x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بوتسوانا

بوتسوانا

کشور بوتسوانا کشوری در بخش جنوب آفریقا است این کشور به طور کلی دارای فضای بهبود یافته ای بوده و پایتخت این کشور شهر گابورون است این کشور دارای موقعیت جمعیتی گسترده تری دارد و می تواند رویکرد دقیق اقتصادی را شامل شود مساحت این کشور در حدود 600.370 کیلومتر مربع اعلام شده است و جمعیت آن در حدود 1639.832 نفر است مشخص است که بیش از 84 درصد از خاک این کشور را صحرای سوزان تشکیل داده است در بخش های شرقی کشور بوتسوانا  شاهد موقعیت تپه زار هستیم این رویکرد می تواند بر اساس موقعیت دقیق جغرافیایی فضای کاربردی را بهبود دهد.نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در این کشور به ارزش 13.40 درصد دنبال شده است وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه به میزان 18.20 درصد است مشخص است که تولید ناخالص داخلی در این کشور به میزان 18.62 میلیارد دلار آمریکا اعلام شده است مشخص است که رویکرد این کشور به واسطه موقعیت اقتصادی که دارد بررسی می شود در فضای تشکیل تولید ناخالص داخلی در این کشور یک سری موقعیت دقیق علمی بررسی می شود اینطور که مشخص است شرایط تولید ناخالص در این کشور رشد 16 درصدی داشته است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Botswana عربی: بوتسوانا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: بانتو
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: پولای بوتسوانا معادل 0.093 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00267
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 160
 • پایتخت: گابورون
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 2.292 میلیون نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+2)
 • دامنه اینترنتی: .bw
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 7,595.60 USD

سفر به بوتسوانا

کشور بوتسوانا دارای موقعیت آب و هوایی استوایی است اما از طرفی فضا برای بیابان گردی در این کشور بسیار دیده می شود مشخص است که شما برای سفر به یک کشور باید از نظر زمان و هزینه شرایط مختلفی را بررسی کنید در بهترین شرایط مشخص است که فصل سفر شما باید ارزیابی شده باشد اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد کشور بوتسوانا در لیست کشورهایی قرار دارد که چالش منطقه ای را نیز پوشش داده است و زیر نظر گروه های مختلفی بررسی می شود مشخص است که در بین فصل های گردشگری در این کشور بهتر است افراد موقعیت منطقه ای مخصوصی داشته باشند. در فصل تابستان بارندگی در کشور بوتسوانا زیاد است اگر به بارندگی علاقه دارید این فصل بهترین است. هتل برودهرست یک هتل جذاب و دیدنی در کشور بوتسوانا است این هتل 2.5 ستاره است و تا مرکز شهر فاصله 0.8 مایلی دارد از سمت دیگر تا فرودگاه این شهر نیز فاصله 5.4 مایلی را شامل شده است موقعیت هتل به واسطه فضای سفیدی که دارد ارزیابی می شود مشخص است که موقعیت هتل زیر نظر گرفته های گردشگری مخصوص دنبال می شود. کشور بوتسوانا با دو چالش زیست محیطی مشخص همراه است یعنی خشکلسالی و بیابان زایی . اما موقعیت آب و هوایی این منطقه استوایی بوده و شامل موارد خاصی است.

سفر به بوتسوانا

زندگی در بوتسوانا

کشور بوتسوانا با 581،730 کیلومتر مربع (224،607 مایل مربع) مساحت 48مین کشور بزرگ جهان است. از نظر اندازه مشابه ماداگاسکار یا فرانسه است. بین عرض جغرافیایی 17 درجه و 27 درجه سانتی گراد ، و طول جغرافیایی 20 درجه و 30 درجه سانتی گراد قرار دارد. این کشور عمدتاً مسطح است ، و به سمت تابلوهای آرام آرام نوردیده است. بوتسوانا تحت سلطه کویر کالاهاری است که تا 70 درصد از سطح زمین آن را در بر می گیرد. Delta Okavango، یکی از بزرگترین دلتنگی های داخلی جهان ، در شمال غربی قرار دارد. پان Makgadikgadi ، یک تابه بزرگ نمک ، در شمال قرار دارد. حوضه رودخانه لیمپوپو ، بخش اصلی زمین در تمام آفریقای جنوبی ، بخشی از آن در بوتسوانا قرار دارد. شخصی که در بوتسوانا مشغول کار است ، معمولاً در حدود 11800 BWP در ماه درآمد دارد. حقوق از 1600 BWP (پایین ترین میانگین) تا 52.400 BWP (بالاترین میانگین از حداکثر حقوق بالاتر است) است. این میانگین حقوق ماهیانه شامل مسکن ، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق بین شغل های مختلف به شدت متفاوت است. حقوق در بوتسوانا از 1600 BWP در هر ماه (حداقل حقوق) تا 52400 BWP در هر ماه (حداکثر حقوق متوسط ، حداکثر حقوق) است.

زندگی در بوتسوانا

مهاجرت به بوتسوانا

هنگام درخواست مجوز شغلی برای سرمایه گذاری در کشور بوتسوانا ، بسیار محتمل است که برای فعالیت خود مجوز کسب و کار خود را بدست آورید. بدست آوردن چنین مجوزی به معنای مقام محلی - شورای شهر یا شهر - بازرسی در محل کار تجاری و تأیید مناسب بودن و شرایط بهداشتی خاص برای فعالیت شرکت شما و همچنین تولید اوراق مربوط به ثبت شرکت های تجاری است. بوتسوانا یکی از آن کشورهای آفریقایی است که ارزش مهاجرت را دارد. کشور زیبا ، مملو از امکانات ، صلح آمیز و در انتظار بیگانگان و سرمایه گذاران با مهارت بالا. ملت آفریقا نیز با برنامه سرمایه گذاری ، اقامت خود در بوتسوانا را آغاز کرده است.جمهوری بوتسوانا یک کشور بدون مرز در آفریقای جنوبی است. این کشور یکی از کشورهای کم جمعیت جهان است که جمعیت آن فقط دو میلیون نفر است. بوتسوانا خیلی سریع توسعه می یابد ، بخش های اصلی اقتصاد معدن ، گاو و جهانگردی است.مناسب ترین قانون مربوط به کار بیگانگان و مهاجرت قوانین کار و مهاجرت بوتسوانا و قانون استخدام غیر شهروندان است. طبق قانون ، اتباع خارجی می توانند پس از اقامت پنج سال در بوتسوانا ، اجازه اقامت دائم بوتسوانا را دریافت کنند.

مهاجرت به بوتسوانا

تحصیل در بوتسوانا

دولت کشور بوتسوانا از سال 2015 به منظور ارتقاء آموزش و پرورش کودکان خردسال ، بسیاری از مدارس ابتدایی دولتی را آغاز کرده است. کلاسهای درس آنها برای بقیه سال تحصیلی غیر قابل استفاده خواهد بود ، به این ترتیب آنها می توانند کودکان 5 ساله را در خود جای دهند. با پیگیری این امر ، دولت اکنون در حال اجرای یک برنامه دو ساله برای کودکان 4 و 5 ساله است. علاوه بر این ، دولت بوتسوانا نیز توجه بیشتری به آموزش های اولیه کودکی می کند. دانش آموختگان کم توان مالی واجد شرایط برای بورسیه های بین المللی بنجامین A. گیلمن می شوند. دانشگاه بوتسوانا با مجموعه ای از دوره ها به زبان های آفریقایی ، علوم زیستی و زیست محیطی ، تجارت ، آموزش ، مهندسی ، مطالعات رسانه ای و موارد دیگر ، گابورون - یا گاب به عنوان محلی شناخته شده است - مکانی خارق العاده برای پیشرفت دانشگاهیان و ارتباط با مردم بوتسوانا است. دوره ها را به زبان انگلیسی ، در مدرسه CIEE ، دانشگاه بوتسوانا ، و همچنین در CIEE Gaborone انجام دهید دريافت كنندگان نيز دريافت كنندگان Grant Pell هستند که آنها را به عنوان نامزدان بر اساس نياز براي تحصيل در خارج از كشور واجد شرايط مي داند.

تحصیل در بوتسوانا