با کار در کویت میلیاردر شو!

181 69,273

با کار در کویت خواهید توانست در عرض چند سال میلیاردر شوید. کویت به کارگران و کارمندان خود دستمزدهای کلان می‌دهد. دلیل این امر نیز ارزش پول این کشور است. میزان درآمد به دست آمده در این کشور سیصد میلیون الی پنج میلیارد تومان است!

مخاطب گرامی در عنوان این محتوا هیچ‌گونه اغراقی نشده است. افراد با انجام یک کار ساده (حتی کارگری)  و یا کاری که نیاز به تخصص نداشته باشد، خواهند توانست در ظرف مدت کوتاهی میلیون‌ها تومان درآمد کسب کنند.

کار در کویت و مقدار درآمد آن در سال ۲۰۲۰

طبق آخرین آمار سال ۲۰۲۰ میلادی شخصی که در حال کار و زندگی در کویت است، به‌طورمعمول و متوسط سالانه پانزده هزار و دویست (۱۵٬۲۰۰) دینار کویت درآمد دارد. این رقم چیزی حدود پنجاه هزار (۵۰٬۰۰۰) دلار آمریکا و یک میلیارد و صد و پنجاه (۱٬۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰) میلیون تومان ایران است. این در حالی است؛ که در بعضی از مشاغل خاص درآمد بسیار بیشتر از رقم مذکور خواهد بود. بیشترین درآمد سالانه در این کشور را شصت و هفت هزار و هفت‌صد (۶۷٬۷۰۰) دینار کویت؛ یعنی رقمی بیش از پنج میلیارد و کمترین درآمد را سه هزار و هشت‌صد و چهل (۳٬۸۴۰) دینار کویت یعنی رقمی حدود دویست و نود میلیون تومان تخمین زده‌اند.

کار در کویت و مهاجرت کاری به این کشور

اولین پول ارزشمند دنیا، دینار کویت (KWD) است. به همین جهت افراد زیادی از کشورهای مختلف متقاضی کار در کویت هستند. اقتصاد این کشور به‌شدت وابسته به صادرات نفت است. فروش نفت و صادرات آن به کشورهای مختلف نزدیک به هشتاد درصد (80%) از بودجه‌ی کشور کویت را تأمین می‌کند. کویت جمعیت کمی در مقابل درآمد سرانه‌ی بالا دارد. به همین جهت بیشتر مردم این کشور از رفاه بالایی برخوردارند. مردم کویت تمایل زیادی به تشریفات و تجملات دارند. کویتی‌ها به‌ندرت کارهای عملیاتی انجام می‌دهند.

کویت سالانه پذیرای تعداد زیادی از مهاجران کار است. بیشتر کارهای عملیاتی در این کشور توسط مهاجران انجام می‌شود. مهاجرانی که برای کار به این کشور سفر می‌کنند؛ می‌توانند به صورت نیروی کار ساده و یا متخصص وارد بازار کار شوند. تعدادی از ایرانی‌ها نیز سالانه به عنوان نیروی کار مهاجرت به کویت را برای مقصد کاری خود انتخاب می‌کنند. ارزش بالای دینار کویت نسبت به ریال ایران عامل اصلی مهاجرت ایرانی‌ها برای کار در کویت است. 

کار در کویت و حقوق وسوسه‌برانگیز آن

کار در کویت همچون دیگر کشورها به چند صورت انجام می‌گیرد. کار به‌صورت ساعتی، روزانه، قراردادی، استخدام در مراکز خصوصی و استخدام دولتی و… هرکدام از این انواع به‌کارگیری قوانین و دستمزد خاص خود را دارد.

ما در این مطلب میزان حقوق ماهیانه‌ی دو نمونه کار را بررسی می کنیم؛ که حداقل حقوق دریافتی را در این کشور دارند؛ کارگر ساده و کارگر ساعتی.

کار در کویت با درآمد عالی

کارگران کمترین میزان درآمد را در کشور کویت دارند؛ این افراد معمولاً نیروی کار ساده تلقی می‌شوند؛ یعنی به هیچ‌گونه تخصص و یا مهارتی نیاز ندارند. این افراد ماهانه صد و پنجاه (۱۵۰) الی دویست (۲۰۰) دینار کویت دریافت می‌کنند. این مبلغ چیزی معادل چهارصد و نود و یک (۴۹۱) الی ششصد و پنجاه (۶۵۰) دلار آمریکا در ماه است. همچنین این مبلغ با تومان ایران مبلغی بیش از یازده میلیون (۱۱٬۰۰۰٬۰۰۰) الی چهارده میلیون (۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰) خواهد شد.

کار در کویت و کارگران ساختمانی

کمترین درآمد در این کشور به کارگر ساختمانی تعلق می‌گیرید. افراد در این شغل‌ها می‌تواند به‌صورت ساعتی یا تمام‌روز کار کنند. درآمد ماهانه‌ی این افراد چیزی حدود سیصد (۳۰۰) دینار کویت؛ یعنی هزار (۱٬۰۰۰) دلار آمریکا است. هزار دلار رقمی بیش از بیست و دو میلیون تومان (۲۲٬۰۰۰٬۰۰۰) در ماه می‌شود!

این مقدار درآمد برای مشاغل ساده است. مشاغلی که نیازی به تخصص و یا حرفه ندارد. افرادی که تخصص و مهارت دارند. مسلماً خواهند توانست درآمدهای بالاتر با رقم‌های نجومی داشته باشند.

کار در کویت و حقوق شگفت‌انگیز آن

کار در کویت برای مردم بسیاری از کشورها وسوسه‌انگیز است. حقوق در کویت معمولاً مشابه یا بیشتر از دستمزد کشورهای غربی است. به‌علاوه در این کشور میزان مالیات بر درآمد شخصی صفراست. این بدان معنا است؛ که کارگران در مقابل حقوقی که دریافت می‌کنند، هیچ‌گونه مالیاتی به این کشور پرداخت نخواهند کرد. به همین جهت  کارگران درآمد خالص بسیار بالایی خواهند داشت. این امر یکی از جذابیت‌های مهم کار در کویت محسوب می‌شود. درگذشته، بسته‌های پاداش بسیاری برای کارگران در نظر گرفته می‌شد. بسته‌هایی همچون: حقوق پایه، کمک‌هزینه‌ی رفت‌وآمد، کمک‌هزینه‌ی مسکن، پوشش مخارج پزشکی، تحصیل رایگان برای کودکان و بلیت هواپیما برای برگشت به منزل؛ اما امروزه کارفرمایان تمایل دارند، فقط حقوق خالص به کارمندان و یا کارگران خود بپردازند. به همین جهت حقوق دریافتی مبلغ بالایی می‌شود؛ که همه‌ی موارد فوق را پوشش دهد. اگرچه برخی از کارفرمایان کویتی هنوز پاداش‌ها و بسته‌های حمایتی برای کارکنان خود در نظر می‌گیرند.

حقوق پرداختی در کشور کویت مشابه میزان دستمزد بسیاری از کشورهای اروپایی است؛ این امر در حالی رخ می‌دهد؛ که مالیات بر درآمد شخصی در این کشور صفر است.

کار در کویت و دریافت پاداش به‌غیراز حقوق ماهیانه!

به افرادی که به‌کار در کویت مشغول هستند، علاوه بر حقوق مشخص ماهیانه، پاداش تعلق می‌گیرد.

طبق قوانین کاری کویت به کارگران و کارکنان خارجی در پایان قرارداد کاری مبلغی به‌عنوان پاداش داده می‌شود. پاداش معمولاً بر اساس آخرین حقوق پایه محاسبه می‌شود. چنانچه کارگر و یا کارمند خارجی مدت طولانی در کویت کارکرده باشد. مقدار پاداش می‌تواند، مبلغ قابل‌توجهی باشد. بسیاری از کارکنان و کارگران خارجی موفق می‌شوند در پایان قرارداد کاری خود علاوه بر حقوق ثابت مقدار قابل‌توجهی پول کسب کنند. لازم است بدانید، که پاداش پایان قرارداد که طبق قانون کویت باید به کارگران مهاجر پرداخت شود، هیچ‌گونه منافاتی با  بیمه ندارد. این پاداش به‌عنوان نوعی “تشکر” جهت خدمات کارگر خارجی به دولت کویت پرداخت می‌شود. پاداش پایان قرارداد در کویت تحت عنوان مزایای خدمات نیز شناخته می‌شود.

گاهی ممکن است پرداخت حقوق در برخی از شرکت‌های عربی با تأخیر همراه باشد. در این شرایط کارکنان و یا کارگران باید صبور باشند. درنهایت شرکت‌ها طبق قانون موظف به پرداخت حقوق و پاداش هستند.

کار در کویت و نحوه‌ی محاسبه‌ی پاداش

ساختار پاداش در کویت به‌طورمعمول مبتنی بر سال‌های خدمت است؛ به‌طوری‌که بیشتر شرکت‌های خصوصی ملزم به ارائه نوعی پاداش جهت تشکر از کارگر برای سابقه‌ی کار در آن کشور هستند؛ بااین‌حال احتمال دارد، این قانون همیشه اجرا نشود. چراکه بعضی شرکت‌ها قوانین مربوط به خود را دارد به‌عنوان نمونه؛ کارگر و یا کارکنان خارجی باید بیش از یک سال در شرکت و یا اداره‌ی مربوطه کارکرده باشند. در این شرایط کارفرمایان موظف خواهند بود؛ حقوق ثابت به همراه مزایای پایان خدمت و یا همان پاداش را به کارگران خودپرداخت کنند. هرچه سابقه‌ی کار افراد در شرکت و یا اداره‌ی مربوطه بیشتر باشد؛ به سود کارگر است. زیرا؛ نه تنها میزان پاداش زیادتر است؛ بلکه پرداخت آن توسط کارفرمایان قابل‌اجراتر و تضمین‌شده‌تر خواهد بود. این مبلغ معمولاً بر اساس حداقل 21 روز از آخرین حقوق نهایی کارمند پرداخت می‌شود.

درکشور کویت، پاداش مبتنی بر سابقه‌ی کار و سال‌های خدمت محاسبه می‌گردد. برای دریافت پاداش شخص باید بیش از یک الی دو سال در شرکت مربوطه کار کرده باشد.

کار در کویت و قوانین مربوط به مرخصی با حقوق

افرادی که مشغول کار در کویت هستند؛ می‌توانند از مرخصی‌های قانونی خود استفاده کنند. در کویت کارگران مجاز به گرفتن سی (30) روز مرخصی با حقوق هستند. در صورت مریض بودن و مرخصی گرفتن حقوق کارگر قطع نخواهد شد. به عبارتی در زمان بیماری کارکنان و کارگران حق استفاده از مرخصی با حقوق را خواهند داشت. همچنین زنان در این کشور از مرخصی همراه با حقوق سی (30) روز قبل از زایمان و چهل و پنج (45) روز بعدازآن برخوردار می‌شوند.

افرادی که در کویت کار می کنند، دارای 30 روز مرخصی قانونی و همراه باحقوق در سال هستند.

قوانین مرخصی

مقررات کاری در این کشور مشمول قوانین مرخصی دیگری نیز می‌شود. به‌عنوان نمونه؛ کارگری که دو سال مداوم در یک شرکت کار کند می‌تواند، درخواست مرخصی حج کند. کارفرما موظف است؛ مرخصی با حقوق برای وی در نظر بگیرد، مشروط بر اینکه قبلاً عمل حج و زیارت کعبه را انجام نداده باشد. همچنین در صورت فوت خویشاوندان نزدیک (والدین، پدربزرگ و مادربزرگ، فرزند، نوه یا خواهر و برادر) کارگر حق دارد سه روز کامل مرخصی همراه با حقوق بگیرد. همچنین زن کارگر مسلمان، که شوهرش فوت‌شده باشد، خواهد توانست از چهار ماه و ده روز مرخصی همراه با حقوق استفاده کند.

تعطیلات رسمی کویت

هنگام کار دراین کشور باید این نکته در نظر گرفته شود که کارگران و یا کارکنان در این کشور علاوه بر سی (30) روز مرخصی با حقوق، دارای سیزده (13) روز تعطیلی رسمی هستند. در بیشتر شرکت‌ها پنج شنبه و جمعه روز تعطیل است؛ اما در شرکت‌های بین‌المللی معمولاً شنبه و یکشنبه را به‌عنوان روز تعطیل انتخاب می‌کنند. البته ناگفته نماند، که برخی دیگر از این شرکت‌ها جمعه و شنبه را تعطیل اعلام می‌کنند؛ اما اغلب برای شرکت‌های بین‌المللی تعطیل کردن روز شنبه انتخاب محبوب‌تری است. زیرا روز شنبه اکثر شرکت‌های بین‌المللی دنیا تعطیل هستند. درنتیجه شرکت‌ها ازلحاظ اقتصادی ضرری به خاطر تعطیلی متحمل نمی‌شوند.

روزهای تعطیل رسمی در این کشور

در این کشور سیزده روز تعطیلی رسمی وجود دارد. در این سیزده روز حقوق کارگر محفوظ است. روزهای تعطیلی تعیین‌شده به‌قرار زیر است.

 • عید سعید هجرت: یک روز
 • معراج پیامبر (ص): یک روز
 • عید سعید فطر: سه روز
 • روز عرفات: یک روز
 • عید سعید قربان: سه روز
 • سال‌روز میلاد پیامبر: یک روز
 • روز ملی کویت که در 25 فوریه است: یک روز
 • روز آزادی که در 26 فوریه است: یک روز
 • سال نو مسیحی یا گرگوری (میلادی) که در یک ژانویه است: یک روز

در صورتی که به درخواست کارفرما، کارگر در یکی از این ایام تعطیل به انجام کار بپردازد؛ کارفرما موظف است؛ پاداشی دو برابر دستمزد کارگر به او پرداخت کرده و یک روز مرخصی همراه با حقوق به وی دهد.

جهت مطالعه ی مطلب قربانی های اول کرونا؛ پنج ارز برتر دنیا لطفا کلیک کنید.

نحوه‌ی محاسبه‌ی اضافه‌کاری در این کشور

چگونگی کار در این کشور بسته به خط‌مشی شرکت‌های مختلف است. در این کشور ساعت کاری در هفته بین چهل (۴۰) الی (۴۸) ساعت است. ساعات شروع کار معمولاً از هشت و نیم (۸/۳۰) صبح تا پنج و نیم (۵/۳۰) بعدازظهر و یا از نه (۹) صبح تا شش (۶) بعدازظهر متغیر است. همچنین در ماه مبارک رمضان ساعت کاری این کشور از نه ساعت به شش ساعت کاهش می‌یابد. به‌علاوه کارگران پس از پنج ساعت کار می‌توانند، یک ساعت استراحت کنند. چنانچه کارگران بیشتر از چهل‌وهشت (۴۸) ساعت کار کنند؛ اضافه‌کاری محسوب می‌شود. همچنین دستمزد اضافه‌کاری با نرخ بیست‌وپنج (۲۵%) محاسبه می‌شود. ساعت اضافه‌کاری در این کشور نباید بیش از دو ساعت در روز باشد. بهتر است بدانید؛ که ساعت کاری زنان در این کشور کمتر از ساعات کاری مردان است.

ساعات کاری در کویت 48 ساعت درهفته است؛ چنانچه کارگر بیش از 48 ساعت در هفته کار کنند، اضافه کاری محسوب می شود.

کار در کویت با شرایط ایده آل

همان‌طور که ملاحظه کردید. اشخاصی که مشغول کار در کشور کویت هستند، علاوه بر دریافت دستمزد بالا از قوانین حمایتی زیادی نیز برخوردارند. پاداش‌ها و مرخصی‌ها و دیگر مزایا می‌تواند، شرایط مناسبی را برای نیروی کار فراهم کند. شرایطی که ایده آل باشد. نظر شما چیست؟ آیا کار در کویت خواهد توانست در این برهه‌ی زمانی به سود نیروی کار باشد.؟! لطفاً ما را از نظرات صمیمانه‌ی خود محروم نکنید.

هر آنچه که لازم است در مورد مهاجرت به کشور کویت بدانید.

مقاله های دیگر:

منابع:

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
181 نظرات
 1. Esmael bevrani می گوید

  من یک متخصص معدن هستم در امور تولید مصالح مثل بهره برداری از معادن سنگ. تولید مصالح ساختمانی به صورت کلان نصب ماشین آلات مربوطه. بازسازی ماشین آلات آن مثل دستگاه های سنگ شکن و استاندارد کردن کل مصالح. در کشورهای مخطلف کار کردم مثل کشور های آفریقایی و اسیای م همچنین در بزرگترین پروژه های ایران زمین کار کردم و حالا هم مشغول به کار هستم بعنوان مشاور تولید مصالح در یک پروژه سد سازی.

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز موفق باشید.البته با کار در کویت و مهارتی که دارید موفق تر خواهید شد انشالله.
   شما میتونید برای کسب اطلاع دقیق تر با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

   1. میلاد می گوید

    سلام و‌ وقت بخیر و خسته نباشید. بنده مهندسی عمران رو دارم با سابقه کار مرتبط ایلس ندارم. بده فامیل کویتی در خوده کویت داریم. ولی تا جایی که خبر دارم هیچ ویزایی به ایرانیا نمیدن. امکانش هست راهنمایی کنید؟ ممنون میشم. بنده علاقمند به مار و زندگی در کویت هستم

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام دوست عزیز
     برای گرفتن راهنمایی دقیق لطفا با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

     1. حسین می گوید

      سلام پایین ترین حقوق تو کویت چند دیناره

     2. بهنام می گوید

      درود…چرا سایت های دیگه حقوق کارگر در کویت را خییییلی پایین تراز این مبلغ ک شما فرمودین نوشتن؟؟

     3. آرینا صادقی می گوید

      سلام اطلاعات این محتوا براساس منابعی هست که در پایین صفحه درج شده است.همچنین مقدار حقوق محاسبه شده طبق اعلام وزارت کار کویت است. بنده مطلع نیستم اطلاعات سایر سایت ها از کدام منابع است. سپاسگزارم از ثبت نظراتتون.

   2. ارش می گوید

    سلام
    من در دانشگاه مدرک کارشناسی حسابداری گرفتم و اکنون بغیر از کشاورزی حرفه خاصی بلد نیستم لطفا راهنمایی بکنید که از چه طریق و با صرف چه مقدار هزینه میتوانم وارد بازار کار کویت شوم

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام دوست عزیز
     برای کسب مشاوره و راهنمایی لطفا با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

 2. سارا می گوید

  عالی ممنونم ?????

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام ممنونم.

 3. نهایت می گوید

  مرسی خانم صادقی از مطالب خوبتون

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   سپاسگزارم دوست عزیز

   1. رضا می گوید

    سلام کار در کویت از قطر بهتره

 4. سارینا می گوید

  سلام وقت تون بخیر می خواستم بدونم هزینه ی زندگی در کویت با توجه به درآمد مردم (مهاجرین ایرانی )به صرفه هست یا نه؟؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   بله باتوجه به اینکه شما با دینار حقوق دریافت خواهید کرد، هزینه ها نسبت به درآمد کمتره به عنوان نمونه هزینه ی یک پرس غذادر بهترین رستوران کویت همراه با نوشیدنی فقط 3 دینار است. این درحالی است که ما در این محتوا حداقل درآمد یک شخص رو محاسبه کردیم یعنی اگر افراد با یک مهارت و یا تخصص خاصی اقدام به مهاجرت کنند این مبلغ درآمد چند برابر خواهد شد. برای کسب اطلاعات دقیق تر می تونید با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

 5. حسینی می گوید

  سلام و عرض ادب خانم صادقی
  میشه بفرمایید آیا واقعا کویت ایرانی ها رو برای کار میپذیره یا خیر؟ برای اقدام واقعا شانس برای قبولی هست؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   بله حتما امکانش هست. با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید، کاملا راهنماییتون می کنند.

   1. محمد می گوید

    سلام می خواستم بدونم با مدرک دیپلم میشه در کویت آشنا پیدا کرد و در شرکت کار کنیم با حقوق 100 دینار

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام
     حقوق هادر کویت متغیرند، اما همان‌طور که در مطلب مشاهده کردید ما میزان حقوق نیروی کار ساده را محاسبه کرده بودیم. بنابراین چنانچه خواهان کار در این کشور باشید دستیابی به چنین حقوقی دور از ذهن نیست.

     1. محمد می گوید

      باید زبان بلد باشیم تا در این کشور کار کنیم بعد کویت به ایرانیا اقامت کاری می دند چند ساله است

     2. آرینا صادقی می گوید

      سلام
      تسلط بر زبان به کاری که می خواهید انجام بدهید بستگی دارد. معمولا ویزای کار در ابتدا یک ساله یا دو ساله است.

     3. haniye.6324@gmail.com می گوید

      مفید بود

    2. مهدی می گوید

     سلام من دیپلم حسابداری دارم ۳۷ سال سن دارم سابقه کاری در زمینه رستوران دارم جاب افر هم در کشور کویت ندارم ایا موسسه شما میتواند جاب افر برای کار در کشورهای عربی برایم پیدا کند ممنون از شما اگر راهنمایی کنید

  2. آرینا صادقی می گوید

   سلام حتما میپذیره با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید. راهنماییتون می کنند

 6. محمد می گوید

  سلام تا اونجایی که میدونم کشور کویت در حال حاضر وضعیت دیپلماتیک خوبی با ایران نداره …و برای کار در کویت حتما باید تخصص خاص با سابقه زیاد داشته باشیم….شمار راهی رو بلد هستین که نیروی کار بگیره؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   به روابط دولت ها کاری نداریم. حتما راهی برای کار کردن در کویت برای نیروی ساده و یا ماهر وجود داره لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

   1. محمد می گوید

    سلام بعد چه طور باید کار در کویت را پیدا کرد با حقوق خوب

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام
     افراد می توانند از طریق موسسات کاریابی معتبر و وب سایت های رسمی کاریابی اقدام به کاریابی کنند.

     1. محمد می گوید

      سلام بعد اگه به گارگر ساده روزی 60 الی 70 دینار بدند به پول ایران میشه روزی 3 تا 4 میلیون

     2. آرینا صادقی می گوید

      با محاسبه ی نرخ امروز دینار کویت تقریبا بیش از 3 میلیون تومن خواهد شد.

 7. حمید می گوید

  درود بر شما بنده کارم ماشین آلات ساختمانی هست و میخواستم بدونم شرایط پر کویت به چه صورته پر خصوص حرفه بنده؟لازم به ذکر هست که ۲۰سال سابقه کار دارم

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   چنانچه شما با توجه به حرفه ای که دارید قصد کار کردن در کویت رو دارید بهتره با مشاوره GO2TR تماس بگیرد تا مطابق با شرایطتون بهترین اطلاعات رو دریافت کنید.

 8. نوید بحرینی می گوید

  سلام روزبخیر… کلا درمورد کارگران بود!شرایط کار برا مهندسین برق چجوره و اینکه چه شرایطی باید داشته باشیم که استخدام بشیم!؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست من
   بله در مقاله عرض کردم که دو نوع شغل رو که کمترین درآمد رو دارند مورد بررسی قرار دادیم. مشاغلی مثل مهندسی، پرستاری، معلمی و… دریافتی بسیار بالاتری خواهند داشت. شما برای کسب اطلاعات دقیقتر بهتره با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

   1. محمد می گوید

    سلام بعد کار در عربستان بهتره یا کویت از نظر حقوق

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام
     بستگی دارد که ازچه لحاظ به موضوع نگاه کنید. ولی به لحاظ درآمدی کارگر ساده در عربستان ماهیانه 800 دلار درآمد دارد. البته این رقم برای کارگر داخلی صدق میکند.

   2. محمد می گوید

    سلام الان هر دینار کویت چنده

  2. porya می گوید

   سلام خیلی مطلب خوبی بود میخواستم ببینم شرایط زبان هم میخواد ؟
   و اینکه واسه کسانی که معماری خوندن چطوریه ؟

   1. آرینا صادقی می گوید

    سلام دوست عزیز
    شما برای کسب اطلاع دقیق تر با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

 9. Tofigh می گوید

  سلام خانم صادقی
  خواستم ببینم که کشور کویت آرایشگر مرد میپذیره
  بعد اگه چه کار هایی باید انجام داد??

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   بله حتما امکان مهاجرت کاری برای شما هم وجودداره لطفا با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید. شرایط رو کامل خدمتتون توضیح خواهند داد.

   1. رضا می گوید

    سلام بعد زندگی در کویت سخت نیست خرج زندگی بالاست نسبت به ایران بالاتره

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام
     درآمد چندین برابر هزینه ی زندگی در این کشور است.

     1. مرتضی می گوید

      سلام بعد اقامت میشه گرفت در این کشور بعد خونه ماشین بعد میدند اقامت چند ساله است

     2. آرینا صادقی می گوید

      سلام دوست من بعد از چند سال اقامت کاری میتونید اقامت دایم بگیرید.

 10. فاطمه می گوید

  سلام رشته طراحی لباس درامدی داره ؟؟؟
  هزینه مهاجرت تقریبی ممنون میشم بگین

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام عزیزم
   برای کسب اطلاعات دقیق در زمینه ی تخصصی که دارید بهتره با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید حتما دقیق راهنمایی خواهید شد.

   1. حسین می گوید

    سلام با مدرک دیپلم کار پیدا میشه در کویت روزی 200 دینار

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام دوست من با مدرک دیپلم هم میشه به عنوان نیروی کار ساده مشغول به کار شد.

     1. حسین می گوید

      سلام با این مدرک دیپلم میشه کاری پیدا کرد روزی 200 دینار هست

     2. رضا می گوید

      سلام با مدرک دیپلم باید تو کویت کارگری کنیم

 11. Reza می گوید

  سلام متوسط حقوق پزشک در کویت چقدره؟؟
  و آیا میشه مهاجرت کاری ۱ الی ۲ دوساله گرفت؟؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست من
   لطفا اطلاعات کامل رو از مشاوره های GO2TR بگیرید.

 12. منصور می گوید

  درود.خسته نباشيد.من خودم ساكن كويت هستم.اگرواقعن اين حقوقهايي كه ميگيدصحت داردمتعلق به كدوم شركتهاهستند.موردديگه اي كه وجودداره ويزاي كاركويت هست كه به سختي به ايرانيهاميدندواگربشه دراوردهزينش باپارتي خيلي بالاست.

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   تمام مطالبی که در این محتوا ذکر شده براساس منابع معتبر هستند. منابعی که در پایان محتوا ثبت شده است. این منابع مقدار حقوق مشاغل مختلف رو ذکر کرده است. ما مسولیتی در قبال معرفی شرکت نداریم اما بهتره اینکه از داخل ایران شرکت رو انتخاب کنید و با ارسال مدارک از اونها پذیرش بگیرید در این صورت در آینده برای اخذ ویزا و دریافت حقوق طبق قانون کار کویت مشکلی نخواهید داشت. البته باز هم تاکید می کنم اطلاعاتی که در این کامنت برای شما گذاشتم خیلی سطحی است شما برای کسب اطلاعات دقیق و روشن میتونید با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

 13. حسینی می گوید

  خیلی ممنونم. حتما

  1. آرینا صادقی می گوید

   موفق و شاد کام باشید.

 14. Miad os می گوید

  خیلی ممنون بابت مطالب مفید

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست من
   ممنون از ثبت نظراتتون.

 15. سیفعلی فیکری(فکری) می گوید

  سلام؛گئجه ز خئیر.
  ببخشید ، کار رانندگی سنگین و پایه یک و موتورسیکلت،
  و همچنین کار کمک بهیار بیمارستان در کویت موجوده ؟!

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوره های گو تو تی آر تماس بگیرید.

 16. سیفعلی فیکری(فکری) می گوید

  خیلی ممنون از لطفتون.
  شب خوش و بخیر!

  1. آرینا صادقی می گوید

   خواهش می کنم. شب شما هم خوش

 17. یونس می گوید

  سلام چطور میشه به کویت برای کار رفت الان که کویت به ایرانی ها ویزای کار نمیده

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوره های GO2TR تماس بگیرد. حتما راهنماییتون می کنند.

 18. حسام می گوید

  در مورد مباحث مربوط به کسی که لیسانس مهندسی کامپیوتر داره اطلاعاتی داری؟!
  از نظر حقوق
  نیاز به این رشته و…

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   برای کسب اطلاعات دقیق لطفا با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید حتما شما رو راهنمایی خواهند کرد.

 19. سید سهراب نوذرپور می گوید

  سلام و درود بر شما
  ضمن روز بخیر و سپاس ، من دکتر دندانپزشکم و بعد از ۳۰ سال کار اواخر امسال (۱۳۹۹ ) بازنشسته میشوم
  دوست دارم بعد از این در کشور کویت به شغل و کار درمان دندانپزشکی ادامه دهم .
  لطفا از نظر قوانین و مقررات کویت مرا راهنمایی کنید

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام بزرگوار
   لطفا برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید. حتما راهکارهای مناسب رو در اختیارتون خواهند گذاشت.

   1. رضا می گوید

    سلام بعد برای کار با حقوق بالا کدام کشور خوبه از همه بهتر کویته

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام در حال حاضر کویت نیروی کار در کویت درآمد خوبی دارند.همچنین قوانین کار مشخصی برای نیروی های کار خارجی دارند.

     1. رضا می گوید

      بعد اگه خواستیم بریم باید زبان بلد باشیم یا نه

     2. آرینا صادقی می گوید

      سلام
      به کاری که می خواهید انجام بدهید بستگی دارد. البته بهتره زبان را تاحد رفع نیازهای روزمره بلد باشید.

     3. محمد می گوید

      سلام میشه رفت تو خود کویت کار پیدا کرد یا باید از ایران اقدام کنیم

     4. آرینا صادقی می گوید

      سلام
      به تخصص و رشته‌ی شما بستگی داره بهتره از مشاوره های GO2TR راهنمایی بگیرد؛ تا با توجه به شرایط و موقعیت خاص خودتون راهنمایی بشید. ممنون از ثبت نظراتتون.

 20. علی می گوید

  سلام من فوتبال بازی کردم در تیم های پایه ایران، در مورد ورزش چیزی نگفتین ممنون میشم بگین چه راهی وجود داره.

  1. آرینا صادقی می گوید

   سام دوست عزیز
   بله بنده فقط در مورد حداقل حقوق دریافتی نوشته ام اما به این نکته اشاره شده که با ارتقا مرتبه ی شغلی درآمد ها هم افزایش پیدا خواهد کرد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایطی که دارید بهتره با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید حتما به صورت جزئی و دقیق شما رو راهنمایی خواهند کرد.

   1. سیدمهدی حسینی می گوید

    سلام سنگکارساختمان هستم ایابرای من کاری هست درکشورکویت خانم صادقی من خیلی مشتاقم دراین کشورفعالیت داشته باشم لطفاراهنمایی کنید

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام
     حتما برای کار کردن شما در کویت هم راهی هست لطفا با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید. دقیق راهنماییتون خواهند کرد.

 21. حمیدرضاسنجرانی می گوید

  سلام
  بنده کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی باحدود۲۰سال سابقه کاردربیمارستان دولتی وآزمایشگاه خصوصی رادارم.شرایط کار درکشورهای حوزه خلیج فارس رامیخواستم بدونم.

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام قربان
   برای کسب اطلاعات دقیق با توجه به موقعیتی که دارید،لطفا با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید، حتما به صورت کامل و اصولی راهنماییتون می کنند.

 22. علیرضا می گوید

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم شما در زمینه کاریابی در کویت یا اراِیه پیشنهاد کار فعالیتی دارید؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   نه ما در این زمینه فعالیتی نداریم.

 23. سیدمهدی حسینی می گوید

  باسلام وخسته نباشیدخدمت شمابنده سنگ کارساختمان هستم اگه امکان داره من درکشورکویت فعالیت داشته باشم ممنون میشم

  1. تحریریه می گوید

   سلام برای این مورد می تونین با مشاوران موسسه مهاجرتی گوتوتی آر تماس بگیرید تا از اطلاعات به روز باخبر شوید.

 24. سیدحسن هاشمی می گوید

  سلام خسته نباشید من سیدحسن هاشمی هستم اتباع افغانستانی مقیم ایران جویای کار کارگرساده هستم وازپس هرکارسختی برمیآیم لطفا رهنمایم کنید

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   شما شرایط و توانایی هاتون رو با مشاوره های گو تو تی آر در میان بگذارید حتما شمارو راهنمایی خواهند کرد.

 25. ارسلان عبدالرحمنی می گوید

  سلام من بازنشسته هستم با 58 سال سن نقاش تابلو با تکنیک رنگ و روغن می خواستم بدونم چطوری تابلوهامو در کشور کویت بفروشم متشکرم

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   ما خدماتی در زمینه ی فروش محصولات نداریم. ولی چنانچه قصد مهاجرت به کویت رو دارید و از این طریق می خواهید محصولاتتون رو به فروش برسونید. میتونید با مشاورهای GO2TR تماس بگیرید و اطلاعات لازم رو ازشون دریافت کنید. سپاس فراوان از ثبت نظرتون.

   1. دکترهستم می گوید

    سلام ؛میگم برای پزشک جراح قلب و عروق به کدوم یک از کشور های عربی(خلیجی)مهاجرت کند حقوقش بیشتره لطفا در همینجا راهنمایی کنید.

    البته من عرب زبان هم هستم.

    باتشکر.

    1. آرینا صادقی می گوید

     سلام به سایر شرایط اختصاصی شما بستگی دارد. مشاوره‌ها میتونن شرایط شما رو آنالیز کنن و بهترین کشور ها رو به شما پیشنهاد بدن. با این وجود تعدادی اط کشورها هستند که برای مهاجرت پزشک ها مناسب تر هستند. برای کسب اطلاع میتونید به این لینک مراجعه کنید: https://go2tr.com/mag/migration-of-doctors/

     1. دکترهستم می گوید

      متشکرم🎀
      از راهنمایی خوبتون🎀

 26. رسول ممی پور می گوید

  سلام و عرض ادب بنده لیسانس تربیت بدنی دارم و مدرک Bمربیگری کنفدراسیون فوتبال آسیا با سابقه ۱۲ سال مربیگری در ایران میخواستم بدونم از طریق این تخصص هم میتونم مهاجرت داشته باشم به کشور کویت

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   بله حتما امکانش هست. لطفا بامشاوره های GO2TR تماس بگیرید. اطلاعان تخصصی رو دراختیارتون میزارن. ممنون از ثبت نظرتون.

 27. دگر باشی می گوید

  غلام هم میخوان

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست من منظور شما رو نفهیدم.

 28. حامد می گوید

  سلام ایا افقانستانی ها هم‌میتوانن برای کار به کویت‌مهاجرت کنن؟؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   بله حتما میتوانند با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید راهنماییتون خواهند کرد.

 29. ح،علیزاده می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید برای کاردر هرزمینه در کویت چه زبانی باید مسلط باشیم؟ممنون

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست من
   به کاری که میخواهید انجام دهید بستگی دارد. لطفا برای کسب اطلاعات لازم با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

 30. وحید می گوید

  سلام . آیا میشه به عنوان کارگر ساده به کویت رفت؟من در کشت و صنعت کارون شغل دفع آفات رو داشتم و مدت یک سال هم نگهبان یک گاوداری بزرگ بودم.
  لطفا پاسخ من رو همینجا بدید نه اینکه بگین لطفا با مشاورانgtrt تماس بگیرید🙏🏻❤️

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست من
   بله حتما میتونید به عنوان نیروی کار ساده ویزای کاری کویت رو اخذ کنید.

 31. ابوالفضل حسینی می گوید

  سلام من میخواستم بدونم من که ۱۷ سال دارم میتوانم برای کار درکویت بروم در ضمن من افغانی هستم ودر ایرانم ممنون میشم جوابم را بدید

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست من
   به طور کلی هر پسر زیر ۱۸ سال با داشتن رضایت و اجازه والدین خود می‌تواند مراحل دریافت گذرنامه را طی کرده و شرایط مهاجرت را داشته باشد. برای اطلاع یافتن از نوع ویزایی که برای مهاجرت باید اخذ کنید لطفا با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید. ممنونم از ثبت نظرتون.

 32. ali می گوید

  عرض سلام و وقت بخیر. من مدت 10 سال تکنسین و پشتیبانی آی تی در یک شرکت بزرگ خصوصی سابقه کار دارم. مدرک زبان ندارم . چطور میتونم برای کار به کویت برم ؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام شما می‌تونید از طریق تخصصی که دارید به این کشور مهاجرت کاری داشته باشید. برای کسب اطلاعات دقیق لطفا با مشاورهای ‌GO2TR تماس بگیرید.

 33. بهنام می گوید

  درود…تا چ اندازه این حقوق کاردرکویت صحت داره؟؟آیا صدرصد حقوقش ماهانه بالای صدمیلیونه؟؟تشکر

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   این مقدار حقوق اعلام شده در این محتوا براساس اعلام وزارت کار کشور کویت است. ممنون از ثبت نظرتون.

 34. رضا می گوید

  سلام همچین آماری اشتباه و اون منبعی که
  شما تو سایت زدین روزی60دینار در صورتی که اداره کار کویت زده حداقل مزد کف 60دینار در ماه !؟؟؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز لطفا به تاریخ ها هم توجه کنید ماهی 60 دینار درآمد مربوط به سال 2010 بوده ولی حالا سال 2020 میلادی هستش هدف از آوردن اون منبع تاکید بر قوانین کار کویت بوده است. نه در آمد در سال 2010 در حال حاضر حداقل درآمد در کویت 12,341 دلار در سال است رقمی نزدیک به 300 میلیون

 35. حمید می گوید

  سلام من پسر ۲۵ساله هستم کارگر ساده می‌خوام برم اونجا چه شرایطی باید داشته باشم .نیازی به معرفی نامه و این چیزا هست یا نه؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   ما در زمینه‌ی کاریابی خدماتی نداریم؛ اما می‌توانید، برای اطلاع از نحوه‌ی مهاجرت به کویت با مشاوره‌های GO2TR تماس بگیرید.

 36. محمد حسین تقی زاده پور می گوید

  سلام با دیپلم برق میشه در کویت شروع ب کار کرد

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   به کاری که قصد انجام دادنش رو دارید بستگی دارد.

 37. مجید عمیدی می گوید

  سام خانم صادقی عمیدی هستم دارای مدرک کارشناسی و در گار ساختمانی سررشته دارم و دارای گواهینامه رانندگی وو کار در کویت برای بنده امکان دارد با سپاس …………..

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام کاربر گرامی
   با توجه به تغییر مداوم شرایط بهتره از مشاوره های گو تو تی آر کمک بگیرید. ممنون از ثبت نظراتتون

 38. حمید می گوید

  باسلام وقت بخیر خانم صادقی
  بنده مدرک کارشناسی ارشدبرق دارم و حدود 8سال سابقه
  میخاستم بدونم جهت کار در کویت چجور اقدام کنم یا شرکت خوبی بصورت کارفرما کویت پیدا کنم/
  با تشکر

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   شرکت ما در زمینه کاریابی فعالیتی نداره. بهتره اول با کمک شرکت های کاریابی معتبر کارتون رو پیدا کنید. بعد به فکر مهاجرت باشید. البته میتونید همین حالا با مشاوره های گو تو تی آر تماس بگبرد و در زمینه‌ی ویزای کار کویت اطلاعات کسب کنید. ممنون از ثبت نظرتون

 39. فرهاد می گوید

  سلام خانم صادقی خسته نباشید.چطوری بفهمیم یه شرکت کاریابی معتبر هست و مطمئن ؟ و اینکه چطوری این شرکت ها رو پیدا کنیم؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   می‌تونید در اینترنت سرچ کنید و موسسه های مربوطه رو پیدا کنید. البته به صورت حضوری هم میتونید به این مراکز مراجعه کنید. همچنین قبل از اقدام اطمینان حاصل کنید که این موسسه ها مجوز معتبر کاریابی از وزارت کار دارند. اغلب این سایت ها دارای نماد اعتماد الکتروتنیکی هستند. به علاوه سابقه‌ی کار موسسه ی مورد نظر رو آنالیز کنید.

 40. tohedmire می گوید

  سلام خانوم صادقی.. وقت تون بخیر. من یک خیاط بسیارماهر هستم و آشپزی در فست فود راهم میتونم انجام بدم. شمارا به خداوندسبحان قسم میدهم که کاری کمکی راهنمایی چیزی رابهم ارائه بودیدکه بتونم از یه طریقی وارد خاک کویت بشم برای کار. خسته شدم دیگه از کار زحمت بی ثمر درایران.. من زن وبچه دارم و بامها تی که دراین دوشغل دارم به سختی دارم زندگی میکنم حتی اگرشده حاضرم در کویت کارگری ساده را نیز انجام بدهم. من در موسیقی هم مهارت دارم هم درنوارندگی هم خوانندگی ولی اینجا پشتیبان ندارم چجوری بایدجواب سوال مو ازشما بگیرم من تلفن میزارم ویا جیمیل ممنون میشم.

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   GO2TR در زمینه‌ی کاریابی هیچ خدماتی نداره. شما میتونید از طریق کاریابی های معتبر شغل مورد نظرتون رو پیدا کنید. بعد با کارفرما قرار داد ببندید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

 41. محسن شیری می گوید

  سلام خانم صادقی
  من کارگر ساده هستم چگونه میتونم ویزا کار برای کشور کویت بگیرم میشه کمکم کنین ممنون

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام لطفا با مشاورهای GO2TR تماس بگیرید.

 42. شاهو می گوید

  سلام من سیکل دارم میتونم کارگری ساده پیداکنم

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   باید از طریق موسسات کاریابی معتبر به دنبال کار بگردید و با کارفرما قرار داد ببندبد.

 43. علی یزدانی می گوید

  سلام بنده مهاجر افغانستانی دارنده اقامت ایران هستم ! آیا میتوانم مهاجرت کاری به کویت را هم داشته باشم ؟؟؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوره های گو تو تی آر تماس بگیرید.

 44. مجتبی بیرانوند می گوید

  حقوق کارگر ساده ۳۰۰ دینار ، یک پرس غذا با نوشیدنی سه دینار ، ینی روزی تغریبا ده دینار خرج خوراک ، واسه یک ماه میشه سیصد دینار . سیصد دینار حقوق بگیری ، فقط خوراکت سیصد دینار ؟ شرایط ایده عالشون ارزونیشون

  1. آرینا صادقی می گوید

   حقوق دریافتی در کویت در سال 2020 از 320 الی 5640 متغییر است.
   نحوه ی زندگی فرد تعیین کننده ی مخارج است به عنوان نمونه قیمت غذا و نوشیدنی در یک رستوران معمولی تا متوسط و یا لوکس میتونه از یک دینار تا 12 دینار هزینه داشته باشه.
   ممنون بابت ثبت نظراتتون.

 45. مجتبی بیرانوند می گوید

  حقوق کارگر ساده ۳۰۰ دینار ، یک پرس غذا با نوشیدنی سه دینار ، ینی روزی تغریبا ده دینار خرج خوراک ، واسه یک ماه میشه سیصد دینار . سیصد دینار حقوق بگیری ، فقط خوراکت سیصد دینار ؟ شرایط ایده عالشون ارزونیشون

 46. بی مقصد می گوید

  چطوری میشه رفت کویت؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام برای دریافت مشاوره بهتره لطفا با مشاوره های GO2TR ارتباط برقرار کنید.

 47. Malih می گوید

  سلام خانم صادقی وقتتون بخیر، برای خانمها توی زمینه طراحی لباس و یا خیاطی لباس شرایط کار در کویت چطوره؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام کاربر گرامی
   طراحی لباس یکی از رشته های پرطرفدار در اغلب کشورهای دنیا محسوب می‌شود.
   برای کسب اطلاعات تخصصی در زمینه‌ی مهاجرت کاری به کویت لطفا با مشاوره‌های GO2TR تماس بگیرید.

 48. علی می گوید

  سلام خانوم صادقی،من کارشناس نقاشی خودرو هستم،بیست سال سابقه کار دارم ومدرک فنی یک ودو نقاشی خودرو ،لیسانس حقوق قضایی هم دارم،امکان کار برای من درکویت هست اگر هست،حقوق ماهیانش چند دینار،؟ممنونم

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام کاربر گرامی
   لطفا برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوره GO2TR تماس بگیرید. ممنون بابت ثبت نظراتتون.

 49. هادی جمشیدی می گوید

  من دیپلم الکتروتکنیک هستم برای کارگر انبار یا فروشگاه کار هست برای من

  1. آرینا صادقی می گوید

   با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید.

 50. علی قاسمی می گوید

  سلام خدا قوت خانم صادقی
  بنده 40ساله هستم و در زمینه پرورش قارچ و بلدرچین فعالیت دارم آیا میتونم همین کارها رو توی کویت هم انجام بدم.ممنونم

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   برای انجام این کار حتما باید با مشاوره ها تماس بگیرید. مرسی از ثبت نظراتتون.

 51. Reza می گوید

  سلام محصل رشته کمپیوتر ساینس هستم تجربه دوساله کاری در شرکت جیوتکنیکل وحدودی ۹ماه در دیتا اینتری دارم حالت مدنی مجرد مهارت در زبان انگلیسی ۷۰% دارم.

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام برای اخذ مشاوره جهت مهاجرت با موسسه GO2TR تماس بگیرید.

 52. Reza می گوید

  سلام من رضا هستم 16 سالمه و امسال انتخاب رشته دارم و قراره انسانی بردارم که بعدش بتونم حقوق بخونم و بعدش وکیل شم دنبال اینم یا تو آمریکا یا تو انگلستان یا هم کویت درآمد بالایی کسب کنم. میخواستم بدونم وکالت تو کویت چه مقدار درآمدی داره اصلا از وکیل ایرانی اونجا استقبال میشه و کلا چجوریه موفق میشم یا نه

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   بحثی که شما حالا مطرح می کنید؛ تنها مربوط به شرایط کنونی نیست؛ بلکه نیاز به پیش‌بینی بازار کار این کشورها در آینده را هم نیز شامل می شود. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد اکنون و آنالیز کردن شرایط با مشاوره های GO2TR تماس بگیرید. شاید بتونید راهکاری رو متناسب با شرایط خودتون پیدا کنید؛ که همین حالا تحصیلاتتون رو در یکی از کشورهای مذکور ادامه بدید. این گونه شرایظ بهتری برای اخذ کار در این کشورهاخواهید داشت. موفق باشید.

 53. Reza می گوید

  میشه درباره کامنت من کمک کنین ممنون می‌شم

 54. صنعان صادقی می گوید

  سلام خسته نباشی من راننده بیل مکانیکی هستم ایا در کویت برای شغلم من کار پیدا میشه و چجوری میشه من برم بکویت

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   برای کسب اطلاعات لازم لطفا با مشاوره ها تماس بگیرید.

 55. هادی جمشیدی می گوید

  سلام من دیپلم برق الکتروتکنیک کاردانش دارم من بعنوان کارگر ساده یافروشگاه و انبار بمن کار هست در ضمن من نیمه شنوا هستم با کمک سمعک می شنوم خوب حرف میزنم

 56. Narcii می گوید

  سلام وخسته نباشیدسوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدین؟؟میانگین حقوق پزشک عمومی درکویت چقدره(البته باارزایرانی)

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   2،620 KWD الی 5،020 KWD متغییر است. یعنی 37 الی 70 میلیون تومان

 57. ابراهیمی می گوید

  سلام من یک کارگر ساده هستم در حد ماشین شوری(کارواش) حقوق آن چقدره؟
  آیا در کویت مسافرخانه وجود دارد؟
  درکدام استان حقوق بیشتری میدن؟
  هزینه ویزا و رفتن به آنجا تقریبا چقدره؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   برای مهاجرت به کویت با GO2TR تماس بگیرید. موفق باشید.

 58. مظفری می گوید

  سلام
  وقت بخیر خانم صادقی
  بنده استاد کار سقف کاذب (کناف،ارمسترانگ)هستم.همچنین مدرک معماری دارم.ایا راهی برای کار در کویت وجود داره؟!

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام به شرایط اختصاصی شما و کاری که می خواهید انجام بدید بستگی داره. برای بررسی شرایط اختصاصیتون با مشاوره های GO2TR تماس بگیرد. سپاس از ثبت نظراتتون.

 59. هادی جمشیدی می گوید

  سلام ضمن خسته نباشی من دیپلم برق الکتروتکنیک دارم در ضمن میخوام کارگر ساده یا انبار در فروشگاه کار هست من نیمه شنوا هستم میتونم حرف بزنم به خوبی با کمک سمعک می شنوم خوب

 60. Masoud می گوید

  سلام وقت بخیر!
  من فلان پاسپورت سوید رو دارم و یه شرکت نظافت منزل، شیشه شوری دارم، آیا میتونم همین کار خودم را به کویت انجام بدم ؟؟

  من اینجا من دارمد خوبی دارم اما ۳۳٪ مالیات پرداخت میکنم هرچی پول درمیارم پس میگیره
  ممنون میشم اگر جوابمو بدین🌹

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   بله به احتمال زیاد امکانش خواهد بود لطفا با مشاورهای GO2TR تماس بگیرید.

 61. فرزاد می گوید

  سلام می‌خوام تو کویت کار کنم هیچ تخصصی ندارم هرچی کار ساده هست ایا آشنا دارین

 62. مهدی می گوید

  سلام.بنده خدمت سربازی رو تموم کردم و از سلامت جسمی و روانی کاملی برخوردارم ، ۲۰ سالمه و دیپلم دارم.آیا شرکت شما افراد رو اعزام میکنه (کارفرما رو خود شما معرفی میکنید)یا باید خودمون پیدا کنیم؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام متاسفانه ما خدماتی در زمینه‌ی کاریابی نداریم. موفق باشید.

 63. رضا می گوید

  درود بر شما
  بنده تخصص در زمینه کلیه امور تاسیساتی و بخصوص آبشیرین کن و تصفیه آب خانگی و صنعتی دارم بنظر شما برای من در کویت جایگاه شغلی یا کار وجود داره ممنونم

  1. آرینا صادقی می گوید

   بله امکانش هست.

 64. دیانا می گوید

  باعرض سلام میانگین حقوق پزشک عمومی درکویت چقدرهست؟؟ ممنونم پاسخ بدین

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   به طور میانگین سی ویک هزار و پانصد دینار کویت برای یک سال اما این رقم با افزایش سابقه‌ی کار، سختی کار و غیره میتونه تا پنجاه هزار دینار هم افزایش پیدا کنه.

 65. مهدی می گوید

  سلام میخواستم بدانم ایا با مدرک تحصیلی دیپلم و نداشتن مدرک زبان خارجه ایا شانسی برای دریافت ویزای کاری حتی موقت برای کارگری ساده در کشور کویت یا کشور های همسایه منتطقه مثل امارات و قطر وجود دارد یا خیر ایا هیچ راهی ندارد ممنون از شما

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   تسلط بر زبان معمولا یکی از مولفه های اصلی اخذ ویزای کار است. با این وجود می توانید از مشاوره های GO2TR راهنمایی بگیرید.

 66. حسن می گوید

  سلام من فوق دیپلم عمران دارم و بیست سال هم سابقه کار در شرکت های خصوصی را دارم آیا می توانم در کویت کار پیدا کنم

  1. آرینا صادقی می گوید

   بله امکانش وجود داره

 67. نازنین می گوید

  با سلام
  من 33 سالمه و طراحی لباس میخونم مجتمع فنی تهران در کنارش بیش از 12 سال هست ک توی کار فروش هستم. میخواستم بدونم آیا بعد از اتمام طراحیم میتونم تو کویت کار مناسب پیدا کنم؟

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام
   بله امکانش هست.

 68. بهنام می گوید

  سلام خانوم صادقی واقعا ممنونم از راهنماییاتون فقط یه مدتیه یسری پیجها میگن که درآمد نسبت به مخارجش برابره. مثلا میگن اجاره ی یه خونه ۵۰.۶۰ متری با حقوق یک ماه کارگر تقریبا برابره و باید برای زندگی حداقلی زنو مرد باهم کار کنن یکی برای خونه یکی برای خوراکو پوشاک

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام دوست عزیز
   هزینه‌ها به طرز زندگی اشخاص بستگی دارد اما حتما یک لیست از هزینه ها به محتوا اضافه خواهیم کرد. ممنون از ثبت نظرتون.

 69. حسین می گوید

  با سلام خسته نباشید ببخشیدایا برای راننده لیفتراک کار هست

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام بله

 70. مهدی می گوید

  سلام من ۳۷ سالمه دیپلم حسابداری دارم سابقه کار در رستوران دارم در صورت داشتن زبان انگلیسی و نداشتن جاب افر در کشور های خلیج فارس ایا موسسه شما میتواند جاب افر برایم برای کار در کشورهای عربی برای پیدا کند تا مشغول به کار شوم ممنون اگه راهنمایی کنید …سپاس از شما مشاورین عزیز موسسه g02tr

 71. محمد می گوید

  سلا م من 46 سالمه و هشت سال تجربه لوله کشی صنعتی دارم چطوری میتونم ویزای کارکویت بگیرم

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام با مشاوره ها تماس بگیرید

 72. میلاد می گوید

  سلام میخواستم بدونم چطوری میتونم برم کویت و مشغول ب کار بشوم .من میلاد هستم ۲۵ سالمه مطالب شمارو خوندم و مشتاق شدم برم کویت واسه رویاهام تلاش کنم ..

  1. آرینا صادقی می گوید

   سلام وقت بخیر
   موسسه ما در زمینه کاریابی خدماتی ارائه نمی دهد، میتونید از طریق موسسات و وب سایت‌های کاریابی معتبر به دنبال کار باشید.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021