ترفند قاچاقبرهای آلمان را بشناسید

0 224

قاچاق انسان یک تجارت مجرمانه و وحشتناک است. سالانه هزاران پناهجو به خاطر وعده‌های نادرست و طمع قاچاقبرها به ویژه قاچاقبرهای آلمان در معرض خطر جانی قرار می‌گیرند. همچنین تعداد زیادی در راه اعتماد کردن به این افراد طماع جان خود را ازدست می‌دهند. طبق آخرین آمار وب سایت معتبر مهاجرین گمشده در چند ماهه‌ی نخست سال 2020 میلادی دو هزار و پانصد و هفت (2507) نفر از پناهجویان جان خود را از دست داده‌اند. لازم است بدانید؛ که این رقم تنها متعلق به جان باختگان در مرز اروپا است؛ نه کل دنیا!

تعداد کشته شدگان در مرزهای اروپا(2507)

لیست مرگ و میر پناهجویان اروپا از سال 1933تا کنون مرگ بیش از چهل هزار و پانصد و پنجاه و پنج (40555) هزار پناهجو را به ثبت رسانده است. در میان این ارقام؛ مرگ میر زن و کودکان هم به چشم می خورد. دلیل مرگ این پناهجویان عواملی همچون: غرق شدن در دریای مدیترانه، اصابت گلوله‌ی ماموران مرزبانی، کشته شدن توسط قاچاقچیان، افسردگی در کمپ‌ها، خودکشی و غیره است.

به نقل از وب سایت unitedagainstracism
در همین رابطه:

10 وعده‌ی قاچاقچیان آلمان …

آلمان از جمله کشورهای اروپایی است؛ که در طی سال‌های اخیر مهاجران زیادی را جذب نموده است. از آنجایی که ایرانی‌ها علاقه‌ی زیادی برای مهاجرت به این کشور صنعتی دارند. ما سعی کرده ایم با تکیه بر اسناد معتبر و منتشر شده توسط دولت آلمان شما را با این 10 ترفند قاچاقچیان آلمان آشنا کنیم.

قاچاقچیان برای جلب مشتری و کسب سودهای بادآورده؛ از دروغها و وعده‌های غیر حقیقی استفاده می‌کنند. همین امر سالانه موجب مرگ بسیاری از پناهجویان خواهد شد.

در زمان کرونا ساده‌تر پناهندگی آلمان را خواهید گرفت

مسئولان کشور آلمان و دولت آن به خاطر بحران بیماری کرونا بسیار گرفتار هستند. به گونه‌ای که تمرکز خود را بر روی حل کردن این بحران گذاشته‌اند. پس اکنون زمان مناسبی است که از مرزها عبور کنید و وارد خاک آلمان شوید.

درست است؛ که آلمان همچون سایر کشورها با بحران کرونا دست و پنجه نرم می‌کند؛ اما رها شدن مرزها ادعایی خلاف واقع است؛ اتفاقا  با شیوع این ویروس کنترل مرزها نه تنها کمتر نشده است؛ بلکه مراقبت از آنها با حساسیت بیشتری انجام می‌پذیرد.

اکنون ماموران مرزی آلمان پناهندگان را بازرسی نمی‌کنند.

در حین کنترل مرزها وانمود کنید؛ که خواب هستید؛ در این شرایط ماموران پلیس از نظر قانونی اجازه ندارند؛ شما را از خواب بیدار کنند! پس به راحتی از مرز عبور می‌کنید. این ادعا یک دروغ بزرگ است. هیچ قانونی وجود ندارد؛ که مانع بازرسی ماموران مرزی شود. حتی زمانی که شما خواب باشید؛ آنها شما را بیدار می‌کنند و مورد بازجویی قرار می دهند.

زنان باردار در آلمان زودتر پناهندگی می‌گیرند

قاچاقچیان اغلب زنان پناهجو را با این دروغ که: زنان باردار شانس بیشتری برای دریافت پناهندگی دارند؛ فریب می‌دهند. این یک دروغ محض است. دادن پناهندگی به اشخاص تنها به دلیل فرار پناهجویان از کشور خودشان بستگی دارد. دلیلی که باید محکمه پسند و به همراه شواهد و مدارک باشد.

جهت کسب اطلاعات کامل در زمینه‌ی شرایط پناهندگی می‌توانید؛ مطلب « پناهندگی چه شرایطی دارد؟» را مطالعه بفرمایید.

پناهندگی آلمان با قایق‌های لوکس

قایقی که از آن برای انتقال شما به کشور آلمان استفاده می‌کنیم؛ کاملا امن و بزرگ است. به گونه‌ای که این قایق‌ها مجهز به سینما و استخر هستند!سود قاچاقچیان در انتقال پناهجویان در این امر است؛ که از قایق های کوچک و فرسوده استفاده کنند. به همین دلیل آنها همیشه ارزانترین و کوچکترین قایق ها را برای انتقال پناهجویان کرایه می‌کنند.

در پی کسب سود قاچاقچیان، سالانه تعداد بی‌شماری از پناهجویان در دریا غرق و جان و مال خود را ازدست می‌دهند. این امر در حالی رخ می‌دهد؛ که قاچاقچیان هیچگونه مسئولیت قانونی در قبال جان پناهجویان ندارند.

آلمان به افراد زیر 18 سال پناهندگی می‌دهد.

به افرادی که زیر 18 سال سن دارند؛ به سرعت پناهندگی داده می‌شود! به همین جهت چنانچه اعلام کنید؛ که زیر 18 سال سن دارید؛ بدون دادگاهی به شما پناهندگی آلمان داده می‌شود. این امر یک ادعای دروغ است. سن هیچ تاثیری در روند دریافت پناهندگی آلمان ندارد. حتی افراد زیر 18 سال نیز باید ثابت کنند؛ که جانشان در کشور مبدا در خطر بوده و یا از ترس جنگ و ترور فرار کرده‌اند.برای اثبات این ادعاها از سوی دولت آلمان دادگاه‌هایی تشکیل می‌شود. شخص پناهجو موظف به اثبات ادعای خود و ارائه‌ی اسناد معتبر در این دادگاه‌ها است.

زمان لازم برای برگزاری دادگاه‌های پناهندگی بیش از دو سال است. در این دو سال، پناهجو مجبور به زندگی در کمپ های ناامن با شرایط نامناسب است. در حالی که او می‌تواند؛ به راحتی از طریق دوره‌های آوسبیلدونگ به آلمان مهاجرت کرده و اقامت بگیرند.

آلمان به پناهندگان وجه نقد می‌پردازد.

دولت آلمان برای خوشامدگویی به پناهجویان در بدو ورود به آنها 2000 یورو وجه نقد می‌دهد! این امر یک کذب بزرگ است. دولت آلمان به هیچکدام از پناهجویان مبلغی را به عنوان استقبال پرداخت نمی‌کند.

جالب است بدانید در اغلب کشورهای دنیا چه دولت و چه مردم دیدگاه مناسبی نسبت به یک پناهنده ندارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید؛ مطلب « چرا نباید پناهندگی بگیریم؟» را مطالعه بفرمایید.

آلمان به پناهندگان خانه می‌دهد

به محض ورود به خاک آلمان به عنوان پناهجو؛ دولت آلمان به شما یک خانه خواهد داد! این یک ادعای بزرگ و غیر واقعی است. دولت آلمان به هیچ یک از پناهندگان خود خانه شخصی نمی‌دهد. همچنین افراد پناهجو نمی‌توانند به صورت آزادانه در خاک آلمان زندگی کنند. به‌علاوه ممکن است؛ پناهجو مجبور شود در یک مکان دورافتاده‌ای زندگی کند؛ که هیچ‌کس زبان او را نمی‌فهمد.

برای مهاجرت به آلمان و اخذ اقامت آن را‌هکارهای زیادی وجود دارد. چنانچه قصد دارید از این راهکارها مطلع شوید؛ به مقاله‌ی «مهاجرت به آلمان» در سایت GO2TR مراجعه بفرمایید.

آلمان به پناهندگان در شرکت های بزرگ کار می‌دهد

شرکت های بزرگ صنعتی در آلمان وجود دارند؛ که مدام به دنبال نیروی کار جوان هستند. به همین دلیل آلمان روزانه پنج هزار(5000) مهاجر می‌پذیرد؛ که به نیروی کار آنها محتاج است. این امر هم یک ادعای پوچ است. هر چقدر پناهجو یک نیروی کار ماهر باشد؛ تا زمان مشخص شدن تکلیف آن و اثبات اینکه شرایط پناهندگی را دارد یا خیر؟! حق کار کردن در آلمان را نخواهد داشت.

چنانچه قصد مهاجرت کاری به آلمان را دارید؛ خواندن مطلب «شغل‌های مورد نیاز آلمان برای ایرانی‌ها» می‌تواند برای شما مفید باشد.  

آلمان پناهندگان خود را به کانادا می‌فرستد

چنانچه زندگی کردن در کشور آلمان را دوست نداشتید؛ دولت این کشور به صورت رایگان برای شما ویزای مهاجرت به کانادا را فراهم می‌کند! این امر تنها یک ادعای پوچ است. کشور آلمان نه تنها هیچ مسئولیتی بابت پذیرش پناهندگان ندارد؛ بلکه هرگز چنین توافقی میان کانادا و آلمان وجود نداشته و نخواهد داشت. پس لطفا فریب وعده‌های بی‌پایه و اساس را نخورید!

قاچاقچیان آلمان ؛اتوبوس مخصوص پناهندگان در مرز

دولت آلمان در ایام کریسمس به مناسبت مبارکی سال نو اتوبوس‌هایی را به مرزهای اروپایی می‌فرستد؛ تا پناهجویان را به خاک آلمان انتقال دهند!این امر یک دروغ بسیار بزرگ است. کشور آلمان بسیار قانون مدار بوده و قوانین مهاجرتی آلمانی هرگز جایی برای هدیه دادن ندارد. احتمال اینکه دولت آلمان به مناسبت‌های مختلف اتوبوس‌هایی را آنهم به صورت رایگان به مرزها بفرستد؛ تا پناهندگان را وارد خاک آلمان کنند. صفر است.

مخاطب گرامی این شایعات از سوی قاچاقچیان آلمان به قربانیان مهاجرت یعنی پناهجویان گفته شده است؛ که توسط دولت آلمان گردآوری شده و در وب سایت rumours about germany به اشتراک گذاشته شده است. هدف این وب سایت آگاه کردن متقاضیان مهاجرت به آلمان و مصون ماندن آنها از فریب قاچاقچیان می‌باشد.

بیشتر بخوانیم:

خلاصه پناهندگی در آلمان

چگونه جاب آفر آلمان بگیریم؟

اخذ تابعیت آلمان از طریق قبول شهروندی

مهاجرت به ۳ کشوری که پسا کرونا اقتصاد برتر دنیا می‌شوند!

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021