دارد، این دوره نیز مانند دوره ابتدایی اجباری است. دوره هایی که در مقطع راهنمایی در کشور امارات گذرانده می‌شوند شامل Advanced Placement, SAT, IB Diploma, IGCSE, GCE Advanced است. در نظر داشته باشید که در نهایت فرد می‌تواند مدرک دیپلم درجه دو داشته باشد. تحصیل برای دبیرستان در کشور امارات به دو صورت امکان پذیر است. هر دو صورت زمان تحصیل سه ساله ارزیابی شده است و از سن 15 تا 18 سال دنبال می‌شود، در نهایت به فرد مدرک دیپلم نظری داده می‌شود. در نظر داشته باشید که شما برای شرکت در دوره های فنی و حرفه ای می‌توانید در نهایت مدرک دیپلم فنی داشته باشید. مشخص است که این دوره شرایط ورود به دانشگاه را در اختیار شما قرار نمی‌دهد اما اجازه می‌دهد که بتوانید در یک مهارت خاص پیشرفت داشته باشید. حقیقت این است که تحصیل در کشور امارات شرایط مخصوص به خود را دارد یعنی افراد برای تحصیل در مدارس این کشور در صورتی که تبعه کشور امارات نباشد باید هزینه پرداخت کنند. این روال تحصیلی به طور جدی در چندین سال دنبال شده است. شما برای تحصیل در کشور امارات نیاز است که به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید چراکه اغلب دروس در این کشور به زبان انگلیسی تدریس می‌شود. قوانین تحصیل در کشور امارات مشخص است و افراد باید بتوانند طبق قوانین تعیین شده تحصیلات خود را به اتمام برسانند. مشخص است که برای تحصیل در کشور امارات باید سعی شود در ابتدا با فرهنگ زندگی این کشور آشنایی دقیق و کامل صورت بگیرد. در صورتی که در مدارس بین‌المللی این کشور تحصیل می‌کنید بهتر است بتوانید رویکردهای دقیق و اصولی را مدنظر قرار دهید، در هر صورت شما می‌بایست بتوانید مسیر تحصیل درستی را طی کنید در این زمینه هزینه تحصیل نیز لحاظ می‌شود. برخی از مدارس در کشور امارات از نظام آمریکایی برای تحصیل استفاده می‌کنند.

لیسانس در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در امارات متحده عربی

لیسانس در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در کشور امارات در مقطع لیسانس یک دوره 3 الی 4 ساله را به خود اختصاص می‌دهد. یکی از دلایلی که افراد تحصیل برای مقطع لیسانس در کشور امارات را انتخاب کرده‌اند اقامت کشورهای آمریکا و کانادا و انگلیس است. مشخص است که دانشجویان در این مقطع تحصیلی به طور کلی می‌توانند با گذشت دو سال به سادگی می‌توانید درخواست برای ادامه تحصیل در دانشگاه های امریکا و انگلیسی و کانادا داده و شرایط انتقال برای شما لحاظ می‌شود. شرایط تحصیل لیسانس در کشور امارات بی نظیر است و به طور کلی هزینه های که در این راستا ارزیابی شده است نیز ارزان و مناسب است. برای ورود به مقطع لیسانس در کشور امارات باید مدرک دیپلم 12 ساله داشته باشید، نیاز است که به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید و اغلب دانشگاه های دولتی این کشور مدرک زبان آیلتس با نمره 6 را تقاضا می‌کنند. به طور کلی زبان تدریس برای این مقطع عربی و انگلیسی است که برای دانشجویان بین‌المللی از زبان انگلیسی استفاده می‌شود. شما می‌توانید از کار دانشجویی نیز استفاده کنید. مدرک لیسانس کشور امارات قابلیت معادل سازی در دانشگاه های کانادا و آمریکا و انگلیس را دارد و خوشبختانه شرایط تحصیل در این مقطع بسیار ارزشمند است. وضعیت تحصیلی در مقطع لیسانس در کشور امارات رویکردهای مشخصی دارد. حقیقت این است که شرایط اخذ پذیرش لیسانس در کشور امارات نیاز است که بتوانید در یک یک آزمون ورودی بسیار ساده شرکت کنید که البته بسیار آسان‌تر از کنکور در ایران است.

فوق لیسانس در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در امارات متحده عربی

فوق لیسانس در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در کشور امارات به طور کلی برای مقطع فوق لیسانس 2 سال به طول می‌انجامد، دروس در این مقطع تحصیلی به دو زبان انگلیسی و عربی تدریس می‌شود. در نظر داشته باشید که دانشجویان فوق لیسانس می‌توانند پس از پایان تحصیلات خود یک دوره یک ساله کارآموزی بگذرانند تا به سادگی فضای درآمدزایی خوبی را فراهم سازند. شما پس از دوره تحصیل در این مقطع به سادگی امکان تغییر ویزای تحصیلی به کاری خواهید داشت. همینطور اجازه کار ضمن تحصیل به شما داده می‌شود. بسیاری از دانشگاه های کشور امارات شرایط بورسیه برای این مقطع تحصیلی را فراهم ساخته‌اند؛ به این ترتیب افراد می‌توانند بخش زیادی از هزینه تحصیل خود را از سوی دولت ارزیابی کنند. مشخص است که تحصیل برای مقطع فوق لیسانس در کشور امارات از نظر اقتصادی وضعیت خوبی دارد یعنی شما درگیر هزینه های اضافی نیستید. برای ورود به این مقطع نیاز است که مدرک لیسانس با ریزنمرات و همینطور معدل خوب داشته باشید. نیاز است که در یک آزمون مشخص شرکت کنید و سعی کنید به حد نصاب نمره برسید. در نظر داشته باشید که برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس در کشور امارات نیاز به ارائه یک پایان نامه دارد که شرایط تحصیل شما را به طور دقیق ارزیابی کند.

دکترا در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش دکترا در امارات متحده عربی

دکترا در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش دکترا در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در کشور امارات در مقطع دکترا حدود 3 الی 4 سال زمان نیاز دارد، مشخص است که دانشجویان می‌توانند در دانشگاه های مختلفی این دوره تحصیلی را ادامه دهند. در نظر داشته باشید که به طور کلی اگر در یکی از دانشگاه های کشور امارات پذیرفته شوید می‌توانید در شعبه های آن دانشگاه در سایر کشورها نیز تحصیل کنید، یک مثال ساده در این زمینه تحصیل در دانشگاه هریوت وات از سوی دولت انگلیس است که به شما اجازه داده می‌شود که به سادگی مسیر تحصیلی خوبی داشته باشید. در نظر داشته باشید که مقطع دکترا در کشور امارات در شهر دبی با کیفیت بسیار بالا و رزومه تحصیلی بی نظیر مدنظر قرار می‍گیرد، امکانات تحصیلی در این زمینه اهمیت زیادی دارد، رزومه تحصیلی شما در مقطع فوق لیسانس بسیار مهم است و مشخص است که افراد باید پیشینه های علمی خوبی داشته باشند. در آخرین اطلاعاتی که به دست ما رسیده است، افراد نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره 7 دارند و البته مدرک زبان تافل نیز در این راستا اهمیت زیادی دارد. دکترا در کشور امارات خود یک منبع درآمدزایی عالی است یعنی افرادی که در این مقطع تحصیل می‌کنند به سادگی شرایط ورود به بخش های تحقیقاتی را دارند و پذیرش آن‌ها در مراکز دولتی نیز صورت می‌گیرد. مراکز دولتی و همینطور سایر بخش ها نیز دارای شرایط تحصیل خوبی هستند. این دوره در 8 ترم تحصیلی آموزش داده می‌شود که تنها دو ترم آن به صورت حضوری است و سایر بخش ها به صورت پژوهش و غیر حضوری صورت می‌گیرد. افراد در این دوره تحصیلی شانس اخذ تابعیت کشور امارات را نیز خواهند داشت. برای پذیرش دکترا در کشور امارات باید در ابتدا پاسپورت معتبر با اعتبار حداقل 6 ماه داشته باشید و همینطور نیاز به دو صفحه خالی دارید. نیاز است که فرم مخصوص ویزا تکمیل شود افراد باید 12 قطعه عکس پاسپورتی داشته باشند نیاز است که نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر ارائه شود افراد باید نامه تمکن مالی داشته باشند باید بتوانید از دانشگاه مورد نظر برگه تأییدیه دریافت کنید کپی از فیش واریزی دانشگاه نیاز است افراد باید آخرین مدرک تحصیلی خود را ارائه دهند. کپی واریزی هزینه های ویزا اهمیت زیادی دارد. افراد باید گواهی پزشکی خوبی ارائه دهند ویزای دانشجویی کشور امارات 1 سال اعتبار دارد ولی افراد می‌توانند آن را تمدید کنند. در صورتی که مدارک شما برای اخذ ویزای تحصیلی کشور امارات کامل باشد بین 2 الی 5 هفته زمان نیاز است که ویزا صادر شود. در نظر داشته باشید که به طور کلی ویزای دانشجویی در این کشور هزینه 1000 الی 3000 درهمی را مدنظر قرار می‌دهد؛ شما برای تمدید ویزای این کشور باید هزینه 500 درهمی مدنظر قرار دهید.

تحصیل پزشکی در امارات متحده عربی

تحصیل پزشکی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل پزشکی در امارات به صورت پیوسته امکان پذیر نیست و شما می‌بایست در ابتدا ورود به رشته هایی مانند زیست‌شناسی و یا رشته های علوم پایه داشته باشید و لیسانس دریافت نمایید، پس از این دوره در یک آزمون شرکت خواهید نمود که شرایط برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس شما در بخش پزشکی را فراهم می‌شود. در نظر داشته باشید این روش بسیار آسان‌تر از پذیرش پزشکی با کنکور است؛ دوره هایی که در این رشته به شما تدریس می‌شود بسیار کاربردی بوده و شرایط کار بی‌نظیری دارد. حقیقت این است که برای تحصیل پزشکی در امارات نیاز است که یک سری اصول به طور دقیق ارزیابی شود: اول اینکه افراد باید مدرک دیپلم دوازده ساله داشته باشند نیاز است که نامه از دانشگاه ارائه دهند، بسیار مهم است که بتوانید نامه تمکن مالی داشته باشید، در این راستا می‌بایست شرایط پذیرش افراد نیز ارزیابی شود. برای تحصیل پزشکی در امارات بسیار مهم است که بتوانید رتبه های علمی بالایی داشته باشید.

تحصیل دندانپزشکی در امارات متحده عربی

تحصیل دندانپزشکی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط تحصیل دندانپزشکی در امارات نیز مانند پزشکی است یعنی افراد نمی‌توانند به صورت پیوسته وارد این رشته شوند و نیاز است که شخص در ابتدا یک لیسانس در رشته مرتبط اخذ نماید و سپس برای مقطع فوق لیسانس خود ورود به شاخه دندانپزشکی داشته باشد در هر صورت داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 اهمیت زیادی دارد.

تخصص پزشکی در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در امارات متحده عربی

تخصص پزشکی در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که به فکر تخصص پزشکی در امارات هستید ما به شما تحصیل در داروسازی در کالج داروسازی دبی را پیشنهاد می‌کنیم، این کالج در سال 1992 به عنوان یک موسسه خصوصی فعالیت خود را آغاز کرده است و امروزه شرایط اخذ مدرک لیسانس و دو مدرک فوق لیسانس در رشته فرمولاسیون نیز در این کالج دیده می‌شود، همینطور می‌توانید در دانشکده داروسازی عجمان نیز تحصیل کنید، این دانشگاه نیز شرایط بسیار عالی را برای داروسازی مدنظر قرار دارد. شما برای تخصص در این رشته دوره های داروسازی بالینی، کارشناسی داروسازی و همینطور شیمی دارویی و اطلاعات دارویی را مطالعه می‌کنید. برنامه PHARMD نیز در دوره تخصص داروسازی در امارات دیده می‌شود. دوره تحصیلی به زبان انگلیسی ارائه می شود و به طور کلی پیشرفت در طب سنتی و داروسازی در این دانشگاه فراهم شده است. شما می‌توانید پس از این دوره تحصیلی به عنوان استاد علوم دارویی مشغول به تحصیل شوید، این شغل به طور کلی فضای شغلی بسیار عالی برای افرادی است که می‌توانند در دانشگاه های مختلفی تحصیل کنند. مشخص است که افراد پس از تخصص در تخصص پزشکی در امارات می‌توانند حضور در انجمن داروسازان داشته باشند، همینطور فعالیت های مشخصی در زمینه EMA و EPS در امارات دیده می‌شود و فعالیت های مشخصی در راستای ارتقای فعالیت های داروخانه‌ای در این کشور صورت می‌گیرد. به افراد کد حرفه ای داروسازان داده می‌شود. شهریه‌ای که برای تخصص پزشکی در این رشته دیده می‌شود حدود 50 هزار درهم امارات است. اهدافی که در این دوره دیده می‌شود آگاهی های لازم در زمینه های پایه علم داروسازی و همینطور آگاهی های لازم در زمینه مهارت و تکنیک های تولید و توسعه دارویی است، شما می‌توانید آگاهی های لازم در زمینه ساخت دارو و غربالگری را یاد بگیرید. شرایطی در نظر گرفته می‌شود که از کاربردهای مکمل های گیاهی و اصول فیتوتراپی نیز اطلاعاتی به دست آورید. انتخاب صحیح دارو و همینطور رژیم دارویی از بخش های مهم این بخش است. در نظر داشته باشید که دوره های کارآموزی این رشته از اهمیت زیادی برخوردار است.

تخصص دندانپزشکی در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در امارات متحده عربی

تخصص دندانپزشکی در امارات متحده عربی و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تخصص دندانپزشکی در امارات به صورت یک دوره 4 ساله پس از اخذ فوق لیسانس است که به آن دکترای تمام دندانپزشکی نیز گفته می‌شود. برای تخصص دندانپزشکی در امارات نیاز است که مدرک زبان آیلتس بالایی داشته باشید و همینطور سعی کنید در شاخه مشخصی آزمون دهید. این دوره به نوبه خود با سخت گیری های همراه است. در نظر داشته باشید که برای تخصص دندانپزشکی در امارات شرکت در آزمون های عملی اهمیت بسیار زیادی دارد و باید بتوانید آزمون‌ها را به خوبی پشت سر بگذارید. این دوره تحصیلی بسیار پول‌ساز است و مدرک معادل آن در سایر کشورهای معتبر دنیا نیز ارزیابی می‌شود.

رشته های غیر پزشکی در امارات متحده عربی

رشته های غیر پزشکی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از بهترین رشته های تحصیلی در کشور امارات علوم و فناوری اطلاعات است و به طور کلی رشته های وابسته به مهندسی از رشته های درآمدزا بسیار عالی در کشور امارات هستند که شامل طرح بورسیه نیز می‌شود. در نظر داشته باشید که بورسیه تحصیلی برای رشته های علوم پایه نیز در این شور لحاظ شده است. افرادی که در بخش هنری و طراحی به مهارت خوبی دست یافته‌اند به سادگی این امکان را خواهند داشت که از تحصیل در کشور امارات لذت ببرند. مشخص است که تحصیل در این کشور برای رشته های وابسته به اقتصاد و شهرسازی نیز رویکرد خوبی دارد. اینطور که شرایط تحصیل در کشور امارات نشان می‌دهد همه افرادی که قصد دارند تحصیل خوبی در کشور امارات داشته باشند باید مدارک لازم را ارائه دهند در هر صورت مسیر تحصیل در کشور امارات باز است و هیچ مشکلی در این زمینه دیده نمی‌شود، مثلاً اگر بخواهید در رشته مهندسی نفت در کشور امارات تحصیل کنید شرایط بسیار عالی پیش روی شما قرار می‌گیرد این در حالی است که مسیر تحصیل برای رشته هوا و فضا کمی گران قیمت است. شما می‌توانید برای تحصیل در این کشور یک سری مدارک مشخص را ارزیابی کنید، مثلاً مدارک زبان مناسب داشته باشید و یا رزومه علمی خوبی داشته باشید. تحصیل در رشته های مختلف در این کشور از نظر اعتبار بسیار عالی است. بورسیه تحصیلی کشور کشور امارات از دسته بورسیه‌های بسیار ارزشمند محسوب می‌شود.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در امارات متحده عربی

خطرات احتمالی برای دانشجویان در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1- مردم امارات به عقاید دینی خود اهمیت زیادی می‌دهند پس اگر به عقاید دینی فردی بی‌احترامی کنید قطعاً زیر سوال می‌روید. 2- در صورتی که از قوانین تحصیل در امارات سرپیچی کنید به سادگی از دانشگاه اخراج می‌شوید. 3- در این کشور دزدی زیادی صورت می‌گیرد پس باید حواستان به کیف و جیبتان باشد. 4- سعی کنید بین تحصیل و کار هماهنگی درستی داشته باشید تا آسیب نبینید.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در امارات متحده عربی

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدرسه بین‌المللی کمبریج یکی از بهترین مدارس در کشور امارات است که مدل آموزشی در این مدرسه به سبک مدارس انگلیس بوده و زبان یادگیری دروس نیز انگلیسی است، سن پذیرش در این مدرسه از 4 الی 18 سال است و هزینه ای که برای تحصیل سالانه در این مدرسه لحاظ می‌شود بیش 25.300 درهم است. مدرسه بین‌المللی استرالیا در امارات قرار دارد که از مدل آموزشی بین‌المللی تبعیت می‌کند؛ زبان تدریس در این مدرسه انگلیسی بوده و کودکان 3 الی 18 سال را بر می‌گیرد، هزینه تحصیل در این مدرسه بیش از 49.150 درهم است. رضایت از این مدرسه بیش از 99 درصد است. آکادمی عجمان دارای مدل آموزش بین‌المللی و زبان انگلیسی برای تدریس بوده و رده های سنی 3 الی 18 سال را پوشش می‌دهد، هزینه تحصیل در این آکادمی بیش از 55.800 درهم اعلام شده است. مدرسه آپ تاون یک مدرسه بین‌المللی در امارات است که از زبان انگلیسی برای تحصیل استفاده می‌کند و رده سنی 3 الی 18 سال را به هزینه سالانه 67.500 درهم پوشش می‌دهد. رضایت از تحصیل در این مدرسه بیش از 80 درصد است. مدرسه دبی در امارات بهترین مدرسه از نظر طرح درس و امکانات درسی محسوب می‌‍‌شود به طوری که از مدل آموزشی بین‌المللی برای تحصیل در آن استفاده می‌شود، رده های سنی 3 الی 18 سال پوشش داده شده است و هزینه تحصیل در این مدرسه بیش از 91.000 درهم است و در لیست مدارس گران قیمت قرار دارد. مدرسه مواکب در امارات از مدل آموزشی آمریکایی پیروی می‌کند و زبان تحصیل در این مدرسه انگلیسی و رده سنی تحصیل 4 الی 18 سال است و هزینه‌ای حدود 29.600 درهم را پوشش می‌دهد. مدرسه مالارگ یکی از مدارس ارزان قیمت در امارات است که از مدل آموزشی هند پیروی می‌کند اما زبان تحصیل در این مدرسه انگلیسی بوده و رده های سنی 6 الی 18 سال را پوشش می‌دهد؛ هزینه تحصیل در این مدرسه تنها 9.716 درهم اعلام شده است. مدرسه المظهر یکی از مدارسی است که برای رده های سنی 3 الی 13 سال مناسب بوده و زبان انگلیسی تحصیل در این مدرسه استفاده می‌شود و هزینه آن نیز 29.000 درهم است در نظر داشته باشید که کالج جمیرا در امارات برای گروه های 11 الی 18 سال بسیار عالی بوده و زبان تحصیل در این کالج نیز انگلیسی اعلام شده است و البته هزینه تحصیل بیش از 71.508 درهم ارزیابی شده است.

چاپ مقالات علمی در امارات متحده عربی و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در امارات متحده عربی و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مقالات علمی در امارات بیشتر در بخش کامپیوتر و بیمه مورد تأیید اساتید این کشور قرار می‌گیرد و اغلب اساتید معتقد هستند که هر یک از مقالات چاپ شده حکم یک آجر برای ساختن یک دیوار بلند را دارد بنابراین با چاپ مقالات در امارات مسیر تحصیلی برای شما آسان‌تر می‌شود.

شرکت در آزمون های بین المللی در امارات متحده عربی

شرکت در آزمون های بین المللی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از آزمون های بین‌المللی که در امارات دیده می‌شود در زمینه بهبود ارتباط با دیگران است. در نظر داشته باشید که افراد باید در این زمینه سطح زبان خود را تقویت کنند تا بتوانید به صورت منظم با مردم امارات ارتباط بگیرند. دوره های زبان در امارات به صورت فشرده و منظم و مجازی دنبال می‌شود. سطح زبان در 4 بخش مهم تأکید دارد. شما می‌توانید دوره های IELTS ، TOFEL، TOEIC ، BULATS ، YLE را نیز بگذرانید این دوره ها در نهایت با یک آزمون بین‌المللی همراه هستند.

کنفرانس های علمی در امارات متحده عربی

کنفرانس های علمی در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1- کنفرانس بین‌المللی یادگیری زبان 2- یازدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی و علوم و مدیریت 3- کنفرانس بین‌المللی مهندسی شیمی و بیوشیمی 4- بیست و ششمین کنفرانس بین‌المللی روان شناسی و تحقیقات زبان 5- چهارمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی فناوری اطلاعات 6- دهمین کنفرانس بین‌المللی شبکه و امنیت ارتباطات 7- دهمین کنفرانس بین‌المللی عصب شناسی 8- دهمین کنفرانس جهانی آب 9- بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی بهداشت و سلامتی

جشن های دانشگاه ها در امارات متحده عربی

جشن های دانشگاه ها در امارات متحده عربی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جشن روز ملی دبی در دانشگاه های این کشور برگزار می‌شود و تاریخ آن دوم دسامبر است و به طور کل یکی فضای بسیار عالی دارد. جشن موسیقی در برخی از دانشگاه های امارات صورت می‌گیرد و در ماه ژوئن به مدت یک هفته برگزار می‌شود و نمایش‌های بسیار عالی را در برگرفته است. در دانشگاه های این کشور فستیوال طلا نیز دیده می‌شود که هدف اصلی آن آشنایی با سازندگان طلا و جواهرات و زیورآلات است. به طور کلی این فستیوال یک دوره یک هفته‌ای را در بر می‌گیرد.