x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
آنتیگوا و باربودا

آنتیگوا و باربودا

کشور آنتیگوا و باربودا یک جزیره در شرق دریای کارائیب است و به طور کلی شرق جزایر سنت کیتس و نویس را شامل می‌شود این جزیره به طور کلی در شماره مونتسرات قرار دارد و دولت مستقل داشته است و پایتخت آن نیز سنت جانز است. به طورکلی این کشور از دو  بخش جزیره ای تشکیل شده است.اینطور که مشخص است پایتخت کشور آنتیگوا و باربودا دارای 31 هزار نفر جمعیت است و به طور کلی مساحت کشور آنتیگوا و باربودا نیز در حدود 280 کیلومتر مربع اعلام شده است و رویکرد جمعیتی در این کشور 84522 نفر است. در اقتصاد کشور آنتیگوا و باربودا گردشگری حرف اول را می‌زند اما بررسی منابع مالی این کشور نیز ارزیابی های خاص خود را دارد که باید مورد حمایت قرار بگیرد. این کشور به طور کلی در راستای صادراتی به رتبه خوبی رسیده است وضعیت تولید ناخالص داخلی کشور آنتیگوا و باربودا در حدود 5261 میلیارد دلار است در این کشور در حدود 30 هزار نفر نیروی کار دیده می‌شود وضعیت نرخ بیکاری در این کشور 11 درصد اعلام شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی کشور آنتیگوا و باربودا در بالاترین حد به 1.62 میلیارد دلار آمریکا رسیده است در شرایط دقیق تولید ناخالص داخلی سرانه در این کشور 16820.81 USD است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Antigua and Barbuda عربی: أنتيغوا وبربودا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: --
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار شرق کارایئب معادل با 0.37 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 001268
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 72
 • پایتخت: سینت جانز
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 102.012 نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT-4)
 • دامنه اینترنتی: .ag
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 1.532 billion USD

سفر به آنتیگوا و باربودا

وضعیت آب و هوایی کشور آنتیگوا و باربودا گرمسیری است البته میزان رطوبت نیز در این کشور زیاد است و به طور کلی رویکرد آب و هوایی می‌بایست به درستی ارزیابی شده باشد. از سوی دیگر در پنل آب و هوایی کشور آنتیگوا و باربودا تجربه طوفان های گرمسیری نیز رویت می‌شود که وابسته به ماه های ژوئیه تا اکتبر است از سوی دیگر دوره های خشکسالی برای این بخش ارزیابی شده است. به طور کلی وضعیت آب و هوایی برای کشور آنتیگوا و باربودا در موقعیت مشخصی دنبال شده است اینطور که مشخص است رویکرد آب و هوایی برای کشور آنتیگوا و باربودا بر اساس میزان رطوبتی که دارد بررسی می‌شود رطوبت و شرایط آب و هوایی در دوره های مشخص بر اساس موقعیت منطقه ای دسته بندی می‌شود. کشور آنتیگوا و باربودا یک کشور جزیره ای شکل است این کشور در شرق دریای کارائیب قرار دارد و البته که به واسطه جزایری که در اطرافش قرار گرفته بسیار مورد اعتبار است. این کشور به واسطه پایتخت زیبای خود یعنی شهر سنت جانز به افراد زیادی شناخته شده است. سواحل در کشور آنتیگوا و باربودا حکومت دارند موقعیت این سواحل بر اساس رویکرد زیباتری دنبال می‌شود. آب این سواحل فیروزه ای رنگ هستن و شرایط متصل به دریا را دنبال می‌کنند.

سفر به آنتیگوا و باربودا

زندگی در آنتیگوا و باربودا

آنتیگوا و باربودا هر دو به طور کلی جزایر کم ارتفاعی هستند که بیش از فعالیت‌های آتشفشانی تحت تأثیر سازنده‌های سنگ آهک قرار گرفته‌اند.  بالاترین نقطه در آنتیگوا قله Boggy Peak است، بقایای دهانه آتشفشانی که 402 متر (1،319 فوت) در حال بلند شدن است.  خط ساحلی هر دو جزیره با سواحل، تالاب‌ها و بندرهای طبیعی بسیار غرق شده است. این جزایر توسط صخره‌ها و کفاش‌ها باریک شده‌است.  میزان بارندگی در این منطقه بسیار کم است و هر دو جزیره فاقد مقادیر کافی از آب زیرزمینی تازه هستند. خانواده برای یک زن و شوهر جوان در روابطی که به اصطلاح "ملاقات" خوانده می‌شوند ، آغاز می‌شود که اغلب به صورت منسجم تبدیل می‌شوند، و ممکن است سرانجام در یک مراسم رسمی ازدواج که مسیحی است، صادر شود؛ مانند بسیاری از خانواده‌های آفریقایی، این خانواده‌های سلفی متمرکز هستند و محور خانواده آنها هستند و دارای روایات قدرتمندی از زنان در خارج از خانه هستند.

زندگی در آنتیگوا و باربودا

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا

کشور آنتیگوا و باربودا دارای یک طرح تأمین اجتماعی است که در صورت از دست دادن یا کاهش درآمد به دلیل بیماری ، بارداری ، ناتوانی ، بازنشستگی و مرگ ، بیمه شدگان و ذینفعان را می‌دهد. مشارکت در این طرح نیاز به کسر حقوق و دستمزد 4٪ اجباری از کلیه افراد شاغل دارد ، که با سهم 5 درصدی کارفرمایان آنها مطابقت دارد . کسانی که در آنتیگوا در تاریخ 31 اکتبر 1981 یا قبل از آن متولد شدند ، تابعیت آنتیگوا و باربودا را کسب کردند. کسانی که در قلمرو آنتیگوا و باربودا پس از 31 اکتبر 1981 متولد شدند ، به جز فرزندان متولد پرسنل دیپلماتیک ، تابعیت نیز به دست می‌آوردند.کسانی که در خارج از آنتیگوا در تاریخ 31 اکتبر 1981 یا قبل از آن متولد شده‌اند ، اگر والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ شهروند باشند. كسانی كه در خارج از آنتیگوا و باربودا پس از 31 اكتبر 1981 متولد شده‌اند ، حداقل اگر یك والدین تابعیت آنتیگوا و باربودا باشند ، تابعیت خود را به دست آوردند. متقاضیان می‌توانند املاک به ارزش حداقل 400000 دلار را در یک منطقه توسعه پیش املاک و مستغلات خریداری کنند. سرمایه گذاری باید حداقل برای پنج سال ادامه داشته باشد. ثبت املاک ، هزینه پردازش و مالیات ممکن است علاوه بر خرید ملک پرداخت شود.

 

 

مهاجرت به آنتیگوا و باربودا

تحصیل در آنتیگوا و باربودا

تحصیل در کشور آنتیگوا و باربودا برای کودکان بین 5 تا 16 سال اجباری و رایگان است. سیستم آموزش در آنتیگوا و باربودا مبتنی بر سیستم آموزشی انگلیس است. سال تحصیلی از سپتامبر آغاز می‌شود و در ژوئن سال بعد به پایان می رسد. به منظور اطمینان از اینکه تمام هزینه های مربوط به آموزش و پرورش تحت پوشش دولت قرار دارد ، برای کلیه دستمزدهای اساسی در آنتیگوا و باربودا ، هزینه های تعلیمی در نظر گرفته شده است ، با بودجه مورد استفاده درمورد هزینه هایی مانند تأمین ، حمل و نقل و نگهداری زیرساخت های مدارس. آموزش ابتدایی از سن پنج سالگی شروع می‌شود و به طور معمول هفت سال ادامه دارد. تحصیلات متوسطه به مدت پنج سال ادامه دارد و دارای سه سال دوره متوسطه پایین و پس از آن دو سال دوره متوسطه بالاتر است. اگر بیمه درمانی شما برای هزینه های پزشکی در حالی که در آنتیگوا و باربودا هستید ، هزینه های درمانی شما را پوشش نمی دهد ، توصیه می شود که بیمه تکمیلی را انجام دهید. حتما سیاستی را اتخاذ کنید که موقعیت بازگشت ناپذیر اضطراری را نیز در بر می‌گیرد.

تحصیل در آنتیگوا و باربودا

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
پیشنهاد سرمایه‌گذاری آنتیگوا و باربودا آنتیگوا و باربودا

سرمایه گذاری خرید آپارتمان در آنتیگوآ

سرمایه گذاری خرید آپارتمان در آنتیگوآ
مشاهده جزئیات