x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

زندگی در انگلیس

 این کشور دارای جزایر کوچک و بزرگی در دل خود است. واحد پول کشور انگلیس پوند است و دین اصلی در این کشور مسیحیت است. کشور انگلیس از سمت غرب با ولز، از سمت شمال با اسکاتلند هم مرز است از طرفی از سمت شمال غرب با دریای ایرلند و از سمت شرق با دریای شمال مرز مشترک دارد. نرخ بیکاری در کشور انگلیس در بالاترین وضعیت خود تنها 12 درصد بوده است که در حال حاضر کمتر از 4 درصد اعلام شده است. به میزان 93 درصد از افرادی جویای کار در کشور انگلستان به شغل مورد نظر خود می‌رسند و الباقی افراد عموماً خود نمی‌خواهند وارد شغل شوند یافتن شغل در این کشور به نوبه خود کار دشواری نخواهد بود. میانگین درآمد یک کارمند در کشور انگلیس به نسبت درآمد او در آمریکا در حدود 11 درصد کمتر است اما با توجه به هزینه زندگی کمتر در کشور انگلیس به نسبت آمریکا اینطور به نظر می‌رسد که کشور انگلستان می‌تواند افراد را در زمینه پس‌انداز کمی یاری دهد. بازاریابی از شغل‌های پر درآمد در این کشور محسوب می‌شود و حداقل میزان درآمد یک بازاریاب در کشور انگلستان به میزان 45000 پوند تعیین شده است که قطعاً یک رقم بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که ابزارهای بازاریابی دیجیتال نیز در این کشور به نوبه خود رو به رشد است. کشور انگلیس از نظر صنعتی یک کشور بسیار پیشرفته محسوب می‌شود. در این کشور خودروسازی و هواپیماسازی با رتبه بالایی همراه است و بخش عمده‌ای از اقتصاد را به خود اختصاص می‌دهد. در نظر داشته باشید که منسوجات و محصولات شیمیایی در کشور انگلیس به طوری است که سبب شده این کشور در لیست کشورهای صادراتی قرار بگیرد. امنیت اقتصادی در کشور انگلستان دارای رتبه 3 در جهان است و رتبه بسیار ارزشمندی محسوب می‌شود. امنیت بهداشتی در این کشور به نوبه خود بسیار عالی اعلام شده است و مشخص است که مردم کشور انگلیس سعی می‌کنند روال اقتصادی قدرتمندی را فراهم سازند. شایان ذکر است که در این کشور فضای امنیتی بسیار عالی برای کودکان فراهم شده است و مشکلاتی از این دست گزارش نمی‌شود. مردم کشور انگلیس کم‌جوش هستند و ارتباط‌گیری با مردم این کشور شاید به سادگی ارتباط‌گیری در ایران نباشد. در این کشور همه باهم دست می‌دهد حتی با کودکان در صورتی که با یک فرد دست دهید اما یادتان برود که با فرزند وی دست دهید یک توهین بسیار بزرگ محسوب می‌شود و رویکرد خوبی ندارد. برای صدا زدن نام افراد از نام خانوادگی استفاده می‌شود.

 

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره زندگی در انگلیس
فهرست

حداقل حقوق در انگلیس

حداقل حقوق در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور انگلیس یکی از مرفه‌ترین کشورها محسوب می‌شود. این کشور به نوبه خود توانسته فضای کاربردی و درآمدزایی بسیار قدرتمندی را به نسبت سایر کشورها فراهم سازد. برنامه‌ریزی در کشور انگلستان حرف اول را می‌گیرد. از سال 2010 تا به امروز دستمزد در کشور انگلیس با رشد 63 درصدی همراه بوده است و این رقم نشان می‌دهد که کشور انگلستان به نوبه خود از نظر درآمدزایی در وضعیت بسیار عالی قرار دارد و نیروی کار در این کشور می‌توانند به رتبه خوبی دست یابند.

در کشور انگلستان استخدام تمامی وقت نیز برای کسانی که نیاز به کار بیشتری دارند فراهم شده است. میزان بهره‌وری در کشور انگلیس بیش از 101.20 اعلام شده است که از نقاط شاخص آن محسوب می‌شود. نرخ اشتغال در کشور انگلیس در سال‌های اخیر بیش از 75 درصد اعلام شده است و بانوان نیز در این مسیر به میزان آمده‌اند و توانسته‌اند به درآمدهای قابل قبولی دست یابند. خوشبختانه کشور انگلستان یکی از کشورهای بسیار عالی و کارآمد در زمینه درآمدزایی محسوب می‌شود.

میانگین درآمد در انگلیس

میانگین درآمد در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای بررسی دقیق میانگین درآمد در کشور انگلیس سعی شده است بررسی‌های مناسب مقایسه‌ای صورت بگیرد تا مشخص شود که آیا کشور انگلیس می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل محسوب شود یا خیر. حقیقت ماجرا به این شکل است که میانگین درآمد یک کارمند در کشور انگلیس به نسبت درآمد او در آمریکا در حدود 11 درصد کمتر است اما با توجه به هزینه زندگی کمتر در کشور انگلستان به نسبت آمریکا اینطور به نظر می‌رسد که کشور انگلیس می‌تواند افراد را در زمینه پس‌انداز کمی یاری دهد.

یک موضوع مهم دیگر که در زمینه کار در کشور انگلستان به چشم ما خورده است از این قرار است که به طور کلی درآمد در این کشور به نسبت ایران بیش از 50 درصد اعلام شده است و اگر بخواهیم فضای مالیاتی را نیز لحاظ کنیم این رقم به 41 درصد بیش از ایران می‌رسد که رقم قابل توجهی خواهد بود. سن بازنشستگی در کشور انگلستان برای زنان 65 سال اعلام شده است و برای آقایان نیز رده 65 الی 66 به عنوان سن بازنشستگی در نظر گرفته می‌شود. مشاغل در کشور انگلستان به دو دسته مشاغل با مهارت بالا و با مهارت پایین تقسیم می‌شود و و دستمزد‌ها نیز با هم فرق دارد. اینطور که مشخص شده است در کشور انگلیس امکان تغییر اشتغال به میزان 79 درصد در نظر گرفته شده است که رقم قابل قبولی محسوب می‌شود و به نوبه خود می‌تواند یک محرک بسیار عالی باشد. خوشبختانه این کشور توانسته در سال گذشته در لیست کشورهای مهاجرپذیر نیز قرار بگیرد.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در انگلیس

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور انگلیس متخصصان حمل و نقل و تعمیر و نگهداری پل بسیار کم است پس اگر شما از دسته افرادی هستید که در این رشته تحصیل کرده‌اید و یا تجربه انجام روال تعمیراتی در حد گسترده را دارید امید به اخذ ویزای کار کشور انگلیس داشته باشید. فضای مهندسی در کشور انگلیس روز به روز در حال پیشرفت است اما حمل و نقل و تعمیرات در این کشور در وضعیت ایده‌آل قرار دارد. اینطور که شواهد نشان می‌دهد این کشور منابع انسانی بالایی در این مسیر دارد. برنامه‌های افزایش شغل و استخدام کارگر در کشور انگلیس در سال 2018 با رشد 29 درصدی همراه بوده است.

از دیگر مسائلی که سبب می‌شود ورود به بازار کار در کشور انگلستان برای فرد متقاضی آسان‌تر باشد مهارت صحبت کردن انگلیسی و تعامل با افراد است. افرادی که بتوانند به زبان انگلیسی تسلط کامل پیدا کنند مسیر یافتن شغل مورد نظر برایشان آسان‌تر می‌شود. کار در کشور انگلستان با حقوق بالا به طور کلی شامل دسته‌بندی‌های مختلفی است و در این مسیر سعی می‌شود روال کاربردی گسترده‌تری دیده شود. هزینه زندگی در کشور انگلیس به صورتی است که افراد می‌بایست از نظر درآمد در وضعیت خوبی باشند در غیر این صورت شرایط زندگی در کشور انگلستان بسیار دشوار می‌شود.

 

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در انگلیس

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

بازاریابی از دیگر شغل‌های پر درآمد در این کشور محسوب می‌شود و حداقل میزان درآمد یک بازاریاب در کشور انگلیس به میزان 45000 پوند تعیین شده است که قطعاً یک رقم بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که ابزارهای بازاریابی دیجیتال نیز در این کشور به نوبه خود رو به رشد است. ویزای کار کشور انگلیس عموماً در مدل‌های 1 ساله و سه ساله صادر می‌شود و نیاز به تمدیدهای مشخصی دارد. حسابداری و اقتصاد در کشور انگلستان نیز از دیگر رشته‌های پر درآمد محسوب می‌شود و در لیست شغل‌های پایدار قرار دارد.

قیمت برخی کالاهای اساسی در انگلیس

قیمت برخی کالاهای اساسی در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بطور کلی انگلیس یکی از گران‌ترین کشورها برای زندگی محسوب می‌شود و باید این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه زندگی در این کشور و همینطور تحصیل حداقل به میزان 12 درصد از ایران گران‌تر است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد مردم ایران اغلب برای زندگی در کشور انگلیس شهرهای لندن، نیوکاسل و منچستر را انتخاب می‌کنند. لندن یکی از گران‌ترین شهر انگلستان محسوب می‌شود. هزینه غذا در شهر لندن در یک رستوران معمولی به میزان 15.00 پوند است در حالی که شهر نیوکاسل هزینه 11.00 پوند را به همراه دارد. قیمت بلیط یک طرفه مترو در این کشور به میزان 2.50 پوند است و قیمت پایه تاکسی نیز 3.00 پوند اعلام می‌شود. هزینه تحصیل در کشور انگلستان 11 درصد از ایران بیشتر است و در صورتی که بتوانید در دانشگاه‌های دولتی این کشور پذیرفته شوید هزینه تحصیل شما به 5 درصد کاهش می‌یابد. هزینه هر دقیقه تماس در شهر لندن کشور انگلستان 0.09 پوند در نظر گرفته شده است.

هزینه اینترنت در این کشور به طور کلی با سرعت 60 مگابیت بر ثانیه در شهر لندن 30.50 است. در صورتی که قصد دارید در هزینه‌های شما صرفه جویی شود باید سعی کنید روال حمل و نقل خود را تنظیم کنید و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که هزینه مسکن در کشور انگلستان کمی گران است.

قیمت برخی کالاهای اساسی در کشور انگلیس

آب معدنی یک و نیم لیتری 1.01 پوند

شیر یک لیتری 0.92 پوند

نان سفید 500 گرمی 1.08 پوند

یک کیلوگرم برنج سفید 1.36 پوند

یک کیلوگرم پنیر محلی 5.70 پوند

یک کیلوگرم سینه مرغ 6.61 پوند

یک کیلوگرم سیب 1.99 پوند

یک کیلوگرم سیب زمینی 1.35 پوند

یک کیلوگرم گوجه فرنگی 1.35 پوند

یک کیلوگرم پیاز 1.26 پوند

یک لیتر بنزین 1.21 پوند

هزینه هر دقیقه تماس 0.09 پوند

هزینه اینترنت 30.05 پوند

اقتصاد در انگلیس

اقتصاد در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور انگلیس از نظر صنعتی یک کشور بسیار پیشرفته محسوب می‌شود. در این کشور خودروسازی و هواپیماسازی با رتبه بالایی همراه است و بخش عمده‌ای از اقتصاد را به خود اختصاص می‌دهد. در نظر داشته باشید که منسوجات و محصولات شیمیایی در کشور انگلیس به طوری است که سبب شده این کشور در لیست کشورهای صادراتی قرار بگیرد. بخش مهمی از فضای مالی در کشور انگلیس مربوط به شهر لندن است و این شهر بزرگترین مراکز مالی در دنیا را نیز به خود اختصاص داده است. در سال 2015 کشور انگلستان رتبه 5 اقتصادی در دنیا را به خود اختصاص داده است این در حالی است که در سال 2018 رتبه این کشور به 3 رسیده است. شایان ذکر است که کشور انگلستان به طور کلی از دسته کشورهایی است که در بخش شمالی خود درآمدزایی خوبی را به خود اختصاص می‌دهد. این کشور به طور سه سال پیاپی سریع‌ترین رشد اقتصادی را داشته است. ارزش ذخایر گازی و نفتی در کشور انگلستان به نسبت سایر کشورها بیشتر است. این کشور به نوبه خود در زمینه صادرات نیز رتبه بالایی دارد. میزان بیکاری در کشور انگلستان بسیار کم است و رویکرد دولت ایجاد یک فضای کاری بسیار قدرتمند در این کشور می‌باشد. خوشبختانه کشور انگلستان توانسته ایده‌آل‌های گسترده‌ای را در زمینه اقتصاد خود فراهم سازد. تورم در این کشور کمتر از یک درصد اعلام شده است و ثبات قیمت محصولات در کشور انگلستان در یک پروسه بسیار کنترل شده قرار دارد. اینطور که مشخص است این کشور پیش بینی‌های لازم در مسیر درآمدزایی را فراهم ساخته است و می‌تواند در آینده نیز بهتر شود.

امنیت مالی و اقتصادی در انگلیس

امنیت مالی و اقتصادی در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

می‌دانیم که کشور انگلیس از نظر اقتصادی و منابع مالی در 4 دسته بزرگ قرار دارد. دسته اول مربوط به کشاورزی و ماهیگیری است. کشور انگلیس در زمینه کشاورزی به رشد زیادی رسیده است به طوری که در حدود 60 درصد از مواد غذایی مورد نیاز در این کشور توسط 2 درصد از نیروی کار تأمین می‌شود که رقم قابل قبولی است. ماهیگیری در کشور انگلستان نیز از رونق بالایی برخوردار است و این موضوع به دلیل قرار گرفتن دریا دورتادور انگلیس است. بنابراین امنیت اقتصادی کشور انگلستان در زمینه کشاورزی و ماهیگیری در وضعیت نرمال قرار دارد.

دومین گزینه در کشور انگلیس سرمایه‌گذاری است و سیتی لندن بزرگترین منطقه اقتصادی در کشور انگلستان محسوب می‌شود و یکی از بزرگترین مراکز مالی در جهان به شمار می‌آید. در نظر داشته باشید که بورس اوراق بهادار لندن نیز از دیگر موارد اقتصادی قدرتمند در این کشور محسوب می‌شود. تولید سومین دسته از اقتصاد کشور انگلیس را تشکیل می‌دهد و به نوعی صنعت در این کشور از ارزش بالایی برخوردار است. کشور انگلیس توانایی بازار جهانی را داشته و این امر سبب شده است که بسیاری از کارخانه‌ها در این کشور در وضعیت نرمال قرار بگیرد. امنیت اقتصادی در بخش تولید در کشور انگلیس بسیار عالی اعلام شده است و به نوبه خود در سال‌های آینده نیز از ارزش بالایی برخوردار است. کار در کشور انگلیس بستگی به میزان تخصص فرد دارد به طوری که اگر فرد بتواند رزومه قوی از خود ارائه دهد کاریابی در کشور انگلیس دشوار نبوده و می‌تواند یک مسیر کاری خوب فراهم شود.

گردشگری یکی از بزرگترین فضای ایمن در زمینه اقتصاد کشور انگلیس محسوب می‌شود که هر ساله گردش مالی بسیار قدرتمندی را در این کشور ایجاد می‌کند. کشور انگلیس دارای فضای دیدنی بسیار لذت‌بخش و زیبا بوده و میلیون‌ها نفر در سال این کشور را برای بازدید در تعطیلات انتخاب می‌کنند.

امنیت در انگلیس

امنیت در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر شما از دسته افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور انگلیس دارید و می‌خواهید زندگی خود را در این کشور ادامه دهید باید از فضای امنیتی بالای آن اطلاعات خوبی داشته باشید. کشور انگلیس در لیست کشور‌های امن قرار دارد. میزان جرم در این کشور کم اعلام شده است اما در هر صورت شما یک مسافر هستید و مشخص است که اهل این کشور نیستید پس باید مراقب کیف پول خود باشید.

در این کشور در مواقع ضروری در صورت بروز هر مشکل می‌توانند با شماره 999 تماس گرفته و به این ترتیب از خدمات رایگانی که در اختیار شما قرار می‌گیرد بهرمند شوید.

در اغلب کوچه‌ها و خیابان‌های کشور انگلیس دوربین‌های مدار بسته دیده می‌شود و این قبای امنیتی سبب می‌شود که مهاجران در این کشور بتوانند زندگی بهتر و آرام‌تری را اغاز نمایند.

امنیت اقتصادی در کشور انگلیس دارای رتبه 3 در جهان است و رتبه بسیار ارزشمندی محسوب می‌شود. امنیت بهداشتی در این کشور به نوبه خود بسیار عالی اعلام شده است و مشخص است که مردم کشور انگلیس سعی می‌کنند روال اقتصادی قدرتمندی را فراهم سازند. شایان ذکر است که در این کشور فضای امنیتی بسیار عالی برای کودکان فراهم شده است و مشکلاتی از این دست گزارش نمی‌شود.

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در انگلیس

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه‌گذاری یکی از بهترین روش‌هایی است که منجر به اقامت می‌شود برای این گزینه به شما ویزای TIER1 اعطا می‌شود که به نوبه خود در لیست ویزای بلند مدت قرار دارد و در چهار دسته سرمایه‌گذار، کارآفرین، استعداد عالی و فارغ التحصیلان کارآفرین تقسیم می‌شود که هر یک دارای فضای کاربردی مخصوص به خود هستند.

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق کار و تخصص به صورت دائمی از دیگر روش‌های اقامتی برای شما همسر و فرزندانتان محسوب می‌شود که ویزای TIER2 را در بر گرفته و به صورت دائمی و بلند مدت است. در این روش مهارت‌های شغلی بسیار مهم است. در این زمینه نیز چندین دسته‌بندی وجود دارد. ویزای کار عمومی انگلستان، ویزای انتقال داخل شرکتی، ویزای مبلغان دینی کشور انگلیس و ویزای ورزشکاری کشور انگلیس نیز می‌تواند به نوبه خود شرایط ورود به این کشور را تا حد زیادی فراهم سازد.

در نظر داشته باشید که به طور کلی از طریق ویزای تحصیل نیز این شرایط برای شما و همراهتان فراهم است که مدتی مشخص در کشور انگلیس زندگی کنید اما برای اقامت دائم باید یک سری روال جدید را مدنظر قرار دهید و طبق همان موضوع پیش بروید. در هر صورت کسانی که قصد دارند اقامت این کشور را دریافت نمایند باید سعی کنند بررسی‌های گسترده‌ای انجام دهند و در طول زندگی خود در این کشور سعی کنند از قوانین مهم آن تبعیت نمایند. کشور انگلیس از دسته کشورهای بسیار ارزشمند از نظر زندگی و کار محسوب می‌شود و می‌تواند یک گزینه بسیار عالی باشد.

ازدواج خارجی ها در انگلیس

ازدواج خارجی ها در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای ازدواج با یک فرد انگلیسی باید در ابتدا ثابت نمایید که با فرد دیگری ارتباط ندارید. نیاز است که مدرکی ارائه شود تا ثابت نماید از نظر مالی در وضعیت خوبی هستید. از طرفی نیاز است که به طور دقیق مشخص شود که آیا قبلاً ازدواج کرده‌اید یا خیر در صورت مثبت بودن جواب باید پرونده مربوط به طلاق و یا فوت همسر شما مشخص باشد. در نظر داشته باشید که برای اخذ اقامت در این کشور باید حداقل دو سال به همسر خود با یک آدرس ثابت زندگی کرده باشید این موضوع به طور دقیق مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

قوانین طلاق در کشور انگلستان تا حدودی زیادی با قوانین طلاق در ایران یکسان است و نیاز است که قواعد دادرسی و دادخواست به طور دقیق رعایت شود. در ابتدا باید درخواست طلاق ارائه شود و مشخص شود که علت طلاق چیست در صورتی که از سوی فرد مورد نظر علت طلاق تأیید شود پروسه طلاق سریع‌تر پیش می‌رود این طور که شواهد نشان می‌دهد در کشور انگلستان در صورتی که صاحب فرزند شده باشید باید تا مشخص شدن شرایط مالی فرزند و همینطور محل زندگی آن صبر کنید. در کشور انگلستان میزان طلاق در سال‌های اخیر به نسبت سال‌های گذشته کمتر شده است و این روال نشان می‌دهد این کشور فضای زندگی بهتری را فراهم ساخته است.

دقت نمایید که طلاق باید یا با تأیید هر دو شخص صورت بگیرد و یا یک شخص دلیل ارائه دهد که نشان دهد زندگی در شرایط فعلی به سختی ادامه‌دار است و البته نیاز به مدرک کتبی است. شایان ذکر است که طلاق با جدایی فرق دارد یعنی شما می‌توانید خودتان بدون درخواست طلاق اقدام به زندگی جداگانه داشته باشید و از شریک زندگی خود جدا شوید و به شکل جداگانه زندگی نمایید اما در روال طلاق همه چیز طبق قانون پیش می‌رود.

اجاره خانه در انگلیس

اجاره خانه در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که بخواهید در شرق کشور لندن یک آپارتمان یک خوابه اجاره نمایید نیاز به هزینه 650-750 پوندی است. این در حالی است که قرار باشد در غرب لندن خانه اجاره شود باید بین 700 الی 800 پوند در ماه هزینه در نظر گرفته شود. در مرکز شهر لندن حداقل هزینه برای اجاره یک خانه با یک اتاق خواب 800 پوند است. خرید خانه در کشور انگلیس نیاز به ارزیابی مشخصی دارد که بخش بعد به طور دقیق در زمینه خرید ملک در کشور انگلیس می‌پردازد.‌‌

در کشور انگلیس یک سری خانه‌ها در وضعیت اشتراکی نیز قرار دارد که از نظر هزینه در وضعیت بهتری هستند به این ترتیب افراد می‌توانند به سراغ این خانه‌ها بروند. برای ارزیابی و مقایسه دقیق هزینه بین دو وضعیت اشتراکی و غیر اشتراکی سعی کردیم شهر لندن را مورد بررسی قرار دهیم. در صورتی که فرد بخواهد در شرق لندن یک آپارتمان اشتراکی یک نفره اجاره نماید باید بین 290 الی 390 پوند هزینه در نظر بگیرد. این در حالی است که اگر خانه دو نفره باشد نیاز به هزینه 430 الی 600 پونده است، در غرب لندن هزینه اجاره اشتراکی به میزان 50 پوند از شرق گران‌تر است. در مرکز شهر لندن اجاره خانه اشتراکی یک نفره بین 450 الی 580 پوند و دو نفره در حدود 500 الی 750 پوند هزینه در بر می‌گیرد که به نوبه خود هزینه زیادی است. کشور انگلیس از نظر هزینه اجاره خانه در وضعیت گران قرار دارد به طوری که اجاره خانه در شهر لندن کشور انگلیس نیاز به سرمایه بالایی دارد

 

خرید ملک در انگلیس

خرید ملک در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قیمت خرید خانه در کشور انگلیس مانند سایر هزینه‌های زندگی در ین کشور از ایران و همینطور میانگین جهانی بالاتر است. در صورتی که فرد بخواهد در مرکز لندن خانه خریداری نماید باید بین 9000 الی 20000 پوند هزینه برای هر متر مربع در نظر بگیرد این در حالی است که اگر بخواهید در شهر نیوکاسل زندگی کنید هزینه خرید خانه برای هر مترمربع شما کمتر از 2000 گوند است که رقم مناسب‌تری به نسبت شهر لندن است. در صورتی که فرد بخواهد بیرون از مرکز شهر لندن خانه خریداری نماید باید برای هر متر مربع بین 3000 الی 10000 پوند هزینه در نظر بگیرد این در حالی است که شهر نیوکاسل هزینه 1400 پوندی را اعلام کرده است. در صورتی که افراد بخواهند در شهر ارزان قیمت خانه خریداری نمایند منچستر بهترین گزینه می‌باشد. در مرکز شهر منچستر محدود هزینه برای خرید هر متر مربع خانه 1900 پوند الی 2769 پوند در نظر گرفته شده است این در حالی است که بیرون از مرکز شهر هزینه 800 الی 4000 پوند دیده می‌شود اینطور که شواهد نشان می‌دهد قیمت خانه در کشور انگلیس 2 الی 4 درصد به نسبت سال‌های گذشته افزایش یافته است که به نوبه خود کمی نگران کننده است.

 

 

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ثبت شرکت در کشور انگلیس باید در ابتدا به تعیین نام شرکت بپردازید. در نظر داشته باشید که نام انتخابی باید جدید باشد و قبلاً به ثبت نرسیده باشد. نیاز است که استعلام‌های قانونی به طور دقیق صورت بگیرد و شرایط و مراحل به طور دقیق مشخص باشد. پس از آن اسناد مورد نظر باید مشخص شود، نوع شرکت باید در یک همه پرسی به امتیاز خوبی برسد. نیاز است که تعیین سرمایه شرکت به طور دقیق مشخص شود. نیاز است که آدرس‌های معتبر و رسمی شرکت نیز تعیین شود. چه خوب است که صدور مهر برای کشور انگلیس با نشان معتبر صورت بگیرد. اخذ تأییدیه از مرجع ثبت شرکت نیز به شرکت روتین ارزیابی شود. در صورتی فرآیند به شکل غیر حضوری دنبال شود نیاز است که فرد وکیل و یا نماینده داشته باشد. هزینه ثبت شرکت در کشور انگلیس ارزان است برای ثبت شرکت در این کشور نیاز به حضور فرد نیست، همه چیز به شکل سریع و آسان پیش می‌رود، یک نفر به عنوان مدیر نیز کفایت می‌کند. مالیاتی که در کشور انگلیس برای درآمد تعیین شده است 23 درصد بوده و رقم به نسبت عالی است.

یکی از انواع شرکت در کشور انگلیس شرکت سهامی عام است که نیاز به حداقل 5000 پوند سرمایه دارد و باید 25 درصد از سرمایه اولی در زمان ثبت پرداخت شود.

شرکت با مسئولیت محدود یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین شرکت‌ها در کشور انگلیس محسوب می‌شود و برای ثبت یک شرکت نیز کفایت می‌کند. افراد می‌توانند نماینده یک شرکت خارجی باشند و نیاز است که شعبه‌های شرکت حتماً به ثبت دولتی برسد. در این روال این شرکت مادر است که مسئولیت همه بدهی‌ها را به عهده می‌گیرد. همکاری با مسئولیت محدود از دیگر گزینه‌هایی است که نیاز به مشخصات دو طرف قرار به صورت کامل خواهد بود. نیاز است که اسکن پاسپورت سهام دادان موجود باشد، ترجمه مدارک صورت بگیرد و پرداخت هزینه‌های لازم به طور دقیق فراهم شود.

انواع ویزا و انواع اقامت در انگلیس

انواع ویزا و انواع اقامت در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

انواع مختلفی از ویزا برای ورود به کشور انگلیس وجود دارد که هر یک را مورد بررسی قرار می‌دهیم. افرادی که قصد دارند در این کشور تحصیل نمایند می‌توانند از ویزای تحصیلی استفاده نمایند که معادل با TIER4 است. این ویزا خود به دو دسته دانشجویان جنرال از 17 سال به بالا و یا کودکان 4 الی 17 سال تقسیم می‌شود که هر یک دارای شرایط مخصوص به خود است.

یک نوع ویزای دیگر برای کشور انگلیس دیده می‌شود که ویزای کار به صورت کوتاه مدت است که این نوع ویزا برای کسانی که دارای کارهای خلاقیتی، ورزشی و خیریه‌ای و مذهبی هستند فراهم شده است. در نظر داشته باشید که این ویزا تبدیل به اقامت دائم نمی‌شود و برای اینکه فرد بتواند به اقامت دائم این کشور دست یابد نیاز است که پس از 4 سال کار در این کشور به دنبال اخذ ویزای بلند مدت باشد.

ویزای توریستی کشور انگلیس یکی از بهترین روش‌های اقامتی کوتاه مدت است که به فرد اجازه می‌هد ضمن بازدید از فضای این کشور اطلاعات دقیق در زمینه کار و تحصیل به دست آورد.

ویزای خانوادگی برای اقامت در کشور انگلیس برای ملحق شده به خانواده‌ای است که در کشور انگلیس زندگی می‌کنند. برای این ویزا نیز4 دسته‌بندی دیده می‌شود که محبوب‌ترین دسته آن مهاجرت به کشور انگلیس از طریق ازدواج است.

اخذ اقامت کشور انگلیس از طریق تولد از دیگر موضوعاتی است که بارها و بارها دیده شده است در نظر داشته باشید که سیستم این کشور خون است والدین فرزند متولد شده باید شهروند این کشور باشند.

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق پناهندگی از دیگر روش‌های موجود است که بسیار پیچیده بوده و هرگز پیشنهاد نمی‌شود این روال ممکن است به قیمت از دست رفتن جان شما تمام شود.

ویزای سرمایه‌گذاری و تخصص کشور انگلیس نیز از موارد پر تکرار است که در بخش‌های قبل در خصوص این دو گزینه توضیحاتی ارائه شد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم انگلیس

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مراقبت‌های اولیه در کشور انگلیس رتبه بسیار بالایی دارد. مراقبت‌های بهداشتی رایگان در بخش‌های مختلف این کشور دیده می‌شود. هر خانواده دارای یک پزشک محلی خانوادگی است که به طور روتین سعی می‌کنند شرایط عمومی بدن افراد را مورد ارزیابی قرار دهد. در نظر داشته باشید که افرادی که از بیمه استفاده می‌کنند نیازی به پرداخت هزینه بالا به پزشک عمومی نیستند و بارها دیده شده است که هزینه رایگان در نظر گرفته می‌شود.

سیستم مراقبت بهداشتی دولتی در کشور انگلیس برای افرادی که ملیت این کشور را دارند و یا شهروند آن شده‌اند و مالیات پرداخت می‌کنند فراهم شده است. در این کشور فضای پزشکی خصوصی نیز فراهم شده است تا افراد در صورت تمایل با هزینه مشخص از این سری از پزشکان استفاده نمایند.

کودکان در کشور انگلیس به طور کلی دارای فضای بیمه بسیار عالی هستند و پزشکان مربوط به خود را دارند که از سلامت دهان و دندانشان اطلاع پیدا نموده و به صورت دوره‌ای و منظم شرایط جسمانی کودکان را چک می‌کند. تسهیلات بیمه‌ای در کشور انگلیس رتبه 4 در دنیا را دارد و بهترین امکانات فراهم شده است.

خدمات بانکی و مالی در انگلیس

خدمات بانکی و مالی در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بانک HSBC در کشور انگلیس یکی از بانک‌های بسیار مشهور در دنیا بوده و در لیست معروف‌ترین بانک‌های جهانی قرار دارد. این بانک دارای سرمایه‌ای به اندازه 11.032 تریلیون دلار است. نرخ بهره در این بانک 0.5 درصد اعلام شده است. این بانک رتبه 4 در بین 50 بانک برتر جهانی را دارد. اینطور که مشخص شده است سیستم‌های وام‌دهی این بانک به طور کلی برای کسانی که قصد خرید خانه و خرید ماشین دارند به طور دقیق فراهم شده است. از خدمات مهم دیگری که در این بانک وجود دارد سیستم چک آنلاین است. این بانک دارای زنجیره‌های مشخصی است که در شهرهای مختلف کشور انگلیس قرار دارد. خوشبختانه تمامی بانک‌های کشور انگلیس دارای فضای مالی بسیار قدرتمند هستند. کسانی که قصد دارند در این کشور برای ثبت شرکت وام دریافت نمایند به طور کلی می‌بایست فضای درآمدزایی مشخصی را فراهم سازند. اینطور که شواهد نشان می‌دهد خدمات بانکی در کشور انگلیس به طور یومیه به روز رسانی می‌شود و این امر می‌تواند به نوبه خود ارزش زیادی داشته باشد.

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در انگلیس

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور انگلیس عضو حوزه شینگن نیست و شما نمی‌توانید از طریق ویزای شینگن این کشور به کشورهای دیگر سفر نمایید اما در این بین یک شرایط مهم وجود دارد. افرادی که بتوانند پاسپورت کشور انگلیس را اخذ نمایند به سادگی می‌توانند در سایر کشورهای اروپایی سفر کند . این شرایط برای آن‌ها فراهم می‌شود. یک نوع ویزای خانوادگی کشور انگلیس وجود دارد که به فرد اجازه می‌دهد به خانواده خود در این کشور ملحق شود که البته نیاز به نامه گردش مالی گسترده خواهد بود که نشان دهد شرایط زندگی در کشور انگلیس را دارید. شما با اقامت دائم کشور انگلیس نیز می‌توانید به کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا هستند سفر نمایید. شایان ذکر است که کشور انگلیس به نوبه خود یکی از بهترین کشورهای گردشگری محسوب می‌شود و می‌تواند برای زندگی بهترین گزینه باشد.

تشابهات فرهنگی انگلیس با ایران

تشابهات فرهنگی انگلیس با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر دقت نمایید اسامی که بر روی افراد قدیمی در کشور انگلیس دیده می‌شود برگرفته از یک سری اسم‌های مذهبی است درست مثل نامگذاری در قدیم در کشور انگلیس.

استفاده از اسامی دو بخشی در کشور انگلیس همانند ایران بسیار زیاد است و به طور کلی نیز اسامی دو بخشی با یک بخش خطاب می‌شود.

مردم کشور انگلیس کم‌جوش هستند و ارتباط‌گیری با مردم این کشور شاید به سادگی ارتباط‌گیری در ایران نباشد. در این کشور همه باهم دست می‌دهد حتی با کودکان در صورتی که با یک فرد دست دهید اما یادتان برود که با فرزند وی دست دهید یک توهین بسیار بزرگ محسوب می‌شود و رویکرد خوبی ندارد. برای صدا زدن نام افراد از نام خانوادگی استفاده می‌شود و اسم کوچک تنها برای افراد صمیمی است درست مانند ایران.! در قشر پولدار و مرفه کشور انگلیس عموماً تجمل گرایی از موضوعات بسیار مهم است و این روال در ایران نیز دیده می‌شود.

لباس پوشیدن در کشور انگلیس بسیار مهم است به طوری که افراد باید از لباس‌های رسمی و بسیار زیبا استفاده نمایند این موضوع در مهمانی‌ها و جشن‌های دوره‌ای نیز دیده می‌شود و از این نظر نیز با ایرانیان شباهت دارند.

اعیاد و تعطیلات رسمی در انگلیس

اعیاد و تعطیلات رسمی در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1 ژانویه شروع سال جدید در کشور انگلیس است که در نیمه‌های شب سال نو مردم به چشن و شادمانی می‌پردازند. در این کشور جشن‌ها و فستیوال‌های مختلفی صورت می‌گیرد و روز شروع سال نو نیز تعطیل عمومی نامیده می‌شود.

اوایل فوریه سال نوی چینی محسوب می‌شود و برای برپایی جشن‌های سال نو بهترین گزینه محسوب می‌شود. در این دوره دکه‌های غذا، آتش بازی و رژه و رقص اژدها از مراسم محبوب در این بخش محسوب می‌شود. جشن سال نوی چینی در کشور انگلیس بزرگترین جشن است و رنگ ها و صداها بخش مهم این جشن را تشکیل می‌دهد.

17 مارس روز پاتریک مقدس است و در این ‌مناسبت‌ها عموماً گروه‌ها و جمع‌های ایرلندی در تمام جشن‌ها صورت می‌گیرد. امروزه در بسیاری از شهرهای بریتانیا رویدادها و مناسبت‌های مخصوص انجام می‌دهند. در این روز لباس سبز بپوشید، گینس بنوشید و با دوستانتان به گشت و گذار بپردازید.

جمع خوب مقدس و دوشتیه پس از عید پاک در کشور انگلیس دو اعیاد بسیار عالی محسوب می‌شود که این روز مسیحی از قدیم الایام به طور رسمی وجود دارد و در این روز از بره بریان استفاده می‌شود و تخم مرغ‌های شکلاتی بخش مهمی از این بخش محسوب می‌شود.

اولین دوشنبه ماه می تعطیلات عمومی اول می محسوب می‌شود که تنها یک روز تعطیل است. آخرین دوشنبه ماه می نیز یک روز تعطیل بسیار دوست داشتنی در این کشور محسوب می‌شود.

21 ژوئیه بزرگترین روز و کوتاه‌ترین شب در سال محسوب می‌شود. در این تاریخ آتش روشن می‌شود و یک سری مراسم برگزار می‌شود.

دین در انگلیس

دین در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

71 درصد مردم کشور انگلیس مسیحی هستند و اکثراً دین پروتستان را شامل می‌شود. در این کشور به طوری کلی یک سری مذهب با ریشه‌های هندی نیز دیده می‌شود. مردم کشور انگلیس به مذهب هندو و سبک نیز گرایش دارند. در این کشور به میزان 17 درصد یهودی وجود دارد و از نظر جامعه یهودیان پنجمین کشور در جهان به شمار می‌آید. در نظر داشته باشید که دین در کشور انگلیس به طور کلی بستگی به خود فرد دارد و هر شخص خود انتخاب می‌کند که بهترین دین کدام است.

مذهب مردم کشور انگلیس به طور کلی به اسلام گرایش دارد مردم این کشور از بسیاری از قوانین اسلام پیروی می‌کنند و معتقد هستند که تا ده سال آینده بیش از 80 درصد از مردم این کشور مسلمان خواهند شد. خوشبختانه شرایط زندگی در کشور انگلیس به صورتی است که امکان فضای علم و دانش و مطالعات گسترده بسیار دیده می‌شود.

تفریح در انگلیس

تفریح در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مالهام کو یکی از فضای بسیار دیدنی در کشور انگلیس محسوب می‌شود که از هزاران سال پیش تا به امروز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. این فضا از عصر یخبندان تا به امروز وجود داشته است و یک فضای بسیار بکر محسوب می‌شود. این سنگ‌ها به طور کلی طبیعت روستاهای اطراف را پوشانده است و یک فضای پیاده روی سنگی را فراهم ساخته است.

در دل دور یکی از جاذبه‌های طبیعی کشور انگلیس محسوب می‌شود این فضا دارای یک طاق طبیعی است که در ساحل ژوراسیک در دورست قرار گرفته است. در ساحل این منطقه می‌توانید یک پیک نیک بسیار دل انگیز ایجاد نمایید اگر شجاع هستید فضای شنا نیز برای شما فراهم شده است.

چدار جرج یک نوع صخره‌های دراماتیک با ارتفاع بسیار بلند محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که این صخره‌ها به نوبه خود بلندترین صخره‌های دره شکل محسوب می‌شود. در نظر داشته باشید که در این فضا غارهای دیدنی و کمی ترسناک نیز وجود دارد.

نیدلز در ساحل‌های سرزمین اصلی کشور انگلیس وجود دارد و به طور کلی دارای سه برج با گچ بری‌های 30 متری می‌باشد که از سطح دریا درست شده است.

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در انگلیس

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما می‌توانید در کشور انگلیس از کارت‌های مسافرتی هفتگی در مناطق استفاده شود که هزینه آن 41 پوند است و بسیار مقرون به صرفه می‌باشد، یک نوع کارت مسافراتی دیگر از نوع ماهیانه وجود دارد که 86 پوند است اما می‌تواند یک ماه کامل شما را به طور دقیق پوشش دهد که بسیار ارزشمند است. در صورتی که بخواهید از قطار استفاده نمایید دو دسته‌بندی برای شما وجود دارد که دسته اول آن با توجه به امکانات بی‌نظیر قطار 110 پوند هزینه در بر دارد این در حالی است که هزینه مسافرت با قطار دسته دوم تنها بین 17 الی 20 پوند هزینه در بر دارد اما از نظر امکانات در وضعیت متوسطی است. در صورتی که افراد بخواهند برای آخر هفته ماشین کرایه کنند باید به میزان 70 پوند هزینه در نظر بگیرند. این در حالی است که بلیط‌های رفت و برگشت ارزان در این کشور نیز بین 120 الی 150 پوند تعیین شده است. این طور که شواهد نشان می‌دهد دسته بندی مختلفی در زمینه حمل و نقل در کشور انگلیس صورت گرفته است که می‌تواند روال با شرایط افراد بسیار سازگار باشد .

فرهنگ انگلیس

فرهنگ انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور انگلیس کمی کناره‌گیر هستند به عنوان مثال وقتی وارد یک جمع می‌شوید شاید برخورد سردی با شما صورت بگیرد، یک فرد انگلیسی عموماً خود شروع کننده برای صحبت نیست و این شما هستید که باید شروع کننده باشید. مردم کشور انگلیس عموماً بسیار رک هستند یعنی ایراد شما را به طور کاملاً رک اعلام می‌کنند. هدیه دادن در این کشور یک امر بسیار پسندیده است و سعی می‌شود که روال هدیه دادن به طور دقیق پیش برود. مردم این کشور بسیار وقت شناس هستند اما به میزان 10 دقیقه تأخیر قابل قبول است. در این کشور به طور کلی قواعد رسمی برای صحبت وجود دارد بهتر است که طبق قاعده پیش بروید.

خیره شدن در کشور انگلیس یک کار بسیار ناپسند بوده و نباید صورت بگیرد. در نظر داشته باشید که شما اجاره پرسیده سوالات شخصی از افراد را ندارید. در این کشور باید آرام صحبت کنید.

در این کشور با شما بر اساس طبقه مشخصی رفتار می‌شود و برخی از افراد به شکل رسمی و برخی دیگر به صورت غیر رسمی خواهند بود.

 

هنر انگلیس

هنر انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

صنعت خلاق و قدرتمند در کشور انگلیس در زمینه‌های هنری بسیار ارزشمند است. سریع‌ترین هنر در کشور انگلیس در زمینه تلویزیون و فیلم و طراحی است. در این کشور فضای معماری به طور کلی با رشد ارزشمندی همراه است. رشته هنر در کشور انگلیس به صورت حرفه‌ای برگزار می‌شود و یک میراث حرفه‌ای محسوب می‌شود. این رشته به نوبه خود توانسته در طول سال‌های زیاد با غنی شده و به یک مجموعه ارزشمند تبدیل شود. جواهرسازی در کشور انگلیس نیز از دیگر هنرهای عالی محسوب می‌شود. مجسمه سازی در کشور انگلیس نیز در سال‌های 2015 الی 2018 در کشور انگلیس به طور گسترده ادامه‌دار است. طراحان جوان و خلاق در این کشور به رشد خوبی رسیده‌اند . توانسته‌اند یک فضای کاری بسیار ارزشمند ایجاد نمایند.

مد و فشن در کشور انگلیس از دیگر گزینه‌های بسیار قدرتمند محسوب می‌شود به طوری که تئاتر با موسیقی ترکیب شده و توانسته یک فضای کاربردی بسیار گسترده را ایجاد نماید. در کشور انگلیس افرادی که قصد دارند ساختار جالبی در زمینه موسیقی داشته باشند باید دوره‌های کاملی را بگذارند. بیش از 16 درصد از دانشجویان در کشور انگلیس مشغول به یادگیری هنر موسیقی هستند.

ورزش در انگلیس

ورزش در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کالج و دانشگاه‌های کشور انگلیس عموماً ورزش‌های دانشجویی بسیار جدی دنبال می‌شود به طوری که بیشتر افراد سرشناس در ورزش‌های گروهی این کشور قشر دانشجو هستند. مردم بریتانیا بسیار علاقمند به ورزش هستند و در این مسیر سعی می‌کنند به شکل حرفه‌ای پیش بروند.

کوهنوردی یکی از ورزش‌های بسیار ارزشمند در کشور انگلیس محسوب می‌شود از دیگر ورزش‌هایی که بیشتر مورد علاقه بانوان است می‌توان به قایق رانی اشاره نمود. تنیس، آکروبات، جودو و یوگا در بین جوانان شهرت زیادی دارد. باشگاه‌های ورزشی در کشور انگلیس به طور کلی دارای فضای گروهی بسیار پیشرفته‌ای برای انواع ورزش هستند. در این کشور تسهیلات ورزشی دولتی بسیار عالی دیده می‌شود. باشگاه‌های خصوصی و مراکز ورزشی زیر نظر دولت پیش می‌رود و همه چیز استاندارد است.

در این کشور ورزش‌های ماجراجویانه نیز دیده می‌شود به طوری که بانجی جامپینگ، موج سواری و شیرجه زنی در آسمان و اسب سواری از دیگر مواردی است که دیده می‌شود. اسکیت روی یخ و همینطور فرود با طناب از دیگر گزینه‌های بسیار ارزشمند محسوب می‌شود. ماشین سواری‌های گسترده به همراه اسب دوانی در کشور انگلیس بسیار رونق دارد.

خرافات در انگلیس

خرافات در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور انگلیس مانند ایران برای دور شدن از بد یمنی به تخته زده می‌شود و یکی از رفتارهای بسیار معمول محسوب می‌شود. گربه سیاه در این کشور یک نوع بدیمنی است و به طور کلی باید از آن دوری کرد.

در کشور انگلیس این رسم وجود دارد که اگر دو استکان به هم زده شود فرد به مدت هفت سال از بلای دور می‌شود.

یک موضوع بسیار جالب در خصوص ایمیل‌های زنجیره در کشور انگلیس وجود دارد به طوری که قوتی یک ایمیل شما ارسال می‌شود شما باید آن ایمیل را به صورت زنجیره‌ای به یک یا چند نفر دیگر ارسال نمایید در صورتی که این اتفاق نیفتد بدشانسی ایمیل بر سر شما خواهد آید.

در این کشور مانند بسیاری از کشورهای دیگر اجازه ندارید که چتر را در فضای بسته باز نمایید و این روند یک نوع بی‌احترامی به خورشید محسوب می‌شود.

در کشور انگلیس وزغ به معنی جادوگری است و در برخی از مناطق این کشور نشان داده شده است که وزغ سبب می‌شود که جشن عروسی برگزار نشود و یا دچار مشکل شود.

شکسته شدن آینه در کشور انگلیس نشان نحسی و بدیمنی است و در صورتی که این اتفاق صورت بگیرد فرد تا 7 سال دچار بدشانسی می‌شود.

شایعات در مورد انگلیس

شایعات در مورد انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اینکه نرخ طلاق در کشور انگلیس روز به روز در حال افزایش است یک شایعه است و معمولاً نرخ طلاق در وضعیت کنترل شده قرار دارد.

مردم کشور انگلیس شاید کمی گوشه‌گیر باشند اما هرگز مغرور نیستند و نباید سکوت این افراد غرور معنی شود.

مردم کشور انگلیس به مهاجران بسیار احترام می‌گذارند و هر شایعه ای که این موضوع را نقض نماید دروغ است.

در کشور انگلیس هزینه‌های زندگی بالا است بنابراین چیزی به عنوان زندگی ارزان در کشور انگلیس کمی غیر منطقی به نظر می‌رسد.

مردم کشور انگلیس خرافاتی هستند اما زندگی در این کشور در وضعیت مدرنیته قرار دارد و شایع مبنی بر اینکه هنوز زندگی سنتی در کشور انگلیس دیده می شود غیر قابل قبول است.

شایعاتی که مبنی بر فرسوده بودن وسایل حمل و نقل در این کشور وجود دارد هرگز قابل قبول نبوده و سیستم حمل و نقل در این کشور بسیار قدرتمند پیش می‌روند. خوشبختانه در کشور انگلیس فضای شهری در وضعیت نرمال قرار دارد.

موارد ممنوعه در انگلیس

موارد ممنوعه در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور انگلیس اجازه ندارید با صدای بلند حرف بزنید. هرگز نباید صحبت کسی را قطع کنید

شما نمی‌توانید غذای خود را پیش از ورود میزبان آغاز نمایید. این اجازه به شما داده نمی‌شود که در وسط غذا میز را ترک نمایید مرگ اینکه علت آن مشخص شده است.

در کشور انگلیس در زمان رانندگی باید هوشیار باشید و مستی در کشور انگلیس با جریمه‌های سنگینی همراه است.

مردم کشور انگلیس کمی آرام هستند اما شما نباید این روند را به معنی سوء استفاده در نظر بگیرید.

چه خوب است که در کشور انگلیس بتوانید گواهینامه شماره دو نیز دریافت نمایید

خطرات احتمالی برای افراد مقیم انگلیس

خطرات احتمالی برای افراد مقیم انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر شما از طریق پناهندگی وارد خاک کشور انگلیس شده اید خطرات زیادی پیش روی شماست. از نظر غذا دچار مشکل خواهید شد، از نظر فضای خواب و امنیت شهری به مشکل بر می‌خورید ، فرزندان شما در مدارس دچار مشکل می‌شوند. در کشور انگلیس فضای زندگی به طور دقیق وجود دارد و کسانی که از روش درست وارد خاک این کشور می‌شوند می‌توانند از فضای امنیتی عالی موجود استفاده نمایند.

کیپ قاپی در کشور انگلیس بسیار کم شده است و مشکلاتی از این دست کمتر دیده می‌شود. به طور کلی در کشور انگلیس برای کسانی که به تازگی وارد شده‌اند شاید ارتباط‌گیری با مردم و یا یافتن شغل مورد نظر کار ساده‌ای نباشد اما خطر بزرگی آن‌ها را تهدید نخواهد کرد.

 

تشابهات قوانین انگلیس با ایران

تشابهات قوانین انگلیس با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هدیه دادن از موضوعات بسیار مهم در کشور انگلیس است که در ایران نیز بسیار رایج است. استفاده از گل و شکلات به عنوان هدیه در این کشور بسیار دیده می‌شود. چه خوب است که هدیه ما باز شود.

آداب غذا خوردن در کشور انگلیس از ایران دشوار است به طوری که چنگال باید حتماً در دست چپ قرار بگیرد و چاقو در دست راست و سعی شود با آرامش غذا سرو شود.

در این کشور اجازه ندارید که دستتان را روی میز قرار دهید و این موضوع بسیار ناپسند است.

در کشور انگلیس نیز مانند ایران دعوت مهمان به خانه بیشتر از رستوران است. اینکه در زمان ورود به خانه کفش خود را درآورید یا خیر بستگی به نوع زندگی فرد دارد.

گواهینامه و خرید ماشین در انگلیس

گواهینامه و خرید ماشین در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای راندن هر نوع وسیله نقلیه در جاده‌های کشور انگلیس باید گواهینامه معتبر داشته باشید. برای اخذ گواهینامه کامل باید در تست‌های تئوری و آزمون عملی شرکت نمایید. گواهینامه موقت رانندگی در این کشور برای کسانی است که تحت تعلیم رانندگی هستند و باید از راننده‌ای با حداقل سه سال تجربه رانندگی استفاده نمایند و سن وی می‌بایست بالای 21 سال باشد. گواهینامه‌های بین المللی یک نوع گواهینامه موقت است که دارای اعتبار است و فرد می‌تواند طبق تایم تعیین شده مثلاً یک سال در کشور انگلیس رانندگی نماید. داین نوع گواهینامه قابل تمدید است.

موتورسوارها در کشور انگلیس باید در یک تست تعلیم پایه اجباری شرکت نمایند که عموماً به مدت دو هفته برگزار می‌شود و بدون داشتن گواهی مشخص اجازه ندارند در جاده‌ها رانندگی نمایند. در طول انجام تست نیاز به مدرک مشخص است.

حرکت وسایل نقلیه در این کشور از سمت چپ است و باید مکان مخصوص عبور پیاده به طور دقیق مورد ارزیابی قرار بگیرد. افراد باید از نظر بینایی مورد ارزیابی قرار بگیرد و بتوانند مسیر را به درستی تشخیص دهند.

روش‌های مختلفی برای خرید ماشین وجود دارد. روش اول خرید خودرویی است که در طول زمان شامل افزایش ارزش افزوده می‌شود. این نوع خودروها اغلب مدل سالم با کارکردهای پایین هستند. خرید این سری از خودروها با هزینه‌های سنگین همراه است.

روش دوم خرید به صورت نقدی است که در این روش همه پول در ابتدا پرداخت می‌شود. در این روش باید سعی کنید ماشینی مناسب با شرایط بودجه خودتان پیدا نمایید. در کشور انگلیس وام‌هایی پرداخت می‌شود که برای خرید خودرو یک گزینه بسیار عالی است این وام‌ها با بازپرداخت‌های مشخصی همراه است و می‌تواند یک فضای کاربردی بسیار عالی فراهم سازد. شایان ذکر است که این سری از وام‌ها به نوبه خود برای کسانی که از پول کافی برخوردار نیستند می‌توان یک شروع خود باشد.

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در انگلیس

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آدرس سفارت ایران در لندن قرار دارد.

شماره تماس 04472254222

شماره تماس کنسولگری : 04472253000

 

 

نوع پوشش مردم انگلیس

نوع پوشش مردم انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور انگلیس استفاده از دامن‌های پرچین و پف دار به طور کلی بسیار دیده می‌شود. زنان از زمان‌های قدیم در این کشور سعی بر استفاده از لباس‌های بلند و چین دار هستند. وزن لباس‌ها در کشور انگلیس 8 الی 9 کیلو اعلام شده است و لباس‌ها سنگین وزن هستند. استفاده از کلاه‌های بزرگ با پرهای گسترده از دسته پوشش بسیار مرسوم در جشن‌های کشور انگلیس محسوب می‌شود. استفاده از خز‌های بزرگ برای یقه‌های لباس و یا یقه اسکی از دیگر مواردی است که در کشور انگلیس دیده می‌شود.

بانوان در سنین بالا در کشور انگلیس از لباس‌های رسمی استفاده می‌کنند. پالتوهای پوست در این کشور عموماً بدون دکمه استفاده می‌شود. اگر به لباس‌های مردم کشور انگلیس از زمان‌های گذشته تا به امروز توجه شود دیده می‌شود که در این کشور عموماً لباس‌های بلند و پوشیده بسیار عالی است.

 

جغرافیا و شرایط آب و هوایی انگلیس

جغرافیا و شرایط آب و هوایی انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور انگلیس در شمال اروپا قرار دارد. این کشور دارای جزایر کوچک و بزرگی در دل خود است.کشور انگلیس از سمت غرب با ولز، از سمت شمال با اسکاتلند هم مرز است از طرفی از سمت شمال غرب با دریای ایرلند و از سمت شرق با دریای شمال مرز مشترک دارد. لندن پایتخت کشور انگلیس است و به نوعی بهترین شهر از نظر صنعتی و تجاری محسوب می‌شود. در شهر لندن می‌توانید زیبایی‌های زیادی را تماشا نمایید.

آسمان کشور انگلیس در بیشتر اوقات ابری است. در این کشور امکان بارش‌های غیرمنتظره باران در تمام طول سال وجود دارد. از ماه دسامبر الی فوریه هوا بسیار سرد است و بارش برف نیز دیده می‌شود. در فصل زمستان این کشور دارای دمای هوای زیر صفر است اما در فصل تابستان شاهد دمای 13 الی 30 درجه‌ای هستیم. آب و هوای کشور انگلیس به طور کلی معتدل است. بهترین فصل برای سفر به کشور انگلیس تابستان اعلام شده است در این فصل هوا گرم نبوده و فضای گردشگری بسیار عالی فراهم شده است.

غذاهای انگلیس

غذاهای انگلیس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در سفر به انگلیس منوهای غذاهای متنوعی را می­بینید، ولی حتما غذاهای سنتی زیر را امتحان کنید.
 جوجه تیکا ماسالا Tikka masala،
 این غذا مورد علاقه بسیاری از مردم انگلیس است. تکه‌های مرغ را در سس مخصوص کاری که معمولا خامه‌ای و نارنجی رنگ است، می­خوابانند. این سس از میکس کردن ماست، خامه، گوجه فرنگی، پیاز، سیر، زنجبیل، فلفل کاری و نارگیل درست شده است. سپس این تکه ها را برشته کرده و با چیپس سیب زمینی سرو می­کنند.
 
ماهی و چیپس fish and chips،
 فیله ماهی در انواع ماهی سفید، کد، کپور، تیلاپیا را در مخلوط آرد، شیر، تخم مرغ، سیر، جوش شیرین و ادویه خوابانده و سپس در روغن فراوان سرخ می­کنند و با چیپس سیب زمینی سرو می­کنند.
 صبحانه ی انگلیسی English Breakfast،
 صبحانه کامل انگلیسی صبحانه­ای است شامل بیکن، تخم مرغ سرخ شده، گوجه فرنگی های سرخ شده یا کبابی، قارچ‌های سرخ شده، نان سرخ شده یا نان شیرین کبابی، چند عدد سوسیس، پودینگ سیاه، لوبیای پخته شده.
 پای و پوره Pie and mash،
 این غذا شامل پای گوشت گوساله و یا بیکن است. گوشت را در خمیری به شکل ظرف می‌پزند و با پوره سیب زمینی و یک نوشیدنی محلی سرو می­کنند.

آخرین ویرایش: 2019-02-08 13:26:16 9,261