x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
مجمع‌ الجزایر قمر

مجمع‌ الجزایر قمر

مورونی پایتخت رسمی کشور کوموروس محسوب می­شود. این شهر دارای موقعیت دیدنی بسیار جذابی است به طور کلی بازدید از این منطقه اهمیت زیادی دارد و شما به واسطه موقعیتی که دارد می­توانید، موقعیت منطقه­ای خوبی را شکل دهید. این شهر بر اساس کرانه­های غرب یکه دارد بسیار جذاب است. از سوی دیگر فرودگاه بین المللی و مدارس مختلفی را شامل شده است داد و ستدهای مشخصی برای این بخش ارزیابی شده است . نفوذ و معماری برای بهبود این بخش ارزیابی شده است. موحلی یکی از مناطق دیدنی و جذاب کشور کوموروس محسوب می­شود، این منطقه بسیار فریب دهنده است، و به طور کلی رویکرد طبیعی و حیات وحشی بی­نظیری دارد. موقعیت این بخش بر اساس شرایط طبیعی دنبال می­شود. این موقعیت منطقه­ای رشد زیادی داشته است، در هر صورت موقعیت منطقه­ای برای این بخش ارزیابی دقیق­تری را شامل شده است. در این بخش نهنگ­ها و دلفین­های زیادی دیده می­شود. زیبایی غروب برای این بخش بسیار ارزشمند است موقعیت غروب آفتاب می­تواند قابل قبول به نظر برسد. فومبونی یک منطقه آرام و کوچک محسوب می­شود، و بزرگترین شهر در کشور کوموروس است. مشخص است که سیاست­های مخصوص برای این منطقه دنبال می­شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Comoros country عربی: جزر القمر
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: سواحیلی، فرانسوی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: فرانک کومورو معادل با 0.0022 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00269
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 57
 • پایتخت: مورونی
 • زبان های رسمی: عربی
 • جمعیت: بیش از 813,912 سال 2020
 • منطقه زمانی: (GMT+3)
 • دامنه اینترنتی: km.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 648.9 million USD

سفر به مجمع‌الجزایر قمر

کوموروس به عنوان یک کشور جزیره­ای فقیر شناخته شده است ، اقتصاد کوموروس به شدت وابسته به تولید محصولات کشاورزی است (این تولید کننده پیشرو جهان ylang-ylang است ، که در آروماتراپی مورد استفاده قرار می گیرد) و به شدت به کمک­های خارجی متکی است تا کمبودهای مکرر در تولید را جبران کند. در حالی که تراکم بالای جمعیت به طور عادی در حمل و نقل کالا و خدمات کمک می­کند ، درصد ساکنان آن در شهر پایین است. خوشه­های جمعیتی عمدتا مناطقی از تولید فشرده کشاورزی را احاطه می کنند. تحلیلگران می­ترسند که این رشد مداوم جمعیت روستایی ، با عدم افزایش بهره وری همزمان ، می­تواند پیش زمینه­ای برای بروز مشکلات زیست محیطی فاجعه بار باشد و مطمئناً بر سلامت کلی ساکنان تأثیر منفی خواهد گذاشت

سفر به مجمع‌الجزایر قمر

زندگی در مجمع‌الجزایر قمر

امتیاز آزادی اقتصادی کوموروس 53.7 است ، و اقتصاد آن را در رده چهاردهم آزاد در فهرست سال 2020 قرار داده است. امتیاز کلی آن با 1.7 امتیاز کاهش یافته است ، که با افت بزرگی در امتیازات برای آزادی تجارت کاهش یافته است. کوموروس­ها در بین 47 کشور در منطقه زیر صحرای آفریقا در رده 28 قرار دارند و نمره کلی آن دقیقاً زیر میانگین منطقه و بسیار پایین­تر از میانگین جهان است.

این دومین سال پیاپی است که امتیاز کوموروس از کل زمان خود در سال 2018 کاهش یافته است. امتیاز دهی برای این کشور از سال 2009 آغاز شد و در سال­های اولیه ، کوموروس افزایش مداوم را ثبت کرد تا اینکه سرانجام اقتصاد در سال 2014 از کشورهای سرکوب شده بیرون آمد. رشد تولید ناخالص داخلی طی پنج سال گذشته به طور کلی با عملکرد نسبتاً قوی در شاخص دنبال شده است. چهار جزیره مجمع الجزایر کوموروس نتیجه فعالیت شدید، آتشفشانی به دلیل حرکات تکتونیکی است.

زندگی در مجمع‌الجزایر قمر

مهاجرت به مجمع‌الجزایر قمر

با وجود امتیازات مالیاتی و مزایایی که دولت ارائه داده است ، ورودهای مستقیم خارجی به کوموروس همچنان حاشیه­ای باقی مانده است ، که با قاطعیت سعی در بهبود فضای کسب و کار و ثبات نهادی دارد. این ورودها در سال 2018 تنها 8 میلیون دلار (گزارش سرمایه گذاری جهانی UNCTAD) که مطابق با روندهای تاریخی است اما بسیار پایین­تر از اوج استثنایی ثبت شده در سال 2011 (23 میلیون دلار) است. سهام FDI با وجود افزایش در سال 2018 همچنان پایین است. در آماری که به دست ما رسیده است بیشترین گروهی که کوموروس را برای مهاجرت انتخاب کرده­اند قصد دارند. از این کشور به عنوان پل استفاده نمایند، موقعیت منطقه­ای برای کوموروس به شکلی است که اگر قرار باشد شما به واسطه اقتصادی که دارید وارد آن شوید به سادگی در صدد خواهید بود ،که سرمایه شما به سود تبدیل می­شود. در رویکرد سرمایه گذاری برای کوموروس بهتر است. موقعیت اقتصادی این منطقه بررسی شده باشد. این رقم 122 میلیون دلار یا 16.5٪ تولید ناخالص داخلی تخمین زده می­شود. بخش­های کشاورزی و ماهیگیری بیشتر سرمایه­گذاری­های خارجی را دریافت می­کنند.

مهاجرت به مجمع‌الجزایر قمر

تحصیل در مجمع‌الجزایر قمر

کارشناسی ارشد در کوموروس دارای اهمیت زیادی است ، همچنین به عنوان چرخه دوم در منطقه کوموروس شناخته می­شود. اصطلاح "سطح فارغ التحصیل" را نیز می­توان استفاده کرد. دانشگاه­های کوموروس طیف گسترده­ای از برنامه­های بین المللی کارشناسی ارشد را ارائه می­دهند. که زبان تدریس آنها انگلیسی است. این برنامه­ها هم برای دانشجویان کوموروسی و هم بین المللی که لیسانس خود را کسب کرده­اند (معادل یک نامزد کوموروسی) باز است. دانشجویان کوموروس نیاز به حداقل شرایط لازم در زمینه مهارت انگلیسی در دانشگاه اورگان برای پذیرش دارند . اگر حداقل  شرایط لازم برای مهارت­های انگلیسی را  برآورده نکنید ، ممکن است برای پذیرش مشروط اقدام کنید . 

تحصیل در مجمع‌الجزایر قمر