ویزای کار انگلستان

0 67

اگر شما شهروند انگلیس، شهروند EEA یا تابعیت سوئیس را ندارید، برای اینکه بتوانید در انگلیس کار کنید، ممکن است نیاز به درخواست ویزا داشته باشید. شما باید بتوانید از طریق نمایندگی خارج از کشور انگلیس در کشور خود یا سفارت انگلیس برای ویزا اقدام کنید.
اگر قبلاً در انگلستان شغلی پیدا کرده‌اید و برای کار پذیرفته‌شده‌اید، یا ویزا دارید اما شما را از کار منع می‌کند، ممکن است لازم باشد مجوز کار بگیرید. شما نمی‌توانید مستقیماً درخواست اجازه کار کنید. کارفرمای شما در انگلیس باید از طرف شما درخواست کند. طول مجوز شما به نوع کاری که انجام می‌دهید و نوع جواز اعطاشده بستگی دارد. قبل از مهاجرت به انگلستان، به مهاجران توصیه می‌شود قبل از شروع مراحل درخواست ویزای انگلیس یا درخواست اجازه اقامت، در مورد مراحل ویزا و مهاجرت انگلستان، ازجمله تابعیت انگلیس تحقیق کنند. در این مقاله یاد بگیرید چگونه می‌توانید ویزای کار انگلستان را دریافت کنید تا بتوانید به‌طور قانونی و موفقیت‌آمیز کار کنید.

مهاجرت کاری موضوع داغی است. دولت‌های اخیر مقررات را سخت‌تر کرده‌اند، ازجمله مجازات کارفرمایان و صاحب‌خانه‌هایی که بررسی کافی انجام نمی‌دهند. تغییرات اخیر در ویزاهای کار انگلستان شامل افزایش آستانه حقوق و الزامات زبان و همچنین بسته شدن برخی از دسته‌های ویزای کار است.

به‌عنوان یک مهاجر خارجی، ممکن است برای کار در لندن یا یکی دیگر از شهرهای انگلیس نیاز به مجوز داشته باشید. حق شما برای کار در انگلیس به محل سفر و همچنین نوع کار شما بستگی دارد. برای اشتغال به کار شما ممکن است به ویزای کار انگلستان و همچنین پیشنهاد کاری نیاز داشته باشید.

انگلیس در حال حاضر یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این بدان معناست که شهروندان سایر کشورهای اتحادیه اروپا / افتا آزادانه اجازه سفر و کار در انگلستان را دارند. بااین‌حال، به دنبال رأی‌گیری Brexit در سال 2016، وضعیت شهروندان اتحادیه اروپا / افتا احتمالاً تا سال 2019 تغییر کرد.

انگلستان برای اتباع غیر اتحادیه اروپا / افتا، انگلستان ارزیابی مبتنی بر نقاط مهاجرت را ایجاد کرد. این امر به‌عنوان بخشی از یک فرایند مهاجرت مدیریت‌شده، جریان کارگران از کشورهای غیر اتحادیه اروپا / افتا را کنترل می‌کند. کلیه شهروندان غیر اتحادیه اروپا / افتا به ویزای کار انگلستان نیاز دارند. اتباع برخی از کشورها قادر به ورود به انگلستان و اقامت تا شش ماه بدون ویزا هستند. در این حالت، آن‌ها نمی‌توانند کار کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چه کسی برای ورود به انگلستان نیاز به ویزا دارد، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در همین رابطه:

ویزای انگلیس

ویزای تحصیلی کانادا

اگرچه انگلیس اکنون از اتحادیه اروپا خارج‌شده است، اما قوانین جدید ویزا تا ژانویه 2021 اجرا نمی‌شوند. این بدان معنی است که در حال حاضر اتباع اتحادیه اروپا / افتا می‌توانند بدون ویزای انگلیس سفر کنند. آن‌ها همچنین حق اشتغال در انگلستان را دارند اگر شاغل باشند، خوداشتغالی داشته باشند و یا به‌عنوان متقاضی کار ثبت‌نام کنند.

از ژانویه 2021، شهروندان اتحادیه اروپا / افتا می‌توانند به مدت شش ماه بدون ویزا وارد انگلیس شوند و در آن بمانند. برای اقامت بیشتر از این زمان، آن‌ها باید برای ویزای مربوط به انگلستان به وزارت کشور مراجعه کنند.

انگلیس همچنین به شهروندان 56 کشور دیگر ازجمله استرالیا، کانادا، اسرائیل، ژاپن و ایالات‌متحده اجازه می‌دهد تا حداکثر شش ماه در این کشور بدون ویزا بمانند.

شهروندان سرزمین‌های برون‌مرزی بریتانیا و شهروندان کشورهای مشترک‌المنافع متولد قبل از 1 ژانویه 1983 که از طریق والدینی که در انگلیس متولدشده‌اند واجد شرایط اقامت (ROA) هستند، حق سفر و زندگی در انگلستان را بدون ویزا دارند.

اگر اهل کویت، عمان، قطر یا امارات متحده عربی باشید، می‌توانید با پرداخت فقط 30 پوند معافیت ویزای الکترونیکی (EVW) دریافت کنید. این امکان برای گردشگری، تجارت، تحصیل یا درمان پزشکی تا شش ماه بدون ویزا امکان‌پذیر است. شهروندان سایر کشورها برای ورود به انگلیس به ویزا احتیاج دارند.

درباره ویزای کار انگلستان

اگر تصمیم دارید به انگلیس مهاجرت کنید، باید بفهمید که برای ورود به کشور به ویزا احتیاج دارید یا نه و برای کدام نوع ویزا برای انگلیس نیاز دارید. این امر به مکان سفر شما و هدف شما بستگی خواهد داشت. انگلستان همیشه دارای جمعیت قابل‌ملاحظه‌ای از مهاجران بوده است، افراد زیادی در طول سال‌ها برای کار، تحصیل یا پیوستن به اعضای خانواده در انگلیس آمده‌اند. بااین‌حال، درصد ساکنان خارجی متولد انگلیس نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی کمتر است.

حدود 9٪ از جمعیت انگلیس خارجی هستند. بیش از نیمی از این شهروندان از اتحادیه اروپا هستند. بیشتر آن‌ها در شهرهای بزرگ پرجمعیت زندگی می‌کنند، حدود 35٪ از جمعیت مهاجر انگلیس در لندن زندگی می‌کنند. شرایط کار در لندن به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.

پس از رأی‌گیری Brexit در سال 2016، انگلیس اکنون اتحادیه اروپا را ترک کرده است، اگرچه یک دوره انتقال تا پایان سال 2020 وجود دارد. پس‌ازاین، شهروندان اتحادیه اروپا / EFTA همانند ویزای اتباع کشورهای ثالث مشمول ویزا می‌شوند. وزارت کشور انگلیس وزارت امور خارجه است که مسئول رسیدگی به ویزا و مهاجرت در انگلیس است.

اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا / افتا هستید و می‌خواهید در انگلستان کار کنید، به مجوز کار مناسب نیاز دارید. بیشتر ویزاهای کاری انگلستان نیاز به حمایت مالی از کارفرمای محلی دارد. شما می‌توانید قبل از اقدام برای ویزای کار انگلستان یک شغل مناسب و حمایت مالی را تأمین کنید. ویزاهای کاری انگلستان در حال حاضر برای مشاغل معمولی یا کم مهارت در دسترس نیست. درنتیجه، ورود به انگلستان با نوع دیگری از ویزا و انجام کار موقت و کوتاه‌مدت امکان‌پذیر نیست. اگر بیش از شش ماه در انگلیس اقامت دارید، باید درخواست اجازه اقامت بیومتریک را نیز بدهید. گروه‌های زیر از شرایط ویزای کار انگلستان معاف هستند:

 • دیپلمات‌هایی که هنگام پیشنهاد پست در خارج از انگلیس بودند
 • وزرای دولت خارج از کشور در امور تجاری رسمی
 • اعضای نیروهای مسلح مشترک‌المنافع یا سرزمین‌های خارج از کشور مستقر در انگلیس
 • مقاماتی که برای یک رئیس دولت کار می‌کنند

مهاجرتی کاری به انگلیس

ویزای تحصیلی کانادا

واجد شرایط بودن ویزای کار انگلستان منوط به داشتن پیشنهاد کاری و در اکثر موارد حمایت مالی است. اگر می‌خواهید به‌عنوان یک تبعه غیر اتحادیه اروپا / EFTA در انگلستان کار کنید، ابتدا باید یک شغل مناسب پیدا کنید. ویزاهای کاری انگلستان برای کار با مهارت کم در دسترس نیستند. شما باید کاری را پیدا کنید که متناسب با یکی از گروه‌های ویزای کار متخصص یا بسیار واجد شرایط انگلستان باشد.

پس از یافتن شغل، باید از طریق ویزای انگلستان و خدمات مهاجرت برای ویزای کار انگلستان اقدام کنید. این کار را می‌توان از طریق یک موسسه مهاجرتی معتبر و یا از طریق مرکز درخواست ویزا UK در کشور خود انجام داد.

صلاحیت شما برای ویزای کار انگلستان با توجه به امتیازاتی که در سیستم امتیازات انگلستان کسب می‌کنید تعیین می‌شود. امتیازات مربوط به موارد زیر در این سیستم تعلق می‌گیرد:

 • صلاحیت‌ها
 • درآمد مورد انتظار در آینده
 • حمایت
 • مهارت‌های زبان انگلیسی
 • بودجه خود تأمین‌شده

انواع ویزای کار انگلستان

دسته‌های ویزای کاری انگلستان برای مهاجران غیراروپایی است که می‌خواهند در انگلیس کار و زندگی کنند. بیشتر گروه‌های مبتنی بر کار بخشی از سیستم مبتنی بر امتیاز (PBS) انگلستان برای مهاجرت از سال 2008 است. هر دسته در این سیستم اهداف، معیارها و الزامات خاص خود را دارد. PBS برای کمک به انگلستان در مدیریت مؤثرتر برنامه مهاجرت و جذب بااستعدادترین کارگران ایجاد شده است.

انواع زیر ویزای کار انگلستان در حال حاضر موجود است:

ویزای ردیف 1: استعداد استثنایی

این ویزا برای کسانی است که به‌عنوان رهبران علوم، علوم انسانی، مهندسی، پزشکی، فناوری دیجیتال و هنر شناخته می‌شوند. این مورد باید توسط وزارت کشور انگلیس تأیید شود و فقط 1000 مورد از این ویزاها هرساله صادر می‌شود. این اعتبار تا پنج سال اعتبار دارد و می‌تواند برای پنج سال دیگر تمدید شود.

ویزای ردیف 2: عمومی

ویزای عمومی برای کسانی است که یک کار ماهر (حداقل حقوق سالانه 25000 پوند) به آن‌ها پیشنهادشده است و توسط یک سازمان مجاز و مرتبط با کار خود حمایت مالی شده‌اند. این اعتبار تا شش سال اعتبار دارد.

ویزا ردیف 2: انتقال درون شرکتی

این ویزا برای کسانی که کارفرمای خارج از کشور آن‌ها را به‌شرط حمایت مالی به یک شعبه در انگلستان پیشنهاد داده است. بسته به موقعیت پیشنهادی این ویزا می‌تواند بین شش ماه تا 9 سال اعتبار داشته باشد.

ویزای ردیف 2: وزیر دین

ویزای افرادی که به کارشان در یک جامعه اعتقادی پیشنهادشده است، به‌شرط حمایت مالی. این ویزا حداکثر تا سه سال اعتبار دارد و قابل تمدید است.

ویزای ردیف 2: ورزشکار

این ویزا برای ورزشکاران نخبه یا مربیان واجد شرایط است که توسط هیئت حاکمه ملی ورزش آن‌ها تأییدشده است. این ویزا حداکثر تا سه سال اعتبار دارد و می‌تواند برای سه سال دیگر تمدید شود.

ویزای ردیف 5: کارگر موقت

ویزای افرادی که به‌عنوان داوطلب خیریه، فرد ورزشی یا کارگر خلاق، کارگر مذهبی، در یک صرافی مجاز از طرف دولت یا به‌عنوان بخشی از یک توافق‌نامه بین‌المللی، به کار موقت مشغول هستند، با حمایت مالی تضمین شده است. ویزای کار موقت بسته به هدف بین 1 تا 2 سال اعتبار دارد.

سطح 5 ویزا: طرح تحرک جوانان

این ویزا برای افراد 30-30 ساله از استرالیا، کانادا، ژاپن، موناکو، نیوزیلند، هنگ‌کنگ، کره جنوبی یا تایوان است که حداقل 1890 پوند پس‌انداز دارند. اعتبار این ویزا تا دو سال است.

کارگران خانگی در ویزای خانگی خصوصی

این ویزا برای کارگران خانگی خصوصی است که حداقل یک سال برای کارفرمای خود کارکرده‌اند. این ویزا حداکثر شش ماه اعتبار دارد.

ویزای نامزدی پولی مجاز

این ویزایی است که می‌تواند برای کارهای کوتاه‌مدت پرداخت‌شده در انگلیس و بدون حمایت مالی استفاده شود. اعتبار یک‌ماهه

همچنین ویزاهای کاری خاصی برای اتباع ترکیه و شهروندان کشورهای مشترک‌المنافع با پدربزرگ و مادربزرگ متولد انگلیس در دسترس است.

خود اشتغالی در انگلیس

ویزای تحصیلی کانادا

شرایط کار در انگلستان به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. انواع زیر ویزای کار انگلستان برای کسانی که می‌خواهند در یک ظرفیت آزاد یا خوداشتغالی کار کنند در دسترس است:

ویزای ردیف 1 (کارآفرین)

این ویزا برای کسانی که می‌خواهند در انگلستان شرکتی را تأسیس یا اداره مشاغل کنند و حداقل به 50000 پوند از صندوق‌های سرمایه‌گذاری دسترسی دارند. اعتبار این ویزا سه سال است و تا سه سال دیگر نیز قابل تمدید است.

ویزای ردیف 1 (کارآفرین فارغ‌التحصیل)

این ویزا برای فارغ‌التحصیلان دارای ایده‌های تجاری که توسط وزارت تجارت بین‌الملل انگلستان یا یک موسسه آموزش عالی واجد شرایط انگلستان تأییدشده است. اعتبار این ویزا یک سال است و می‌تواند برای یک سال دیگر تمدید شود.

ویزای ردیف 1 (سرمایه‌گذار)

این ویزا برای کسانی است که مایل به سرمایه‌گذاری حداقل 2 میلیون پوند در انگلیس هستند. اعتبار ویزا سه سال است و برای دو سال دیگر قابل تمدید است.

ویزای کار جهت آموزش و کار داوطلبانه

اگر برای اهداف آموزش یا داوطلب شدن از کشوری غیر از اتحادیه اروپا / افتا به انگلستان می‌روید، می‌توانید تحت ویزای Tier 5 (موقت) برای داوطلبانه خیریه و برنامه‌های آموزشی خاص که توافق بین‌المللی دارند درخواست دهید. شما همچنین می‌توانید تحت ویزای تحصیلات کوتاه‌مدت که به مدت شش ماه معتبر است یا ویزای نامزدی با پرداخت مجاز که به مدت یک ماه اعتبار دارد، برای اهداف آموزشی وارد انگلستان شوید.

کار دانشجویی در انگلستان

اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا و افتا هستید و در انگلیس با ویزای دانشجویی درجه 4 تحصیل می‌کنید، در بیشتر مشاغل مجاز به کار در انگلستان تحت ویزای دانشجویی هستید. مشاغل خاصی مانند مشاغل ورزشی حرفه‌ای یا مربیگری وجود دارد که نمی‌توانید آن‌ها را انجام دهید.

دانش آموزان زیر 18 سال که در ویزای دانشجویی درجه 4 (کودک) در یک مدرسه خصوصی مستقل تحصیل می‌کنند ممکن است در طول مدت ترم 10 ساعت در هفته و در طول تعطیلات به‌صورت تمام‌وقت کار کنند. آن‌ها همچنین ممکن است محل کار خود را بگیرند.

کسانی که دوره‌های کوتاه‌مدت را با ویزای کوتاه‌مدت تحصیل می‌خوانند مجاز به کار نیستند.

درخواست ویزای کار انگلستان

ویزای تحصیلی کانادا

می‌توانید درخواست ویزا خود را در مرکز درخواست ویزا انگلستان در کشور خود ارسال کنید. فهرستی از مراکز درخواست ویزا انگلستان در سراسر جهان وجود دارد. همچنین می‌توانید از طریق وب‌سایت خدمات داخلی و امور مهاجرت وزارت امور خارجه انگلستان درخواست دهید.

مدارکی که باید ارائه دهید به نوع ویزای متقاضی شما بستگی دارد. اگر برای ویزای Tier 2 (عمومی) اقدام می‌کنید، باید موارد زیر را ارائه دهید:

 • گذرنامه یا شناسه مسافرتی معتبر
 • شواهدی مبنی بر اینکه می‌توانید ازنظر مالی حمایت کنید (به‌عنوان‌مثال، اظهارات بانکی، تأیید اسپانسر)
 • اثبات توانایی زبان انگلیسی
 • اثبات پرداخت هزینه اضافی مراقبت‌های بهداشتی
 • اگر بیش از شش ماه به انگلیس می‌آیید و اهل هر یک از کشورهای خارج از اروپا هستید، باید آزمایش سل را نیز ارسال کنید.

پس از تکمیل فرم، وقت خود را در مرکز درخواست ویزای انگلستان رزرو کنید. زمان‌های پردازش ویزا بسته به نوع ویزا و محل درخواست شما متفاوت است. هنگام ورود به انگلیس، ممکن است لازم باشد ویزای خود را در اداره پلیس ثبت کنید. طول ویزای کار شما به مدت قرارداد کاری شما بستگی دارد. همچنین می‌توانید آن را تمدید کنید.

درخواست مجوز اقامت بیومتریک

شهروندان از کشورهای غیر اتحادیه اروپا / افتا که می‌خواهند بیش از شش ماه در انگلیس بمانند، باید برای اجازه اقامت بیومتریک انگلیس (BRP) اقدام کنند. BRP برای مدت اقامت شما در انگلیس حداکثر تا 10 سال معتبر است.

می‌توانید برای دریافت اجازه اقامت بیومتریک انگلستان از داخل انگلستان در اداره پست یا مرکز خدمات حق بیمه ویزا اقدام کنید. در خارج از انگلیس، به یک مرکز درخواست ویزای انگلیس بروید

ساکنان می‌توانند پس از 5 سال زندگی در انگلستان، برای اجازه اقامت دائم یا تابعیت کامل انگلستان اقدام کنند.

هزینه ویزای کار انگلستان

هزینه ویزای کار به نوع ویزا و مدت اقامت شما بستگی دارد. ویزای Tier 2 (عمومی) با اعتبار 3 سال در حال حاضر 575 پوند هزینه دارد.

مقامات ویزا و مهاجرت انگلستان برای جبران هزینه‌های مدیریت مربوط به رسیدگی به درخواست ویزا از متقاضیان هزینه‌ای به پوند استرلینگ (GBP) می‌گیرند.

جدا از استرلینگ، هزینه‌ها را می‌توان با توجه به نرخ ارز تعیین‌شده توسط وزارت کشور، با ارز محلی نیز پرداخت کرد. کلیه نرخ‌های ارز وزارت امور داخله هر دو هفته یک‌بار بازبینی می‌شود و درصورتی‌که فراتر از میزان تحمل توافق شده 3-5٪ با نرخ تجاری تغییر کند، به‌روز می‌شود. برای همه پست‌ها با هر ارز معینی باید از همان نرخ ارز Home Office استفاده کنید.

هزینه درخواست ویزای انگلیس بر اساس نوع ویزای انگلیس است که برای ورود به انگلیس باید دریافت کنید. هزینه ویزا از 93 پوند برای ویزای بازدید تا 9 ماه تا 3250 پوند برای ویزای تسویه به‌عنوان یکی دیگر از بستگان وابسته متغیر است. همچنین خدمات حق بیمه اختیاری اضافی در خارج از انگلستان و داخل انگلستان وجود دارد که می‌تواند ارزان‌قیمت 55 پوند و گران‌قیمت 10500 پوند باشد.

 • تا ۳ سال: ۶۱۰ پوند
 • ۱ تا ۳ سال مشاغل موردنیاز دولت: ۴۶۴ پوند
 • بالای ۳ سال: 1220 پوند
 • بالای 3 سال مشاغل موردنیاز دولت: 928 پوند است

حقوق و درآمد در انگلستان

درآمد در انگلستان به پارامترهای مختلف من‌جمله شهر موردنظر بستگی دارد. با متوسط درآمد 40 ساعت در هفته در کل کشور بریتانیا حدود 35222 £ (پوند) می‌توانید باشید؛ اما این سطح درآمدم درواقع درآمد قطره در تمام مناطق و شهرهای این کشور نمی‌تواند باشد و درآمد توزیع از یک توزیع نابرابری مجاز است. برای مثال، میانگین درآمد کارگری در لندن با 44184 £ (پوند) بالاترین سطح و منطقه شمال غربی انگلستان با متوسط درآمد 35367 پ (پوند) پایین‌ترین سطح درآمد این کشور وجود دارد. از طرف دیگر، نرخ بیکاری در انگلستان نیز از وضعیت خوبی در کل اروپا برخوردار است. مطابق آمارهای موجود، نرخ بیکاری انگلستان در سه‌ماهه منتهی به می سال 2020 در حدود 3.9% بوده است. این شرایط دقیقاً درست مثل مدت مشابه دوره قبلی بوده است و پایین‌تر از انتظارات و پیش‌بینی‌های بازار که حدود 4.2% اعلام شده است.

لیست مشاغل پردرآمد در انگلیس

لیست مشاغل پردرآمد در انگلستان به شرح زیر است: (حدود دستمزد و حقوق در سال)

 • مهندس نرم‌افزار 72000 پوند در سال
 • مدیر فروش 93،500 پوند در سال
 • مدیریت IT 96،152 پوند در سال
 • مدیر مالی 69.942 پوند در سال
 • مهندسی معمار 60000 پوند در سال
 • مدیر مالی 93000 پوند در سال
 • مدیر اجرایی پروژه 91000 پوند در سال
 • کارگردانی 138000 پوند در سال
 • مهندس مکانیک 86000 پوند در سال
 • مهندس IT 95000 پوند در سال
 • مهندس عمران 75000 پوند در سال

سؤالات متداول راجع به ویزای کار انگلستان

چه کسانی به ویزای کار انگلستان نیاز دارند؟

شما واجد شرایط کار در انگلستان هستید، بنابراین در صورت اعمال موارد زیر نیازی به دریافت اجازه کار ندارید:

 • شما یک شهروند انگلیس هستید
 • شما یک شهروند منطقه اقتصادی اروپا (EEA) هستید – به لیست زیر مراجعه کنید
 • شما یک شهروند سوئیس هستید
 • کشورهای EEA: اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیختن‌اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و انگلیس.

شما همچنین باید برای کارت اقامت انگلستان اقدام کنید یا بتوانید حق خود را برای کار در انگلیس به‌عنوان یک شهروند اتحادیه اروپا ثابت کنید (به‌عنوان‌مثال، یک شماره بیمه ملی معتبر انگلستان)

اگر یکی از پارامترهای بالا اعمال نشود، یا اهل یکی از کشورهای ذکر شده نباشید، باید قبل از یافتن کار در انگلستان ویزا و / یا اجازه کار بگیرید.

آیا می‌توانم در انگلیس و در شرایط کم مهارت کار کنم؟

در حال حاضر هیچ ویزای کاری انگلیس برای مشاغل کم مهارت در انگلیس برای اتباع غیر اتحادیه اروپا / افتا موجود نیست زیرا این موقعیت‌ها توسط اتباع انگلیس و اتحادیه اروپا / افتا پر می‌شود. در صورت بروز کمبود نیروی کار، این ممکن است براثر نتیجه Brexit تغییر کند. هنگامی‌که سیستم مبتنی بر امتیاز در سال 2008 آغاز شد، برنامه‌هایی برای صدور ویزای کار Tier 3 انگلیس برای کار با مهارت کم وجود داشت، اما این امر هرگز عملی نشده است.

آیا برای درخواست ویزا نیاز به حمایت مالی هستم؟

برای درخواست بیشتر ویزاهای کاری، معمولاً ابتدا باید با حمایت مالی از کارفرمایان در انگلستان یک پیشنهاد شغلی بدست آورید.

بااین‌حال، اگر می‌توانید برای ویزای Tier 5 (طرح تحرک جوانان) بدون حمایت مالی اقدام کنید:

 • می‌خواهید تا 2 سال در انگلستان زندگی و کار کنید
 • 18 تا 30 ساله هستند
 • 1890 پوند پس‌انداز داشته باشید
 • از ملیت بریتانیا انواع خاصی داشته باشید یا از کشور های خاصی باشد
 • سایر شرایط واجد شرایط بودن را برآورده کنید

من برای چه مشاغلی واجد شرایط هستم؟

این به کارفرمای شما، تحصیلات و مهارتها و تجربیات مربوطه بستگی خواهد داشت.

در حالی که برخی از سازمان ها مجوز حمایت مالی از کارمندان موقت و یا دائمی را دارند که به آن‌ها اجازه می‌دهد در مشاغل خود کار کنند، همه آن‌ها قادر به این کار نیستند.

برای آگاهی از مناسب بودن شغل برای شهروندان اتحادیه اروپا، EEA و کشورهای مشترک‌المنافع یا متقاضیان خارج از این مناطق، شرح شغل را بررسی کنید – یا مستقیماً با کارفرما در تماس باشید.

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021