x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
دومینیکا

دومینیکا

کشور دومینیکا یک جزیره بسیار زیبا است که در حوزه کارائیب قرار دارد. این جزیره در بین گردشگران و ماجراجویان بسیار شهرت دارد. لقب بهشت استوایی به دومینیکا داده شده است و البته یک مرکز اقتصادی بسیار قدرتمند نیز شناخته شده است.کشور دومینیکا یک جزیره بسیار زیبا است که بخشی از منطقه آنتیل را تشکیل می‌دهد. این کشور از بخش جنوبی با گوادلوپ و همینطور از بخش شمال با مارتینیک همسایه است. طبق آمار سرشماری‌های موجود این جزیره مساحت 750 کیلومتری دارد. مردم دومینیکا به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و از نظر زمانی دومینیکا 4 ساعت از تهران عقب تر است. پایتخت دومینیکا شهر زیبای روسو است. این شهر در اطراف دریاچه کارائیب قرار دارد و دنیایی از زیبایی و رنگ را در خود جای داده است. این شهر برای گردشگری بسیار عالی است و جذابیت‌های ویژه‌ای دارد. به طور کلی این شهر دارای دنیای مدرن و جذابی است. لاوگا از دیگر شهرهای کشور دومینیکا است که برای مسافرانی که به قصد کار وارد دومینیکا شده‌اند بسیار مناسب است. در این شهر شرکت‌های کاری زیادی وجود دارد، همینطور فضای کاری موجود در این شهر به قدری خوب است که برای گردشگری نیز گزینه خوبی است. شرکت‌های ایرانی زیادی در دومینیکا فعالیت می‌کنند اینطور که مشخص است برخی از شرکت‌های ایرانی در کشور دومینیکا در زمینه مواد غذایی فعالیت می‌کنند و گردش مالی که در این زمینه دیده می‌شود بسیار زیاد است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Dominica عربی:دومينيكا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: دومینیکایی، فرانسه
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار شرقی کارائیب دومینیکا معادل هر دلار شرقی کارائیب دومینیکا 0.37 دلار آمریکا است.
 • پیش شماره تلفن: 001-767
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 132
 • پایتخت: روسو
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 73.925 میلیون در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT-4) UTC-4
 • دامنه اینترنتی: .dm
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 7,609.61 USD دلار آمریکا

سفر به دومینیکا

آب و هوای کشور دومینیکا گرمسیری است و حجم وسیعی از جنگل‌ها در این کشور سبب می‌شود که تابستان های بسیار گرمی در پیش باشد. مشخص است که بازدید از بخش های مختلف کشور دومینیکا در فصل تابستان می‌تواند به چندین ممکن بررسی شود. در کشور دومینیکا جریان های آب و هوایی خاصی دیده می‌شود. تابستان‌های این کشور طوفانی هستند و البته که شرایط آب و هوایی مشخصی دارند، طوفان خاک در تابستان از تغییر جو محسوب می‌شود که گاهی نگران کننده خواهد بود. توریسم مذهبی در کشور دومینیکا شرایط مخصوصی دارد، در توریسم مذهبی به این کشور همه افرادی که قصد دارند شرکت نمایند باید اقدام به خرید بلیط دومینیکا داشته باشند. یک منطقه قدیمی و دور در کشور دومینیکا دیده می‌شود که برای توریسم مذهبی استفاده شده و البته که فضای دیدنی بسیار جذابی دارد این منطقه دارای دو ساختمان است که ساختمان اول به صورت کلیسا بوده و مکان عبادت و سوگواری محسوب می‌شود و یک ساختمان دیگر نیز دارای فضا برای سفرهای تفریحی بوده و گروه‌های گردشگری را به خود جلب می‌کند. نمایشگاه گل های طبیعی در جزیره بهشت کشور دومینیکا صورت می‌گیرد و کودکان علاقه زیادی به بخش قایق موتوری این بخش دارند.

سفر به دومینیکا

زندگی در دومینیکا

کشور دومینیکا یک جزیره بسیار زیبا در دریای کارائیب است که به طور کلی با گوادلوپ و همینطور مارتینیک همسایه است. مساحت این کشور در حدود 750 کیلومتر مربع ارزیابی شده است و بر اساس سرشماری های صورت گرفته جمعیتی بیش از 73 هزار نفر دارد.

زبان رسمی مردم این کشور انگلیسی است، واحد پول این کشور دلار کارائیب شرقی است. این کشور در حدود 4 ساعت  از تهران عقب تر است. آب و هوای دومینیکا گرمسیری است و اغلب زمانها گرم است اما گاه دیده می شود که در تابستان طوفان شدیدی رخ می دهد. کارگران در کشور دومینیکا در صورتی که از قراردادهای کاری استفاده نمانید باید بتوانند از میزان هر ساعت. 4.05 دلار دریافتی داشته باشند. افرادی که در کشور دومینیکا مشغول به طبابت هستند می‌توانند درآمدی بیش از 6.440 xcd داشته باشند. میزان درآمدزایی در کشور دومینیکا در سال های اخیر به طور کلی بر اساس رویکردهای دقیقی ارزیابی می‌شود. پرستاران متخصص در کشور دومینیکا نیز از نظر درآمدزایی در وضعیت خوبی قرار دارند به طوری که یک پرستار متخصص در این کشور در حدود 2.090xcd درآمد دارد.

زندگی در دومینیکا

مهاجرت به دومینیکا

شهر روسو یکی از مهمترین شهرهای کشور دومینیکا است و به طور کلی پایتخت و بزرگترین شهر این کشور محسوب می‌شود که در اطراف دریاچه کارائیب قرار دارد. این شهر به طور کلی دارای فضای گردشگری عالی بوده و برای تحصیل و کار نیز گزینه خوبی است بیشترین میزان مهاجرپذیری در این شهر صورت می‌گیرد. به طور کلی اقامت و تابعیت کشور دومینیکا نیز روز به روز پیشرفته تر می‌شود. یکی از مهمترین مسائلی که برای مهاجرت به کشور دومینیکا دیده می‌شود اقامت و پاسپورت است که می‌بایست به طور دقیق ارزیابی شده است. شما باید فرم مربوطه را تکمیل کنید. افرادی که مهاجرت به کشور دومینیکا را انتخاب کرده‌اند باید پاسپورت معتبر داشته باشند و نیاز به 2 سری کپی از تمام صفحات آنها است. اولین اصلی که برای سرمایه گذاری در دومینیکا نیاز است عدم وجود سابقه کیفری است. یعنی در برنامه شهروندی این کشور نوشته شده است که اگر شما دارای هر نوع تز اقتصادی قوی باشید و یا فضای کاری دقیق و اصولی داشته باشید در صورتی که سابقه کیفری و سوء پیشینیه داشته باشید اجازه سرمایه گذاری به شما داده نمی‌شود.

مهاجرت به دومینیکا

تحصیل در دومینیکا

آنچه در تنظیم مقالات علمی در کشور دومینیکا تأثیر زیاد دارد ضریب تأثیر موضوعی است، به این معنی که کنفرانس های مورد نظر هر سال بر روی برخی از موضوعات رتبه بالاتری را وارد میدان‌های تحقیقاتی می‌کنند به این ترتیب چاپ مقالات علمی به شکل درست تری رویت می‌شود و جامعه های سازمانی نیز برخی از موضوعات را به طور روتین ارزیابی می‌کنند. در تنظیم مقالات در کشور دومینیکا نیاز است که مطالعات به شکل کاربردی صورت بگیرد و موضوعی انتخاب شود که ضریب تأثیر بالاتری دارد به این ترتیب دولت می‌تواند پشتیبانی مالی بهتری را شکل دهد در نظر داشته باشید که در کشور دومینیکا برای چاپ مقالات تحقیقات میدانی یا توصیفی جنبه های خاصی دارد . کسانی که قصد دارند ورود به رشته های مهندسی عمران، شهرسازی و همینطور رشته‌های وابسته به توسعه شهری داشته باشند می بایست در آزمون‌های ورودی به بهترین شکل ممکن عمل کنند مشخص است که این سری از رشته‌های تحصیلی در کشور دومینیکا می‌تواند عملکردهای دقیق و درستی داشته باشد.

تحصیل در دومینیکا

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها