x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
نائورو

نائورو

کشور نائورو یک کشور جزیره ای شکل است که 21 کیلومتر مربع مساحت دارد. این کشور در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است و موقعیت 42 کیلومتر جنوبی از خط استوا را شامل می شود. این جزیره دارای آب سنگ های مرجانی است. پهنه های صخره های بسیار گسترده ای دارد و البته که در زمینه آبراه های مرجانی نیز عملکردهایی را شامل کرده است. یک نوار ساحلی حاصلخیز با پهنای 150 الی 300 متر دنبال می شود اینطور که مشخص است خشکی نزدیک به ساحل در این شرایط گسترده است.رتبه جهانی کشور نائورو وابسته به بخش وارداتی است صادرات این کشور بیشتر در زمینه فسفات بوده و جنبه دیگری ندارد اما واردات محصولاتی مانند غذا و سوخت و مصالح ساختمانی و ماشین آلات کشور نائورو سبب شده است که روند درآمدزایی بهبود دقیقی داشته باشد. اینطور که مشخص است رتبه های جهانی کشور نائورو در زمینه ماشین آلات بهبود داشته است بیشتر مصالح ساختمانی به کشور کره جنوبی و استرالیا صادر می شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: nauru عربی: نوفارو
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: نائورویی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار استرالیا معادل 0.68 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00674
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 31
 • پایتخت: یارن
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 13.649 میلیون نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT+1)
 • دامنه اینترنتی: .nw
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از USD 41.73

سفر به نائورو

سفر به نائورو، سفر به کشوری است که ثروتمندترین کشور کوچک جهان است. نائورو Nauru یک کشور جزیره ای کوچک در میکرونزی است، که در شمال شرقی استرالیا واقع شده است. کشور جزیره ای نائورو، در جنوب غربی اقیانوس آرام، واقع در جنوب شرقی میکرونزی می­باشد که در حدود 42 کیلومتری جنوب خط استوا و 4000 کیلومتری شمال شرقی سیدنی قرار دارد.
در اطلاعات جغرافیایی سفر به نائورو می­خوانید که این جزیره دارای صخره­های مرجانی و سواحل ماسه ای سفید است که از درختان نخل پوشیده شده و خلیج آنیباره در سواحل شرقی کشور واقع است. پوشش گیاهی گرمسیری تالاب بوادا Buada در این کشور را احاطه کرده است. دریاچه آب شیرین زیرزمینی موکوآ در میان غارهای آهکی جریان دارد.
در تاریخ سفر به نائورو می­خوانید که اولین زمان دیدار اروپائیان از نائورو (توسط کاپیتان جان Fearn در 1798) به ثبت رسیده است. تا قبل از این زمان، نائوروئی­ها با زبان و فرهنگ خاص خود قومی متمایز بودند. آنها تاکنون با اروپایی ها ارتباط چندانی نداشتند تا اینکه در دهه 1830 کشتی های تجاری، بازرگانان و جویندگان ساحلی شروع به سفر به نائورو و انجام بازدیدهای منظم از این کشور کردند.
در سال 1920 بریتانیا، استرالیا و نیوزلند عضویت مشترک ملل متحد در مورد حاکمیت نائورو را به دست آوردند، اما این جزیره توسط استرالیا اداره می­شد. این کشور پس از جنگ جهانی دوم، توسط استرالیا به عنوان یک کشور مورد اعتماد سازمان ملل اداره می شد.

سفر به نائورو

زندگی در نائورو

 

رئیس بخش مهاجرت و گذرنامه کشور نائورو ، مأمور اصلی مهاجرت (PIO) است که مستقیماً به دفتر وزیر دادگستری و کنترل مرز گزارش می دهد.اداره گذرنامه تحت نظارت PIO مسئولیت صدور گذرنامه های معمولی ، رسمی یا دیپلماتیک ملی نائورو را برعهده دارد. این دفتر همچنین درآمد فروش پاسپورت ها را جمع آوری می کند.اداره مهاجرت به بخش مدیریت و عملیات تقسیم می شود. بخش مدیریت وظایف مدیریت دفتر و نظارت بر روند بازدید کنندگان خارجی ، جمع آوری داده ها (ورود / عزیمت) ، اطلاعات و به اشتراک گذاری اطلاعات را بر عهده دارد. دولت همچنین در صدور ویزا شرکت می کند. نقش اصلی عملکرد ویزا ، بررسی دقیق و پردازش هر درخواست ویزا و سپس صدور نهایی ویزا است. وظیفه اصلی دفتر ویزا نیز جمع آوری درآمد برای هزینه های پرداخت ویزا است. هزینه غذا در نائورو برابر با نرخ متوسط نائورو است و از 10 نمره 2می گیرد. موارد زیر برای محاسبه هزینه مواد غذایی جمع آوری می شود: گوشت ، لبنیات ، تولید ، محصولات نانوایی ، انواع مواد غذایی دیگر ، مواد غذایی سریع ، رستوران معمولی.داده های مورد استفاده برای محاسبه هزینه نمره مواد غذایی نمونه ای از داده های حاصل از ارزیابی جابجایی موسسه تحقیقات اقتصادی ERI است.

 

 

 

 

زندگی در نائورو

مهاجرت به نائورو

کشور استرالیا و کشور نائورو مشترکاً یک مجتمع ورزشی چند منظوره را که به طور رسمی در سپتامبر 2018 افتتاح شد ، به طور مشترک تأمین می کنند. علاوه بر تسهیل انواع آموزش ها و ورزش های مشارکت جمعی ، از این تسهیلات برای کارگاه ها و رویدادهای جامعه نیز استفاده می شود. به عنوان جلسات منطقه ای ، همایش ها و آموزش مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر ساکنان نائورو (93.6٪) سکونت مشخص دارد ، در حالیکه اقلیت ها شامل I-Kiribati (1.8٪) ، چینی (1.5٪) و سایر (3.1٪) هستند. تاریخ جمعیتی نائورو با مهاجرت های مختلف مشخص شده است: این منطقه برای اولین بار حدود 3000 سال پیش توسط مردم میکرونزیایی سکونت داشته است. اولین اروپایی که این جزیره را پیدا کرد در سال 1798 جان Fearn بود. سپس ، این کشور در سال 1888 توسط آلمان ضمیمه شد. نفر بعدی وقتی ژاپنی ها در جنگ جهانی دوم در سال 1942 این جزیره را اشغال کردند. در این مدت ، ژاپنی ها هزاران نفر را تبعید کردند. نائوروایی ها به جزایر دیگر در دهه 1960 ، این کشور استقلال به دست آورد ، جایی که درصد نائورانیان شروع به افزایش می دهند.

مهاجرت به نائورو

تحصیل در نائورو

آموزش برای کودکان 6 تا 15 ساله در کشور نائورو رایگان و اجباری است. آموزش مقدماتی شامل مدرسه پیش دبستانی و مقدماتی است. میزان ثبت نام در موسسات مقدماتی از 62.7 درصد در سال 1991 به 75.4 درصد در سال 1998 افزایش یافته است. تحصیلات ابتدایی شش سال به طول انجامید و در امتحان ملی به اوج می رسیم ، که موفقیت آمیز آن لازم است تا دانش آموزان موفق به دریافت گواهینامه ابتدایی نائورو شوند. نسبت دانش آموز-معلم تقریباً 24: 1 است. آموزش متوسطه به دو مؤلفه تقسیم می شود: چهار سال اول اجباری است ، در حالی که دو سال دیگر اختیاری است.  دانشجویانی که به دنبال تحصیلات عالی هستند ، اغلب در استرالیا این کار را می کنند. خدمات بیمه ای محدود در نائورو وجود دارد.  هیچ شرکت بیمه خصوصی ارائه بیمه داخلی یا بین المللی وجود ندارد و شرکت بیمه جمهوری نائورو در اوایل دهه 2000 فعالیت خود را متوقف کرده است.  با این حال ، به عنوان بخشی از استراتژی ملی توسعه پایدار (NSDS) که در سال 2005 تدوین شده و در سال 2009 مورد بازنگری قرار گرفته است ، دولت در تلاش است تا خدمات بیمه خصوصی را در نائورو و مقررات قانونی را برای یک قانون جدید تنظیم مقررات بیمه تنظیم کند.

تحصیل در نائورو