x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
گینه بیسائو

گینه بیسائو

کشور گینه بیسائو یک سرزمین گرم و مرطوب است که یک سری فضای سرسبز و باتلاقی را پوشش داده است. این کشور در بخش ساحلی خود فضای خوبی برای کشت برنج و بادام زمینی فراهم ساخته است. اینطور که مشخص است بخشی از این کشور دارای زمین‌های خشک‌تری است این مناطق برای گله داری و پرورش حیوانات استفاده می‌شود. یک سری رودهای مهم در این کشور وجود دارد که البته برای گردشگری نیز گزینه خوبی محسوب می‌شوند. در کوه‌های کم ارتفاع این کشور ناهمواری‌هایی رویت می‌شود. نقاط کم ارتفاع بیشتر در بخش های شرقی کشور گینه بیسائو قرار دارد و در نهایت ارتفاع به 262 متر می‌رسد. از منابع مهم طبیعی این کشور می‌توان به نفت و آهن اشاره نمود. اولین بخش استعمار کشور گینه بیسائو وابسته به امپراتوری مالی است به طوریکه به عنوان پادشاهی فضای مخصوصی را دنبال کرده است. مشخص است که این کشور توانسته دوره‌های استعمار را دنبال کند و البته که دوره‌های پادشاهی کشور گینه بیسائو وابسته به استعمار پرتغالی ها دنبال می‌شود یعنی در تاریخچه استعمار کشور گینه بیسائو پرتغالی‌ها بیشترین نقش را ایفا کرده‌اند و البته که در لیست گروه‌های مهم این کشور نیز قرار دارند البته که استعمار در این کشور خود یک شاخص روتین است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Guinea-Bissau عربی: غينيا بيساو
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: لهجه های محلی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: فرانک سی اف ای آفریقای غربی
 • پیش شماره تلفن: 00245
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 57
 • پایتخت: بیسائو
 • زبان های رسمی: پرتغالی
 • جمعیت: بیش از 1.861 میلیون نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+3)
 • دامنه اینترنتی: .gw
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از USD 1.347

سفر به گینه بیسائو

سفر به گینه بیسائو، سفر به کشوری گرمسیری است که به داشتن پارک های ملی و حیوانات وحشی معروف است. گینه بیسائو  Guinea-Bissauدر غرب قاره آفریقا در ساحل اقیانوس اطلس شمالی، واقع شده است و کشورهای همسایه آن گینه در جنوب و غرب و سنگال در شمال هستند.
در تاریخ سفر به گینه بیسائو، می­خوانید که این کشور اولین کشور آفریقایی بود که جزء مستعمرات پرتغال محسوب شد. قبل از آن تحت حکومت پادشاهی گابو قرار داشت. در دو قرن 17 و 18 این کشور با نام گینه پرتغال شناخته می­شد. این کشور با نام گینه بیسائو  در تاریخ در ۲۴ سپتامبر ۱۹۷۳ اعلام استقلال کرد.
تاریخ پس از استقلال گینه بیسائو دچار تغییراتی شده است. یک جنگ داخلی در سال 1998 و به دنبال آن تحمیل یک حکومت نظامی در سال 1999 جایگزین دموکراسی چند حزبی شد. اقتصاد شکننده است ، اما امید به پیشرفت زیاد است.
گینه بیسائو  همچنین در سمت سواحل اقیانوس آتلانتیک دارای چندین جزیره، از جمله مجمع الجزایر بیژاگوس است. در سفر به گینه بیسائو، خواهید دید که این مجمع الجزایر جنگلی، کم جمعیت، و یک زیستگاه حفاظت شده کره زمین است. جزیره اصلی آن، بوباک، بخشی از پارک ملی جزایر اورگانو، زیستگاه اسب‌های آبی آب شور است. این کشور دارای آب و هوای گرم و مرطوب بوده و تمامی نواحی آن سرسبز و باتلاقی است. مهمترین معادن گینه بیسائو، معادن نفت، آهن و بوکسیت است.

سفر به گینه بیسائو

زندگی در گینه بیسائو

کشور گینه بیسائو یک سرزمین گرم و مرطوب است و به طور کلی با مناطق سرسبز در بخش های ساحلی تلاقی دارد. این منطقه در زمینه کشت برنج و بادام به رتبه خوبی رسیده است و سرزمین های به نسبت خشک تر آن برای گله داری و پرورش چهارپایان مورد استفاده قرار می‌گیرد. سرزمین هموار در این منطقه موقعیت بهتری دارد مشخص است که سرزمین‌های کم ارتفاع می‌تواند در قسمت مشخصی ارزیابی شده باشد به طور کلی در این کشور نفت و آهن در لیست محصولاتی قرار دارد که توانسته موقعیت اقتصادی بهتری را شکل دهد.برای صرف غذا در یک رستوران ارزان قیمت در کشور گینه بیسائو باید در حدود 2.000.000 CFA در نظر داشته باشید در صورتی که قصد شما صرف غذا در یک رستوران متوسط با موقعیت بهتر باشد هزینه شما به حدود 8.875.10 CFA خواهد رسید که رقم زیادی است. شخصی که در کشور گینه بیسائو کار می‌کند در ماه در حدود 343.969 XOF دریافتی دارد در واقع این رقم متوسط حقوق ماهانه برای وی خواهد بود. حال اگر فردی در آن کشور به دنبال میزان حقوق بالاتری باشد و یا به زبانی ساده تر به دنبال کار در کشور گینه بیسائو با حقوق بالا باشد می‌تواند با ورود به برخی از شغل‌ها این درآمد را بیشتر از حد ممکن اعلام نماید مشخص است که موقعیت حقوق و مزایا در این کشور ارزیابی درستی داشته است.

زندگی در گینه بیسائو

مهاجرت به گینه بیسائو

ویزای سرمایه گذاری کشور گینه بیسائو از طریق ثبت شرکت صورت می‌گیرد. موقعیت ثبت شرکت برای شما به واسطه امور تجارتی بررسی می‌شود و شرایط حساب بانکی بررسی می‌شود. برای ثبت شرکت در کشور گینه بیسائو بهترین رویکرد بررسی می‌شود و شماره ثبت نیز دسته بندی شده است. سریع‌ترین روش برای شرکت این است که اجازه دهید شرکت بدون نام ثبت شود و یک موقعیت خودکار نام شرکت برای شما صورت بگیرد مشخص است که اگر نام جدیدی انتخاب کنید احتمال اینکه ثبت رسمی صورت نگیرد بسیار زیاد است. درخواست ثبت شرکت برای هر شرکتی باید موقعیت دقیقی داشته باشد. شرکت خصوصی در این کشور بر اساس دوره‌های مشخصی دنبال می‌شود.ویزایی که طرح سرمایه گذاری را شامل شده است. موقعیت کسب و کار در کشور گینه بیسائو می‌بایست بررسی ها را شامل شود 60 درصد از کارکنان در این بخش طرح قابل قبولی دارند و می‌توانند ورود به سرمایه گذاری داشته باشند. یک مثال برای اینکه رویکرد قضیه برای شما مشخص باشد می‌زنیم. فرض کنید شما به عنوان یک سرمایه گذار می‌خواهید یک مهمانخانه در کشور گینه بیسائو خریداری کنید این مهمانخانه نیاز به 5 نفر کارمند دارد از این 5 نفر باید 3 نفر اهل کشور گینه بیسائو باشند مشخص است که موقعیت سرمایه گذاری در این منطقه بر اساس رویکرد تقاضا دنبال می‌شود.

مهاجرت به گینه بیسائو

تحصیل در گینه بیسائو

تحصیل در کشور گینه بیسائو در آفریقای غربی از 7 تا 14 سالگی اجباری است، اگرچه به سختی 55 درصد از کودکان در سطح پایه شرکت می‌کنند و فقط 25 درصد 2 سال مکمل را که بعد از آن انجام می‌شود، کامل می‌کنند. در نتیجه این بی‌سوادی بزرگسالان به ویژه در بین زنان همچنان بالاست. ( دانشگاه علوم انسانی و فناوری Lusophone ) بزرگترین دانشگاه خصوصی پرتغال و موسسه اصلی Grupo Lusófona است که سایر دانشگاه‌ها و کالج ها را در پرتغال ، برزیل ، کیپ ورد، آنگولا ، گینه بیسائو و موزامبیک اداره می‌کند. در واقع‌، ارتقاء Lusophony (نقل قول از پرتغالی ها) به عنوان هدف اصلی این نهاد تلقی می‌شود. دانشجویان مستعمرات سابق پرتغالی آفریقا، هزینه های قابل توجهی از این دانشگاه را تقبل کرده‌اند. کنفرانس های گینه بیسائو در سال 2020 شامل کنفرانس هایی از زمینه های مختلف علمی از جمله علوم و فناوری ، فناوری اطلاعات ، مهندسی ، هنر‌، علوم پزشکی ، مطالعات اجتماعی و علوم انسانی ، ریاضیات‌، مدیریت تجارت ، اقتصاد ، دارایی و موارد دیگر است.

تحصیل در گینه بیسائو