x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
میانمار

میانمار

کشور میانمار منطقه ای در آسیای شرقی است و بزرگترین شهر این کشور نیز رانگون نام دارد. پایتخت این کشور شهر نایپیداو است و جمعیتی بیش از 60 میلیون نفر دارد. به طور کلی مردم این کشور به زبان برمه ای صحبت می کنند و البته که زبان کشور میانمار بر اساس جدیدترین آمارها با لهجه های خاصی همراه بوده است. بیش از 68 درصد از مردم این کشور از تبار برمه ای هستند این در حالی است که در حدود 7 درصد نیز از تبعه کارت و در حدود 4 درصد از تبعه راخین بوده و شرایط جغرافیایی کشور میانمار به این سه دسته تقسیم شده است. در سال های اخیر موازنه های تجاری در کشور میانمار به رشد 15 درصدی رسیده است اینطور که بررسی ها نشان می دهد وضعیت موازنه های تجاری در کشور میانمار می تواند در جدیدترین شرایط ارزیابی شده باشد. سرمایه گذاری های مستقیم در این کشور بر اساس ذخایر طلا بررسی می‌شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Myanmar عربی: ميانمار
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: دموکراسی
 • زبان های رایج: لهجه های محلی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: کیات میانمار معادل با 0.00065 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 0095
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 28
 • پایتخت: نایپیداو
 • زبان های رسمی: برمی
 • جمعیت: بیش از 60 میلیون نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+6)
 • دامنه اینترنتی: .mm
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از billion USD 69.32

سفر به میانمار

سفر به میانمار یعنی سفر به کشوری مسافران دوست با سواحلی جذاب. نام قبلی کشور میانمار Myanmar، بـِرمه  Burmaبوده است و در حال حاضر با نام رسمی کشور اتحادیه جمهوری میانمار شناخته می­شود. این کشور در آسیای شرقی واقع است و دارای 100 گروه بومی مختلف می­باشد. میانمار بین کشورهای بنگلادش، چین، لائوس و تایلند محصور است.
در تاریخ سفر به میانمار می­خوانید که برمه تا سال 1948 از مستعمره­های بریتانیا قلمداد می­شد و پس از کسب استقلال دچار جنگ­های داخلی گردیده که تا کنون ادامه دارد. میانمار پس از انتخابات تاریخی در سال 2015 در حال گذار سریع است. از آنجا که میانمار در حال حاضر سیاست درهای باز به دنیای خارج را دنبال می­کند، مسافران بیشتری به سمت این کشور جذاب می­روند. این کشور شامل هزاران معبد بودایی است. همچنین دارای سواحل سفید بکر در امتداد خلیج بنگال و دریای اندامان است. این کشور به آرامی در حال توسعه گردشگری خارجی است، بنابراین مسافرانی که می­خواهند در سفر به میانمار، دیدار از برمه سنتی را نیز تجربه کنند، اکنون موقعیتی است که بخواهند از این کشور بازدید کنند.

سفر به میانمار

زندگی در میانمار

 کشور میانمار در آسیای شرقی قرار دارد و بزرگترین شهر کشور میانمار نیز رانگون نامیده می‌شود.کشور میانمار از بخش شمال شرقی با چین و از شرق با لائوس همسایه است این کشور از بخش جنوب شرقی نیز با تایلند مرز مشترک دارد. کشور میانمار از بخش شمال غربی با هند مرز مشترک دارد. جمعیت این کشور بالغ بر 53 میلیون نفر اعلام شده است وضعیت نرخ مشارکت نیروی کار در کشور میانمار به ارزش 67.00 درصدی دیده می‌شود و البته که بیشتر شامل رشد اقتصادی است مشخص است که نرخ مشارکت کاری در این کشور می‌تواند یک سهم خوب از نظر ورود سرمایه گذار به خاک این کشور باشد. هزینه زندگی خانواده در کشور میانمار در حدود 405700.00 MMK در ماه اعلام شده است و شرایط هزینه زندگی انفرادی در این کشور به ارزش 193400.00 MMK است. روزنامه نگاری از شغل های خوب در کشور میانمار است و کسانی که در این راستا مهارت دارند به سادگی درآمدزایی خواهند داشت.

زندگی در میانمار

مهاجرت به میانمار

برای اینکه بتوانید از روش های مهاجرتی کشور میانمار بهتر استفاده کنید دو دسته را در نظر بگیرد. دسته اول گروه های اقتصادی است که وابسته به ویزای سرمایه گذاری و یا ویزای کارآفرینی ارزیابی می‌شود. مشخص است که این روش می تواند سرمایه های متغیری را ارزیابی کند. برای اینکه پروسه های مهاجرتی در کشور میانمار پیش بینی شود نیاز است که عملکرد علمی و دقیقی انجام شود. شما برای اینکه بتوانید سرمایه گذاری در بخش سهام را دنبال کنید باید از دولت کمک بخواهید. دولت در این راستا به شما کمک زیادی می‌کند و میزان سود وارده نیز افزایش خواهد داشت. مشخص است که برای اخذ ویزای کارآفرینی این کشور نیاز است که میزان رشد علمی شما به صورت دقیق تری ارزیابی شود. کارآفرینی در این راستا می تواند از دیگر روش های خوب باشد. در این روش، این شما هستید که موقعیت علمی قوی را در بر می‌گیرید.

برای مهاجرت به میانمار بهترین روش سرمایه گذاری است و در این راستا لازم است که بسیاری از شرایط اعتبار بخشی ارزیابی شده باشد. اینکه شرکتی انتخاب کنید تا نوع رسیدگی را برای شما ارزیابی کند بسیار موضوع پر اهمیتی است و بهتر است که در این راستا موقعیت های حقوقی را در نظر بگیرید.

مهاجرت به میانمار

تحصیل در میانمار

سیستم آموزشی کشور میانمار به این صورت است که وزارت آموزش و پرورش تعیین می‌کند که دانشگاه ها و موسسات در این کشور چه روالی را در پیش بگیرند. اینطور که مشخص است این کشور وابسته به دو گروه مختلف ارزیابی می‌شود، و البته که سیستم آموزش و پرورش این کشور وابسته به سیستم پادشاهی انگلستان است. شیمی معدنی در لیست رشته هایی قرار دارد که مشمول بورسیه تحصیلی خوب می‌شود. دلیل این موضوع وجود فضا و نیاز کاری مناسب در خصوص این رشته تحصیلی است. در مفهوم بورسیه تحصیلی اینطور که ارزیابی ها نشان می‌دهد، دانشجویان به دنبال طرح کمک درسی هستند که زیر نظر دولت حمایت ‌شود. وضعیت بورسیه تحصیلی در کشور میانمار می‌تواند در برخی از دانشگاه های خصوصی در قالب تخفیف شهریه نیز موجود باشد. شرایط بورسیه به این صورت است که شخص در یک آزمون ورودی شرکت می کند و تلاش خود را می کند که سیاست های تحصیلی را رعایت نماید.

تحصیل در میانمار