x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در موناکو

تحصیل در کشور موناکو از سن 6 سالگی آغاز می‎شود و عملاً تا سن 16 سالگی افراد باید تحصیل رایگان در کشور موناکو داشته باشند، اما دوره های تحصیلی از سن 10 تا 16 سالگی بیشتر در مدارس خصوصی صورت می‎گیرد و از نظر اقتصادی کمی پر هزینه است اما تا سن 16 سالگی افراد باید به صورت اجباری تحصیل را دنبال کنند. امتحانات در این کشور تحت نظارت اداره آموزش عالی منطقه نیس صورت می‎گیرد. برنامه های دانشجویی در کشور موناکو وابسته به کارت دانشجویی ارزیابی می‎شود. در برنامه های دانشجویی این کشور حمایت های دولت در شرایط درستی ارزیابی می‎شود. کارت دانشجویی در این کشور یک مدرک معتبر برای تردد محسوب می‎شود به طوری که شخص می‎تواند با استفاده از آن بین شهرهای مختلف تردد داشته باشد و از فضای حمل و نقل ارزان قیمت نیز استفاده نماید به این ترتیب کسانی که کارت دانشجویی کشور موناکو را دارند باید توجه داشته باشند که کارت دانشجویی برای افراد حکم یک کارت هویتی دارد و در صورتی که بخواهند استفاده غیر قانونی از آن داشته باشند قطعاً شانس ادامه تحصیل برایشان به حداقل می‎رسد. بورس تحصیلی اتحادیه اعتبار فدرال MSU بزرگترین کمک هزینه تحصیلی در کشور موناکو را شکل می‎دهد. تحصیل دکترا در کشور موناکو یک برنامه 3 الی 4 ساله را شکل می‎دهد، دانشجویان در کشور موناکو باید بتوانند پس از اینکه تحصیل خود را به اتمام رساندند، پایان نامه خود را ارائه دهند. افراد برای تحصیل دکترا در این کشور نیاز است که مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 و نیم داشته باشند.

مشاوره تحصیل در موناکو
فهرست

تحصیل رایگان در موناکو

تحصیل رایگان در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برنامه هایی که در قالب کمک هزینه های تحصیلی در کشور موناکو دیده می‎شود شانس تحصیل را چند برابر کرده است. به طور کلی اولین و بهترین بورسیه تحصیلی در این کشور برای رشته باستان شناسی است به طوری که در این کشور ساختار های باستان شناسی به صورت پراکنده رویت شده است و اینطور که مشخص است فرصت زیادی برای بررسی این رشته رویت می‎شود. در کشور موناکو گروه های باستان شناسی و جامعه شناسی نیز می‎توانند اصول دقیقی را در زمینه کمک هزینه تحصیلی در نظر داشته باشند. به طور کلی کمک هزینه تحصیلی در این کشور بیشتر برای شاخه علوم انسانی رخ می‎دهد و رشته های جامعه شناسی و کشاورزی و بازسازی را در بر می‎گیرد. یکی از برنامه های خوب در کشور موناکو، اکولوژی و فرهنگ و یا سیاست مواد غذایی بوده که وابسته به کشور فرانسه شکل می‎گیرد. این برنامه آموزش بسیار ارزان قیمت است و برای حفاظت از تنوع زیستی نیز به کار می‎رود. وضعیت تحصیل رایگان در این کشور زیر نظر دولت و گروه های مختلف بررسی شده است. اینطور که مشخص است افراد باید تا کمک هزینه 5000 دلاری را برای پروژه های فردی در نظر داشته باشند.

بورسیه تحصیلی در موناکو

بورسیه تحصیلی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بورس تحصیلی جورج جولز جویاکس یکی از بهترین بورس های تحصیلی برای کشور موناکو است که برای دانشجویان در مقطع کارشناسی ارائه می‎شود، این بورسیه تحصیلی به مدت مشخص 4 هفته در یک دانشگاه معتبر صورت می‎گیرد و برای واحدهای تخصصی ارائه می‌شود.

بورس تحصیلی اتحادیه اعتبار فدرال MSU بزرگترین کمک هزینه تحصیلی در کشور موناکو را شکل می‎دهد و سعی می‎کند که بر اساس نیازهای مالی و شایستگی های علمی ‎شرایطی را در نظر بگیرد، اینطور که مشخص است در بورس تحصیلی کشور موناکو افراد باید معدل بالا داشته باشند و یا نیاز است که سابقه دریافت کمک هزینه فدرال دانشجویی FAFSA را نیز در نظر داشته باشند.

کمک هزینه تحصیلی بنیاد کلاگ نیز یک روند تحصیلی ویژه دانشجویان کشاورزی و همینطور منابع طبیعی است و شرایط خاصی دارد؛ این کمک هزینه تحصیلی سبب شده است که شرایط بورسیه تحصیلی به صورت جدی بررسی شود.

دانشگاه میامی یک برنامه تبادل دانشجو ترتیب داده است؛ به این معنی که دانشجویان خود را با دانشگاه بین‌المللی موناکو تعویض می‎کند، به این ترتیب فرصتی ایجاد می‎شود که برای بخش های تجاری به خصوص رشته تجارت بین‌المللی دانشجویان با هزینه ای مشخص تحصیل خوبی داشته باشند. دانشگاه میامی برنامه‌های مختلفی را برای کاهش هزینه‌های دانشجویان در نظر گرفته است.

اعتبار دانشگاه های موناکو و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های موناکو و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه ‎بین‌المللی کشور موناکو یک دانشگاه معتبر محسوب می‎شود که توانسته در زمینه برخی از خدمات ‎بین‌المللی شرایط خوبی داشته باشد. دوره های تحصیلی برای این دانشگاه وابسته به طرح های علمی هستند و رتبه جهانی برای این دانشگاه 7666 اعلام شده است، البته که دولت سرمایه گذاری های مشخصی را شکل داده است و مشخص است که رده بندی های صورت گرفته در این کشور وابسته به شرایط خاصی است. سرمایه گذاری در کشور موناکو وابسته به کتابخانه های دولتی کشور موناکو ارزیابی شده است. این دانشگاه اعتبارات زیادی در زمینه‌های ورزشی داشته از جمله فعالیت هایی در زمینه فوتبال و والیبال و رشته های تنیس و گلف و ... . به طور کلی امکانات آموزشی زیادی در این دانشکاه دیده می‌شود. در نظر داشته باشید که انجمن های علمی ‎در این دانشگاه هر یک بر اساس فعالیت های مشخص و نیاز روز ارزیابی شده‌اند . انجمن MBA در این کشور برای اعطای مدرک لیسانس شرایط خوبی ارائه داده است.

 

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در موناکو

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آزمون های ورودی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد شامل دروسی است که بیشتر برای ارزیابی دروس ریاضی و فیزیک و زیست بوده و دارای نمونه سوالات مشخصی است. این آزمون ها به طور دوره ای برگزار می‎شوند. آزمون‌های ورودی در این کشور بخشی از بورسیه کشور موناکو محسوب می‎شوند، اگر شرایط تحصیلی کشور موناکو به طور دقیق ارزیابی شود، شخص می‎تواند با کسب نمره‌ای مشخص، به سادگی از بورسیه تحصیلی با پوشش مالی 56 درصدی استفاده نماید. در هر صورت برای تحصیل در این کشور نیاز است بتوانید دوره های مشخصی را به عنوان پیش نیاز طی کنید. مشخصا شما باید برای شرکت در آزمون‌ها ثبت نام داشته باشید. آزمون‌های ورودی در این کشور برای رشته های مهندسی و برخی از رشته های علوم انسانی ارزیابی می‎شود.

معادل سازی مدارک در موناکو

معادل سازی مدارک در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از موانع مهاجرت به کشور موناکو، آشنا نبودن کارفرمایان با مدارک تحصیلی مهاجران بوده که سبب می‎شود اعتماد بین افراد را زیر سوال ببرد. پیش از معادلسازی ‎بین‌المللی در این کشور، باید بتوانید اصول خاصی را طی کنید. در صورتی که تحصیلات شما تمام نشده باشد برای معادلسازی مدارک دچار مشکل خواهید شد و شرایط برایتان کمی‎دشوار می‌شود. شما در ابتدا نیاز به یک حساب کاربری در سایت مربوطه دارید که بر اساس ایمیل شما ارزیابی می‎شود، سپس باید مدارک لازم را آپلود کنید؛ پس از آن مدتی طول می‎کشد که اپ مخصوص ارزیابی شود و شرایط ذخیره سازی به شما اعلام شود. در نظر داشته باشید که بهتر است موردی که برای تأیید معادل‌سازی مدارک تحصیلی بررسی شده است را بررسی کنید. از یاد نبرید که شما باید حداقل یک ماه زودتر اقدامات را انجام دهید و منتظر پاسخ باشید. پاسخ اغلب از سوی ایمیل اعلام می‎شود.

خوابگاه در موناکو

خوابگاه در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 دانشگاه ‎بین‌المللی کشور موناکو دارای خوابگاه های دانشجویی بسیار زیادی است. بخشی از این خوابگاه ها تنها برای دانشجویان خارجی تنظیم شده اند، به طوری که بهترین امکانات در آنجا فراهم شده است. برای اجاره خوابگاه در این کشور به طور کلی باید 250 الی 350 یورو هزینه پرداخت کنید. شما به محض پذیرش در دانشگاه های کشور موناکو باید رزرو خوابگاه داشته باشید و رزرو شما باید در قالب ارائه ودیعه باشد.

خوابگاه های این کشور می‎توانند در قالب های 700 یورویی در ماه نیز ارزیابی شوند و شرایط خوبی دارند. خوابگاه‌های این کشور مانند یک مدرسه خصوصی عمل می‎کنند و به طور کلی اعتبار خوبی دارند.

امتیازات کارت دانشجویی در موناکو

امتیازات کارت دانشجویی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برنامه های دانشجویی در کشور موناکو تا حد زیادی وابسته به کارت دانشجویی ارزیابی می‎شوند. کارت دانشجویی در این کشور یک مدرک معتبر برای تردد محسوب می‎شود به طوری که شخص می‎تواند با استفاده از آن بین شهرهای مختلف تردد داشته باشد و از فضای حمل و نقل ارزان قیمت نیز استفاده نماید. کارت دانشجویی برای افراد حکم یک کارت هویتی را دارد و در صورتی که افراد بخواهند استفاده غیر قانونی از آن داشته باشند، قطعاً شانس ادامه تحصیل برایشان به حداقل می‎رسد. از کارت دانشجویی در این کشور برای اخذ بلیط سینمایی نیز استفاده می‌شود؛ کارت های دانشجویی مقطع دکترا به صورت هوشمند و الکترونیکی تنظیم شده اند و استفاده از کارت های الکترونیکی در این کشور می‎تواند حمایت های مالی را فراهم سازد. در نظر داشته باشید که برخی از برنامه های شادی در کشور موناکو وابسته به امتیازات کارت دانشجویی است، شما همچنین می‎توانید با داشتن کارت دانشجویی این کشور در بسیاری از همایش های بزرگ دولتی نیز داشته باشید و از شرایط موجود لذت ببرید. مشخص است که افراد برای استفاده ی بیشتر از امتیازات کارت دانشجویی در این کشور باید از نظر علمی‎ نیز قوی باشند.

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اول از هر چیز بدانید که ایجاد اشتغال در کشور موناکو یک فرآیند مشخص بوده و موفقیت اقتصادی در بخش‌های مختلف این کشور رویت می‎شود به این ترتیب نرخ بیکاری در این کشور کم بوده و جوانان به سادگی می‎توانند ورود به کار داشته باشند، مورد بعدی اینکه دولت امنیت کامل را در محل کار ایجاد کرده است. شما در صورتی که برای تحصیل کشور موناکو را انتخاب کرده باشید و سپس بخواهید در این کشور کار کنید؛ باید به سراغ شغل هایی بروید که مجوز دارند؛ لذا بدون مجوز عملاً کار در کشور موناکو برای شما غیر قانونی است و این شرایط تنها برای خارجیان رویت شده است. مشاغل محلی در این کشور اولویت دارند.

اولین و بهترین فرصت شغلی در کشور موناکو برای بخش قایقرانی است به طوری که افراد در این بخش باید بتوانند شرایط خاصی را در نظر داشته باشند زیرا  شغل قایقرانی می‎تواند یک موقعیت خوب اقتصادی باشد.

همینطور می‎توانید ورود به رستوران های این کشور داشته باشید، زیرا رستوران های این کشور اغلب با کمبود نیرو مواجه هستند.

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در موناکو

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که در مقطع لیسانس در کشور موناکو تحصیل می‎کنید، می‎توانید اقدام برای اخذ مجوز در زمینه کاری داشته باشید و پس از یک دوره زمانی مشخص شرایط کاری به شما داده می‎شود، مثلاً باید دو ترم را تحصیل کرده باشید و در صورتی که وضعیت نمرات خوبی داشته باشید شانس کار در داخل دانشگاه را نیز خواهید داشت و شرایط برای شما بسیار خوب خواهد بود.

برای مقطع فوق لیسانس در کشور موناکو باید پس از ترم اول اقدام کنید و نیاز است که مجوز کار 15 ساعته اخذ نمایید، مقطع فوق لیسانس در این کشور یکی از بهترین مقاطع تحصیلی محسوب می‎شود به طوری که بیشترین شرایط کاری برای این مقطع رویت می‎شود. برای اینکه در مقطع فوق لیسانس به رشد کاری خوبی دست یابید باید بتوانید روند کاری درستی داشته باشید. تعادل در کار در این کشور منظم است. وضعیت کار دانشجویی در این کشور در مقطع دکترا بیشتر وابسته به فضای علمی و پژوهشی است.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در موناکو

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور موناکو در لیست کشورهایی قرار دارد که در خط ساحلی دریای مدیترانه قرار گرفته است. این کشور دارای فرهنگ شگفت انگیزی است. به طور کلی روند مهاجرتی به این کشور شرایط خاص خود را دارد و استانداردهای عالی را طی می‎کند. وضعیت کارمندی در این کشور وابسته به حقوق و دستمزد بوده و خدمات بهداشتی مشخصی را طی می‎کند. اینطور که مشخص است وضعیت بیمه و تسهیلات درمانی در کشور موناکو وابسته به دوره های علمی مشخصی دوره می‎شود، مشخص است که سیستم بیمه در این کشور وابسته به اصول بهداشتی بررسی می‎شود، یعنی در صورتی که فرد دارای بیماری خاصی باشد، نیاز است که بیمه لحاظ شود. حقوق و دستمزد در این کشور برای بیمه های بازنشستگی فرق دارد. بیمه دانشجویی بیمه ای است که برای مراقبت های بهداشتی بوده و طبق سیستم های مشخصی بررسی می‎شود.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در موناکو

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خدمات بانکی و مالی در کشور موناکو این روزها تیتر اول خبرگزاری های مختلف است. بسیاری از بانک های کشور موناکو دارای شرایط سرمایه گذاری خوبی هستند به طوری که سهم سرمایه گذاری مشخصی را دنبال می‎کنند و این روند برای ورود سرمایه از سوی دانشجویان نیز شکل گرفته است. در خدمات بانکی و مالی کشور موناکو به طور کلی شرایط سرمایه ای می‎تواند زیر نظر پروژه های دولتی ارزیابی شود. شما برای سرمایه گذاری در این کشور نیاز است که بتوانید شرایط درستی را طی کنید. در صورتی که فکر می‎کنید از نظر مالی و بانکی به شرایط بهتری رسیده اید می‎توانید سرمایه های مازاد را اضافه کنید.

دانشجویان در این کشور می‎توانند کارت های اعتباری داشته باشند، بسیاری از کارت های اعتباری در این کشور زیر مجموعه های مشخص سرمایه ای را شکل می‎دهند. در این کشور شرایط مالی به صورت حرفه ای ارزیابی شده است. بانک های کشور موناکو هر یک در سال های اخیر تا حد زیادی پیشرفت داشته‌اند.

بانک های موناکو در لیست بانک هایی هستند که هزینه های ارزش یافته را به صورت مقطعی در نظر می‎گیرند. شما باید ارزش اعتبارات مشخص برای این بانک ها را بررسی کنید. شرایط بانک های این کشور می‎تواند از نظر علمی مشخص باشد. در کشور موناکو هر شخص این امکان را دارد که وضعیت سپرده گذاری دقیقی را طی نماید.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در موناکو

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های کشور موناکو مورد تأیید وزارت علوم نیست.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در موناکو

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های کشور موناکو مورد تأیید وزارت بهداشت نیست.

دانشگاه های برتر در موناکو

دانشگاه های برتر در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه ‎بین‌المللی کشور موناکو IUM  

دانشگاه ‎بین‌المللی کشور موناکو که با نماد اختصاری IUM نمایش داده می‎شود، یک جامعه فرهنگی بسیار خاص بوده که دانشجویانی با بیش از 75 ملیت را در خود جای داده و نمایندگی بزرگ ‎بین‌المللی در دنیا را کسب کرده است. این دانشگاه به طور کلی یک محیط خاص و منحصر به فرد است و برای کسب و کار دانشجویان، شرایط خوبی را ایجاد کرده است. IUM در کشور موناکو یک مرکز تجاری پیشرو محسوب می‎شود و فرصت های خاصی در راستای شبکه ای فراهم می‌سازد. رشته های تحصیلی که در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه رویت می‎شود، شامل تجارت و مدیریت بوده و همینطور در رشته های ورزشی نیز شرایط خوبی دارد؛ البته که یادگیری علوم رایانه و فناوری اطلاعات نیز در کشور موناکو به نوبه خود ارزشمند است. مطالعات زیست محیطی در این کشور وابسته به علوم زمین شکل می‎گیرد. این دانشگاه در بخش بهداشت نیز شرایط خوبی ایجاد کرده است.

این دانشگاه دارای بخش های مشخص برای تحقیقات و همینطور دانش و نوآوری های خاص است. شرایط نوآورانه‌ای در این دانشگاه وابسته به حمایت های پیشرفته صورت گرفته است. خدمات مسکن و خوابگاه در این دانشگاه به صورت دوره ای و طی توافق نامه های مشخصی امضا می‎شود. خدمات درمانی در این دانشگاه در طول تحصیل، شامل پوشش بهداشتی و مسئولیت های شخصی می‎شود. به طور کلی این دانشگاه انگلیسی زبان، دارای برنامه های تجاری تخصصی بوده و از نظر تجاری رتبه خوبی دارد.

  

نظام آموزشی موناکو

نظام آموزشی موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در کشور موناکو از سن 6 سالگی آغاز می‎شود و تا سن 16 سالگی افراد تحصیل رایگان دارند، اما دوره‌های تحصیلی از سن 10 تا 16 سالگی بیشتر در مدارس خصوصی صورت می‎گیرد و از نظر اقتصادی کمی‎ پر هزینه است اما تا سن 16 سالگی افراد باید به صورت اجباری تحصیل را دنبال کنند. امتحانات در این کشور تحت نظارت اداره آموزش عالی منطقه نیس صورت می‎گیرد. زبان تحصیل در این کشور فرانسه است و در صورتی که فرد بخواهد زبان انگلیسی را برای تحصیل انتخاب کند باید به سراغ مدارسی برود که زبان انگلیسی را برای تدریس انتخاب کرده‌اند. در نظر داشته باشید که دوره های یادگیری زبان فرانسه در کشور موناکو کمی محدود است. اگر بخواهید طول دوره تحصیل در کشور موناکو را تقسیم کنیم به 36 هفته تقسیم می‎شود و از ماه سپتامبر آغاز می‎شود و تا ماه جولای ادامه خواهد داشت و به طور کلی در این بین 4 دوره تعطیلات نیز دیده می‎شود که ترم‌های تحصیلی را از هم جدا می‎کند. برای نظام آموزشی در کشور موناکو نیاز است که دولت شرایط و سرمایه مشخصی را در نظر داشته باشد. کیفیت تحصیل در کشور موناکو به طور کلی بالاتر از سایر بخش ها ارزیابی می‎شود.

لیسانس در موناکو و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در موناکو

لیسانس در موناکو و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل کارشناسی در کشور موناکو نیاز است که مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی داشته باشید و نیاز است که دیپلم دبیرستان نیز ارائه دهید. در نظر داشته باشید که تنها یک دانشگاه ‎بین‌المللی در کشور موناکو است که به شما اجازه استفاده از چندین برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی و فرانسوی را می‎دهد، بنابراین در انتخاب دانشگاه دقت داشته باشید. تخصص اصلی دانشگاه ‎بین‌المللی کشور موناکو IUM در شرایط تجارت اعلام شده است. برنامه های تحصیلی و ارائه شده برای مقطع تحصیلی کارشناسی در کشور موناکو به طور کلی برای دوره لیسانس در بخش های مدیریت کسب و کار ارزیابی می‎شود. طول دوره تحصیلی در این مقطع 3 الی 4 سال اعلام شده است.

فوق لیسانس در موناکو و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در موناکو

فوق لیسانس در موناکو و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل کارشناسی ارشد در کشور موناکو یک دوره 2 ساله است و برای تحصیل در این دوره زمانی نیاز است که افراد حداقل مدرک کارشناسی داشته باشند و البته که باید تسلط به زبان انگلیسی و مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 نیز اهمیت زیادی دارد. برنامه های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد در کشور موناکو شرایط مخصوصی دارد، مدیریت ‎بین‌المللی و یا تحصیل در بخش Marketing نیز در فضای درست علمی این کشور رخ می‎دهد. بازاریابی ‎بین‌المللی در این کشور می‎تواند هم به صورت دیجیتال شکل بگیرد و هم اصول مدیریت ورزشی را فراهم سازد و البته که بانکداری نیز در این کشور می‎تواند شرایط مخصوصی داشته باشد. برای بررسی مدیریت بازرگانی در کشور موناکو نیاز است که شرایط دقیقی بررسی شود. صلح پایدار در لیست رشته های تحصیلی فوق لیسانس در کشور موناکو است و البته که رشته MBA در این کشور نیز اصول دقیقی دارد. برنامه های ارائه شده در این کشور وابسته به دروس تجاری است و البته که شاخص های دقیق علمی ‎را شکل می‎دهد. در صورتی که قصد دارید تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور موناکو را در نظر بگیرید باید رزومه خوبی داشته باشید. دانشجویان مقطع فوق لیسانس در کشور موناکو باید بتوانند پس از اینکه تحصیل خود را به اتمام رساندند، پایان نامه ارائه دهند و البته که دفاع در این راستا اهمیت خاص خود را دارد.

دکترا در موناکو و شرایط اخذ پذیرش دکترا در موناکو

دکترا در موناکو و شرایط اخذ پذیرش دکترا در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل دکترا در کشور موناکو یک برنامه 3 الی 4 ساله را شکل می‎دهد، افراد برای تحصیل دکترا در این کشور نیاز است که مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 6 و نیم داشته باشند. در نظر داشته باشید که تحصیل دکترا در این کشور مورد تأیید وزارت علوم بوده و البته که وزارت علوم سعی کرده است برای ارزیابی دکترا در این کشور رده بندی های اقتصادی خوبی را شکل دهد. مشخص است که افراد برای تحصیل در مقطع دکتری در موناکو باید رزومه تحصیلی خوبی داشته باشند. وضعیت دکترا در این کشور در شرایط دقیقی رویت می‎شود. تحصیل دکترا در این کشور می‎تواند شرایط کاری خوبی را شکل دهد و با حقوق و مزایا همراه باشد؛ البته که دولت نیز سعی کرده بورسیه‌های تحصیلی زیادی را برای این مقطع در نظر بگیرد.

پزشکی در موناکو و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در موناکو

پزشکی در موناکو و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل پزشکی در کشور موناکو در دانشگاه ‎بین‌المللی بسیار محدود است اما برای تحصیل پزشکی در این کشور نیاز است که کارت ملی و شناسنامه داشته باشید، باید اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 3 ماه و 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 با پس زمینه سفید بدون روتوش نیز همراه داشته باشید. ارائه مدرک پذیرش از یکی از دانشگاه‌های موناکو در این راستا اهمیت خاصی دارد. فرم درخواست ویزا برای اخذ ویزای تحصیلی موناکو نیز از موارد مهم است. هر شخص باید نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر سپرده بانکی خود را ارائه دهد. ارائه مدارک آخرین مقطع تحصیلی شما نیز نیاز است. بیمه مسافرتی در این راستا بسیار مهم است. پرونده های پزشکی در این کشور شرایط اقامتی خوبی دارند. در صورتی که فرد بخواهد مدارک تحصیلی خود را منطبق نماید بسیاری از رشته های تحصیلی کشور موناکو این شرایط را فراهم می‌سازند. برای تحصیل در رشته‌ی پزشکی در این کشور باید زبان فرانسوی خود را تقویت کنید.

دندانپزشکی در موناکو و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در موناکو

دندانپزشکی در موناکو و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دندانپزشکی در این کشور یک دوره 5، 6 ساله است، اما در کشور موناکو شرایط تحصیل دندانپزشکی نبوده و افراد باید دانشگاه های فرانسه را برای تحصیل در این بخش انتخاب نمایند. برای تحصیل دندانپزشکی در کشور موناکو باید در ابتدا در یک آزمون شرکت کنید؛ این آزمون شرایط تحصیلی خاصی را ایجاد می‎کند. برای پذیرش دندانپزشکی در این کشور نیاز است که سعی کنید در ابتدا مدرک دیپلم با نمره خوب در دروس زیست شناسی و شیمی‎داشته باشید، سیستم آموزش و پرورش در این کشور می‎تواند بسیار رشد داشته باشد. در دوره های تحصیلی دندانپزشکی در کشور موناکو نیاز است که بتوانید در دوره های مشخصی که به صورت عملی برگزار می‎شود نیز شرکت داشته باشید. دوره های دندانپزشکی برای این بخش شانس پذیرش را چند برابر می‎کند؛ البته که اصول دندانپزشکی در کشور موناکو وابسته به شرایط تجاری است

تخصص پزشکی در موناکو و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در موناکو

تخصص پزشکی در موناکو و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

همانطور که در بخش بالا اشاره شد، افراد برای تحصیل پزشکی در کشور موناکو باید دوره های تحصیلی مشخصی را طی کنند، تخصص پزشکی در دانشگاه‌های فرانسه شکل می‎گیرد ولی شما می‎توانید درخواست اولیه را به دانشگاه ‎بین‌المللی کشور موناکو ارائه دهید. برای این مقطع تحصیلی بورسیه وجود ندارد و بورسیه تحصیلی کشور موناکو برای دوره های تحصیلی پیش از مقطع تخصص است. مشخص است که اصول پزشکی در این کشور می‎تواند در شرایط درستی ارزیابی شود. تخصص پزشکی در این کشور وابسته به یک سری دروس آزمایشگاهی است که باید به طور دقیق پشت سر گذاشته شود، اینکه این دروس در شرایط درستی ارائه شود اهمیت زیادی دارد. مشخص است که برای تخصص پزشکی در کشور موناکو نیاز است که افراد نمرات پایان ترم خوبی برای بخش عمومی‎داشته باشند. دروس تخصص پزشکی در این کشور وابسته به مبانی بیوشیمی ‎بوده و البته که می‎تواند در راستای عملی نیز شکل بگیرد. در این بخش افراد باید مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 7 داشته باشند. دروسی که برای بخش پزشکی در کشور موناکو ارزیابی می‎شود شامل علوم پایه بوده و البته که یک سری واحدهای درسی در مورد انگل شناسی نیز رویت می‎شود. البته که تخصص پزشکی در این کشور می‎تواند بر اساس اصول تغذیه نیز شکل بگیرد و جریان خاص خود را دارد.

تخصص دندانپزشکی در موناکو و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در موناکو

تخصص دندانپزشکی در موناکو و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تخصص دندانپزشکی در کشور موناکو باید بتوانید دوره های تحصیلی درستی را طی کنید اما بدانید که تخصص دندانپزشکی تنها در دانشگاه های فرانسه صورت می‎گیرد و هزینه زیادی به همراه دارد به طوری که بیشترین هزینه تحصیلی در کشور موناکو وابسته به این بخش است. شما برای اخذ تخصص دندانپزشکی باید یک ترم کامل را به بررسی شرایط ریشه بپردازید؛ این دوره تحصیلی سختی خاص خود را دارد. اینکه کدام شاخه دندانپزشکی را انتخاب می‎کنید چندان اهمیتی ندارد، در هر صورت نیاز به مدرک زبان آیلتس با نمره بالای 7 دارید. نیاز است که بتوانید در ساده ترین بخش های تحصیلی نمره کامل را کسب کنید و از نظر عملی نیز شرایط خوبی را ارزیابی کنید. تخصص دندانپزشکی در کشور موناکو به طور کلی به صورت حرفه ای دنبال می‎شود. در صورتی که دندانپزشکی در کشور موناکو را انتخاب کرده باشید باید سعی کنید که اصول خاصی را طی نمایید. زبان عمومی‎ تحصیل در این کشور وابسته به شرایط می‎تواند انگلیسی یا فرانسوی باشد.

رشته های غیر پزشکی در موناکو

رشته های غیر پزشکی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور موناکو یک دولت مستقل است به طوری که توانسته فضای تحصیلی و نظام آموزشی مشخصی را شکل دهد، این کشور در اطراف دریای مدیترانه قرار دارد و در لیست یکی از مقصدهای مناسب گردشگری قرار گرفته است که افراد در ابتدا آن را برای تعطیلات خود انتخاب می‎کنند. این کشور دارای دانشگاه های گسترده ای است و به طور کلی آموزش های بسیار با کیفیتی در این کشور ارائه می‎شود که شرایط خاص خود را دارد. اینطور که مشخص است افرادی که برای تحصیل، کشور موناکو را انتخاب کرده‌اند، معتقد هستند که رشته های فنی و مهندسی در لیست رشته های خوب و آینده دار این کشور است. مهندسی صنایع با توجه به صنعت خوبی که در کشور موناکو رویت شده است یکی از مکانیزم های مشخص محسوب می‎شود به طوری که آموزش های مناسب در این راستا فراهم شده است. درصورتی که افراد به زبان فرانسه تسلط داشته باشند به این ترتیب کار و تحصیل در کشور موناکو برایشان آسانتر می‎شود و می‎توانند تمرکز خوبی بر روی روند تحصیلی خود داشته باشند. کیفیت تحصیلی در این کشور بالا است. مشخص است که شرایط تحصیل در کشور موناکو برای رشته های مختلف بهبود داشته است. برنامه هایی که برای تحصیل در این کشور رویت شده است تحت نظارت اداره آموزش عالی خواهد بود.

خطرات احتمالی برای دانشجویان در موناکو

خطرات احتمالی برای دانشجویان در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور موناکو یک کشورهای اروپایی است و سبک زندگی در این کشور بسیار مشابه با فرانسه است. این کشور به طور کلی در فضای سرمایه گذاری شرایط خوبی شکل داده است اما شاید برخی از سرمایه هایی که وارد جریان حرفه ای و اقتصادی شده‌اند ورود به بخش غیر قانونی داشته باشند. وضعیت مهاجرتی به این کشور می‎تواند ناهنجاری های گسترده‌ای را شکل دهد. خطرات در این کشور در بخش بانکداری نیز رویت شده است یعنی بانکداری یکی از شاخص های مهمی است که این روزها مشکل ساز شده است.

خطرات در بخش بهداشت و درمان این کشور نیز کمی مشکل ساز شده است به طوری که بهداشت به درستی رعایت نمی‎شود و این موضوع در سال های اخیر بسیار بیشتر شده است.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در موناکو

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدرسه ‎بین‌المللی شاخص:

مدرسه ‎بین‌المللی شاخص در کشور موناکو یک مدرسه حرفه ای است؛ این مدرسه ‎بین‌المللی به طور کلی دارای شرایط سرمایه گذاری مشخصی است. در مدرسه ‎بین‌المللی اول نیاز به ثبت نام دارید و نیاز است که دوره های پس از ثبت نام را به خوبی پشت سر بگذارید، پس از اینکه ثبت نام صورت گرفت، از شما آزمونی اخذ می‎شود. مدارس بومی‎در این کشور شامل طرح های خاصی بوده و دروس بر پایه های علمی‎ تخصصی آموزش داده می‎شود. این کشور توانسته در ارزیابی مدارس بومی و حرفه ای و شرایط ‎بین‌المللی شرایط خاصی را مدنظر قرار دهد. البته که شما برای ثبت نام در این کشور باید بتوانید از نظر سرمایه وضعیت خوبی داشته باشید زیرا هزینه ها بالا بوده و نیاز است که بخش زیادی از هزینه های موجود در ابتدا پرداخت شود.

یک مدرسه نیز برای افراد کم توان در کشور موناکو است که شرایط تحصیل در آن به صورت خاصی است. این مدرسه بومی‎در سال های اخیر سهم اقتصادی درستی داشته است.

چاپ مقالات علمی در موناکو و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در موناکو و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اینکه مقالات علمی‎شما به طور دقیق به ثبت برسد در ابتدا نیاز است که موضوعی که انتخاب کرده‌اید به تأیید دو استاد راهنما رسیده باشد، استاد راهنما در این راستا سعی خود را می‎کند که به صورت حرفه ای شرایطی را ارزیابی کند. البته که چاپ مقالات علمی ‎در کشور موناکو شانس پذیرش را چندین برابر می‎کند. چاپ مقالات علمی‎ در این کشور می‎تواند شرایطی ایجاد کند که افراد از نظر سرمایه ای به رشد خوبی دست یابند، همینطور با پذیرش در برخی ار کنفرانس ها شخص می‎تواند مزایا و پاداشی نیز دریافت نماید که بسیار ارزشمند است.

مقالات علمی ‎در این کشور از سوی گروه های خارجی بررسی می‎شوند و البته که شرایط علمی ‎در این کشور می‎تواند بخش مشخصی باشد برای کسانی که می‎خواهند ثبت شرکت داشته باشند. شما برای اینکه مدرک علمی و مقالات خود را به ثبت برسانید نیاز است که در همایش های مختلف شرکت کنید.

شرکت در آزمون های بین المللی در موناکو

شرکت در آزمون های بین المللی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در آزمون های این کشور، سوالاتی که برای افراد در رشته های مهندسی طرح می‎شود، بیشتر شامل درس ریاضی بوده و سوالاتی که برای افراد در مقطع تجربی است بیشتر با رویکرد زیست شناسی طرح می‎شود. آزمون هایی که برای رشته های پزشکی در نظر گرفته می‎شود دارای شرایط خاص خود هستند، برخی از آزمون ها نیاز به گذراندن دوره زبان دارند و برخی ندارند.

آزمون ‎بین‌المللی در کشور موناکو می‎تواند برای بخش های علمی ‎نیز بررسی شود، مثلاً برخی از آزمون هایی که در این کشور برگزار می‎شود صرفاً برای ارزیابی شرایط شنیداری و دیداری است و به سطح هوش نیز بستگی دارد.

 

کنفرانس های علمی در موناکو

کنفرانس های علمی در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کنفرانس علمی‎در کشور موناکو به دو بخش مهم تقسیم می‎شود. برخی از کنفرانس های علمی ‎در این کشور هستند که می‎توانند به سه بخش مهم تقسیم شوند. مثلاً کنفرانس هایی که تمام پژوهشی هستند، که این کنفرانس ها دارای شرایط مخصوصی هستند و افراد برای شرکت در چنین کنفرانس هایی باید بتوانند یک طرح پژوهشی مشخص داشته باشند و نیاز است که طرحشان وابسته به نیاز روز باشد.

مورد بعدی در کشور موناکو کنفرانس هایی است که به صورت علمی و در راستای شرایط آموزشی برگزار می‎شود، این کنفرانس ها به طور کلی می‎تواند بر پایه تئوریک باشد و دوره های تئوری برای چنین کنفرانسی می‎تواند ورود شما را به یک دوره تحصیلی بهتر شکل دهد.

کنفرانس سازه های شهری در کشور موناکو به کنفرانسی گفته می‎شود که افراد از طریق آن می‌توانند با سرمایه‌گذاران خارجی همراه شوند. شرایطی که از نظر علمی و پژوهشی در این کشور دیده می‎شود می‎تواند یک فضای علمی ‎کار آمد ایجاد نماید.

جشن های دانشگاه ها در موناکو

جشن های دانشگاه ها در موناکو | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جشن پرچم های رنگارنگ

جشن پرچم های رنگارنگ یکی از مهیج ترین جشن های کشور موناکو است، در این جشن افراد سعی می‎کنند که پرچم های رنگارنگ با رنگ های منحصر به فرد را در کنار هم بچینند؛ به این ترتیب طیف رنگی ایجاد می‎شود که بسیار زیبا بوده و در کنار هم می‎تواند یک دسته رنگی بی نظیر باشد.

در این کشور بسیاری از جشن ها هستند که ساختار مدرنی دارد. البته که در جشن های دانشگاهی این کشور نیاز است که برخی از افراد سرمایه گذاری نیز داشته باشند تا فضای شادتری ایجاد شود.

جشن سفید:

این کشور سعی خود را داشته است که به تعداد جشن های زمستانی بیافزاید و جشن سفید یا جشن برف نیز یکی از عملکردهای جدید دولت در این راستا محسوب می‎شود.

آخرین ویرایش: 2020-02-10 16:48:43 879