denmark
کشور دانمارک

تحصیل در دانمارک

موسسه حقوقی مهاجرت تحصیلی GO2TR- لوگو - Logo
موسسه اعزام دانشجو - تحصیل در کشور دانمارک - Go2tR

کشور دانمارک یک منطقه زیبا با استانداردهای بالای سطح زندگی در اروپا است. جامعه کشور دانمارک بارها و بارها در جهان به عنوان شادترین مردمان شناخته شده است. دانمارک، عضو کشورهای اتحادیه اروپا است؛ به همین دلیل برای سفر به این کشور، دریافت ویزای شینگن، لازم است. گذشته از زیبایی های طبیعی و جاذبه‌های گردشگری بی نظیر، کشور دانمارک یک فرصت بی‌نظیر برای ادامه تحصیل در مدارس و دانشگاه ها است. جرم و جنایت و نابسامانی جامعه در کشور دانمارک در حداقل میزان خود گزارش شده است. سیستم های رفاهی، آموزشی و زندگی، بهترین مکان را برای دانشجویان و دانش‌آموزان فراهم کرده‌اند.

 سیستم آموزش و پرورش کشور دانمارک در هر سال در جایگاه قابل توجهی در اروپا قرار می گیرد. اگر قصد ادامه تحصیل در مدارس یا دانشگاه های کشور دانمارک را دارید به شما تبریک می گوییم. این کشور بهترین فرصت برای تجربه وضعیت متفاوت آموزشی و مهارتی را در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار می دهد. تحصیل در رشته‌های مهندسی و علوم زیستی، علوم اجتماعی و فناوری اطلاعات از محبوبیت زیادی در بین دانشجویان برخوردار است. همچنین با ادامه تحصیل در کشور دانمارک قادر خواهید بود در یک محیط دوستانه و سرشار از خلاقیت، تحصیلات خود را ادامه دهید. کشور دانمارک، پذیرای بیش از هزاران دانشجوی بین المللی است و از آنها با آغوش باز استقبال می کند.

اگر قصد ادامه تحصیل در کشور دانمارک را دارید، بهترین فرصت برای تحصیل رایگان برای شما فراهم است.

بورسیه تحصیلی دانمارک عبارت است از کمک هزینه تحصیلی که دولت دانمارک و سازمان های مختلف به دانشجویان ارائه می دهند.

کشور دانمارک از سیستم آموزشی عالی رتبه در اروپا برخوردار است، به همین دلیل تمام مدارکی که از مدارس این کشور و همچنین مدارک دانشگاهی در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا برای دانش‌آموزان و دانشجویان صادر می شود، در تمام جهان معتبر است.

برای پذیرفته شدن در دانشگاه های کشور دانمارک، دانشجویان باید واجد یک سری شرایط باشند.

معادل سازی مدارک در کشور دانمارک به این معنا است که اگر دانشجویان بین‌المللی قصد ورود به یکی از دانشگاه‌های این کشور را داشته باشند، مدرک آن ها از نظر تعداد واحدهای گذرانده شده در سال های قبل، بررسی می شود

دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در کشور دانمارک می‌توانند پس از پذیرفته شدن در هر یک از مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا از خوابگاه دانشجویی استفاده کنند.

پس از پذیرفته شدن دانشجویان در دانشگاه های کشور دانمارک، هر دانشگاه برای دانشجویان، یک کارت دانشجویی در نظر می گیرد.

اکثر فرصت های شغلی برای دانشجویان به صورت نیمه وقت و پاره وقت در مکان هایی نظیر کافه ها و رستوران ها وجود دارد

برای اشتغال در کار دانشجویی متقاضیان کار باید در مصاحبه شغلی موفق شوند و رزومه قوی خود را به کارفرما ارائه دهند.

به دانشجویانی که برای ادامه تحصیل به کشور دانمارک سفر می کنند تذکر می دهیم که موسسات آموزش عالی دانمارکی، هیچ تعهدی را در قبال سرقت یا گم شدن اموال دانشجو به آنها ارائه نمی دهد.

به تمام افرادی که برای ادامه تحصیل به کشور دانمارک سفر می کنند توصیه می کنیم یک حساب بانکی در یکی از بانک های دانمارکی افتتاح کنند.

فهرست دانشگاه های کشور دانمارک در رتبه بسیار خوب:

طبق آمار سال 2018، این فهرست به صورت زیر می باشد:


تحصیل در دانشگاههای کشور دانمارک به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی آرزوی بسیاری از دانشجویان خارجی است.

نظام آموزشی کشور دانمارک شامل برترین سیستم‌های آموزشی است که در مدارس دانمارک و همچنین دانشگاه‌های این کشور اجرا می شود.

کشور دانمارک یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که رشته های دانشگاهی مختلف را در سطح عالی در مقطع لیسانس به دانشجویان ارائه می دهد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور دانمارک نیز طرفداران زیادی دارد.

اگرچه هزینه زندگی در کشور دانمارک زیاد است اما ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کشور دانمارک واقعا با ارزش است.

تحصیل در رشته پزشکی در کشور دانمارک یکی از محبوب‌ترین رشته های دانشگاهی در میان دانشجویان بین‌المللی است.شرایط آموزشی برای رشته پزشکی در دانمارک بسیار ایده آل است. متقاضیان ورود به دوره پزشکی در کشور دانمارک پس از پایان دوره دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم می توانند درخواست خود را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهند. مدرک معتبر زبان آیلتس و تافل برای ورود به این دوره لازم است.هزینه تحصیل در برخی از دانشگاه‌های کشور دانمارک مانند دانشکده پزشکی دانشگاه آرگوس تا حداکثر ۱۸ هزار دلار است. البته این هزینه ها در هر سال تغییر پیدا می‌کند. تحصیل در رشته پزشکی در این کشور حدود ۶ سال طول می‌کشد. در ترم های پایانی، دانشجویان رشته پزشکی به کارآموزی در بیمارستان ها و مراکز درمانی مشغول می شوند. تعداد ساعات مجاز کار دانشجویی برای دانشجویان رشته پزشکی، ۲۰ ساعت در هر هفته است.

یکی دیگر از رشته های پرطرفدار در دانشگاه های کشور آلمان رشته دندانپزشکی است. آموزش های دندانپزشکی در کشور دانمارک از اعتبار بالایی در جهان برخوردار است. ادامه تحصیل در این دوره بین ۴ تا ۵ سال طول می کشد. متقاضیان ورود به دوره دندانپزشکی در کشور دانمارک باید مدرک دیپلم، گواهی سلامت، گواهی تمکن مالی، نامه پذیرش از دانشگاه، پاسپورت و ویزای تحصیلی را به همراه داشته باشند. با ادامه تحصیل در این رشته دانشجویان بهترین فرصت را برای ورود به بازار کار در اختیار خواهند داشت. دانشجویان رشته دندانپزشکی می توانند تقاضای خود را برای بورسیه تحصیلی نیز ارائه دهند. این دانشجویان نیز مانند دانشجویان رشته پزشکی مورد نیاز به کار دانشجویی در مدت زمان ۲۰ ساعت در هر هفته هستند. هزینه تحصیل در دوره دندانپزشکی در کشور دانمارک، حدود ۱۶ هزار یورو در سال است. هزینه ادامه تحصیل در دکترای تخصصی دندانپزشکی حدود ۳۵ هزار یورو نیز گزارش شده است

برخی از مهم ترین تخصص های پزشکی در کشور دانمارک

دوره های تخصصی که دانشجویان فارغ التحصیل در رشته دندانپزشکی می توانند در این رشته ها ادامه تحصیل دهند

ادامه تحصیل در رشته های مختلف در دانشگاه های کشور دانمارک با بهترین کیفیت آموزشی فراهم است.

دانمارک با سطح رفاهی بسیار عالی یک کشور امن و بدون خطر برای زندگی دانشجویی است.

مدارس ناحیه دانمارک مرکزی:

    Grenaa Gymnasium & HF
    Krabbesholm Højskole
    ....

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشور دانمارک به خصوص در دوره های فوق لیسانس و دکتری را دارند باید دارای مقالات چاپ شده در ژورنال ها و مجلات معتبر بین‌المللی باشند.

کشور دانمارک در مقطع لیسانس در بعضی از دانشگاه ها آزمون هایی برگزار می کنند که شرکت در این آزمون ها و نوع سوال ها برای همه ی دانشجویان در هرجای دنیا یکسان است .

کشور دانمارک نیز مانند سایر کشورها، مرکز برگزاری همایش ها و کنفرانس های با موضوعات مختلف است.

در دانشگاه های کشور دانمارک نیز مانند سایر دانشگاه‌های جهان جشن های مختلفی برگزار می شود.

مطالب مرتبط