x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در کیریباتی

تحصیلات در کیریباتی برای سنین 6 تا 13 سال رایگان و اجباری است. آموزش ابتدایی شامل هفت سال اول می شود: کلاس­های یک تا شش ساله. 110 مدرسه ابتدایی با بودجه دولتی در سراسر جزایر 17،594 دانش آموز (تقریبا 49 درصد زن) را استخدام می­کنند و 727 معلم (تقریبا 62 درصد زن) استخدام می کنند. در سال 1997 ، حدود 75 دانش آموز به دلیل عملکرد نامناسب دانشگاهی در یک مقطع ابتدایی حفظ شدند. دستیابی به تحصیلات در Kiribati تا حد زیادی در سطح ابتدایی محدود است. این در اصل نتیجه عدم دسترسی و هزینه مدارس متوسطه و متوسطه پایه پیشرفته در جزایر است. امکانات مراقبت­های بهداشتی در کیریباتی برای مراقبت­های معمول پزشکی کافی است ، اما در دسترس بودن و کیفیت بسیار محدود است. از سال 2006 ، سیستم بهداشت و درمان Kiribati یک بیمارستان مرکزی را شامل می شد که از سه بیمارستان فرعی ، بیش از 20 مرکز بهداشت و حدود 70 مرکز توزیع مراجعه کرده است. بیمارستان مرکزی تونگارو در تاراوا خدمات درمانی را به همه جزایر ارائه می دهد. مناقصه­های دولتی در همه جزایر برای رسیدگی به بیماری­های جزئی و جراحات مجهز شده­اند.آموزش­های متوسطه (کلاس های 7 تا 11) جایگاه­های رقابتی و مبتنی بر نمرات آزمون ورودی ملی هستند. كمتر از 20 درصد كودكان دبستاني آموزش متوسطه را دريافت مي كنند. در سال 1997 ، 1،901 دانش آموز در مدارس متوسطه ثبت نام کردند. دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل فراتر از مقطع ابتدایی هستند ، اما قادر به یافتن محل تحصیل در یک دوره متوسطه نیستند ، ممکن است در کلاس های 7-9 ادامه داشته باشند. سطح دکترا در درجه اول برای افرادی است که مایل به ادامه کار پژوهشی یا آکادمیک هستند. این مدرک کاملاً از فعالیت­های مبتنی بر پژوهش تشکیل شده و پایان نامه پس از اتمام ارسال می شود. دکتری معمولاً سه سال تحصیل تمام وقت را می­طلبد ، اما مطالعه پاره وقت نیز در دسترس است. در طول برنامه کارشناسی ارشد از شما انتظار می رود که یک گزارش پیشرفت را برای تأیید ثبت نام خود به طور عادی در طی سه ماه از ثبت نام اولیه تکمیل کنید و گزارش­های پیشرفت را در طول دوره تحصیلی خود ارسال کنید.

 

 

 

مشاوره تحصیل در کیریباتی
فهرست

تحصیل رایگان در کیریباتی

تحصیل رایگان در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بخش چاپ و نشر آموزش و پرورش در کریباتی به دلیل وجود مؤسسات دانشگاهی مانند دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی و علاقه تحصیلی از همسایگان توسعه یافته بیشتر از بقیه بخش انتشارات است. دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی موسسه مطالعات اقیانوس آرام و خدمات پسوند و واحد تحقیقات آتول را اداره می کند که انواع مجلات و مقاله­ها را منتشر می­کند. سایر بنگاه­های آموزشی شامل بولتن تحقیق آتول و انجمن پولینزی مستقر در نیوزلند است. نمونه­ای از یک شرکت خصوصی چند ملیتی ، مرکز مطالعات اقیانوس آرام Macmillan Brown مستقر در نیوزلند است. این مرکز در سال 1988 در دانشگاه کانتربری ، نیوزیلند تأسیس شد تا تحقیقات و تحقیق در مورد تاریخ ، سنت­ها ، آداب و رسوم ، قوانین و ایده­های مردم اقیانوس آرام به طور کلی انجام شود.

وزارت آموزش و پرورش دولت ، مسئولیت بخش آموزش در کریباتی ، وزارت آموزش ، جوانان و توسعه ورزش است. کنترل موضوعات آموزشی به وزیر آموزش و پرورش داده می­شود که دبیر دائمی را تعیین می­کند. اداره بسیار متمرکز است و اختیار کمی به مدارس انفرادی دارد. دولت از استرالیا (AUSAID) و نیوزیلند (NZAID) ، به عنوان بخشی از توافق­های دو جانبه ، برای کمک به ارائه این خدمات آموزشی کمک می کند. وزارت آموزش و پرورش سالانه بیشترین بخش از کل بودجه دولت را دریافت می­کند ، این امر در درجه اول به دلیل حقوق معلمان است. همچنین کمک هزینه­ای برای مدارس کلیسا فراهم می کند. علاوه بر این وزارتخانه ، کمیته مشاوره ملی کریباتی برای کودکان ، و هیئت امتحان منطقه­ای برای ارزیابی آموزشی اقیانوس آرام جنوبی نیز وجود دارد.

دولت با ارائه خدمات آموزش عمومی جهانی با جامعه مدنی و به ویژه کلیساها همکاری می کند. برخی از مناطق مهم برای پیشرفت شناسایی شده است: رشد زودرس در کودکی و آموزش غیر رسمی؛ آموزش معلم ابتدایی؛ ارتقاء مدارس و منابع کلاس؛ سواد و عدد.

 

بورسیه تحصیلی در کیریباتی

بورسیه تحصیلی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


متقاضیان از کاندیداهای واجد شرایط برای بورس تحصیلات تکمیلی دعوت می شوند تا کارشناسی ارشد خود را با تحقیق در دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی (USP) ، با شروع از ترم 1 ، 2020 آغاز کنند. این فرصت در پروژه " اثرات دانش بوم شناختی سنتی بر پایدار" ارائه شده است. استفاده از منابع دریایی در جزایر اقیانوس آرام در زمان تحولات فرهنگی اجتماعی و تغییرات آب و هوا - یک مطالعه مقدماتی در فیجی " . رهبر پروژه سوزانا پیوانوو (دانشکده مطالعات دریایی USP) است. اعضای تیم دکتر جان لوری (SGESE) ، دکتر ژاکلین رایل (SOSS) و دکتر جولی ویتایاهی (پیامکی) هستند.

چکیده پروژه در وب سایت دفتر تحقیقات موجود است . دریافت کننده بورس تحصیلی در یک یا چند جنبه زیر مشارکت خواهد کرد: 

تحقیقات مردم نگاری

نقشه برداری از طریق GIS مشارکتی

ارزیابی وضعیت منابع دریایی

مزایا و شرایط

بورسیه تحصیلات تکمیلی شامل موارد زیر است:

 

شهریه (مستقیم پرداخت می شود)

کمک هزینه کتاب (حداکثر 750 دلار در سال)

هزینه خدمات عمومی (پرداخت مستقیم)

هزینه خدمات درمانی (پرداخت مستقیم)

کمک هزینه زندگی 12600 دلار در هر سال به صورت ماهانه پرداخت می شود (برای 3 ترم)

کمک هزینه تحقیق - فقط پس از تصویب برنامه تحقیق و بودجه توسط کمیته تحقیق مناسب دانشکده

شرایط بورس تحصیلی

بورس تحصیلی برای سه ترم است که از نیمسال اول سال 2017 شروع می­شود. بورس تحصیلی فقط برای تحصیل تمام وقت است. جایزه گیر مجاز نیست در مدت تصدی جوایز مشغول به کار با حقوق و دستمزد باشد و باید برای کل سال حداقل 40 ساعت در هفته کار کند. همچنین از صاحب بورس تحصیلی انتظار می رود حداکثر 8 ساعت در هفته در طول دوره ترم در تدریس مداوم در FSTE شرکت کند. 

معیارهای واجد شرایط بودن و انتخاب

 

متقاضیان باید یک دوره تحصیلات تکمیلی را در یک رشته مربوط به پروژه (به عنوان مثال علوم دریایی یا مدیریت دریایی ، جغرافیا یا علوم محیط زیست) به پایان رسانده باشند.

متقاضیان باید شهروند یک کشور عضو USP باشند.

متقاضیان باید حداقل معدل کارشناسی ارشد و دیپلم تحصیلات تکمیلی حداقل 3.0 داشته باشند.

شناگر قوی و مسلط بودن در فیجی مطلوب است.

برنامه­های کاربردی

متقاضیان می­بایست نامه خود را (جزئیات مربوط به علاقه­مند آنها به این بورس تحصیلی) ، CV کامل ، و نام و مشخصات تماس برای سه داور برای Letial Talemaitoga به آدرس letila.talemaitoga (at) usp.ac.fj ارسال کنند. 

داوطلبان لیست کوتاه برای مصاحبه از طریق اسکایپ از طریق ایمیل دریافت می­کنند. 

اعتبار دانشگاه های کیریباتی و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های کیریباتی و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سه سازمان تحت نظارت وزارت کار و توسعه منابع انسانی آموزش­های حرفه­ای ارائه می دهند: انستیتوی فناوری (که در سال 1970 تاسیس شد) در مهارت­های فنی و اداری. مرکز آموزش شیلات (1989) در مهارت­های دریایی ، ماهیگیری و مهارت­های زبان ، برای کسانی که به دنبال کار در کشتی­های ماهیگیری ژاپنی هستند. و مرکز آموزش دریایی در مهارت­های تجاری دریایی. یک کالج آموزشی برای معلمان ابتدایی و یک مرکز فوق العاده دیواری دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی در تاراوا واقع شده است. کیریباتی شریک دانشگاه منطقه­ای اقیانوس آرام است که مرکز اصلی خود را در سووا ، فیجی و یک دانشگاه در تاراوا ، کریباتی تشکیل می دهد ، با حدود 3000 دانشجو ، با استفاده از امکانات آموزش از راه دور دانشگاه ، برای طیف گسترده­ای از دوره­ها ثبت نام می کند.
 

کار سازمان­های غیردولتی (سازمان­های مردم نهاد) مانند Te Toa Matoa در جهت دستیابی به اهداف آموزش برای همه (EFA) با ارزش است. Te Toa Matoa یک سازمان معلولین است که هدف آن ارتقاء سطح آگاهی در مورد ناتوانی در کلیه جوامع کیریباتی است. فعالیت­های این سازمان به تغییر نگرش نسبت به معلولان کمک کرده است و مدارس را نیز نسبت به معلولان فراگیرتر کرده است. کلیساهای غیردولتی آموزش و پرورش مستقر در کلیسا هستند و کلیسای پروتستان کریباتی در ایجاد مدارس و سایر زیرساخت­های آموزشی و برنامه­های آموزش عمومی کمک می کند.

 

نحوه درخواست بودجه
تأمین اعتبار برای تحقیق توسط کمیته تحقیقات دانشکده تأیید می­شود. دانشجویان خصوصی و کارمندان USP  ممکن است برای حمایت از هزینه­های انجام پروژه ، از بودجه درخواست کنند . بورسیه­های تحقیقاتی نیز ارائه می­شود و در صورت امکان تبلیغ می­شود. بورس­های تحصیلی هم کمک هزینه زندگی و هم تعهد به هزینه­های پروژه تحقیق را شامل می­شود.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در کیریباتی

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دیپلم تحصیلات تکمیلی (PGDIP)
یک مدرک تحصیلات تکمیلی برای فارغ التحصیلانی که مدرک دانشگاهی را گذرانده­اند و ممکن است مایل به کسب دانش بیشتر در یک حوزه علمی باشند ، موجود است. تکمیل PGDIP به طور معمول یک سال مطالعه تمام وقت را می طلبد و به چهار دوره کامل در 400 سطح نیاز دارد. مطالعه پاره وقت نیز موجود است. PGDIP مخصوصاً برای متخصصانی که مایل به توسعه یا به روز کردن دانش علمی خود هستند مناسب است.

شرایط ورود: ورود به برنامه تحصیلی PGDIP معمولاً برای داوطلبانی است که حداقل در حد معدل 3/0 در USP در دوره­های 200 و 300 در یک دوره اصلی (یا معادل سایر موسسات) رسیده­اند. در صورت عدم امکان ورود مستقیم ، می­توان با گذراندن یک دوره واجد شرایط سطح 400 نیز ورود کرد. B یا بالاتر باید برای ورود به برنامه PGDIP در آینده اخذ شود. دوره 400 سطح که به عنوان یک دوره واجد شرایط برای PGDIP گرفته می­شود ممکن است بخشی از برنامه تحصیلات تکمیلی آینده باشد. علاوه بر این ، در موارد خاص ، پذیرش ممکن است در جایی حاصل شود که تجربه یا موفقیت مربوط نشان داده شود.

معادل سازی مدارک در کیریباتی

معادل سازی مدارک در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

گروه­های تحقیقاتی

دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست (FSTE) متعهد است به تحقیقاتی بین المللی بپردازد که پاسخگوی نیازها و خواسته­های جوامع جزیره اقیانوس آرام باشد. دانشکده مناطقی با اولویت تحقیق را شناسایی کرده است که مستقیماً به نیازهای جنوب اقیانوس آرام در زمینه­هایی پاسخ می­دهند: 

تنوع زیستی و حفاظت

محیط زیست ، توسعه پایدار و تغییرات آب و هوا

فناوری اطلاعات و ارتباطات

منابع طبیعی و علوم غذایی

انرژی تجدید پذیر

تحقیقات باز

 

خوابگاه در کیریباتی

خوابگاه در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه اقیانوس آرام کیریباتی برای دانشجویان بین المللی خوابگاه ندارد! شرایط اجاره خانه در سطح شهر فراهم است و هزینه زیادی هم ندارد.

امتیازات کارت دانشجویی در کیریباتی

امتیازات کارت دانشجویی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که کارت دانشجویی داشته باشید می­توانید از موارد زیر استفاده کنید:

 

دانشکده گردشگری و مهمان نوازی

 

در جهانگردی و مهمان نوازی ما مهارت­های تخصصی را ارائه می­دهیم:

 1. گواهینامه سوم در آشپزی تجاری

این مدرک دانش آموزان را با طیف گسترده­ای از مهارت­های تخصصی در تهیه و سرو غذا در آشپزخانه تجاری آماده می­کند. این آموزش شامل ایجاد اختیار ، قضاوت و دانش درست در مورد عملیات آشپزخانه است. دانش آموختگان با نظارت محدود قادر به همکاری با برخی از استقلال خواهند بود و ممکن است مشاوره و پشتیبانی عملیاتی را برای اعضای تیم ارائه دهند.

 1. گواهینامه سوم در Patisserie (شیرینی و نانوایی)

این صلاحیت شامل تهیه کیک ، شیرینی و تهیه نان ، خدمات ، انبارداری ، دانش و مهارت­های لازم در صنعت تهیه و ارائه مواد غذایی تجاری می­باشد. این برنامه به اصول تهیه محصول ، تفسیر دستور العمل­ها و فرآیندهای منابع ذخیره و ذخیره سازی می پردازد. این آموزش همچنین استانداردهای صنعت در مورد OHS ، ایمنی مواد غذایی ، بهداشت و شیوه­های زیست محیطی پایدار را در بر می­گیرد. این یک مدرک مقدماتی برای افرادی است که قصد دارند در پستی و نانوایی تخصص داشته باشند و یا قصد دارند تمام مهارت­های آشپزی حرفه­ای دور را تکمیل و توسعه دهند  

 1. گواهی IV در آشپزی تجاری

این صلاحیت با مهارت­های تهیه غذا و دانش فنی به آنها امکان می دهد تا به طور مستقل در یک محیط آشپزخانه تجاری کار کنند. این برنامه استانداردهای اولویتی صنعت را در زمینه ایمنی ، بهداشت ، نگهداری تجهیزات ، توسعه منو ، کیفیت مواد تشکیل دهنده ، خرید ، ذخیره سازی ، تهیه مواد غذایی ، کنترل هزینه­ها ، خدمات غذایی ، مهارت­های مردم ، ارتباطات ، فناوری و شیوه­های محیط زیست پایدار در بر می­گیرد. دوره های عملی و نظری در این برنامه به اصول علمی ، هنری و تجاری در تهیه و سرویس مواد غذایی می پردازد.  

4- گواهینامه چهارم در عملیات مهمان نوازی (رویدادها ، غذا و نوشیدنی و دفتر جلو)    

این مدرک نشان دهنده نقش اپراتورهای ماهر است که از طیف گسترده­ای از مهارت­های مهمان نوازی همراه با دانش صحیح از فرآیندها و استانداردهای صنعت استفاده می­کنند. آنها به طور مستقل یا با راهنمایی محدود از دیگران کار می کنند و از اختیار خود برای حل مشکلات غیر روتین استفاده می کنند.  

 1. گواهینامه IV در Patisserie (شیرینی و نانوایی)

این صلاحیت بیانگر فرایندها و استانداردهای مورد نیاز کارگر آشپزخانه شیرینی است که نقش نظارتی یا تیمی در آشپزخانه دارد. آنها در یک محیط تیمی بطور مستقل یا با راهنمایی محدود دیگران کار می کنند و لازم است مهارت و دانش را برای تکمیل محصولات و نظارت بر وظایف به کار گیرند.  

 1. دیپلم هنرهای آشپزی و مدیریت (سطح 5)

این مدرک نشان دهنده نقش یک متخصص آشپزی بسیار ماهر است که با استفاده از طیف گسترده­ای از مهارت ها و دانش صحیح از استانداردهای صنعت برای هماهنگی و / یا مشارکت شدید در یک محیط تجاری آشپزخانه. مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان را برای کار مستقل ، مسئولیت پذیری دیگران و شرکت در تصمیم گیری­های عملیاتی آشپزخانه درگیر می کند.  

 1. دیپلم  مدیریت بیمارستان - رویدادها ، مواد غذایی و شیرینی و اداری پیش رو (سطح 5)

این صلاحیت بیانگر نقش یک پزشک متخصص در زمینه مهمان نوازی بسیار ماهر است که از طیف گسترده­ای از مهارت­ها و دانش صحیح از استانداردهای صنعت استفاده می­کند تا برای هماهنگی و / یا مشارکت جدی در یک زمینه عملیاتی در رویدادها ، مواد غذایی و آشامیدنی و Office Office استفاده کند. این مدرک تحصیلات تکمیلی فارغ التحصیلان را برای کار مستقل ، مسئولیت دیگران و مشارکت یا تصمیم گیری در زمینه تصمیم گیری در مورد فعالیت­های تجاری آماده می کند.  

 

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

لیسانس مهندسی نرم افزار

توسعه دهنده
نرم افزار مهندس
سیستم نرم افزار تحلیلگر
برنامه نویس
کسب و کار تحلیلگر
محقق
طراح سیستم
مدیر فنی مسئول
مدیر IT

لیسانس مهندس شبکه محور محور

تحلیلگر شبکه
مهندس ارتباطات
شبکه تکنسین
امنیت
شبکه سایبرسالیست تحلیلگر شبکه مدیر
سیستم سیستم سرور
ابر رایانه مشاور
فناوری اطلاعات مدیریت زیرساخت IT
پشتیبانی مهندس
شبکه مشاور مشاور محقق
دانشگاهی

کارشناسی مهندسی

(برق و الکترونیک / مکانیک)  

مهندس برق / الکترونیک مهندس
مکانیک
صنعت هوافضا صنعت
خودرو سازی صنعت
ساخت و ساز
مهندس
ارتباطات مهندس
ساختمان خدمات طراحی مهندس
ابزار دقیق مهندس
پروژه مدیران
مهندس اتوماسیون ترافیک مهندسان
سیستم های الکترونیکی مهندس
دستگاه طراحی مهندس
دستگاه های تهویه مطبوع طراحی سیستم مهندس تهویه مطبوع طراحی مهندس
طراحی محصول پایدار مهندس طراحی
سوم

لیسانس مهندسی (عمران)

مهندس سازه مهندس
آب مهندس
محیط زیست مهندس
طراحی مهندس
پیمانکار مهندس عمران
مشاور مهندس عمران
خدمات ساختمان ساختمان مهندس
سایت مهندس سایت
مدیریت ترافیک مهندس مدیریت
ساخت و
ساز نقشه بردار کنترل ساختمان

فیزیک

معلم / مدرس
مسئول سنجش
شناسی اقیانوس شناس
زلزله
شناس افسران انرژی تجدید پذیر
مدیران پروژه
گروه ارتباطات
مهندسان رادیوریاضیات / آمار

معماری
ریاضی
دان صنعت بانکداری
محقق
کامپیوتر دانشمندان علوم
هواشناسی
رمزنگاری
عملیات تحقیقات
تحلیلی داده­ها
معلم یا مدرس
پیش بینی اقتصادی
کنترل کیفیت کنترل
محیط زیست پژوهش
محقق
اپیدمیولوژیست
آماری
تحلیلگر آب و هوا

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در کیریباتی

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

علوم زمین شناسی

GIS توسعه دهنده / تحلیلگر تصویرگر
ماهواره­ای تحلیلگر
فضاپیمای زمینی تحلیلگر
منابع طبیعی نقشه برداری از
زمین نقشه بردار زمین نقشه برداری
هوا /
حمل و نقل نقشه برداری و کارهای عمومی
معلم
مسئول برنامه ریزی شهری
مسکن و رفاه اجتماعی

جغرافیا

برنامه ریز شهری / توسعه ارتباطات
GIS متخصص
اقلیم
مدیریت زیست محیطی / برنامه ریزی
محیط زیست وکیل
تنوع زیستی و افسر حفاظت
منابع طبیعی وکیل
محیط زیست ارزیابی اثرات (EIA) افسر
ملی غذا و تغذیه افسر
افسر کشاورزی
افسر بهداشت
معلم
افسر برنامه ریزی
صنعت محیط زیست گردشگری
بانک توسعه افسر
اداره آمار / دفتر آمار و برنامه ریزی
منابع
ملی و منابع ملی

لیسانس هنر

(مدیریت محیط زیستی)

مشاور محیط زیست
بوم شناس
اقلیم
فعال حفظ محیط زیست

لیسانس هنر

(علوم زیست محیطی)

مشاور
محیط زیست دانشمندان محیط زیست
اقیانوس شناس
فارستر

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در کیریباتی

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


امکانات مراقبت­های بهداشتی در کیریباتی برای مراقبت­های معمول پزشکی کافی است ، اما در دسترس بودن و کیفیت بسیار محدود است. از سال 2006 ، سیستم بهداشت و درمان Kiribati یک بیمارستان مرکزی را شامل می شد که از سه بیمارستان فرعی ، بیش از 20 مرکز بهداشت و حدود 70 مرکز توزیع مراجعه کرده است. بیمارستان مرکزی تونگارو در تاراوا خدمات درمانی را به همه جزایر ارائه می دهد. مناقصه­های دولتی در همه جزایر برای رسیدگی به بیماری­های جزئی و جراحات مجهز شده­اند.

بیشتر داروهای دارویی در کشور از طریق روش­های تهیه مخلوط به دست آمده ، در این مورد به عنوان طرح خرید فله ملی فیجی شناخته می­شوند. تا حدودی ، چنین برنامه­هایی بر موضوعات مربوط به حمل و نقل و ارتباطات ضعیف غلبه می­کنند و اطمینان می­دهند که قیمت­های پرداخت شده برای چنین طیف وسیعی از لوازم عادلانه و رقابتی هستند. تجهیزات ، به ویژه داروهای مورد نیاز فوری ، توسط شرکت­های دارویی آمریکایی نیز اهدا می شود. آخرین قانون مربوط به سلامت روان آخرین بار در سال 1977 بازبینی شده است. در هر 100000 نفر یک مرکز سرپایی بهداشت روان و یک بیمارستان روانپزشکی وجود دارد.

 

 

Kiribati در حال حاضر در تلاش برای دستیابی به اهداف توسعه هزاره است. برای دستیابی به اهداف کاهش مرگ و میر کودکان ، که از MDG 4 تشکیل می شوند ، کیریباتی باید مرگ و میر زیر 5 کودک را در هر 1000 تولد زنده به 29 مورد کاهش دهد ، و ایمن سازی سرخک را تا سال 2015 به 100 درصد برساند. در سال 2012 میزان مرگ و میر زیر 5 سال 60 بود. مرگ و میر در هر 1000 تولد زنده و ایمن سازی سرخک 91 درصد بود. Kiribati در حال پیشرفت مداوم در جهت هدف برای مرگ و میر زیر 5 سال است ، اگرچه در صورت دستیابی به هدف تا سال 2015 میزان کاهش باید افزایش یابد. در حالی که هنوز سطح ایمن سازی سرخک به 100 درصد نرسیده است ، دور نیست. خاموش این هدف این کشور در سال 2010 هیچ موردی از سرخک ثبت نشده است.

هدف جهانی MDG 5 برای سلامت مادر ، كاهش تعداد زنانی است كه در طی بارداری و زایمان در طی سالهای 1990 تا 2015 كاهش می­یابند. در دوره زمانی 2006-10 كریباتی نسبت مرگ و میر مادران را 56 مرگ در 100000 تولد زنده گزارش كرد. بخشی از هدف همچنین تصریح می­کند که 100 درصد زایمان­ها باید توسط یک متخصص بهداشتی ماهر شرکت کنند. در دوره 2007-12 این رقم 80 درصد بود ، و هنوز چنین چیزی حاصل نشده است.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در کیریباتی

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به عنوان یکی از کشورهای توسعه یافته در اقیانوس آرام ، Kiribati دارای یک سیستم مالی کوچک است که از نزدیک با بخش مالی استرالیا گره خورده است. تنها یک بانک تجاری وجود دارد - بانک کیریباتی ، مشارکت مشترک بین دولت کیریباتی ، که 25 درصد مالک آن است و گروه بانکی استرالیا و نیوزلند محدود (ANZ) ، که از زمان خرید آن 75 درصد دیگر را در اختیار دارد. 2001. فعالیت­های ANZ همچنین شامل ردیابی ذخایر ارزی و تقاضای ارز داخلی است - این کشور از دلار استرالیا به عنوان ارز داخلی خود استفاده می کند. این بانک که عملیات بانکی مرکزی و خرده فروشی را ارائه می­دهد ، دارای چهار شعبه است. این کشور همچنین دارای بانک توسعه کوچک کیریباتی است که عموماً به مشاغل کوچک وام می دهد. با این حال ، علاوه بر این مؤسسات رسمی ، یک شبکه سست از "بانک­های روستا" وجود دارد که به عنوان یک بخش بانکی غیررسمی خدمت می کند و وام­های خاصی را تأمین می­کند. در خارج از بانکداری ، صندوق تأمین مالی کیریباتی وجود دارد که برای تأمین اعتبار طرح بازنشستگی دولت در اوراق بهادار و سهام­های خارج از کشور سرمایه گذاری می کند.

 

هیچ بانک مرکزی یا پول ملی در کیریباتی وجود ندارد و در عوض از دلار استرالیا استفاده می­کند و محیط نظارتی آن کاملاً اساسی است. مقامات خرید و فروش ارز خارجی ندارند. وزارت امور خارجه که مسئولیت این بخش را بر عهده دارد ، وزارت دارایی و توسعه اقتصادی است. 

 

شاخص سهولت انجام امور بانکی بانک جهانی برای دریافت اعتبار ، کیریباتی را در رتبه 159 در جهان (از 183 کشور) قرار داد و رتبه بیست و یکم از 23 کشور آسیای شرقی و اقیانوس آرام را به دست آورد. در رابطه با حمایت از سرمایه گذاران ، این کشور در جایگاه 46 ام در جهان قرار گرفت ، موقعیتی قوی­تر نسبت به سایر کشورهای اقیانوس آرام و در کنار جزایر سلیمان ، فیجی و پاپوآ گینه نو قرار گرفت.

دانشگاه های برتر در کیریباتی

دانشگاه های برتر در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه اقیانوس آرام کیریباتی:

 

برنامه­های دانشکده هنر ، حقوق و آموزش (FALE)

برنامه­های گواهی

برنامه­های دیپلم

برنامه­های مقطع کارشناسی

برنامه­های کارشناسی ارشد

برنامه­های ترکیبی

برنامه­های کارشناسی ارشد

گواهینامه­ها و گواهینامه­های حرفه­ای

برنامه­های کارشناسی ارشد

دکترای فلسفه

برنامه دانشکده تجارت و اقتصاد (FBE)

برنامه­های گواهی دانشگاهی

برنامه­های دیپلم

برنامه­های کارشناسی ارشد

برنامه­های کارشناسی ارشد

برنامه­های کارشناسی ارشد

دکترای فلسفه

برنامه­های دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست (FSTE)

برنامه­های گواهی دانشگاهی

برنامه­های دیپلم

برنامه­های کارشناسی ارشد

برنامه­های تجویز شده

برنامه­های کارشناسی ارشد

برنامه­های کارشناسی ارشد

برنامه­های کارشناسی ارشد حرفه­ای

دکترای فلسفه

برنامه فنی و آموزش اقیانوس آرام (TAFE) اقیانوس آرام

دانشکده هنر و علوم انسانی

دانشکده تجارت و بازرگانی

دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست

دانشکده گردشگری و مهمان نوازی

واحد آموزش توسعه نیروی کار

مرکز محیط زیست و توسعه پایدار اقیانوس آرام (PaCE-SD) برنامه­ها

مرکز محیط زیست و توسعه پایدار اقیانوس آرام (PaCE-SD) با تمام دانشکده های سراسر دانشگاه همکاری می کند تا برنامه های تحصیلات تکمیلی را در زمینه تغییر اقلیم ارائه دهد. این شامل:

 

دیپلم تحصیلات تکمیلی در تغییر وضعیت آب و هوا (PGDip CC) که شامل چهار دوره چهار 400 سطح می باشد

کارشناس ارشد تغییرات آب و هوا بر اساس یک پایان نامه تحقیقاتی

دکترای تغییرات آب و هوا بر اساس یک پایان نامه تحقیق

 

 

سایر اطلاعات

اعتبارنامه بین المللی

یاب دوره

سیستم شناسایی دوره

توضیحات دوره

نظام آموزشی کیریباتی

نظام آموزشی کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیلات در Kiribati برای سنین 6 تا 13 سال رایگان و اجباری است. آموزش ابتدایی شامل هفت سال اول می شود: کلاس­های یک تا شش ساله. 110 مدرسه ابتدایی با بودجه دولتی در سراسر جزایر 17،594 دانش آموز (تقریبا 49 درصد زن) را استخدام می­کنند و 727 معلم (تقریبا 62 درصد زن) استخدام می کنند. در سال 1997 ، حدود 75 دانش آموز به دلیل عملکرد نامناسب دانشگاهی در یک مقطع ابتدایی حفظ شدند. دستیابی به تحصیلات در Kiribati تا حد زیادی در سطح ابتدایی محدود است. این در اصل نتیجه عدم دسترسی و هزینه مدارس متوسطه و در جزایر است.

آموزش­های متوسطه (کلاس های 7 تا 11) جایگاه­های رقابتی و مبتنی بر نمرات آزمون ورودی ملی هستند. كمتر از 20 درصد كودكان دبستاني آموزش متوسطه را دريافت مي كنند. در سال 1997 ، 1،901 دانش آموز در مدارس متوسطه ثبت نام کردند. دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل فراتر از مقطع ابتدایی هستند ، اما قادر به یافتن محل تحصیل در یک دوره متوسطه نیستند ، ممکن است در کلاس­های 7-9 ادامه داشته باشند.

لیسانس در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در کیریباتی

لیسانس در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جدیدترین برنامه­های مربوط به مقطع لیسانس دانشگاه اقیانوس آرام کیریباتی:


برنامه­های مقطع لیسانس: دانشکده هنر ، حقوق و آموزش (FALE)

لیسانس هنر

چینی­ها

فرانسوی

تحصیلات

تاریخ

روزنامه نگاری

قانون

زبانشناسی

ادبیات

ادبیات و زبان

مطالعات زبان اقیانوس آرام

آهنگ زبان

پولیس اقیانوس آرام

مطالعات اقیانوس آرام ، میراث و هنر

اقیانوس آرام زبان ورنی

روانشناسی

کار اجتماعی

جامعه شناسی

آموزش و آموزش فنی و حرفه­ای

فن آوری

مطالعات مواد غذایی و تغذیه­ای

مربی آموزش در خدمت

منطقه متخصص 1: آموزش و مراقبت از کودکان زودهنگام

منطقه متخصص 2: آموزش ابتدایی

متخصص منطقه 3: آموزش خاص و فراگیر

منطقه متخصص 4: آموزش متوسطه

فوق لیسانس در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در کیریباتی

فوق لیسانس در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیلات تکمیلی در دانشکده

 

کارشناسی ارشد علوم (کارشناسی ارشد)
برنامه کارشناسی ارشد برای کسانی که علاقه­مند به دنبال حرفه­ای مبتنی بر علوم باشند مناسب است. استادان معمولاً شامل یک پروژه تحقیقاتی اساسی در مورد یک موضوع انتخابی هستند ، اگرچه یک استادان تدریس نیز در دسترس است. در دانشکده ، تکمیل باید بیش از 18 ماه مطالعه تمام وقت انجام دهد. مطالعه پاره وقت نیز موجود است. در طول برنامه کارشناسی ارشد از شما انتظار می رود که یک گزارش پیشرفت را برای تأیید ثبت نام خود تکمیل کنید ، به طور معمول در طی سه ماه از ثبت نام اولیه و گزارش­های پیشرفت را در طول دوره تحصیلی خود ارسال کنید. پس از اتمام پایان نامه ، باید کار خود را به طور رسمی ارسال کنید.

کارشناسی ارشد توسط:

پایان نامه PGDIP

یا

تکمیل دوره­های 2 در 400 سطح در پایان نامه B یا بالاتر +

یا

فقط توسط پایان نامه

یا

اتمام شش دوره 400 سطح و پروژه تحقیقاتی نظارت شده.

 

شرایط ورود: پذیرش در کارشناسی ارشد ممکن است از چند طریق اخذ شود. ورود مستقیم با داشتن مدرک لیسانس مناسب با معدل حداقل 4،0 در دوره­ها در رشته­های اصلی مهم در دوره­های 200 و 300 سطح امکان پذیر است. گواهی PG مناسب USP با معدل حداقل 3.0 برای کارشناسی ارشد توسط پایان نامه و دوره.

دانشجویان برنامه PGDIP پس از کسب درجه B یا بالاتر در دو دوره PG یا بعد از اتمام با معدل حداقل 3.0 می توانند پذیرش کنند. مطالعه كاملاً از طريق تحقيق ، براي كانديداي واجد شرايط مناسب در نظر گرفته خواهد شد.

نحوه ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد: هنگام برنامه ریزی برای ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد که شامل تکمیل پایان نامه است ، باید اطمینان حاصل کنید که یک درخواست تحقیق همزمان ارائه می شود. در وهله اول شما باید با رهبر گروه تحقیقاتی در حوزه انتخابی خود یا معاون دانشیار (امور پژوهشی و تحصیلات تکمیلی) تماس بگیرید. لطفا توجه داشته باشید که کمیته تحقیق دانشکده علوم و فناوری درخواست شما برای ثبت نام ، پروژه تحقیقاتی و درخواست بودجه در جلسات برگزار شده قبل از شروع هر ترم را در نظر خواهد گرفت

  
برنامه­های مقطع فوق لیسانس: دانشکده هنر ، حقوق و آموزش (FALE)

 

گواهی نامه عملکرد در تدریس دوره­ای

گواهی اعتبار در مطالعات جنسیتی

گواهی نامه اعتبار در امنیت مرز

DIPLOMA POSTGRADUATE در هنرها

تاریخ

زبانشناسی

زبانشناسی کاربردی و آموزش زبان انگلیسی

ادبیات

مطالعات اقیانوس آرام

روانشناسی

سیاستگذاری و مدیریت اجتماعی

جامعه شناسی

DIPLOMA POSTGRADUATE در امنیت مرز

DIPLOMA POSTGRADUATE در آموزش

DIPLOMA POSTGRADUATE در آموزش تدریجی - در سال 2020 ارائه نمی شود

DIPLOMA POSTGRADUATE در قانون

دکترا در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش دکترا در کیریباتی

دکترا در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش دکترا در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


تحصیلات دکتری فلسفه (PhD)
سطح دکترا در درجه اول برای افرادی است که مایل به ادامه کار پژوهشی یا آکادمیک هستند. این مدرک کاملاً از فعالیت­های مبتنی بر پژوهش تشکیل شده و پایان نامه پس از اتمام ارسال می شود. دکتری معمولاً سه سال تحصیل تمام وقت را می طلبد ، اما مطالعه پاره وقت نیز در دسترس است. در طول برنامه کارشناسی ارشد از شما انتظار می رود که یک گزارش پیشرفت را برای تأیید ثبت نام خود به طور عادی در طی سه ماه از ثبت نام اولیه تکمیل کنید و گزارش­های پیشرفت را در طول دوره تحصیلی خود ارسال کنید.

شرایط ورود: ورود به برنامه دکترا معمولاً پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد در رشته انتخابی بدست می آید ، اما سایر مدارک تحصیلی مانند مدرک دارای مدرک دانشگاهی ممکن است در نظر گرفته شود. علاوه بر این ، دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند براساس عملکرد تحصیلی خود ، در پایان سال اول تحصیل خود را به دکترا منتقل کنند.

نحوه ثبت نام در برنامه دکترا: هنگام برنامه ریزی برای ثبت نام در برنامه کارشناسی ارشد ، باید اطمینان حاصل کنید که یک درخواست تحقیق به طور همزمان ارسال می شود. در وهله اول شما باید با رهبر گروه تحقیقاتی در حوزه انتخابی خود یا معاون دانشیار (امور پژوهشی و تحصیلات تکمیلی) تماس بگیرید. لطفا توجه داشته باشید که کمیته تحقیق دانشکده علوم و فناوری درخواست شما برای ثبت نام ، پروژه تحقیقاتی و درخواست بودجه در جلسات برگزار شده قبل از شروع هر ترم را در نظر خواهد گرفت.

پزشکی در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در کیریباتی

پزشکی در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط تحصیل مستقیم برای رشته پزشکی در این کشور رویت نشد!

از زبان دانشگاه اقیانوس آرام کیریباتی بشنویم:

 

آماده شدن برای یونی

   

طرح

ما از شما انتظار داریم

از ابزار Online Online Orientation دانشکده (FOOT) و
ابزار تشخیص آنلاین ریاضی (OMDT) استفاده کنید

از برنامه ریز مطالعه استفاده کنید (بعد از اتمام برنامه القایی موجود است)

جدول زمان بندی سخنرانی و آموزش را بررسی کنید و برنامه ای را انجام دهید.

جهت گیری آنلاین را انجام دهید

 

کشف کردن

مشارکت کنید:

کارت شناسایی دانشجویی خود را بگیرید

کاوش در کتابخانه

با دانشجویان دیگر آشنا شوید

فهرست جدید دانش آموزان و برنامه ریزان مطالعه

برای بارگیری مطالب به برگه "چک لیست و برنامه ریز مطالعه" بروید.

 

در ارتباط باش

مشاوره زیر برای مبتدیان:

در طول ترم ثبت نام کنید و با Peer Mentors در ارتباط باشید

با مربیان دوره ، مدرسان خود ملاقات کرده و مرتباً با آنها مشورت کنید

با متخصصان یادگیری دانشجویی خود ملاقات کرده و در تماس باشید

 

اشتراک گذاری

ما می خواهیم از تو بشنویم

به روز بمانید و در فیس بوک سؤال کنید

مانند ما در فیس بوک: USP - دانشکده علوم فناوری و محیط زیست

 

دندانپزشکی در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در کیریباتی

دندانپزشکی در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

شرایط تحصیل دندانپزشکی در این منطقه وجود ندارد:

از زبان دانشگاه اقیانوس آرام کیریباتی بشنویم:

دور نمای شغلی:

 

علم شیمی

شیمی در صنایع یا مؤسسات علمی
دبیرستان شیمی معلمان مدرسان
یا دستیاران تدریس دستیاران
تحقیقات شیمی در شیمی
بیوشیمی
دستیار سخنران / مدرسین / اساتید وابسته / اساتید
مسئولان تحقیق و توسعه / مدیران
پروژه­های مسئولان
آموزش افسران
برنامه دروس افسران
فنی (مواد شیمیایی)
مدیران دولت
افسران تضمین کیفیت / مدیران / مسئولان
تحلیلگر شیمیایی
/
مسئولان اداری مدیر در
تکنسین­های شیمی علوم / سرپرست

زیست شناسی

زیست شناس
بوم شناس
حشره­شناسی
زیستی آمار
تکنسین آزمایشگاه
میکروبیولوژی
معلمان مدرسه بالا
دستیار استادان / استادان
مربیان
آموزشیار
دستیاران پژوهش در دانشگاه
دستیاران پژوهش در ایستگاه تحقیقات
افسران علمی
افسران امنیت زیستی
افسر محیط زیست
محیط زیست مشاوران
افسران تحقیق و توسعه
جنگل
حفاظت افسران / زیست شناس
افسران پروژه

تخصص پزشکی در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در کیریباتی

تخصص پزشکی در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط تحصیل تخصص پزشکی در این کشور وجود ندارد:

برنامه های FSTE

دانشکده علوم زیستی و شیمیایی

الف) رشته­های مهم کارشناسی علوم

 • زیست شناسی
  • شیمی

ب) دیپلم کارشناسی ارشد علوم

 • زیست شناسی
  • شیمی

ج) کارشناسی ارشد علوم در

 • زیست شناسی
  • شیمی

د) دکتری

 • زیست شناسی
  • شیمی

دانشکده مهندسی و فیزیک

الف) رشته­های مهم کارشناسی علوم

 • مکانیک • مهندسی
  برق / الکترونیک
          • فیزیک

ب) لیسانس مهندسی

 • برق و الکترونیک (معتبر توسط مهندسی نیوزلند)
  • مکانیک (توسط مهندسی نیوزلند معتبر)
          • عمران (جدید)

ج) دیپلم کارشناسی ارشد علوم

 • فیزیک

د) کارشناسی ارشد علوم در

 • مهندسی
  • فیزیک

ه) دکتری

 • مهندسی

دانشکده فیزیک ، محاسبات ، اطلاعات و علوم ریاضی

الف) رشته­های مهم کارشناسی هنر

 • علوم رایانه
  • سیستم­های
                 اطلاعاتی Systems سیستم­های اطلاعاتی کسب و کار
                 Anal تجزیه و تحلیل داده­ها
          • ریاضیات

ب) رشته­های مهم کارشناسی علوم

 • علوم رایانه
  • سیستم­های
                 اطلاعاتی Systems سیستم های اطلاعاتی کسب و کار
                 Anal تجزیه و تحلیل داده­ها
          • ریاضیات

ج) رشته­های اصلی کارشناسی تجارت

 • سیستم­های اطلاعاتی Systems سیستم­های اطلاعات
           کسب و کار
                 ○ تجزیه و تحلیل داده­ها

د) برنامه­های حرفه­ای در فناوری اطلاعات و ارتباطات

 • لیسانس شبکه­ها و امنیت (توسط انجمن کامپیوتر استرالیا معتبر)
  • لیسانس مهندسی نرم افزار (معتبر توسط انجمن کامپیوتر استرالیا)

ه) دیپلم کارشناسی ارشد هنر / علوم

 • ریاضیات

و) دیپلم تحصیلات تکمیلی در فناوری اطلاعات

 • علوم رایانه • علوم
  اطلاعات
          • امنیت سایبری

گرم) استادان

 • کارشناسی ارشد ریاضیات
  • کارشناسی ارشد علوم رایانه
          • کارشناسی ارشد ریاضیات
          • کارشناسی ارشد در سیستم­های اطلاعاتی

ح) کارشناسی ارشد حرفه­ای

 • کارشناسی ارشد سیستم­های محاسبات و اطلاعات
  • کارشناسی ارشد سیستم­های اطلاعاتی

من) دکتری

 • علوم رایانه
  • سیستم های اطلاعاتی
        • ریاضیات

تخصص دندانپزشکی در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در کیریباتی

تخصص دندانپزشکی در کیریباتی و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط تحصیل تخصص دندانپزشکی در کیریباتی وجود ندارد:

دانشکده مطالعات دریایی

الف) برنامه­های تجویز شده

 • لیسانس هنر (مدیریت دریایی)
  • لیسانس علوم (علوم دریایی)

ب) دیپلم کارشناسی ارشد هنر - مدیریت دریایی

ج) دیپلم تحصیلات تکمیلی در علوم - علوم دریایی

د) کارشناسی ارشد هنرهای مدیریت دریایی

ه) کارشناسی ارشد علوم دریایی

و) دکترای علوم دریایی / مدیریت دریایی

دانشکده جغرافیا ، علوم زمین و محیط زیست

الف) رشته­های مهم کارشناسی هنر

 • جغرافیا

ب) رشته­های مهم کارشناسی علوم

 • جغرافیا
  • علوم جغرافیایی

ج) برنامه­های تجویز شده

 • لیسانس هنر (مدیریت محیط زیست)
  • لیسانس علوم (علوم زیست محیطی)
          • لیسانس علوم زمین شناسی
                 ○ تحلیلگر
                 فضاپیما Develop توسعه فضاپیما

د) دیپلم کارشناسی ارشد هنر

 • مدیریت محیط زیست
  • جغرافیا

ه) دیپلم کارشناسی ارشد علوم

 • علوم زمینی

ج) کارشناسی ارشد هنر در

 • مدیریت محیط زیست
  • جغرافیا
 1. g) کارشناسی ارشد علوم در
 • علوم زمین • علوم
  محیطی
          • علوم زمین شناسی

ح) دکتری در

 • مدیریت محیط زیست
  • علوم زیست محیطی • علوم
          زمین
          • جغرافیا

رشته های غیر پزشکی در کیریباتی

رشته های غیر پزشکی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

 

یادگیری و تدریس در FSTE( دانشکده علوم و فناوری اقیانوس آرام شعبه کیریباتی

 از زبان دانشگاه بشنویم:

تعداد دانشجويان ما در چند سال اخير رشد چشمگيري داشته و اولويت ما ارائه آموزش با كيفيت بالا به همه دانشجويان است. حوزه يادگيري و تدريس در دانشكده به رياست معاون دانش آموخته (يادگيري و تدريس) ، دكتر اوتكال مهتا است

استراتژی کیفیت دانشگاه  هدایت فرآیندها و فعالیت­هایی که اطمینان از یک محیط یادگیری با کیفیت برای تحویل، دانش آموز ما از تدریس در دانشکده در حال تبدیل شدن به طور فزاینده­ای در تلاش برای اجازه می دهد دانش آموزان بیشتر به استفاده از ارائه ما به منطقه قابل انعطاف است.

در زمینه یادگیری و تدریس ، اهداف ما این است که:

 1. تهیه یک برنامه یادگیری و تدریس برای دانشکده که ما را در رسیدن به اهداف خود برای یادگیری و تدریس بهتر راهنمایی می کند.
 2. انتقادات و پیشنهادات دانشجویان را در هر ترم از پرسشنامه­های دانشجویی مطرح کنید و نگرانی­های خود را بهبود بخشید
 3. تشویق و تسهیل در آموزش کارکنان آموزش متن از نظر ورد مشکل دارد

4-  بررسی­های موضوعی سالانه را انجام دهید.

 1. به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه­های تدریس در دانشگاه از نزدیک در مورد کیفیت دانشکده نظارت کنید.

هر مدرسه دارای یک نماینده یادگیری و تدریس است که برای بحث در مورد مسائل مربوط به هم با کارکنان و هم دانش آموزان با هدف حل آنها آماده است. کارکنان تشویق می شوند که این تکرارها را در مدارس مربوطه مشاهده کنند.

ستاد دانشکده: کمیته ارتباط دانشجویی فعال است و به موضوعات دانشجویی (مربوط به مطالعات آنها) می پردازد. از دانشجویان تشویق می شود تا در بحث­های این کمیته شرکت کنند و از کمک­های کارمندان اختصاصی در این کمیته بهره­مند شوند. جلسات این کمیته بسیار تبلیغ می­شود ، بنابراین دانش آموزان از آنها آگاه هستند. دانشجویان در صورت نیاز به مشاوره در مورد موضوعات دانشگاهی ، دانشجویان را به دیدن آنها (یا معاون دانشیار) تشویق می کنند.

 

خطرات احتمالی برای دانشجویان در کیریباتی

خطرات احتمالی برای دانشجویان در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


این یک واقعیت غم انگیز است که بسیاری از مشکلات اجتماعی در کریباتی ، به ویژه در تاراوای پرجمعیت ، وجود دارد.

مشروبات الکلی در اطلس زیاد است ، و بسیاری از ساکنان آنها مستی "بد" هستند که ممکن است هنگام هوشیاری دوستانه باشند ، اما وقتی از این امر غصب شده­اند از کنترل خارج می شوند.

نوشیدن تنها فعالیت شبانه است که در آن می توانید در Kiribati شرکت کنید و افراد محلی که این کار را بیش از حد انجام می­دهند می توانند تندخو و خشن شوند.

پیاده روی در شب ، به خصوص در بتیو ، در مرکز شهر تاراوا ، و در سواحل تاراوای جنوبی به لطف مستی می توانید از حملات و استدلال­های تصادفی استقبال کنید.

دیدن رانندگان اتوبوس و سایر کارگران مشروب بر کار نیز غیر معمول نیست.

تا حدودی به دلیل مشروبات الکلی ، بلکه بخشی نیز به دلیل نقش جنسیتی درک شده ، ممکن است به تنهایی به زنان مورد تجاوز قرار گیرد. بسیاری از کیریباتی فکر می کنند اجازه دادن به زنان به مسافرت یا راه رفتن انفرادی مخالف است.

بروز خشونت خانگی اغلب درگیر مشروبات الکلی نیز می­شود. در حقیقت ، کرایباتی برخی از بالاترین میزان سوء استفاده روانی ، جسمی و جنسی را علیه زنان در جهان تحمل می کند. تقریباً 68 درصد از زنان کیریباتی گزارش می دهند که در بعضی از نقاط زندگی دچار سوءاستفاده خانگی هستند. سازمان­های جهانی تلاش کرده اند کمک­های بیشتری را برای قربانیان خشونت خانگی ، آموزش جامعه و پایین آمدن میزان سوء استفاده انجام دهند ، اما هنوز هم مشکلی است که ممکن است در سفر بدانید یا ببینید.

فقر و اقتصاد

مشکلات اجتماعی و بهداشتی بیشتری در این جزیره وجود دارد ، از جمله نرخ بالای سیگار کشیدن ، 85 درصد از ساکنان اینجا پف ، دیابت و بیماری­های قلبی و سوء تغذیه.

فقر و نزاع اقتصادی از دیگر مواردی است که ساکنان کیریباتی با آن سر و کار دارند.

نرخ بیکاری کاملاً بالاست. کارگران امدادرسانی در آنجا مستقر هستند ، اما فقط کارهای بسیار زیادی وجود دارد که می­توانند انجام دهند.

جرم خرد در کیریباتی

جرایم خرده ریز مانند سرقت نیز در کیریباتی رایج است. مسافران توصیه می­کنند تا هنگام شب به جای پیاده روی ، تاکسی­ها را به خانه بکشید تا در خیابان مشکلی ایجاد نشود. اشیای قیمتی خود را از چشم خود دور نگه دارید و از هر کسی که نزدیک است آگاه باشید.

قوانین محلی در کریباتی

جنایاتی وجود دارد که می­توانید به عنوان مسافر نیز مرتکب شوید. اعمال همجنسگرایان مرد غیرقانونی است ، اما همجنسگرایی زن چنین نیست. این قانون به شدت اجرا نمی شود ، اما تبعیض ممکن است مسئله­ای برای جامعه LGBTQ باشد. قوانین محلی کینه ورزی در مردم را غیرقانونی می­کند و پوشیدن لباس شنا کوچک نیز غیرقانونی است. 

آگاه باشید که قاچاق مواد مخدر یا داشتن مواد مخدر یک جرم جدی است و منجر به مدت طولانی زندان می شود. توصیه ما؟ در Kiribati مواد مخدر نکنید.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در کیریباتی

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدارس مستقل در کیریباتی منحصرا توسط گروه­ها و سازمان­های محلی کلیسا اداره می­شوند. دولت معمولاً بر آموزش­های ابتدایی متمرکز است ، بنابراین گروه­های کلیسایی را به سمت مدیریت مدرسه متوسطه رها می کند. این مدارس شامل مدارس خصوصی کاتولیک مانند دبیرستان مقدس ، دبیرستان سنت لوئیس و کالج سنت جوزف است. مدارس پروتستان مانند دبیرستان هیرام بینگام؛ به کسانی که توسط Adventists Day Seventh ، Saints Day Saints و کلیسای خدا اداره می شوند.

نه سال از تحصیل اجباری که از شش سالگی شروع می شود ، شامل شش سال دبستان و حداقل سه دوره متوسطه است. سال تحصیلی از ژانویه آغاز می­شود

 

Ni sa Bula و به مدرسه آموزش خوش آمدید (SOED)

دانشکده آموزش و پرورش (SOED) پیشرو و مؤسسه آموزش برتر معلمان برتر در منطقه اقیانوس آرام است. این مرکز یادگیری و تدریس با کیفیت را پشتیبانی می کند و خدمات آموزشی با کیفیت و همچنین برنامه­های توسعه حرفه­ای را ارائه می­دهد.

ماموریت دانشکده آموزش و پرورش ارائه برنامه­های تعالی در آموزش­های قبل از خدمت و ضمن خدمت معلمان آینده نگر و استاد برای مدارس و جوامع اقیانوس آرام از طریق آموزش و یادگیری ، تحقیق ، مشاوره ، انتشارات و خدمات جامعه است.

دانشکده آموزش معتقد است که اخلاق ، ارتباط ، دسترسی و انحصار ، سنگ بنای سیاست­ها ، برنامه ها ، دوره ها و فعالیت­های ارتباطی آن است و اینها از طریق همکاری با اقیانوس آرام و مؤسسات و جوامع بین المللی توسعه یافته اند.

این مأموریت همچنین متعهد به ارتقاء کیفیت برنامه­های آموزش معلمان ،  استراتژی­های  مرکز انعطاف پذیری یادگیری (CFL) ، مطالعات تحصیلات تکمیلی ، تحقیق ، انتشار و مشاوره و فعالیت­های ارتباطی است. این تمرکز تضمین می کند که خدمات ارائه شده توسط آموزش و پرورش پاسخگو به نیازهای فردی دانش آموزان و جوامع آنها و همچنین نیازهای توسعه کشورهای آنها باشد. نتیجه این ابتکارات توسعه دانش آموزان مادام العمر است که مشتاقانه یاد بگیرند و زندگی کنند و با هم به طور مسالمت آمیز در زمینه­های متنوع اقیانوس آرام و جهانی ما کار کنند. این مأموریت همچنین به ما امکان می دهد تا به سمت ویژگی­های فارغ التحصیل مشخص شده در  برنامه استراتژیک USP 2013 - 2018 کار کنیم . SP جدید در حال حاضر در حال انجام است.

برای دستیابی به این مأموریت ، دانشکده آموزش و پرورش به سیاست­ها ، برنامه­ها ، دوره­ها و فعالیت­های خود در زمینه دستیابی به اهداف مهم سیستم­های دانش اقیانوس آرام که در چشم انداز ، مأموریت ، ارزش­ها  و شش حوزه اولویت USP و  FALE  و همچنین چارچوب جهانی گسترده تر جاسازی شده است  ، می پردازد.

چاپ مقالات علمی در کیریباتی و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در کیریباتی و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

امور پژوهشی و کارشناسی ارشد در FSTE

 

دانشیار فیزیک در USP ، دکتر سوشیل کومار (سمت چپ) با معاون معاون صدراعظم (دانشگاهی و بین المللی) دانشگاه اوتاگو ، پروفسور ورنون اسکایر.

دانشکده ما متعهد به تحقیقات شناخته شده بین المللی است که نیازها و خواسته­های جوامع جزیره اقیانوس آرام را برآورده کند. دانشکده علوم ، فناوری و محیط زیست مناطقی با اولویت تحقیق را شناسایی کرده است که مستقیماً به نیازهای جنوب اقیانوس آرام در زمینه­هایی پاسخ می دهند:  

 1. تنوع زیستی و حفاظت (رهبر گروه: دکتر جیلینا بردی ،  [email protected]  و معاون رهبر ، خالی)
 2. محیط زیست ، توسعه پایدار و تغییرات آب و هوایی (رهبر گروه: دکتر ابرهارد وبر ،  [email protected] ) و رهبر مشترک: دکتر یوهان پویناپن ،  johann.poinapen (at) usp.ac.fj )
 3. تحقیقات فناوری اطلاعات و ارتباطات (رهبر گروه: جای خالی و همکار ، استاد سوشیل کومار ،  [email protected] )
 4. منابع طبیعی و علوم غذایی (رهبر گروه: پروفسور Surendra Prasad ،  [email protected] و مدیر - خالی)

5-      انرژی تجدید پذیر (رهبر گروه: پروفسور رفیع الدین احمد  [email protected] ، و همكاری دكتر اتول راتوری ،  [email protected] )

 1. تحقیقات باز (رهبر گروه: دکتر رابین  Havea ، [email protected]  و همکار دکتر MGM خان ،  [email protected] )

با ما تماس بگیرید:

استاد سوشیل کومار ، معاون دانشیار (امور پژوهشی و کارشناسی ارشد) (  [email protected] ): دکتر +679 323 2144

خانم نائومی نالیوا (معاون اداری) ( naomi.naliva (at) usp.ac.fj ) : دکتر. +679 323 2449 

آقای ویلیام پاول (افسر GA ACIAR-USP) (  ویلیام.پول (در) usp.ac.fj ): Ph. + 679 323 2804

شرکت در آزمون های بین المللی در کیریباتی

شرکت در آزمون های بین المللی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک مرکز آزمون شورای بریتانیا در پایتخت Kiribatis Tarawa وجود دارد. در حال حاضر ما هیچ دانشگاهی در Kiribati در پایگاه داده نداریم که آزمون آیلتس را بپذیرد.

برای تحصیل در زبان انگلیسی در دانشگاه کریباتی ، ممکن است به مدرک زبان انگلیسی نیاز داشته باشید. چندین تست انگلیسی استاندارد وجود دارد که می­توانید برای اثبات سطح انگلیسی خود از جمله PTE (آزمون پیرسون انگلیسی) ، TOEFL (تست زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی) ، CAE (Cambridge Advanced English) و IELTS (بین المللی انگلیسی زبان) استفاده کنید. سیستم تست) ، ارائه شده توسط شورای بریتانیا و IDP. آیلتس محبوب­ترین این آزمون­ها است ، به طوری که شورای بریتانیا بیش از 500 مکان آزمون را ارائه می دهد و توسط بیش از 9000 سازمان در سطح جهان پذیرفته می شود.

کنفرانس های علمی در کیریباتی

کنفرانس های علمی در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

موسسات تحقیقاتی در کیریباتی

تعداد مؤسسات تحقیقاتی در کیریباتی به طور طبیعی با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور و اندازه محدود آن محدود است. آنها یا با پردیس بومی دانشگاه اقیانوس آرام جنوبی ارتباط دارند ، یا آژانس­های ملی دولت هستند. نمونه­های آن شامل دفتر Kiribati Met است که از نظر دولت الگوهای آب و هوایی را رصد می کند ، با کارکردهای کلیدی نیز مشاهده سطح دریا و در دسترس بودن منابع آب. UPS با نهادهای تحقیقاتی منطقه­ای مانند انستیتوی مطالعات اقیانوس آرام ارتباط برقرار می­کند ، که به تقویت گفتمان روشنفکری منطقه ای کمک می کند. اقلیت نمونه­های مستقل مانند مرکز تعالی تحقیقات و توسعه کشاورزی آتول وجود دارد که هدف آن ایجاد یک دانش دانش در مورد کشاورزی آتول با مشارکت خود کشاورزان است.


شرح

منابع طبیعی (زمین ، هوا ، آب یا مواد اولیه) به طور طبیعی در محیط­هایی رخ می دهند که نسبتاً در معرض آشفتگی بشر یعنی به صورت طبیعی قرار ندارند. آنها اشکال بالقوه ثروت هستند که توسط طبیعت تهیه شده­اند یا از محیط زیست گرفته می­شوند و برای بقا ما ضروری هستند در حالی که بسیاری از آنها برای برآوردن نیازها و خواسته های ما استفاده می شوند. علم مواد غذایی مطالعه­ای است که مربوط به کلیه جنبه های فنی مواد غذایی است ، از ابتدا با برداشت ، ذبح کردن ، و با پخت و پز و مصرف آن پایان می یابد. گروه تحقیقاتی منابع طبیعی و علوم غذایی (NR&FS) از این منابع موجود در منطقه اقیانوس آرام استفاده و مطالعه می کند. فعالیت دانشمندان مواد غذایی گروه تحقیقاتی NR & FS شامل موارد زیر است:

توسعه روش­های تحلیلی برای تعیین آلاینده ها. 

روش­های تحلیلی باعث حذف فلزات سنگین یا حذف آلاینده­ها با استفاده از مواد طبیعی می­شود.

حذف عناصر کمیاب با استفاده از جاذبه­های زیستی.

استفاده از منابع برای توسعه سوخت­های زیستی.

سوخت­های ترکیبی مبتنی بر روغن نارگیل.

مطالعه محصولات طبیعی ، کاوا لاکتون.

بررسی محصولات طبیعی بیولوژیکی فعال از منابع دریایی و گیاهی.

بررسی نماتدهای نیشکر.

انتخاب مواد بسته بندی ، پلیمر و مواد بسته بندی.

هیدروژل­های مبتنی بر کیتوزان.

ارزیابی خطر صدف.

مطالعات ماندگاری مواد غذایی.

ارزیابی حسی محصولات غذایی.

آزمایش میکروبیولوژیکی و شیمیایی مواد غذایی.

ارزیابی خطر میکروبیولوژیکی ،  

مطالعه شیمی مواد غذایی.

تجزیه و تحلیل شیمیایی آلاینده­های مواد غذایی و مواد غذایی.

توسعه محصولات جدید غذایی.

طراحی فرآیندهای تولید مواد غذایی.

تحقیقات سموم دفع آفات ، تجزیه و تحلیل بقایای سموم دفع آفات از غذاهای مصرفی در منطقه اقیانوس آرام. 

تجزیه و تحلیل مواد مغذی و آلاینده­های مواد غذایی.

مصرف و ارزیابی خطر نیترات ، نیترات و آرسنیک در غذاهای فیجی یا اقیانوس آرام ، نوشیدنی ها ، سبزیجات و غیره.

 

جشن های دانشگاه ها در کیریباتی

جشن های دانشگاه ها در کیریباتی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در میان جشنواره کیریباتی ، کریسمس جایگاه عمده­ای در زندگی مردم دارد. جمعیت کیریباتی 52٪ از جمعیت کاتولیک را تشکیل می دهد و به همین دلیل کریسمس به عنوان یک جشنواره کیریباتی با شاداب و نمایش عالی جشن گرفته می­شود. در کنار جشن کریسمس ، عید نوروز نیز جایگاه مهمی در زندگی مردم کیریباتی دارد. جشنواره جشن کیریباتی برای جشن سال نو دارای اهمیت بسیاری است ، زیرا گفته می شود که طلوع آفتاب سال نو در اینجا در جزیره هزاره کیریباتی آغاز می­شود. 

برخی دیگر از جشنواره­های کیریباتی شامل روز استقلال است که در روز دوازدهم ماه از ماه ژوئیه هر سال برگزار می­شود. این جشنواره Kiribati به مناسبت بزرگداشت سالگرد استقلال که جزیره گیلبرت در سال 1979 به عنوان جمهوری کیریباتی در مشترک المنافع انگلیس تغییر نام یافت ، جشن گرفته می­شود. 

جشنواره Kiribati همچنین شامل تعطیلات عمومی در هنگام عید پاک در ماه آوریل است. یکی دیگر از جشنواره­های مهم و جالب Kiribati ، روز جوان است که همه ساله در تاریخ 4 اوت برگزار می­شود. 

مانند همه جشنواره­های دیگر که در مناطق مختلف دنیا جشن گرفته می شود ، جشنواره­های کیریباتی نیز اهمیت بسیاری در زندگی مردم کیریباتی دارد. جشنواره­های کیریباتی چیزی است که مردم با آن منتظر هستند ، تا از زندگی یکنواخت روزانه استراحت کرده و آنها را در لذت بردن از روزها به طور کامل لذت ببرند.

آخرین ویرایش: 2020-04-29 18:26:38 126