x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

نائورو

کشور نائورو یک کشور جزیره ای شکل است که 21 کیلومتر مربع مساحت دارد. این کشور در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است و موقعیت 42 کیلومتر جنوبی از خط استوا را شامل می شود. این جزیره دارای آب سنگ های مرجانی است. پهنه های صخره های بسیار گسترده ای دارد و البته که در زمینه آبراه های مرجانی نیز عملکردهایی را شامل کرده است. یک نوار ساحلی حاصلخیز با پهنای 150 الی 300 متر دنبال می شود اینطور که مشخص است خشکی نزدیک به ساحل در این شرایط گسترده است.رتبه جهانی کشور نائورو وابسته به بخش وارداتی است صادرات این کشور بیشتر در زمینه فسفات بوده و جنبه دیگری ندارد اما واردات محصولاتی مانند غذا و سوخت و مصالح ساختمانی و ماشین آلات کشور نائورو سبب شده است که روند درآمدزایی بهبود دقیقی داشته باشد. اینطور که مشخص است رتبه های جهانی کشور نائورو در زمینه ماشین آلات بهبود داشته است بیشتر مصالح ساختمانی به کشور کره جنوبی و استرالیا صادر می شود.

نام انگلیسی: Nauru
نام عربی: ناورو
پایتخت: یارن
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
زبان‌های رسمی: انگلیسی
زبان‌های رایج: نائورویی
واحد پول: دلار استرالیا معادل 0.68 دلار آمریکا
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 31
جمعیت: بیش از 13.649 میلیون نفر در سال 2019
منطقه زمانی: (GMT+1)
دامنه اینترنتی: (GMT+1)
پیش شماره تلفن: 00674

سفر به نائورو

سفر به نائورو، سفر به کشوری است که ثروتمندترین کشور کوچک جهان است. نائورو Nauru یک کشور جزیره ای کوچک در میکرونزی است، که در شمال شرقی استرالیا واقع شده است. کشور جزیره ای نائورو، در جنوب غربی اقیانوس آرام، واقع در جنوب شرقی میکرونزی می­باشد که در حدود 42 کیلومتری جنوب خط استوا و 4000 کیلومتری شمال شرقی سیدنی قرار دارد. در اطلاعات جغرافیایی سفر به نائورو می­خوانید که این جزیره دارای صخره­های مرجانی و سواحل ماسه ای سفید است که از درختان نخل پوشیده شده و خلیج آنیباره در سواحل شرقی کشور واقع است. پوشش گیاهی گرمسیری تالاب بوادا Buada در این کشور را احاطه کرده است. دریاچه آب شیرین زیرزمینی موکوآ در میان غارهای آهکی جریان دارد. در تاریخ سفر به نائورو می­خوانید که اولین زمان دیدار اروپائیان از نائورو (توسط کاپیتان جان Fearn در 1798) به ثبت رسیده است. تا قبل از این زمان، نائوروئی­ها با زبان و فرهنگ خاص خود قومی متمایز بودند. آنها تاکنون با اروپایی ها ارتباط چندانی نداشتند تا اینکه در دهه 1830 کشتی های تجاری، بازرگانان و جویندگان ساحلی شروع به سفر به نائورو و انجام بازدیدهای منظم از این کشور کردند. در سال 1920 بریتانیا، استرالیا و نیوزلند عضویت مشترک ملل متحد در مورد حاکمیت نائورو را به دست آوردند، اما این جزیره توسط استرالیا اداره می­شد. این کشور پس از جنگ جهانی دوم، توسط استرالیا به عنوان یک کشور مورد اعتماد سازمان ملل اداره می شد.

سفر به نائورو

مهاجرت به نائورو

کشور استرالیا و کشور نائورو مشترکاً یک مجتمع ورزشی چند منظوره را که به طور رسمی در سپتامبر 2018 افتتاح شد ، به طور مشترک تأمین می کنند. علاوه بر تسهیل انواع آموزش ها و ورزش های مشارکت جمعی ، از این تسهیلات برای کارگاه ها و رویدادهای جامعه نیز استفاده می شود. به عنوان جلسات منطقه ای ، همایش ها و آموزش مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر ساکنان نائورو (93.6٪) سکونت مشخص دارد ، در حالیکه اقلیت ها شامل I-Kiribati (1.8٪) ، چینی (1.5٪) و سایر (3.1٪) هستند. تاریخ جمعیتی نائورو با مهاجرت های مختلف مشخص شده است: این منطقه برای اولین بار حدود 3000 سال پیش توسط مردم میکرونزیایی سکونت داشته است. اولین اروپایی که این جزیره را پیدا کرد در سال 1798 جان Fearn بود. سپس ، این کشور در سال 1888 توسط آلمان ضمیمه شد. نفر بعدی وقتی ژاپنی ها در جنگ جهانی دوم در سال 1942 این جزیره را اشغال کردند. در این مدت ، ژاپنی ها هزاران نفر را تبعید کردند. نائوروایی ها به جزایر دیگر در دهه 1960 ، این کشور استقلال به دست آورد ، جایی که درصد نائورانیان شروع به افزایش می دهند.

مهاجرت به نائورو

زندگی در نائورو

  رئیس بخش مهاجرت و گذرنامه کشور نائورو ، مأمور اصلی مهاجرت (PIO) است که مستقیماً به دفتر وزیر دادگستری و کنترل مرز گزارش می دهد.اداره گذرنامه تحت نظارت PIO مسئولیت صدور گذرنامه های معمولی ، رسمی یا دیپلماتیک ملی نائورو را برعهده دارد. این دفتر همچنین درآمد فروش پاسپورت ها را جمع آوری می کند.اداره مهاجرت به بخش مدیریت و عملیات تقسیم می شود. بخش مدیریت وظایف مدیریت دفتر و نظارت بر روند بازدید کنندگان خارجی ، جمع آوری داده ها (ورود / عزیمت) ، اطلاعات و به اشتراک گذاری اطلاعات را بر عهده دارد. دولت همچنین در صدور ویزا شرکت می کند. نقش اصلی عملکرد ویزا ، بررسی دقیق و پردازش هر درخواست ویزا و سپس صدور نهایی ویزا است. وظیفه اصلی دفتر ویزا نیز جمع آوری درآمد برای هزینه های پرداخت ویزا است. هزینه غذا در نائورو برابر با نرخ متوسط نائورو است و از 10 نمره 2می گیرد. موارد زیر برای محاسبه هزینه مواد غذایی جمع آوری می شود: گوشت ، لبنیات ، تولید ، محصولات نانوایی ، انواع مواد غذایی دیگر ، مواد غذایی سریع ، رستوران معمولی.داده های مورد استفاده برای محاسبه هزینه نمره مواد غذایی نمونه ای از داده های حاصل از ارزیابی جابجایی موسسه تحقیقات اقتصادی ERI است.        

زندگی در نائورو

تحصیل در نائورو

آموزش برای کودکان 6 تا 15 ساله در کشور نائورو رایگان و اجباری است. آموزش مقدماتی شامل مدرسه پیش دبستانی و مقدماتی است. میزان ثبت نام در موسسات مقدماتی از 62.7 درصد در سال 1991 به 75.4 درصد در سال 1998 افزایش یافته است. تحصیلات ابتدایی شش سال به طول انجامید و در امتحان ملی به اوج می رسیم ، که موفقیت آمیز آن لازم است تا دانش آموزان موفق به دریافت گواهینامه ابتدایی نائورو شوند. نسبت دانش آموز-معلم تقریباً 24: 1 است. آموزش متوسطه به دو مؤلفه تقسیم می شود: چهار سال اول اجباری است ، در حالی که دو سال دیگر اختیاری است.  دانشجویانی که به دنبال تحصیلات عالی هستند ، اغلب در استرالیا این کار را می کنند. خدمات بیمه ای محدود در نائورو وجود دارد.  هیچ شرکت بیمه خصوصی ارائه بیمه داخلی یا بین المللی وجود ندارد و شرکت بیمه جمهوری نائورو در اوایل دهه 2000 فعالیت خود را متوقف کرده است.  با این حال ، به عنوان بخشی از استراتژی ملی توسعه پایدار (NSDS) که در سال 2005 تدوین شده و در سال 2009 مورد بازنگری قرار گرفته است ، دولت در تلاش است تا خدمات بیمه خصوصی را در نائورو و مقررات قانونی را برای یک قانون جدید تنظیم مقررات بیمه تنظیم کند.

تحصیل در نائورو

کشور نائورو یک کشور جزیره ای شکل است که 21 کیلومتر مربع مساحت دارد. این کشور در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است و موقعیت 42 کیلومتر جنوبی از خط استوا را شامل می شود. این جزیره دارای آب سنگ های مرجانی است. پهنه های صخره های بسیار گسترده ای دارد و البته که در زمینه آبراه های مرجانی نیز عملکردهایی را شامل کرده است. یک نوار ساحلی حاصلخیز با پهنای 150 الی 300 متر دنبال می شود اینطور که مشخص است خشکی نزدیک به ساحل در این شرایط گسترده است.رتبه جهانی کشور نائورو وابسته به بخش وارداتی است صادرات این کشور بیشتر در زمینه فسفات بوده و جنبه دیگری ندارد اما واردات محصولاتی مانند غذا و سوخت و مصالح ساختمانی و ماشین آلات کشور نائورو سبب شده است که روند درآمدزایی بهبود دقیقی داشته باشد. اینطور که مشخص است رتبه های جهانی کشور نائورو در زمینه ماشین آلات بهبود داشته است بیشتر مصالح ساختمانی به کشور کره جنوبی و استرالیا صادر می شود. وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور نائورو به این صورت است که اولاً 60 میلیون دلار به واسطه سرمایه گذاری های داخلی و خارجی صورت گرفته است این روند در ثبت شرکت کشور نائورو بسیار تأثیرگذار است مشخص است که اقتصاد این کشور وابسته به نیروی کار پیش بینی می شود که متأسفانه گروه های بیکار زیادی در کشور نائورو رویت می شود به این ترتیب دو گروه از کشورهای کره جنوبی و کانادا وارد کشور نائورو شده و اقدام به ثبت شرکت داشتند این روند سبب شد تا اصول بیکاری  و شرایط وابسته به آن پیش بینی های دقیق تری داشته باشد.

 

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی نائورو

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی نائورو

وضعیت تولید ناخالص داخلی کشور نائورو به میزان 60 میلیون دلار ارزیابی شده است اینطور که مشخص است آماری از نیروی کار در این کشور رویت نمی شود اما اینطور که ارزیابی های نسبی نشان داده است بسیاری از مردم کشور نائورو به دنبال کار هستند و یافتن شغل مناسب در این کشور موضوعی مشکل ساز بوده و اغلب مردم در حدود 90 درصد آنها این اعتقاد را دارند که یافتن شغل مناسب در این کشور نیاز به عملکردهای اقتصادی مشخصی دارد. بیشتر مردم در این کشور در معدن کار می کنند. در معدن فسفات کار بسیار دشوار بوده و بودجه بسیار کمی را در بر می گیرد این موضوع دردسر ساز شده است. برخی از مردم کشور نائورو در ادارات دولتی کار می کنند و برخی دیگر نیز در مدارس شرایط خود را ارزیابی می کنند. وضعیت کار و حمل و نقل عمومی در این کشور یک موضوع وابسته به هم بوده و بسیاری از افراد در بخش حمل و نقل عمومی فعالیت خود را دنبال می کنند. اینطور که مشخص است محصولات عمده صادراتی در این کشور فسفات است فسفات در محصولاتی قرار دارد که می تواند جنبه صادراتی نیز داشته باشد یعنی شخص می تواند با استفاده از این محصول به سادگی ورود به بخش اقتصادی داشته باشد. صادرات فسفات مهمترین بخش صادراتی کشور نائورو محسوب می شود که اغلب به کشور های آفریقای جنوبی و کره جنوبی در نظر گرفته می شود. همینطور سوخت به کشور کانادا نیز با 6.6 درصد صادر می شود مشخص است که روند سوخت در این کشور وابسته به شرایط مخصوصی است.

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های نائورو

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های نائورو

رتبه جهانی کشور نائورو وابسته به بخش وارداتی است صادرات این کشور بیشتر در زمینه فسفات بوده و جنبه دیگری ندارد اما واردات محصولاتی مانند غذا و سوخت و مصالح ساختمانی و ماشین آلات کشور نائورو سبب شده است که روند درآمدزایی بهبود دقیقی داشته باشد. اینطور که مشخص است رتبه های جهانی کشور نائورو در زمینه ماشین آلات بهبود داشته است بیشتر مصالح ساختمانی به کشور کره جنوبی و استرالیا صادر می شود و همینطور ماشین آلات نیز از کشور نائورو به آمریکا صادر می شود این اصول صادراتی سبب می شود که شخص بتواند خود یک عملکرد مناسب برای ثبت شرکت را ارزیابی کرده باشد یک نکته دیگر اینکه در کشور نائورو محصولات وارداتی می تواند وابسته به نوع محصول جنبه اقتصادی بالایی داشته و رتبه بندی های مخصوصی را شامل شود. در این کشور یک سری محصولات وارداتی نیز دیده می شود که اغلب بر اساس رتبه های جهانی پیش بینی شده و این محصولات در داد و ستدهای صورت گرفته خود شامل طرح های علمی و پژوهشی مخصوصی هستند. رتبه جهانی کشور نائورو در زمینه یک سری محصولات علمی ارزیابی می شود. رتبه های جهانی کشور نائورو در زمینه ارتباطات نیز بالا اعلام شده است. این کشور بهترین روند اقتصادی را در نظر گرفته است مشخص است که ارتباطات زیر نظر دولت است و نکته مهم اینکه در این کشور هیچ روزنامه ای به چاپ نمی رسد و نسل جوان در کشور نائورو اصلاً تا به حال روزنامه را از نزدیک ندیده اند.

 

نوع حکومت و ساختار سیاسی نائورو

نوع حکومت و ساختار سیاسی نائورو

ساختار سیاسی در کشور نائورو به صورت ریاست جمهوری است. به طوری که رئیس جمهور رئیس دولت محسوب می شود و البته که به وی رئیس حکومت نیز گفته می شود. او سعی می کند اعضای کابینه خود را از بین اعضای مجلس تعیین نماید. رئیس جمهور توسط رأی مجلس برای دوره های سه ساله انتخاب می شود. مجلس در کشور نائورو دارای 18 عضو است و برای دوره های سه ساله انتخاب می شود و البته که مردم باید آن را انتخاب کنند مشخص است که سن قانونی در این کشور 20 سال اعلام شده است. سیاست در این کشور یک جنبه مشخص دارد مثلاً رأی مردم برای رئیس جمهور بسیار مهم است وی بسیار تلاش می کند از قوانین مشخص در این راستا استفاده کند رئیس جمهور سعی می کند سن قانونی و مشخصی در زمینه روند سیاسی ارزیابی کند البته که تلاش در این راستا پیش بینی های خوبی دارد. شما برای اینکه بتوانید از نظر حکومتی شرایط و ساختار خوبی داشته باشید نیاز است که ارزیابی های روتین و جدی را در پیش بگیرید. مورد بعدی اینکه ساختار سیاسی در این کشور وابسته به ادارات دولتی پیش بینی می شود. در ساختار سیاسی کشور نائورو بسیاری از افراد سعی می کنند جنبه دولتی را بیشتر از انسانی ارزیابی کنند مشخص است که رعایت جنبه دولتی به رشد کلی کشور کمک می کند. در حدود 90 درصد از مردم این کشور در زمینه سیاسی عملکردهای مشخصی دارند. مردم سعی می کنند از نظر دولتی شرایط خوبی را ارزیابی کنند و برای انتخابات حضور به عمل می آورند.

پایتخت و 9 شهر بزرگ نائورو

پایتخت و 9 شهر بزرگ نائورو

یکی از استان های بسیار مهم در کشور نائورو آیوو نام دارد اینطور که مشخص است پایتخت این کشور در رده بندی های مشخص دنبال می شود و این استان نیز در لیست مناطقی قرار داد که جنبه پایتخت تجاری و سیاسی را حفظ می کند. آنابارو از دیگر استان های مهم کشور نائورو محسوب می شود اینطور که مشخص است این استان در دوره های قبل تا به امروز  بیشتر مورد توجه گروه های تاریخی قرار گرفته است در این استان بخشی برای بازدید از فضای تاریخی رویت می شود که نماد تاریخی و رسمی را شام شده است. فضای تاریخی در این کشور بسیار دل انگیز  است بخشی از استان برای تحصیل نیز انتخاب خوبی محسوب می شود.

استان آنتان در لیست مناطق تحصیلی معتبر کشور نائورو قرار دارد این استان دارای یک سری بخش های خاص است برخی از بخش هایی که افراد به واسطه آن می توانند روند تحصیلی خود را بهبود دهند. در این کشور استان های برون مرزی مشخصی نیز رویت می شود هر یک از این استان ها می توانند شرایط علمی و پژوهشی را ارزیابی کنند.

بوئه یکی از استان هایی است که مردمی بسیار مهربان دارد این استان برای کار و کارآفرینی بی نظیر است فضای کاری در این استان بسیار خوب و جدی دنبال می شود. بوئه در لیست استان هایی قرار دارد که شاید مردم آن سعی کنند از نظر کاری شرایط خوبی داشته باشند. در این استان یک عملکرد دقیق و اصولی رویت شده است. مردم سعی می کنند روند کاری این بخش را در نظر داشته باشند. هر یک از استان های کشور نائورو از نظر اقتصادی در شرایط خوبی هستند.

استان بوآدا یکی از استان های مرزی است و فضای سیاسی بسیار گسترده ای را شامل می شود.

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در نائورو

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در نائورو

وضعیت تولید ناخالص داخلی در کشور نائورو به این صورت است که اولاً 60 میلیون دلار به واسطه سرمایه گذاری های داخلی و خارجی صورت گرفته است این روند در ثبت شرکت کشور نائورو بسیار تأثیرگذار است مشخص است که اقتصاد این کشور وابسته به نیروی کار پیش بینی می شود که متأسفانه گروه های بیکار زیادی در کشور نائورو رویت می شود به این ترتیب دو گروه از کشورهای کره جنوبی و کانادا وارد کشور نائورو شده و اقدام به ثبت شرکت داشتند این روند سبب شد تا اصول بیکاری  و شرایط وابسته به آن پیش بینی های دقیق تری داشته باشد. شرایط تولید ناخالص داخلی در این کشور به شکلی دنبال شد که بسیاری از شرکت ها سعی خود را کردند تا بتوانند روند بیکاری را بهتر کنند گروه های زیادی را ثبت نام کردند سعی کردند مسیر ثبت نام برای کار را به شکلی دنبال کنند که هر شخص با هر میزان تخصص بتواند به بخشی وارد شود طولی نکشید که به تعداد شرکت های خارجی کشور نائورو افزوده شد مشخص است که هر یک از شرکت های خارجی در کشور نائورو وابسته به موضوع مشخصی فعالیت می کردند این رویه سبب شد تا محصولات عمده صادراتی شامل فسفات ارزیابی شود. البته که سوخت و یک سری مصالح ساختمانی نیز در این کشور وابسته به کشورهای همسایه ارزیابی می شود در هر صورت شرکت های خارجی که در کشور نائورو رویت شده است می تواند سهم بهتری از اقتصاد را شامل شود و این روند مورد حمایت دولت نیز قرار می گیرد.

 

عجایب نائورو

عجایب نائورو

یکی از عجایب بسیار مهم در کشور نائورو این است که هیچ روزنامه ای در این کشور چاپ نمی شود به طور کلی افراد نسل جوان در این کشور هرگز استفاده از روزنامه را یاد نگرفته اند و حتی بارها رویت شده است که اصلا روزنامه را از نزدیک ندیده اند. از سوی دیگر تنها رادیو در این کشور که دولتی فعالیت می کند بخشی از برنامه های خود از رادیو استرالیا دریافت می کنند. برنامه هایی که در تلویزیون ها این کشور پخش می شود از طریق نیوزیلند و توسط ماهواره ها و یا نوارهای ویدیویی ارسال می شود اینطور که مشخص است در این کشور هیچ روزنامه ای به چاپ نهایی نمی رسد در سال های اخیر کشور نائورو در لیست کشورهایی قرار داشت که مردم آن سعی می کردند از نظر اقتصادی شرایطی را در پیش بگیرند که منجر می شد اقدام به فروش کلیه و یا سایر اعضای بدن خود نمایند این نیز از دیگر موضوعاتی است که در لیست عجایب کشور نائورو قرار دارد.

خلیج آنبیارا یکی از بزرگترین خلیج های منطقه گردشگری محسوب می شود. این خلیج برای کسانی که علاقه به طبیعت دارند بسیار بی نظیر است و سواحل خاصی دارد به طور کلی این جزیره در لیست برترین دیدنی های کشور نائورو محسوب می شود و توسط فعالیت های آتشفشانی نیز پیش بینی شده است .

دریاچه بوآدا یک فضای بسیار آرام و ایده آل برای پیک نیک های دوستانه محسوب می شود به طور کلی زیبایی های طبیعی در این منطقه بسیار عالی است. توریست ها و ماجراجویان در این منطقه فعالیت می کنند و از زیباترین جاذبه های طبیعی محسوب می شود.

 

خلاصه تاریخ نائورو

خلاصه تاریخ نائورو

تاریخ کشور نائورو به سه هزار سال پیش باز می گردد یعنی دوره ای که مردمان جزایر پلینزی در این منطقه زندگی می کنند و شرایط سکونت اعمال شده بود. به طور کلی در این کشور 12 قبیله یا تیره سکونت داشته اند که اگر به پرچم کشور نائورو دقت کنید با 12 ستاره مشخص شده است و نماد تاریخی را حفظ کرده است. اینطور که مشخص است نائورویی ها اغلب از تبار های مختلفی هستند. این افراد سعی می کنند پیشه اصلی خود را در زمینه آبزی دنبال کنند و البته که منبع غذایی مطمئن نیز برای خوردن مردم کشور نائورو ماهی بوده است. نارگیل و میوه از دیگر محصولاتی است که در این کشور رویت می شود.اولین فرد غربی که وارد کشور نائورو شد جان فرن بود که شکارچی نهنگ های اهل بریتانیا بود به طوری که در جزیره دلپذیر فعالیت داشت. اینطور که مشخص است روند بازرگانی به اندازه اصول مصرفی پیش بینی شده است. رفته رفته مسیر بازرگانی این کشور پیش بینی شد از یاد نبرید که شراب نخل در این کشور بسیار وابسته به تاریخ بوده و نقش زیادی در تاریخ دارد. داد و ستد در این کشور در زمینه اسلحه نیز بارها و بارها رویت شد. اسلحه در لیست وسایلی قرار دارد که بعدها توسط دولت مورد ممنوعیت قرار گرفت.

کشور نائورو در سال 1888 ضمیمه آلمان شد و این روند سبب شد تا جنگ های داخلی به صورت روتین و متوالی دنبال شود اینطور که مشخص است یک تاجر آلمانی توانست کشور نائورو را نجات دهد مشخص است که ارزیابی های دقیق در این زمینه بسیار رویت شده است و یک زن بومی نیز در تاریخ کشور نائورو بسیار نقش داشته است. او اولین اداره کننده جزیره شناخته شده است.

خلاصه ای از جغرافیای نائورو

خلاصه ای از جغرافیای نائورو

کشور نائورو یک کشور جزیره ای شکل است که 21 کیلومتر مربع مساحت دارد. این کشور در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است و موقعیت 42 کیلومتر جنوبی از خط استوا را شامل می شود. این جزیره دارای آب سنگ های مرجانی است. پهنه های صخره های بسیار گسترده ای دارد و البته که در زمینه آبراه های مرجانی نیز عملکردهایی را شامل کرده است. یک نوار ساحلی حاصلخیز با پهنای 150 الی 300 متر دنبال می شود اینطور که مشخص است خشکی نزدیک به ساحل در این شرایط گسترده است. فلات مرکزی نائورو در احاطه تخته سنگ های مرجانی ارزیابی می شود. بلندترین نقطه فلات کامند ریج نام دارد به این ترتیب که دارای تالاب بوآدا بوده و یکی از مناطق گردشگری بسیار خوب محسوب می شود. در جغرافیای این کشور نقاط مختلفی دیده می شود هر بخش از بخش دیگر فاصله دارد. صخره های جغرافیایی در این کشور وجود دارند که وابسته به سنگ های آهکی ارزیابی می شوند. در این کشور تیزه های دندانه دار از جنس سنگ آهک نیز دیده می شود بلندی های گسترده ای در کشور نائورو وجود دارد بخش هایی که وابسته به خشکی های دقیق پیش بینی می شود. روان شدن گل و لای و روان آب در این کشور یک امر عادی محسوب می شود.

60 گونه گیاه آوندی نیز در این کشور رویت شده است به طوری که معدنکاری های زیادی را شامل می شود. گیاهان بومی زیادی در کشور نائورو وجود دارد که بر اساس اختلالات اخیر جنبه های مخصوص به خود را پیش بینی کرده اند.

منابع آب شیرین در کشور نائورو محدود است و یک سری معادن ذخیره سازی آب باران در این کشور دیده می شود و وابسته به پشت بام های بسیاری ارزیابی می شود.

 

 

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری نائورو

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری نائورو

گادالماله یکی از بازیگران اهل کشور نائورو است او در سینما بسیار نقش آفرینی داشته است و توانسته در زمینه بازیگری شرایط خوبی را ایجاد نماید. وی همیشه سعی می کرد در زمینه ادبی و هنری پیش بینی های خوبی داشته باشد از سوی دیگر او فعالیت خود را در زمینه تئاتر نیز جدی در نظر گرفت سعی کرد در پروسه های مختلف بازیگری حضور داشته باشد و امروزه نیز یک فعال هنری است و در برابر حقوق بانوان نیز نقش زیادی دارد. او در فیلم نیمه شب در پاریس بسیا نقش آفرینی کرده است عده ای می گویند وی اهل مراکش است اما زادگاه اصلی آن در کشور نائورو بوده و توانسته یک هنرپیشه تمام عیار و گرانبها محسوب شود. او در سال های اخیر توانست در فیلم حالت های نیلی بسیار ایده نقش آفرینی نماید در این راستا ماجراهای تن تن نیز رویت می شود. او معتقد بود این سینما است که انسان را با تجربه بار می آورد مشخص است که پروسه های علمی و ادبی وی بسیار بهتر از سایر افراد هم رده او بوده و چنین جریانی به صورت کاملاً اصولی پیش بینی می شود. او بسیار اهل عمل بود و سعی می کرد زندگی را بسیار ایده آل ارزیابی کند او زندگی را دوست داشت و همیشه تلاش می کرد.

حسن الجندی از دیگر بازیگران اهل کشور نائورو است که در فیلم های رسالت و عمر نقش آفرینی داشته است او نقش خود را به خوبی بازی می کرد و سعی می کرد در فضای بازیگری شرایط خوبی را شامل شود. وی همیشه دوست داشت دانش نامه های لاتین را به زبان های دیگر ترجمه کند.

کشورها و مناطق وابسته نائورو

کشورها و مناطق وابسته نائورو

کشور نائورو در همسایگی کشور کریبات قرار دارد به طوری که تحت استعمار آلمان در ابتدای قرن نوزدهم بوده است. اینطور که مشخص است این جزیره در طول جنگ های جهانی دوم توانست ژاپن را اشغال نماید مشخص است که پس از جنگ هم گرفتار معاهده های همکاری بین المللی بوده است کشور نائورو استقلال خود را در سال 1968 به دست آورده است مشخص است که این رویه می تواند جریان استعمار کشور نائورو را کمی جدی تر دنبال کند.

خاک این کشور از فسفات تشکیل شده است و یکی از دلایلی که گام های اقتصادی در این کشور ارزیابی می شود در قرن بیستم خواهد بود. که در واقع بسیاری از کشورها دوست داشتند که از منبع فسفات موجود در کشور نائورو استفاده نمایند این گام های اقتصادی سبب شد تا صدور فسفات از کشور نائورو صورت بگیرد و جنبه های اقتصادی دقیقی ارزیابی شود. اینطور که مشخص است اقتصاد کشور نائورو می تواند بر اساس میزان دوره های طولانی مدت پیش بینی شده باشد. در این کشور استعمار به صورت ایده آل پیش بینی شده است و بسیاری از کشورها تلاش خود را کرده اند که روند استعمار کشور نائورو با پیش بینی کنند. اقتصاد این کشور خود شامل یک سری بخش های خاص است البته که سیاست و اقتصاد در کنار هم سبب فضای اشغالگرانه شده و جنبه های نمادین و مشخصی را دنبال کند از دوره های زمانی مشخص کشور نائورو تلاش خود را کرده است که وابسته به اصول اقتصادی پیش بینی داشته باشد.

فرهنگ مردم نائورو

فرهنگ مردم نائورو

 

در فرهنگ این کشور مردم سعی می کنند از نظر اقتصادی شرایطی را در نظر بگیرند مثلاً مبلغی را برای سرمایه های خود استفاده می کنند مبلغی را به صورت چند بخشی ارزیابی می کنند مبلغی از پول برای افراد در راستای فرهنگی پیش بینی می شود. سرمایه هایی وجود دارد که در بانک های مرکزی مورد استفاده قرار می گیرد.

در فرهنگ این کشور بسیاری از افراد سعی می کنند به واسطه فضای فرهنگی که دارند پیش بینی هایی را انجام دهند. مثلاً در زمان مطالعه بسیار ساکت هستند سعی می کنند همیشه فرهنگ کتابخوانی را حفظ کنند.

حجاب کشور نائورو بسیار خوب است مردم لباس های شاد را دوست دارند آقایان از لباس های چرم خوششان می آید و بانوان موهای خود را می بافند و نقش می دهند. در این کشور مردم سعی می کنند همیشه لبخند بزنند زبان کشور نائورو نیز به صورتی است که با لهجه ای آرام همراه بوده و سعی می شود که از لبخندهای خاصی برای ارتباط با مردم استفاده کنند. همیشه فرهنگ زندگی مدرن را با هم ارزیابی می کنند مردم این کشور سعی می کنند به واسطه بخش های علمی با هم ارتباط بگیرند. برخی از بخش های فرهنگی در این کشور وابستگی های شدیدی به بخش حجاب دارد و این موضوع در بین مردم معتقد بیشتر دیده می شود.

پیشرفت در نائورو

پیشرفت در نائورو

کشور نائورو در زمینه تولید فسفات بسیار رشد داشته است تولید این محصول به طور کلی وابسته به روند کاری ارزیابی می شود به طوری که صادرات فسفات از کشور نائورو به کشور های همسایه خود یک عملکرد دقیق و ضروری است. مشخص است که افراد برای استفاده از اصول اقتصادی کشور نائورو باید دقت کافی داشته باشند غذا و سوخت در این کشور وارد شده است اما واردات در چنین شرایطی حکم یک مسیر درستی اقتصادی را ایجاد می کند این طور که پیش بینی ها نشان می دهد کشور نائورو در لیست کشورهایی قرار دارد که میزان ارزیابی دقیق ماشین آلات را در نظر می گیرد. اولین و مهمترین بخش برای کشور نائورو ارزیابی محصولاتی است که می بایست به صورت خودکفا ارزیابی شود. در این کشور به طور کلی پیشرفت در زمینه تولیدات خاصی رویت شده است. یک عملکرد مشخص در کشور نائورو به این صورت است که همیشه تولیدات وابسته به شرایط زیستی ارزیابی می شود و این رشد زیست محیطی خود یک انتخاب بسیار عالی است. کشور نائورو در لیست کشورهایی قرار دارد پیشرفت در زمینه مدارس و ارگان های دولتی را نیز شامل شده است هر یک از ارگان های دولتی در این کشور خود وابسته به نظام دقیق علمی پیش بینی شده و این رویه می تواند در پیشرفت رسمی ساختار اقتصادی کمک نماید. کشور نائورو تولیدات واقعی محصولات را پیش بینی کرده است البته که ارگان های دولتی در این کشور خود یک اصول مهم صادراتی است و پیشرفت خوبی داشته است.

 

قوانین عمومی در نائورو

قوانین عمومی در نائورو

قوانینی که در کشور نائورو در زمینه مجموعه های علمی و کاربردی دیده می شود بیشتر در دانشگاه ها و یا موسسه های علمی بوده و شرایط به این صورت است که شخص می بایست قوانین تحصیل و مطالعات تحصیلی را رعایت کند. در این کشور یک سری مجموعه های علمی و کاربردی دیده می شود که به شخص این اجازه را می دهد که ایده های علمی خود را به بخش ثبت برساند. مشخص است که کشور نائورو در لیست کشورهایی قرار دارد که مردم آن سعی می کنند تحصیلات برتر داشته باشند. دولت فرهنگ خوبی در فضای علمی و کاربردی در نظر می گیرند.
از دیگر قوانین مهم در کشور نائورو در زمینه راهنمایی و رانندگی است. راهنمایی و رانندگی در این کشور وابسته به کشور انگلیس بوده و قوانین رانندگی در این کشور می تواند یک مکانیزم بسیار پر اهمیت داشته باشد اینطور که مشخص است رانندگی در این کشور وابسته به اصول شناخته شده پیش بینی می شود. قوانین در زمینه خرید و اجاره ملک نیز در کشور نائورو دیده می شود که بسیار مشابه با ایران است.

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021