x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

گواتمالا

مساحت کشور گواتمالا 108.889 کیلومتر مربع اعلام شده است و مساحتی بیشتر از اصفهان دارد. این کشور به طور کلی شرایط جغرافیایی دارد که در شمالی ترین بخش آمریکای مرکزی قرار دارد. این کشور با مکزیک همسایه است و البته که از سمت شمال شرقی نیز با بلیز مرز مشترک دارد. از سمت شرق با هندوراس و از سمت جنوب شرقی نیز دارای همسایه‌های محدودتری است. کشور گواتمالا به طور کلی به دو بخش مهم تقسیم شده است. اقتصاد کشور گواتمالا وابسته به پارچه و مصالح ساختمانی بوده و لاستیک و سایر محصولات شرایط مخصوص به خود را دارند. در کشور گواتمالا منابع طبیعی زیادی نیز در زمینه نیکل و الوار و همینطور میگو دیده می‌شود. واردات در کشور گواتمالا نیز شامل لوازم زندگی و همینطور ماشین آلات بوده و مواد شیمیایی مشخصی را شکل می‌دهد. این کشور به طور کلی طرف عمده داده و ستد با آلمان است و البته که با ژاپن و سایر منابع مالی نیز در ارتباط است . تشکیل سرمایه در این کشور رشد 39 درصدی داشته است و البته که فضا برای تولید ناخالص داخلی در این کشور رشد 14 درصدی داشته است.

نام انگلیسی: Guatemala
نام عربی: غواتيمالا
پایتخت: گواتمالاسیتی
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
زبان‌های رسمی: اسپانیایی
زبان‌های رایج: زبان های محلی
واحد پول: کوتزال
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 126
جمعیت: 17/704/792 در سال 2019
منطقه زمانی: (UTC-6)
دامنه اینترنتی: (UTC-6)
پیش شماره تلفن: 00502

سفر به گواتمالا

کشور گواتمالا یک سرزمین با جنگل های انبوه است و دارای آتشفشان هایی خاص و صحرایی خشک بوده و البته که دارای دریاچه ای زیبا است. این کشور به طور کلی دارای زمین های پست بوده و سواحل اقیانوسی آرام و اطلس را شامل شده است. کشور گواتمالا دارای رشته کوه های از هم جدا بوده و همه این موارد بر روی وضعیت آب و هوایی کشور گواتمالا تأثیر می‌گذارد. کشور گواتمالا دارای آب و هوای جلگه ای ساحلی است اما اینطور که مشخص است مناطق کوهستانی این کشور معتدل تر است. برای اخذ ویزای توریستی کشور گواتمالا نیاز است که هر شخص به صورت جداگانه اصل گذرنامه معتبر با اعتبار بالای 6 ماه داشته باشد. نیاز است که شخص اصل گذرنامه باطل شده و فتوکپی از صفحه اول گذرنامه و همینطور از همه ویزاهای قبلی به همراه مهرهای موجود در گذرنامه داشته باشد. شخص می‌بایست اصل فرم درخواست ویزا را با امضا مسافر ارزیابی کند. نیاز است که فرم مشخصات فردی به طور دقیق تکمیل شده باشد.

سفر به گواتمالا

مهاجرت به گواتمالا

در کشور گواتمالا چیزی به عنوان ویزای کارآفرینی به صورت مستقیم وجود ندارد اما زیر شاخه مهمی از ویزای کاری محسوب می‌شود. برای کارآفرینی در کشور گواتمالا سن متقاضی نباید کمتر از 55 سال باشد این شرط بدون ثبت اعلام شده است اما در اغلب مواقع اجرا می‌شود. کارآفرینی در کشور گواتمالا دارای امتیاز بندی خاصی است. شما برای امتیازبندی در این کشور نیاز به کسب نمره 65 دارید و بهتر است که سعی کنید در کسب امتیاز ایده کاری خود دقت داشته باشید. درآمد ملی کشور گواتمالا وابسته به موز و پنبه هم بوده و این روال در صادرات کشور گواتمالا تأثیر گذار است. دولت کشور گواتمالا به طور کلی اقدام به جذب نیروی کار در بخش کشاورزی داشته و از این رو وضعیت نیروی کار در کشاورزی در این کشور 53 درصدی اعلام شده است که به رشد مهاجرپذیری کشور گواتمالا رسیده است. یکی از روش های بسیار آسان برای مهاجرت به گواتمالا سرمایه گذاری است، سرمایه گذاری در هر بخشی که باید نیاز بازار ارزیابی شود نتیجه بخش است

مهاجرت به گواتمالا

زندگی در گواتمالا

مساحت کشور گواتمالا 108.889 کیلومتر مربع است، مساحت این کشور کمی بیشتر از استان اصفهان اعلام شده است. جمعیت در این کشور بر پایه برآوردهای صورت گرفته پیش رفته است. کشور گواتمالا در شمالی ترین بخش آمریکای مرکزی قرار دارد و مکزیک همسایه این کشور است. در شمال شرقی این کشور بلیز قرار دارد و هندوراس نیز در بخش مشرقی قرار گرفته است. کشور گواتمالا دارای دو ناحیه است که شامل زمین‌های بلند سرد با بیشترین جمعیت بوده و همینطور منطقه گرمسیری که در طول ساحل اقیانوس آرام قرار گرفته است. نرخ مشارکت نیروی کار در کشور گواتمالا به رشد 8 درصدی رسیده است. هزینه زندگی یک خانواده در کشور گواتمالا در حدود 4850.00 GTQ در ماه اعلام شده است که این رقم به نسبت رقم دستمزدی که در ماه برای مهارت بالا ارزیابی شده است پوشش دهی خوبی دارد اما اگر افراد از حقوق با مهارت پایین برخوردار باشند کفاف هزینه زندگی خانواده در کشور گواتمالا را نخواهد داد. هزینه زندگی انفرادی در کشور گواتمالا به طور کلی به مرز 2500.00 GTQ در ماه می‌رسد وضعیت حقوق و مزایا در این کشور به نسبت ایران کمی بهتر است. حقوق متوسط در این کشور برای هر ماه 7656 GTQ است.

زندگی در گواتمالا

تحصیل در گواتمالا

در کشور گواتمالا از تحصیل سه لایه استفاده می‌شود که شامل دوره ابتدایی، متوسطه و دبیرستان است. کودکان در این کشور اغلب از سن 12 سالگی تحصیل را آغاز می‌کنند اما سن دقیق تحصیل در این کشور 7 سالگی است. نابرابری جنسیتی در بین نظام آموزشی کشور گواتمالا رویت می‌شود به طور کلی مردم سعی می‌کنند از نظر تحصیلی شرایط را بررسی کنند اغلب بخش های آموزشی در این کشور با هزینه دولت است.یک بورسیه تحصیلی 3 هزار دلاری در کشور گواتمالا دیده می‌شود ،این بورسیه برای گروه های نرم افزار، برق، الکترونیک، مکانیک، عمران، معماری و زیر شاخه های مربوط به آنها بوده و برای بخش کارشناسی ارشد در نظر گرفته می‌شود در این بورسیه تحصیلی شخص باید در یک آزمون ورودی شرکت نماید تا بتواند طبق رتبه به دست آمده شرایط را پیش بینی کند. خدمات تغذیه در کشور گواتمالا بسیار محدود است و یا رستوران های بزرگ و گران قیمتی در این کشور وجود دارد که تهیه غذا از این رستوران ها کار دشواری محسوب می‌شود به این ترتیب یکی از امتیازاتی که کارت دانشجویی فراهم می‌سازد خرید غذا با قیمت ارزانتر است غذاهایی که گرانتر هستند با درصد بیشتر تخفیف همراه می‌شود.

تحصیل در گواتمالا

مساحت کشور گواتمالا 108.889 کیلومتر مربع اعلام شده است و مساحتی بیشتر از اصفهان دارد. این کشور به طور کلی شرایط جغرافیایی دارد که در شمالی ترین بخش آمریکای مرکزی قرار دارد. این کشور با مکزیک همسایه است و البته که از سمت شمال شرقی نیز با بلیز مرز مشترک دارد. از سمت شرق با هندوراس و از سمت جنوب شرقی نیز دارای همسایه‌های محدودتری است. کشور گواتمالا به طور کلی به دو بخش مهم تقسیم شده است. اقتصاد کشور گواتمالا وابسته به پارچه و مصالح ساختمانی بوده و لاستیک و سایر محصولات شرایط مخصوص به خود را دارند. در کشور گواتمالا منابع طبیعی زیادی نیز در زمینه نیکل و الوار و همینطور میگو دیده می‌شود. واردات در کشور گواتمالا نیز شامل لوازم زندگی و همینطور ماشین آلات بوده و مواد شیمیایی مشخصی را شکل می‌دهد. این کشور به طور کلی طرف عمده داده و ستد با آلمان است و البته که با ژاپن و سایر منابع مالی نیز در ارتباط است. . تشکیل سرمایه در این کشور رشد 39 درصدی داشته است و البته که فضا برای تولید ناخالص داخلی در این کشور رشد 14 درصدی داشته است. وضعیت رتبه های جهانی در این کشور به ارزش بیش از 2 درصدی بررسی شده است. تولید ناخالص در این کشور راندمان ارزیابی های 3 بخشی را طی کرده است و البته که کشور گواتمالا یکی از بهترین کشورها در زمینه ppp تولید ناخالص محسوب می‌شود.خدمات رفاهی در این کشور نیز رشد 20 درصدی دارد. نرخ مالیات درآمد شخصی در این کشور 31 درصدی بررسی شده است، وضعیت که برای نرخ مالیات شرکت در این کشور بررسی شده است به طور کلی در ابتدا 25 درصد بوده که امروز به مرز 31 درصدی رسیده است. ساختار اقتصادی در کشور گواتمالا نشان می‌دهد که وضعیت برای نرخ مالیات بر فروش در این کشور نیز رتبه 12 درصدی را طی کرده است. نرخ تأمین اجتماعی در کشور گواتمالا نیز امتیاز 17.50 درصدی داشته است. پیشرفته های صورت گرفته در کشور گواتمالا بیشتر در زمینه کشاورزی است به طوری که تولید محصولاتی مانند ذرت و لوبیا در این کشور 71 درصد بیشتر از سال های گذشته بوده و بخش مهمی از اقتصاد را شکل می‌دهد مشخص است که تولیدات عمده در این کشور می‌تواند ساختار مشخصی داشته باشد. وضعیت صنعتی در کشور گواتمالا رشد خوبی نداشت تا این که مسیر اقتصادی به صورت حرفه ای دنبال شد. از یاد نبرید که کشور گواتمالا سعی خود را داشته است که در فضای ساختمانی و لاستیک و دارو نیز رشد داشته باشد. کشور گواتمالا  تا سال 1821 مستعمره کشور اسپانیا بوده است و البته که شرایط استقلال این کشور در سال های اخیر دسته بندی های مشخصی را طی کرده است. این کشور به طور کلی کشف اقتصادی و جغرافیایی بالایی داشته است و طبیعتی زیبا و دل انگیز را شکل داده است.

 

 

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی گواتمالا

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی گواتمالا

واحد پول کشور گواتمالا به طور کلی کتزال نامیده شده است. در این کشور صادرات معنی خوبی دارد و مهمترین صادرات در زمینه قهوه صورت می‌گیرد و البته که شکر و موز نیز این شرایط را بهبود داده است. صادرات این کشور در زمینه قهوه شرایط مخصوص به خود را دارد. در این کشور بیشتر مردم به سمت کشاورزی رفته اند و البته که تولید قهوه در این کشور حجم زیادی از صادرات را شکل داده است. مشخص است که موز و پنبه می‌تواند سهم عمده از درآمد ملی محسوب شود. 53 درصد از نیروی کاری در کشور گواتمالا مشغول به کشاورزی هستند و کشاورزی در این کشور سهم بزرگی از اقتصاد را شکل می‌دهد. در این کشور محصولات عمده ای از قبلی ذرت و لوبیا و قهوه نیز برای تولید دیده می‌شود. اقتصاد کشور گواتمالا وابسته به پارچه و مصالح ساختمانی بوده و لاستیک و سایر محصولات شرایط مخصوص به خود را دارد. در کشور گواتمالا منابع طبیعی زیادی نیز در زمینه نیکل و الوار و همینطور میگو دیده می‌شود. واردات در کشور گواتمالا نیز شامل لوازم زندگی و همینطور ماشین آلات بوده و مواد شیمیایی مشخصی را شکل می‌دهد. این کشور به طور کلی طرف عمده داده و ستد با آلمان است و البته که با ژاپن و سایر منابع مالی نیز در ارتباط است. روند اقتصادی در این کشور رشد مخصوص به خود را طی کرده است و مشخص است که دولت سهم اقتصادی را بهبود داده است. منابع مالی در این کشور می‌تواند بسیار پر اهمیت باشد.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های گواتمالا

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های گواتمالا

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور گواتمالا به طور کلی به وضعیت 7.70 درصد رسیده است. تولید ناخالص داخلی در این کشور نیز شرایط 78.46 میلیارد دلاری را طی کرده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی به قیمت های ثابت در این کشور نیز رشد 70 درصدی داشته است. تشکیل سرمایه ثابت در این کشور نیز امتیاز بیش از 17 درصدی را کسب کرده است. رتبه های جهانی کشور گواتمالا می‌تواند ساختار بیش از 70 درصدی را شکل دهد. تشکیل سرمایه در این کشور رشد 39 درصدی داشته است و البته که فضا برای تولید ناخالص داخلی در این کشور رشد 14 درصدی داشته است. وضعیت رتبه های جهانی در این کشور به ارزش بیش از 2 درصدی بررسی شده است. تولید ناخالص در این کشور راندمان ارزیابی های 3 بخشی را طی کرده است و البته که کشور گواتمالا یکی از بهترین کشورها در زمینه ppp تولید ناخالص محسوب می‌شود.خدمات رفاهی در این کشور نیز رشد 20 درصدی دارد و البته که فضای تقویم اقتصادی در این کشور ارزش های فعلی مشخصی را طی کرده است. امور عمومی و حمل و نقل در این کشور رشد 14 درصدی دارد و البته که امور معدنی در این کشور و شرایط ساخت و ساز رده بندی های مشخصی را دنبال کرده است. موازنه های تجاری کشور گواتمالا به طور کلی 68 درصدی است و به طور کلی فضای رتبه ای در این کشور نیز در راستای صادرات و واردات به ارزش 10 درصدی برآورد شده است. گردش سرمایه در این کشور نیز 26 درصدی است. ذخایر طلا در این کشور نیز به ارزش 7.06 تن بوده است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی گواتمالا

نوع حکومت و ساختار سیاسی گواتمالا

رئیس جمهور در کشور گواتمالا رئیس حکومت محسوب می‌شود و البته که رئیس دولت نیز به شمار می‌آید. رئیس جمهور از سوی مردم و با رأی گیری انتخاب می‌شود و البته که دوره های 4 ساله برای ریاست وی بررسی شده است. مجلس قانونگذاری در کشور گواتمالا 158 کرسی دارد و نمایندگانش با رأی مردم و برای دوره های 4 ساله نیز انتخاب می‌شوند. مشخص است که فضای انتخاباتی در این کشور بر اساس حزب حاکم بررسی شده است. برگزاری انتخابات در این کشور از سوی ریاست جمهوری بررسی می‌شود. در فضای سیاسی این کشور به طور کلی دموکراسی رتبه زیادی دارد و این موضوع می‌تواند ساختار سیاسی را تا حد زیادی بهبود دهد از نظر اقتصادی و مالی کشور گواتمالا سعی کرده که شرایط سیاسی را بهتر نماید. فضای سازمان یافته در ساختار سیاسی این کشور به صورت حرفه ای بررسی شده است. از یاد نبرید که رئیس جمهور در کشور گواتمالا باید شرایط مخصوصی را شکل دهد و این موضوع ساختار گردشگری را بسیار بهبود می‌دهد. فضای نظامی و اقتصادی در این کشور خود شامل بخش مهمی از جریان های ساختار ستیز بوده و البته که حکومت سعی خود را داشته تا فضای سیاسی را به صورت خاصی بهبود دهد در این کشور حزب سیاسی بخش مهمی از دولت را شکل می‌دهد و انتخابات ریاست جمهوری در این کشور نیز به صورت حرفه ای دنبال می‌شود. ساختار سیاسی و شرایطی در این زمینه بررسی می‌شود و از سوی دولت در شرایط خاصی پیشبینی شده است. مشخص است که این موضوع بخش مهمی از سیاست را شکل داده است.

 

پایتخت و 9 شهر بزرگ گواتمالا

پایتخت و 9 شهر بزرگ گواتمالا

گواتمالاسیتی پایتخت کشور گواتمالا است که یکی از مدرن ترین شهرهای دنیا محسوب می‌شود، برج سازی مهمترین اقتصاد این شهر بوده و به طور کلی فضای این شهر می‌تواند برای ثبت شرکت و فضای اقتصادی بسیار عالی باشد. سولالا در لیست شهرهایی از کشور گواتمالا قرار دارد که به صورت تاریخی طراحی شده است این شهر به طور کلی دارای بخش بندی های خاصی است و البته که در لیست شهرهایی قرار دارد که مردم از آن برای گردشگری استفاده می‌کنند.

شهر آنتیگو یک شهر طلایی رنگ در کشور گواتمالا است که سبک طراحی طلایی و چند بعدی برای آن انتخاب شده است این شهر به طور کلی ساختمان های خاصی را شکل داده است و طرح بندی بر روی این ساختمان بسیار عالی و مشخص است. این شهر دارای شرایط گردشگری خاصی بوده و البته که به صورت حرفه‌ای طراحی شده است. این شهر دارای نقش و نگار های خاصی است و بر روی بخش های بیرونی آن رده بندی های خاصی دیده می‌شود.  زبان کشور گواتمالا در هر یک از شهرها با هم تفاوت مشخصی دارد البته که پرچم کشور گواتمالا نیز به نوبه خود شرایط خاصی را طی کرده است و می‌تواند در فضایی درست بررسی شود. این شهرها توانسته به بهترین شکل ممکن رده بندی را طی نمایند.

شهرهای کوچکی در کشور گواتمالا برای زندگی وجود دارد که هر یک دارای مشخصات مربوط به خود هستند در شهرهای کوچک این کشور رده بندی های گردشگری خاصی رویت شده است و بهبود نیز داشته است.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در گواتمالا

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در گواتمالا

نرخ مالیات درآمد شخصی در این کشور 31 درصدی بررسی شده است، وضعیت که برای نرخ مالیات شرکت در این کشور بررسی شده است به طور کلی در ابتدا 25 درصد بوده که امروز به مرز 31 درصدی رسیده است. ساختار اقتصادی در کشور گواتمالا نشان می‌دهد که وضعیت برای نرخ مالیات بر فروش در این کشور نیز رتبه 12 درصدی را طی کرده است. نرخ تومن اجتماعی در کشور گواتمالا نیز امتیاز 17.50 درصدی داشته است. مشخص است که دولت سعی خود را داشته است که وضعیت نرخ امنیت اجتماعی برای شرکت ها در کشور گواتمالا را به ارزش 12.67 درصدی ارزیابی کند و برساند. مشخص است که نرخ تأمین اجتماعی برای کارکنان در این کشور به ارزش 4.83 درصدی است. مشخص است که وضعیت جمعیت ایرانی در این کشور به ارزش گذاری های خاصی بررسی شده است. مالیات بر درآمد شخصی به طور کلی راندمان مشخصی دارد. مشخص است که جمعیت های ایرانی بیشتر سعی در پیشرفت شرایط مالی داشته و ورود به بخش صنعتی در کشور گواتمالا را بیشتر از قبل دانسته اند. جمعیت ایرانی در این کشور به طور کلی راندمان بالایی دارد. تأمین اجتماعی در این کشور بر اساس فروش بررسی می‌شود. به طور کلی جمعیت ایرانی‌های این کشور در زمینه کشاورزی بررسی شده است. مالیات شخصی در این کشور اصول ویژه ای را شکل داده و البته که شرایط در این راستا به صورت حرفه ای پیشرفت کرده است. وضعیت صنعتی در این کشور به طور کلی توسط گروه های ایرانی نیز بررسی شده است.

عجایب گواتمالا

عجایب گواتمالا

وقتی به کشور گواتمالا سفر می‌کنید کشف شهر مایاها برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود. تمدن مایا در این کشور به طور کلی ارزش بالایی دارد و مشهور به دوران باستان است. مردمان در این کشور در بخش جنوبی زندگی می‌کنند و البته که این شهر باستانی ، شرایط مخصوص به خود را دارد. از یاد نبرید که این شهر زیبا می‌تواند یکی از بهترین دیدنی های کشور گواتمالا محسوب شود.در این شهر از تکنیک های فوق پیشرفته استفاده شده است و امروزه فضای جنگلی آن بسیار عالی و دل انگیز خواهد بود. کشف فضای باستانی و همینطور شرایط ارزشمند اقتصادی به ابهت این شهر افزوده است. زمین های کشاورزی در این کشور بسیار وسیع بوده و دارای کانال انتقال آب فراوانی است. به طور کلی پیشرفت تمدن در کشور گواتمالا می‌تواند ارزش گذاری های خاصی را شکل دهد. تولید مواد غذایی در این کشور می‌تواند بر اساس فرآورده های کشاورزی نیز بررسی شود. تکنیک های نقشه برداری در این کشور می‌تواند به سهم خود از روند بسیار مشخصی محسوب شود و البته که این شهر می‌تواند اهمیت اقتصادی بالایی نیز داشته باشد. صنعت کشاورزی در کشور گواتمالا بسیار متراکم بوده و شرایط پایدار مخصوص به خود را طی می‌کند. این شهر دارای دیوارهای دفاعی بسیار خوبی بوده و کانال های آبیاری مشخصی را دنبال کرده است جریان های طبیعی و همینطور فضای به صورت حرفه ای ارزیابی می‌شود. این شهر توانسته جاده های باریک بسیار زیبایی را طراحی و احداث نماید.

خلاصه تاریخ گواتمالا

خلاصه تاریخ گواتمالا

نام کشور گواتمالا به معنی مکان پر درخت است که به طور کلی از سال های گذشته تا به امروز همین اسم برای آن در نظر گرفته شده است. مایاها در قرن های چهارم و پنجم در این کشور زندگی می‌کردند و البته که به طور کلی شرایط به صورتی است که تمدن و امپراتوری های شهری در قرن نهم از این کشور ریشه کن شدند. اسپانیایی ها این کشور را کشف کردند و البته که نابودی و قتل عام این موضوع را شکل داده اند. کشور گواتمالا سرزمینی پر از فضای مرکزی است. مشخص است که این کشور در طول تاریخ به دست سرخپوستان زیادی افتاده و این موضوع سرنوشت شهری را تغییر داده است. در سال های اخیر کلیسا و فضای گردشگری و همینطور فضای تاریخی به شکل حرفه ای دنبال می‌شود. به هر صورت کارهایی که در کشور گواتمالا به دست دولت های مختلف صورت گرفته است بخشی از تاریخ این کشور محسوب می‌شود. حکومت اسپانیایی ها در این کشور بر اساس عملکرد های مذهبی بررسی می‌شود. از یاد نبرید که سرنوشت اقتصادی در این کشور بر اساس شرایط خاص بررسی می‌شود. سرنوشت آثار تاریخی در این کشور جریان مخصوصی دارد. آثار باستانی در این کشور تاریخ را زیر سوال برده است و البته که شرایط به شکل خاص بررسی می‌شود. نظامیان در این کشور به دست دولت های مشخصی ارزیابی های خاصی را پیش بینی کرده اند. اینطور که مشخص است تاریخ کشور گواتمالا بخش مهمی از تاریخ دولت های مختلف بررسی شده است.

 

خلاصه ای از جغرافیای گواتمالا

خلاصه ای از جغرافیای گواتمالا

مساحت کشور گواتمالا 108.889 کیلومتر مربع اعلام شده است و مساحتی بیشتر از اصفهان دارد. این کشور به طور کلی شرایط جغرافیایی دارد که در شمالی ترین بخش آمریکای مرکزی قرار دارد. این کشور با مکزیک همسایه است و البته که از سمت شمال شرقی نیز با بلیز مرز مشترک دارد. از سمت شرق با هندوراس و از سمت جنوب شرقی نیز دارای همسایه های محدودتری است. کشور گواتمالا به طور کلی به دو بخش مهم تقسیم شده است، بخش اول کشور گواتمالا شامل زمین های بلند سردی است که بیشترین جمعیت را به خود اختصاص داده است و البته که به طور کلی این زمین ها شرایط مخصوص به خود را دارند و بخش دوم نیز شامل منطقه گرمسیری است که در طول ساحل اقیانوس آرام و همینطور دریای کارائیب قرار دارد. بلندترین کوه های آمریکا مرکزی دارای رشته کوه های مهمی هستند. کشور گواتمالا دارای زمین های جنگلی بسیار زیبایی بوده و صحراهای خشکی که در این کشور دیده می‌شود خود شامل فضای مخصوصی است. این کشور دارای آتشفشان های خاصی است و هر یک از شهرهای کشور گواتمالا این ویژگی مهم را دارد. از یاد نبرید که به طور کلی زمین های پست با رشته کوه های مختلفی دور تا دور کشور گواتمالا کشیده شده است و این موضوع 3 کوه آتشفشانی را شکل داده است و آب و هوای جلگه ایی خاص را در پیش گرفته است. بیش از 8 کوه در کشور گواتمالا دیده می‌شود که هر یک دارای آتشفشان های فعالی هستند و شرایط معتدل مخصوص به خود را دارند. مناطق کوهستانی در این کشور به شکلی طراحی شده اند که برای بازدید بسیار عالی است.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری گواتمالا

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری گواتمالا

آرتورو کاسترو یک بازیگر بسیار حرفه ای در کشور گواتمالا است که توانسته فضای هنری و سیاسی خوبی را شکل دهد. او به نوبه خود توانسته وضعیت علمی و ادبی بالایی را شکل دهد. جیمی مورالس یک سیاست مدار بود که به طور کلی در فضای هنری در شرایط درستی دیده می‌شود. مشاهیر علمی و ادبی به طور کلی بر اساس ریاست جمهوری بررسی می‌شود. سابقه های علمی و ادبی در این کشور راندمان ارزش گذاری های دقیقی را طی کرده است. اینطور که مشخص است مشاهیر ادبی و علمی در این کشور بیشتر در زمینه فشن و مد فعالیت می‌کنند.

سزار دیاز کارگردان کشور گواتمالا است که برای ساخت فیلم های مادران ما به بهترین شکل ممکن ارزیابی های خاصی را شکل داده است، او به طور کلی دارای برنامه های خاصی بوده و البته که شرایط بالایی را شکل داده است. به هر صورت فضای کارگردانی در این کشور شرایط مخصوصی دارد و البته که شرایط مخصوص را طی کرده است. مشخص است که فعالیت های هنری در این کشور بخشی از اقتصاد کشور گواتمالا محسوب می‌شود. یونگ جو هو با نقش آفرینی در سریال نخل طلای کن به محبوبیت خوبی رسیده است او توانست فضای نقش آفرینی را برای خود به صورت حرفه ای دنبال کند و در این زمینه بهتر است که شرایط به صورت خاصی دنبال شود. اینطور که مشخص است بهترین بازیگر مرد در جشنواره کن نیز شرایط مخصوص به خود را طی کرده است. مشاهیر علمی در این کشور شرایط مخصوصی دارند.

کشورها و مناطق وابسته گواتمالا

کشورها و مناطق وابسته گواتمالا

کشور گواتمالا  تا سال 1821 مستعمره کشور اسپانیا بوده است و البته که شرایط استقلال این کشور در سال های اخیر دسته بندی های مشخصی را طی کرده است. این کشور به طور کلی کشف اقتصادی و جغرافیایی بالایی داشته است و طبیعتی زیبا و دل انگیز را شکل داده است. فضای شهرنشینی در این کشور در شهرهای کوچک با هزینه های کمتری همراه است و مشخص است که دولت سعی خود را داشته تا فضای شهری در کشور گواتمالا را بهبود دهد. از یاد نبرید که مسیر گردشگری در این کشور خود رده بندی های خاصی را شکل می‌دهد و از نظر رتبه شهری بسیار عالی و مدرن خواهد بود. شهرنشینی در این کشور بسیار عالی است.در شرایط استعمار کشور گواتمالا اینطور به نظر می‌رسد که دولت سعی داشته فضای شهری را بهبود دهد. در هر صورت گروهی از افراد  کره جنوبی نیز کشور گواتمالا را تحت حمایت خود قرار داده اند. حکومت اسپانیایی ها در این کشور راندمان کاری مخصوص به خود را دارد و البته که فضای شهرنشینی در این کشور  شرایط خاصی دارد. به طور کلی مناطق وابسته به این کشور در زمینه های دقیقی بررسی های لازم را انجام داده اند. مناطق وابسته به کشور گواتمالا در زمینه بومی نیز رشد داشته اند و البته که کشف اقتصادی در این کشور خود شرایط مخصوصی را طی کرده است. در هر صورت شما باید از نظر اقتصادی نیز کشور گواتمالا را بررسی کنید. تاریخ کشور گواتمالا به اسپانیا گره خورده است.

فرهنگ مردم گواتمالا

فرهنگ مردم گواتمالا

بین 50 الی 60 درصد از مردم کشور گواتمالا کاتولیک هستند و این موضوع فرهنگ کاتولیک  این کشور را به خوبی به رشد رسانده است، 40 درصد دیگر نیز پروتستان هستند و حجاب کشور گواتمالا بیشتر بر اساس فرهنگ مردم پروتستان بررسی می‌شود. از یاد نبرید که شرایط فرهنگی در این کشور بر اساس روش زندگی گروهی از سرخپوستان دنبال شده و این موضوع بخش بسیار مهمی از فرهنگ کشور گواتمالا را شکل می‌دهد. در این کشور دولت سعی به بهبود وضعیت اقتصادی دارد و فرهنگ شهرنشینی در این کشور را شامل مسائل مختلفی کرده است. از یاد نبرید که فرهنگ زندگی در این کشور به این صورت است که مردم کل دوره زندگی خود را با کار دنبال می‌کنند و کار کردن در این کشور شرایط مخصوص و مربوط به خود را دارد. از طرفی فضای فرهنگی این کشور بر اساس سرزمین های اقتصادی بررسی می‌شود. منابع طبیعی زیادی در این کشور دیده می‌شود و فرهنگ زندگی مختلفی را شکل داده است. سهم عمده فرهنگی و اقتصادی در این کشور شامل تولیدات مشخصی است. دولت سعی خود را کرده است که فضای فرهنگی را به شکل خاصی پیش بینی نماید و البته که شرایط فرهنگی ساختار مشخصی دارد.

فضای فرهنگی کشور گواتمالا در سال های اخیر بهبود داشته و البته که شرایط به نفع گروهی است که سعی به دسته بندی فضای شهرنشینی در این کشور دارند. مشخص است که برای فرهنگ زندگی در این کشور باید رتبه های اقتصادی بهتر از قبل شده باشد و وضعیت فرهنگی نیز ساختار یافته است.

پیشرفت در گواتمالا

پیشرفت در گواتمالا

پیشرفته های صورت گرفته در کشور گواتمالا بیشتر در زمینه کشاورزی است به طوری که تولید محصولاتی مانند ذرت و لوبیا در این کشور 71 درصد بیشتر از سال های گذشته بوده و بخش مهمی از اقتصاد را شکل می‌دهد مشخص است که تولیدات عمده در این کشور می‌تواند ساختار مشخصی داشته باشد. وضعیت صنعتی در کشور گواتمالا رشد خوبی نداشت تا این که مسیر اقتصادی به صورت حرفه ای دنبال شد، از یاد نبرید که کشور گواتمالا سعی خود را داشته است که در فضای ساختمانی و لاستیک و دارو نیز رشد داشته باشد. اینطور که صنعت نشان می‌دهد وضعیت موز در این کشور سازمان یافته تر از سال های قبل است. واردات در این کشور پیشرفت حرفه‌ای را شکل داده و مسیر واردات به بهترین شکل ممکن ارزیابی شده است. سرزمین های پیشرفته در این کشور بر اساس کشاورزی و قهوه و سایر شرایط بررسی می‌شود. اقتصاد این کشور پیشرفت کرده و منابع طبیعی نیز ساختار درستی را شکل داده است. سرخ پوستان زیادی در این کشور هستند که شرایط پیشرفته تری از اقتصاد را در نظر گرفته اند. منطقه 10 شهری در کشور گواتمالا می‌تواند تولیدات را به بهترین صورت در نظر داشته باشد. پیشرفت فضای شهری به خصوص در بخش حمل و نقل نیز رویت شده است و شاخص های روتینی را شکل می‌دهد از یاد نبرید که شرایط پیشرفت اقتصادی در این کشور بر اساس تولیدات عمده تغییراتی خواهد داشت و این موضوع می‌تواند وضعیت پیشرفت اقتصادی را بهبود دهد. در خصوص نرخ ... کشور گواتمالا، هنوز دولت نیاز به بررسی های بیشتر دارد.

 

قوانین عمومی در گواتمالا

قوانین عمومی در گواتمالا

مردم کشور گواتمالا در حال صحبت کردن به چشم طرف مقابل خیره نمی‌شوند و این موضوع بخشی از فضای قوانین گردشگری گواتمالا محسوب می‌شود. در این کشور شرایط اسپانیایی به طور کلی شرایط مخصوصی دارد اما مشخص است که قوانین گردشگری این کشور می‌تواند ساختار عمیق تری داشته باشد. از یاد نبرید که قوانین کشوری در این کشور پیشرفته  است و کسانی که از وسایل حمل و نقل گواتمالا استفاده می‌کنند باید بتوانند این مسیر مشخص را بررسی نمایند. قوانین زندگی در گواتمالا در سال های اخیر بهتر شده و البته که دولت این موضوع را تا حد زیادی بهبود داده است. در قوانین گردشگری در این کشور ،پیشرفت اقتصادی بهتر از قبل بوده است.

قوانین زندگی مجردی در گواتمالا بسیار مهم است و برای اینکه اجاره خانه به یک فرد مجرد به خوبی صورت بگیرد فضای گردشگری به صورت خاصی رویت شده است. در قوانین گردشگری این کشور مسیر اقتصادی بهتر شده است. از یاد نبرید که قیمت ... کشور گواتمالا بهتر از قبل است. قوانین تحصیل و بهداشت و قوانین شهرنشینی به طور خاصی بررسی شده است و بهتر است که سطح اقتصادی قوانین نیز ، ارزیابی شده باشد. از یاد نبرید که برای قوانین زندگی در این کشور باید بتوانید به شرایط بهداشتی اهمیت زیادی دهید و این موضوع از سوی وزارت بهداشت بارها تأکید شده است. قوانین رانندگی در گواتمالا خوب است و سختگیری های کمتری را شکل داده است اما برای رانندگی با ماشین های بزرگ باید بتوانید سایر اصول را بررسی کنید.

 

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021