کشور غنا

کشور غنا در بخش غربی قاره آفریقا قرار دارد که بیش از 98 درصد از مردم این کشور سیاه پوست هستند و از دین مسیحیت پیروی می‌کنند. این کشور آفریقایی دقیقاً در کناره اقیانوس اطلس قرار دارد و البته که در همسایگی کشورهای ساحل عاج در بخش غربی قرار گرفته است. بورکینافاسو یکی از کشورهای همسایه در شمال غنا است و به طور کلی از نظر آب و هوایی غنا یک کشور نیمه کوهستانی است. این نواحی مرتفع در مرکز و خاور قرار دارد. جلگه‌های این کشور در نواحی جنوبی و پیرامون رود ولتا قرار دارد و شاخه‌های آن به صورت دوره‌ای ارزیابی می‌شود. در غنا دو فصل مرطوب و خشک دیده می‌شود. نرخ مالیات درآمد شرکتی در کشور غنا به ارزش 32.5 درصد است و البته این نرخ در سال های گذشته به میزان ثابت 25 درصد دیده شده است و تغییری نداشته است. البته که نرخ مالیات بر فروش در کشور غنا نیز در ابتدا 12.00 درصد بوده که امروز به 15.00 درصد رسیده است و سیستم مالیاتی در این کشور به صورتی است که شامل شرایط دقیقی است.

کشور غنا در بخش غربی قاره آفریقا قرار دارد که بیش از 98 درصد از مردم این کشور سیاه پوست هستند و از دین مسیحیت پیروی می‌کنند. این کشور آفریقایی دقیقاً در کناره اقیانوس اطلس قرار دارد و البته که در همسایگی کشورهای ساحل عاج در بخش غربی قرار گرفته است. بورکینافاسو یکی از کشورهای همسایه در شمال غنا است و به طور کلی از نظر آب و هوایی غنا یک کشور نیمه کوهستانی است. این نواحی مرتفع در مرکز و خاور قرار دارد. جلگه‌های این کشور در نواحی جنوبی و پیرامون رود ولتا قرار دارد و شاخه‌های آن به صورت دوره‌ای ارزیابی می‌شود.

مقدمه

در غنا دو فصل مرطوب و خشک دیده می‌شود. نرخ مالیات درآمد شرکتی در کشور غنا به ارزش 32.5 درصد است و البته این نرخ در سال های گذشته به میزان ثابت 25 درصد دیده شده است و تغییری نداشته است. البته که نرخ مالیات بر فروش در کشور غنا نیز در ابتدا 12.00 درصد بوده که امروز به 15.00 درصد رسیده است و سیستم مالیاتی در این کشور به صورتی است که شامل شرایط دقیقی است.

در هر صورت وضعیت مالیات شرکتی در غنا بر اساس تقویم اقتصادی بهتر شده است. محصولات وارداتی کشور غنا بیشتر شامل کالاها و تجهیزات اساسی و همینطور نفت و مواد غذایی است. مشخص است که محصولات وارداتی از کشور چین به غنا بیشتر در زمینه قطعات خودرو بوده که با روال تجاری بسیار قدرتمندی روبرو شده است در روال محصولات وارداتی کشور غنا روند اقتصادی می‌تواند سود مشخصی داشته باشد این کشور توانسته از بهترین شرایط اقتصادی در زمینه واردات و صادرات برخوردار شود البته که مسیر وارداتی غنا در دوره‌های زمانی مختلف ارزیابی شده است.

وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در کشور غنا به میزان 7.40 درصد است. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در غنا نیز به میزان 25 درصد است. تولید ناخالص داخلی در غنا نیز به میزان 65.56 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است. به طور کلی وضعیت تولید ناخالص داخلی به قیمت‌های ثابت به میزان 13 درصد رشد داشته است.

ریتم تشکیل سرمایه ثابت ناخالص در کشور غنا نیز رشد 42 درصد رشد داشته است. وضعیت ppp تولید ناخالص داخلی سرانه در کشور غنا به میزان 42 درصدی است. کشور غنا یک کشور امن است و به نسبت سایر کشورهای آفریقایی وضعیت پایدارتر دارد و همینطور که مشخص است میزان جرم و جنایت در این کشور کمتر دیده می‌شود تنها نگرانی در زندگی در غنا این است که بیماری مالاریا هنوز در این کشور دیده می‌شود. غنا دارای رستوران‌هایی با استاندارد سلامت اروپا بوده اما شرایط این رستوران‌ها گرانتر از بقیه مکان‌ها اعلام شده است. غذاهای خیابانی این کشور بسیار خوش‌طعم هستند.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی غنا

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی غنا

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور غنا به ارزش 65.56 میلیارد دلار ارزیابی شده است به طوری که این روند اقتصادی به نسبت سال‌های گذشته بهتر شده است. در حدود 11 میلیون و 300 هزار نفر در غنا نیروی کار وجود دارد. وضعیت نرخ بیکاری در کشور غنا در حدود 11 درصد اعلام شده است و البته که رتبه تولید ناخالص داخلی نیز بر روی روند بیکاری در این کشور تأثیر دارد. در حدود 5 درصد از مردم این کشور زیر خط فقر هستند البته که نرخ تورم در غنا به میزان 9.4 درصد بوده که امروز به حد 63.1 درصد رسیده است. مشخص است که وضعیت اقتصاد و منابع مالی در کشور غنا در دوره های زمانی مختلف ارزیابی شده است. البته که مسیر ارزیابی دقیق در زمینه های اقتصادی بیش از 75 درصد است.

محصولات صادراتی کشور غنا بیشتر شامل طلا و کاکائو است که به کشور هلند صورت می‌گیرد. صادرات تن ماهی از این کشور به آمریکا و اسپانیا بوده و همینطور صادرات آلومینیوم از کشور غنا به کشور فرانسه صورت می‌گیرد. سنگ منگنز در کشور غنا به طور کلی شامل ارزش‌گذاری‌های دقیق بوده است و به کشور فرانسه صادر می‌شود. بیشترین صادرات کشور غنا به کشور انگلیس است و البته که مسیر صادراتی کشور غنا به صورت چشمگیری ارزیابی می‌شود. قیمت سدی کشور غنا ارزان شد.

محصولات وارداتی غنا بیشتر شامل کالاها و تجهیزات اساسی و همینطور نفت و مواد غذایی است. مشخص است که محصولات وارداتی از کشور چین به غنا بیشتر در زمینه قطعات خودرو بوده که با روال تجاری بسیار قدرتمندی روبرو شده است در روال محصولات وارداتی کشور غنا روند اقتصادی می‌تواند سود مشخصی داشته باشد این کشور توانسته از بهترین شرایط اقتصادی در زمینه واردات و صادرات برخوردار شود البته که مسیر وارداتی غنا در دوره‌های زمانی مختلف ارزیابی شده است.

مواد غذایی در غنا به طور کلی با کمبود روبرو است و بیشترین میزان واردات را در بر می‌گیرد البته که شاخص‌های غذایی در این کشور در طول زمان تغییرات زیادی دارد. محصولات وارداتی از سایر کشورها به کشور نیجریه نیز دیده می‌شود. مشخص است که اقتصاد و منابع مالی در غنا بر اساس ریتم‌های اقتصادی ارزیابی می‌شود. الماس و همینطور گیاهان زیادی در غنا دیده می شود که جنبه‌های اقتصادی دقیقی دارد. البته که رویکردهای اقتصادی در غنا در سال‌های اخیر رشد خوبی داشته است و دولت سعی به بهبود وضعیت موجود دارد اما هنوز هم ریتم‌های اقتصادی غنا نیاز به بهبود دارد. نرخ سدی کشور غنا ارزانتر از قبل است.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های غنا

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های غنا

وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در کشور غنا به میزان 7.40 درصد است. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور غنا نیز به میزان 25 درصد است. تولید ناخالص داخلی در کشور غنا نیز به میزان 65.56 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است. به طور کلی وضعیت تولید ناخالص داخلی به قیمت‌های ثابت به میزان 13 درصد رشد داشته است. ریتم تشکیل سرمایه ثابت ناخالص در کشور غنا نیز رشد 42 درصد رشد داشته است. وضعیت ppp تولید ناخالص داخلی سرانه در غنا به میزان 42 درصدی است. وضعیت تولید ناخالص داخلی از کشاورزی در غنا نیز رشد 87 درصدی داشته است. تولید ناخالص داخلی از ساخت و ساز در غنا رشد 35 درصدی داشته است. وضعیت تولید ناخالص داخلی از ساخت در غنا نیز به میزان 48 درصد بیشتر شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی از معادن در غنا به رشد 69 درصدی رسیده است. اینطور که مشخص است تولید ناخالص داخلی از خدمات در کشور غنا به میزان 15 درصد بیشتر شده است. تولید ناخالص داخلی از حمل و نقل عمومی در غنا رشد 36 درصدی داشته است. وضعیت تولید ناخالص داخلی از خدمات رفاهی در غنا به طور کلی 27 درصد بیشتر شده است. پرچم کشور غنا در رتبه این کشور تأثیر دارد.

وضعیت شاخص اقتصادی مقدم در غنا نیز 13.40 درصد است البته که رتبه‌های رقابتی در این کشور به ارزش 119.00 دیده می‌شود مشخص است که روتین‌های شاخص فساد مالی در غنا به میزان 48.00 امتیاز است و سبب شده است که رتبه‌های فساد مالی به 81.00 برسد. آسانی کسب و کار در کشور غنا به ارزش 120.00 دیده می‌شود. مشخص است که شاخص‌های اقتصادی می‌تواند هم وضعیت تجاری خوبی فراهم سازد و هم ریتم اقتصادی درستی را ایجاد کند. در هر صورت تجارت اقتصادی در غنا به میزان درستی دیده می‌شود و دولت سعی به بهبود این وضعیت دارند. در هر صورت رتبه کشور غنا در زمینه‌های بهداشت و درمان به بهترین شکل ارزیابی شده است. البته که در این کشور ایده‌های کسب و کار بهتر از سال‌های گذشته بوده و دولت سعی کرده است که در ایجاد کارآفرینی امتیاز خوبی داشته باشد. در این کشور ساختار اصولی در زمینه‌های جهانی به شکل دقیق دیده می‌شود و سیستم خوبی مشخص شده است.

موازنه تجاری در کشور غنا به رشد 50 درصدی رسیده است و وضعیت حساب جاری در این کشور به میزان 32 درصد بیشتر دیده می‌شود. وضعیت حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در غنا وضعیت 0.10 درصدی داشته است. اینطور که مشخص است سیستم واردات و صادرات در کشور غنا به میزان 17 و 14 درصد رشد داشته است. گردش سرمایه در کشور غنا نیز رشد 28 داشته است. ذخایر طلا در کشور غنا نیز به میزان 8.70 تن دیده می‌شود وضعیت شاخص تروریسم در غنا نیز 1.38 درصد است. تولید نفت خام در غنا نیز به ارزش 195.00 bbl است. البته که ریتم بدهی‌های خارجی در غنا نیز رشد 20 درصدی داشته است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی غنا

نوع حکومت و ساختار سیاسی غنا

بر اساس قانون اساسی فعلی که در کشور غنا دیده می‌شود قدرت در کشور غنا بین رئیس جمهور، مجلس و کابینه و همینطور شورای نمایندگان تقسیم شده است. این قانون در سال 1992 تأسیس شد و تا به امروز مورد حمایت دولت قرار گرفته است. در کشور غنا سازمان ملل متحد، شورای امنیت، جنبش عدم تعهد و همینطور کنفرانس بین‌المللی خلع سلاح نیز دیده می‌شود. رئیس جمهور و همینطور معاون رئیس جمهور به صورت همزمان با رأی مردم انتخاب شده و به مدت مشخص 4 ساله حکومت می‌کنند. رئیس جمهور اعضای هیأت دولت را برای تأیید نهایی به مجلس معرفی می‌کنند. به طور کلی مجلس در این کشور دارای 230 کرسی است و توسط رأی مردم برای دوره‌های 4 ساله ارزیابی می‌شود. ساختار سیاسی کشور غنا در دوره‌های زمانی مختلف با تغییراتی همراه بوده است اما در مجموع روال سیاسی در این کشور مشخص و ارزشمند است.

پایتخت و 9 شهر بزرگ غنا

پایتخت و 9 شهر بزرگ غنا

 شهر آکرا مرکز استان آکرای بزرگ است و پایتخت غنا محسوب می‌شود، این شهر بیشترین جمعیت را در خود جای داده است به طور کلی این شهر دارای رتبه‌های مشخصی بوده و اغلب در زمان‌های متعددی ارزیابی می‌شود. این شهر در زمینه تحصیلی رشد 13 درصدی داشته است.

 

شهر کوماسی که مرکز استان آشانتی است یکی از بهترین شهرهای غنا است. این شهر پس از شهر آکرا دومین شهر از نظر جمعیت محسوب می‌شود وضعیت شهرنشینی در این شهر به طور صنعتی دیده می‌شود در هر صورت رتبه‌های شهری در این منطقه رشد زیادی داشته است.

شهر سکوندی یکی از شهرهای تاریخی غنا است که به طور کلی بافت شهر بسیار قدیمی بوده و هر بخش آن دارای ریتم‌های ساخت و ساز قدیمی است و بازسازی به ندرت در این شهر دیده می‌شود، تاریخ‌دانان پیشرفت زیادی در این شهر داشته‌اند و فعالیت‌های پژوهشی بسیار زیادی صورت گرفته است.

تاماله یک شهر عجیب در غنا است که وسعت زیادی دارد اما مردم شهر بسیار کم با هم صحبت می‌کنند و هرکس زندگی خصوصی خود را دارد این شهر به طور کلی دارای فضای دیدنی زیادی بوده و در لیست شهرهای بسیار عالی در غنا قرار دارد.

شهر سونیانی یک شهر خوب در غنا است که در برونگ آهافو قرار دارد و کم جمعیت‌ترین شهر در غنا است اما رشد اقتصادی در این شهر به نسبت سایر شهرها بسیار واضح‌تر و مشخص تر دیده می‌شود این شهر امتیاز بیشتری به نسبت سایر مکان‌های غنا دارد.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در غنا

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در غنا

وضعیت نرخ مالیات شرکتی در کشور غنا به ارزش 32.50 درصد دیده می‌شود این نرخ در سال‌های گذشته به میزان 25 درصد بوده است اما با توجه به گردش سرمایه وسیعی که در کشور غنا رویت شده است وضعیت نرخ مالیات شرکتی بیشتر از 7 درصد رشد داشته است دولت در این زمینه دخالتی نداشته و شرکت‌های خصوصی در کشور غنا سعی کرده‌اند که وضعیت مالیاتی کشور غنا را تغییر دهند. در هر صورت وضعیت مالیاتی در کشور غنا به میزانی است که می‌تواند اصول ویژه‌ای را فراهم سازد.

نرخ مالیات درآمد شرکتی در کشور غنا به ارزش 25.00 درصد است و البته این نرخ در سال‌های گذشته به میزان ثابت 25 درصد دیده شده است و تغییری نداشته است. البته که نرخ مالیات بر فروش در کشور غنا نیز در ابتدا 12.00 درصد بوده که امروز به 15.00 درصد رسیده است و سیستم مالیاتی در این کشور به صورتی است که شامل شرایط دقیقی است. در هر صورت وضعیت مالیات شرکتی در کشور غنا بر اساس تقویم اقتصادی بهتر شده است.

بیشتر روال‌های ثبت شرکت در کشور غنا در زمینه‌های مشخصی ارزیابی شده‌اند البته که دولت سعی داشته است نرخ مالیاتی در این زمینه را بیشتر از 4 درصد افزایش ندهد اما برخی از شرکت‌های خصوصی این وضعیت را نامنصفانه دانسته‌اند. شرکت‌هایی که در زمینه خدماتی در کشور غنا دیده می‌شود هر یک دارای شرایط دقیقی هستند که اجازه می‌دهد به سادگی اصول و شرایط مشخص فراهم شود. وضعیت نمودار و تقویم اقتصادی در بخش مالیات به رشد 23 درصدی رسیده است.

البته که داده‌های تاریخی برای 22 سال گذشته نشان می‌دهد که نرخ مالیاتی در این کشور به میزان مشخص دنبال شده است. نرخ مالیات بر فروش در کشور غنا به ارزش‌های دقیق و درستی بوده و البته که اصول و شرایط اقتصادی در کشور غنا به میزان گسترده‌ای ارزیابی می شود. وضعیت نرخ مالیاتی در این کشور آمار صحیحی را مدنظر قرار داده است و دولت در این زمینه بسیار دقیق ظاهر شده است.

عجایب غنا

عجایب غنا

 Kakum National Park

پارک ملی کاکوم یکی از پارک‌های جنگلی بارانی در غنا است و دیدنی‌های زیادی در این بخش دیده می‌شود. این پارک دارای بیش از 300 گونه پرنده و 600 نوع پروانه و فیل و میمون است. به طور کلی جذابیت‌های اصلی این منطقه بسیار زیاد بوده و برای پیاده‌روی بسیار ایده‌آل است. در این پارک به طور کلی درخت‌های معلق زیادی دیده می‌شود و پیاده‌روی بر روی پل‌های چوبی در این پارک یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهای دنیا خواهد بود. این منطقه چشم‌اندازی بسیار زیبا دارد اما کمی ترسناک است.

Mole National Park

پارک ملی مول بزرگترین پارک ملی غنا محسوب می‌شود و مساحت آن 4577 کیلومتر مربع اعلام شده است و مشهور به بزرگترین سرزمین غنا است. در این منطقه پستانداران و پرندگان زیادی دیده می‌شود و به طور کلی در لیست پارک‌های جذاب قرار دارد. در این منطقه در حدود 742 گونه از گیاهان و درختان دیده می‌شود و بیش از 20 گونه نادر در این منطقه دیده می‌شود. به طور کلی 33 گونه از خزندگان نیز در این منطقه دیده می‌شود.

Larabanga Mosque

مسجد لارابنگا یکی از مساجد قدیمی در غنا است و پروژه‌های داستانی زیادی را در بر گرفته است، این منطقه به طور کلی پر از گل و گیاه بوده و البته در سال‌های اخیر تا حد زیادی بازسازی شده است اما یکی از مناطق عجیب و دیدنی در غنا است که در دوره‌های قبل مورد عبادت و راز و نیاز قرار گرفته است.

National Museum of Ghana

موزه ملی غنا یکی از مناطق بسیار دیدنی و جذاب است و از سه مجموعه اصلی باستان شناسی و قوم نگاری و هنر تشکیل شده است. در این منطقه به طور کلی فضای جذاب و سرگرم کننده‌ای دیده می شود. اشیا باستانی این منطقه بسیار عالی و بی‌نظیر است در این موزه اشیای قدیمی و پارچه‌های باستانی و به طور کلی آثار بسیار عجیبی دیده می‌شود. چهره های چوبی در این منطقه به طور کلی دارای فضای سرگرم کننده است. به طور کلی در این منطقه نمایشگاه‌های موقت زیادی دیده می‌شود و البته که اصول ارزشمند ملی در غنا رشد خوبی داشته است.

Aburi Botanical Gardens

باغ گیاه شناسی آبوری در 30 کیلومتری شمال شهر آکرا قرار دارد و بر روی یک تپه زیبا قرار دارد. این باغ به طور کلی برای بازدید عموم از ساعت 8:30 صبح الی 5 بعدازظهر دیده می‌شود.در این منطقه فضای دوچرخه سواری زیادی دیده می‌شود و از امنیت خوبی برخوردار است این باغ دارای ریتم گردشگری خوبی است و منطقه‌ای خوش آب و هوا محسوب می‌شود.

Nzulezo

در کشور یک روستای بر روی آب به نام زولزو دیده می‌شود که بر روی دریاچه‌های تاندانه قرار دارد. این روستای زیبا زیستگاه انواع حیوانات است و به طور کلی قدمت زیادی دارد جمعیت این روستا 600 نفر است و به طور کلی برای بازدید رسمی گزینه خوبی محسوب می‌شود.

خلاصه تاریخ غنا

خلاصه تاریخ غنا

سرزمین غنا در ابتدا در اختیار ممالک مستقل سیاه پوست بوده است، سپس پرتغالی‌ها در سده 15 این ممالک را از هم می‌پاشند و این روند سبب می‌شود که تجارت برده و طلا رونق جدی داشته باشد. این کشور در دوره استعمار مشهور به ساحل طلا بود. پس از پرتغالی‌ها گروهی از بریتانیایی‌ها دست‌اندازی‌های مشخصی را فراهم ساختند و به طور کلی در این رویکرد ستیز‌های طولانی تحت حمایت صورت گرفت البته که روند استقلال طلبانه در این کشور در طول تاریخ تغییرات زیادی داشته است مشخص است که تاریخ غنا تحت تأثیر شرایط زیادی قرار گرفت. در شهرهای کشور غنا تاریخ زیاد دیده شده است.

خلاصه ای از جغرافیای غنا

خلاصه ای از جغرافیای غنا

کشور غنا در بخش غربی قاره آفریقا قرار دارد که بیش از 98 درصد از مردم این کشور سیاه پوست هستند و از دین مسیحیت پیروی می‌کنند. این کشور آفریقایی دقیقاً در کناره اقیانوس اطلس قرار دارد و البته که در همسایگی کشورهای ساحل عاج در بخش غربی قرار گرفته است. بورکینافاسو یکی از کشورهای همسایه در شمال غنا است و به طور کلی از نظر آب و هوایی غنا یک کشور نیمه کوهستانی است. این نواحی مرتفع در مرکز و خاور قرار دارد. جلگه‌های این کشور در نواحی جنوبی و پیرامون رود ولتا قرار دارد و شاخه‌های آن به صورت دوره‌ای ارزیابی می‌شود. در غنا دو فصل مرطوب و خشک دیده می‌شود  شمال غنا دارای فصل‌های بارانی زیادی بوده که از مارس تا نوامبر دنبال شده است جنوب غنا از جمله آکرا دارای فصل بارانی در ماه آوریل است.

کشور غنا یک کشور امن است و به نسبت سایر کشورهای آفریقایی وضعیت پایدارتر دارد و همینطور که مشخص است میزان جرم و جنایت در این کشور کمتر دیده می‌شود تنها نگرانی در زندگی در غنا این است که بیماری مالاریا هنوز در این کشور دیده می‌شود.

غنا دارای رستوران‌هایی با استاندارد سلامت اروپا بوده اما شرایط این رستوران‌ها گرانتر از بقیه مکان‌ها اعلام شده است. غذاهای خیابانی این کشور بسیار خوش‌طعم هستند. زبان کشور غنا انگلیسی است.

 

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری غنا

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری غنا

بکا (Becca)  خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر معروف اهل غنا است.

قوام نکرومه (Kwame Nkrumah)، سیاست‌مدار اهل غنا که بانی استقلال این کشور بود. نکرومه بین سال‌های ۱۹۶۰ تا ۱۹۶۶ میلادی اولین رئیس جمهور کشور غنا بود. وی بین سال‌های ۱۹۵۷ تا ۱۹۶۰ میلادی اولین نخست وزیر کشور غنا بود.

آساموا جیان(  Asamoah Gyan) یک بازیکن فوتبال اهل غنا است. وی همچنین در تیم ملی فوتبال غنا بازی کرده‌است.

کشورها و مناطق وابسته غنا

کشورها و مناطق وابسته غنا

در قرن 15 میلادی غنایی‌ها تجارت خود را با کشور پرتغال آغاز کردند، در سال 1874 کشور غنا به استعمار انگلیس در آمد و به طور کلی نام ساحل طلایی برای این کشور انتخاب شد. در سال 1957 کشور غنا استقلال پیدا می‌کند و اسم غنا برای آن انتخاب و رسمیت شناخته می‌شود.

فرهنگ مردم غنا

فرهنگ مردم غنا

 

در غنا مردم سعی می‌کنند زندگی خوبی داشته باشند اما مردم این کشور بسیار ساکت هستند و علاقه‌ای به صحبت زیاد ندارند این موضوعی بخشی از فرهنگ مردم غنا محسوب می‌شود.

از طرفی در غنا زندگی برای کسانی که از نظر اقتصادی بالاتر هستند با شرایط کمک و یاری رسانی بیشتری همراه است اینطور که مشخص است که در فرهنگ کشور غنا مردم سعی می‌کنند موسسه‌های خیریه زیادی را تشکیل دهند و البته که این فرهنگ در سال‌های اخیر بهتر شده است. در فرهنگ مردم این کشور هرگز فخر فروشی دیده نمی‌شود و مردم این موضوع دور هستند. حجاب کشور غنا پوشیده است.

پیشرفت در غنا

پیشرفت در غنا

پیشرفت کشور غنا بیشتر در زمینه اصول و شواهد پیشرفته دیده می‌شود یعنی دولت سعی کرده است که مسیر سیاسی را وارد ریتم‌های اقتصادی نکند و این موضوع سبب شده است که مردم عادی در کشور غنا از نظر اقتصادی وضعیت بهتری داشته باشند. پیشرفت کشور غنا در زمینه‌های مالیاتی بیشتر شده است یعنی این کشور آمارهای پیشرفته در زمینه‌های اقتصادی را در دوره‌ای ارزیابی کرده است که ثبت شرکت با سود باشد.

پیشرفت در کشور غنا راستای خرید و فروش نیز دیده می‌شود یعنی ریتم های خرید و فروش و صادرات در کشور غنا رشد 11 درصد برای سال 2020 را پیشبینی کرده است.

مشخص است که سیستم تحصیلی در داخل کشور غنا رشد خوبی داشته است وضعیت تحصیلی در این کشور به شکلی است که دولت سعی داشته است بر اساس بهترین سیاست‌های موجود رفتار نماید. مشخص است که در سیاست‌های تحصیلی در کشور غنا ارزیابی‌های دقیق به صورت حرفه‌ای دیده می‌شود.

بهداشت و همینطور موسسه‌های بهداشت و درمان در کشور غنا رشد 26 درصدی دارد. بیمارستان‌های این کشور اغلب دارای تخت‌های شخصی بوده و روال بیمه دقیقی را نیز پوشش داده است.

کشور غنا سعی دارد صدور وام به افرادی که در اجاره مسکن خود دچار مشکل هستند را بهتر از گذشته نماید.

 

قوانین عمومی در غنا

قوانین عمومی در غنا

قوانین کشور غنا در زمینه زندگی ساده هنوز هم پایدار است و مردم زمان زیادی را برای تربیت فرزندان خود در نظر می‌گیرند.

در نظر داشته باشید که در قوانین شهرنشینی در غنا باید بتوانید هم از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشید و هم به امور امنیتی این کشور رسیدگی کنید.

قوانین تحصیل در غنا با سخت‌گیری‌های زیادی همراه است و دانش آموزان وظیفه دارند که زمان زیادی به مطالعه اختصاص دهند البته که قوانین تحصیلی از سوی دولت این کشور مشخص می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مهاجرت از متخصصان GO2TR مشاوره بگیرید:تماس: ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱