x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بوروندی

بوروندی

کشور بروندی در لیست کوچکترین کشورهای قاره آفریقا قرار دارد این کشور به آب های آزاد راه ندارد و رویکرد آب و هوای استوایی این کشور هنوز هم دیده می‌شود. کشور بروندی بخشی از آلبرتی است مشخص است که این موضوع به واسطه موقعیت امتداد غربی ارزیابی می‌شود. میانگین ارتفاع فلات مرکزی در این کشور 1707 است و در نهایت موقعیت کم ارتفاعی را شامل می‌شود. بلندترین کوه ها در این کشور هه ها نام دارد و ارتفاع 2685 متری را شامل شده است و در بخش شرقی بوموبورا قرار دارد. در زمینه رویکرد اقتصادی که در کشور بروندی دیده می‌شود شرایط بر این اساس است که وضعیت تولید ناخالص داخل  این کشور به مرز 389/6 میلیارد دلار رسیده است اینطور که مشخص است فضای اقتصادی این کشور بیشتر از هر چیز بر روی کشاورزی استوار است و 44 درصد از موقعیت اقتصادی کشور بروندی به کشاورزی اختصاص داده شده است مشخص است که نیروی کار کشاورزی در این کشور می‌تواند یک رویکرد اقتصادی بهبود یافته داشته باشد از سوی دیگر در حدود 9/20 درصد از اقتصاد کشور بروندی در شرایط صنعتی دیده می‌شود 1.34 درصد نیز در بخش خدمات تولید رویت شده است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Burundi عربی: بوروندي
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: فرانسوی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: فرانک بروندی معادل 0.00053 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00257
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 149
 • پایتخت: گیتگا
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 10.86 میلیون نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+2)
 • دامنه اینترنتی: .bi
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 3.478 billion USD

سفر به بوروندی

وضعیت آب و هوایی کشور بروندی گرمسیری است موقعیت این منطقه بسیار جذاب است. به طور کلی تفاوت در ارتفاع این بخش ارزیابی شده است دما از یک ناحیه به سطح دیگر بسیار متفاوت است و البته که در فلات مرکزی آب و هوا خوشایند ارزیابی شده است دمای متوسط در این کشور 20 درجه سانتیگراد ارزیابی شده است موقعیت آب و هوایی این بخش بسیار جذاب است اطراف دریاچه تانگانیکا دمای هوا 23 درجه سانتیگراد ارزیابی شده است موقعیت آب و هوایی برای کشور بروندی دسته بندی شده است اینطور که مشخص است که گاهی اوقات وضعیت خشکسالی برای این بخش ارزیابی های شده است موقعیت بارندگی برای این کشور بر اساس شرایط مخصوصی دنبال شده است گاهی اوقات خشکسالی طولانی مدت در این بخش ارزیابی های مخصوص به خود را دارد فصل خشک از ماه ژوئن تا اوت اعلام شده است با این حال این کشور 4 فصل را شامل شده است. بوجومبورا یک شهر کوچک اما بسیار جذاب در کشور بروندی است این شهر رشد زیاید نداشته است اما وضعیت غذای بی نظیر این منطقه بسیار شهرت داشته و سبب شده است که سبک زندگی شبانه در آن رویت شود. مشخص است که رویکرد فرانسوی برای این بخش ارزیابی شده است غذاهای فرانسوی در این شهر در رستوران های مختلف رویت شده است غذاها قیمت های متنوعی دارند و از نظر کیفیت بی نظیر هستند مشخص است ک موقعیت بازدید این منطقه سبب می شود که هزینه گردشگری تأمین شود. زمان های سختی برای این بخش ارزیابی شده است موقعیت بهترین موزه های این بخش ارزیابی شده است جاذبه های گردشگری برای این بخش بررسی شده است.

سفر به بوروندی

زندگی در بوروندی

یکی از کوچکترین کشورهای آفریقا ، کشور بوروندی محاصره شده و دارای آب و هوای استوایی است. بوروندی بخشی از آلبرتین ریفت ، پسوند غربی ریفت شرقی آفریقا است. این کشور در یک فلات نورد در مرکز آفریقا قرار دارد. بوروندی با شمال با مرز رواندا ، مرز با تانزانیا با شرق و جنوب شرقی و جمهوری غربی دموکراتیک کنگو در غرب هم مرز است. امتیاز آزادی اقتصادی بوروندی 48.9 است ، و اقتصاد آن را در فهرست 2019 در آزادترین سال در فهرست 2019 قرار داده است. نمره کلی آن با 2.0 امتیاز کاهش یافته است ، با افت ارزش بهداشت مالی و آزادی پولی پایین و امتیازات آزادی سرمایه گذاری ، امتیازات بالاتری را برای اثربخشی قضایی و هزینه های دولت در نظر گرفته است. بوروندی در بین 47 کشور در منطقه زیر صحرای آفریقا در رتبه 39 است و امتیاز کلی آن بسیار پایین تر از میانگین منطقه‌ای و جهانی است. با ادامه سرکوب سیاسی و متوقف ساختن بودجه ، دولت بوروندی هیچ سیاستی برای توسعه و هیچ منبعی برای مقابله با فقر گسترده ندارد. در عوض ، از یارانه ها و حقوق بالاتر در بخش دولتی برای استحکام وفاداری به رژیم استفاده می کند. اقتصاد بوروندی ، مانع از کنترل های گسترده ای از دولت و مشکلات ساختاری ، رشد تولید را متوقف می کند و فاقد پویایی است.

زندگی در بوروندی

مهاجرت به بوروندی

میزان ورود مستقیم سرمایه گذاری مستقیم به کشور بوروندی کاملاً محدود است و از سال 2017 تا 2018 از 0.3 میلیون دلار به 1 میلیون دلار می‌رسد. کل سهام FDI در سال 2018 معادل 243 میلیون دلار بود ، یعنی حدود 7.1 درصد تولید ناخالص داخلی گزارش سرمایه گذاری جهانی 2019، UNCTAD. بخش های معدن و کشاورزی بخش عمده ای از سرمایه گذاری را به خود اختصاص می دهد ، در حالی که فرانسه و ژاپن سرمایه گذاران اصلی این کشور هستند. ساخت سدهای آبی به ویژه با کمک بانک جهانی و هلند برنامه ریزی شده است. این باید سرمایه گذاری خارجی را به خود جلب کند و کشور را از نظر زیرساخت ها جذاب تر کند. ساختمان بهداشت بروندی (BRC) در استان های کایانزا و کاروسی ساخته شده است. روز پنجشنبه ، 28 آوریل 2016 در طی یک بازدید میدانی از تحققاتی که BRC از طریق برنامه آب ، بهداشت و بهداشت (WASH) توسط رئیس جمهور BRC به همراه سفیر هلند در بوروندی در حال اجرا است. این برنامه در حقیقت توسط صلیب سرخ هلند پشتیبانی می شود.در استان کاروسی ، BRC  در حال حاضر ساخت 52 منبع آب از 104 منبع برنامه ریزی شده را به پایان رسانده است. هر کشوری قوانین خاص خود را دارد که در مورد شهروندان خود که با شخص دیگری از کشور دیگری ازدواج می کنند ، اعمال می شود. ازدواج با یک شهروند بوروندی با هدف اینکه در نهایت آنها را برای زندگی به کانادا بیاورد ، روشی است که مراحل بسیاری دارد. 

مهاجرت به بوروندی

تحصیل در بوروندی

آموزش ابتدایی در کشور بوروندی شش سال به طول می‌انجامد. پس از اتمام ششم استاندارد ، دانش آموزان برای به دست آوردن "گواهینامه d'Etudes Primaires" (گواهی ترک مدارس ابتدایی) باید برای شرکت در آزمون سراسری شرکت کنند و برای ادامه دوره متوسطه در سیستم عمومی افرادی که نتایج آزمون درصد بالاتری دارند به مدارس متوسطه عمومی ادامه دهند در حالی که افراد با درصد کم در کالج های عمومی شرکت می‌کنند.تأسیس دانشگاه ستاره آفریقای شرقی در سال 2011 متولد شد ، توسعه یافت و در آوریل 2012 آغاز به کار کرد. بنیانگذاران آن یک برنامه استراتژیک راهبردی تهیه کردند که اجرای کامل آن اطمینان حاصل خواهد کرد که این دانشگاه نه تنها در بوروندی بلکه به یک مرکز برتر تعالی تبدیل شود. همچنین در شرق آفریقا در حال حاضر ، موسسین درخواستی را از طریق وزارت تحصیلات عالی و تحقیقات علمی به دولت بوروندی ارسال کرده اند و به دنبال مجوز اجرای تعدادی از برنامه های دانشگاهی هستند. انتظار می رود که وزارتخانه ظرف چند ماه پاسخی ارائه دهد و دانشگاه از این پس برنامه های خود را ابتدا با پذیرش دانشجویان از اوت 2013 شروع کرد. فرانسوی و انگلیسی به عنوان اولین زبان عمدتا توسط ساکنان خارجی بوروندی صحبت می شوند. بومیان کشور معمولاً این زبانها را به عنوان زبان دوم صحبت می کنند. فرانسه در این کشور میراثی از استعمار بلژیک در بوروندی است.

تحصیل در بوروندی