دولینگو؛ بهترین روش جدید برای یادگیری زبان

66 22,574

Duolingo یک نمونه ای عالی از یک برنامه ساده زبان است. استفاده از آن بسیار ساده است. شما یک نمایه تنظیم می کنید ، زبان مقصد خود را انتخاب می کنید ، اهداف هفتگی خود را تعیین می کنید و کار خود را ادامه می دهید! آزمون دولینگو سطح سواد انگلیسی شرکت کننده را ارزیابی می‌کند. از یک سال اخیر بسیاری از دانشگاه‌ها کانادا و آمریکا برای پذیرش تحصیلی مدرک آزمون دولینگو را قبول دارند. برگزاری این آزمون کاملا به صورت هوشمندانه‌ای چک می‌شود بنابراین امکان تقلب کردن غیرممکن می‌شود. هزینه آزمون دولینگو مبلغ 49 دلار آمریکا است.

یادگیری زبان با Duolingo سرگرم کننده و اعتیاد آور است. دولینگو درواقع یک برنامه سرگرم‌کننده و رایگان برای یادگیری 35+ زبان است. با این اپلیکیشن صحبت کردن، خواندن، گوش دادن و نوشتن را تمرین کنید تا مهارت‌های لغات و گرامرتان تقویت شود. در یک سال اخیر بدلیل شیوع بیماری کرونا و کنسل شدن تمام آزمون­ های انگلیسی، فرصتی شد تا برخی افراد سطح مهارت زبانشان را محک بزنند و سراغ آزمون انگلیسی Duolingo را بگیرند! 

دولینگو(duolingo) یک سنجش مهارت زبان انگلیسی آنلاین است، که در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۳۶۵ روز سال در دسترس است. مدت زمان این آزمون کمتر از یک ساعت است. برای انجام این آزمون تنها ۴۹ دلار باید پرداخت کنید و نیازی به حضور در مراکز زبان ندارید! نمرات این آزمون به مدت دو سال اعتبار دارد.

آزمون انگلیسی Duolingo چیست؟

دولینگو
در همین رابطه:

Duolingo یک آزمون آنلاین معتبر است که در هر زمان و مکانی قابل اجرا است. این آزمون مانند TOEFL و IELTS، شامل چهار مهارت زبانی: خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن می‌شود. در این روزها که به خاطر ویروس کرونا همه مجبورند در خانه بمانند آزمون انگلیسی دولینگو شانس خوبی برای محک سطح مهارت زبان انگلیسی است. نحوه‌ی برگزاری این آزمون به‌صورت تطبیقی ​​است! یعنی اگر به سؤالی درست پاسخ‌ دهید، سؤال بعدی سخت‌تر خواهد شد و اگر به آن اشتباه پاسخ ‌دهید، مورد بعدی آسان‌تر می‌شود. این بدان معناست که، امتحان می‌تواند با سؤالات نسبتاً کمی، سطح توانایی شما را به‌سرعت مشخص کند (به همین دلیل تنها به یک ساعت زمان نیاز دارد!)

برخلاف امتحانات سنتی انگلیسی، می‌توانید آزمون انگلیسی Duolingo را در خانه و پای کامپیوتر انجام دهید. البته، باید موارد ضروری ( کس دیگری در اتاق نباشد و شما نمی‌توانید یادداشت‌ بردارید) را رعایت  کنید.

شما برای شرکت در این آزمون نیاز به حضور در موسسه یا مرکز زبان ندارید و تنها با پرداخت ۴۹ دلار می‌توانید در این آزمون شرکت کنید!

مزیت‌ آزمون انگلیسی Duolingo، نسبت به سایر آزمون‌ها چیست؟

سهولت در نحوه برگزاری و قیمت مناسب، باعث استقبال متقاضیان برای شرکت در این آزمون شده است. اما، از آنجا که بیشتر موسسات، آزمون TOEFL و IELTS را قبول دارند، بهتر است قبل از انجام آزمون مطمئن شوید که آیا دانشگاه یا موسسه موردنظر شما امتحان دولینگو را می‌پذیرند یا نه!

امتحان TOEFL این امکان را به شما می‌دهد تا نتایج خود را به‌صورت رایگان، به چهار دانشگاه ارسال کنید، درحالی‌که در آیلتس می‌توانید نتایج خود را به پنج دانشگاه بفرستید، پس‌ از آن، مبلغ ۲۰ دلار، برای گزارش نمره، چه در TOEFL و IELTS باید پرداخت کنید. Duolingo برای گزارش نمرات هزینه‌ی اضافی ندارد؛ بنابراین آزمون انگلیسی Duolingo ارزان‌تر از TOEFL یا IETLS است.

آزمون انگلیسی Duolingo با TOEFL چه تفاوتی دارد؟

Duolingo

حتی اگر هر دو آزمون بصورت آنلاین برگزار شود، تفاوت‌های بسیاری بین Duolingo و TOEFL وجود دارد. این اختلافات فراتر از مکان، زمان‌بندی و قیمت است! اولین چیزی که به آن توجه خواهید کرد این است که سؤالات Duolingo کاملاً متفاوت از موارد امتحان‌های دیگر است، در این آزمون متن‌های طولانی برای خواندن، گوش دادن یا نوشتن در مورد آن‌ها وجود ندارد.

“آزمون انگلیسی دولینگو با موارد دیگری که تاب حال آزمون داده‌اید مشابه نیست”

طبق گفته مدیر ارشد بازاریابی duolingo

علاوه بر موارد ذکرشده، تافل نوع سؤال را بر اساس بخش (خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن) تقسیم می‌کند، درحالی‌که Duolingo تمام سؤالات را در یک امتحان واحد می‌آمیزد. برای مثال شما در دولینگو با تنوع سوالات مختلف نوشتاری، خواندنی و … روبرو هستید و محدود به قالب ثابت که در TOFEL با آن روبه‌رو هستیم، نمی‌شود!

آزمون انگلیسی Duolingo با IELTS چه تفاوتی دارد؟

نکته مهم برای کسانی که در مقایسه با آیلتس به دنبال Duolingo هستند، این است که معمولاً آیلتس در یک دوره دو‌‌روزه در یک مرکز آزمایش داده می‌شود. به طور کلی تفاوت‌های زیادی در قالب این دو آزمون وجود دارد. هر دو آزمون در چهار مهارت(خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن) برگزار می‌شود. بااین‌حال، شما متن‌های طولانی در Duolingo نمی‌بینید. آیلتس شامل انواع آیتم‌های سنتی، مانند سؤالات چندگزینه‌ای، پاسخ کوتاه و مقاله است، درحالی‌که سؤالات دولینگو در قالب‌های جدیدی طراحی شده­ است.

تفاوت عمده این دو آزمون، در نحوه ساختار سوالات است، همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، دولینگو سوالات خود را بر اساس توانایی ارزیابی مهارت‌های انگلیسی فرد طراحی می‌کند، یعنی اگر شما به یک سوال جواب درست بدهید سوال بعدی سخت‌تر خواهد بود، اما اگر جواب شما غلط باشد، سوال بعدی آسان‌تر می‌شود، این نوع ساختار فقط در این آزمون وجود دارد! مدت زمان آزمون دولینگو بسیار کوتاه تر از HELTS است و برگزاری آزمون فقط بصورت آنلاین انجام می­گیرد، درحالی‌که IELTS به دو صورت رایانه‌ای و کاغذی(حضور در موسسات) ارائه می‌شود.

آیلتس دو نسخه (دانشگاهی و عمومی) دارد، اما دولینگو فقط یک امتحان عمومی دارد. بااین‌حال، شایان‌ذکر است که دولینگو توسط برخی دانشگاه‌ها پذیرفته‌شده است، بنابراین می‌توان از آن برای مقاصد دانشگاهی استفاده کرد.

آزمون دولینگو شامل چه مواردی است؟

دولینگو

انواع سؤالات آزمایشی Duolingo را در قالب‌هایی مشاهده خواهید کرد که ممکن است کاملاً برای شما جدید باشد. این آزمایش‌ها شامل:

گوش دادن به کلمات گفتاری و انتخاب موارد صحیح، مرور کلمات نوشتاری و انتخاب موارد درست، تکمیل حروف گمشده از یک متن، توصیف یک تصویر به‌صورت مکتوب یا با صدای بلند، ضبط کردن صدای خودتان با گفتن جمله‌ای کتبی، پاسخ کلامی به یک سؤال گفتاری، پاسخ دادن نوشتاری به یک سؤال کتبی (نوشتن نمونه‌ها حداکثر 500 کلمه لازم دارند اما معمولاً پاسخ‌ها بسیار کوتاه‌تر هستند)، جملاتی که می‌شنوید را تایپ کنید.

علاوه بر موارد فوق، امتحان Duolingo شامل بخش مصاحبه ویدئویی است، که در آن شما ۱ تا ۳ دقیقه در مورد موضوعی که انتخاب کرده‌اید صحبت می‌کنید (آن‌ها دو پیشنهاد ارائه می‌دهند). نتیجه‌ی این مصاحبه تصویری همراه با نمرات اعلام می‌شود.

چگونه باید برای آزمون انگلیسی Duolingo آماده شویم؟

Duolingo

آمادگی برای امتحان Duolingo کاری دشوار است، زیرا قرار است مهارت شما در توصیف عکسی که هرگز ندیده‌اید سنجیده شود! بااین‌وجود چندراه کار وجود دارد که می‌توانید برای اطمینان از آماده بودن آن انجام دهید.

بهترین کاری که می‌توانید برای کسب نمره خوب در آزمون Duolingo انجام دهید این است که روی کل مهارت زبان انگلیسی خود با استفاده از مطالب سطح بالا کارکنید. این مسئله شامل خواندن مقالات خوب می‌شود (نیویورکر و وال‌استریت ژورنال)، گوش دادن به پادکست‌ها به زبان انگلیسی و مکالمه‌های زیاد با انگلیسی‌زبانان.

ازآنجاکه آزمون انگلیسی Duolingo انواع مختلفی از سؤالات غیرمعمول را به شما ارائه می‌دهد، بسیار مهم است که قبل از امتحان اصلی، آزمون کوتاه (10 دقیقه‌ای) را انجام دهید. این کار باعث می‌شود شما با فضای امتحان واقعی آشنا شوید.

برای دانلود اپلیکیشن آموزش زبان دولینگو می توان به اینجا مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم آزمون دولینگو را انجام دهیم؟

بدلیل‌ اینکه این امتحان در خانه انجام می‌شود، به این معنی نیست که به قوانین و ضوابط امتحانی اهمیت ندهید! در حقیقت، Duolingo برخی از قوانین را بسیار دقیق در نظر گرفته است تا اطمینان حاصل کند که شما کسی هستید که بدون هیچ‌گونه کمک اضافی و تقلب در این آزمون شرکت می‌کند.

شما باید تنها باشید. هیچ‌کس دیگری نمی‌تواند در کنار شما باشد و یا در طول امتحان با شما صحبت کند. شما نمی‌توانید از پنجره مرورگر خود خارج شوید. قبل از امتحان حتماً باید دستورالعمل‌ها را مطالعه کرد و از شرایط آزمون آگاهی لازم را کسب کنید. آنچه ممکن است برای کسانی که در امتحانات دیگر دشوار باشد این است که شما نمی‌توانید یادداشت‌برداری کنید. ازآنجاکه سؤالات امتحان نسبتاً کوتاه است، لازم نیست در طول آزمون یادداشت کنید.

شما می‌توانید در طی یک ماه، دو بار این آزمون را بدهید، یعنی اگر به هردلیلی، از جمله اشکالات فنی یا قطع اینترنت در حین امتحان، آزمون شما تکمیل نشد، میتوانید در زمان دیگر این آزمون را تکرار کنید، و برای شما همان یک بار محسوب خواهد شد.

پس از ورود نمرات، شما می‌توانید آن‌ها را از صفحه نتایج به مؤسسات و دانشگاه‌های مدنظر ارسال کنید. محدودیتی برای تعداد گزارش‌های ارسال‌شده وجود ندارد.

متاسفانه ازمون زبان دولینگو، آموزش زبان فارسی ندارد. برای اضافه کردن زبان فارسی به دولینگو می توان از طریق آدرس وب سایت دولینگو اقدام کنید.

سخن آخر

آزمون دولینگو

Duolingo یک نمونه ای عالی از یک برنامه ساده زبان است. استفاده از آن بسیار ساده است. شما یک نمایه تنظیم می کنید ، زبان مقصد خود را انتخاب می کنید ، اهداف هفتگی خود را تعیین می کنید و کار خود را ادامه می دهید! آزمون دولینگو سطح سواد انگلیسی شرکت کننده را ارزیابی می‌کند.  از یک سال اخیر بسیاری از دانشگاه‌ها کانادا و آمریکا برای پذیرش تحصیلی مدرک آزمون دولینگو را قبول دارند. برگزاری این آزمون کاملا به صورت هوشمندانه‌ای چک می‌شود بنابراین امکان تقلب کردن غیرممکن می‌شود. هزینه آزمون دولینگو مبلغ 49 دلار آمریکا است.

برای انجام آزمون زبان دولینگو به این آدرس مراجعه فرمائید: duolingo english test

دوست دارین آخرین مقالات ما براتون ایمیل بشه؟
خوب اگر علاقمندین به اخبار و مقالات مجله اینترنتی گوتو تی آر لطفا ایمیل خودتون رو وارد کنین!
هر زمان دوست داشتین لغو اشتراک کنین!
66 نظرات
 1. mojtaba می گوید

  عالی ،مرسی از اطلاعاتتون

  1. خاطره محمدی می گوید

   امیدوارم تونسته باشیم در این زمینه کمکتون کرده باشیم.

 2. علی می گوید

  آیا این آزمون ارتباطی هم با اپلیکیشن زبان دولینگو داره؟

  1. تحریریه می گوید

   بله توسط همان موسسه ارائه می شود.

 3. معین می گوید

  سلام.امکان نصب اپلیکیشن برای تمرین کردن با گوشی موبایل وجو نداره؟

  1. تحریریه می گوید

   برای تمرین وجود داره ولی برای ازمون نهایی باید در سایت ثبت نام کنید. البته هنوز زبان فارسی مبدا اضافه نشده پس شما برای زبان های دیگر باید تمرین کنین .

  2. علی می گوید

   سلام
   برای آزمون های تافل و ایلتس کتاب وجود داره آیا برای آمادگی این آزمون دولینگو کتابی هم منتشر شده؟

 4. علیرضا می گوید

  سلام زمانی ک اطلاعاتمو توی سایت وارد میکنم ارور عدم دسترسی به میکروفن دریافت میکنم.همه چیز رو بارها چک کردم اما بازم بهم اجازه ورود به امتحان داده نمیشع.یعنی زمانی که استارت میزنم به مرحله بعد نمیره. نین راه حلشو بهم بگید؟

  1. خاطره محمدی می گوید

   لطفا از لینکی که در داخل مطلب یا آدرسی که اینجا براتون میذارم اقدام کنید. اکانتتون رو که ساختید می تونید به مرحله ی بعد وارد بشید. لطفا ادرس ایمیل صحیح وارد کنید. آزمون آزمایشی به مدت 15 دقیقه رایگانه اما برای انجام آزمون اصلی باید از طریق دبیت کارت؛ پی پال و یا کردیت کارت مبلغ رو پرداخت کنید تا آزمون براتون آزاد بشه.
   https://englishtest.duolingo.com/

 5. hooman می گوید

  برای آزمون از میکروفن یقه ایی میشه استفاده کرد؟

  1. تحریریه می گوید

   مهم خروجی صدای با کیفیت است

 6. َآرمان می گوید

  من این آزمون رو دادم و راههای تقلب رو پیدا کردم. اگه کسی خواست میتونم کمکش کنم

  1. تحریریه می گوید

   تشکر از نظر شما – لطف کنید با هم به اشتراک بگذارید.

  2. کوشا می گوید

   ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

   1. خاطره محمدی می گوید

    ممنون از علاقمندی شما. ما هم مشتاقیم.

  3. رویا می گوید

   سلام لطف می کنید تجربه خودتون رو با ما هم به اشتراک بگذارید. ممنون میشم.

  4. حمید می گوید

   با سلام لطفن با بنده تماس بگیرید. ممنون

   1. حمید می گوید

    جناب آقای آرمان ممنون میشم با من تماس بگیرید.

    1. خاطره محمدی می گوید

     امیدوارم آقای آرمان پیام شمارو ببینند.

   2. خاطره محمدی می گوید

    پیام شمارو به اشتراک می ذاریم امیدوارم باهاتون تماس بگیرند.

  5. aso می گوید

   سلام آرمان ممنون میشم اگه راهشو بگید

   1. خاطره محمدی می گوید

    ممنون از اینکه پیام گذاشتید. امیدوارم آقای آرمان پیام شما رو ببینه.

  6. kimia می گوید

   میشه لطفا به من پیام بدید

   1. خاطره محمدی می گوید

    پیام شما رو به اشتراک میذاریم، امیدوارم که آقای آرمان ببینند.

  7. نیاز می گوید

   کسی تونسته در این آزمون تقلب کنه؟؟

   1. خاطره محمدی می گوید

    سلام دوست عزیز؛ درصد تقلب تو این آزمون به این راحتی ها نیست. یکی از خوانندهای ما این ادعا رو داشت اما در پی کنجکاوی و علاقمندی سایر خوانندها ایشون هیچ پاسخی ندادند. بنابراین احتمال تقلب خیلی کمتر از اون چیزیه که فکرش رو می کنیم ولی با این وجود همیشه افرادی هستند که سیستم رو دور بزنند.

  8. امیر می گوید

   خب بگید لطفا

  9. ساحارا می گوید

   من چند بار امکان این رو دارم ک ازمون ازمایشی بدم؟ فقط یک بار یا بارها می تونم در طول روز این تست رو بدم

   1. خاطره محمدی می گوید

    شما بارها می تونید آزمون ازمایشی رو بدین. محدودیتی وجود نداره

 7. رویا می گوید

  سلام وقت بخیر من در آزمون آزمایشی شرکت کردم به من نتیجه را 100-75 اعلام کرد یعنی نمره دقیقی نداد کسی از دوستان اطلاعات بیشتری در این خصوص اگه داره ممنون می شم اعلام کنه.

  1. خاطره محمدی می گوید

   نمره دهی این آزمون از 10 تا 160 درنظر گرفته شده. با توجه به نمره ای که گرفتین سطح شما B1 هستش. یعنی توانایی شما در درک نکات اصلی سخن یا متن در مورد مطالب روزمره زندگی و کار متوسط بوده

   و توانایی توضیح در مورد اهداف، تجربیات، نظرات و آرزوها که اغلب با مکث و دست پاچگی همراه است.

 8. محسن می گوید

  سلام من پنج بار تست آزمایشیش رو دادم ولی در انتها ارور داد و نوشت یا مشکل نت دارید و یا برای هر مشکل دیگر با ما در تماس باشید و هیچ وقت نمره ای چیزی ارائه نداد؟؟ این کار رو با فیلتر شکن و بدون فیلتر شکن امتحان کردم ولی نشد… به نظرتون مشکل کجاست؟

  1. خاطره محمدی می گوید

   سلام دوست عزیز. همونطور که خطای اعلام شده گفته شما مشکل اینترنت داشتین و احتمالن قبل از اتمام آزمون اینترنت شما دچار اختلال شده. در صورت قطع ارتباط در وسط آزمون امکان امتحان مجدد وجود داره و سیستم شمارو محدود نمی کنه.

 9. بهناز می گوید

  سلام امکان امتحان به صورت آزمایشی هست؟

  1. خاطره محمدی می گوید

   بله، همونطور که در مقاله هم اومده شما قبل از آزمون اصلی امکان انجام یک ازمون آزمایشی رو دارید.

 10. سروش می گوید

  آیا نمونه ای از سبک سوالات این آزمون جایی در دسترس هست؟
  سوال بعدی اینکه چه ارتباطی بین نمرات این آزمون و آزمون آیلتس وجود داره؟ مثلا کسی که بخواد آیلتس 7 بیاره چه نمره ای رو باید در دولینگو کسب کنه که برای جایی که قراره ارائه بده قابل قبول باشه؟

  1. خاطره محمدی می گوید

   دوست عزیز، برای آشنایی با نمونه سوالات می تونید از لینک آزمون آزمایشی استفاده کنید. نتیجه ی این آزمون ربطی به آیتلس یا تافل نداره و همونطور که در متن ذکر شده این آزمون نسبت به آزمون های مشابه متنوع تر هست.

 11. مینا می گوید

  سلام، درخصوص این آزمون دو تا سوال داشتم. 1) این آزمون تا چه تاریخی برگزار میشه؟ تصمیم دارم سه ماه دیگه آزمون بدم، می خواستم ببینم تا اون موقع این آزمون برگزار میشه؟ 2)ا چطوری میشه متوجه بشم که ین آزمون برای کدام دانشگاه و موسسات علمی اعتبار داره؟ ممنون

  1. خاطره محمدی می گوید

   سلام دوست عزیز. این آزمون در هر زمان و مکانی امکان انجام دادنش وجود داره. بله شما هر موقع اراده کنید می تونید امتحان بدید. برای اینکه بدونید چه دانشگاه هایی این آزمون رو قبول دارند می تونید به آدرس این لینک مراجعه کنید: https://englishtest.duolingo.com/institutions

 12. ابراهیم می گوید

  میتوانید دانشگاه هایی که این آزمون را قبول دارند در آدرس زیر مشاهده کنید.
  https://englishtest.duolingo.com/institutions
  نسخه آزمایشی تست به صورت نامحدود قابل اتخاذ است.
  احتمالاً بارز ترین قسمت سوالات جاییست که از شخص انتظار تشخیص کلمات واقعی از غیرواقعی میشود، هم به صورت خوانداری و هم شنیداری، که قدرت افتراق زایی بالایی در تشخیص دایره واژگان افراد خواهد داشت.
  از ویدیوی یوتیوبی زیر برای روند کامل آزمون میتوانید استفاده کنید.
  https://www.youtube.com/watch?v=aBglYu2h9U0
  استفاده از هندزفری و نگاه کردن به بیرون از صفحه ی کامپیوتر مجاز نیست.
  احتمال بالایی وجود دارد که در صورت بروز شک مصحّحان از شما انتظار تجدید تست داشته باشند.
  برای آمادگی در قسمت مکالمه و نوشتار این آزمون میتوانید با من تماس گرفته و کلاس اسکایپی داشته باشید.

  1. خاطره محمدی می گوید

   سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون. حتما این پیام رو برای دوستان دیگه به اشتراک میذاریم.

 13. امبر می گوید

  سلام خانم محمدی. اینکه تو تست 15 دقیقه ای از 110 نمره 70 بشم چقد قابل اتکا است؟ ایا اساسا این تست رایگانش شبیه امتحان واقعی هست؟

 14. Rezaaa1234 می گوید

  سلام لطفا راه های تقلب بگید، آقای آرمان اگه امکانش هست کمک کنید خیلی ضروریه

  1. شیرین می گوید

   من میتونم کمکتون کنم اگر هنوز اقدامی نکردید.

   1. خاطره محمدی می گوید

    سلام دوست عزیز، لطفا ایمیل یا راه ارتباطی دیگه ای رو بذارید تا دوستانی که مایلند در این زمینه با شما در ارتباط باشند.

 15. کتایون می گوید

  اعتبار مدرک دولینگو چند ساله یا اینکه محدود نیست؟

 16. sara می گوید

  امتحانش نمره منفی داره؟

 17. شیرین می گوید

  سلام دوستان.کسانی که اسپیکینگ و لیسنینگ متوسط و خوبی دارند و برای ریدینگ و رایتینگشون دچار مشکل هستند، راهی وجود داره که در دولینگو نمره بیارید، اما شرط اینه که توانایی صحبت کردن رو داشته باشید.

  میتونید به واتساپ این شماره پیام دهید.(لطفا فقط پیام بدید)

  09398068880

 18. محمد می گوید

  سلام دوستان. بهترین کانال تلگرام رو در زمینه دولنیگو دنبال کنید.
  @Duolingo_Englishtest

  1. خاطره محمدی می گوید

   سلام دوست عزیز ممنون از به اشتراک گذاشتن کانال تلگرمیتون امیدوارم برای خواننده های ما مفید باشه

 19. محمد می گوید

  گروه دولنیگو در تلگرام
  @Duolingoa

 20. محمد می گوید

  سلام خانوم خاطره محمدی. لطفا با ایمیل من جهت فروش پکیج آموزشی دولنیگو و همکاری با سایت شما پیام بدید. مرسی.
  [email protected]

  1. خاطره محمدی می گوید

   ممنون از شما دوست عزیز. ایمیلتون رو برای دوستان به اشتراک می ذارم. امیدوارم مخاطبین ما بتونن ازش استفاده کنند.

 21. َAli می گوید

  من در دولینگو امتحان دادم، از 95، 80 گرفتم یعنی این نمره را در کدام درجه میتوان قرار داد؟

  1. خاطره محمدی می گوید

   دوست عزیز نتیجه ازمون شما به این معنیه که بمی توانید نکات اصلی موجود در متن‌ها یا صحبت‌هایی را درک کنید که در مورد امور روزمره مانند کار و مدرسه باشند.
   همچنین می توانید تجربیات، آرزوها، عقاید و برنامه‌های خود را توصیف کنید. هرچند در بیان این موارد، باید کمی مکث و فکر کند. همچنین این نمره معادل با 50-55 تافل و 5 آیلتس است.

 22. مهری می گوید

  سلام با توجه به اینکه ایران از لحاظ بانکی تحریمه، هزینش چجوری باید پرداخت بشه؟ امکانش هست برای آزمون دهنده های داخل ایران که پرداختش کنن؟

 23. fastduolingo می گوید

  سلام دوستان.اگه کسی سریع نیاز به مدرک دولینگو داره حتی اگه فقط چند روز دیگه بیشتر وقت نداره من میتونم به صورت کاملا رایگان کمکش کنم تا اون نمره ای که میخواد رو بگیره.
  گفتم کاملا رایگان چون قبلا خودم مثل شما ها بودم و یکی کاملا رایگان راهنمایی و کمکم کرد و تونستم نمره ی 120 دولینگو رو کسب کنم برای همین الان هم من میخوام به اونایی که فرصتشون خیلی کمه کمک کنم.
  اگر کسی تمایل داشت به آیدی تلگرام [email protected] یا به تلگرام شماره ی 71984310932 با کد کشور 55+ پیام بده.

  1. نوروشادی می گوید

   سلام وقت شما بخیر من تلاش کردم به آیدی و شماره شما پیام بدم اما د رواتسپ و تلگرام شمارور پیدا نکردم. آیا ID و یا شماره دیگه ای وجود داره که من بتونم باشما ارتباط بگیرم؟

 24. منصور می گوید

  سلام من در این ازمون شرکت کردم البته نه برای خودم بعنوان تقلب برای فرد دیگر به این صورت که مانیتور دوم و صفحه کلید و موس دوم رو به لبتاب وصل کرده و شخص اصلی روبروی لب تاب نشسته و نفر کمکی در پشت لبتاب یا زاویه ای خارج از دوربین نشسته و امتحان میدهند لازم به ذکر است که فقط موارد نوشتنی و انتخابی قابلیت تقلب داشته و مواردی که نیاز به صحبت کردن دارد خود داوطلب باید آمادگی داشته باشد.

  1. داود می گوید

   من دو بار امتحان دادم هر دو بار گفته «قبول نیست چون به مدت طولانی به خارج از صفحه نمایش نگاه کردین»
   من چیکار کنم به نظرتون ، من چون اطلاع کامل داشتم از قوانین هیچ کجارو غیر از صفحه لپتاپم نگاه نکردم، به نظرم میرسه که سایت دولینگو یک ایراد فنی پیدا کرده باشه و اصلا قابل اعتماد نیست ، بیشتر کلاهبرداری بنظر میاد.

 25. افشین معافی می گوید

  سلام…من دولینگو رو با نمره ۱۰۵ گذروندن..فقط میخواستم بدونم مدت اعتبار دولینگو مثل ایلتس تا دو سال هست یا فرق میکنه

 26. پوريا می گوید

  سلام بچه ها
  من بعد از بارها دادن اين ازمون ميتونم كمكتون كنم ك آزمونو با نمره دلخواهتون پس كنين
  ميتونين بهم ايميل بزنين شمارتونو بدين ك باهاتون تماس بگيرم

 27. محمد می گوید

  سلام خانم محمدی یجا تو کامنتا نمررو گفتن و شما گفتید این نمره معادل b1 هستش اینرو بر چه اساس فرمودید و از کجا رابطه معادل سازی رو استخراج کردید؟ و اینکه من b2 لازم دارم چه نمره ای باید بگیرم؟

 28. مهدی می گوید

  باسلام وقتتون بخیر
  متاسفانه به یه مشکل اساسی برخوردیم که در زمان امتحان پیغام
  Cursor left browser windows را میده ۳ بار لپ تاپ عوض کردیم ولی هر دفع این ارورر میده بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه ممنونم

  1. نوروشادی می گوید

   دوست عزیز،
   این پیام یعنی ماوس شما از صفحه خارج شده .باید دقت داشته باشید که نشانگر ماوس شما همیشه در مقابل چشمانتون در وسط صفحه باشه. بعد از دوبار پیغام اخطار دفعه سوم آزمون متوقف میشه. و تا سه بار فرصت تکرار آزمون دارید. راه حلش اینه که حواست جمع باشه و هیچ صفحه ای غیر ازصفحه آزمون باز نباشه . چون در اون صورت اگر از کادر خارج بشید سیستم به عنوان تخلف اجازه ادامه نمیده به شما . موفقتر باشید

 29. مریم می گوید

  سلام و عرض ادب،در خصوص آزمون دولینگ هر کس خواست من میتونم کمکش کنم برای آزمون دادن.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما را نمایش نمی دهیم.

مشاوره مهاجرت: 02143000021