x
مشاوره رایگان:021 43000 021

زندگی در انگلیس

 این کشور دارای جزایر کوچک و بزرگی در دل خود است. واحد پول کشور انگلیس پوند است و دین اصلی در این کشور مسیحیت است. کشور انگلیس از سمت غرب با ولز، از سمت شمال با اسکاتلند هم مرز است از طرفی از سمت شمال غرب با دریای ایرلند و از سمت شرق با دریای شمال مرز مشترک دارد. نرخ بیکاری در کشور انگلیس در بالاترین وضعیت خود تنها 12 درصد بوده است که در حال حاضر کمتر از 4 درصد اعلام شده است. به میزان 93 درصد از افرادی جویای کار در کشور انگلستان به شغل مورد نظر خود می‌رسند و الباقی افراد عموماً خود نمی‌خواهند وارد شغل شوند یافتن شغل در این کشور به نوبه خود کار دشواری نخواهد بود. میانگین درآمد یک کارمند در کشور انگلیس به نسبت درآمد او در آمریکا در حدود 11 درصد کمتر است اما با توجه به هزینه زندگی کمتر در کشور انگلیس به نسبت آمریکا اینطور به نظر می‌رسد که کشور انگلستان می‌تواند افراد را در زمینه پس‌انداز کمی یاری دهد. بازاریابی از شغل‌های پر درآمد در این کشور محسوب می‌شود و حداقل میزان درآمد یک بازاریاب در کشور انگلستان به میزان 45000 پوند تعیین شده است که قطعاً یک رقم بسیار عالی است. در نظر داشته باشید که ابزارهای بازاریابی دیجیتال نیز در این کشور به نوبه خود رو به رشد است. کشور انگلیس از نظر صنعتی یک کشور بسیار پیشرفته محسوب می‌شود. در این کشور خودروسازی و هواپیماسازی با رتبه بالایی همراه است و بخش عمده‌ای از اقتصاد را به خود اختصاص می‌دهد. در نظر داشته باشید که منسوجات و محصولات شیمیایی در کشور انگلیس به طوری است که سبب شده این کشور در لیست کشورهای صادراتی قرار بگیرد. امنیت اقتصادی در کشور انگلستان دارای رتبه 3 در جهان است و رتبه بسیار ارزشمندی محسوب می‌شود. امنیت بهداشتی در این کشور به نوبه خود بسیار عالی اعلام شده است و مشخص است که مردم کشور انگلیس سعی می‌کنند روال اقتصادی قدرتمندی را فراهم سازند. شایان ذکر است که در این کشور فضای امنیتی بسیار عالی برای کودکان فراهم شده است و مشکلاتی از این دست گزارش نمی‌شود. مردم کشور انگلیس کم‌جوش هستند و ارتباط‌گیری با مردم این کشور شاید به سادگی ارتباط‌گیری در ایران نباشد. در این کشور همه باهم دست می‌دهد حتی با کودکان در صورتی که با یک فرد دست دهید اما یادتان برود که با فرزند وی دست دهید یک توهین بسیار بزرگ محسوب می‌شود و رویکرد خوبی ندارد. برای صدا زدن نام افراد از نام خانوادگی استفاده می‌شود.

 

حداقل حقوق در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- حداقل حقوق در انگلیس - go2tr

در کشور انگلستان استخدام تمامی وقت نیز برای کسانی که نیاز به کار بیشتری دارند فراهم شده است. میزان بهره‌وری در کشور انگلیس بیش از 101.20 اعلام شده است که از نقاط شاخص آن محسوب می‌شود.

میانگین درآمد در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- میانگین درآمد در انگلیس - go2tr

یک موضوع مهم دیگر که در زمینه کار در کشور انگلستان به چشم ما خورده است از این قرار است که به طور کلی درآمد در این کشور به نسبت ایران بیش از 50 درصد اعلام شده است و اگر بخواهیم فضای مالیاتی را نیز لحاظ کنیم این رقم به 41 درصد بیش از ایران می‌رسد که رقم قابل توجهی خواهد بود.

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در انگلیس - go2tr

از دیگر مسائلی که سبب می‌شود ورود به بازار کار در کشور انگلستان برای فرد متقاضی آسان‌تر باشد مهارت صحبت کردن انگلیسی و تعامل با افراد است. افرادی که بتوانند به زبان انگلیسی تسلط کامل پیدا کنند مسیر یافتن شغل مورد نظر برایشان آسان‌تر می‌شود.

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در انگلیس - go2tr

بازاریابی از دیگر شغل‌های پر درآمد در این کشور محسوب می‌شود و حداقل میزان درآمد یک بازاریاب در کشور انگلیس به میزان 45000 پوند تعیین شده است که قطعاً یک رقم بسیار عالی است.

قیمت برخی کالاهای اساسی در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- قیمت برخی کالاهای اساسی در کشور انگلیس - go2tr

هزینه اینترنت در این کشور به طور کلی با سرعت 60 مگابیت بر ثانیه در شهر لندن 30.50 است. در صورتی که قصد دارید در هزینه‌های شما صرفه جویی شود باید سعی کنید روال حمل و نقل خود را تنظیم کنید و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایید.

اقتصاد در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- اقتصاد در انگلیس - go2tr

ینطور که مشخص است این کشور پیش بینی‌های لازم در مسیر درآمدزایی را فراهم ساخته است و می‌تواند در آینده نیز بهتر شود.

امنیت مالی و اقتصادی در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- امنیت مالی و اقتصادی در انگلیس - go2tr

گردشگری یکی از بزرگترین فضای ایمن در زمینه اقتصاد کشور انگلیس محسوب می‌شود که هر ساله گردش مالی بسیار قدرتمندی را در این کشور ایجاد می‌کند. کشور انگلیس دارای فضای دیدنی بسیار لذت‌بخش و زیبا بوده و میلیون‌ها نفر در سال این کشور را برای بازدید در تعطیلات انتخاب می‌کنند.

امنیت در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- امنیت در انگلیس - go2tr

اگر شما از دسته افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور انگلیس دارید و می‌خواهید زندگی خود را در این کشور ادامه دهید باید از فضای امنیتی بالای آن اطلاعات خوبی داشته باشید.

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در انگلیس - go2tr

در نظر داشته باشید که به طور کلی از طریق ویزای تحصیل نیز این شرایط برای شما و همراهتان فراهم است که مدتی مشخص در کشور انگلیس زندگی کنید اما برای اقامت دائم باید یک سری روال جدید را مدنظر قرار دهید و طبق همان موضوع پیش بروید.

ازدواج خارجی ها در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- ازدواج خارجی ها در انگلیس - go2tr

دقت نمایید که طلاق باید یا با تأیید هر دو شخص صورت بگیرد و یا یک شخص دلیل ارائه دهد که نشان دهد زندگی در شرایط فعلی به سختی ادامه‌دار است و البته نیاز به مدرک کتبی است.

اجاره خانه در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- اجاره خانه در انگلیس - go2tr

در صورتی که بخواهید در شرق کشور لندن یک آپارتمان یک خوابه اجاره نمایید نیاز به هزینه 650-750 پوندی است. این در حالی است که قرار باشد در غرب لندن خانه اجاره شود باید بین 700 الی 800 پوند در ماه هزینه در نظر گرفته شود.

خرید ملک در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- خرید ملک در انگلیس - go2tr

در صورتی که افراد بخواهند در شهر ارزان قیمت خانه خریداری نمایند منچستر بهترین گزینه می‌باشد.

ثبت شرکت در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- ثبت شرکت در انگلیس - go2tr

یکی از انواع شرکت در کشور انگلیس شرکت سهامی عام است که نیاز به حداقل 5000 پوند سرمایه دارد و باید 25 درصد از سرمایه اولی در زمان ثبت پرداخت شود.

انواع ویزا و انواع اقامت در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- انواع ویزا و انواع اقامت در انگلیس - go2tr

ویزای سرمایه‌گذاری و تخصص کشور انگلیس نیز از موارد پر تکرار است که در بخش‌های قبل در خصوص این دو گزینه توضیحاتی ارائه شد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم انگلیس - go2tr

کودکان در کشور انگلیس به طور کلی دارای فضای بیمه بسیار عالی هستند و پزشکان مربوط به خود را دارند که از سلامت دهان و دندانشان اطلاع پیدا نموده و به صورت دوره‌ای و منظم شرایط جسمانی کودکان را چک می‌کند.

خدمات بانکی و مالی در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- خدمات بانکی و مالی در انگلیس - go2tr

بانک hsbc در کشور انگلیس یکی از بانک‌های بسیار مشهور در دنیا بوده و در لیست معروف‌ترین بانک‌های جهانی قرار دارد. این بانک دارای سرمایه‌ای به اندازه 11.032 تریلیون دلار است.

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در انگلیس - go2tr

شما با اقامت دائم کشور انگلیس نیز می‌توانید به کشورهایی که عضو اتحادیه اروپا هستند سفر نمایید. شایان ذکر است که کشور انگلیس به نوبه خود یکی از بهترین کشورهای گردشگری محسوب می‌شود و می‌تواند برای زندگی بهترین گزینه باشد.

تشابهات فرهنگی انگلیس با ایران

موسسه اعزام دانشجو- تشابهات فرهنگی انگلیس با ایران - go2tr

اگر دقت نمایید اسامی که بر روی افراد قدیمی در کشور انگلیس دیده می‌شود برگرفته از یک سری اسم‌های مذهبی است درست مثل نامگذاری در قدیم در کشور انگلیس!

اعیاد و تعطیلات رسمی در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- اعیاد و تعطیلات رسمی در انگلیس - go2tr

۲۱ ژوئیه بزرگترین روز و کوتاه‌ترین شب در سال محسوب می‌شود. در این تاریخ آتش روشن می‌شود و یک سری مراسم برگزار می‌شود.

دین در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- دین در انگلیس - go2tr

مردم کشور انگلیس مسیحی هستند و اکثراً دین پروتستان را شامل می‌شود. در این کشور به طوری کلی یک سری مذهب با ریشه‌های هندی نیز دیده می‌شود.

تفریح در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- تفریح در انگلیس - go2tr

در دل دور یکی از جاذبه‌های طبیعی کشور انگلیس محسوب می‌شود این فضا دارای یک طاق طبیعی است که در ساحل ژوراسیک در دورست قرار گرفته است. در ساحل این منطقه می‌توانید یک پیک نیک بسیار دل انگیز ایجاد نمایید اگر شجاع هستید فضای شنا نیز برای شما فراهم شده است.

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در انگلیس - go2tr

این طور که شواهد نشان می‌دهد دسته بندی مختلفی در زمینه حمل و نقل در کشور انگلیس صورت گرفته است که می‌تواند روال با شرایط افراد بسیار سازگار باشد .

فرهنگ انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- فرهنگ انگلیس - go2tr

مردم کشور انگلیس کمی کناره‌گیر هستند به عنوان مثال وقتی وارد یک جمع می‌شوید شاید برخورد سردی با شما صورت بگیرد، یک فرد انگلیسی عموماً خود شروع کننده برای صحبت نیست و این شما هستید که باید شروع کننده باشید.

هنر انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- هنر انگلیس - go2tr

مد و فشن در کشور انگلیس از دیگر گزینه‌های بسیار قدرتمند محسوب می‌شود به طوری که تئاتر با موسیقی ترکیب شده و توانسته یک فضای کاربردی بسیار گسترده را ایجاد نماید.

ورزش در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- ورزش در انگلیس - go2tr

در این کشور ورزش‌های ماجراجویانه نیز دیده می‌شود به طوری که بانجی جامپینگ، موج سواری و شیرجه زنی در آسمان و اسب سواری از دیگر مواردی است که دیده می‌شود. اسکیت روی یخ و همینطور فرود با طناب از دیگر گزینه‌های بسیار ارزشمند محسوب می‌شود.

خرافات در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- خرافات در انگلیس - go2tr

در کشور انگلیس مانند ایران برای دور شدن از بد یمنی به تخته زده می‌شود و یکی از رفتارهای بسیار معمول محسوب می‌شود. گربه سیاه در این کشور یک نوع بدیمنی است و به طور کلی باید از آن دوری کرد.

شایعات در مورد انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- شایعات در مورد انگلیس - go2tr

اینکه نرخ طلاق در کشور انگلیس روز به روز در حال افزایش است یک شایعه است و معمولاً نرخ طلاق در وضعیت کنترل شده قرار دارد.

موارد ممنوعه در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- موارد ممنوعه در انگلیس - go2tr

در کشور انگلیس اجازه ندارید با صدای بلند حرف بزنید. هرگز نباید صحبت کسی را قطع کنید

خطرات احتمالی برای افراد مقیم انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- خطرات احتمالی برای افراد مقیم کشور انگلیس - go2tr

اگر شما از طریق پناهندگی وارد خاک کشور انگلیس شده اید خطرات زیادی پیش روی شماست. از نظر غذا دچار مشکل خواهید شد، از نظر فضای خواب و امنیت شهری به مشکل بر می‌خورید ، فرزندان شما در مدارس دچار مشکل می‌شوند.

تشابهات قوانین انگلیس با ایران

موسسه اعزام دانشجو- تشابهات قوانین انگلیس با ایران - go2tr

هدیه دادن از موضوعات بسیار مهم در کشور انگلیس است که در ایران نیز بسیار رایج است. استفاده از گل و شکلات به عنوان هدیه در این کشور بسیار دیده می‌شود. چه خوب است که هدیه ما باز شود.

گواهینامه و خرید ماشین در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- گواهینامه و خرید ماشین در انگلیس - go2tr

روش دوم خرید به صورت نقدی است که در این روش همه پول در ابتدا پرداخت می‌شود. در این روش باید سعی کنید ماشینی مناسب با شرایط بودجه خودتان پیدا نمایید.

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در انگلیس - go2tr

آدرس سفارت ایران در لندن قرار دارد.

شماره تماس 04472254222

شماره تماس کنسولگری : 04472253000نوع پوشش مردم انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- نوع پوشش مردم انگلیس - go2tr

در کشور انگلیس استفاده از دامن‌های پرچین و پف دار به طور کلی بسیار دیده می‌شود. زنان از زمان‌های قدیم در این کشور سعی بر استفاده از لباس‌های بلند و چین دار هستند.

جغرافیا و شرایط آب و هوایی انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- جغرافیا و شرایط آب و هوایی انگلیس - go2tr

آب و هوای کشور انگلیس به طور کلی معتدل است. بهترین فصل برای سفر به کشور انگلیس تابستان اعلام شده است در این فصل هوا گرم نبوده و فضای گردشگری بسیار عالی فراهم شده است.

غذاهای انگلیس

موسسه اعزام دانشجو- غذاهای انگلیس - go2tr

ر سفر به انگلیس منوهای غذاهای متنوعی را می­بینید، ولی حتما غذاهای سنتی زیر را امتحان کنید.