x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

بلاروس

کشور بلاروس یکی از بهترین کشور هایی است که می‌تواند برای کسب و کار انتخاب شود. فضای تحصیل در این کشور کاملاً استاندارد است. پاسپورت بلاروس بسیار ارزشمند بوده و می‌تواند شرایط برای اقامت در کشورهای دیگر را برای شما فراهم سازد
موقعیت بلاروس بسیار استراتژیک است و این موضوع سبب شده است که ارتباط های صادراتی و تجاری با کشورهای دیگر در وضعیت نرمال دیده شود.
همچنین فضای بهداشت در این کشور رشد بالایی داشته است. در ده سال اخیر کشور بلاروس در زمینه صادرات گوشت و لبنیات نیز توانسته رتبه خوبی کسب نمایند به این ترتیب روال های اقتصادی این کشور به درجه عالی رسیده است. طبیعت کشور بلاروس بسیار عالی است و این موضوع سبب شده است که دامپروری و جنگلداری نیز در این کشور در دسته اقتصادی محسوب شود. سطح کامروایی در کشور بلاروس در وضعیت عمومی در حدود 12 است این موضوع نشان می‌دهد که کیفیت زندگی در این کشور می‌تواند در آمارهای کلی رتبه 3 را داشته باشد.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Belarus عربی: روسيا البيضاء
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: لهستانی ، اوکراینی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: روبل بلاروس هر روبل بلاروس 0.46 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00375
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 169
 • پایتخت: مینسک Minsk
 • زبان های رسمی: روسی و بلاروسی
 • جمعیت: بیش از 9 میلیون ( در سال 2017)
 • منطقه زمانی: (GMT+3 . UTC+3 (FET
 • دامنه اینترنتی: .BY
 • رتبه تولید ناخالص: 60 میلیارد دلار آمریکا

سفر به بلاروس

بلاروس Belarusسفر به بلاروس یک توقف‌گاه مهم برای هر توریست بازدیدکننده است. بلاروس Belarus ، یک کشور محصور در خشکی در اروپای شرقی است، که به خاطر معماری استالینیستی آن، یعنی استحکامات بزرگ و جنگل های بسیار کهن شناخته شده است. بلاروس، که قبلا به عنوان روسیه سفید شناخته می‌شد، کوچکترین کشور از سه جمهوری اسلواکی بود که در اتحاد جماهیر شوروی قرار داشتند، تا اینکه در سال 1991 مستقل شد. یک کشور محصور در خشکی در اروپای شرقی است که قبلا به عنوان روسیه‌ سفید شناخته می‌شد؛ این کشور در سال 1991 مستقل شد؛ شهر مینسک، پایتخت آن، دارای جاذبه های دیدنی زیادی از جمله ساختمان های بزرگ دوران استالین است. ارز کشور روبل است و اکثریت مردم آن به زبان روسی صحبت می‌کنند. جمعیت کشور طبق سرشماری 2017 حدود 9.5 میلیون نفر است. زبان رسمی کشور، زبان های بلاروسی و روسی می‌باشد. همراه داشتن واژه­نامه روسی در سفر به بلاروس، به نظر ضروری است. 

 
سفر به بلاروس

زندگی در بلاروس

کشور بلاروس با مردمانی مهربان و طبیعت بکر و زیبای خود در ذهن ها نقش بسته است . 99 درصد از مردم کشور بلاروس باسواد هستند و امید به زندگی در این کشور بالا است. درآمد بالا در کشور بلاروس در صورتی که تخصص خوبی داشته باشید فراهم شده است. واحد پول این کشور روبل است.مساحت کشور بلاروس 207 کیلومتر مربع اعلام شده است و جمعیت آن حدود 10 میلیون نفر است. این کشور از نظر وسعت ، جایگاه 13 در دنیا را دارد. جنگل‌ها چیزی حدود 38 درصد از کشور را پوشش داده اند و آب ها تنها دو درصد از این کشور را تشکیل می‌دهند. اقتصاد کشور بلاروس در وضعیت صادرات محور پیش می‌رود. جنایت و فساد در این کشور پایین است و به طور کلی یک فضای امنیتی بالایی دار. در کشور بلاروس رفتارهای اجتماعی مناسب بوده و هیچ نوع گرایش نژادپرستانه‌ای دیده نمی‌شود. ین کشور در لیست کشورهای مشترک‌المنافع قرار دارد و به طور کلی از نظر سطح و نرخ توسعه اقتصادی بسیار بالا است.
 
 

زندگی در بلاروس

مهاجرت به بلاروس

کشور بلاروس یک کشور بسیار زیبا و امن با مردمانی مهربان است. فضای کاری بسیار قدرتمندی در کشور بلاروس دیده می شود. شرایط و امکانات تحصیلی در این کشور بی نظیر است. مهاجرت به کشور بلاروس با هدف کارآفرینی در این کشور بیشتر از قبل دیده می‌شود.صنعت جهانگردی در کشور بلاروس دسته بندی های مشخصی دارد. در سال 2018 مبلغ سرمایه گذاری شده در کشور بلاروس توسط خارجیان، در حدود 8 بیلیون دلار بود که رقم قابل توجهی است. شرایط سرمایه گذاری در این کشور می‌تواند در زمینه ثبت شرکت و یا خرید ملک باشد.رضایت از تمامی بخش های زندگی در کشور بلاروس بیش از 80 درصد است و این یعنی دولت کشور بلاروس بسیار موفق بوده است.هزینه تحصیلات در این کشور به صورتی است که شما در ابتدا باید در یک دوره مقدماتی که در حدود 2000 دلار هزینه دارد شرکت نمایید. ویزای همراه، ویزای شرایط خاص، تابعیت تولد و ... از دیگر روش هایی است که برای مهاجرت به کشور بلاروس فراهم می‌شود. 

مهاجرت به بلاروس

تحصیل در بلاروس

کشور بلاروس یکی از کشورهای اروپای شرقی می‌باشد که دارای تاریخ طولانی و ارزشمند است. بلاروس با کشور اوکراین و روسیه مرز مشترک دارد. دانشجویان بین‌المللی که در بلاروس تحصیل می‌کنند و یا قصد ورود به این کشور و ادامه تحصیل در آن را دارند می‌توانند تحصیلات خود را در موسسات آموزش عالی، دانشگاه ها، آکادمی ها و کالج ها که دارای مجوز هستند، ادامه دهند. تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور بلاروس مجوز لازم را برای پذیرش دانشجویان خارجی دارند.پایتخت سیاسی و اقتصادی کشور بلاروس، شهر مینسک است. این شهر در نزدیکی نیمه مرکزی بلاروس قرار گرفته و بسیاری از مهمترین مناطق سیاسی، فرهنگی و همچنین مشهورترین دانشگاه های این کشور را در خود جای داده است. دانشگاه مرکزی شهر نیز در سال ۱۹۲۱ تأسیس شده است و در حال حاضر به عنوان یک موسسه دولتی معتبر که دوره های متنوع را به دانشجویان ارائه می‌دهد در تمام کشور بلاروس شناخته شده می‌باشد.

تحصیل در بلاروس

سلام من ۳۵ سال دارم وفوق لیسانس روانشناسی هستم علاقه مند به ادامه تحصیل در کشور بلاروس هستم

2020-02-29 11:49:59

با سلام لطفا هزینه ثبت شرکت و اخذ اقامت در کشور بلاروس رو بفرمایید

2020-04-29 19:26:57