x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

کنیا

کشور کنیا در بخش شرقی آفریقا قرار دارد. مساحت کشور کنیا در حدود 582646 کیلومتر مربع اعلام شده است. این کشور پس از ماداگاسکار رتبه 47 امین کشور وسیع دنیا را دارد. همسایگان این کشور شامل کشورهای کنیا در بخش جنوبی ، اوگاندا در غرب و همینطور کشور سودان در بخش شمالی غربی کشور کنیا قرار دارد. در شمال این کشور اتیوپی قرار گرفته است و همینطور کشور سومالی در بخش شمال شرقی قرار دارد. کشور کنیا به هشت استان تقسیم شده است که هر یک توسط یک استاندار اداره می شود، هر استان در این کشور دارای 71 منطقه است و هر منطقه نیز به 262 بخش تقسیم می شود و هر بخش 1088 ناحیه را شامل می شود. مشخص است که در کشور کنیا رده بندی های گردشگری خاصی رویت می شود. شرایط موازنه تجاری در کشور کنیا همچنان منفی است، کشور کنیا در زمینه حساب جاری در حدود 159.86 میلیون USD ارزیابی شده است.

نام انگلیسی: Kenya
نام عربی: كينيا
پایتخت: نایروبی
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: دموکراسی/جمهوری
زبان‌های رسمی: سواحلی-انگلیسی
زبان‌های رایج: انگلیسی
واحد پول: شیلینگ کنیا معادل با 0.0097 دلار آمریکا
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 71
جمعیت: بیش از 49,7 نفر در سال 2019
منطقه زمانی: (GMT+3)
دامنه اینترنتی: (GMT+3)
پیش شماره تلفن: 00254

سفر به کنیا

وضعیت آب و هوای کشور کنیا معتدل است در واقع موقعیت آب و هوایی این کشور به نسبت گذشته تغییراتی داشته است اما در مناطق ساحلی این کشور شاهد هوای گرم هستیم. یک سری بخش های مرطوب نیز در کشور کنیا رویت شده است که قابلیت بررسی داشته است. در حالی که در بخش شمال و شمال شرقی کشور کنیا وضعیت آب و هوایی خشک و گرمی دیده می شود. آفتاب در این کشور در شرایط سوزان بررسی می شود به طور کلی مردم در این کشور اغلب با لباس های خنک و تابستانی ظاهر می شوند اما از نظر فصلی می تواند سردترین ماه سال را فوریه نامید از فوریه تا مارس موقعیت آب و هوایی کشور کنیا بررسی شده است از ماه ژوئیه تا آگوست نیز موقعیت آب و هوایی بیشتر از حد معمول ارزیابی شده است.

سفر به کنیا

مهاجرت به کنیا

در رویکرد تولید در کشور کنیا شرایط بر این اساس است اگر شخصی در کشور کنیا پس از دسامبر سال 1963 متولد شده باشد تبعه این کشور محسوب می شود این رویکرد سبب شده است که موقعیت تولد در کشور کنیا بر اساس روتین های دقیق تری ارزیابی شود. این روال مشروط بر این است که یکی از والدین وی اهل کشور کنیا باشد. موقعیت بعدی اینکه تولد از طریق نسب یعنی خون نیز رویت می شود. یعنی طفلی که یکی از والیدن وی تبعه کشور کنیا باشد و فرزند تولد شده در خارج از کشور باشد به واسطه تابعیت پدر و مادر خود می تواند کنیایی محسوب شود در هر صورت تابعیت تولد در این کشور به بهترین شکل بررسی شده است.زیربنای اقتصادی کشور کنیا مدرن نیست اما بازار جهانی به سکت این کشور کشیده شده است. ظرفیت های بالای سرمایه گذاری در کشور کنیا بررسی می شود ظرفیت بالای سرمایه گذاری بسیار پر اهمیت است.

مهاجرت به کنیا

زندگی در کنیا

کشور کنیا در شرق آفریقا قرار دارد این کشور دارای مساحتی در حدود 582646 کیلومتر مربع است رتبه 47 در دنیا از نظر وسعت را دارد این کشور با تانزانیا از سمت جنوب و یا سودان از سمت شمال غربی همسایه است به طور کلی اقیانوس هند در بخش شرقی این کشور قرار دارد که یکی از دلایل اعتبار این کشور محسوب می شود. خط استوا از کمربند میانی این کشور عبور کرده است و در بخش های شمال و شمال شرقی این کشور شاهد خشکی زیادی هستیم و ای زیادی نیز رویت می شود. مناطق ساحلی در کنار اقیانوس هند دارای وضعیت آب و هوای گرم و مرطوب هستند. در حدود 80 درصد از بخش این کشور را خشکی پوشش داده است و به طور کلی کشور کنیا دارای آب و هوای معتدل است و شرایط گرم و مرطوبی را شکل داده است موقعیت این کشور گرم و خشک است و می تواند رویکرد دقیق طبیعی را نیز پوشش دهد.

زندگی در کنیا

تحصیل در کنیا

تعداد دانشگاه و کالج های کشور کنیا بیشتر از قبل شده است در این کشور 22 دانشگاه دولتی به همراه 14 دانشگاه خصوصی ریت می شود 13 دانشگاه نیز در وضعیت موقت با تحصیل پاره وقت همراه هستند. اعتباربخشی دانشگاه ها به درستی صورت گرفته است گسترش سریع آموزش در کشور کنیا سبب شده است که وضعیت آموزشی ارزیابی شده باشد مشخص است که آموزش عالی در این کشور بر اساس موسسات دولتی و خصوصی مشخص می شود در این کشور بخشی از دوره های آموزش زیر نظر دولت و طبق یک سری سیاست های روتین دنبال شده اند. رشته های هنر و علوم اجتماعی، به همراه رشته های علوم زیستی و فیزیکی در این دانشگاه حرف اول را می زنند.

تحصیل در کنیا
کشور کنیا در بخش شرقی آفریقا قرار دارد. مساحت کشور کنیا در حدود 582646 کیلومتر مربع اعلام شده است. این کشور پس از ماداگاسکار رتبه 47 امین کشور وسیع دنیا را دارد. همسایگان این کشور شامل کشورهای کنیا در بخش جنوبی ، اوگاندا در غرب و همینطور کشور سودان در بخش شمالی غربی کشور کنیا قرار دارد. در شمال این کشور اتیوپی قرار گرفته است و همینطور کشور سومالی در بخش شمال شرقی قرار دارد. کشور کنیا به هشت استان تقسیم شده است که هر یک توسط یک استاندار اداره می شود، هر استان در این کشور دارای 71 منطقه است و هر منطقه نیز به 262 بخش تقسیم می شود و هر بخش 1088 ناحیه را شامل می شود. مشخص است که در کشور کنیا رده بندی های گردشگری خاصی رویت می شود. شرایط موازنه تجاری در کشور کنیا همچنان منفی است، کشور کنیا در زمینه حساب جاری در حدود 159.86 میلیون USD ارزیابی شده است. واردات و صادرات در این کشور رشد چند برابری داشته است. در کشور کنیا بدهی های خارجی در حدود 3160.00 KES میلیون اعلام شده است. گردش سرمایه در کشور کنیا نیز در حدود 2284.20 میلیون دلار است. ذخایر طلا در کشور کنیا تنها 0.02 تن اعلام شده است. نرخ مالیات شرکتی در کشور کنیا در دوره های گذشته 30 درصد بوده است که امروزه این نرخ تغییری نداشته است از سوی دیگر نرخ مالیات درآمد شخصی در کشور کنیا نیز در حدود 30 درصد ارزیابی شده است. وضعیت نرخ مالیات بر فروش در کشور کنیا 16 درصد ارزیابی شده است و نرخ تأمین اجتماعی در این کشور نیز همان ده درصد را حفظ کرده است. اینطور که ارزیابی ها مشخص کرده است وضعیت نرخ امنیت اجتماعی برای شرکت در کشور کنیا به میزان 5 درصد ارزیابی شده است.

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی کنیا

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی کنیا

وضعیت خوب اقتصادی کشور کنیا به پس از استقلال این کشور باز می گردد به این ترتیب که سرمایه گذاری های عمومی و تشویق تولیدات کشاورزی و همینطور توسعه سرمایه گذاری صنعتی در بخش های خصوصی ارزش خاص خود را داشته است و رشد اقتصادی این کشور را ایجاد کرده است. وضعیت تولید ناخالص ملی در این کشور به رشد 6.6 درصدی رسیده است و رشد کشاورزی در این کشور نیز مرز 7.4 درصد را طی کرده است. از بین استان های مختلف این کشور رشد اقتصادی مشخصی در مراکز استان دیده می شود. دولت شروع به واگذاری بودجه به بخش های خصوصی نیز داشته است. سرمایه گذاری داخلی در کشور کنیا کاهش داشته است این موضوع به دلیل نبود انگیزه کافی برای صادرات و همینطور کنترل شدید واردات است البته که کنترل ارزهای خارجی نیز بی تأثیر نبوده است.

در سال های 1991 تا 1994 کشور کنیا وخیم ترین شرایط اقتصادی را پشت سر گذاشت به طوری که رشد تولید ناخالص ملی در این کشور متوقف شد. البته که وضعیت تورم در این کشور در آن به بیش از 95 درصد رسید. در سال 1996 دولت این کشور یک سری برنامه های عمده اصلاح ساختار اقتصادی را ایجاد نمود به طوری که وزیر جدید دارایی از بانک های مرکز کمک گرفت و رشد اقتصادی کشور کنیا را بهبود داد. مشخص است که دولت برنامه های کنترل قیمت در این کشور را برای بهبود وضعیت تورم در نظر گرفت. قانون اساسی در این کشور بهبود چشمگیری در راستای اصلاحات اقتصادی داشته است و البته که معیارهای قانون اساسی را شامل شده است.

 

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کنیا

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های کنیا

نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در کشور کنیا 3.84 درصد اعلام شده است. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در این کشور 11.60 درصد اعلام شده است. وضعیت تولیدی ناخالص داخلی نیز در حدود 87.91 میلیارد دلار ارزیابی شده است. در کشور کنیا وضعیت تولید ناخالص داخلی به قیمت های ثابت در حدود 1292534.00 KES است.

شرایط موازنه تجاری در کشور کنیا همچنان منفی است، کشور کنیا در زمینه حساب جاری در حدود 159.86 میلیون USD ارزیابی شده است. واردات و صادرات در این کشور رشد چند برابری داشته است. در کشور کنیا بدهی های خارجی در حدود 3160.00 KES میلیون اعلام شده است. گردش سرمایه در کشور کنیا نیز در حدود 2284.20 میلیون دلار است. ذخایر طلا در کشور کنیا تنها 0.02 تن اعلام شده است. در کشور کنیا وضعیت ورود توریست به ارزش مشخص 171422.00 اعلام شده است و روند سرمایه گذاری مستقیم خارجی به طور کلی رشد داشته است.

کشور کنیا در زمینه تولید خودرو به ارزش 1139.00 رسیده است در این کشور شرایط آسانی کسب و کار نیز در حدود 129.00 اعلام شده است. شرایط تولید الکتریسیته در کشور کنیا نیز بر اساس بررسی های صورت گرفته در حدود 996.16 گیگاوات ساعت پیش بینی شده است. شرایط ثبت خودرو در کشور کنیا نیز در حدود 32401.00 ارزیابی شده است.

رتبه های رقابتی در این کشور به طور جدی در شرایط 106.00 بررسی می شود و البته که این ارقام به صورت دوره ای تغییر خواهد کرد. در مسیر رقابتی کشور کنیا توانسته ایده آل های درستی را شامل شود.

نوع حکومت و ساختار سیاسی کنیا

نوع حکومت و ساختار سیاسی کنیا

امور سیاسی کشور کنیا در فضای سیاسی ریاست جمهوری و دموکراسی قرار گرفته است به طوری که رئیس جمهور در این کشور رهبر کشور محسوب می شود و از سوی دیگر رهبر دولت نیز خواهد بود. قوه مجریه در این کشور در اختیار دولت فعالیت می کند. قوه قانون گذاری در کشور کنیا بین دولت و مجلس ملی کشور کنیا تقسیم شده است. قوه قضاییه مستقل از مجریه فعالیت می کند و رده بندی های قانون گذاری شده به صورت مستقل فعالیت می کنند. پس از مستقل شدن کشور کنیا توانست ثبت سیاسی خوبی در برابر تغییرات سیاسی داشته باشد و بحران های کشورهای همسایه را شامل شده است. مجلس در پاییز 1997 قوانین بجا مانده را از دوران استعمار ارزیابی کرده است. آزادی بیان در بخش های سیاسی ارزیابی شده است. کشور کنیا به هشت استان تقسیم شده است که هر یک دارای یک استاندار مخصوص هستند. اولین انتخابات قانون گذاری در سال 1975 رخ داده است و نظام سیاسی کشور کنیا را تحت تأثیر قرار داده است. قوانین محدود آزادی بیان در این کشور در راستای اصول حرفه ای بررسی شده است. در این کشور نظارت بین المللی در زمینه انتخابات گسترده ارزیابی شده است. حکومت سیاسی در این کشور در زمینه صبح و آرامش به رشد رسیده است. زمان استقلال قدرت در کشور کنیا ارزیابی شده است. وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور کنیا به صورت موازی پیش رفته است به طوری که در دوره ای از تاریخ که سیاست ضعیف بود فضای تاریخی نیز رشد کمتری داشت.

پایتخت و 9 شهر بزرگ کنیا

پایتخت و 9 شهر بزرگ کنیا

نایروبی پایتخت کشور کنیا است که شرایط مخصوصی را برای زندگی در نظر گرفته و فضای ساخت و ساز در این شهر به نسبت سایر بخش ها بهتر است. مثلاً ساخت و ساز در فضای گردشگری نیز دیده می شود و هتل ها و مسافرخانه های ارزان قیمت زیادی در این بخش دیده می شود که شرایط گردشگری را برای افراد آسانتر می کند این شهر مقصد اصلی برای مسیر های اقتصادی و شرایط ثبت شرکت بسیار عالی است. این شهر به طور کلی به نسبت سایر شهرهای اطراف هوای آلوده تری دارد.

مومباسا از دیگر شهرهای بزرگ کشور کنیا محسوب که دریاچه گسترده ای دارد و بهترین منطقه برای گردشگری محسوب می شود. اینطور که مشخص است این دریاچه در سال های اخیر بسیار مورد توجه گردشگران خاصی قرار می گیرد که مردم علاقه خاصی به آن دارند.

کیسومو از دیگر شهرهای خوب در کشور کنیا است که به سرسبزی مشهور است اینطور که مشخص است این شهر دارای فضای دیدنی و جذابی بوده و یک محیط خوب برای کشاورزی محسوب می شود البته که برخی از بخش های این شهر برای ورود نیاز به تهیه بلیط دارند، کیسومو از شهرهای ارزشمند در کشور کنیا است که مردم علاقه دارند زمان زیادی در نظر بگیرند و از آن بازدید کنند. این شهر برای زوج های جوان بسیار جذاب است. ناکورو یکی از شهرهایی است که مردم دوست دارند از بخش های تاریخی آن بازدید کنند البته که این شهر می تواند به نسبت سایر شهرها از نظر جمعیت خلوت تر باشد.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در کنیا

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در کنیا

نرخ مالیات شرکتی در کشور کنیا در دوره های گذشته 30 درصد بوده است که امروزه این نرخ تغییری نداشته است از سوی دیگر نرخ مالیات درآمد شخصی در کشور کنیا نیز در حدود 30 درصد ارزیابی شده است. وضعیت نرخ مالیات بر فروش در کشور کنیا 16 درصد ارزیابی شده است و نرخ تأمین اجتماعی در این کشور نیز همان ده درصد را حفظ کرده است. اینطور که ارزیابی ها مشخص کرده است وضعیت نرخ امنیت اجتماعی برای شرکت در کشور کنیا به میزان 5 درصد ارزیابی شده است این نرخ در چند سال اخیر تغییراتی نداشته است. از سوی دیگر وضعیت نرخ تأمین اجتماعی برای کارکنان در کشور کنیا نیز در حدود 5.00 درصد است که این نرخ به نسبت سایر بخش ها تغییرات مخصوص خود را دنبال کرده است. جمعیت ایرانی که در کشور کنیا مشغول به کار هستند روند درآمدزایی بیشتر به صورت فرآورده های غذایی رویت شده است و البته که این مسیر در دوره های پیشین در خصوص تولید مواد شیمیایی نیز اعلام شده است. در صورتی که فکر می کنید در کشور کنیا وضعیت نرخ مالیاتی تغییراتی داشته است می بایست بتوانید از نظر اقتصادی شرایطی را بررسی کنید. شرکت های ایرانی در کشور کنیا در زمینه مالیات به پیشرفت جدی رسیده اند و مالیات بخشی از سرمایه دولتی در کشور کنیا محسوب می شود و در سال های اخیر می تواند سهم اقتصادی خوبی را شامل شود. در این کشور برخی از دولت ها سعی خود را کرده اند که وضعیت اقتصادی را تغییر دهند و البته که ناموفق بوده اند.

عجایب کنیا

عجایب کنیا

پارک ملی ماسایی مارا یکی از بهترین پارک های حیات وحش محسوب می شود که برای بازدید از این منطقه زیبا نیاز است که زمان مشخصی را در نظر بگیرید. این منطقه ذخیره گاه ماسایی محسوب می شود. در لیست گردشگری کشور کنیا این بخش بسیار عالی است.

پناهگاه دیوید شلدریک یک مجموعه بی نظیر محسوب می شود که بچه فیل های یتیمی در این بخش دیده می شود و به طور کلی می توانید رابطه خاص و عاطفی حیوانات و کارکنان پناهگاه را مشاهده کنید. می توانید به فیل ها غذا بدهید و البته که این موضوع شرایط مخصوص خود را دارد.

رشته کوه های آبرداری از کوه های تشکیل شده در کشور کنیا است، این رشته کوه زیبا در سال های اخیر یکی از عجیب ترین مناطق گردشگری در کشور کنیا محسوب شده که دارای بافت طبیعی بسیار دل انگیزی است. این رشته کوه به نسبت سایر بخش ها از اعتبارات بالاتری برخوردار است و یکی از زیباترین مناطقی است که می توانید به اکیپ کوهنوردی خود به بازدید از آن بروید.

خلاصه تاریخ کنیا

خلاصه تاریخ کنیا

یافته هایی که اخیراً در کنار دریاچه تورکامای نشان می دهد که انسان های اولیه برای مدت مشخصی در همین منطقه زندگی می کردند. فسیل های مربوط به دوران میانه زیستی نیز مربوط به کشور کنیا در مناطق مختلف آن یافت شده است.

شورش مائو در کشور کنیا در سال 1952 آغاز شد و این روند تا سال 196 ادامه داشت. کشور کنیا در سال 1963 میلادی رسماً خود را مستقل از امپراتوری بریتانیا اعلام می کند. انتخابات مجلس قانون گذاری آفریقا در کشور کنیا به تصویب رسیدند و در سال 1957 اتفاق افتادند.

اولین انتخابات مجلس قانون گذاری آفریقا در سال 1975 رخ داده است. بریتانیا برای تعویض قدن خود وارد جریان های میانه روی آفریقایی شده و اتحادیه ملی آفریقایی کنیا توسط رهبری جومو کیانتا بلافاصله پس از استقلال این کشور دولت تشکیل می دهد. یکسال پس از کنیاتا اولین رئیس جمهور کشور کنیا مشخص می شود. انتخابات سال 1983 زودتر از موعد صورت می گیرد و این موضوع به دلیل کودتای نظامی در اول اولت سال 1982 بوده است. این کودتا ناموفق بوده و توسط یکی از درجه دارای نیروی هوایی طرح ریزی شده بود. اینطور که مشخص است این شورش سریعاً توسط نیروهای وفادار سرکوب شد. مجلس در سال 1997 قوانین محدودکننده آزادی بیان را اصلاح کردند. این امر سبب شد تا آزادی های همگانی بیشتر شود. انتخابات ملی در دسامبر 1997 پیشرفت داشته است. در سال 2002 انتخابات کنیا تحت نظر ناظران بین المللی برگزار و به رشد رسید. مشخص است که در تاریخ سیاسی کشور کنیا دوره های قانون گذاری به صورت جدی دنبال شده است.

خلاصه ای از جغرافیای کنیا

خلاصه ای از جغرافیای کنیا

کشور کنیا در بخش شرقی آفریقا قرار دارد. مساحت کشور کنیا در حدود 582646 کیلومتر مربع اعلام شده است. این کشور پس از ماداگاسکار رتبه 47 امین کشور وسیع دنیا را دارد. همسایگان این کشور شامل کشورهای کنیا در بخش جنوبی ، اوگاندا در غرب و همینطور کشور سودان در بخش شمالی غربی کشور کنیا قرار دارد. در شمال این کشور اتیوپی قرار گرفته است و همینطور کشور سومالی در بخش شمال شرقی قرار دارد. اقیانوس هند در شرق کشور کنیا قرار گرفته است.

خط استوا از کمربند میانی کشور کنیا عبور می کند، مناطق مرکزی و شمال و شمال شرقی این کشور بسیار خشک و گرم هستند. مناطق ساحلی در کنار اقیانوس هند قرار دارد. این کشور دارای آب و هوای گرم و مرطوب است. در شهرهای ساحلی این کشور دمای هوا از سرد به داغ تغییر می کند و این تغییر دما به طور کلی شامل برخی از مناطق خواهد بود.

پست ترین نقطه کشور کنیا امتداد نواحی ساحلی کنار اقیانوس هند را تشکیل می دهد و بلندترین نقطه این کشور کوه کنیا نامیده می شود که بلندای 5197 متر است. کشور کنیا دارای اراضی زیادی بوده و به آن زیستگاه وجود اختصاص یافته است.

کشور کنیا دارای آب و هوای معتدل است و در مناطق ساحلی این کشور هوای گرم و مرطوب قرار دارد. در مناطق شمال شرقی هوا بسیار خشک و گرم است. در این کشور لباس های تابستانی همیشه مورد استفاده قرار می گیرد و آفتاب زیادی به این کشور می تابد.

 

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری کنیا

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری کنیا

لوپیتا نیونگو بازیگر اهل کشور کنیا است که توانسته در طول دوره فعالیت خود کارگرانی را نیز در پیش بگیرد و موفق باشد وی در سال 1983 متولد شد و ملیت آن کنیایی مکزیکی است. لوپیتا چهره بسیار زیبایی داشت و این موضوع جرقه بازیگری را در وی زنده کرد او همیشه سعی کرد بهترین باشد و توانست جایزه پیبادی را به خود اختصاص دهد.او از دانشکده همپشایر فارغ التحصیل شد و در رشته مطالعات فیلم و سینما نیز به عنوان دستیار تهیه کننده آغاز به کار کرد. اولین حضور او در فیلم رودخانه غربی بوده که در سال 2008 ساخته شد. او توانست در سال 2009 در یک فیلم مستندی نیز فعالیت داشته باشد که با نام ژن های من تهیه و کارگردانی شده است. پس از مدتی لوپیتا موفق شد مدرک کارشناسی ارشد خود را از مدرسه نمایش دریافت کند و در نهایت دوره کارگرانی را طی کرد. او نقش آفرینی زیادی در فیلم ها داشته و نقد زیادی در خصوص این بازیگر دیده می شود. فیلم 12 سال بردگی کشور کنیا بسیار مشهور است به طوری که جوایز زیادی را به خود اختصاص داده است. او بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به خود اختصاص داده است. پدر او یکی از سیاستمداران بزرگ کشور کنیا بود به طوری که توانست در لیست اساتید برتر دانشگاهی قرار بگیرد پدر وی مدتی در خدمات بهداشتی کشور کنیا نیز انتخاب شده است . لوپیتا قصد دارد عرصه سینما در کشور کنیا را به اوج برساند و موفقیت های چشمگیری را ایجاد نماید.

کشورها و مناطق وابسته کنیا

کشورها و مناطق وابسته کنیا

کشور کنیا به هشت استان تقسیم شده است که هر یک توسط یک استاندار اداره می شود، هر استان در این کشور دارای 71 منطقه است و هر منطقه نیز به 262 بخش تقسیم می شود و هر بخش 1088 ناحیه را شامل می شود. مشخص است که در کشور کنیا رده بندی های گردشگری خاصی رویت می شود. به طور کلی کشور کنیاوابسته به بریتانیا ارزیابی شده است و بریتانیا بخش مهمی از فضای وابسته به این کشور را شامل شده است. مشخص است که در کشور کنیا دسته بندی های گردشگری خوبی دیده می شود. این کشور دارای بخش های وابسته به دولت خاصی است و بریتانیا سعی کرده است که دوره های گردشگری مشخصی در کشور کنیا را شامل شود. اینطور که مشخص است کشور کنیا یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه استقلال سیاسی محسوب می شود و خود را از بریتانیا جدا دانسته است البته که کشمکش های زیادی در این راستا دیده می شود که جای بحث دارد. دهکده ای در این کشور وجود دارد که توسط یک تا چند خانواده اشغال شده است و منطقه ای مشخص از نظر سیاسی محسوب می شود مشخص است که در این منطقه در برخی از مناطق هنوز هم استقلال به صورت واقعی شکل نگرفته است. در سال های اخیر وابستگی کشور کنیا به سایر کشورهای همسایه پیش بینی شده است و اعتبارات خاصی را شامل شده است. این کشور با سایر کشورهای اطراف نیز کشمکش های سیاسی نیز داشته است.

فرهنگ مردم کنیا

فرهنگ مردم کنیا

کشور کنیا بکرترین و دست نخورده ترین مکان در دنیا محسوب می شود و به طور کلی آداب و رسوم این منطقه ارزش زیادی را شامل شده است. این منطقه سنت های مختلفی را شامل می شود که قصد داریم چندین مورد را با هم بررسی کنیم. یکی از سنت های عجیب در کشور کنیا دزدیدن عروس است، در قبیله لاکوتا در کشور کنیا وقتی قرار است یک مرد جوان با یک زن ازدواج کند نیاز است که همسر آینده خود را بدزدد. والدین در این کشور این رسم را جدی می دانند و دنبال می کنند و یک خواستگاری واقعی به خواستگاری گفته می شود که دزدیدن در آن پی در پی صورت بگیرد.

در کشور کنیا یک سری جشن ها با عنوان جشن خوتا نیز ارزیابی می شود که توسط چندین قبیله مختلف صورت می گیرد و در آن پسرانی که به سن بلوغ رسیده اند می بایست در یک مراسم طاقت فرسای همگانی شرکت داشت باشند. سنت های خطرناکی در این جشن ها نیز دیده می شود که همگی در کشور کنیا جا افتاده است. قیمت گذاشتن روی عروس از دیگر جشن های مهم کشور کنیا است به طوری که خانواده عروس و داماد می بایست بر رو قیمت عروس با هم گفتگو کنند البته که این مذاکرات بر روی کاغذ به ثبت می رسد و دو خانواده باید از قیمت اعلام شده راضی باشند. حجاب کشور کنیا نیز مشخص است به طوری که مردم هنوز لباس های سنتی به تن می کنند. زبان کشور کنیا به صورت رسمی تنها در بخش شهری دیده می شود و روستانشیان زبان غیر رسمی استفاده می کنند.

پیشرفت در کنیا

پیشرفت در کنیا

کشور کنیا در زمینه حفظ محیط زیست بسیار رشد داشته است، ریزگردهای حاصل از فضای کارخانه ای در کشور کنیا کنترل می شود و مشخص است که پیشرفت کشور کنیا در زمینه کشاورزی نیز وابسته به محیط زیست ارزیابی می شود. محیط زیست در این کشور یک سهم اقتصادی بسیار مهم است. در سال های اخیر شرایط محیط زیستی در کشور کنیا بسیار روتین پیش رفته است و این کشور توانسته پیشرفت جدی در زمینه امنیت اجتماعی داشته باشد به طوری که در محیط های جنگی از فضای امنیتی خوبی استفاده شده است. نرخ تأمین اجتماعی برای کارکنان در کشور کنیا نیز به وابسته عملکردهای فنی بررسی می شود در این کشور پیشرفت جدی در زمینه شرایط زیست محیطی رویت می شود. مردم کشور کنیا همه سعی خود را کرده اند که اقتصاد این کشور را به صورت حرفه ای در پیش بگیرند. پیشرفت کشور کنیا یک پیشرفت همه جانبه در مسیر تحصیل و آموزش نیز بوده است. مردم در این کشور سعی می کنند بررسی های لازم برای اصول فنی را داشته باشند به طوری که ثبت شرکت در مسیر فنی بسیار رشد داشته است. شرایط محیط زیستی در کشور کنیا نشان می دهد که همه افراد می توانند سهم مهمی از اصول زیستی را در نظر داشته باشند. در فرهنگ این کشور شرایط مخصوص اقتصادی دیده می شود که البته می تواند مسیر درآمد شخصی را در نظر بگیرد. پیشرفت کشور کنیا در زمینه فرهنگی بسیار روتین و ارزشمند است. دولت سعی کرده است که شرایط پیشرفته اقتصادی در کشور کنیا را مورد حمایت قرار دهد و در این زمینه شانس پذیرش چند برابر است.

قوانین عمومی در کنیا

قوانین عمومی در کنیا

در کشور کنیا هر کس بخواهد دعای خیر انجام دهد باید تف کند. تف کردن به معنای دعای خیر است و اعضای قبیله ماسایی در این کشور این روش را برای خوشبختی افراد در نظر می گیرند در این روش مردان آب دهان خود را روی بدن نوزادان می ریزند و برای آنها دعا می کنند اینطور که مشخص است این کار برای تبریک تولد نیز ارزیابی می شود و در صورتی که فردی این کار را نکند گویی فرزند را مورد نفرین قرار داده است. مشخص است که در این کشور چنین قوانین ارزش خاص خود را دارد و مردم باید بتوانند آن را به صورت دقیق دنبال کنند.

قوانین که برای تعیین قیمت شیلینگ کشور کنیا در نظر گرفته می شود طبق ارزیابی هایی است که از سوی امور مالی این کشور ارزیابی شده است، نرخ شیلینگ کشور کنیا به صورت جدی پیش بینی شده و کسانی که قصد دارند روند قیمت گذاری ارز در کشور کنیا را تغییر دهند می بایست چنین شرایطی را مورد حمایت قرار دهند. در این کشور مردم سعی می کنند فضای قبیله ای مشخصی را در نظر بگیرند و البته که قوانین زندگی قبیله ای در کشور کنیا تغییراتی دارد. پرچم کشور کنیا با قوانین جدید تصویب شده در روال سیاسی این کشور با تغییر رنگ جزئی در برخی از بخش ها همراه است که هر یک از شهرهای کشور کنیا آن را مورد پیش بینی قرار می دهند.

در بخش های جنوب غربی کشور کنیا مردم احترام زیادی برای نیاکان خود قائل هستند و چنین شرایط به نوبه خود دارای ارزش های روتین و جذابی است. 

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021