x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

مهاجرت به ارمنستان

در سال 2018 رشد ایرانیان در کشور ارمنستان 22 درصد بیشتر اعلام شده است. این موضوع به دلیل شرایط نامساعد کار در ایران بوده که سبب می شود ایرانیان کشور ارمنستان را برای ادامه زندگی انتخاب نمایند. اینطور که مشخص شده است ایرانیان در کشور ارمنستان می‌توانند از نظر درآمدزایی به رتبه خوبی دست یابند. این کشور برای جبران کمبود نیروی کاری خود در سال 2020 مهاجران بیشتری را می پذیرد در نظر داشته باشید که مهاجرت به کشور ارمنستان یک روش بسیار ارزشمند محسوب می شود و می تواند شرایط خوبی را فراهم سازد. کار در کشور ارمنستان با حقوق بالا شاید به سختی فراهم شود. ثبت شرکت در کشور ارمنستان یکی از روش های سرمایه گذاری محسوب می شود که البته خود به دو روش فراهم شده است. روش اول این است که مدیر عامل و سایر اعضای شرکت به ارمنستان سفر کرده و به صورت حضوری اقدام به ثبت شرکت داشته باشند و روش دوم استفاده از نماینده قانونی است که تمامی مراحل ثبت شرکت در کشور ارمنستان را به طور دقیق طی می کند. اقامت دائم پس از تحصیل در ارمنستان دسته بندی های خاصی دارد. اقامت دائم در کشور ارمنستان برای دانشجویانی است که تحصیل خود را در این کشور به اتمام رسانده اند و این اقامت  برای 5 سال صادر می شود و شما می توانید برای 5 سال دوم آن را تمدید نمایید. در نظر داشته باشید که فرد برای درخواست پاسپورت این کشور این شرایط را داشته باشد. باید حداقل سه سال اقامت پیوسته در کشور ارمنستان داشته باشید نیاز است که به زبان ارمنی تسلط پیدا کنید. در نظر داشته باشید که در این کشور قیمت هر متر مربع آپارتمان در حدود 700 دلار است این قیمت در پایتخت این کشور بیشتر نیز خواهد بود. در نظر داشته باشید که قیمت خرید ملک در کشور ارمنستان ارزانتر از سایر کشورها است. در کشور ارمنستان از سیستم خاک برای تابعیت فرزند استفاده می شود در این روش کافیست که فرزند در خاک کشور ارمنستان به دنیا آید تا بتواند تابعیت این کشور را اخذ نماید. در این کشور اگر پدر و مادر تبعه کشور ارمنستان باشد اما فرزند در خاک کشور دیگر به دنیا آید دولت تشخیص می دهد که فرزند تابع کشور ارمنستان باشد یا نه.

از خرید ملک در ارمنستان چه می‌دانید؟

مهاجرت تحصیلی‌ به ارمنستان

مهاجرت تحصیلی‌ به ارمنستان

مهاجرت به کشور ارمنستان از طریق تحصیل از دیگر روش هایی است که پیش روی افراد قرار دارد. در نظر داشته باشید که ویزای تحصیلی کشور ارمنستان در لیست ویزای موقت قرار دارد به طوریکه فرد پس از اتمام تحصیل خود باید به سرعت به کشور خود باز گردد.

شما با داشتن ویزای تحصیلی کشور ارمنستان می توانید برای اقامت موقت این کشور اقدام نمایید. اقامت موقت این کشور یک ساله بوده و شما می توانید اقامت خود را تمدید نمایید در نظر داشته باشید که تحصیل در کشور ارمنستان می تواند یک دلیل بسیار خوب برای اخذ اقامت دائم باشد به شرطی که پس از تحصیل بتوانید شرایط کاری خوبی برای خود فراهم سازید.

اقامت دائم پس از تحصیل در کشور ارمنستان دسته بندی های خاصی دارد. اقامت دائم در کشور ارمنستان برای دانشجویانی است که تحصیل خود را در این کشور به اتمام رسانده اند و این اقامت  برای 5 سال صادر می شود و شما می توانید برای 5 سال دوم آن را تمدید نمایید. در نظر داشته باشید که فرد برای درخواست پاسپورت این کشور باید این شرایط را داشته باشد. باید حداقل سه سال اقامت پیوسته در کشور ارمنستان داشته باشید.  نیاز است که به زبان ارمنی تسلط پیدا کنید. باید بتوانید با قانون اساسی کشور ارمنستان آشنایی لازم داشته باشید باید بتوانید با جامعه ارمنی کشور ارمنستان نیز آشنایی داشته باشید. پس از اخذ پاسپورت می‌توانید خانواده خود را به عنوان همراه وارد این کشور نمایید. در نظر داشته باشید که دانشگاه های دولتی کشور ارمنستان برای پذیرش دانشجویان آزمونی برگزار می کند که افراد باید به طور دقیق از پس آن برآیند. این آزمون دسته بندی های مختلفی دارد و اینطور که شواهد نشان می دهد پس از موفقیت در آزمون نامه ای از سوی دانشگاه برای شما صادر می شود که می تواند به صدور ویزای تحصیلی این کشور بسیار کمک نماید. هزینه تحصیل در کشور ارمنستان زیاد نیست اما هزینه ای که به طور متوسط در این کشور در نظر گرفته شده است چیزی در حدود 1900 دلار اعلام شده است. برای زندگی در خوابگاه های دانشجویی کشور ارمنستان باید میانگین100 دلار به صورت ماهانه هزینه بپردازید.

اخذ پاسپورت ارمنستان

اخذ پاسپورت ارمنستان

برای اخذ پاسپورت ارمنستان باید در ابتدا بتوانید با فرهنگ این کشور ارتباط خوبی داشته باشید. شما باید حداقل 6 سال در ارمنستان زندگی کرده باشید تا شرایط پاسپورت برای شما فراهم شود. وضعیت زبان شما ارزیابی می شود و باید تسلط نسبی به زبان ارمنی داشته باشید نیاز است که بتوانید از پس هزینه های زندگی در حد وسیع بر‌آیید شایان ذکر است که اگر خانوادگی به ارمنستان مهاجرت کرده‌اید باید از نظر مالی بتوانید هزینه زندگی خود و خانواده خود را نیز پوشش دهید. با داشتن پاسپورت ارمنستان می توانید از حقوق شهروندی این کشور برخوردار شوید.

اخذ اقامت ارمنستان

اخذ اقامت ارمنستان

ارمنستان  بین آسیا و اروپا است به دلیل اینکه مهاجرت مستقیم به کشورهای اروپایی کار ساده ای نیست اغلب افراد سعی می کنند در ابتدا ارمنستان را برای مهاجرت انتخاب نمایند. در نظر داشته باشید که شما می توانید در ابتدا به اندازه 90 روز در ارمنستان زندگی کنید و سپس برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایید. شما می توانید اقامت ارمنستان از طریق ازدواج را نیز اخذ نمایید در این روش شما باید 18 سال تمام سن داشته باشید باید سه سال در این کشور زندگی کرده باشید نیاز است که به زبان ارمنی تسلط کامل داشته باشید و با مردم این کشور ارتباط عمومی خوبی داشته باشید. باید با قانونی اساسی ارمنستان آشنا باشید. در نظر داشته باشید که اگر با درخواست اقامت دائم شما موافقت نشود باید سه ماه صبر کنید تا درخواست شما مجدداً مورد ارزیابی قرار بگیرد شایان ذکر است که این کشور به طور کلی از دسته کشورهای مناسب برای اقامت است و سختگیری های کمتری در ارمنستان دیده می شود.

اخذ ویزای ارمنستان

اخذ ویزای ارمنستان

شرایط اخذ ویزای ارمنستان از قرار زیر است: در ابتدا باید فرم درخواست تکمیل شود و یک هفته زمان نیاز است که فرم اولیه بررسی شود. در صورتی که با فرم اولیه موافقت شود به شما اعلام می شود که مدارک لازم برای مصاحبه را نیز ارائه دهید در نظر داشته باشید که صدور ویزای ارمنستان به طور کلی با اهداف مختلفی در نظر گرفته می شود اینطور که شواهد نشان می دهد برای ویزای کاری ارمنستان بین 1 ماه الی 11 ماه زمان نیاز است در صورتی که ویزای تحصیلی این کشور مدنظر شما است اگر دعوتنامه تحصیلی داشته باشید در عرض دو ماه ویزای شما صادر می شود. افرادی که با هدف ازدواج وارد خاک این کشور می شوند می توانند در کمتر از یک ماه ویزای خود را اخذ نمایند این شرایط برای ویزای سرمایه گذاری نیز صادر می شود.

شهرهای مهاجر پذیر ارمنستان

شهرهای مهاجر پذیر ارمنستان

شهر ایروان یکی از شهرهای بسیار پر جمعیت محسوب می شود و پایتخت این کشور است این شهر شرایط زندگی بسیار خوبی برای ایرانیان فراهم ساخته است . هزینه زندگی در این شهر کمی گران است اما به طور کلی گزینه خوبی برای مهاجرت محسوب می شود.

شهر هرازدان از دیگر شهرهای محبوب برای مهاجرت محسوب می شود این شهر مرکز استان کوتایک است و رودخانه ای از وسط این شهر می گذرد که بسیار ارزشمند است. 

شهر آرتاشات از دیگر شهرهای بسیار مهم در کشور ارمنستان محسوب می شود این شهر به طور کلی برای ایرانیان از نظر هزینه در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

شهر کاپان برای جوانان گزینه بسیار خوبی است در این کشور می‌توانید در زمینه ثبت شرکت فعالیت خوبی داشته باشید. این شهر نیز در لیست شهرهای صنعتی و البته توریستی کشور ارمنستان محسوب می شود.

شهر آبوویان در کشور ارمنستان یکی از شهر های بسیار مهم محسوب می شود این شهر دارای فضای معماری و بسیار خاصی است. در نظر داشته باشید که این شهر در بخش شمال شرقی کشور ارمنستان قرار دارد و از نظر مساحت در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد این شهر بالاتر از سطح دریا قرار دارد به طور کلی شرایط زندگی در این شهر برای ایرانیان کمتر دیده شده است اما بیشتر مردم این شهر بومی هستند اما مردم بسیار خونگرمی دارد.

شهر گاوار یکی از شهرهای کوهستانی ارمنستان محسوب می شود که در کنار دریاچه سوان قرار دارد این شهر به طور کلی از نظر امکانات در وضعیت متوسط قرار دارد و افرادی که با ویزای توریستی به ارمنستان سفر می کنند از این شهر بازدید می کنند شرایط زندگی در این شهر مناسب است.

مهاجرت شرایط خاص به ارمنستان

مهاجرت شرایط خاص به ارمنستان

می دانیم که یکی از روش های مهاجرت به کشور ارمنستان از طریق خرید ملک است که زیر مجموعه ویزای سرمایه گذاری است. در این کشور بستری فراهم شده است که اجازه می دهد برای خود از طریق خانه اقامت دائم اخذ نمایید. در نظر داشته باشید که در این کشور قیمت هر متر مربع آپارتمان در حدود 700 دلار است این قیمت در پایتخت این کشور بیشتر نیز خواهد بود. در نظر داشته باشید که قیمت خرید ملک در کشور ارمنستان ارزانتر از سایر کشورها است.

یک نکته مهم را بدانید که شما با خرید ملک در کشور ارمنستان نمی‌توانید اقامت دائم اخذ نمایید بلکه به شما اقامت یک ساله داده می شود و پس از مدت یه سال در صورتی که هیچ نوع سوء رفتاری از شما سر نزد شرایط برای تمدید تا سه سال فراهم می شود. پس از سه سال می توانید برای پاسپورت کشور ارمنستان اقدام نمایید. در نظر داشته باشید که کشور ارمنستان یک کشور قدرتمند در زمینه های مختلف محسوب می شود.


مهاجرت توریستی به ارمنستان

مهاجرت توریستی به ارمنستان

شما می توانید برای گشت و گذار در کشور ارمنستان از ویزای توریستی استفاده نمایید. البته ایرانیان برای ورود به این کشور نیاز به اخذ ویزا ندارند و تنها داشتن مجوز کفایت می کند در این روش شما برای اخذ مجوز باید بتوانید ثابت نمایید که قصد بازگشت به کشور خود را دارید. در ابتدا باید فرم درخواست مجوز توریستی را تکمیل نمایید. باید دو قطعه عکس پرسنلی سه در چهار ارائه دهید. افراد باید گذرنامه با دست کم دو برگ سفید با حداقل سه ماه اعتبار داشته باشند. نیاز است که افراد هزینه صدور روادید را ارائه دهند. افراد بزرگسال باید به ارزش 60 یورو هزینه و افراد 6 الی 12 سال باید 35 یورو هزینه پرداخت نمایند. در نظر داشته باشید که اگر یکی از اعضای خانواده شما در کشور ارمنستان زندگی می کند و می تواند برای شما دعوتنامه صادر نماید شرایط را برای شما ساده تر می کند. نیاز به اصل و تصویر شناسنامه معتبر است که باید ترجمه شده باشد و همچنین نیاز است که بتوانید اصل و تصویر مدارک شغلی خود را نیز ارائه دهید. شایان ذکر است که کشور ارمنستان یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه توریستی محسوب می‌شود به طوری که فضای سبز و همینطور آب و هوای مطبوع این کشور اقامت را بیشتر از قبل کرده است. ضمانت نامه مالی از دیگر گزینه های بسیار مهم برای مهاجرت توریستی کشور ارمنستان محسوب می شود.

مهاجرت از طریق همراه به ارمنستان

مهاجرت از طریق همراه به ارمنستان

در نظر داشته باشید که یکی از شرایطی که سبب می شود تحصیل در کشور ارمنستان در روند خوبی قرار بگیرد وجود ویزای همراه است به این معنی که اگر شما در این کشور مشغول به تحصیل هستید می توانید برای همسر و فرزندان خود اقامت همراه اخذ نمایید این روال در روش های سرمایه گذاری نیز دیده می شود به این معنی که افراد می‌توانند به سادگی پس از یک دوره سه ساله کار و سرمایه گذاری در کشور ارمنستان در صورتی که از پس هزینه های مالیاتی برآمده باشند شرایط برای ویزای همراه را فراهم سازند. شایان ذکر است که کشور ارمنستان یک کشور قدرتمند در زمینه های مختلف محسوب می شود.

مهاجرت کاری ارمنستان

مهاجرت کاری ارمنستان

کار در کشور ارمنستان دسته بندی های مختلفی دارد. در نظر داشته باشید که کارفرما در این کشور اطلاعیه صادر می کند که پس از مدتی در صورت جذب نشدن شخص مورد نظر، می تواند شامل حال افراد خارجی شود. پس از عقد قرارداد بین کارفرما و کارمند از سوی کارفرما نامه ای صادر می شود که در آن سمت کارمند و همینطور شرایط کاری مورد نظر نوشته شده است. یک نکته را جدی بگیرید شما بدون داشتن این دعوتنامه نمی توانید ویزای کاری کشور ارمنستان را دریافت نمایید. شرایط اقتصادی در کشور ارمنستان وابسته به سرمایه گذاران خارجی است و این موضوع سبب شده است که ثبت شرکت در این کشور بیشتر شود و شرایط ورود به کار کمی بهتر از سایر کشورها باشد. در نظر داشته باشید که به طور کلی کشور ارمنستان در شرایط کنونی توانسته سرعت خوبی در این زمینه داشته باشد.

شرایط ورود به کار در کشور ارمنستان از قرار زیر است:

افراد باید تخصص خاصی داشته باشند که برای این کشور بسیار مهم است.

افراد باید سابقه کاری خوبی داشته باشند به طوریکه نمونه کاری افراد از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این کشور باید بتوانید از پس هزینه های زندگی خوب برآیید بنابراین باید نامه تمکن مالی ارائه دهید.

در نظر داشته باشید که در ابتدا ویزای کاری یک ساله به شما داده می شود که باید آن را تمدید نمایید. تمدید برای سه سال فراهم شده است.

در کشور ارمنستان مادامی که مشغول به کار و زندگی هستید باید از سیستم مالیاتی موجود استفاده نمایید.

خوشبختانه کشور ارمنستان یک کشور بسیار قدرتمند در زمینه های مختلف محسوب می شود. اینطور که مشخص شده است وضعیت کاری در سال های اخیر در حدود 22 درصد به نسبت 5 سال اخیر رشد داشته است.

مهاجرپذیری ارمنستان

مهاجرپذیری ارمنستان

کشور ارمنستان با ایران همسایه است و به دلیل همسایگی این کشور با ایران یکی از بهترین مقاصد گردشگری محسوب می شود که ایرانیان آن را انتخاب می کنند. با توجه به اینکه هزینه زندگی در کشور ارمنستان ارزان است سبب شده است که ایرانیان برای کار و تحصیل این کشور را انتخاب نمایند. در نظر داشته باشید که به طور کلی میزان مهاجرپذیری کشور ارمنستان به نسبت سال های قبل بیشتر شده است. در نظر داشته باشید که این کشور اعلام کرده است که برای مهاجرت به ارمنستان هزینه ها کمتر از سال های قبل شدده است. مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری بیشتر از سال قبل اعلام شده است و این روال نشان می دهد که سرمایه گذاری در این کشور می‌تواند آینده خوبی داشته باشد. ارمنستان به نسبت ایران کوچکتر و کم جمعیت تر است اما به طور کلی رشد اقتصادی در این کشور بسیار عالی اعلام شده است. اقامت موقت و پس از آن دائم از دسته روش هایی است که نتیجه خوبی به همراه دارد. شرایط اقامت ارمنستان به طور کلی برای کسانی که می خواهند با هزینه کم، مهاجرت نمایند بسیار عالی است.

اقامت موقت ارمنستان به طور کلی یکساله بوده و برای کسانی است که قصد دارند پس از یکسال به کشور خود بازگردند. این گزینه می‌تواند با تمدید همراه باشد و یک سال دیگر تمدید شود. برای تمدید اقامت یک ساله کشور ارمنستان باید حداقل سی روز پیش از پایان اقامت تمدید صورت بگیرد. این کشور برای جبران کمبود نیروی کاری خود در سال 2020 مهاجران بیشتری را می پذیرد و در نظر داشته باشید که مهاجرت به ارمنستان یک روش بسیار ارزشمند محسوب می شود و می تواند شرایط خوبی را فراهم سازد. کار در کشور ارمنستان با حقوق بالا شاید به سختی فراهم شود.

مهاجرت پناهندگی به ارمنستان

مهاجرت پناهندگی به ارمنستان

یکی از روش های مهاجرت به کشور ارمنستان از طریق پناهندگی است. در این روش فرد می توانید بعد از اینکه به کشور ارمنستان ورود نمود درخواست خود را به صورت کتبی یا شفاهی ارائه می دهد. زمانی که پناهجویان وارد بخش مرزی کشور ارمنستان می شوند می توانند از طریق پلیس های امنیتی این کشور درخواست را اعلام نمایند. افرادی که به شکل غیر قانونی نیز وارد خاک این کشور شده اند نیز اجازه درخواست پناهندگی دارند در نظر داشته باشید که به طور کلی با درخواست پناهندگی افراد کمی موافقت می شود و شرایط خاصی در این زمینه دیده می شود. خدماتی که به فرد پناهجو در کشور ارمنستان دیده می شود به این ترتیب است که به او محل اسکان داده می شود و حقوق محدودی نیز ارائه می شود و در شرایط خاص از سوی دولت برای او وکیل در نظر گرفته می شود. کمک های بالینی صورت گرفته و همینطور شرایط خدمات درمانی نیز به وی تعلق می گیرد. اداره مهاجرت کشور ارمنستان شرایط پناهندگی 2020 فراهم ساخته است.

افراد نیاز به مدارک خاصی دارند به طوریکه فرد باید 4 قطعه عکس ارائه داده و مدارک اسنادی ارائه دهد که دال بر پناهندگی وی در کشور ارمنستان باشد. نیاز است که فرد اصل و کپی از مدرک هویتی خود از جمله پاسپورت و شناسنامه و یا هر مدرک دیگری داشته باشد که نشان دهنده هویت او باشد. اینطور که مشخص شده است پناهندگی به کشور ارمنستان از طریق کشور ارمنستان کار ساده ای نیست و دردسرهای زیادی دارد.

مسئول رسیدگی به پناهندگی در کشور ارمنستان باید پس از ارسال پناهندگی در عرض سه ماه تصمیم نهایی را اعلام نماید. او مجوز لازم را ارائه می دهد. شما باید بتوانید پیش نویس اقدامات قانونی و اسنادی مربوط به پناهندگی را ارائه دهید. نیاز است که فرآیندهای پناهندگی شهروندان خارجی به طور دقیق فراهم شود. نیاز است که  ظرف 15 روز مصاحبه با فرد پناهجو انجام شود. مهاجرت از طریق un کشور ارمنستان خطرات زیادی به همراه دارد.

مهاجرت از طریق تولد به ارمنستان

مهاجرت از طریق تولد به ارمنستان

در کشور ارمنستان از سیستم خاک برای تابعیت فرزند استفاده می‌شود در این روش کافیست که فرزند در خاک کشور ارمنستان به دنیا آید تا بتواند تابعیت این کشور را اخذ نماید در این کشور اگر پدر و مادر تبعه کشور ارمنستان باشد اما فرزند در خاک کشور دیگر به دنیا آید دولت تشخیص می دهد که فرزند تابع کشور ارمنستان باشد یا خیر. شایان ذکر است که به طور کلی کودکی که یکی از پدر و مادر وی تبعه این کشور هستند ، در صورتی که در کشور ارمنستان متولد شود می تواند تابعیت این کشور را اخذ نماید این شرط به طوری کلی دستخوش تغییرات زیادی بوده است.


مهاجرت از طریق ازدواج به ارمنستان

مهاجرت از طریق ازدواج به ارمنستان

در نظر داشته باشید که در روش ازدواج با یک فرد ارمنی در ابتدا باید با شرایط زندگی و فرهنگ مردم این کشور آشنایی داشته باشید  لطفاً این اصل را ذر ذهن خود ملکه نمایید که ازدواج شما باید در یک بستر واقعی صورت بگیرد و نیاز است که بتوانید ثابت نمایید که ازدواج صرفاً برای مهاجرت نخواهد بود. مدارک ازدواج شما باید ترجمه رسمی شده باشد و باید مدارکی از ازدواج قبلی خود ( در صورت وجود) ارائه دهید.و افرادی که از ازدواج قبلی خود صاحب فرزند شده اند باید بدانند که نیاز است که تکلیف فرزندشان در کشور مبدأ مشخص شود.

مدارک ازدواج شما باید به سفارت ارمنستان ارائه داده شود، در صورتی تأیید شدن مدارک شما به مراحل بعدی ارائه می شود و نیاز است که مسیر احراز هویت به خوبی طی شود پس از استعلامات لازم در این کشور باید به مرکز ثبت نام مدنی در این کشور مراجعه نمایید.

چند نکته مهم در زمینه ازدواج در کشور ارمنستان:

1- افراد باید بیش از 18 سال سن داشته باشند.

2- شخص ارمنی باید از نظر مالی در وضعیت خوبی باشد و نامه تمکن مالی وی تأیید شده باشد.

3- هیچ یک از دو شخص نباید پرونده قضایی داشته باشند.

4- سلامت جسمانی و روانی برای هر دو شخص بسیار مهم است.

5- زن و شوهر باید در کشور ارمنستان در کنار هم زندگی نمایند.

6- در نظر داشته باشید که اگر در طول سه سال زندگی در کشور ارمنستان موجب تشویش عمومی شده اید دیگر اجازه اقامت دائم در کشور ارمنستان را نخواهید داشت.

مهاجرت سرمایه گذاری به ارمنستان

مهاجرت سرمایه گذاری به ارمنستان

همانطور که در لیست بخش قبل اشاره شد مهاجرت به کشور ارمنستان از طریق سرمایه گذاری یکی از روش های موجود محسوب می شود که آینده خوبی دارد. ثبت شرکت در کشور ارمنستان یکی از روش های سرمایه گذاری محسوب می شود که البته خود به دو روش فراهم شده است. روش اول این است که مدیر عامل و سایر اعضای شرکت به کشور ارمنستان سفر کرده و به صورت حضوری اقدام به ثبت شرکت داشته باشند و روش دوم استفاده از نماینده قانونی است که تمامی مراحل ثبت شرکت در کشور ارمنستان را به طور دقیق طی می کند. ثبت شرکت در کشور ارمنستان می تواند به نوع مسئولیت محدود و یا شرکت تضامنی باشد. هدف از ثبت شرکت در کشور ارمنستان گرفتن اقامت این کشور است در نظر داشته باشید که راه اندازی کسب و کار در روش ثبت شرکت هدف اصلی محسوب می شود. هزینه اقامت در کشور ارمنستان از طریق ثبت شرکت کمی بالا است.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در کشور ارمنستان از این قرار است:

افراد باید موضوع فعالیت شرکت مربوطه خود را مشخص نمایند موضوع باید رسمی باشد و به اقتصاد کشور ارمنستان کمک نماید.

نیاز است که سه نام برای نام شرکت انتخاب شود نام های انتخاب شده باید مفهوم درستی داشته باشد.

نیاز به اسکن پاسپورت اعضای شرکت است.

نیاز است که مشخصات آدرس به طور دقیق مشخص شود در نظر داشته باشید که اعضای شرکت باید به طور دقیق معرفی شده و نیاز است که میزان سهام افراد مشخص شود. در کشور ارمنستان می توانید ثبت شرکت به نام یک نفر داشته باشید و این روال به طور دقیق برای شما فراهم شده است. در این شرایط فرد اصلی صاحب سهام 100 درصدی شرکت خواهد بود.

روش‌ های مهاجرت به ارمنستان

روش‌ های مهاجرت به ارمنستان

روش های مختلفی برای مهاجرت به کشور ارمنستان دیده می شود یکی از روش هایی که می تواند آینده خوبی را فراهم سازند سرمایه گذاری در ارمنستان است که می تواند به دور روش صورت بگیرد روش اول ثبت شرکت است که خود به دو بخش تقسیم می شود و روش دیگر خرید ملک است. در نظر داشته باشید هر یک از روش ها شرایط مخصوص به خود را دارند اما مهمترین پارامتر اخذ ویزای سرمایه گذاری داشتن سرمایه اولیه است.

مورد بعدی در مهاجرت به ارمنستان روش های کاری است که خود دسته بندی های مختلفی دارد در این روش نیاز است که دعوتنامه کاری وجود داشته باشد، دعوتنامه باید رسمی باشد و نیاز به وجود یک سری اطلاعات در این بخش است. در نظر داشته باشید که در دعوت نامه باید سمت شما و میزان حقوق شما مشخص شود و همینطور ارزیابی می‌شود که کارفرما شما را مورد پوشش مالی خود قرار می دهد و یا خودتان باید از پس هزینه زندگی خود برآیید.

مهاجرت به ارمنستان از طریق ازدواج نیز برای افرادی که قصد دارند با یک فرد ارمنی ازدواج کنند فراهم شده است در این روش بایدشرایط سنی، شرایط ملی و همینطور حسن نیت فرد مشخص باشد.

افرادی که از نظر سرمایه در وضعیت خوبی نیستند و به طور کلی هدف اصلی آن زندگی در کشور ارمنستان است می توانند از طریق ویزای تحصیلی وارد خاک این کشور شوند. در نظر داشته باشید که در این روش شما باید در یکی از دانشگاه های کشور ارمنستان پذیرفته شده باشید، شرایط پذیرش برای هر دانشگاه با دانشگاه دیگر فرق دارد در نظر داشته باشید که دانشگاه مورد نظر به شما نامه ای مبنی بر پذیرش صادر می کند در نامه قید می شود که وضعیت شهریه و هزینه های موجود به چه صورت است خبر خوب اینکه شما می توانید در طول تحصیل در این کشور مشغول به کار شوید و هزینه های خود را کاهش دهید.

افرادی که دچار بیماری خاصی هستند و باید به این کشور سفر کنند می توانند از ویزای شرایط ویژه استفاده نمایند در نظر داشته باشید که به طور کلی کارآفرینی در کشور ارمنستان یکی از روش های بسیار عالی محسوب می شود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به ارمنستان

راحت‌ترین روش مهاجرت به ارمنستان

به طور کلی روش های مختلفی برای مهاجرت به ارمنستان دیده می شود که هر یک از ارزش خاصی برخوردار است اما به طور کلی در بین روش های موجود ثبت شرکت و خرید ملک می تواند یکی از بهترین روش های اقامت دائم در کشور ارمنستان باشد این روش زیر مجموعه سرمایه‌گذاری است و افراد باید بدانند که شرایط مهاجرت به این کشور دسته بندی های مشخصی دارد ما در بخش های بعد به طور دقیق روش ثبت شرکت و خرید ملک را توضیح می دهیم. از دیگر روش های آسان برای مهاجرت به کشور ارمنستان ادامه تحصیل است. ادامه تحصیل در این کشور به طور کلی نیاز به شرایط مخصوص به خود دارد. همینطور افرادی که دعوتنامه کاری دارند نیز به سادگی می توانند وارد خاک کشور ارمنستان شوند. در بین روش های موجود ثبت شرکت، ادامه تحصیل و دعوتنامه کاری مهمترین گزینه ها محسوب می شوند اما اگر به دنبال راحت ترین روش مهاجرت به کشور ارمنستان هستید در صورتی که در سنین جوانی هستید روش تحصیلی گزینه خوبی برای شما محسوب می شود و سبب می شود که به نتیجه خوبی دست یابید شایان ذکر است که شرایط زندگی در کشور ارمنستان به نسبت سال های قبل بهتر و ارزانتر شده است.اقامت کشور ارمنستان با اجاره خانه نیز می تواند برای شما فراهم باشد اما درصد شانس شما برای خرید خانه در کشور ارمنستان و گرفتن اقامت بیشتر است.

میزان رضایت مهاجران به ارمنستان

میزان رضایت مهاجران به ارمنستان

به طور کلی مهاجرت به کشور ارمنستان یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرتی محسوب می شود. شرایط اقتصادی در کشور ارمنستان مناسب است و رضایت در این زمینه در حدود 75 درصد اعلام شده است. این کشور از نظر آب و هوا بسیار مساعد است به طوریکه ایرانیان در ارمنستان زندگی خوبی خواهند داشت و از شرایط راضی هستند. در نظر داشته باشید که به طور کلی در این کشور درآمد در وضعیت ثابت شده قرار دارد به طوریکه قراردادهای کاری که بسته می‌شود با در نظر گرفتن تمام شرایط است. شایان ذکر است که کشور ارمنستان یک کشور بسیار عالی از نظر ایرانیان است. در نظر داشته باشید که در این کشور شرایط به صورتی است که افراد می توانند به سادگی به ایران رفت و آمد داشته باشند. اقامت در ارمنستان از نظر امنیتی در وضعیت خوبی است.

فضای تحصیل در کشور ارمنستان به طور روتین تعیین شده است. هزینه‌های تحصیل در این کشور ارزان است و این موضوع سبب شده است که رضایت در زمینه تحصیلی بیش از 85 درصد اعلام شده باشد.ثبت شرکت در کشور ارمنستان یکی دیگر از روندهای رضایتی محسوب می‌شود.

دولت ارمنستان برای کسانی که دارای ایده های اقتصادی خوبی هستند شرایط خوبی برای اقامت در نظر گرفته است به این ترتیب افرادی که از نظر اقتصادی ضعیف هستند اما دارای ایده های کارآفرینی قدرتمندی هستند در سفر به ارمنستان به نتیجه خوبی خواهند رسید در نظر داشته باشید که کشور ارمنستان به طور کلی یکی از کشورهای بسیار قدرتمند در زمینه کاری محسوب می شود. کاریابی در کشور ارمنستان به مراتب ساده تر از ایران است و شغل ها در این کشور در دسته بندی های مناسبی قرار دارد. در نظر داشته باشید که خرید ملک در کشور ارمنستان یکی از بهترین روش های مهاجرتی محسوب شده است به طوریکه ایرانیان این روش را بسیار عالی می دانند اینطور‌که شواهد نشان می دهد کشور ارمنستان یک کشور قدرتمند در زمینه ثبت شرکت نیز محسوب می شود و این روش نیز یکی از سریع ترین روش های رسیدن به اقامت دائم محسوب می شود.

آمار مهاجران به ارمنستان

آمار مهاجران به ارمنستان

میزان آمار مهاجران به کشور ارمنستان 71 درصد بیشتر از 5 سال گذشته شده است این آمار نشان می دهد که کشور ارمنستان یک کشور بسیار مناسب برای مهاجرت محسوب می شود. در نظر داشته باشید که بیشتر آمارها نشان می دهد که مردم اقامت تحصیلی یا کاری کشور ارمنستان را انتخاب کرده اند به این ترتیب شرایط به صورتی پیش می رود که افراد می توانند پس از گذشت زمان مشخص برای اقامت دائم خود درخواست دهند.

بیشتر مهاجران از ایران به ارمنستان در رده های سنی بین 20 الی 30 سال اعلام شده است در نظر داشته باشید که این کشور به طور کلی از دسته کشورهایی است که می تواند فضای درآمدزایی خوبی برای شما فراهم سازد. درسال 2020 رشدایرانیاندر ارمنستان 22 درصد بیشتر اعلام شده است این موضوع به دلیل شرایط نامساعد کار در ایران بوده که سبب می شود ایرانیان کشور ارمنستان را برای ادامه زندگی انتخاب نمایند. اینطور که مشخص شده است ایرانیان در کشور ارمنستان می توانند از نظر درآمدزایی به رتبه خوبی دست یابند.

مشاوره مهاجرت به ارمنستان
آخرین ویرایش: ‏6 ماه پیش - 13,328 نمایش

دانشگاه‌ها

مشاهده دانشگاه های برتر در ترکیه

مطالب مرتبط

پیشنهادات مرتبط

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱