x
مشاوره رایگان:021 43000 021

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا به نسبت سایر کشورها آسان‌تر است. میزان مهاجرپذیری کانادا در سال‌های گذشته بیشتر از قبل شده است. این کشور در سال 2018 توانسته رتبه 7 در لیست مهاجرپذیری را به خود اختصاص دهد. سرمایه‌گذاری در کانادا از دسته روش‌های بسیار عالی محسوب می‌شود اما میزان بودجه اولیه شما بسیار مهم است.

عموماً خرید ملک و یا اجاره‌خانه در این کشور گران است و در این زمینه مهاجران نگران هستند که می‌توانند استان‌های ارزان‌تر را برای زندگی انتخاب نمایند. نرخ بیکاری در کانادا در سال 2018 در حدود 3 درصد کاهش یافته است و این رقم نشان می‌دهد که این کشور به نوبه خود توانسته در لیست کشورهای عالی از نظر کار قرار بگیرد. یافتن کارفرما در کانادا کار ساده‌ای نیست اما روش‌های دیگر خوداشتغالی و یا تخصص می‌تواند روش‌های مناسبی برای مهاجرت محسوب شود. در نظر داشته باشید که به طور کلی اخذ ویزای این کشور بین 1 الی 9 ماه زمان بسته به نوع ویزای درخواستی اختصاص می‌دهد.

پناهندگی در کانادا به دو صورت اسپانسر و دولتی دیده می‌شود که هر دور روش پیچیدگی‌های مربوط به خود را داشته و نمی توان گفت که ساده هستند. در هر صورت این روش باید آخرین روش پیشنهادی قرار بگیرد

در این کشور شرایط برای تحصیل به خوبی فراهم است و فرد می‌تواند 20 ساعت در هفته مشغول به کار شود. ویزای همراه برای کسانی که از طریق ویزای تحصیلی و یا سرمایه‌گذاری وارد خاک این کشور شده‌اند فراهم شده است. برای تحصیل در کانادا باید مدرک آیلتس و یا مدرک فرانسوی داشته باشید. مهاجرت به کانادا شامل چندین روال مختلف است. مدارک لازم مهاجرت به کانادا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. 

مهاجرپذیری کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرپذیری کانادا-go2tr

کانادا در لیست کشورهایی قرار دارد که از نظر مهاجرت شرایط آسان‌تری را فراهم ساخته. در نظر داشته باشید که میزان مهاجرپذیری کانادا به نسبت سایر کشورها بیشتر است حال می‌خواهیم جنبه‌های آماری مهاجرپذیر بودن کانادا را مورد ارزیابی قرار دهیم.

آمار مهاجران به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-آمار مهاجران به کانادا-go2tr

اغلب افرادی که کانادا را برای زندگی انتخاب می‌کنند با هدف تحصیل وارد این کشور شده‌اند و در سال 2018 آمار مهاجرت به این کشور با هدف تحصیل و ویزای تحصیلی بیش از 50 درصد است این آمار نشان می‌دهد که اغلب جوانان علاقمند زندگی و تحصیل در کانادا هستند.

میزان رضایت مهاجران به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-میزان رضایت مهاجران به کانادا-go2tr

برای بررسی دقیق میزان رضایت مهاجرت به کانادا سعی کرده‌ایم نگاه مقایسه‌ای داشته باشیم. قیمت خرید و اجاره خانه در کانادا گران است و در مقایسه ایران 21 درصد افزایش نرخ در این زمینه دیده می‌شود بنابراین ایرانیان در کانادا برای اجاره‌خانه باید از بودجه خوبی برخوردار باشند.

راحت‌ترین روش مهاجرت به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-راحت‌ترین روش مهاجرت به کانادا-go2tr

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل نیز از دیگر روش‌های خوب محسوب می‌شود به این دلیل که در صورت وجود دعوت نامه از سوی دانشگاه صدور ویزا بسیار سریع خواهد بود.

روش‌ های مهاجرت به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-روش‌ های مهاجرت به کانادا-go2tr

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. به عنوان مثال یکی از روش‌های بسیار مهم مهاجرت به کانادا با هدف سرمایه‌گذاری است.

مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا-go2tr

برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری سه روش وجود دارد که یک به یک مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. شرط اول دارایی است که شما برای سرمایه‌گذاری در استان کبک باید برخوردار باشد.

مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق ازدواج به کانادا-go2tr

نام دیگری که بر روی مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج از سوی اداره مهاجرت کانادا گذاشته می‌شود " اسپانسر کردن همسر " است.

مهاجرت از طریق تولد به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق تولد به کانادا-go2tr

باز هم نوبت به مهاجرت از طریق تولد رسید و سیستم خون و خاک مطرح است. در نظر داشته باشید که کانادا از دسته کشورهایی است که از سیستم حق خاک پیروی می‌کند نام دقیق‌تری که برای این روش دیده می‌شود jus soli است.

مهاجرت پناهندگی به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت پناهندگی به کانادا-go2tr

مهاجرت تحصیلی‌ به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت تحصیلی‌ به کانادا-go2tr

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل از دیگر روش‌های بسیار عالی محسوب می‌شود و البته در لیست سریع‌ترین روش‌های موجود نیز قرار دارد در این روش فرد می‌تواند همزمان با تحصیل خود مشغول به کار شود.

مهاجرت کاری کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت کاری کانادا-go2tr

برای مهاجرت به کانادا از طریق کار باید شغل مناسب داشته باشید و ما سه روش مهم را در این بخش مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

مهاجرت از طریق همراه به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت از طریق همراه به کانادا-go2tr

در صورتی که فرد اصلی اقامت دائم داشته باشد فرد همراه می‌تواند در استان اولیه و یا هر استان دیگری زندگی و تحصیل نماید. در زمینه ویزای کاری عموماً ویزای همراه دیرتر صادر می‌شود.

مهاجرت توریستی به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت توریستی به کانادا-go2tr

در لیست قوانین ویزای توریستی کانادا گزینه‌‌ای به عنوان دعوتنامه دیده نمی‌شود اما عملاً بدون داشتن دعوتنامه ورود به این کشور میسر نخواهد بود.

مهاجرت شرایط خاص به کانادا

موسسه اعزام دانشجو-مهاجرت شرایط خاص به کانادا-go2tr

یک موضوع دیگر در زمینه ویزای شرایط خاص این کشور برای دوره‌های زبان است که افراد می‌توانند با استفاده از این ویزا دو ترم را در این کشور به یادگیری زبان مورد نظر در کالج‌ها و یا موسسات بپردازند.

شهرهای مهاجر پذیر کانادا

موسسه اعزام دانشجو-شهرهای مهاجر پذیر کانادا-go2tr

پس از استان کبک، استان انتاریو و شهرهای اتاوا و تورنتو یک گزینه بسیار عالی برای مهاجرت ایرانیان محسوب می‌شود و انتاریو پرجمعیت‌ترین استان در کشور کانادا محسوب می‌شود و در مهاجرت به کانادا عموماً اولویت دارد.

اخذ ویزای کانادا

موسسه اعزام دانشجو-اخذ ویزای کانادا-go2tr

برای اخذ ویزای کانادا باید سعی کنید قوانین موجود را گام به گام دنبال نمایید اول از هر چیز باید بدانیم که زمان درخواست ما بسیار مهم است در صورتی که در فصل‌های شلوغ سال درخواست ویزا دهید قطعاً زمان زیادی نیاز است تا وقت سفارت برای شما تعیین شود

اخذ اقامت کانادا

موسسه اعزام دانشجو-اخذ اقامت کانادا-go2tr

برای اخذ اقامت دائم در این کشور باید به سراغ ویزای کاری، سرمایه‌گذاری و ازدواج بروید. در هر صورت نیاز است که سه الی چهار سال در این کشور زندگی و فعالیت مفید داشته باشید.

اخذ پاسپورت کانادا

موسسه اعزام دانشجو-اخذ پاسپورت کانادا-go2tr

پس از اخذ اقامت دائم این کشور می‌توانید برای اخذ پاسپورت اقدام نمایید. تمامی روند زندگی شما بررسی می‌شود و سپس به مدت مشخص زمان نیاز است تا بتوانید پاسپورت را اخذ نمایید.