x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

شیلی

کشور شیلی یکی از کشورهای آمریکا جنوبی محسوب می‌شود و پایتخت آن شهر زیبای سانتیاگو است. این کشور در حاشیه میان کوه‌های رشته‌کوه آند در بخش شرق اقیانوس آرام قرار دارد. این کشور دارای مرزهای مشترک زیادی است و مساحت آن نیز در وضعیت 756 کیلومتری ارزیابی می‌شود. به طور کلی طبق سرشماری‌های صورت گرفته جمعیت این کشور بیش از 19 میلیون نفر است. زبان رسمی در کشور شیلی اسپانیولی است، واحد پول این کشور پزوی شیلی است و از نظر زمانی این کشور 6 ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است. آب و هوای کشور شیلی به طور کلی بسیار متنوع است. در کشور شیلی محصولات صادراتی زیادی دیده می‌شود که شامل مس و میوه و کاغذ هستند، تولید کاغذ در کشور شیلی یک بخش اقتصادی بسیار معتبر است به طوری که بهترین و مرغوب‌ترین جنس کاغذ در این کشور عرضه می‌شود. صادرات کاغذ از کشور شیلی به کشورهایی مانند آمریکا و ژاپن و هلند یکی از بهترین شرایط گردش سرمایه در کشور شیلی محسوب می‌شود کاغذ در این کشور عملکرد اقتصادی دقیقی دارد مردم در این کشور کاغذ را یکی از بخش‌های مهم درآمدزایی می‌دانند و فضای چاپ در کشور شیلی نیز رونق زیادی دارد.

نام انگلیسی: Chile
نام عربی: تشيلي
پایتخت: سانتیاگو
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
زبان‌های رسمی: اسپانیایی
زبان‌های رایج: آلمانی، انگلیسی
واحد پول: پزوی شیلی 0.0013 دلار آمریکا است.
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 160
جمعیت: بیش از19 میلیون در سال 2019
منطقه زمانی: (GMT- 3)
دامنه اینترنتی: (GMT- 3)
پیش شماره تلفن: 0056

سفر به شیلی

سفر به شیلی، سفر به کشوری طولانی و باریک است که در حاشیه غربی آمریکای جنوبی امتداد دارد. شیلی Chile، دارای بیش از 6000 کیلومتر نوار ساحلی با اقیانوس آرام بوده و تمامی مرز غربی این کشور را اقیانوس آرام در برگرفته است. در مرز شمال با کشور پرو، در مرز شمال شرق با کشور بولیوی، در مرز شرقی با کشور آرژانتین همسایه است و در منتهی نقطه جنوبی کشور، مرزی با گذرگاه دریک دارد. خط مرزی ساحلی کشور شیلی با اقیانوس آرام جنوبی درازای ۶۴۳۵ کیلومتری دارد. در تاریخ سفر به شیلی می­خوانید،  اولین ساکنین شیلی مردمان سرخپوست در ده هزار سال پیش بودند و حکومت اینکاها برخی نواحی این کشور را در برگرفته بود. در قرن 15 میلادی اروپائیان به این کشور روی آوردند و پس از بروز جنگهایی با مردم بومی، سرانجام به توافق رسیده و مبادلات تجاری بین ایشان برقرار گردید. یکی از با اهمیت ترین وقایع کشور شیلی، کودتای پینوشه در سال 1973 بود که بر علیه آلنده رهبر حزب کمونیست انجام گردید که در تاریخ سفر به شیلی می‌خوانید پس از آن دوران جنگ سرد آغاز گردید.

سفر به شیلی

مهاجرت به شیلی

صدور پاسپورت در کشور شیلی برای کسانی که به جاذبه‌های طبیعی مانند جنگل‌ها و همینطور دریاچه‌ها احترام نمی‌گذارند به هیچ عنوان صورت نمی‌گیرد. از یاد نبرید که سفارت کشور شیلی در تهران از سال 2016 شروع به کار کرده و این موضوع فضای مهاجرت به شیلی را بیشتر از قبل کرده است. مشخص است که افراد برای اخذ پاسپورت کشور شیلی نیاز به رعایت سه موضوع مهم دارند. پاسپورت این کشور می‌تواند برای جوانان نیز صادر شود. نخبگان کارآفرین از دیگر گزینه‌های مناسب برای اخذ پاسپورت هستند. اقامت کشور شیلی برای سال 2020 با رشد 10 درصد در وضعیت تمکن مالی همراه شده است. شرایط برای کار و تحصیل شما به خوبی فراهم می‌شود. می‌توانید در کشورهای آمریکایی تردد کنید و این موضوع یکی از مهمترین دلایل مهاجرت به کشور شیلی بوده و رضایت بیش از 71 درصد از مهاجران را شکل داده است. شما به طور دائم نیاز به حضور فیزیکی ندارید این موضوع شرایط زندگی در این کشور را برای شما بسیار آسانتر می‌کند. به سادگی به شما این امکان داده می‌شود که اقامت دائم و پاسپورت شیلی را پس از 5 سال داشته باشید. از یاد نبرید که رضایت در بخش بهداشت و درمان در شیلی بسیار عالی اعلام شده است.

مهاجرت به شیلی

زندگی در شیلی

کشور شیلی در لیست کشورهای آمریکای جنوبی قرار دارد و با وجود فضای بیابانی گسترده‌ای که دارد یکی از بهترین کشورهایی است که مردم علاقه به بازدید از آن دارند. فضای سبز این کشور بسیار رشد داشته است و جنگل‌ها با نظافت و نظارت قوی خود به بهترین شکل برای گردشگری مناسب است. سانتیاگو پایتخت کشور شیلی است و به طور کلی اگر به نقشه این کشور دقت کنید یک نوار بلندی است که در برخی از بخش‌های آن کوه‌هایی با رشته کوه‌های بلند دیده می‌شود. وضعیت برای نرخ مشارکت نیروی کار در این کشور در حدود 60.37 درصد ارزیابی است این نرخ در دوره‌های گذشته در حدود 59.20 درصد بوده است. دستمزد در این کشور برای هر ساعت در صورتی که شرایط تولید لحاظ نشود 4894.52. CLP/ساعت است.  در صورتی که دستمزد در تولید در این کشور بر اساس نقاط شاخص 143.51 اعلام شده است این نرخ برای سال‌های گذشته 115.60 بوده است. برخی از شغل‌ها در ردیف مهندسی برق و کامپیوتر، مهندسی مکانیک، راهسازی و جاده‌سازی، ایمن‌سازی شهر، شغل‌های هوایی و دریایی و همینطور فعالیت برای بخش سود آور کارخانه‌ای در این کشور نیاز به مهارت بالایی دارند و به میزان مهارتی که نیاز است حقوق ارزیابی می‌شود.

زندگی در شیلی

تحصیل در شیلی

سن ورود به آموزش پیش دبستانی در کشور شیلی در حدود 3 سالگی است و اغلب تا شش سالگی کودک می‌تواند در فضای پیش دبستانی ارزیابی شود. اینطور که مشخص است شما برای آموزش پیش‌دبستانی در این کشور نیاز است که رده‌های سنی مختلفی را ارزیابی کنید. شخص برای بررسی نظام آموزشی در کشور شیلی نیاز است که مقاطع تحصیلی مشخص را ارزیابی نمایند. اینطور که مشخص است مقطع تحصیلی ابتدایی در این کشور از سن 7 سالگی آغاز می‌شود و شخص باید در ابتدا سواد خواندن و نوشتن را یاد بگیرد، پس از این دوره شخص می‌بایست با اعداد و ریاضیات در حد مقدمه آشنا شود. در صورتی که قصد شما تحصیل برای دانشگاه‌های دولتی کشور شیلی است حتماً نیاز است که در آزمون PSU شرکت کرده باشید این آزمون برای ارزیابی سطح علمی شما برای زبان اسپانیایی است و در لیست آزمون‌هایی قرار دارد که شخص برای ورود به رشته‌های علوم اجتماعی، دامپزشکی، دارو، اقتصاد و تجارت و فلسفه و علوم انسانی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. بررسی‌های بین‌المللی مشخص کرده است که شرایط این آزمون بر اساس صنایع غذایی بررسی می‌شود.

تحصیل در شیلی

کشور شیلی یکی از کشورهای آمریکا جنوبی محسوب می‌شود و پایتخت آن شهر زیبای سانتیاگو است. این کشور در حاشیه میان کوه‌های رشته‌کوه آند در بخش شرق اقیانوس آرام قرار دارد. این کشور دارای مرزهای مشترک زیادی است و مساحت آن نیز در وضعیت 756 کیلومتری ارزیابی می‌شود. به طور کلی طبق سرشماری‌های صورت گرفته جمعیت این کشور بیش از 19 میلیون نفر است. زبان رسمی در کشور شیلی اسپانیولی است، واحد پول این کشور پزوی شیلی است و از نظر زمانی این کشور 6 ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است. آب و هوای کشور شیلی به طور کلی بسیار متنوع است. در کشور شیلی محصولات صادراتی زیادی دیده می‌شود که شامل مس و میوه و کاغذ هستند، تولید کاغذ در کشور شیلی یک بخش اقتصادی بسیار معتبر است به طوری که بهترین و مرغوب‌ترین جنس کاغذ در این کشور عرضه می‌شود. صادرات کاغذ از کشور شیلی به کشورهایی مانند آمریکا و ژاپن و هلند یکی از بهترین شرایط گردش سرمایه در کشور شیلی محسوب می‌شود کاغذ در این کشور عملکرد اقتصادی دقیقی دارد مردم در این کشور کاغذ را یکی از بخش‌های مهم درآمدزایی می‌دانند و فضای چاپ در کشور شیلی نیز رونق زیادی دارد. تولید ناخالص داخلی از ساخت و همینطور معدن در کشور شیلی به ارزش 4 درصدی ارزیابی شده است. دولت کشور شیلی اعلام کرده است که وضعیت تولید ناخالص داخلی از اداره امور عمومی به ارزش 17 درصدی رسیده است و وضعیت تولید ناخالص داخلی از خدمات در این کشور نیز رشد 3 درصدی داشته است. تولید ناخالص داخلی از حمل و نقل عمومی در کشور شیلی به ارزش 2 درصد رسیده است وضعیت تولید ناخالص داخلی از خدمات رفاهی در این کشور ارزش 11 درصدی داشته است. وضعیت مالیات شرکتی در کشور شیلی تغییراتی داشته است که با هم بررسی می‌کنیم. در این کشور نرخ مالیات شرکتی به ارزش 25 درصد بوده است که امروزه به 27 درصد رسیده است و این رقم به نوبه خود زیاد و مشکل‌ساز است وضعیت مالیاتی در این کشور بر اساس درآمد شخصی مشخص شده که در سال های اخیر به مرز 40 درصد رسیده است و این میزان مالیات قطعاً شرایط نامناسبی در زمینه‌های اقتصادی دارد. وضعیت نرخ مالیات بر فروش در این کشور نیز 19 درصدی است و وضعیت برای نرخ تأمین اجتماعی در این کشور از 7 درصد به 24 درصد رسیده است. پیشرفت کشور شیلی در زمینه آزمایشگاه‌های شیمی و مواد بوده است به طوری که آزمایش‌های شیمی در این کشور هر یک دارای مشخصاتی هستند که می‌تواند بهترین وضعیت را فراهم سازد، در این کشور هر یک از ازمایش‌ها دارای امکانات ویژه بسیار عالی هستند و البته که شرایط تحصیل به صورت دقیقی ارزیابی می‌شود

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی شیلی

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی شیلی

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور شیلی به ارزش 298.20 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است و به طور کلی در این کشور بیش از 8 میلیون و 512 هزار نفر نیروی کار دیده می‌شود مشخص است که وضعیت اقتصادی در این کشور رده‌بندی‌های مشخصی دارد. وضعیت نرخ بیکاری در این کشور به طور کلی 13.5 درصد اعلام شده است و در حدود 18 درصد از مردم این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند مشخص است که وضعیت تورم در کشور شیلی به ارزش 5.6 درصد اعلام شده است و این میزان تورم در ابتدا کمی زیاد و عجیب به نظر می رسید اما با وجود فضای ثبت شرکتی که در کشور شیلی دیده می‌شود این میزان تورم در کشور شیلی موضوع عادی و درستی است.

در کشور شیلی محصولات صادراتی زیادی دیده می‌شود که شامل مس و میوه و کاغذ هستند، تولید کاغذ در کشور شیلی یک بخش اقتصادی بسیار معتبر است به طوری که بهترین و مرغوب‌ترین جنس کاغذ در این کشور عرضه می‌شود. صادرات کاغذ از کشور شیلی به کشورهایی مانند آمریکا و ژاپن و هلند یکی از بهترین شرایط گردش سرمایه در کشور شیلی محسوب می‌شود کاغذ در این کشور عملکرد اقتصادی دقیقی دارد مردم در این کشور کاغذ را یکی از بخش‌های مهم درآمدزایی می‌دانند و فضای چاپ در کشور شیلی نیز رونق زیادی دارد. صادرات از کشور شیلی به کره جنوبی با آمار 9.5 درصدی همراه است، همینطور صادرات از این کشور به ایتالیا نیز 9.4 درصد ارزیابی شده است وضعیت اقتصادی و منابع مالی در این کشور رده‌بندی‌های دقیقی دارد و البته که دولت سعی کرده است اصول اقتصادی را به شکل چشمگیری دنبال کند.

محصولات وارداتی از سایر کشورها به کشور شیلی شامل مواد پتروشیمی و مواد شیمیایی و همینطور تجهیزات الکترونیک است به طوری که ماشین‌آلات صنعتی نیز از کشور آمریکا به کشور شیلی وارد می‌شود و حجم وسیعی از اقتصاد این کشور را پوشش داده است‌. واردات از کشور برزیل به کشور شیلی نیز در رده‌بندی‌های مشخص دیده می‌شود و البته که به طور کلی محصولات وارداتی از این کشور در ساختار اصولی ارزیابی شده است. کشور شیلی یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه‌های اقتصادی محسوب می‌شود و با کشور چین ارتباط اقتصادی و رفاهی وسیعی دارد در نظر داشته باشید که محصولات وارداتی به کشور شیلی همگی ارگانیک بوده و این موضوع از سوی دولت بسیار پر اهمیت است. مشخص است که اقتصاد این کشور می‌تواند شرایط خوبی را فراهم سازد.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های شیلی

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های شیلی

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در کشور شیلی امروزه به مرز 4.30 درصد رسیده است. وضعیت برای نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در این کشور نیز به 9.50 درصد رسیده است. مشخصات در شرایط تولید ناخالص داخلی در این کشور ارزش 298.20 میلیارد دلاری را ارزیابی کرده است البته که شرایط برای تولید ناخالص داخلی به قیمت‌های ثابت در وضعیت 39 درصدی ارزیابی می‌شود. تشکیل سرمایه ثابت ناخالص در این کشور نیز رشد 14 درصدی داشته است و البته که این سرمایه‌ها در وضعیت کلان ارزیابی می‌شوند.

تولید ناخالص داخلی سرانه در کشور شیلی تنها 1 درصدی بیشتر از قبل است و وضعیت برای PPP تولید ناخالص داخلی سرانه در این کشور نیز رشد 2 درصدی داشته است. وضعیتی که برای تولید ناخالص داخلی از کشاورزی در کشور شیلی رویت شده است بیش از 11 درصد بهبود داشته است. ساخت و ساز در کشور شیلی بسیار روتین است و رشد ساخت و ساز در این کشور نیز به امتیاز 2 درصدی رسیده است.

تولید ناخالص داخلی از ساخت و همینطور معدن در کشور شیلی به ارزش 4 درصدی ارزیابی شده است. دولت کشور شیلی اعلام کرده است که وضعیت تولید ناخالص داخلی از اداره امور عمومی به ارزش 17 درصدی رسیده است و وضعیت تولید ناخالص داخلی از خدمات در این کشور نیز رشد 3 درصدی داشته است. تولید ناخالص داخلی از حمل و نقل عمومی در کشور شیلی به ارزش 2 درصد رسیده است وضعیت تولید ناخالص داخلی از خدمات رفاهی در این کشور ارزش 11 درصدی داشته است.

موازنه‌های تجاری در این کشور به ارزش 2 درصد ارزیابی شده است مشخص است که وضعیت حساب جاری در این کشور 3 درصدی است و حساب جاری به تولید ناخالص داخلی ارزش 4.5 درصدی دارد این کشور توانسته اصول واردات و صادرات را به صورت حرفه‌ای پیش ببرد و البته که شرایط بدهی‌های خارجی در این کشور 19 درصدی ارزیابی شده است. گردش سرمایه در این کشور نیز امتیاز 13 درصدی دارد و البته که وضعیت ذخایر طلا در این کشور به 35.96 تن رسیده است رابطه مبادله در این کشور بر اساس نقاط شاخص به ارزش 122.50 ارزیابی شده است و شاخص تروریسم در این کشور نیز به میزان 3.97 درصدی ارزیابی می‌شود البته که شرایط تجاری در کشور شیلی در ساده‌ترین مسیر به صورت حرفه‌ای دنبال شده است. روال‌های تجاری در کشور شیلی می‌تواند بخشی از عملکرد دولت را زیر نظر بگیرد.

ورود توریست به کشور شیلی خود یکی از بخش‌های اقتصادی معتبر است به طوری که ورود توریست رشد بیش از 5 درصدی داشته است، وضعیت سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در هر یک از شهرهای کشور شیلی بهبود داشته است و رشد 8 درصدی در وضعیت میانگین برای افراد بررسی می‌شود مشخص است که تولید نفت خام در این کشور بر اساس 13 درصد ارزیابی می‌شود از یاد نبردی که اصول اقتصادی کشور شیلی می‌تواند یکی از بهترین مکانیزم‌های روز دنیا محسوب شود و البته که دولت این رویه را بسیار ارزشمند تلقی کرده است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی شیلی

نوع حکومت و ساختار سیاسی شیلی

وضعیت قانون اساسی در کشور شیلی به صورت زمامداری است این قانون در سال 1981 جنبه اجرایی خود را در نظر گرفته است به طور کلی بر اساس این قانون اساسی روند تغییرات احتمالی در این کشور رویت می‌شود. در سال 2005 رئیس جمهوری مصوبه‌های کنگره شیلی را به عنوان الحاقیه به قانون اساسی این کشور افزود و به طور کلی تغییرات زیادی در بخش قانون اساسی این کشور گزارش شد. مشخص است که به طور کلی رئیس جمهور در این کشور دوره‌های 6 ساله خود را به 4 سال کاهش داده است. طبق قانون اساسی در این کشور رئیس جمهور اجازه ندارد برای چندین دوره پیاپی در انتخابات شرکت نماید در کشور شیلی یک کنگره دو مجلسی وجود دارد، مجلس سنا با 38 نماینده و مجلس نمایندگان نیز با 120 عضو فعالیت می‌کنند. دوره نمایندگی سناتورها در این کشور هشت ساله است و البته که عرصه‌های قانونگذاری در دوره‌های 4 ساله ارزیابی می‌شود. در کشور شیلی 20 نماینده عضو سنا از حزب حاکم ائتلاف چپ میانه هستند حزب حاکم در مجلس نمایندگان شیلی به طور کلی با رأی اکثریت همراه است. دو مجلس نمایندگان حزب ائتلاف چپ میانه با 63 کرسی ارزیابی شده اند و حزب ائتلاف در وضعیت راست میانه در 57 کرسی فعالیت می‌کنند. قوه قضایی کشور شیلی مستقل عمل می‌کند و این قوه به طور کلی متشکل است یک دادگاه است. دادگاه‌های نظامی و دادگاه قانونی اساسی در این کشور از ارزش مشخصی همراه هستند. وضعیت قانون اساسی در کشور شیلی به صورت مشخصی دنبال شده است و البته که ساختار سیاسی در این کشور رتبه‌بندی‌های دقیقی دارد. رئیس جمهور در کشور شیلی دارای شاخصه‌های دقیق‌تری است و دولت سعی کرده است که حکومت و ساختار سیاسی دقیقی را فراهم ساخته است.

پایتخت و 9 شهر بزرگ شیلی

پایتخت و 9 شهر بزرگ شیلی

سانتیاگو پایتخت کشور شیلی است و به طور کلی دارای کوه‌های آندس و سواحل شیلی بوده و یک شهر سر زنده برای گشت و گذار با رستوران‌های معروف و مشهور است این شهر دارای موزه‌های دیدنی جذابی است فضای اسکی در این شهر بی‌نظیر است.

پوتره یک شهر زیبا بر روی تپه بوده و در ارتفاع 3500 متری قرار دارد این شهر دارای آب و هوای کوهستانی بوده و ساختمان‌های جذابی دارد این شهر دارای چهره‌ای قدیمی و همینطور فضایی آرامش بخشی است به طور کلی هوای این شهر پارک و سرشار از انرژی است.

سن پدرو یک شهر آرام در شمال شرقی شیلی است این شهر در یک منطقه خشک قرار دارد و به طور کلی طبیعت خارق‌العاده و زیبا دارد این شهر پر است از فضای باستان شناسی طبیعی و البته که مسیر دیدنی و جذابی را در دل خود جای داده است به طور کلی در این شهر مردم سعی می‌کنند در ساختمان‌های آجری زندگی کنند، دور تا دور ساختمان‌های این شهر از منظره‌ای نارنجی احاطه شده است.

آریکا یک شهر بندری در کشور شیلی است و به طور کلی این شهر همیشه آفتاب است و شهر خوبی برای ریلکس کردن محسوب می‌شود و فضای مومیایی زیادی را در دل خود جای داده است این شهر قدیمی اما جذاب است.

پوکن شهری پر از هیجان برای تفریحات سالم محسوب می‌شود در این شهر فضا برای ورزش‌های ماجراجویانه دیده می‌شود قایق سواری و اسکی از بازی‌های بسیار مهیج این شهر محسوب می‌شود.

والپارایسو در لیست شهرهای گران قیمت کشور شیلی است به طوری که خانه‌های این شهر رنگارنگ و خوش منظره هستند و قدم زدن در خیابان‌های باریک این شهر یک امتیاز محسوب می‌شود این شهر دارای صخره‌های دیدنی و جذابی است و به طور کلی دارای فضایی بسیار خوش منظره محسوب می‌شود.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در شیلی

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در شیلی

وضعیت مالیات شرکتی در کشور شیلی تغییراتی داشته است که با هم بررسی می‌کنیم. در این کشور نرخ مالیات شرکتی به ارزش 25 درصد بوده است که امروزه به 27 درصد رسیده است و این رقم به نوبه خود زیاد و مشکل ساز است وضعیت مالیاتی در این کشور بر اساس درآمد شخصی مشخص شده که در سال 2019 به مرز 40 درصد رسیده است و این میزان مالیات قطعاً شرایط نامناسبی در زمینه‌های اقتصادی دارد. وضعیت نرخ مالیات بر فروش در این کشور نیز 19 درصدی است و وضعیت برای نرخ تأمین اجتماعی در این کشور از 7 درصد به 24 درصد رسیده است. دولت در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرده است که وضعیت نرخ امنیت اجتماعی برای شرکت در این کشور 7 درصدی ارزیابی شده است و وضعیت نرخ تأمین اجتماعی برای کارکنان در این کشور نیز به مرز 17 درصد رسیده است البته که شرایط ثبت شرکت در این کشور بر اساس نرخ مالیات بر درآمد شخصی ارزیابی می‌شود پیش‌بینی‌های آماری وضعیت اقتصادی در کشور شیلی را روتین در نظر گرفته‌اند و دولت نیز ارزش‌گذاری‌های دقیقی را پیش‌بینی کرده است جمعیت ایرانی و شرکت‌های ایرانی در کشور شیلی هر یک دارای فضای دقیقی هستند و نرخ مالیات در این کشور به صورت حرفه‌ای ارزش‌گذاری می‌شود.

وضعیت مالیات شرکتی در این کشور از موضوعاتی است که در چند سال اخیر به کل حرفه‌ای دنبال شده است و ایرانیان برای ثبت شرکت در کشور شیلی به آن اهمیت زیادی می‌دهند.

عجایب شیلی

عجایب شیلی

بازدید از پنگوئن‌ها در کشور شیلی یکی از بهترین شرایط برای کسانی خواهد بود که عاشق فضای گردشگری هستند. در این کشور جزیره‌ای با 120 هزار پنگوئن وجود دارد که بازدید از آن ها بسیار دوست‌داشتنی و خاص است پنگوئن‌ها در کشور شیلی هر یک دارای نژاد خاصی هستند.

پارک ملی کشور شیلی محلی برای تفریح و کسب آرامش محسوب می‌شود در این پارک افراد می‌توانند از سلسله جبال آند دیدن کنند زمانی را برای گشت و گذار در هوای ملایم داشته باشند و سعی کنند یک آب تنی بسیار جانانه در دریاچه پارک داشته باشند.

 

بازدید از جزیره ایستر که در اقیانوس آرام جنوبی قرار دارد می‌تواند یک انگیزه بسیار ارزشمند محسوب‌شود به طور کلی این جزیره زیبا دارای تندیس‌های 400 ساله است و در راستای کرانه دریا قرار دارد. این تندیس‌ها به طور کلی به صورت عجیب و غریب طراحی شده‌اند بسیار جذاب و دیدنی هستند.

موزه هنر‌های دیدنی کشور شیلی ایتم‌هایی دارد که به 10 هزار سال پیش باز می‌گردد و از دیدنی‌های بسیار ارزشمند در کشور شیلی است، این موزه طلایی رنگ است و نشان‌دهنده فضای افتخار از دوره‌های گذشته خواهد بود این موزه شرایط بسیار جذاب و ارزشمند هنری را به صورت حرفه‌ای دنبال کرده است سرامیک و استخوان در این موزه ارزش زیادی دارد.

مراکز خرید زیادی در کشور شیلی دیده می‌شود مرکز خرید سانتیاگو یکی از مراکز خرید بسیار جذاب و دیدنی در کشور شیلی است. این مرکز خرید دارای بخش‌های بسیار مدرن رفاهی بوده و البته که عبور و مرور در این مرکز به صورت جذابی فراهم شده است این مرکز خرید از نظر علمی توسط یک معمار بسیار کاربلد طراحی شده است و بخشی از دیدنی‌های جذاب در کشور شیلی محسوب می‌شود.

خلاصه تاریخ شیلی

خلاصه تاریخ شیلی

در حدود ده هزار سال پیش مردم سرخ پوست مهاجرتی که دارای دوره‌های حاصلخیز شدند ساخت و ساز را در این منطقه آغاز کردند امروزه همین منطقه کشور شیلی نامیده می‌شود فتح این سرزمین به طور کلی به صورت تدریجی صورت گرفته است و عقب‌نشینی‌های زیادی در این راستا صورت گرفته است. قیام‌های اصلی در این کشور بر اساس یورش‌های بومی فراهم شده است و مرز های جنوبی این شرایط را پیش‌بینی کرده‌اند. وضعیت سیاسی کشور شیلی در رده‌بندی‌های زمانی مختلف ارزیابی شده است و البته که لغو برده داری بخشی از تاریخ مهم این کشور است.

خلاصه ای از جغرافیای شیلی

خلاصه ای از جغرافیای شیلی

 

کشور شیلی یکی از کشورهای آمریکا جنوبی محسوب می‌شود و پایتخت آن شهر زیبای سانتیاگو است. این کشور در حاشیه میان کوه‌های رشته آند در بخش شرق اقیانوس آرام قرار دارد. این کور دارای مرزهای مشترک زیادی است و مساحت آن نیز در وضعیت 756 کیلومتری ارزیابی می‌شود. به طور کلی طبق سرشماری‌های صورت گرفته جمعیت این کشور بیش از 19 میلیون نفر است.

زبان رسمی در کشور شیلی اسپانیولی است، واحد پول این کشور پزوی شیلی است و از نظر زمانی این کشور 6 ساعت و نیم از تهران عقب‌تر است. آب و هوای کشور شیلی به طور کلی بسیار متنوع است این کشور در نواحی بیابانی دارای آب و هوای مرطوب است و در بخش‌های کوهستانی یخچال‌های طبیعی زیادی در آن دیده می‌شود. به طور کلی فضای رطوبتی در این کشور به صورت حرفه‌ای دنبال می‌شود.

هزینه خورد و خوراک در این کشور مشخص است و البته که شما برای صرف یک وعده غذای دو نفره در یک رستوران این کشور باید هزینه زیادی پرداخت نمایید برای تهیه آب معدنی در کشور شیلی نیز هزینه دریافت شده کمی گران است.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری شیلی

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری شیلی

اسامی بازیگران مشهور کشور شیلی:

  •      کوته دی پابلو
  •      پائولینا گارسیا
  •      والنتینا وارگاس

 

کشورها و مناطق وابسته شیلی

کشورها و مناطق وابسته شیلی

 

گروهی از مپوچه‌ها کشور شیلی را تحت اشغال خود درآوردند اما تاریخ نشان می‌دهد که این کشور در طول زمان‌های مختلف به دست سرخ‌پوست‌ها اشغال شده است. وضعیت استعمار در این کشور رده‌بندی‌های مشخصی دارد و عقب‌نشینی‌های زیادی در این راستا صورت گرفته است.

فرهنگ مردم شیلی

فرهنگ مردم شیلی

در فرهنگ کشور شیلی زندگی جریان مشخصی دارد، البته که شرایط فرهنگی در این کشور به نسبت روزهای گذشته تغییرات زیادی داشته است اما مردم این کشور هنوز سنت‌های فرهنگی زیادی را در جریان قرار داده‌اند.

فرهنگ غذاخوردن در کشور شیلی با دعا کردن آغاز می‌شود و پس از صرف غذا یک دقیقه سکوت برای سپاس‌گذاری صورت می‌گیرد البته که فرهنگ غذا خوردن در این کشور نشان می‌دهد عملکردهای فرهنگی مشخصی دنبال شده است. دولت سعی کرده است که شرایط فرهنگی درستی را مدنظر قرار دهد.

مورد بعدی فرهنگ زندگی به صورت حرفه‌ای است، در این کشور فرهنگ زندگی به صورت حرفه‌ای شرایط مشخصی دارد، یعنی مردم سعی می‌کنند روزی نیم ساعت ورزش کنند و همینطور به آرایش و بهداشت خود بپردازند.

مردم در این کشور سعی می‌کنند زندگی خود را در مسیر فرهنگی و بین‌المللی پیش‌بینی کنند، میزان پس‌انداز و خرید ملک در این کشور بر اساس عملکردهای دقیق سیاسی محسوب می‌شود البته که دولت سعی داشته است رفاه بهداشتی زیادی در کشور شیلی فراهم سازد.

 

پیشرفت در شیلی

پیشرفت در شیلی

پیشرفت کشور شیلی در زمینه آزمایشگاه‌های شیمی و مواد بوده است به طوری که آزمایش‌های شیمی در این کشور هر یک دارای مشخصاتی هستند که می‌تواند بهترین وضعیت را فراهم سازد، در این کشور هر یک از ازمایش‌ها دارای امکانات ویژه بسیار عالی هستند و البته که شرایط تحصیل به صورت دقیقی ارزیابی می‌شود.

پیشرفت این کشور در راستای فضای علمی به خصوص در تأسیس موسسه‌های بین‌المللی بسیار عالی اعلام شده است مشخص است که پیشرفت اقتصادی و علمی در این کشور جنبه‌های علمی دقیقی دارد. دولت سعی داشته است که فضای علمی را در بین دانشجویان بیشتر نماید

در این کشور فضای تفریحی به خصوص پارک‌های سرپوشیده تغییرات زیادی داشته است البته که فضای تفریحی به نوبه خود می‌تواند امتیاز اقتصادی بهتری داشته باشد دولت سعی داشته است مکان‌های سرپوشیده در کشور شیلی را به نسبت سال‌های گذشته بیشتر نماید.

پیشرفت در خصوص قیمت پزوی کشور شیلی نیز دیده می‌شود به طوری که تغییر نرخ پزوی کشور شیلی می‌تواند بر اساس وضعیت بازار و وضعیت تورم این کشور شدت و ضعف داشته باشد پیشرفت این کشور وضعیت مالیاتی را بهتر از دوره‌های قبلی کرده است و البته که درآمدهای شخصی در این کشور بر اساس میزان قیمت‌گذاری‌ها بررسی می‌شود. فضای اقتصادی در این کشور بسیار پر اهمیت است. و اصول اقتصادی نیز پیشرفته‌تر شده است.

 

 

قوانین عمومی در شیلی

قوانین عمومی در شیلی

در قوانین زندگی این کشور هرکسی که دارای بیش از دو فرزند است باید مالیات بیشتری پرداخت نماید.

دختران از یک سنی به بعد نباید به ازدواج فکر کنند!

مردم کشور شیلی قوانین شهری و روستایی را از هم جدا کرده‌اند و این موضوع از دید آنها اهمیت زیادی دارد.

زبان کشور شیلی زبانی عمیق با بافت قدیمی است و احترام به دستور زبان کشور شیلی بسیار مهم است.

حجاب کشور شیلی نیز شرایط مخصوص به خود را دارد و از کلاه گرد بر روی سر استفاده می‌شود.

 

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021