x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
باربادوس

باربادوس

کشور باربادوس با پایتخت بریج تاون یکی از کشورهای جزیره ای محسوب می‌شود که توانسته کوچک اما دوست داشتنی از نظر گردشگران محسوب شود. دمای هوا در کشور باربادوس همیشه گرم است و این موضوع سبب می‌شود که شرایط گردشگری در برخی از ماه های سال صورت بگیرد. این کشور دارای شناگاه های زیادی است و شن و ماسه های زیادی را پوشش داده است. اگر به کرانه های کشور باربادوس دقت شود صخره های مرجانی دیده می‌شود که می‌تواند شرایط گردشگری را بهبود نماید. موقعیت شرقی در این کشور ارزش اقتصادی مشخصی دارد. محصولات وارداتی از دیگر بخش های اقتصادی به کشور باربادوس هستند که بیشتر شامل ماشین آلات بوده و البته که مواد شیمیایی و قطعات الکترونیکی را نیز شکل می‌دهد. واردات از آمریکا به کشور باربادوس صورت می‌گیرد و بیش از 7 درصد را به خود اختصاص داده است محصولات وارداتی از توباگو به کشور باربادوس نیز رتبه 6 درصدی داشته است. مشخص است که روال وارداتی در این کشور جریان های خاص خود را طی کرده است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: barbados عربی: باربادوس
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: پارلمانی متمکرز/ پادشاهی مشروطه
 • زبان های رایج: زبان های محلی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار باربادوس معادل 0.032 دلار آمریکا است.
 • پیش شماره تلفن: 00246
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 144
 • پایتخت: بریج تاون
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 277 هزار نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (UTC-4)
 • دامنه اینترنتی: .bb
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از USD 16,788.68

سفر به باربادوس

کشور باربادوس معمولاً دارای دو فصل مرطوب و خشک است. اینطور که مشخص است فضای گردشگری و آب و هوایی در این کشور برای فصل های مرطوب بیشتر وابسته به شرایط بارندگی ارزیابی می‌شود. در فصل مرطوب بارندگی به صورت مداوم رخ می‌دهد و البته که این فصل از ماه ژوئن آغاز شده و تا نوامبر ادامه دار است. فصل خشک در این کشور نیز از دسامبر تا ماه می است. برای گردش در این کشور فصل خشک بهترین گزینه است. فصل بهار گزینه بسیار خوبی برای گردشگری محسوب می‌شود. یک منطقه در کشور باربادوس وجود دارد که مشهور به هفت عجایب باربادوس است. این منطقه تاریخ کمیاب ترین مجموعه از جهان محسوب می‌شود که در آن آثار بسیار قدیمی نگهداری می‌شود و تا به امروز بیش از 400 شی با ارزش برای این منطقه کشف شده است. اینطور که مشخص است توریسم مذهبی علاقه زیادی به بازدید از این منطقه دارند و سعی می‌کنند تا زمان زیادی را صرف کنند تا بازدید از این منطقه صورت بگیرد.

سفر به باربادوس

زندگی در باربادوس

دمای هوای کشور باربادوس همیشه گرم است این موضوع سبب می‌شود که حتی فصل های سرد در این کشور نیز برای گردشگری مناسب به نظر برسد. وقتی فصول مرطوب در کشور باربادوس آغاز می‌شود دمای هوا بسیار متغیر است. میانگین دمای این کشور 26 درجه اعلام شده است بارش باران در بخش های داخلی این جزیره اتفاق می‌افتد مشخص است که گرمای هوا در این کشور سبب کشت نیشکر شده است. مشخص است که برخی از شناگاه های کشور باربادوس بهترین منطقه برای زندگی هستند. کشور باربادوس دارای کرانه های مرجانی بسیار جذاب هستند که برای افراد یک خاطره بی نظیر را شکل می‌دهند. برای ثبت شرکت نیاز به انتخاب نام شرکت است که نباید مشابه با شرکت های دیگر باشد  البته که رزرو نام خود با هزینه مشخص همراه است. مورد بعدی انتخاب ادرس دفتر و نماینده محلی برای دفتر است. بهتر است که آدرس دفتر مشخص شده باشد و اعلامیه های رسمی در این زمینه ارائه شود.

زندگی در باربادوس

مهاجرت به باربادوس

. یکی از روش های مهاجرت به کشور باربادوس از طریق کار است در این کشور شما نیاز به مجوز کار به صورت رسمی و کتبی دارید به طوری که مشخص شود در کدام اداره استخدام شده اید، همینطور نیاز است که شرایط بیمه و خدمات خانوادگی شما نیز مشخص شده باشد مشخص است که ویزای کاری کشور باربادوس در یک دوره مشخص صادر می‌شود و برای اینکه روش های مهاجرتی به صورت دقیق ارزیابی شود می‌بایست نظر کارفرمایان مورد بررسی قرار بگیرد. مشخص است که یک شخص حقوقی یا یک فرد طبیعی باید در این راستا به شما کمک کند. نمایشگاه های بین المللی اقتصادی در باربادوس روز به روز پیشرفته تر از قبل است، مشخص است که در هر یک از نمایشگاه های موجود فضای مهاجرتی خاصی رویت می‌شود و البته که میزان شرایط مهاجرتی در چنین جریانی بسیار مهم است یعنی شخص باید بتواند یک سری مدارک لازم برای اخذ ویزای شرایط خاص داشته باشد، هر ساله نمایشگاه های قطعات خودرو در کشور باربادوس ظرفیتی را برای گردشگران خارجی اعلام می‌کند.

مهاجرت به باربادوس

تحصیل در باربادوس

تحصیل در مقطع لیسانس در کشور باربادوس یک دوره 3 الی 5 ساله است به طوری که طیف گسترده ای از رشته های تحصیلی در این مقطع رویت شده است شما این امکان را دارید که در رشته های ریاضیات و زیست و شیمی و فیزیک و همینطور رشته های علوم رایانه و حقوق و هنر و انسان شناسی نیز مواردی را انتخاب کنید. رشته های حسابداری و امور مالی و اقتصاد و بانکداری نیز در رشته های خوب برای مقطع لیسانس قرار گرفته است. برای ورود به این مقطع تحصیلی نیاز است که یک مدرک دیپلم 12 ساله داشته باشید. دانشگاه غرب اندی کشور باربادوس نامی آشنا است و مردم ایران بسیار علاقه به تحصیل در این دانشگاه دارند اینطور که مشخص یک دلیل آن رتبه جهانی خوب این دانشگاه به نسبت سایر دانشگاه های کشور باربادوس است رتبه جهانی دانشگاه غرب اندی کمتر از 4 هزار و به صورت دقیق تر 3372 اعلام شده است این دانشگاه در بین دانشگاه های داخل کشور باربادوس رتبه یک الی ده را کسب کرده است مشخص است است.

تحصیل در باربادوس