مهاجرت به کانادا

در این مقاله تلاش کرده‌ایم از روش‌های مهاجرت به کشور کانادا نام ببریم که از این روش‌ها می‌توان به سرمایه‌گذاری در کانادا، تحصیل در کانادا، کار در کانادا، پناهندگی، تولد و ازدواج اشاره کرد. مهاجرت به کانادا به نسبت سایر کشورها آسان‌تر است و به همین دلیل میزان مهاجرپذیری این کشور طی سال‌های اخیر در مقایسه با گذشته به مراتب بیشتر شده است.

مقدمه

به‌طور ‌کلی نرخ بیکاری در کانادا، طی ده سال گذشته، روند کاهشی داشته است؛ این مسئله نشان می‌دهد که این کشور به نوبه خود توانسته در لیست کشورهای ایده‌آل از نظر کار قرار بگیرد. یافتن کارفرما در کانادا کار آسانی نیست؛ اما روش‌های دیگر از جمله خوداشتغالی یا به‌کارگیری تخصص‌های فردی می‌تواند روش‌های مناسبی برای مهاجرت به کانادا محسوب شود. در نظر داشته باشید که اخذ ویزای این کشور بین 1 الی 9 ماه، بسته به نوع ویزای درخواستی، زمان نیاز دارد.

مهاجرت به کانادا در حال حاضر، بیشترین متقاضیان را در جهان به خود اختصاص داده است. رشد حدود 60 درصدی آمار مهاجران به این کشور، نشان‌دهنده شرایط مطلوب این کشور برای کار و زندگی است.

اگر شما قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشید باید حتماً از امتیاز زبان انگلیسی (آیلتس) برخوردار باشید و همچنین علاوه بر تمکن مالی، مدرک تحصیلی یا مهارت شغلی عالی کسب کرده باشید. مهاجرت به کشور کانادا بدون داشتن شرایط فوق تقریباً غیرممکن است؛ مگر آن‌که فرد مهاجر از طریق ازدواج یا دعوتنامه خویشاوندان به این کشور مهاجرت کند که البته این روش مهاجرتی قوانین خاص خود را دارد.

 بهترین و سریع‌ترین راه‌های مهاجرت به کانادا مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری است. برای مهاجرت تحصیلی و دریافت کمک هزینه، شما علاوه بر نمره آیلتس بالا نیاز به اثبات خود دارید که این امر از طریق مقالات تاییدیه استاتید و غیره صورت می‌گیرد.

روش‌های مهاجرت به کانادا

 

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به عنوان مثال یکی از روش‌های بسیار مهم، مهاجرت به کانادا با هدف سرمایه‌گذاری است. این موضوع را به طور دقیق برای بار اول در این بخش بررسی می‌کنیم در نظر داشته باشید که به طور کلی افرادی که قصد سرمایه‌گذاری، خرید ملک، ثبت شرکت و همینطور کار و کارآفرینی را دارند استان کبک کانادا را انتخاب می‌کنند در بخش‌های بعد توضیح داده می‌شود که چرا استان کبک یک انتخاب هوشمندانه محسوب می‌شود. در این استان پتانسیل سرمایه‌گذاری بسیار زیاد وجود دارد.

 • از دیگر روش‌های مهاجرت به کانادا می‌تواند کارآفرینی استانی باشد. استفاده از واژه استانی در این بخش عمدأ آمده است تا متوجه شوید هر یک از استان‌های این کشور شرایط مربوط به خود را برای کارآفرینی دارند و شرایط هرگز یکسان نخواهد بود. این گزینه مخصوص افرادی است که دارای تجربیات مدیریتی بسیار عالی در بخش‌های تجاری و همینطور کشاورزی هستند.
 • مهاجرت به کانادا از طریق تخصص از دیگر روش‌های موجود است که البته در لیست مهاجرت‌های کاری قرار می‌گیرد. در این روش آنچه اهمیت دارد تخصص فرد و همینطور سواد وی است.
 • ویزای تحصیلی و دانشجویی از دیگر روش‌های مهاجرت به کانادا محسوب می‌شود که در لیست روش‌های سریع قرار می‌گیرد. اقامت در این روش موقتی است و مربوط به طول تحصیل افراد خواهد بود.

نکته: در صورت همراهی والدین ریسک پذیرش ویزا تا 100 درصد افزایش پیدا می‌کند و بهتر است بچه‌ها 12 سال به بالا باشند که مشکل حضانت نداشته باشند یعنی در دوران دبستان فقط در صورت داشتن اقوام درجه یک در کانادا می‌توان اقدام کرد.

همینطور روش‌های دیگر مانند ازدواج و تولد می‌تواند برای مهاجرت به کانادا مناسب باشد. پناهندگی به کانادا نیاز به بررسی پروسه‌های دقیق و حساس دارد و همینطور اقامت کانادا با اجاره‌خانه پروسه زمان‌بری است.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 شریک بزرگ اقتصادی کانادا ایالت متحده آمریکا است و این موضوع سبب گردیده موسسات اقتصادی بسیاری در کانادا رشد کنند. در همین راستا علاقه‌مندان بسیاری قصد دارند که با شناخت فرصت‌های سرمایه گذاری کانادا به بازار جهانی دست پیدا کنند. به طور کلی می‌توان گفت متقاضیان سرمایه‌گذاری در این کشور از طرق مختلف همانند خرید ملک، کارآفرینی، ثبت شرکت و پرداخت سرمایه‌ای به بازار کانادا می‌توانند اقدام به سرمایه‌گذاری نمایند.

اما در نهایت باید بررسی شود که کدام یک از روش‌های سرمایه‌گذاری منجر به اخذ اقامت و تابعیت کشور کانادا خواهد شد. برای انتخاب بهترین سرمایه‌گذاری در کانادا شما عزیزان می‌توانید با مطالعه قسمت ‌بعدی این مقاله با شرایط انواع سرمایه‌گذاری در کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا از این طریق بیشتر آشنا شوید.

طبق گزاراشات انجام شده، کانادا یکی از بهترین کشورهایی است که می‌توان در آن سرمایه‌گذاری کرد؛ زیرا یکی از 10 کشور برتر برای شروع این کار است. از آنجا که این کشور دارای منابع طبیعی بسیار غنی است و هم‌چنین نیروی کار بسیار ماهری دارد. چندین راه حل وجود دارد تا کسانی که قصد دارند از طریق سرمایه‌گذاری مهاجرت کنند با آگاهی بیشتری اقدام به چنین کاری کنند. ما در این مطلب در مورد آنها توضیح خواهیم داد.

توضیحات بیشتر در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

این نوع سرمایه‌گذاری برای افرادی که قصد مهاجرت دارند به صورت غیر فعال است؛ زیرا که پول آنها توسط دولت کانادا برای یک سرمایه اقتصادی در جریان خواهد بود. اما باید به این نکته توجه داشته باشند که باید در یکی از شهرهای کانادا که دولت تعیین می‌کند زندگی کنند.

طبق این منشور و برنامه، حقوق افراد تضمین خواهد شد و می‌توانند اقامت دائم را کسب کنند؛ هم‌چنین لازم به ذکر است افراد می‌توانند بعد از به پایان رسیدن دوره اقامت خود در شهر مورد نظر، برای بار دوم در یکی دیگر از شهرهای کانادا سرمایه‌گذاری کرده و در آن شهر زندگی کنند.

شاید به نظر برسد 750000 نرخ زیادی است، در این صورت می‌توانند تقاضای وام کنند و کشور کانادا با کم‌ترین سود 750000 دلار را به آنها خواهد داد. با این وجود هم ‌می‌توانند در این کشور اقامت بگیرند و هم در بهترین کشور دنیا سرمایه‌گذاری کرده باشند. برای اقامت از طریق سرمایه‌گذاری هیچ‌گونه محدودیت سنی و تحصیلی وجود ندارد.

نکته: فرد سرمایه‌گذار و خانواده‌اش باید از نظر جسمی و روحی در سلامت باشند؛ هم‌چنین هیچ‌گونه محدودیت زبانی وجود دارد. هر کس با هر میزان توانایی از زبان انگلیسی می‌تواند به کشور کانادا مهاجرت کرده و جز سرمایه‌گذاران این کشور باشد.

اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

کانادا یکی از محبوب‌ترین مقصدها برای مهاجران سرمایه‌گذاری که مایل به جابجایی هستند می‌باشد. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری در نظرسنجی‌های تطبیقی ​​عمده کشورهای صنعتی رتبه بالایی دارد. سرمایه‌گذاری در کانادا روش ایده‌آل برای تأمین اقامت دائم است. ما راه‌حل‌های جامع، مهاجرتی موقت، سرمایه‌گذاری و جابجایی را برای متقاضیان ارائه می‌دهیم.

تنها در سال  گذشته متقاضیان اقامت با سرمایه‌گذاری 74.4٪  افزایش‌ یافته است. مجوز کانادا با سرمایه‌گذاری، دیگر جزو مجوزهای معدودی نیست. برنامه‌های سرمایه‌گذاری مهاجرت کانادا اکنون سریع‌ترین روش اقامت در حال رشد قانون مهاجرت کانادا است؛ زیرا مردم متوجه می‌شوند که اقامت توسط سرمایه‌گذاری تنها باعث اخذ اقامت نمی‌شود، بلکه می‌تواند بخشی از برنامه‌های شخصی و مالی مؤثر را نیز ایفا کند. کانادا برنامه‌های مهاجرتی مبتنی بر سرمایه‌گذاری مستقر و پرکاربرد را ارائه می‌دهد که دارای اقامت دائم هستند.

سیستم حکومتی کنفدراسیون کانادا و هنجارهای اجتماعی این کشور “جایگزین اروپایی” را برای سرمایه‌داری بی‌پرده ایالات‌متحده ارائه می‌دهد. کانادا مزایای اجتماعی به سبک اروپایی با سطح نسبتاً بالای مالیات و کیفیت زندگی بی‌نظیر ارائه می‌دهد.

بر اساس الگوی کانادایی، مهاجران تجاری می‌توانند از مزایای یک برنامه مراقبت‌های بهداشتی ملی، آموزش ارزان‌قیمت و یک سیستم ملی بازنشستگی برخوردار شوند که درآمد سالانه قابل‌اندازه‌گیری را پس از بازنشستگی فراهم می‌کند.

مهاجرت تجاری با اخذ اقامت دائم در کانادا شامل برنامه سرمایه‌گذار مهاجرین کبک (QIIP)، برنامه کارآفرینی کبک، خود کبک، چندین برنامه کارآفرین نامزد استانی، برنامه آزمایشی سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذار مهاجرین فدرال (IIVC) و برنامه آزمایشی فدرال است.

درحالی‌که برنامه‌های مختلف کارآفرینی و خوداشتغالی با هدف افرادی با ارزش خالص شخصی متوسط ​​انجام می‌شود که قصد ایجاد و اداره یک تجارت در کانادا را دارند، برنامه‌های سرمایه‌گذار مناسب افرادی با ارزش خالص بالا است که مایل به انجام سرمایه‌گذاری منفعلانه با هیچ‌گونه تعهدی برای ایجاد یک تجارت نیست.

مزایای اقامت کانادا توسط سرمایه‌گذاری:

 • مالیات بر مرگ یا وراثت
 • بدون مالیات بر درآمد جهانی
 • دارای رتبه‌بندی اقتصادی AAA
 • محیط تجاری مناسب
 • اعطا اقامت دائم – در هنگام ورود
 • محدودیتی در خرید ملک نیست
 • دقیقاً قانونی، حسابداری و سیاسی مانند انگلیس
 • قوانین سرمایه‌گذاری مؤثر مالیاتی
 • تابعیت دوگانه مجاز است
 • حداکثر محدودیت سنی نیست
 • دسترسی به آموزش رایگان
 • دسترسی به مدیکر
 • فرایند سریع و آسان برای تأمین اقامت دائم شما

الزامات شهروندی کانادا

سرمایه‌گذاران و اعضای خانواده آن‌ها که سه سال از چهار سال (1،095 روز) قبل از درخواست در کانادا زندگی کرده‌اند، دانش کافی از زبان انگلیسی و یا فرانسوی دارند، سابقه کیفری ندارند و از حقوق و مسئولیت‌های آن‌ها آگاهی کسب کرده‌اند. تابعیت و همچنین درک تاریخ کانادا، ارزش‌ها، نمادها از موارد واجد شرایط درخواست تابعیت هستند.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک

خرید ملک در کانادا با توجه به مناظر دیدنی، سبک زندگی آمریکایی و ثبات سیاسی حاکم بر جامعه جذابیت خوبی برای متقاضیان خارجی داشته است. نکته مهم دیگر اینکه بازار بین‌المللی ملک در کانادا هنوز جوان است و توانسته در سال‌های اخیر عملکرد خوبی داشته باشد.

قوانین و مقررات خرید ملک در کانادا کاملاً متفاوت است؛ بنابراین بسیار مهم است که خرید ملک در کانادا با تحقیقات قبلی صورت گیرد. خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت سرمایه‌گذار بر روی ملک نخواهد شد؛ بنابراین متقاضیان باید توجه داشته باشند که اگر قصد کسب اقامت و تابعیت کانادا را دارند بهتر است از طریق کارآفرینی و ایجاد یک کسب و کار نو و ایجاد اشتغال اقدام به مهاجرت نمایند.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی

به طور کلی تمامی ایالات کشور کانادا، هر کدام حداقل دو روش سرمایه‌گذاری و کارآفرینی دارند؛ اما محبوب‌ترین آن‌ها در ایالت بریتیش کلمبیا است. این ایالت در 14 مارس 2019 به تازگی روش جدیدی را به صورت آزمایشی اجرا کرده است. به صورت کلی دو روش محبوب در این استان مورد استفاده بسیاری از سرمایه‌گذاران ایرانی قرار گرفته است.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در کانادا و ثبت شرکت در کانادا است. شرکت‌هایی که در کانادا ثبت می‌شوند یا در قالب فدرال مشغول فعالیت و تاسیس قرار می‌گیرند و یا در زمره فعالیت‌های استانی. برای ثبت شرکت در کشور کانادا نیاز به مدارکی همچون طرح تجاری موفق دارد.

سرمایه اولیه و روال استاندارد فعالیت تجاری از ملزومات ثبت هر نوع شرکت در کشور کانادا است. نکته قابل توجهی که باید به آن پرداخت این است که با ثبت شرکت توسط اتباع خارجی، آن‌ها صاحب اقامت نخواهند شد. به معنی دیگر برای دریافت اقامت کشور کانادا، صرف ثبت شرکت کمکی به شما نخواهد کرد.

سرمایه‌گذاری در استان کبک

برنامه سرمایه‌گذاری برای مهاجرت به استان کبک به شرح زیر خواهد بود:

کسانی که قصد دارند در این شهر از کشور کانادا سرمایه‌گذاری کنند باید دارای بودجه‌ای متوسط به بالا باشند تا بتوانند به راحتی کاراهای مهاجرت را انجام دهند. سرمایه‌گذاران باید حدود 750000 دلار که با نرخ پول کانادا 800000 دلار می‌شود سرمایه داشته باشند.

این مقدار می‌تواند در شهر کبک به مدت 5 سال بدون هیچ بهره‌ای افراد را در امنیت مالی قرار دهد. با این مقدار سرمایه می‌توان 24 تا 36 ماه اقامت دائم را داشته باشند و هم‌چنین این امکان را می‌دهد که افراد سرمایه‌گذار نه تنها خود بلکه بدون هیچ مشکلی خانواده خود را به کانادا بیاورند و برای تک تک اعضای خانواده اقامت دائم بگیرند.

یکی از ویژگی‌های سرمایه‌گذاری در کانادا و به خصوص در شهر کبک این است که بعد از مدت زمان 5 سال دولت کانادا تمامی سرمایه را به سرمایه‌گذاران پس خواهد داد. پس کسانی که قصد دارند از طریق سرمایه گذاری به کشور کانادا مهاجرت کنند نباید از بابت سرمایه و پولی که خرج خواهند کرد هیچ‌گونه نگرانی داشته باشند.

زیرا بعد از پایان اقامت، آنها می‌توانند دوباره صاحب سرمایه خود شوند. این برنامه برای فرانسه زبان‌ها همیشه باز است و هر زمانی که خواستند می‌توانند برای پیگیری و اطلاع از جزئیات امور با کشور کانادا در تماس باشند؛ اما برای افرادی که با زبان انگلیسی صحبت می‌کنند این برنامه محدودیت معینی خواهد داشت و باید هر چه زودتر اقدامات لازم را به عمل آورند.

در این بخش هدف اصلی ما سرمایه‌گذاری در استان کبک است.

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری سه روش وجود دارد که یک به یک مورد ارزیابی قرار می‌گیرد:

 1. شرط اول دارایی است که شما برای سرمایه‌گذاری در استان کبک باید برخوردار باشد. این دارایی می‌تواند شامل املاک، حساب‌ها و همینطور بیزینس باشد که حداقل رقم در نظر گرفته شده برای آن 2 میلیون دلار کانادا است و باید قصد ماندن در کبک را داشته باشند. در نظر داشته باشید افرادی که کمتر این مبلغ را دارند عموماً در روش سرمایه‌گذاری به مشکل بر می‌خورند. سرمایه‌گذاری در کانادا نیاز به بودجه بالایی دارد.
 2. دومین شرطی که برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری در استان کبک دیده می‌شود دارا بودن حداقل دو سال سابقه بیزینسی است. فرد باید صاحب بیزنس بوده باشد و یا مدیر رده بالای بیزینسی باشد؛ همینطور پروانه مطب پزشکی فعال در طول 5 سال اخیر قابل قبول خواهد بود.
 3. سومین شرط مطرح شده در این مسیر سپرده‌گذاری غیر قابل برگشت به مبلغ 250 هزار دلار کانادا در یکی از بانک‌های مورد تأیید استان کبک محسوب می‌شود و یا 1میلیون و 200 هزار دلار با بازگشت بدون سود بعد از 5 سال.

یک نکته مهم در این زمینه وجود دارد، ارقام اعلام شده در این مقاله طبق آخرین آمار به دست آمده است و مبرهن است که عدد و رقم به شکل روزانه تغییر می‌کند؛ بنابراین اگر قصد شما مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری است باید به روز‌ترین آمار موجود را مورد ارزیابی قرار دهید.

 شرط اصلی قصد اقامت داشتن در کبک است. افراد بعد از دریافت کارت پی آر یا همان اقامت دائم می‌توانند جا به جا شوند؛ ولی نکته قابل توجه این که لندینگ یا فرود این افراد باید حتما در کبک باشه و تا زمان دریافت کارت اقامت باید در کبک بمانند که عموما 3 ماه زمان می‌برد.

شرایط سنی, سطح زبان و سطح تحصیلات هم طبق جدول امتیازبندی حتما محاسبه می‌شود. شما برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری نیاز به مدرک تحصیلی و یا مدرک زبان انگلیسی و فرانسوی ندارید.

 مزایای کشور کانادا برای سرمایه‌گذاری

سرمایه‌گذاری در کانادا از جهات مختلف مورد بررسی بسیاری از افراد قرار می‌گیرد به همین دلیل سعی گردید در این قسمت به مزایای سرمایه‌گذاری در کانادا بپردازیم. کشور کانادا با توجه به توافق نامه‌هایی که با جامعه بین‌المللی دارد می‌تواند برای تمام سرمایه‌گذاران در این کشور سودمند باشد و افراد می‌توانند با سرمایه‌گذاری در این کشور به بازار جهانی دست پیدا کنند.

از طرفی کارمزد‌ها و دستمزدهای کارگران و افراد ماهر در مقایسه با ایالات امریکا از هزینه‌های کمتری برخوردار است که این خود نکته مثبتی برای سرمایه‌گذاران است؛ علاوه بر آن کشور کانادا توانسته با به کار بردن سیاست‌های هوشمندانه مهاجرتی، بهترین و زبده‌ترین نیرو کار را به خود جذب کند که این امر موفقیت در کسب و کار و سرمایه‌گذاری را در این کشور با سود دو چندان رو برو خواهد کرد.

برنامه سرمایه‌گذار مهاجرین کبک در سال 1986 تأسیس‌شده است. این برنامه به این منظور امکان‌پذیر است تا بازرگان و خانواده‌هایشان به‌عنوان اقامتگاه دائم به استان کبک کانادا وارد شوند. در عوض، بودجه تأمین‌شده از طریق این برنامه به یارانه‌ها در حمایت از مشاغل کوچک و متوسط ​​در کبک کمک می‌کند. این برنامه طی دو سال گذشته تحول قابل‌ توجهی را متحمل شده و فرآیند درخواست را برطرف کرده است.

  سرمایه گذاری در کانادا و مزایای آن
1 عضو G8 و NAFTA
2 محیط بدون پوشش با کنترل‌های دقیق محیطی.
3 سیستم مراقبت‌های بهداشتی در سطح جهانی، یکی از بهترین‌ها در جهان است.
4 سیستم مراقبت‌های بهداشتی در سطح جهانی، یکی از بهترین‌ها در جهان است.
5 تحمل فرهنگی، قومی و مذهبی که در قانون اساسی درج‌شده است.
6 یکی از امن‌ترین کشورها برای زندگی، کیفیت زندگی بالایی را ارائه می‌دهد.
7 یکی از باارزش‌ترین گذرنامه‌ها برای مسافرت‌های بین‌المللی.

سرمایه‌گذاری در کانادا در چه فرصت‌هایی را به ارمغان می‌آورد؟

 • سرمایه‌گذاری بدون ریسک: سرمایه‌گذاری 1،200،000 دلار کانادا توسط دولت کبک تضمین‌شده و پس از پنج سال به‌طور کامل بازگردانده می‌شود.
 • گزینه تأمین مالی: یا برای تأمین اعتبار سرمایه‌گذاری، یک‌بار هزینه ثابت پرداخت کنید. شما بدون در انتظار بازگشت بودجه خود ویزا را دریافت می‌کنید.
 • هزینه تخمینی برای شما: 200K پوند GBP.
 • کل خانواده در برنامه شما: تمام اعضای خانواده (همسر و فرزندان وابسته) در برنامه گنجانده‌ شده‌اند.

انواع سرمایه‌گذاری در کانادا

 • سرمایه‌گذاری کامل

متقاضیان انتخاب این گزینه باید حداقل 1.200،000 دلار CA را در یک سرمایه‌گذاری تضمین‌شده توسط دولت سرمایه‌گذاری کرده و آن را برای مدت 5 سال نگه دارند. در پایان این مدت، مبلغ کامل تضمین‌شده بدون بهره وجهی به سرمایه‌گذار بازگردانده می‌شود. این برنامه سرمایه‌گذاری کامل یا تأمین اعتبار از طریق مؤسسات مالی مجاز را تأمین می‌کند.

 • سرمایه‌گذاری مالی

بر اساس این گزینه، سرمایه‌گذاران مبلغ کمتری را پرداخت می‌کنند که برای تأمین اعتبار 1200 دلار وام 62 ماهه بسته‌شده از یک بانک منشور استفاده می‌شود. این وام بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی و بدون ضمانت‌های اضافی از طرف متقاضی آغاز و بازپرداخت می‌شود.

انواع روش‌های سرمایه‌گذاری در کانادا:

 • سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی
 • سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق خرید ملک
 • سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق ثبت یا خرید شرکت
 • سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق طرح استارتاپ
 • سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری با ویزای 205

این پروژه شامل موارد به خصوصی است که افراد باید آنها را رعایت کنند.

 • ثبت شرکت در کانادا
 • ثبت نام کردن در درآمد کانادا
 • افتتاح حساب بانکی در این کشور
 • واریز کردن مقدار هزینه معین شده برای شرکت ثبت شده

در این پروژه افرادی که قصد دارند از طریق سرمایه‌گذاری به کانادا مهاجرت کنند باید برنامه‌ای تنظیم کنند و در آن به روشنی توضیح دهند که ثبت شرکت آنها چه از نظر فرهنگی و چه از نظر اجتماعی و هم‌چنین اقتصادی چه میزان سود و ارزشی برای کشور کانادا خواهد داشت.

به عنوان مثال افراد می‌توانند برای محصولات صادارات ماهی در کانادا فعالیت داشته باشند و یک تجارت در نوا اسکوشیا افتتاح کنند. استدلال برای این نوع تجارت می‌تواند این باشد که فرد سرمایه‌گذار خواهد توانست تجارت صادرات ماهی را در کشور کانادا راه‌اندازی کند.

با اینکه این نوع سرمایه‌گذاری شاید بسیار بعید به نظر برسد؛ اما از آنجایی که می‌توان سود خوبی برای کشور کانادا در بر داشته باشد؛ بنابراین دولت کانادا با اقامت و سرمایه‌گذاری این فرد توافق می‌کنند. در چنین سرمایه‌گذاری‌هایی پردازش کمتر از 6 ماه طول خواهد کشید و بعد از گذشت یک سال از موفقیت در کار خود می‌توانند اقامت خود را بیشتر کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری و انتقال دادن شرکت‌ها به همدیگر

کسانی که می‌خواهند از این راه برای سرمایه‌گذاری اقدام کنند تا اقامت کشور کانادا را دریافت کنند باید شرکت خود را که در خارج از کشور است به یکی از شرکت‌های کانادایی منتقل کنند و در این صورت می‌توانند به صورت مدیر اجرایی در کشور کانادا سرمایه‌گذاری کنند.

بهترین موقعیت کار در چنین راهی می‌تواند مدیر اجرایی یک کارخانه نفت باشد که در ماسه‌های نفتی در فورت مک موری مدیریت کارخانه را بر عهده می‌گیرد.

البته سرمایه‌گذاری از طریق انتقال دادن شرکت‌ها واجد 2 شرایط بسیار مهم است که باید به آن توجه داشت:

1_ باید افراد سرمایه‌گذار حداقل در مدت یک سال در شرکتی که خارج از کشور است کار کرده باشند.

2_ شرکتی که در کانادا افتتحاح می‌کنند باید مشابه با فعالیتی باشد که فرد سرمایه‌گذار در خارج از کشور داشته است.

زمان انتقال شرکت‌ها بیشتر از 6 ماه طول نخواهد کشید و بعد از گذشت یک سال می‌توانند برای اقامت دائم درخواست کنند و درخواست آنها با موفقیت ثبت می‌شود.

برنامه‌های PNP

بسیاری از شهرهای کانادا برنامه‌ای دارند به نام برنامه PNP که مخصوص افرادی است که قصد دارند به کشور کانادا مهاجرت کرده و مهاجرتشان از طریق یک سرمایه‌گذاری باشد. در این پروژه افراد باید حدود 600000 دلار کانادایی داشته باشند. 185000 دلار کانادایی فقط برای سپرده بازپرداخت امنیتی برداشته می‌شود. و بقیه آن را برای سرمایه‌گذاری به کار می‌برند.

کسانی که می‌‌خواهند در این نوع پروژه اقامت خود را بگیرند باید شرایط مخصوصی داشته باشند:

 • تقریبا دو سال تجربه مدیریت داشته باشند.
 • به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند.
 • دارای تحصیلات عالی باشند.

هم‌چنین لازم است به PEI سفر کنند تا با مقامات کشور ملاقات داشته باشند تا شرح دهند که چرا می‌خواهند اقامت کشور کانادا را بگیرند و دلایل سرمایه‌گذاری خود را توضیح دهند.

مدارک لازم برای ویزای سرمایه‌گذاری کانادا:

 1. پاسپورت معتبر
 2. گواهی عدم سوءپیشینه
 3. گواهی آزمایش‌ها پزشکی
 4. تمکن مالی و گردش حساب ۴ سال گذشته
 5. سند ملکی
 6. جواز کسب‌وکار یا سهام شرکت در دو سال گذشته

سیستم مالیاتی کانادا

کانادا کمترین میزان مالیات برای سرمایه‌گذاری مشاغل جدید در G7 را دارد. جایگاه کانادا ازنظر سیستم مالیاتی ۱۳.۷ درصد است که کمترین میزان میان G7 بوده و از میانگین سازمان همکاری و توسعه جهانی پایین‌تر است. نرخ مالیات بر درآمد کانادا با توجه به میزان درآمد متفاوت است.

در این کشور افراد بر اساس درآمدشان مالیات می‌دهند و نه بر اساس شهروند بودنشان. افراد پردرآمد، بیشتر از افراد کم‌درآمد مالیات می‌پردازند. کانادا امکان تراست خارج از مرز را برای افرادی که به‌تازگی اقامت دائمی گرفته‌اند، فراهم می‌کند.

تراست (کسب‌وکار) از اتحاد چند شرکت که کالایی مشابه به هم تولید می‌کنند و سهم عمده‌ای از بازار را در اختیار دارند به وجود آمده و در حقیقت سهام شرکت‌هایی که در آن عضو هستند را به‌صورت امانت نگه می‌دارد؛ امّا مالکیت سهام برای خود شرکت‌ها باقی می‌ماند.

افرادی که اقامت کانادا را ندارند فقط بر اساس درآمد و سود سرمایه‌ای که در خاک این کشور کسب می‌کنند به دولت مالیات می‌پردازند. در کانادا خبری از عوارض ملک و عوارض وراثت نیست.

مهاجرت تحصیلی‌ به کانادا

تحصیل در کانادا از روش‌های بسیار عالی مهاجرت محسوب می‌شود و در لیست سریع‌ترین روش‌های موجود قرار دارد. سفارت کانادا نوبت‌های خیلی طولانی ندارد و اگر مدارک و شرایط شما برای مهاجرت تحصیلی به این کشور آماده باشد؛ می‌توانید به راحتی وارد این کشور شوید. اساتید و دانشگاه‌های کانادا بسیار معتبر هستند و سطح علمی و تحصیلی بالایی در این کشور اعلام شده است.

ونکوور و اونتاریو و بریتیش کلمبیا گران‌تر و ساسکاچوان و مونترال و کبک به مراتب برای تحصیل دانشجویان و زندگی مهاجران ارزان‌تر هستند. دانشجویان زیادی در این کشور تحصیل و کار می‌کنند و این کشور را سکوی پرتاب خوبی برای رفتن به آمریکا می‌دانند؛ اما توجه کنید که شما برای ورود به هیچ کشوری نباید یه سفارت بگویید که می‌خواهید از کشورشان به عنوان پل استفاده کنید و یا قصد ندارید بعد از تحصیل به کشور مبدا بازگردید.

توجه کنید که شما هرچند سال (بالای یکسال) که در این کشور تحصیل کنید؛ جز مدت اقامت شما به‌طور رسمی حساب می‌شود و بعد از اتمام آن اگر 1 سال در این کشور کارکنید pr دریافت کرده و می‌توانید اقامت دائم داشته باشید و به هر استانی که می‌خواهید بروید و در آنجا ساکن شوید. به همین دلیل استقبال از مهاجرت به این کشور بسیار بالا اعلام شده است.

تحصیل پزشکی و پیراپزشکی در این کشور مستقیم نیست و نیاز دارد که در ابتدا شما به مدت 2 سال رشته‌ای در علوم پایه مثل زیست را بگذرانید و بعد وارد این رشته‌ها شوید. نمره آزمون mcat برای تحصیل در این رشته‌ها نیاز است. تحصیل در رشته مهندسی و فنی به نمره آزمون gre  نیاز دارد که عمدتا  gre general است و بسته به رشته می‌تواند gre subject مورد نیاز باشد. مدیریت به نمره آزمون  gmat نیاز دارد. 

کشور کانادا برای تحصیل گران است و بهتر است که برای تحصیل در این کشور بورسیه اخذ نمایید؛ که در ادامه درباره بورسیه‌ها توضیح مفصل داده‌ایم.

مراحل اخذ پذیرش کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیلی به این شکل است که در ابتدا باید فرم مهاجرت به کانادا مربوط به هر دانشگاه را تکمیل نمایید. این فرم بخش‌های مختلفی دارد تا مشخص شود در کدام رشته و کدام شرایط بهتر خواهید بود. سپس باید فرم آپلود شود و زمان نیاز است تا نظر نهایی اعلام شود.

در نظر داشته باشید که در صورت پذیرش فرم اولیه از سوی دانشگاه برای شما دعوت‌نامه ارسال می‌شود و اخذ ویزای تحصیلی آسان‌تر می‌شود.

مدارک لازم

برای ورود به دانشگاه‌های کشور کانادا، باید مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 آیلتس و یا معادل آن در تافل را داشته باشید و اگر قرار است که به زبان فرانسوی در برخی مناطق کبک  تحصیل نمایید؛ باید مدرک تحصیلی فرانسوی B1 یا B2 (بسته به نظر دانشگاه) داشته باشید.

کورس‌های زبان فرانسه در برخی دانشگاه‌های این کشور و به خصوص در کبک مشاهده شده است. برای مقطع ارشد و دکتری نمره آیلتس 6.5 به بالا و یا معادل آن در آزمون تافل مورد نیاز است و برای افرادی که می‌خواهند بورسیه دریافت نمایند 7 به بالا در آیلتس و یا معادلش در تافل مورد نیاز است.

برای ورود به هر مقطع نیاز است که مدرک و ریز نمرات مقاطع قبلی ارائه شود. حداقل 2 مقاله isi برای مقطع دکترا لازم است. داشتن نمره بالای gre برای ورود به هر رشته‌ای به شما کمک زیادی برای اخذ بورسیه یا پذیرش خواهد کرد.

ارائه تمکن مالی به میزان شهریه سال اول و هزینه زندگی در حدود 10000 دلار برای سال اول الزامیست.
دانشگاه‌های laval و مونترال و university de quebec دوره‌های زبان فرانسه دارند و کلا تحصیل در این مناطق به زبان فرانسوی هم علاوه بر انگلیسی امکان دارد؛ اما زبان تحصیل تورنتو و ونکوور انگلیسی است.

بورسیه و تحصیل رایگان

به طور کلی در رابطه با همه بورسیه‌ها باید گفت که با توجه به اینکه اساتید و دانشگاه‌ها به‌طور محدود و گزیده به ایرانیان بورسیه می‌دهند؛ برای تحصیل در مقطع دکترا، باید حتما مقالات معتبر و ISI معتبر داشته باشید و رزومه خوب تحصیلی به شما کمک خواهد کرد. در صورت امکان حتما از اساتید خود تاییدیه‌های تحصیلی بگیرید .

یک موضوع بسیار مهم در زمینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل دیده می‌شود و این است که دانشگاه‌های دولتی، یک آزمون برگزار می‌کنند که در صورت پذیرش در آزمون با بورسیه به این کشور وارد خواهید شد و از آنجا که این کشور گران است؛ هزینه تحصیل شما بسیار کم می‌شود. شما می‌‌توانید در این کشور بدون نیاز به خروج، ویزای خود را تمدید نمایید.

بورسیه vanier

سالی 50000دلار کمک هزینه می‌دهد و از بورسیه‌های خوبی است که می‌توانید برای آن اقدام نمایید و نیاز است که 2 صفحه معیار شایستگی پر نمایید و بنابراین برای دریافت آن باید قوی باشید.

اساتید در این کشور بودجه‌ای را سالانه دریافت می‌کنند که در حدود 60000دلار است و می‌توانند بین دانشجویان به عنوان فاند تقسیم کنند و به انتخاب خودشان هر مبلغی را به هر تعداد دانشجویی اختصاص دهند و یا صرف مسائل آزمایشگاهی و خرید وسائل مورد نیاز کاری و تحقیقی کنند.

توجه کنید که این کمک هزینه در قبال کار شما برای استاد و بسته به صلاحیت شماست و بنابراین زمانی به شما تعلق می‌گیرد که 2 ماه در این کشور و در کنار استاد کار کنید و او به طور عملی با کار شما آشنا شود و مطمئن باشد که شما شایستگی کمک هزینه را دارید.

مدارس کانادا

سیستم تحصیلی این کشور برای کبک 11 ساله است و برای برخی مناطق دیگر 12 ساله است که در هر دوحالت به 6 سال اول دوره elementary  و به 5 یا 6 سال دوم دوره secondary  گویند.

دانش آموزان زیر 18 سال که از کشور دیگری وارد کانادا می‌شوند؛ به قیم احتیاج دارند که برخی مدارس خودشان با هزینه 2000دلار قیم دانش آموز خواهند شد و پدر و مادر می‌توانند فرزندشان را در کانادا بگذراند و به کشور خود بازگردند. اگر شما به کانادا مهاجرت کرده باشید و بخواهید کودکتان را در مدرسه ثبت‌نام کنید؛ هزینه‌تان در کمترین حالت حدود 20000دلار و بیشترین حالت که مربوط به شهرهای گران‌تر مثل انتاریو و ونکوور است، می‌تواند 60000دلار هم باشد.

توجه کنید که هزینه‌های دریافتی مدارس، شامل بیمه و شوتینگ زباله و استفاده از اینترنت و حمل و نقل و اجاره بهای محل سکونت و موارد اینچنینی هم شده است و boarding fee دانش‌آموز خارجی در مدارس شهرهای ارزان‌تر و گران‌تر با هم تفاوت دارند و مثلا 10000 یا 20000 دلار از 60000 دلار شهریه مدرسه در شهرهای گران، فقط مختص boarding fee است.

پدر و مادرها با سوپرویزا و در مهلت زمانی مشخص شده‌ای می‌توانند به کودکان خود سر بزنند و کودکان هم بسته به اینکه ویزایشان از سوی سفارت مولتیپل یا سینگل باشد؛ می‌توانند به کشور خود سفر کنند که برای کودکان و بیشتر دانشجویان مولتیپل صادر خواهد شد و از این بابت نگران نباشید.

دانش‌آموزان مقطع دهم کما فی‌السابق برخی از دروس را اجباری می‌گذرانند؛ اما نکته بسیار خوب این است که چند واحد از دروس آن‌ها به لحاظ موضوعی به انتخاب و اختیار خودشان بوده و باید آن درسی را بگذرانند که پیش‌نیاز دانشگاه آن‌ها باشد و البته در سال آخر و قبل از ورود به دانشگاه هم فقط و فقط زبان انگلیسی را به‌طور اجباری می‌گذرانند و بقیه دروس کاملا مرتبط با رشته انتخابی آن‌هاست.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

نام دیگری که بر روی مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج از سوی اداره مهاجرت کانادا گذاشته می‌شود ” اسپانسر کردن همسر ” است. در نظر داشته باشید که فرض اصلی این روش این است که ازدواج شما واقعی است و در زمان ازدواج با فرد کانادایی مجرد هستید.

در نظر داشته باشید که یک سری شرایط برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج مطرح است که باید بررسی شود:

1- فرد تنها در صورتی می‌تواند اقدام به اقامت دائم نماید که به مدت دو سال پیوسته با همسر کانادایی خود زندگی کرده باشد.

2- باید پیش از مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج مشخص شود که فرد غیر کانادایی از پس هزینه‌های خود می‌آید یا خیر. در صورتی که پاسخ مثبت باشد نیاز به نامه‌های گردش مالی با مهر و امضا است و اگر غیر این باشد باید فرد کانادایی نامه‌ای ارائه دهد تا مشخص سازد از پس هزینه‌های زندگی برخواهد آمد. در نظر داشته باشید که هزینه‌های زندگی شامل خوراک و پوشاک، مسکن و اگر وی دانشجو است، هزینه‌های تحصیلی را در بر می‌گیرد. در نظر داشته باشید که مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی در این مسیر دیده می‌شود که بسیار مهم است.

3- آخرین آماری که در زمینه سن ازدواج به دست ما رسیده است 18 سال تمام است و وی نباید زندانی، ورشکسته و یا تحت پیگرد قانونی باشد.

دو نکته مهم در این زمینه وجود دارد اول اینکه اگر تفاوت سنی دو شخص بسیار زیاد باشد ،روند مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج کندتر می‌شود. تفاوت زبانی شدید در طول دو سال زندگی به طوری که فرد هیچ تلاشی برای یادگیری زبان نکرده باشد به این معنی که ازدواج در وضعیت صوری قرار دارد. در برخی از بررسی‌ها دیده شده است که متفاوت بودن دین دو نفر نیز می‌تواند مشکل‌ساز باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق تولد

مهاجرت به کانادا

باز هم نوبت به مهاجرت از طریق تولد رسید و سیستم خون و خاک مطرح است. در نظر داشته باشید که کانادا از دسته کشورهایی است که از سیستم حق خاک پیروی می‌کند و برای کسانی که قصد مهاجرت به کانادا از این طریق را دارند بسیار مناسب است.

نام دقیق‌تری که برای این روش دیده می‌شود( jus soli ) است. طبق این قانون اگر فردی در قلمرو و یا خاک کشور دیگری متولد شود شهروند همان کشور می‌شود و می‌تواند از حقوق شهروندی استفاده نماید. کشورهای محدودی چنین شرایطی را مورد تأیید قرار داده‌اند؛ اما کانادا از دسته کشورهایی است که توانسته این رویه را به شکل دقیق و البته تخصصی پیش بگیرد. ما جدیدترین قوانین در این زمینه را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

در نظر داشته باشید که یکی از روش‌های موجود اخذ پاسپورت از طریق گردشگری تولد است. در این روش فرد به عنوان توریست وارد خاک این کشور شده است و فرزند خود را به دنیا می‌آورد به این ترتیب می‌توانید از طریق فرزند خود پاسپورت کشور دوم را اخذ نماید.

آیا باید پدر و مادر فرد متولد کانادایی باشند؟

نیازی به کانادایی بودن پدر و مادر نبوده و کافی است فرزند در خاک این کشور متولد شود. حال یک موضوع دیگر را با هم مورد ارزیابی قرار می‌دهیم. در نظر داشته باشید که فرزند کانادایی نمی‌تواند سبب شود که پدر و مادر کانادایی باشند. این روند به نوبه خود در لیست سخت‌گیری‌های جدید مهاجرت به کانادا از طریق تولد دیده می‌شود. در واقع فرزند شما برای کانادا مفید خواهد بود نه خود شما!

به این نکته دقت نمایید اگر شما در گردشگری تولد شرکت نمایید در زمان ورود به کانادا کسی از شما در خصوص بارداریتان نخواهند پرسید این در حالی است که اگر در زمان ورود متوجه شوند که شما از ویزای توریستی استفاده کرده‌اید تا فرزند خود را در این کشور به دنیا آورید؛ قطعاً با محدودیت همراه خواهید شد و سختگیری‌ها بیشتر می‌شود.

برای کسانی که قصد دارند به صورت غیر قانونی و بدون طی مراتب و به نوعی با کلک زدن به دولت کانادا این کار را انجام دهند، در مورد این موضوع سخت‌گیری‌های جدیدی اعمال شده که در صورتی که فرد در دوران بارداری بیش از 6 ماهه باردار باشد، اجازه پرواز نخواهد داشت، به دنیا آوردن فرزند در این کشور سخت‌تر از قبل شده است.

 امروزه بسیاری از خانواده‌ها از تمام کشورهای جهان تمایل دارند، فرزند خود را در کانادا به دنیا می‌آورند تا از این طریق از شرایط حقوق شهروندی برخوردار شده و فرزند آنها دارای تابعیت کانادا باشد. طبق قوانین مهاجرت کانادا، بدون توجه به تابعیت پدر و مادر، نوزادانی که در خاک کانادا به دنیا بیایند، شهروند کانادا محسوب می‌شوند و از تمام شرایط و تسهیلات برخوردار هستند.

کودکانی که در کشور کانادا متولد می‌شوند از تمام امکانات آموزشی، رفاهی، خدمات درمانی، بیمه و غیره برخوردار هستند و آنچه را که نیاز داشته باشند به صورت مادام‌العمر در اختیار دارند. خدماتی که برای کودکان این کشور ارائه می‌شود برای نوزادانی که تابعیت کانادا را نیز به دست می‌آورند، یکسان در نظر گرفته شده است.

قوانین مهاجرتی برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق تولد فرزند بسیار ساده است. برای این کار کافی است مدارک لازم را در اختیار داشته باشید؛ به راحتی می‌توانید به کشور کانادا سفر کنید و فرزند خود را در کانادا به دنیا بیاورید.

توجه داشته باشید که تولد فرزند در بیمارستان‌های کانادا هزینه‌هایی دارد که کم هم نیستند و برای اقدام از این طریق بهتر است ثابت کنید که اقوامی در کانادا دارید که برای نگهداری از شما به آن‌ها نیاز دارید.

مهاجرت کاری کانادا

برای مهاجرت به کانادا از طریق کار باید شغل مناسب داشته باشید و ما سه روش مهم را در این بخش مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

 • روش اول این است که یک پیشنهاد شغلی داشته باشید، این روش به این شکل است که دعوتنامه‌ای از سوی یک کارفرما صادر می‌شود که در آن سمت کاری شما، حقوق موجود و همینطور شرایط کاری مشخص شده است. این روش به نوبه خود دشوار است و معمولاً یافتن کارفرما کار ساده‌ای نخواهد بود.
 • روش دوم مشهور به نیروی متخصص است. کشور کانادا از سال 2015 تا به امروز سیاست جدیدی در زمینه کار در نظر گرفته است به این معنی که این کشور برای مهاجرانی که دارای مهارت و یا تخصص در رشته و یا حرفه خاصی هستند طبق فاکتورهایی که از سوی دولت تعیین می‌شود، ویزای کار ارائه می‌دهد. در نظر داشته باشید که فرد باید به امتیاز مورد نظر در این روش دست یابد. این روش اکسپرس اینتری نام دارد. در نظر داشته باشید که افراد برای اخذ ویزای کاری از این طریق باید حداقل 67 امتیاز در آزمون مهاجرت تخصص کانادا اخذ نماید. نیاز به مدرک آیلتس با نمره 6 بوده و همینطور میزان پس‌انداز مشخصی نیاز است. کاریابی در کانادا دشوار است؛ همینطور هزینه اقامت در کانادا به چندین بخش تقسیم می‌شود. این روش همواره از روش‌های طولانی مدت بوده و سرنوشت پرونده تا 6 یا 7 سال هم نا مشخص باقی مانده.
 • خوداشتغالی سومین روش مهاجرت از طریق کار محسوب می‌شود که این روش برای هنرمندان و ورزشکاران یک انتخاب بسیار خوب محسوب می‌شود. این روش برای کسانی که حرفه‌ای هستند، بسیار عالی است. افرادی که متقاضیان این روش هستند باید توانایی ایجاد شغل برای خود را داشته باشند. این روش نیاز به مدرک زبان مشخصی ندارد.

اقامت کانادا برای ایرانیان نیاز به مشاوره‌های قوی دارد. شرایط مهاجرت به کانادا باید یک به یک بررسی شود. فرد باید دارای سابقه‌ی حداقل دو ساله در زمینه‌ای فرهنگی هنری و یا ورزشی باشد و در زمینه فعالیت خود سرآمد باشد و تمکن مالی کافی برای ایجاد کسب و کار در کانادا را داشته باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق همراه

همراه صرفاً به خانواده درجه یک گفته می‌شود و برای فرزندان عموماً شامل فرزندان زیر بیست و یک سال است.

اگر شما مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را انتخاب کرده باشید، شرایطی برای شما فراهم می‌شود تا بتوانید برای همراه خود ویزا اخذ نمایید. ویزای سرمایه‌گذاری این کشور سبب می‌شود که افراد بتوانند همسر و فرزندان خود را وارد این کشور نمایند. در صورتی که فرد اصلی اقامت دائم داشته باشد، فرد همراه می‌تواند در استان اولیه و یا هر استان دیگری زندگی و تحصیل نماید.

در زمینه ویزای کاری عموماً ویزای همراه دیرتر صادر می‌شود. ویزای کارآفرینی که از دسته ویزاهای بسیار مهم کانادا است برای کسانی که ایده‌های تجاری دارند، بسیار عالی بوده و ویزای همراه را مورد پوشش قرار می‌دهد. برای اینکه فرد همراه بتواند برای اقامت دائم اقدام نماید نیاز است که فرد اولیه اقامت دائم داشته باشد. فرزندان کمتر از 21 سال در این روش می‌توانند از ویزای همراه استفاده نمایند؛ اما پس از 21 سال بستگی شدید و دقیق به شرایط حاکم و نظر اصلی فرزند دارد.

به شما توصیه می‌کنیم همراهان کسانی که قصد گرفتن ویزای تحصیلی دارند، تا طی شدن مراتب کامل ویزای تحصیلی شخص اصلی صبر کنند و بعد از آن برای ویزای همراه اقدام نمایند.(در صورت خوب نبودن شرایط دیپلماتیک)

سوپر ویزا چیست؟

گزینه دیگری که تحت عنوان سوپر ویزا به شما معرفی می‌کنیم در دسته ویزا‌های همراه قرار می‌گیرد؛ اما دارای تفاو‌هایی با ویزای همراه خواهد بود. این ویزا‌ها ویزاهای ده ساله است برای والدین شخصی که شغل ثابت و میزان مشخصی درآمد دارد؛ اما پدر و مادر فرد اجازه کار یا انجام تحصیل نخواهند داشت. این ویزا مشابه ویزای توریستی است.

مهاجرت توریستی به کانادا

 • چرا مهاجرت توریستی به کانادا دشوار است؟

با توجه به اینکه کانادا در لیست کشورهای مهاجرپذیر قرار دارد؛ اما اینطور که مشخص شده است ویزای توریستی این کشور کمی دشوارتر از سایر گزینه‌ها است و علت آن عدم بازگشت افراد به کشور خودشان است. در نظر داشته باشید که در این روش مهاجرت به کانادا آنچه بسیار اهمیت دارد ارائه دعوتنامه است.

ارائه دعوتنامه به این معنی است که فردی از اقوام و یا دوستان شما در کانادا زندگی می‌کند و شما قرار است به دیدار او بروید. در لیست قوانین ویزای توریستی کانادا گزینه‌‌ای به عنوان دعوتنامه دیده نمی‌شود؛ اما عملاً بدون داشتن دعوتنامه ورود به این کشور میسر نخواهد بود.

یک نکته دیگر که باید مدنظر قرار دهید به این شکل است که شما باید بتوانید مدارکی ارائه دهید که نشان دهید قرار است به کشور خود بازگردید. در روز مصاحبه باید بتوانید ثابت کنید که علاقه‌ای به زندگی در کانادا ندارید و وابستگی شما به کشور خودتان بیشتر است.

از دیگر مدارکی که برای ویزای توریستی کانادا نیاز است، پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی و همینطور مدارک مالی مورد نظر است تا ثابت شود در طول دوره‌ای که در این کشور هستید از پس هزینه‌های خود بر خواهید آمد یا خیر. نامه عدم سوء پیشینه , کارت پایان خدمت برای آقایان , و مدارک اشتغال به کار و یا داشتن بیزینس هم از موارد لازم برای ارائه است.

در نظر داشته باشید که اگر مدارک شما کامل باشد کمتر از یک ماه زمان برای صدور ویزای توریستی این کشور دیده می‌شود و می‌توانید به مدت سی روز در کانادا مشغول به گشت و گذار شوید.

دولت کانادا به علت زیاد بودن درخواست‌های ویزای توریستی کانادا، قوانینی بسیاری  در این زمینه برای ورود متقاضیان خارجی قرار داده است؛ البته در صورت آشنا بودن شما با این قوانین و تکمیل دقیق مدارک کار سختی برای اخذ ویزای توریستی کانادا نخواهید داشت. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که به علت تعطیلی سفارت کانادا در ایران، مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا باید توسط خود متقاضیان یا از طریق نمایندگان قانونی، در یکی از سفارت‌های کانادا در کشورهای دیگر، مانند ترکیه، اتفاق بیفتد.

مهاجرت شرایط خاص

مهاجرت به کانادا

اکسپرس اینتری

در ابتدا باید بگوییم که این روش یک روش مهاجرتی محسوب نمی‌شود و در واقع سیستمی بر اساس امتیاز است و بر اساس توانایی‌های متقاضیان مهاجرت به کانادا عمل می‌کند. در این روش سالانه چند قرعه‌کشی انجام شده و افرادی که بیشترین امتیاز را دریافت کنند، انتخاب می‌شوند. امتیاز برندگان در سال‌های گذشته افت داشته و از حدود 500 به 430 رسیده است.

مهاجرت کار‌آفرینی کبک

به بخش مهم و اساسی این مقاله یعنی مهاجرت کارآفرینی استان کبک رسیدیم. این بخش را به دقت مطالعه کنید. در نظر داشته باشید که استان کبک بهترین مقصد برای راه‌اندازی کسب و کار است. شما در ابتدا باید طرح تولیدی خود را ارائه دهید. نیازی به ارائه جزئیات نبوده و همین که مشخص شود از نظر اقتصادی موجب پیشرفت کشور می‌شود کافی خواهد بود.

سپس نیاز به ثبت شرکت دارید و باید بودجه اولیه خود را در نظر بگیرید. ما در این بخش از رقم مشخصی استفاده نمی‌کنیم و علت آن شرایط متنوع برای مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی است. در نظر داشته باشید که شما با هر بودجه‌ای می‌توانید در این استان شروع به کارآفرینی نمایید شرایط کارگروهی به خوبی فراهم شده است. از طرفی اگر فرد از نظر کاری سابقه خوبی داشته باشد می‌تواند سرعت اخذ ویزای کارآفرینی این کشور را افزایش دهد.

یک موضوع دیگر در زمینه ویزای شرایط خاص این کشور برای دوره‌های زبان است که افراد می‌توانند با استفاده از این ویزا دو ترم را در این کشور به یادگیری زبان مورد نظر در کالج‌ها و یا موسسات بپردازند.

پناهندگی در کانادا

در همین ابتدای امر این نکته را تأکید می‌کنیم که هدف اصلی ما اصرار به مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی نبوده و همیشه معتقد هستیم که پناهندگی از دسته روش‌های بسیار دشوار محسوب می‌شود؛ علت اینکه مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی پیشنهاد نمی‌شود چیست؟ پاسخ بسیار آسان است. دقت کنید که از تعداد نوزده میلیون و پانصد هزار نفر پناهنده در دنیا تنهاد صد هزار نفر پذیرفته می‌شوند! این رقم نشان می‌دهد که پناهندگی یکی از بدترین روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شود.

دولت کانادا در زمینه پناهندگی به کانادا دو گزینه را در نظر گرفته است:

 1. روش اول از طریق اسپانسر است. پناهندگانی که به وسیله اسپانسرها حمایت می‌شوند، می‌توانند از خارج از خاک کانادا اقدام نمایند. مبرهن است که تمامی مخارج این افراد توسط اسپانسر پوشش داده می‌شود. هزینه‌‌های یک سال اول زندگی در این کشور توسط این افراد مورد پوشش قرار می‌گیرد.
 2. در روش دوم که ازطریق کمک‌های دولتی است. اسپانسر وجود دارد و افراد به ناچار وارد خاک کانادا شده و در همان جا درخواست خود را اعلام می‌نمایند؛ که خود به دو روش تقسیم می‌شود.
 • در روش اول فرد در همان لحظه ورود به خاک کانادا درخواست پناهندگی می‌دهد و فقط پانزده روز زمان در نظر گرفته می‌شود که مدارک افراد ثابت شود. مهاجرت از طریق un کانادا کار ساده‌ای نیست.
 • مورد دوم به این صورت است که فرد درخواست پناهندگی خود را به اداره مهاجرت کانادا اعلام می‌کند و باید مدارک خود را ارائه دهد. در این روش فرصت بسیار کم است و نیاز است که شخص در اداره مهاجرت حضور داشته باشد.

در کل به دلیل اینکه راه‌های زیادی برای مهاجرت قانونی به کانادا وجود دارد، دولت کانادا سعی دارد از هرگونه ورود مشکوک به پناهندگی جلوگیری کند و حتی به فرض اگر شخصی علی‌رغم تمام موانع به نوعی وارد کانادا شده باشد در پیدا کردن کار, کسب درآمد و ادامه زندگی قطعا به مشکل برخواهد خورد، چرا که اگر برنامه‌ای مناسب وی برای ورود به کانادا بود قطعا مجبور نبود از روش پناهندگی اقدام نماید.

موسسه مهاجرتی GO2TR مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی را به شما توصیه نمی‌کند؛ برای دریافت راهنمایی بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

راحت‌ترین روش مهاجرت به کانادا

راحت‌ترین روش مهاجرت به کانادا سرمایه‌گذاری است، در این روش اگر شما از نظر بودجه در وضعیت خوبی قرار داشته باشید در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید وارد خاک این کشور شده و پس از گذشت دوره مشخص شرایط برای ورود خانواده شما فراهم شده است.

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل از دیگر روش‌های خوب محسوب می‌شود به این دلیل که در صورت وجود دعوت‌نامه از سوی دانشگاه صدور ویزا بسیار سریع خواهد بود. از دیگر روش‌های راحت برای ورود به این کشور ازدواج است که با فرد کانادایی صورت گرفته و سبب می‌شود که به سرعت بتوانید وارد خاک این کشور شوید.

ما روش‌های کاری را به دلیل نیاز به کارفرما در وضعیت دشوار قرار داده‌ایم؛ اما شایان ذکر است اگر فردی از نظر تخصص در وضعیت خوبی قرار داشته باشد ویزای کاری وی به سادگی صادر می‌شود و مشکلی از این دست وجود ندارد؛ بنابراین اگر می‌خواهید نگاهی دقیق و درست به روش آسان مهاجرت به کانادا داشته باشید باید به خودتان نگاه کنید، همه چیز بستگی به شرایط شما دارد افرادی که از نظر تحصیل و سابقه کار ضعیف هستند؛ اما از بودجه خوبی برخوردارند، می‌توانند به سراغ مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه بروند این در حالی است که اگر فرد از نظر بودجه در وضعیت خوبی نباشد؛ اما از سطح علمی خوبی برخوردار باشد باید سعی کند به سراغ ویزای تحصیلی برود. ویزای کانادا طبق شرایط متفاوتی صادر می‌شود.

میزان رضایت مهاجران کانادا

برای بررسی دقیق میزان رضایت مهاجرت به کانادا سعی کرده‌ایم نگاه مقایسه‌ای داشته باشیم. قیمت خرید و اجاره خانه در کانادا گران است و در مقایسه ایران 21 درصد افزایش نرخ در این زمینه دیده می‌شود؛ بنابراین ایرانیان در کانادا برای اجاره‌خانه باید از بودجه خوبی برخوردار باشند.

تحصیل در کانادا از نظر هزینه بسیار ارزان و مناسب است و در مقایسه با ایران 5 درصد کاهش نرخ برای دانشگاه‌های دولتی در نظر گرفته شده است به این معنی که دولت این کشور کسانی که در دانشگاه‌های دولتی پذیرفته شده‌اند را مورد پوشش مالی وسیعی قرار می‌دهد، رضایت در زمینه مهاجرت به کانادا با هدف تحصیل 78 درصد اعلام شده است.

درآمدزایی در کانادا عموماً سیر صعودی دارد و نرخ بیکاری در سال 2020 در این کشور با کاهش 4.1 درصدی همراه است و مبرهن است که در مقایسه با وضعیت نامناسب کار و درآمدزایی در ایران کانادا یک انتخاب عالی محسوب خواهند شد و از این نظر رضایت بیش از 90 درصد اعلام شده است.

در نظر داشته باشید که شما برای کار و درآمدزایی در این کشور باید مهارت داشته باشید افرادی که حرفی برای گفتن ندارند، عموماً نمی‌توانند به شغل برسند و مهاجرت به کانادا بدون هدف منجر به بازگشت خواهد شد. شرایط اقامت در کانادا برای افراد مختلف متفاوت است.

در زمینه سرمایه‌گذاری در کانادا رضایت 99 درصد اعلام شده است و سرمایه شما اگر در مسیر صحیحی قرار بگیرد؛ قطعاً بیشتر خواهد شد. افرادی که این کشور را برای زندگی انتخاب کرده‌اند باید بدانند که هزینه حمل و نقل در کانادا کمی گران است و بهتر است که به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی خود را عادت نمایند.

در این کشور مقررات بسیار مهم است و افرادی که از مقررات سرپیچی می‌کنند دوره زمانی کوتاهی در کانادا خواهند ماند.

آمار مهاجران به کانادا

در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا دارید؛ اما نمی‌دانید آمار مهاجران ایرانی در این کشور به چه صورت است، می‌توانید این بخش را مطالعه نمایید. آمار ارائه شده برای سال 2020 است و قصد ما این است که جدیدترین اخبار در این زمینه ارائه شود.

اغلب افرادی که کانادا را برای زندگی انتخاب می‌کنند با هدف تحصیل وارد این کشور شده‌اند و در سال 2020 آمار مهاجرت به این کشور با هدف تحصیل و ویزای تحصیلی بیش از 50 درصد است این آمار نشان می‌دهد که اغلب جوانان علاقه‌مند زندگی و تحصیل در کانادا هستند؛ بنابراین سهم بزرگی از هدف مهاجرت به کانادا مربوط به تحصیل است این رقم از سال 2010 تا به امروز با سیر صعودی همراه بوده است. اقامت کانادا نیاز به بررسی‌های دقیق دارد.

یافتن شغل مناسب در کانادا کار ساده‌ای نیست؛ اما مهاجرت به کانادا با هدف کسب و کار دومین دلیل ورود به این کشور بوده و آمارها نشان می‌دهد که مهاجرت به کانادا با هدف کار بیش از 30 از مهاجران را پوشش داده است.

سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های بسیار آسان و مطمئن ورود به کشور کانادا است؛ اما به دلیل نیاز به گردش مالی گسترده این روش نسبت به روش‌های دیگر از درصد کمتری برخوردار است و نرخ 17 درصدی برای مهاجرت به کانادا با هدف سرمایه‌گذاری گزارش شده است.

کانادا از دسته کشورهایی است که در زمینه ویزای توریستی کمی سخت‌گیرتر است و علت آن نیز مشخص است به هر حال اغلب کسانی که به کانادا سفر می‌کنند به بهانه گشت و گذار وارد خاک آن شده و دیگر خارج نمی‌شوند؛ بنابراین واضح است که صدور ویزای توریستی این کشور دشوار باشد. کار در کانادا به چندین پارت تقسیم می‌شود.

مهاجرپذیری کانادا

کانادا در لیست کشورهایی قرار دارد که از نظر مهاجرت شرایط آسان‌تری را فراهم ساخته. در نظر داشته باشید که میزان مهاجرپذیری کانادا به نسبت سایر کشورها بیشتر است. حال می‌خواهیم جنبه‌های آماری مهاجرپذیر بودن کانادا را مورد ارزیابی قرار دهیم.

در نظر داشته باشید که در سال 2014 این کشور در رده 17‌ام قرار داشت این در حالی است که در سال 2015 این رقم با رشد 25 درصدی همراه بود و شاهد رتبه 13 برای کشور کانادا بودیم. در سال 2020 اینطور که شواهد نشان می‌دهد کشور کانادا در رتبه 7 قرار دارد.

ایرانیان عموماً کانادا را به عنوان مقصد اصلی مهاجرت خود انتخاب می‌کنند. مهاجرت به کانادا در سال‌های 2017 الی 2020 رشد بسیار زیادی داشته است و در سال 2020 تخمین زده شده است که این کشور در رتبه سوم قرار بگیرد. دولت این کشور برای اتباع خارجی شرایط ورود بسیار عالی در نظر گرفته است.

این موضوع با تغییر دولت ممکن است تغییر کند و دولت جاستین ترودو که از حزب لیبرال تبعیت می‌کند، سیاست جذب مهاجر را پیشه کرده؛ اما دولت‌های رقیب مانند حزب محافظه کار و دموکرات لزوماً این نظر را ندارند.

مهاجرت به کانادا برای ایرانیان یک انتخاب عالی است.

شهرهای مهاجر پذیر کانادا

مهاجرت به کانادا

در این بخش ما استان‌های مهم برای مهاجرت را اعلام می‌کنیم و منظور ما زندگی در مرکز این استان‌ها است.

وسیع‌ترین استان کانادا، استان کبک است. کبک بین استان‌های شرقی کانادا قرار دارد. مردم این استان به زبان فرانسه صحبت می‌کنند و البته در برخی از مناطق آن زبان انگلیسی دیده می‌شود. این استان در زمینه ویزای کاری و کارآفرینی و همینطور سرمایه‌گذاری گزینه خوبی است؛ اما شاید برای زندگی گزینه خوبی نباشد بافت استان کاملاً صنعتی است و از نظر دانشگاهی در وضعیت متوسط قرار دارد؛ اما در هر صورت در بین استان‌های کانادا، کبک یکی از مهاجرپذیرترین گزینه‌ها محسوب می‌شود.

پس از استان کبک، استان انتاریو و شهرهای اتاوا و تورنتو یک گزینه بسیار عالی برای مهاجرت ایرانیان محسوب می‌شود و انتاریو پرجمعیت‌ترین استان در کشور کانادا محسوب می‌شود و در مهاجرت به کانادا عموماً اولویت دارد.

شهر ونکوور در استان بریتیش کلمبیا از شهرهای بسیار مشهور در کانادا محسوب می‌شود و به نوبه خود موفق‌ترین استان در زمینه مهاجرت به شما می‌آید. اطلاعات مربوط به وکیل مهاجرت به کانادا در ونکوور را می توانید از وب‌سایت مهاجرت کانادا دریافت کنید.

از نظر آب و هوا، شرایط امنیتی و همینطور کار و تحصیل این شهر یک انتخاب خوب برای ایرانیان است. در نظر داشته باشید که استان‌های منیتویا و سسکچوان از نظر مهاجرت رتبه کمتری دارند.

اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا فرآیندی است که طی آن افراد به منظور اقامت در کانادا به این کشور مهاجرت می‌کنند و در آنجا اکثریت شهروندان کانادا می‌شوند. پس از سال 1947، قانون و سیاست داخلی مهاجرت کانادا تغییرات قابل توجهی را تجربه کرد.

اقامت دائم شامل کسی است که با مهاجرت به کانادا به وی اقامت دائم داده شده باشد؛ اما تابعیت کانادا را ندارد. درواقع ساکنان دائمی شهروندان کشورهای دیگر هستند. شخصی در کانادا به‌طور موقت، مانند دانشجو یا کارگر خارجی، اقامت دائم ندارد.

با داشتن اقامت دائم، شما حق دارید:

 • بیش‌ترین مزایای اجتماعی شهروندان کانادایی را دریافت کنید، از جمله پوشش مراقبت‌های بهداشتی
 • زندگی، کار یا تحصیل در هرکجای کانادا
 • درخواست تابعیت کانادا
 • حمایت از قوانین کانادا و منشور حقوق و آزادی کانادا
 • شما باید مالیات پرداخت کنید و به کلیه قوانین کانادا در سطح فدرال، استان و شهرداری احترام بگذارید
 • رأی دادن یا کاندید شدن برای دفتر سیاسی،
 • برخی از مشاغل را که نیاز به سطح امنیتی بالایی دارند، انجام دهید.

کارت اقامت دائم کانادا

مهاجرت و شهروندی کانادا (که در آن زمان به عنوان شهروندی و مهاجرت کانادا شناخته می‌شد) منجر به صدور کارت اقامت دائم می‌شود که معمولاً به عنوان “کارت روابط عمومی” شناخته می‌شود، از سال 2002 به عنوان بخشی از پیشرفت‌های امنیتی پس از حملات 11 سپتامبر، برای همه افراد دارای اقامت دائم جدید کانادا این کارت صادر می‌شود.

به همه اقامت دائم موجود این امکان داده شد که با هزینه 50 دلار برای کارت اقامت دائم اقدام کنند؛ اگرچه داشتن کارت به جز در سفرهای بین‌المللی اجباری نیست. از 31 دسامبر سال 2003، هر مسافر دائمی باید بتواند کارت سفر اقامت دائم خود را هنگام سوار شدن به یک شرکت حمل‌ونقل تجاری (هواپیما، قطار، اتوبوس یا قایق) برای سفر به کانادا ارائه دهد.

از آنجاکه کارت اقامت دائم ممکن است فقط در کانادا صادر شود، آن دسته از ساکنان دائمی که خارج از کانادا هستند و فاقد کارت اقامت دائم هستند، می‌توانند از نزدیک‌ترین دفتر دیپلماتیک کانادا برای یک سند مسافرت دائم اقامت دائم استفاده کنند.

کارت اقامت دائم هر پنج سال منقضی می‌شود و پس‌ازآن ممکن است با ارائه درخواست و اثبات اینکه متقاضی برای مدت زمان لازم در کانادا حضور فیزیکی داشته یا تمدید شده است، تمدید شود؛ اگرچه ممکن است فردی با زندگی در خارج از کانادا با همسر شهروند کانادا یا کار در خارج از کانادا شرایط اقامت را داشته باشد.

ساکنان دائمی حق رأی دادن در انتخابات کانادا را ندارند و همچنین نمی‌توانند برای مناصب منتخب در هر سطح از دولت کاندید شوند. چندین دولت شهری در کانادا – ازجمله تورنتو، ونکوور، هلیفاکس و کلگری – پیشنهاد داده‌اند که به ساکنان دائمی حق رأی در انتخابات شهرداری‌ها داده شود؛ اما این امر به تأیید دولت‌های استانی مربوطه نیاز دارد. به دلایل امنیت ملی، ساکنین دائمی همچنین نمی‌توانند در بخش‌های دولتی یا خصوصی شغل‌هایی را که نیاز به تصویب سطح بالای امنیتی دارند، انجام دهند.

به عنوان غیر شهروند، افراد دارای اقامت دائم برای سفرهای بین‌المللی باید از گذرنامه ملیت فعلی خود همراه با کارت اقامت دائم استفاده کنند زیرا گذرنامه کانادایی برای آن‌ها صادر نمی‌شود. برخی از کشورها حتی اگر تابعیت فعلی آن‌ها واجد شرایط نباشد، به اقامت دائم کانادا بدون ویزا اجازه ورود می‌دهند.

برای ورود مجدد به کانادا با شرکت حمل‌ونقل تجاری (پرواز، اتوبوس و غیره)، یک مقیم دائم باید کارت اقامت دائم خود و یا یک سند مسافرت اقامت دائم صادر شده توسط دفتر دیپلماتیک کانادا را ارائه دهد.

ساده‌ترین راه برای اخذ اقامت دائم کانادا

آسان‌ترین راه برای دریافت اقامت کانادا، به واجد شرایط بودن متقاضی بستگی دارد؛ علاوه بر این، به اولویت‌ها و اهدافی که برای خود تعیین کرده‌اید نیز مرتبط است.

به دلیل جمعیت کم در کانادا، چندین کانال مهاجرت توسط دولت باز شده است. این کانال‌ها به مهاجرت بدون دردسر به کانادا به شهروندان خارجی کمک می‌کنند. دولت آسان‌ترین راه‌ها را برای مهاجرت به کانادا فراهم می‌کند. در حال حاضر، فرصت‌های مختلف بسیاری برای متخصصان ماهر، دانشجویان، سرمایه‌گذاران تجاری، کارآفرینان و غیره در دسترس است.

در چند وقت اخیر، قوانین مهاجرت کاهش یافته است که منجر به راه‌حل‌های خوب مهاجرت برای مهاجران مشتاق می‌شود.

موارد زیر ساده‌ترین راه دریافت اقامت دائم و مهاجرت به کانادا است.

 • برنامه ورود سریع (برای متخصصان و کارگران تجارت)
 • برنامه نامزدی استانی (شرایط ورود سریع)
 • برنامه سرمایه‌گذار تجاری (با شروع حداقل سرمایه‌گذاری 150،000 دلار کانادا)
 • اجازه کار (با دریافت LMIA از کارفرمای کانادایی)
 • ویزای تحصیل (برای افراد زیر فارغ‌التحصیل یا فارغ‌التحصیلان)
 • ویزای بازدید کننده (پس از دسترسی به کانادا به LMIA تغییر دهید)

با این حال، برای اقامت در خارج از کشور، یک داوطلب داشتن یک گزینه سرمایه‌گذاری قبل از برنامه و یک برنامه بهینه شده برای روند مهاجرت ضروری است. برای اقدامات نرم‌افزاری مهاجرت، همیشه توصیه می‌شود که از یک خدمات مشاوره مهاجرت مشهور و مجاز کمک بگیرید.

از طریق این مقاله، بیایید ساده‌ترین راه برای اخذ اقامت دائم کانادا و برخی از گزینه‌های محبوب مهاجرت کانادا را بررسی کنیم.

از بین گزینه‌های زیر ساده‌ترین راه مهاجرت به کانادا را انتخاب کنید:

1) اکسپرس اینتری بدون پیشنهاد شغلی

از زمان معرفی سیستم Express Entry در سال 2015، این سیستم به یک جریان مهاجرتی بسیار محبوب تبدیل شده است. همچنین سریع‌ترین راه مهاجرت کارگران ماهر به کانادا فقط در مدت زمان کمتر از شش ماه است؛ ازاین‌رو، آسان‌ترین راه برای اخذ اقامت دائم (PR) کانادا در نظر گرفته می‌شود.

مهاجرت تحت این گروه از طریق فرآیند ارزیابی مبتنی بر نقطه با استفاده از ابزار جامع رتبه‌بندی (CRS) انجام می‌شود. این ابزار به شما کمک می‌کند تا نمره داوطلب را بر اساس عوامل کلیدی مانند سن، شایستگی زبان، سابقه کار و تحصیلات و غیره محاسبه کنید.

نمره واجد شرایط توسط IRCC (پناهنده مهاجرت و تابعیت کانادا) تعیین می‌شود. متقاضیانی که نمره موردنظر را کسب کنند به‌ اندازه کافی برای مهاجرت و اخذ ویزای PR کانادا مناسب ارزیابی می‌شوند؛ بر این اساس، ITA (دعوت به درخواست) برای آن‌ها صادر می‌شود.

برنامه اکسپرس ورود به عنوان ساده‌ترین راه برای مهاجرت به کانادا شناخته می‌شود. به تازگی، نمره Express Entry Draw در تاریخ 30 سپتامبر سال 2020 اعلام شد و این امتیاز 471 بود. هنگامی‌که داوطلب امتیاز را کسب کرد، می‌تواند به راحتی با مراحل ویزای روابط عمومی کانادا شروع کند.

سه زیرمجموعه برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه Express Entry وجود دارد:

 1. Program برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP)
 2. Program برنامه معاملات ماهر فدرال (FSTP)
 3. Class کلاس تجربه کانادایی (CEC)

بر اساس برنامه کارگران ماهر فدرال (FSWP)، نامزدهایی که حداقل نمره 67 از 100 را در شبکه ارزیابی خود کسب کنند، برای مهاجرت مناسب محسوب می‌شوند. برای برنامه Federal Skills Trades، ارائه پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرمای کانادایی الزامی است. این باید برای اشتغال تمام وقت حداقل یک سال باشد.

همراه با این، گواهی صلاحیت در مشاغل یک تاجر نیز اجباری است. Class Experience Class (CEC) یک مدل مهاجرت برای متقاضیانی است که حداقل یک سال در کانادا کار کرده‌اند. این مدل بر روی کارگران بااستعداد و ماهر متمرکز است که به‌طور کارآمد در کانادا کار می‌کنند و مایل به ایجاد نامزدهای ماهر در این کشور هستند.

اخیراً، کانال‌های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه چندساله مهاجرت کانادا هموارتر شده‌اند. در این بیانیه آمده است كه كانادا تا پایان سال 2021 از طریق مدل Express Entry 30، 50،000 ساكن دائم جدید (PR) در دامنه خود خواهد داشت.

2) برنامه نامزدهای استانی (PNP)

برنامه نامزدهای استانی برای کسانی است که نتوانسته‌اند شرایط ورود سریع را داشته باشند. کانادا PNP ساده‌ترین راه برای مهاجرت به اینجا است. کانادا این حق را به استان‌های خود اعطا می‌کند که افراد متبحر را دعوت کرده و آن‌ها را برای مهاجرت به کشور بر اساس شغل موردتقاضا و نیاز بازار کار در این استان معرفی کند.

به‌طور عمده، دو راه برای دستیابی به نامزدی استانی وجود دارد. در هر دو صورت، داوطلب می‌تواند از مدل‌های پیوسته Canada Express Entry استفاده کند، یا می‌تواند مستقیماً برای انتخاب استان درخواست کند. استان‌های مختلف مدل واجد شرایط بودن مختلفی دارند. پس‌از انتخاب شدن، داوطلب واجد شرایط 600 امتیاز جایزه استانی در مدل مهاجرت اکسپرس انتری است.

کانال‌های معروف مهاجرت از طریق برنامه نامزدی استانی:

 • Program برنامه نامزد مهاجرت انتاریو (OINP)
 • Program برنامه نامزد مهاجرت ساسکاچوان (SINP)
 • Program برنامه نامزدهای استانی نیوبرانزویک
 • برنامه نامزد مهاجران آلبرتا (AINP)
 • Program برنامه نامزدهای استانی بریتیش کلمبیا (BCPNP)
 • Program برنامه نامزدهای استانی مانیتوبا (MPNP)
 • Program برنامه نامزدهای استانی جزیره پرنس ادوارد (PEIPN)

3) برنامه سرمایه‌گذار تجاری

اگر سرمایه‌ای در دست دارید، از طریق این مسیر دریافت اقامت دائم کانادا بسیار آسان است. این دسته برای صاحبان مشاغل و مدیران تجاری در کشورهای خارجی که به دنبال راه‌اندازی مشاغل در کانادا هستند مناسب است. برای این کار، می‌توانید از طریق ویزای استارت آپ یا برنامه‌های مهاجرت تجاری استانی درخواست دهید.

برای آسان‌ترین راه برای اخذ اقامت دائم کانادا (روابط عمومی) برخی از برنامه‌های نامزد استانی (PNP) نیز دسته‌های سرمایه‌گذار را ارائه می‌دهند مانند:

Program برنامه نامزد مهاجرت انتاریو (OINP) – گروه تجاری – جریان شرکت

شما می‌توانید یک ویزای استارت آپ دریافت کنید، هدف آن کمک به شما در گشایش مشاغل در کانادا با حداقل سرمایه 2.00000 $ CAD برای سرمایه‌گذاری حاصل از صندوق سرمایه‌گذاری کانادایی تعیین شده است.

4) اجازه کار با پیشنهاد شغلی

اگر در حرفه‌ای مهارت دارید و درخواست کار از کارفرمای کانادایی دریافت کرده‌اید، پس می‌توانید این دسته را به عنوان گزینه معتبر برای مهاجرت انتخاب کنید. دولت کانادا مشتاق است که کارفرمایان محلی این منطقه را استخدام کند؛ بنابراین اثبات اینکه شما برای موقعیت شغلی موردنیاز هستید، مسئولیت کارفرما و هر دو شما را بر عهده می‌گیرد.

کارفرما باید یک درخواست ارزیابی اثر بازار کار (LMIA) را برای پشتیبانی از پرونده شما به استخدام در توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) ارائه دهد؛ علاوه بر این، شما همچنین باید ثابت کنید که با ارائه مدرکی از تحصیلات و تجربه کاری خود، به اقتصاد مولد کانادا کمک مثبتی خواهید کرد.

نکته منفی مجوز کار این است که برای اشتغال در یک مشخصات و کار در زیر یک نظر کارفرما در نظر گرفته شده است و در صورتی که داوطلب بخواهد کارفرما یا موقعیت شغلی خود را تغییر دهد، پس‌ازآن لازم است درخواست توسط مقامات تأیید شود.

5) ویزا بخوانید

کانادا دارای یک سیستم آموزشی با کیفیت بالا با یک برنامه درسی گسترده و جهت‌گیری عملی برای هر رشته است. ازاین‌رو، انتخاب ترجیحی مهاجرت به این کشور است. برای ویزای تحصیلی در کانادا، متقاضی باید توسط یک دانشگاه برای تحصیل پذیرفته شود و این روند شامل ارائه بیانیه هدف تحصیلات، توصیه نامه و مقالاتی در موردعلاقه شما به دوره همراه با گواهینامه ها و مدارک شما است.

پس از قبولی در دانشگاه بر اساس مدارک شما، روند درخواست مجوز دانشجویی آغاز می‌شود که برای آن داوطلب می‌تواند فقط در وب‌سایت شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) اقدام کند و نامه پذیرش دانشگاه را برای سوابق به همراه کلیه موارد ضمیمه کند.

6) ویزای بازدید کننده

اگرچه راهی دائمی برای مهاجرت نیست، اما یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای مدت کوتاه است.

ویزای بازدید کننده کانادا دو نوع است:

 1. ویزا تک ورودی
 2. ویزای ورودی چندگانه و برای مدت زمان حداکثر شش ماه تخصیص می‌یابد.

بسیاری از شرایط لازم برای این گروه وجود ندارد، فقط به این دلیل که داوطلب باید از سلامت خوبی برخوردار باشد، باید دارای گذرنامه معتبر و منابع مالی کافی برای پرداخت هزینه‌های خود و خانواده‌اش باشد. داوطلب همچنین می‌تواند برای ویزای بازدید کننده به صورت آنلاین اقدام کند.

اکنون که دانستیم ساده‌ترین راه برای اخذ اقامت دائم کانادا چیست، شما می‌توانید از یک نماینده مهاجرت خوب برای کمک به انتخاب صحیح کمک بگیرید. مهاجرت یک فرایند قانونی است و کسانی‌ که می‌خواهند بدون هیچ زحمتی در رد کردن درخواست رد شوند، باید همیشه به بهترین راه همراه با ساده‌ترین راه پاسخ دهند.

مدارک لازم برای دریافت اقامت کانادا:

 • ترجمه رسمی مدارک شغلی و کاری
 • ترجمه رسمی شناسنامه همراه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه
 • ترجمه اسناد ملکی
 • کپی از تمام صفحات پاسپورت
 • عکس پرسنلی با زمینه سفید
 • در صورت متاهل بودن، سند ازدواج هم باید ترجمه شود. داشتن ویزای شینگن و سفرهای خارجی در سه سال اخیر یک امتیاز برای دریافت اقامت کانادا، محسوب می شود.

مزایای اقامت دائم

کسی که اقامت دائم کانادا را دارد، دارای بسیاری از حقوق و مسئولیت‌های یک شهروند کانادایی است:

 • ازجمله حق زندگی، کار (با وجود برخی محدودیت‌ها) و تحصیل در هر استان یا قلمرو کانادا.
 • ساکنان دائمی در بسیاری از مزایای اجتماعی شهروندان کانادایی مشارکت می‌کنند، ازجمله عضویت در برنامه بازنشستگی کانادا و دریافت پوشش توسط سیستم بهداشت جهانی بهداشت استان یا قلمرو آن‌ها.
 • همه ساکنان دائمی ممکن است از حقوق، آزادی‌ها و حمایت‌های منشور حقوق و آزادی کانادا بهره‌مند شوند (به غیر از موارد اختصاص‌یافته به شهروندان.)

ساکنان دائمی کانادا ممکن است پس از مدت زمان مشخصی در کانادا درخواست تابعیت کانادا کنند. در حال حاضر، یک فرد باید از پنج سال قبل از درخواست خود به مدت سه سال (1095 روز) در کانادا زندگی کند. آن‌ها همچنین مشروط بر داشتن معیارهای اقامت و اطمینان از شرایط پشتیبانی حق حمایت از اقوام را برای اقامت دائم دارند.

از دست دادن وضعیت اقامت دائم کانادا

 • یک اقامت دائم باید از هر پنج سال، دو سال را در کانادا زندگی کند، یا خطر از دست دادن این وضعیت را داشته باشد. زمان صرف شده در سفر با همسر کانادایی، یک سفر کاری برای یک تجارت کانادایی یا کار در یک دفتر دولت فدرال یا استان در خارج از کشور را می‌توان در محاسبه وضعیت اقامت قرار داد.
 • ساکنان دائمی همچنین برای جرائم جدی (کسانی که ممکن است بیش از 10 سال در کانادا مجازات شوند یا بیش از 6 ماه در کانادا زندانی شوند) خطر از دست دادن اقامت دائم را دارند، زیرا این یک خطر امنیتی یا مرتبط با جرائم سازمان یافته به‌حساب می‌آید.
 • عدم احراز شرایط اقامت یا پذیرش فوق، منجر به از دست دادن وضعیت اقامت دائم می‌شود، در صورتی که نتیجه بدون درخواست تجدیدنظر قطعی می‌شود.
 • یک شخص با تبدیل شدن به شهروند کانادا به‌طور خودکار وضعیت اقامت دائم خود را از دست می‌دهد.
 • اگر شخص دارای تابعیت یا حق اقامت در کشور دیگری باشد، یک مقیم دائم نیز می‌تواند داوطلبانه از وضعیت خود صرف‌نظر کند. شخصی که از وضعیت خود در داخل کانادا صرف‌نظر می‌کند، باید کشور را ترک کند و یا درخواست ویزای اقامت موقت کند.
 • در صورت انقضا کارت اقامت دائم، شخص دارای اقامت دائم وضعیت خود را از دست نمی‌دهد.

اخذ پاسپورت کانادا

اخذ پاسپورت کانادا

پس از اخذ اقامت دائم این کشور می‌توانید برای اخذ پاسپورت اقدام نمایید. تمامی روند زندگی شما بررسی می‌شود و سپس به مدت مشخص زمان نیاز است تا بتوانید پاسپورت را اخذ نمایید.

در صورتی که فرم تقاضانامه گذرنامه ناقص و یا اشتباه پر شده باشد از دریافت پاسپورت این کشور محروم خواهید بود. در صورتی که در خارج از کانادا جرمی مرتکب شده باشد و در کانادا تحت تعقیب باشید نمی‌توانید پاسپورت این کشور را اخذ نمایید. در صورتی که گذرنامه فعلی وی هنوز باطل نشده باشد این مسیر به شکل درست دنبال نمی‌شود.

هر فرد پاسپورت جداگانه دریافت می‌کند و نمی‌توان پاسپورت کودک را به والدین اضافه نمود.

لینک های مفید:

مشاوره

خبر خوب ما به شما این است که نیاز نیست در نوبت‌های طولانی سفارت منتظر بمانید و یا اینکه نگران زمان باشید؛ فقط کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشید تا در اولین فرصت، امکان مهاجرت به این کشور را برایتان فراهم سازند.

ارزیابی شرایط مهاجرت
برای مهاجرت به کانادا، با موسسه ما تماس بگیرید.
برای اقدام به اخذ ویزای توریستی پنج ساله کانادا چکار باید کرد؟
کانادا از دسته کشورهایی است که در زمینه ویزای توریستی کمی سخت‌گیرتر است.بنابراین واضح است که صدور ویزای توریستی این کشور دشوار باشد. اما می توان با همراه داشتن یک رزومه شخصی خوب این ویزا را دریافت کرد.
درصد رضایت افرادی که به کانادا مهاجرت کرده اند چه میزان است؟
رضایت در زمینه مهاجرت به کانادا با هدف تحصیل 78 درصد اعلام شده است.در زمینه سرمایه‌گذاری در کانادا رضایت 99 درصد اعلام شده است و سرمایه شما اگر در مسیر صحیحی قرار بگیرد قطعاً بیشتر خواهد شد.
چه دانشگاه هایی را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا پیشنهاد می کنید؟
دانشگاه مک گیل، آلبرتا، مموریال از دسته دانشگاه‌های مشهور در این کشور محسوب می‌شود.افرادی که قصد تحصیل ارزان قیمت در کانادا دارند می‌توانند دانشگاه مموریال را انتخاب نمایند و افرادی که دوست دارند بیشترین امکانات را برای تحصیل داشته باشد می‌توانند به سراغ دانشگاه آلبرتا بروند.
بهترین سن برای مهاجرت به کانادا چه سنی است ؟
ما به شما مقطع فوق لیسانس و دکتری را پیشنهاد می کنیم،یعنی زمانی که فرد به ثبات فردی و اجتماعی رسیده باشد چرا که گوناگونی فرهنگی و مهاجر پذیری کانادا همانقدر که می توتند مفید باشد در برهه های زمانی که شخصیت فرد در حال شکل گیری است ممکن است اسیب رسان باشد.
پناهندگی کانادا به چه صورت است؟
پناهندگی در کانادا به دو صورت اسپانسر و دولتی دیده می‌شود که هر دور روش پیچیدگی‌های مربوط به خود را داشته و نمی توان گفت که ساده هستند. در هر صورت این روش باید آخرین روش پیشنهادی قرار بگیرد در این کشور شرایط برای تحصیل به خوبی فراهم است و فرد می‌تواند 20 ساعت در هفته مشغول به کار شود. ویزای همراه برای کسانی که از طریق ویزای تحصیلی و یا سرمایه‌گذاری وارد خاک این کشور شده‌اند فراهم شده است. برای تحصیل در کانادا باید مدرک آیلتس و یا مدرک فرانسوی داشته باشید. مهاجرت به کانادا شامل چندین روال مختلف است. مدارک لازم مهاجرت به کانادا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
حداقل سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری چه میزان است؟
در برنامه های استانی حداقل سرمایه مورد نیاز 300 تا 350 هزار دلار کانادا است.
بهترین راه سرمایه گذاری در کانادا کدام است؟
بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، کارشرکت و برنامه های کارآفرینی استانی است.


18 دیدگاه برای “مهاجرت به کانادا

 1. Avatar
  ناشناس گفته:

  با عرض سلام خدمت شما سن من23 سال است شغلم امورفنی به واگن های قطار های مسافری راهن میباشد ایا میتونم با این موقعیت شغلی به کانادا مهاجرت کنم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای پاسخگویی دقیق به شما به اطلاعات بیشتری احتیاج است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره ی 021-43000021 تماس حاصل فرمایید. با تشکر تیم اعزام Go2tr.

 2. Avatar
  ناشناس گفته:

  میشه لطف کنید در مورد مهاجرت کاری به عنوان پرستار سالمند، مطلب بگذارید؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز: نظر شما را بررسی خواهیم کرد.با تشکر تیم اعزام GO2TR.

 3. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام وخسته نباشید.من و همسرم قصدمحاجرت به کانادا رو داریم اما وکیل مناسب برای اینکار میدانمیکنیم.باچن تا وکیل صحبت کردیم .ولی مامیخواییم‌که زودتر کارامون‌اوکی بشه.لطفا شماهم مارو راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز: برای پاسخ به سوال شما نیاز است اطلاعات بیشتری در مورد شرایط شما بدانیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02143000021 تماس بگیرید. قدران شما تیم GO2TR.

 4. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام وققتون بخیر من وشوهرم هردومون پرستارهستیم و29سال سن داریم شرایط مهاجرت ما چطوریه ؟باید چیکارکنیم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای اطلاعات بیشتر با شماره های:02143000021 تماس بگیرید. قدردان شما تیم GO2TR

 5. Avatar
  ناشناس گفته:

  دانشگاه‌های دولتی ان یک آزمون برگزار می‌کنند که در صورت پذیرش بورسیه این کشور خواهید شد و هزینه تحصیل شما بسیار کم می‌شود.
  آزمون چجوری و کجا و در چه تاریخی برگزار میشه؟

 6. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام و وقت بخیر من 38 سالمه و با رشته مهندسی مکانیک و دارای سابقه کار 12 ساله در کارخانجات فولاد. آیا امکان مهاجرت کاری برای من وجود دارد.

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، ریسک مهاجرت شما بالاست و بسته به کشوری که شما مد نظر دارید شرایط متفاوت می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره 02143000021 داخلی 76 تماس بگیرید.تیم اعزام GO2TR.

 7. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام مجرد هستم چطور میتونم کیس برای ازدواج واقعی و مهاجرت به کانادا پیدا کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز: تیم ما تنها در پروسه ی مهاجرت پس از ازدواج به شما کمک خواهد کرد. قدردان شما تیم اعزام GO2TR.

 8. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام من ۳۷ سالم هست و ۹ سال است که راننده تریلر کشنده هستم چطور میتونم با کمترین هزینه به کانادا بروم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز: اگر تاکنون بار بین المللی هم در رزومه خود داشته اید امکان مهاجرت برای شما فراهم است.برای گرفتن راهنمایی های بیشتر با شماره های:02143000021 تماس بگیرید. قدردان شما تیم اعزام GO2TR

 9. Avatar
  ناشناس گفته:

  میشه بگید مهاجرت کاری به کانادا بعنوان راننده تریلی به چه شکل هست؟

  پاسخ:
  با سلام. دولت کانادا اعلام نیاز به رانندگان تریلی با مهارت برای جا به جایی های با مسیر طولانی کرده است. شما می توانید به ثبت اطلاعات خود و انجام رویه های مشخص شده توسط دولت کانادا برای گرفتن اجازه کار و ویزای موقت در کانادا اقدام کنید. میانگین درآمد رانندگان در کانادا بین 55,000 تا 65,000 دلار کانادا است. برای اطلاعات بیشتر و اقدام برای این ویزا با ما تماس بگیرید.
  021-42956
  تیم اعزام GO2TR

 10. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۸ ساله دارم ووشو کار میکنم و مدارک دان۱ و دان ۲ رو دارم چندین مدال استانی و کشوری رو دارم و ۲ سال عضو تیم ملی بودم.
  میخواستم ببینم برای مهاجرت ورزشی باید چیکار کرد

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای این منظور داشتن مقام یا سابقه شرکت در دوره های بین المللی میتواند شانس شما برای دریافت پیشنهادات مناسب را از کشور های خارجی افزایش دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 11. Avatar
  ناشناس گفته:

  من یک دندانپزشک با ده سال سابقه کار هستم
  میخواستم درباره بهترین راه ممکن مهاجرت به کانادا برای دندانپزشکان بدانم

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای پاسخ دقیق به شما به اطلاعات بیشتری احتیاج داریم با این حال شما میتوانید برای کار در کشور کانادا اقدام کنید که از اولین نیازمندی های آن شرکت در ازمون مربوطه برای صدور مجوز طبابت است. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 12. Avatar
  ناشناس گفته:

  سلام میشه با مبلغ 50.000 هزار دلار در کانادا اقامت گرفت

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز،
  این مبلغ برای کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری کافی نیست،اما برای کار یا تحصیل می توانید اقدام کنید.
  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمائید.
  قدردان شما هلدینگ مهاجرتیGo2tr

 13. Avatar
  داود گفته:

  سلام من جوشکار خطوط لوله نفت و گاز هستم دارای مدرک از شرکت نفت گاز وبیش از ۱۵ سابقه کار ومتاهل دو فرزند دارم چطور میتونم اقامت کاری دریافت کنم؟

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز، برای دریافت ویزای کاری باید شرایط دیگری از جمله سن و مدارک آکادمیک دانشگاهی را نیز مدر نظر قرار دهید. همچنین کشور مقصد یکی از اصلی ترین عوامل تعیین کننده برای دریافت دعوتنامه ی کاری است.برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ی تخصصی با شماره 02143000021 تماس حاصل فرمایید. قدردان شما هلدینگ مهاجرتی GO2TR.

 14. Avatar
  mehran گفته:

  سلام خسته نباشیبد من میخواستم از طریق پناهندگی به کانادا برم میشه راهنمایی کنید

  پاسخ:
  سلام دوست عزیز
  موسسه ما هیچ گونه اقدامی برای پناهندگی انجام نمی دهد و اصلا توصیه به این کار نمی کنیم.
  قدردان شما هلدینگ مهاجرتی Go2tr

 15. Avatar
  سحر گفته:

  سلام همسر من تراشکار با 15 سال سابقه کار و مدرک فنی حرفه ای میخواستم بدونم میتونیم برای ویزای کاز اقدام کرذ

  • Avatar
   امیرعلی مقدم گفته:

   سلام دوست عزیز
   برای اقدام به عنوان تراشکار نیاز به مدرک آموزشی بین المللی خواهید داشت، هم چنین شرایط سنی (حداکثر 40 سال) شما نیز بسیار مهم است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02143000021 تماس بگیرید.
   سپاس از همراهی شما Go2tr

 16. Avatar
  محمود گفته:

  سلام من یک مهاجرم که الان در ایران زنده کی میکنم و وضعیت مالی خوب هم نداریم چگونه میتوانم ازطریق پناهنده گی به کانادا بافامیلم برم

  • Avatar
   امیرعلی مقدم گفته:

   سلام دوست عزیز
   موسسه ما خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد اما به هر حال برای پناهنده شدن شما باید خودتان را به خاک این کشور برسانید.
   سپاس از همراهی شما Go2tr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه‌بندی: آرشیو مهاجرت
برای مهاجرت از متخصصان GO2TR مشاوره بگیرید:تماس: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱