x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
گویان فرانسه

گویان فرانسه

اقتصاد گویان فرانسه از طریق یارانه­ها و واردات به اقتصاد بسیار بزرگ فرانسه نزدیک است. علاوه بر مرکز فضایی فرانسه در کورو (که 25٪ تولید ناخالص داخلی را تشکیل می­دهد) ، ماهیگیری و جنگل­داری مهم­ترین فعالیت های اقتصادی هستند. جنگل­ها 90 درصد کشور را در بر می­گیرند. ذخایر بزرگ چوب­های گرمسیری، که به طور کامل مورد بهره­برداری قرار نمی­گیرند.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Guaina french عربی: جوياني فرنسي
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: سیاست بین¬الملل
 • زبان های رایج: فرانسوی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: یورو
 • پیش شماره تلفن: 00590
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 165
 • پایتخت: کاین
 • زبان های رسمی: کریول گویان
 • جمعیت: 298,682 در سال 2020 تخمین زده شد
 • منطقه زمانی: (GMT-3)
 • دامنه اینترنتی: gu.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 3965.97 USD

سفر به گویان فرانسه

سفر زمینی با ماشین به صورتی که شخص بتواند با هزینه ارزان مناطق مختلف گویان فرانسه را مشاهده نماید فراهم شده است. رانندگی در این کشور در موقعیت مشخص دنبال می­شود و البته که شرایط اجاره ماشین نیز فراهم شده است. هنگام رزرو ماشین شخص باید بتواند از نظر هزینه و امکانات شرایط را بررسی کند.

 مسیرهای پیاده روی در گویان فرانسه به شکلی است که شخص بتواند به واسطه موقعیت دقیق منطقه­ای شرایطی را در نظر بگیرد. در گوشه شمال غربی گویان فرانسه ، Plage les Hattes at Awala - Yalimapo  مهم­ترین سایت لانه سازی منفرد جهان برای لاک پشت­های غول پیکر چرمی است. در طول فصل از آوریل تا ژوئیه ، بیش از 80 لاکپشت چرمی در یک شب تنها در ساحل مشرف هستند. تخم­های آن­ها بین ماه­های جولای و سپتامبر انجام می­شود. این ساحل نیز یک مکان مهم لانه سازی لاک پشت­های سبز و همچنین لاک پشت­های زیتون ریدلی و شاهین کوهی است.

سفر به گویان فرانسه

زندگی در گویان فرانسه

اقتصاد گویان فرانسه از طریق یارانه­ها و واردات از نزدیک با اقتصاد فرانسه گره خورده است علاوه بر مرکز فضایی فرانسه در کورو ، ماهیگیری و جنگل­داری مهم­ترین فعالیت­های اقتصادی هستند. ذخایر بزرگ چوب­های گرمسیری، که به طور کامل مورد بهره­برداری قرار نمی­گیرند، از صنعت در حال توسعه که کارخانه­های اره­ای برای صادرات را فراهم می­کند، پشتیبانی می­کنند. کشت محصولات زراعی به منطقه ساحلی محدود می­شود، جایی که جمعیت عمدتاً متمرکز است. برنج عمده ترین محصولات زراعی است. گویان فرانسه به شدت وابسته به واردات مواد غذایی و انرژی است. بیکاری به ویژه در میان کارگران جوان یک مشکل جدی است.

زندگی در گویان فرانسه

مهاجرت به گویان فرانسه

گویان فرانسه یک مستعمره فرانسه است که در سواحل آتلانتیک شمالی آمریکای جنوبی واقع شده است. این کشور از شرق با جنوب با برزیل و از سورینام با غرب هم مرز است. این کشور با داشتن یک چهارم میلیون نفر جمعیت بزرگترین مستعمره فرانسه و به عنوان "منطقه­ای در خارج از کشور" از نظر فنی در داخل اتحادیه اروپا قرار دارد و ارز رسمی آن یورو است اما در آمریکای جنوبی است. هر سال یک دانش آموز یا حدوداً در خارج از کشور در گویانای فرانسه تحصیل می­کند. گویان در آستانه ثروت غیرقابل تصور نفت است .

مهاجرت به گویان فرانسه

تحصیل در گویان فرانسه

دانشگاه گویان علاوه بر تمهیدات مالی موجود برای ارتقاء تحرک دانشجویی، کمک­های جدیدی برای تحرک در خارج از کشور را نیز ایجاد کرده است که برای دانشجویان دارای تعالی دانشگاهی در نظر گرفته شده است. هدف از این کمک­های مالی حمایت از تاسیس و تثبیت شبکه مشارکت، به ویژه با کشورهای همکار MU که واجد شرایط برنامه­های تحرک موجود هستند. رسالت اصلی دانشکده دکتری حمایت از دانشجویان دکترا در پروژه حرفه­ای آن­ها است. این یک فرهنگ چند رشته­ای را در چارچوب یک پروژه علمی منسجم برای آن­ها به ارمغان می­آورد.

تحصیل در گویان فرانسه