x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

میانمار

کشور میانمار منطقه ای در آسیای شرقی است و بزرگترین شهر این کشور نیز رانگون نام دارد. پایتخت این کشور شهر نایپیداو است و جمعیتی بیش از 60 میلیون نفر دارد. به طور کلی مردم این کشور به زبان برمه ای صحبت می کنند و البته که زبان کشور میانمار بر اساس جدیدترین آمارها با لهجه های خاصی همراه بوده است. بیش از 68 درصد از مردم این کشور از تبار برمه ای هستند این در حالی است که در حدود 7 درصد نیز از تبعه کارت و در حدود 4 درصد از تبعه راخین بوده و شرایط جغرافیایی کشور میانمار به این سه دسته تقسیم شده است. در سال های اخیر موازنه های تجاری در کشور میانمار به رشد 15 درصدی رسیده است اینطور که بررسی ها نشان می دهد وضعیت موازنه های تجاری در کشور میانمار می تواند در جدیدترین شرایط ارزیابی شده باشد. سرمایه گذاری های مستقیم در این کشور بر اساس ذخایر طلا بررسی می‌شود.

نام انگلیسی: Myanmar
نام عربی: بورما
پایتخت: نایپیداو
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: دموکراسی
زبان‌های رسمی: برمی
زبان‌های رایج: لهجه های محلی
واحد پول: کیات میانمار معادل با 0.00065 دلار آمریکا
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 28
جمعیت: بیش از 60 میلیون نفر در سال 2019
منطقه زمانی: (GMT+6)
دامنه اینترنتی: (GMT+6)
پیش شماره تلفن: 0095

سفر به میانمار

سفر به میانمار یعنی سفر به کشوری مسافران دوست با سواحلی جذاب. نام قبلی کشور میانمار Myanmar، بـِرمه  Burmaبوده است و در حال حاضر با نام رسمی کشور اتحادیه جمهوری میانمار شناخته می­شود. این کشور در آسیای شرقی واقع است و دارای 100 گروه بومی مختلف می­باشد. میانمار بین کشورهای بنگلادش، چین، لائوس و تایلند محصور است.در تاریخ سفر به میانمار می­خوانید که برمه تا سال 1948 از مستعمره­های بریتانیا قلمداد می­شد و پس از کسب استقلال دچار جنگ­های داخلی گردیده که تا کنون ادامه دارد. میانمار پس از انتخابات تاریخی در سال 2015 در حال گذار سریع است. از آنجا که میانمار در حال حاضر سیاست درهای باز به دنیای خارج را دنبال می­کند، مسافران بیشتری به سمت این کشور جذاب می­روند. این کشور شامل هزاران معبد بودایی است. همچنین دارای سواحل سفید بکر در امتداد خلیج بنگال و دریای اندامان است. این کشور به آرامی در حال توسعه گردشگری خارجی است، بنابراین مسافرانی که می­خواهند در سفر به میانمار، دیدار از برمه سنتی را نیز تجربه کنند، اکنون موقعیتی است که بخواهند از این کشور بازدید کنند.

سفر به میانمار

مهاجرت به میانمار

برای اینکه بتوانید از روش های مهاجرتی کشور میانمار بهتر استفاده کنید دو دسته را در نظر بگیرد. دسته اول گروه های اقتصادی است که وابسته به ویزای سرمایه گذاری و یا ویزای کارآفرینی ارزیابی می‌شود. مشخص است که این روش می تواند سرمایه های متغیری را ارزیابی کند. برای اینکه پروسه های مهاجرتی در کشور میانمار پیش بینی شود نیاز است که عملکرد علمی و دقیقی انجام شود. شما برای اینکه بتوانید سرمایه گذاری در بخش سهام را دنبال کنید باید از دولت کمک بخواهید. دولت در این راستا به شما کمک زیادی می‌کند و میزان سود وارده نیز افزایش خواهد داشت. مشخص است که برای اخذ ویزای کارآفرینی این کشور نیاز است که میزان رشد علمی شما به صورت دقیق تری ارزیابی شود. کارآفرینی در این راستا می تواند از دیگر روش های خوب باشد. در این روش، این شما هستید که موقعیت علمی قوی را در بر می‌گیرید. برای مهاجرت به میانمار بهترین روش سرمایه گذاری است و در این راستا لازم است که بسیاری از شرایط اعتبار بخشی ارزیابی شده باشد. اینکه شرکتی انتخاب کنید تا نوع رسیدگی را برای شما ارزیابی کند بسیار موضوع پر اهمیتی است و بهتر است که در این راستا موقعیت های حقوقی را در نظر بگیرید.

مهاجرت به میانمار

زندگی در میانمار

 کشور میانمار در آسیای شرقی قرار دارد و بزرگترین شهر کشور میانمار نیز رانگون نامیده می‌شود.کشور میانمار از بخش شمال شرقی با چین و از شرق با لائوس همسایه است این کشور از بخش جنوب شرقی نیز با تایلند مرز مشترک دارد. کشور میانمار از بخش شمال غربی با هند مرز مشترک دارد. جمعیت این کشور بالغ بر 53 میلیون نفر اعلام شده است وضعیت نرخ مشارکت نیروی کار در کشور میانمار به ارزش 67.00 درصدی دیده می‌شود و البته که بیشتر شامل رشد اقتصادی است مشخص است که نرخ مشارکت کاری در این کشور می‌تواند یک سهم خوب از نظر ورود سرمایه گذار به خاک این کشور باشد. هزینه زندگی خانواده در کشور میانمار در حدود 405700.00 MMK در ماه اعلام شده است و شرایط هزینه زندگی انفرادی در این کشور به ارزش 193400.00 MMK است. روزنامه نگاری از شغل های خوب در کشور میانمار است و کسانی که در این راستا مهارت دارند به سادگی درآمدزایی خواهند داشت.

زندگی در میانمار

تحصیل در میانمار

سیستم آموزشی کشور میانمار به این صورت است که وزارت آموزش و پرورش تعیین می‌کند که دانشگاه ها و موسسات در این کشور چه روالی را در پیش بگیرند. اینطور که مشخص است این کشور وابسته به دو گروه مختلف ارزیابی می‌شود، و البته که سیستم آموزش و پرورش این کشور وابسته به سیستم پادشاهی انگلستان است. شیمی معدنی در لیست رشته هایی قرار دارد که مشمول بورسیه تحصیلی خوب می‌شود. دلیل این موضوع وجود فضا و نیاز کاری مناسب در خصوص این رشته تحصیلی است. در مفهوم بورسیه تحصیلی اینطور که ارزیابی ها نشان می‌دهد، دانشجویان به دنبال طرح کمک درسی هستند که زیر نظر دولت حمایت ‌شود. وضعیت بورسیه تحصیلی در کشور میانمار می‌تواند در برخی از دانشگاه های خصوصی در قالب تخفیف شهریه نیز موجود باشد. شرایط بورسیه به این صورت است که شخص در یک آزمون ورودی شرکت می کند و تلاش خود را می کند که سیاست های تحصیلی را رعایت نماید.

تحصیل در میانمار

کشور میانمار منطقه ای در آسیای شرقی است و بزرگترین شهر این کشور نیز رانگون نام دارد. پایتخت این کشور شهر نایپیداو است و جمعیتی بیش از 60 میلیون نفر دارد. به طور کلی مردم این کشور به زبان برمه ای صحبت می کنند و البته که زبان کشور میانمار بر اساس جدیدترین آمارها با لهجه های خاصی همراه بوده است. بیش از 68 درصد از مردم این کشور از تبار برمه ای هستند این در حالی است که در حدود 7 درصد نیز از تبعه کارت و در حدود 4 درصد از تبعه راخین بوده و شرایط جغرافیایی کشور میانمار به این سه دسته تقسیم شده است. در سال های اخیر موازنه های تجاری در کشور میانمار به رشد 15 درصدی رسیده است اینطور که بررسی ها نشان می دهد وضعیت موازنه های تجاری در کشور میانمار می تواند در جدیدترین شرایط ارزیابی شده باشد. سرمایه گذاری های مستقیم در این کشور بر اساس ذخایر طلا بررسی می‌شود. مشخص است که ذخایر طلا در کشور میانمار می تواند یکی از سهم مهم رتبه بندی های جهانی باشد. مشخص است که شاخص تروریسم در این کشور در جدیدترین شرایط بهبود داشته است. نایپیداو پایتخت کشور میانمار است و به طور کلی در لیست مهمترین شهرهای کشور میانمار قرار دارد. این شهر به طور کلی عضو اتحاد سرزمین های میانمار قرار گرفته است. مشخص است که این شهر زیبا یکی از بهترین شهرهایی است که به صورت روتین نامگذاری شده است و پانویس های مشهور آن در دنیا به ثبت رسیده است. پس از یک کودتای نظامی پایتخت کشور میانمار که در ابتدا یانکون نامیده شد به نایپیداو نامیده شد. جمعیت این شهر برابر با 900.000 نفر است. نایپیداو تقریباً در 320 کیلومتری شمال یانگون قرار گرفته است. نایپیداو به طور‌کلی به معنی شهر پادشاهی است و اقامتگاه پادشاهی نیز محسوب می‌شود. وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور میانمار 13.84 درصد است، این در حالی است که تولید ناخالص داخلی در این کشور 71.21 میلیارد دلار ارزیابی شده است. تولید ناخالص داخلی سرانه در این کشور نیز به مرز 1571.90 رسیده است و مشخص است که شرایط برای تولید ناخالص داخلی سرانه در کشور میانمار به ارزش 5922.00 ارزیابی می شود. نرخ مالیات بر فروش در کشور میانمار در ابتدا 5 درصد بوده است اما امروزه این نرخ به 30 درصد رسیده است و رشد 30 درصدی در این راستا بسیار مشکل ساز بوده است. مالیات 30 درصدی در این کشور به طور کلی جنبه های مخصوص به خود دارد وضعیت مالیاتی در جریان های فروش کمی دردسر ساز بوده و دولت هیچ توضیحی در این راستا نداشته و شرایط مالیات در بسیاری از شرکت های این کشور ارزیابی شده است.

 

 

 

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی میانمار

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی میانمار

کشور میانمار تحت تأثیر از چند دهه مدیریت نادرست به صورتی پیش می‌رود که رکود اقتصادی در این کشور به صورت طولانی مدت رویت شده است. اینطور که مشخص است وضعیت تولید ناخالص ملی در کشور میانمار به 53.14 میلیارد دلار رسیده است و شرایط متوسط رشد اقتصادی در این کشور به 5.5 درصد در سال رسیده که به طور کلی پایین ترین رشد اقتصادی در منطقه را شکل می‌دهد. کشور میانمار یک کشور با منابع زیاد است که اقتصاد آن در شرایط کم توسعه دنبال شده است و به طور کلی در لیست کم توسعه ترین کشورهای اقتصادی دنیا است و این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست. به طور کلی در جنوب این کشور طوفان سهمگینی دیده شده است که شرایط ویرانی را شکل داده و این وضعیت سبب شد تا نیمی از جمعیت این کشور زیان دیده شوند و این موضوع مشکل ساز شده است. دست کم بیش از 78 هزار نفر در کشور میانمار جان باخته اند و در حدود 56 هزار نفر نیز ناپدید شده اند. اگر بخواهیم منابع طبیعی این کشور را ارزیابی کنیم شامل نفت و گاز طبیعی و همینطور قلع و سنگ سرمه است به طور کلی شرایط اقتصادی کشور میانمار وابسته به زغال سنگ و همینطور برق است. اقتصاد این کشور بر اساس منابع طبیعی نیز شکل می گیرد که توانسته در سال های اخیر بر روی سیاست کشور میانمار نیز تأثیرگذار باشد. مشخص است که اقتصاد و منابع مالی در کشور میانمار یکی از موضوعات پر اهمیت بوده و دولت سعی دارد که رشد اقتصادی این کشور را چند برابری کند.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های میانمار

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های میانمار

وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور میانمار 13.84 درصد است، این در حالی است که تولید ناخالص داخلی در این کشور 71.21 میلیارد دلار ارزیابی شده‌است. تولید ناخالص داخلی سرانه در این کشور نیز به مرز 1571.90 رسیده است و مشخص است که شرایط برای تولید ناخالص داخلی سرانه در کشور میانمار به ارزش 5922.00 ارزیابی می‌شود.

در سال های اخیر موازنه های تجاری در کشور میانمار به رشد 15 درصدی رسیده است اینطور که بررسی ها نشان می‌دهد وضعیت موازنه های تجاری در کشور میانمار می‌تواند در جدیدترین شرایط ارزیابی شده باشد. سرمایه گذاری های مستقیم در این کشور بر اساس ذخایر طلا بررسی می شود. مشخص است که ذخایر طلا در کشور میانمار می تواند یکی از سهم مهم رتبه بندی های جهانی باشد. مشخص است که شاخص تروریسم در این کشور در جدیدترین شرایط بهبود داشته است. دولت سعی خود را کرده است که شرایط ورود توریست را بهبود بخشد. رتبه های جهانی این کشور در دوره های زمانی مشخصی بررسی شده و البته که سهم ملی در این کشور می‌تواند از سوی دولت بررسی شود. ارزیابی های اعتبار در کشور میانمار نیز رشد 2 درصدی داشته است. بدهی های دولتی به تولید ناخالص داخلی در کشور میانمار به ارزش 15 درصدی پیشرفت کرده است. کشور میانمار سعی داشته تا بودجه های دولتی را 25 درصد بیشتر نماید و در این زمینه موفق هم بوده است. مخارج نظامی در کشور میانمار نیز دسته بندی شده است. تجارت و مالیات در این کشور دو رتبه دقیق دارد.

نوع حکومت و ساختار سیاسی میانمار

نوع حکومت و ساختار سیاسی میانمار

در سال 1982 قانون حقوق شهروندی در کشور میانمار به تصویب نهایی رسید این رویه سبب شد تا قوانین در دو دوره مشخص از 144 قوم ارزیابی شود. به طور کلی در کشور میانمار 135 قوم حق شهروندی دریافت کردند و 9 دسته از اقوام اقلیت نیز حق شهروندی خود را از دست دادند. اینطور که مشخص است دولت کشور میانمار برای اینکه اختلافات در بین مسلمانان و بوداییان به حداقل برسد سیاست کوچ اجباری برای 6 میلیون مسلمان را فراهم ساخت. آمارهای غیر رسمی در در این زمینه رقم 100 درصدی را اعلام کرده اند. به طور کلی چنین سیاستی سبب شد که در حدود 150 هزار مسلمان به بنگلادش و در حدود 50 هزار نفر نیز به تایلند سفر نمایند. در دوره های سیاسی مشخص در این کشور فضای دموکراسی شرایط خاص خود را طی کرده است به طوری که راهبان بودایی سعی کردند سرکوب ناآرامی ها را به طور جدی طی نمایند. سازمان ملل در این کشور ارزیابی نمود که 31 نفر بر اثر سرکوب کشته می شوند. به طور کلی این کشور تحت یک رژیم نظامی اداره می‌شد و برگزاری انتخابات در سال 2012 این روند را تغییر داده است. حکومت نیمه نظامی در کشور میانمار جایگزین مناسبی برای شرایط موجود بود و در نهایت حکومت به صورت یک رشته اصلاحات دموکراتیک اداره شد. وضعیت سیاسی کشور میانمار در دوره های گذشته تا به امروز تغییرات خاصی داشته است و رهبر ملی نیز در این دوره ها دخالت مؤثری را شکل داده است. حکومت سیاسی در این کشور جنبش استقلال طلبانه ای دارد و مشخص است که انتخابات پارلمانی می تواند جریان سیاسی را بهبود دهد.

پایتخت و 9 شهر بزرگ میانمار

پایتخت و 9 شهر بزرگ میانمار

نایپیداو پایتخت کشور میانمار است و به‌طور‌کلی در لیست مهمترین شهرهای کشور میانمار قرار دارد. این شهر به طور کلی عضو اتحاد سرزمین های میانمار قرار گرفته است. مشخص است که این شهر زیبا یکی از بهترین شهرهایی است که در این کشور وجود دارد و نامگذاری شده است.پس از یک کودتای نظامی پایتخت کشور میانمار که در ابتدا یانکون نامیده شد به نایپیداو نامیده شد. جمعیت این شهر برابر با 900.000 نفر است. نایپیداو تقریباً در 320 کیلومتری شمال یانگون قرار گرفته است. نایپیداو به طور کلی به معنی شهر پادشاهی است و اقامتگاه پادشاهی نیز محسوب می‌شود.

یانگون پایتخت قدیمی کشور میانمار است و به طور کلی بیش از 5 میلیون نفر جمعیت دارد و بزرگترین شهر کشور میانمار محسوب می‌شود و رودخانه های مشهوری در این شهر دیده می‌شود و در لیست شهرهای دیدنی کشور میانمار قرار دارد. رودخانه های یانکون و باکو نیز در این شهر قرار گرفته است به طوری که خلیج زیبای مارتابان در این شهر شهرت زیادی داشته است و یک کودتای نظامی مهم را شکل داده است. وضعیت گردشگری در این شهر بسیار روتین است. به طور کلی هر یک از شهرهای کشور میانمار دارای شرایط مخصوص به خود هستند و یکی از بهترین شرایط گردشگری را شکل داده‌اند. این شهر به طور کلی یکی از شهرهای دیدنی و جذاب محسوب شده است و شرایط ویژه ای را شکل داده است. هر یک از شهرهای بزرگ کشور میانمار در سال‌های اخیر مورد توجه دولت های جدید قرار گرفته است.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در میانمار

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در میانمار

وضعیت نرخ مالیات درآمد شخصی در کشور میانمار 20 درصد ارزیابی شده بود اما امروزه این رقم مرز 25 درصد را طی کرده است و رشد 5 درصدی در شرایط اقتصادی کشور میانمار می‌تواند قابل قبول باشد و البته که دولت ارزیابی مستقیمی در این راستا داشته و به هیچ عنوان افزایش بیش از 5 درصد در این راستا قابل قبول نبوده و مستند نیست.

نرخ مالیات بر فروش در کشور میانمار در ابتدا 5 درصد بوده است اما امروزه این نرخ به 30 درصد رسیده است و رشد 30 درصدی در این راستا بسیار مشکل ساز بوده است. مالیات 30 درصدی در این کشور به طور کلی جنبه های مخصوص به خود دارد وضعیت مالیاتی در جریان های فروش کمی دردسر ساز بوده و دولت هیچ توضیحی در این راستا نداشته و شرایط مالیات در بسیاری از شرکت های این کشور ارزیابی شده است.

وضعیت نرخ مالیات شرکتی در کشور میانمار در ابتدا 25 درصد بوده است و هنوز هم جریان 25 درصد ثابتی را طی کرده است مشخص است که وضعیت ثابت 25 درصدی در کشور میانمار در سال های مختلف ارزیابی شده است. جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی که در کشور میانمار دیده می‌شود اغلب جنبه‌های اقتصادی کلان را اولین موضوع پر اهمیت در نظر گرفته اند و تا حدی نیز موفق بوده اند. قیمت کیات کشور میانمار نیز بر اساس وضعیت مالیات ارزیابی شده و نرخ کیات کشور میانمار نیز مشخص و قابل رویت است.

عجایب میانمار

عجایب میانمار

شیمدو پایا یک معبد بودایی محسوب می‌شود و به معنی خدای بزرگ طلایی است. این معبد از طلای پر زرق و برق طراحی و تأسیس شده است که از کیلومترها دور تر مشاهده می‌شود. این معبد برای بودایی ها بسیار مهم است و قدمت زیادی دارد و بسیار ارزشمند است. زبان کشور میانمار نیز بر اساس تاریخ این معبد ارزیابی شده است.

رودخانه آیروادی از دیگر عجایب کشور میانمار محسوب می‌شود و یکی از طولانی ترین رودخانه های کشور میانمار محسوب می‌شود و در ارتفاعات هیمالیا قرار گرفته است و به طور کلی کشتی ها و قایق های زیادی در این رودخانه وجود دارد و شرایط خوبی برای رسیدن به یک مقصد را شکل می‌دهد و تبدیل به یک مقصد تفریحی بسیار خوب است. مجسمه های بودایی زیادی در این این بخش دیده می شود و جنگل های بکر آن بسیار مشهور هستند.

صومعه شاناندو یک صومعه بسیار زیبا و دیدنی است که در شهرستان ماندالای قرار دارد و یک کاخ طلایی بسیار زیبا است و بناهای مهمی را شکل می دهد. مجموعه کاخ های مشخص در این راستا دیده می‌شود. ساختمان های بیرونی این بخش پوشیده از طلا است و یکی از بهترین دیدنی های کشور میانمار محسوب می‌شود.

نگپالی ترکیبی از دو جهان است که دیدن آن قطعاً شما را شگفت زده می‌کند و یکی از بی‌نظیرترین چشم اندازهای موجود است. سواحل شنی در این جا با رنگ سفید و آب های آبی رنگ ترکیب شده است. این نقطه به طور کلی شرایط جوی خنکی دارد و گردشگری بسیار خوبی دارد. نگپالی مملو از دهکده های ماهیگیری است.

خلاصه تاریخ میانمار

خلاصه تاریخ میانمار

اولین قومی که وارد کشور میانمار شدند آثاری از تمدن خود را در برمه به جای گذاشته و این روند به طور کلی سبب شد تا در شمال این کشور سکونت داشته باشند. پس از این گروه اقوامشان رویت شدند که به طور کلی سرزمین های جنوبی را شکل داده اند. مناطق امروزی در این کشور روز به روز گسترش بیشتری را شکل می‌دهد. در اواخر سده هشتم میلادی کشور میانمار بر اساس تسلط اقوامشان مورد حمایت قرار گرفتند. مردم پیو به قسمت های شمالی این بخش رانده شدند و به طور کلی علت عقب رانده شدن این قوم سبب شد تا سلطه تای گسترش داشته باشد. این روند سبب شد تا شمال و شمال شرقی کشور میانمار قدرت زیادی را شکل دهد. قوم این بخش در برمه قدرت حکومتی را از دست داده و به طور کلی قومی از این کشور به تایلند رفتند. مشخص است که تاریخ کشور میانمار در سال های اخیر پیشرفت خوبی داشته است این روند بر روی منطقه زمانی کشور میانمار تأثیر زیادی گذاشته است. سبب شده است که شاخص توسعه انسانی در این کشور نیز حرفه‌ای ارزیابی شود. کشور میانمار در قسمت های شمالی به صورت حرفه ای ارزیابی شده و تاریخ این بخش در سال های اخیر بر اساس فرماند‌ه‌ی نظامی کشور میانمار بررسی شده است. به طور کلی جریان های پادشاهی کشور میانمار در رده بندی‌های مشخصی بررسی و درگیری های سختی را شکل داده است. اشغال این کشور در سال های اخیر بر اساس نیروهای نظامی رویت شده است و البته که رتبه های نظامی در کشور میانمار می‌تواند تحت تأثیر کشورهای همسایه نیز شکل بگیرد. تاریخ این کشور با شرایط اقتصادی نیز ترکیب شده است.

خلاصه ای از جغرافیای میانمار

خلاصه ای از جغرافیای میانمار

کشور میانمار کشوری در آسیای شرقی است و بزرگترین شهر این کشور نیز رانگون نام دارد. پایتخت این کشور شهر نایپیداو است و جمعیتی بیش از 60 میلیون نفر دارد. به طور کلی مردم این کشور به زبان برمه‌ای صحبت می‌کنند و البته که زبان کشور میانمار بر اساس جدیدترین آمارها با لهجه های خاصی همراه بوده است. بیش از 68 درصد از مردم این کشور از تبار برمه‌ای هستند این در حالی است که در حدود 7 درصد نیز از تبعه کارت و در حدود 4 درصد از تبعه راخین بوده و شرایط جغرافیایی کشور میانمار به این سه دسته تقسیم شده است. در این کشور بیش از 87 درصد بودایی دیده می‌شود و در حدود 6 درصد نیز مسیحی وجود دارد و همینطور 4 درصد مسلمان به صورت پراکنده در کشور میانمار زندگی می‌کنند. باورهای دینی در کشور میانمار اینطور نشان می‌دهد که سایر ادیان به طور کلی شرایط اقلیمی مشخصی دارند.

کشور میانمار از نظر مساحت رتبه 39 را کسب کرده است و از نظر جمعیت نیز رتبه 25 در دنیا را دارد در سال 1948 کشور میانمار به استقلال کامل رسید و البته که درگیری‌های درازمدتی را نیز طی نمود. به طور کلی رژیم نظامی در این راستا در دوره های انتخاباتی ارزیابی شده است. کشور میانمار دارای منابع مالی زیادی است اما اقتصاد آن در شرایط کم توسعه تری رویت می‌شود. به طور کلی این کشور در وضعیت بهداشتی نیز دچار مشکلات زیادی بوده و جریان های متفاوتی را شکل داده است.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری میانمار

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری میانمار

جایزه فرهنگستان فیلم کشور میانمار یک جایزه سینمایی محسوب می شود که هر ساله در این کشور در صنعت سینما رونمایی شده و به آن ترتیب اثر داده می شود این جایز به طور کلی اولین بار از سال 1952 میلادی بنیان نهاد شد و سبب شد تا به برندگان آن تندیسی زرین ارائه شود. البته که در این فرهنگستان جوایز نقدی نیز تعلق می‌گیرد و شرایط به طور کلی بر اساس دستاوردهای مشخصی رویت شده است. مشاهیر علمی و ادبی در این کشور به طور کلی در جنبه های سینمایی شکل گرفته اند مشخص است که تصویری از جشن های اهدای جایزه در کشور میانمار رویت می شود که وابسته به سینمای میانمار است. اولین مراسم در این کشور در سال 1975 شکل می گیرد و مشخص است که چنین شرایطی در فرهنگستان فیلم این کشور رویت شده است. جوایز نقدی در کشور میانمار به طور کلی شرایط برجسته ای دارد. هنرمندان کمی در کشور میانمار رویت می شوند و این کشور در بخش سینمایی تا حد زیادی محروم ظاهر شده است اما اینطور که مشخص است پرچم کشور میانمار وابستگی شدیدی به فضای سینما داشته و در طرح این پرچم از مهمترین چهرهای سینمایی الهام گرفته شده است به‌طوری که جنبه سینمایی آن حفظ شود. مشخص است که در جریان های علمی و ادبی و سیاسی این کشور دولت سعی خود را کرده است که شرایط مخصوصی را شکل دهد و در این راستا همه چیز عملکرد مشخصی دارد. مشاهیر علمی و ادبی و هنری در کشور میانمار در سال های اخیر بر اساس ابزارهای علمی ارزیابی شده اند. این کشور بهترین تصویر از جشن اهدای جوایز را شکل می‌دهد.

کشورها و مناطق وابسته میانمار

کشورها و مناطق وابسته میانمار

کشور میانمار یکی از مستعمرات بریتانیا بوده است و به طور کلی امضای موافقتنامه ای که توسط ژنرال آنگ سان شکل گرفت سبب شد تا شرایط استقلال کشور میانمار بهبود پیدا نماید. در سال 1947 یک همه پرسی ملی شکل گرفت به طوری که جمهوری سوسیالیستی کشور میانمار با تصویر قانون اساسی جدید به نتیجه رسیده و حیات دوباره داشت. آنگ سان سوچی دختر ژنرال سان بوده است و در لیست رهبران جنبش استقلال طلبان کشور میانمار قرار گرفته است و فعالیت وی در زمینه سیاسی از سال 1988 آغاز شده است. او در سال 1989 ارتش را بر روی کار آورد به طور کلی خود دیگر اجازه کار نداشته و بازداشت شد. اینطور که مشخص است کشور میانمار در دوره های مشخصی از تاریخ توسط گروهی از کشور بنگلادش نیز مورد حمایت قرار گرفت. مشخص است که جریان های استقلال یافته در این کشور بر اساس جنبه های نظامی بهبود داشته است. تظاهرات در این کشور بر اساس ناآرامی ها شکل گرفته و مشخص است که در این راستا قیمت سوخت و همینطور شرایط حکومت نیمه نظامی نیز شانس خوبی برای مناطق وابسته به کشور میانمار را فراهم ساخت. رهبران نظامی در کشور میانمار در دوره های زمانی مختلف بزرگترین تظاهرات را شکل دادند. مشخص است که تظاهرات غیر دولتی در این کشور در چند دوره مشخص ناآرامی هایی را فراهم ساخته است. اوضاع اقتصادی در کشور میانمار در سال های اخیر برای دموکراسی های کشور میانمار نیز ارزیابی می شود و مشخص است که اوضاع قوانین قضایی در کشور میانمار تا حد زیادی مورد بررسی قرار گرفته است.

فرهنگ مردم میانمار

فرهنگ مردم میانمار

مردم کشور میانمار غالباً بی سواد یا کم سواد هستند و آموزش و پرورش در این کشور به ندرت با رتبه خوب روبرو بوده است و امکان تحصیلی در کشور میانمار به میزان بسیار کمی دیده می شود.

فرهنگ قومیتی در کشور میانمار روز به روز بیشتر است و درگیری های قومی نیز بیشتر می شود این روند در نشانه های اولیه تمدن و فرهنگ این کشور نیز رویت می شود. مشخص است که اقوام و نژادهای مختلفی در کشور میانمار هستند که سعی دارند خود را برتر از سایرین بدانند.

فضای سنی و مذهبی در کشور میانمار به صورت نمادین است و مسلمانان اغلب گروه های غریبه محسوب می شود به طوری که مردم کشور میانمار به مسلمانان میانه چندان خوبی ندارند این مسیر به طور کلی در رتبه های سنی و مذهبی شکل گرفته است. سرزمین های اشغالی در کشور میانمار در رده بندی های خاصی رویت شده است.

اقتصاد کشور میانمار به طور کلی عملکردهای امنیتی را شکل می‌دهد، اقتصاد این کشور به طور کلی نشانه های اولیه تمدن را حفظ کرده است. مسلمانان این کشور بر اساس نیروهای امنیتی مشخصی ارزیابی شده است. تبلیغات بخش مهمی از فرهنگ کشور میانمار محسوب می‌شود و شرایط مخصوصی دارد. آثار و نشانه های اولیه تمدن این کشور بر اساس رده های دقیقی بررسی می شود. مردم این کشور نژاد درستی دارد. اقوام و نژادهای مختلف در کشور میانمار شرایط فرهنگی خوبی داشته است. فرهنگ زندگی در این کشور وابسته به قوم های مشخصی بوده است. آشپزی در فرهنگ کشور میانمار بسیار مهم است.

پیشرفت در میانمار

پیشرفت در میانمار

کشور میانمار توانسته رتبه فساد خود را بهبود دهد و امروزه این رتبه به شرایط 180.00 رسیده است، شاخص های فساد مالی در کشور میانمار به ارزش 30.00 امتیازی رسیده است. البته که شرایط آسانی کسب و کار در این کشور نیز مرز 177.00 را رد کرده است. تولید pmi شاخص در این کشور به رتبه 55.50 رسیده است. سرعت اینترنت در این کشور به نسبت گذشته پیشرفت زیادی داشته است و البته که رشد در این راستا 4358.29 Kbps اعلام شده است. مشخص است که در جریان های ارزیابی شده این کشور فرهنگ درستی را ثابت کرده است.

وضعیت موازنه های تجاری در کشور میانمار در ابتدا 396.30 میلیون دلار ارزیابی شده است این در حالی است که جریان های حساب جاری در این کشور به رشد 19 درصدی رسیده است و پیشرفت در این راستا بسیار رویت شده است. حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در کشور میانمار نیز رتبه 6.80 درصدی را شکل داده است. شرایط صادرات و واردات در کشور میانمار نیز به طور کلی 17 و 19 درصد ارزیابی شده است. وضعیت وارداتی در این کشور می‌تواند شانس پذیرش را چند برابری کند. سیاست های سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این کشور رشد 3 درصدی داشته و ورود توریست در این کشور 45 درصد بیشتر می‌شود. مشخص است که ذخایر طلا در این کشور به مرز 7.30 تن رسیده است. شاخص های تروریسم در این کشور به طور جدی به ارزش 5.92 درصدی رسیده است و پیشرفت خوبی در این زمینه نیز دیده می‌شود.

قوانین عمومی در میانمار

قوانین عمومی در میانمار

 

قوانین کشور میانمار می‌تواند اصول امنیتی مشخصی را شکل دهد به این ترتیب شما در خیابان های این کشور اجاره روبوسی با افراد را ندارید و تنها دست دادن مجاز است. در مکان های عمومی و مهم اجازه آدامس جویدن ندارید.

شما نمی توانید از نژادهای مختلفی در کشور میانمار به سلیقه خود ارتباط بگیرید ارتباط گیری از سوی نژادهای مختلف این کشور شرایط مخصوصی دارد. مسلمانان این کشور بر اساس جوامع انسانی ارزیابی شده‌اند. قوانین زندگی در این کشور بر اساس عملکردهای نیروهای انتظامی بررسی شده اند. ادیان و مذاهب در این کشور به طور کلی قوانین مخصوصی دارند که باید رعایت شود.

جریان های دموکراتیک در این کشور به طور کلی تبلیغات دقیقی شکل می دهد، قوانین این کشور به طور کلی سوابق دقیقی دارد، این کشور شرایط خوبی در راستای عملکردی شکل می‌دهد.

قوانین این کشور در سال های اخیر به طور جدی بررسی شده و البته که رویکردهای دقیق در این راستا شکل می‌گیرد. از نظر فرهنگی و هنری کشور میانمار به بهترین شکل ممکن بررسی شده است قوانین فرهنگی در این کشور تنظیم است

این کشور هنوز در فقر دست و پا می زند و مردمانی بسیار مظلوم دارد به طوری که قوانین شهری به صورت حرفه ای ارزیابی شده و مشخص است که نظارت های دولتی در زمینه تظاهرات ارزیابی شده است.

قوانین کشور میانمار یکی از بهترین شرایط بررسی می‌شود خبرگزاری ها نشان داده است که فرهنگ کشور کشور میانمار می‌تواند قوانین پایه ای داشته باشد و البته که دولت در این زمینه بسیار نقش داشته است. قوانین حجاب کشور میانمار نیز به روز شده است.

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱