uk
کشور انگلیس

زندگی در انگلیس

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo

 این کشور دارای جزایر کوچک و بزرگی در دل خود است. واحد پول کشور انگلیس پوند است و دین اصلی در این کشور مسیحیت است. کشور انگلیس از سمت غرب با ولز، از سمت شمال با اسکاتلند هم مرز است از طرفی از سمت شمال غرب با دریای ایرلند و از سمت شرق با دریای شمال مرز مشترک دارد. نرخ بیکاری در کشور انگلیس در بالاترین وضعیت خود تنها 12 درصد بوده است که در حال حاضر کمتر از 4 درصد اعلام شده است. به میزان 93 درصد از افرادی جویای کار در کشور انگلستان به شغل مورد نظر خود می‌رسند و الباقی افراد عموماً خود نمی‌خواهند وارد شغل شوند یافتن شغل در این کشور به نوبه خود کار دشواری نخواهد بود. میانگین درآمد یک کارمند در کشور انگلیس به نسبت درآمد او در آمریکا در حدود 11 درصد کمتر است اما با توجه به هزینه زندگی کمتر در کشور انگلیس به نسبت آمریکا اینطور به نظر می‌رسد که کشور انگلستان می‌تواند افراد را در زمینه پس‌انداز کمی یاری دهد. بازاریابی از شغل‌های پر درآمد در این کشور محسوب می‌شود و حداقل میزان درآمد یک بازاریاب در کشور انگلستان به میزان 45000 پوند تعیین شده است که قطعاً یک رقم بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که ابزارهای بازاریابی دیجیتال نیز در این کشور به نوبه خود رو به رشد است. کشور انگلیس از نظر صنعتی یک کشور بسیار پیشرفته محسوب می‌شود. در این کشور خودروسازی و هواپیماسازی با رتبه بالایی همراه است و بخش عمده‌ای از اقتصاد را به خود اختصاص می‌دهد. در نظر داشته باشید که منسوجات و محصولات شیمیایی در کشور انگلیس به طوری است که سبب شده این کشور در لیست کشورهای صادراتی قرار بگیرد. امنیت اقتصادی در کشور انگلستان دارای رتبه 3 در جهان است و رتبه بسیار ارزشمندی محسوب می‌شود. امنیت بهداشتی در این کشور به نوبه خود بسیار عالی اعلام شده است و مشخص است که مردم کشور انگلیس سعی می‌کنند روال اقتصادی قدرتمندی را فراهم سازند. شایان ذکر است که در این کشور فضای امنیتی بسیار عالی برای کودکان فراهم شده است و مشکلاتی از این دست گزارش نمی‌شود. مردم کشور انگلیس کم‌جوش هستند و ارتباط‌گیری با مردم این کشور شاید به سادگی ارتباط‌گیری در ایران نباشد. در این کشور همه باهم دست می‌دهد حتی با کودکان در صورتی که با یک فرد دست دهید اما یادتان برود که با فرزند وی دست دهید یک توهین بسیار بزرگ محسوب می‌شود و رویکرد خوبی ندارد. برای صدا زدن نام افراد از نام خانوادگی استفاده می‌شود.

 

در کشور انگلستان استخدام تمامی وقت نیز برای کسانی که نیاز به کار بیشتری دارند فراهم شده است. میزان بهره‌وری در کشور انگلیس بیش از 101.20 اعلام شده است که از نقاط شاخص آن محسوب می‌شود.

یک موضوع مهم دیگر که در زمینه کار در کشور انگلستان به چشم ما خورده است از این قرار است که به طور کلی درآمد در این کشور به نسبت ایران بیش از 50 درصد اعلام شده است و اگر بخواهیم فضای مالیاتی را نیز لحاظ کنیم این رقم به 41 درصد بیش از ایران می‌رسد که رقم قابل توجهی خواهد بود.

از دیگر مسائلی که سبب می‌شود ورود به بازار کار در کشور انگلستان برای فرد متقاضی آسان‌تر باشد مهارت صحبت کردن انگلیسی و تعامل با افراد است. افرادی که بتوانند به زبان انگلیسی تسلط کامل پیدا کنند مسیر یافتن شغل مورد نظر برایشان آسان‌تر می‌شود.

بازاریابی از دیگر شغل‌های پر درآمد در این کشور محسوب می‌شود و حداقل میزان درآمد یک بازاریاب در کشور انگلیس به میزان 45000 پوند تعیین شده است که قطعاً یک رقم بسیار عالی است.

هزینه اینترنت در این کشور به طور کلی با سرعت 60 مگابیت بر ثانیه در شهر لندن 30.50 است. در صورتی که قصد دارید در هزینه‌های شما صرفه جویی شود باید سعی کنید روال حمل و نقل خود را تنظیم کنید و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایید.

ینطور که مشخص است این کشور پیش بینی‌های لازم در مسیر درآمدزایی را فراهم ساخته است و می‌تواند در آینده نیز بهتر شود.

گردشگری یکی از بزرگترین فضای ایمن در زمینه اقتصاد کشور انگلیس محسوب می‌شود که هر ساله گردش مالی بسیار قدرتمندی را در این کشور ایجاد می‌کند. کشور انگلیس دارای فضای دیدنی بسیار لذت‌بخش و زیبا بوده و میلیون‌ها نفر در سال این کشور را برای بازدید در تعطیلات انتخاب می‌کنند.

اگر شما از دسته افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور انگلیس دارید و می‌خواهید زندگی خود را در این کشور ادامه دهید باید از فضای امنیتی بالای آن اطلاعات خوبی داشته باشید.

در نظر داشته باشید که به طور کلی از طریق ویزای تحصیل نیز این شرایط برای شما و همراهتان فراهم است که مدتی مشخص در کشور انگلیس زندگی کنید اما برای اقامت دائم باید یک سری روال جدید را مدنظر قرار دهید و طبق همان موضوع پیش بروید.

دقت نمایید که طلاق باید یا با تأیید هر دو شخص صورت بگیرد و یا یک شخص دلیل ارائه دهد که نشان دهد زندگی در شرایط فعلی به سختی ادامه‌دار است و البته نیاز به مدرک کتبی است.

در صورتی که بخواهید در شرق کشور لندن یک آپارتمان یک خوابه اجاره نمایید نیاز به هزینه 650-750 پوندی است. این در حالی است که قرار باشد در غرب لندن خانه اجاره شود باید بین 700 الی 800 پوند در ماه هزینه در نظر گرفته شود.

در صورتی که افراد بخواهند در شهر ارزان قیمت خانه خریداری نمایند منچستر بهترین گزینه می‌باشد.

یکی از انواع شرکت در کشور انگلیس شرکت سهامی عام است که نیاز به حداقل 5000 پوند سرمایه دارد و باید 25 درصد از سرمایه اولی در زمان ثبت پرداخت شود.

ویزای سرمایه‌گذاری و تخصص کشور انگلیس نیز از موارد پر تکرار است که در بخش‌های قبل در خصوص این دو گزینه توضیحاتی ارائه شد.

کودکان در کشور انگلیس به طور کلی دارای فضای بیمه بسیار عالی هستند و پزشکان مربوط به خود را دارند که از سلامت دهان و دندانشان اطلاع پیدا نموده و به صورت دوره‌ای و منظم شرایط جسمانی کودکان را چک می‌کند.

بانک hsbc در کشور انگلیس یکی از بانک‌های بسیار مشهور در دنیا بوده و در لیست معروف‌ترین بانک‌های جهانی قرار دارد. این بانک دارای سرمایه‌ای به اندازه 11.032 تریلیون دلار است.

شما با اقامت دائم کشور انگلیس نیز می‌توانید به کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا هستند سفر نمایید. شایان ذکر است که کشور انگلیس به نوبه خود یکی از بهترین کشورهای گردشگری محسوب می‌شود و می‌تواند برای زندگی بهترین گزینه باشد.

اگر دقت نمایید اسامی که بر روی افراد قدیمی در کشور انگلیس دیده می‌شود برگرفته از یک سری اسم‌های مذهبی است درست مثل نامگذاری در قدیم در کشور انگلیس!

۲۱ ژوئیه بزرگترین روز و کوتاه‌ترین شب در سال محسوب می‌شود. در این تاریخ آتش روشن می‌شود و یک سری مراسم برگزار می‌شود.

مردم کشور انگلیس مسیحی هستند و اکثراً دین پروتستان را شامل می‌شود. در این کشور به طوری کلی یک سری مذهب با ریشه‌های هندی نیز دیده می‌شود.

در دل دور یکی از جاذبه‌های طبیعی کشور انگلیس محسوب می‌شود این فضا دارای یک طاق طبیعی است که در ساحل ژوراسیک در دورست قرار گرفته است. در ساحل این منطقه می‌توانید یک پیک نیک بسیار دل انگیز ایجاد نمایید اگر شجاع هستید فضای شنا نیز برای شما فراهم شده است.

این طور که شواهد نشان می‌دهد دسته بندی مختلفی در زمینه حمل و نقل در کشور انگلیس صورت گرفته است که می‌تواند روال با شرایط افراد بسیار سازگار باشد .

مردم کشور انگلیس کمی کناره‌گیر هستند به عنوان مثال وقتی وارد یک جمع می‌شوید شاید برخورد سردی با شما صورت بگیرد، یک فرد انگلیسی عموماً خود شروع کننده برای صحبت نیست و این شما هستید که باید شروع کننده باشید.

مد و فشن در کشور انگلیس از دیگر گزینه‌های بسیار قدرتمند محسوب می‌شود به طوری که تئاتر با موسیقی ترکیب شده و توانسته یک فضای کاربردی بسیار گسترده را ایجاد نماید.

در این کشور ورزش‌های ماجراجویانه نیز دیده می‌شود به طوری که بانجی جامپینگ، موج سواری و شیرجه زنی در آسمان و اسب سواری از دیگر مواردی است که دیده می‌شود. اسکیت روی یخ و همینطور فرود با طناب از دیگر گزینه‌های بسیار ارزشمند محسوب می‌شود.

در کشور انگلیس مانند ایران برای دور شدن از بد یمنی به تخته زده می‌شود و یکی از رفتارهای بسیار معمول محسوب می‌شود. گربه سیاه در این کشور یک نوع بدیمنی است و به طور کلی باید از آن دوری کرد.

اینکه نرخ طلاق در کشور انگلیس روز به روز در حال افزایش است یک شایعه است و معمولاً نرخ طلاق در وضعیت کنترل شده قرار دارد.

در کشور انگلیس اجازه ندارید با صدای بلند حرف بزنید. هرگز نباید صحبت کسی را قطع کنید

اگر شما از طریق پناهندگی وارد خاک کشور انگلیس شده اید خطرات زیادی پیش روی شماست. از نظر غذا دچار مشکل خواهید شد، از نظر فضای خواب و امنیت شهری به مشکل بر می‌خورید ، فرزندان شما در مدارس دچار مشکل می‌شوند.

هدیه دادن از موضوعات بسیار مهم در کشور انگلیس است که در ایران نیز بسیار رایج است. استفاده از گل و شکلات به عنوان هدیه در این کشور بسیار دیده می‌شود. چه خوب است که هدیه ما باز شود.

روش دوم خرید به صورت نقدی است که در این روش همه پول در ابتدا پرداخت می‌شود. در این روش باید سعی کنید ماشینی مناسب با شرایط بودجه خودتان پیدا نمایید.

آدرس سفارت ایران در لندن قرار دارد.

شماره تماس 04472254222

شماره تماس کنسولگری : 04472253000در کشور انگلیس استفاده از دامن‌های پرچین و پف دار به طور کلی بسیار دیده می‌شود. زنان از زمان‌های قدیم در این کشور سعی بر استفاده از لباس‌های بلند و چین دار هستند.

آب و هوای کشور انگلیس به طور کلی معتدل است. بهترین فصل برای سفر به کشور انگلیس تابستان اعلام شده است در این فصل هوا گرم نبوده و فضای گردشگری بسیار عالی فراهم شده است.

ر سفر به انگلیس منوهای غذاهای متنوعی را می­بینید، ولی حتما غذاهای سنتی زیر را امتحان کنید.

مطالب مرتبط