x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
نیکاراگوئه

نیکاراگوئه

وضعیت شاخص اقتصادی در کشور نیکاراگوئه به مرز 13.60 درصدی رسیده است و این روند تا دو سال گذشته روند نزولی داشته است و امروزه پیشرفت خوبی را شکل داده است و خوشبختانه که پیشرفت در این راستا شرایط مخصوص به خود دارد. در جریان سرعت اینترنت این کشور رشد 31 درصدی ارزیابی شده است. وضعیت آسانی کسب و کار در این کشور به رشد 132.00 رسیده است و این روند نیز پیشرفت بسیار خوبی در کشور نیکاراگوئه شکل داده است. محصولات وارداتی از کشورهایی مانند آمریکا و مکزیک و و همینطور ونزوئلا صورت می‌گیرد و به طور کلی محصولات وارداتی در این راستا ارزش 19.4 درصدی و 9.1 درصدی را طی کرده است. مشخص است که فضای وارداتی و صادراتی این کشور در رده بندی های مشخص ارزیابی می‌شود و و البته که اقتصاد سهم بزرگی از منابع مالی را شکل می‌دهد. در صورتی که دولت سهم خود از فضای مالی در کشور نیکاراگوئه را پیش برده و شرایط مالی در این کشور دسته بندی شده است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Nicaragua عربی: نيكاراغوا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: پارلمانی
 • زبان های رایج: لهجه های محلی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: کوردوبای نیکاراگوئه معادل با 0.030 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00505
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 36
 • پایتخت: ماناگوئه
 • زبان های رسمی: اسپانیایی
 • جمعیت: بیش از 6.218 میلیون نفر در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT-6)
 • دامنه اینترنتی: .nl
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از billion USD 13.81

سفر به نیکاراگوئه

در سفر به کشور نیکاراگوئه همیشه یادتان باشد فصلی را انتخاب کنید تا شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری رساند. برای همین بسیار مهم است که بتوانید شرایط آب و هوایی را ارزیابی کنید. در نیکاراگوئه گرما در نواحی پست دیده می شود و شرایط خنکی در ارتفاعات رویت می شود؛ بنابراین دستتان در انتخاب باز است. اگر با هوای خنک راحت هستید و کوهنوردی را دوست دارید کشور نیکاراگوئه بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. جزیره امتپه یک مکان عجیب و غریب در کشور نیکاراگوئه است، که به دلیل شهرت زیاد خود هرگز تلاشی برای جذب گردشگر نمی‌کند. در این جزیره قله های آتشفشانی گسترده‌ای دیده می شود. به طور کلی در این سرزمین آتش و آب در کنار هم قرار می‌گیرد و همین سبب شده است افرادی که بیماری های لاعلاج دارند به سراغ این منطقه بیایند و از آتش و آب برای شفای خود استفاده کنند.

سفر به نیکاراگوئه

زندگی در نیکاراگوئه

کشور نیکاراگوئه کشوری است که در آمریکای مرکزی واقع شده و پایتخت آن شهر ماناگوآ است. این کشور از نظر مساحت بزرگترین کشور آمریکای مرکزی محسوب می‌شود. کشور نیکاراگوئه از سمت شمال با هندوراس و از سمت جنوب با کاستاریکا همسایه است. این کشور در ساحل غربی خود اقیانوس آرام را دارد. مدارکی که برای ویزای کاری کشور نیکاراگوئه ارزیابی می‌شود به این صورت است که می‌بایست پاسپورت معتبر با اعتبار بالای 6 ماه داشته باشید. نیاز است که فرم درخواست و هزینه ها ارزیابی می‌شود. دو عکس گذرنامه باید ارائه شود، اثبات هدف بازدید بسیار مهم است. برای ویزای کار عمومی در کشور نیکاراگوئه باید درخواست دهید نیاز است که یک شغل داشته باشید اسناد رسمی خود را ارائه دهید. نیاز است که قرارداد کاری داشته باشید جزئیات کامل از کسب و کار مشخص اس. هزینه زندگی انفرادی در این کشور نیز به ارزش 4680.00 NIO در ماه اعلام شده است. حال اگر افراد مهارت بالا داشته باشند درآمدی بالغ بر 13800.00 NIO در ماه نیاز است از سوی دیگر نیز مشاغل با مهارت پایین در این کشور نیز درآمدی در حدود 5650.00 NIO در ماه اعلام شده است.

زندگی در نیکاراگوئه

مهاجرت به نیکاراگوئه

برای مهاجرت توریستی به کشور نیکاراگوئه نیاز به اصل پاسپورت با اعتبار 7 ماهه، و ترجمه انگلیسی مدارک دارید. همچنین باید اصل گذرنامه با امضا ارائه شود و می‌بایست دو صفحه سفید به صورت رو به رو در گذرنامه شما وجود داشته باشد. هر شخص باید گذرنامه جداگانه و مربوط به خود به همراه 6 قطعه عکس 3.5 در 4.5 داشته باشد. عکس باید به صورت تمام رخ گرفته شده باشد. در صورتی که از طریق بازنشستگی اقامت کشور نیکاراگوئه را اخذ کرده باشید، مزایای زیادی برای شما فراهم است. دولت کشور نیکاراگوئه سعی کرده‌است که مهاجرپذیری از این طریق را بیشتر از قبل در برنامۀ خود قرار دهد. مشخص است که معافیت مالیاتی یکی از مهمترین بخش‌ها برای مهاجرت به این کشور است. شرایط اقامتی را پیش‌بینی کنید. مثلاً در مورد بازنشستگی، شخص می‌تواند به سادگی در فضای خرید و فروش سهام وارد شود. این اجازه به شخص داده می‌شود که در تخمین هزینه های لازم شرایطی را پیش بینی نماید.

مهاجرت به نیکاراگوئه

تحصیل در نیکاراگوئه

دوره ابتدایی در کشور نیکاراگوئه بیشتر برای یادگیری سواد خواندن و نوشتن صورت می‌گیرد این دوره تحصیلی برای رویکرد دقیق علمی بررسی می‌شود و موقعیت تحصیلی بسیار زیادی را شامل می‌شود از سوی دیگر یک سری حرفه های خاص در کشور نیکاراگوئه دیده می‌شود که می‌تواند آموزش‌های دقیق تری داشته باشد. مشخص است که وضعیت تبلیغات سوادآموزی در کشور نیکاراگوئه می‌تواند بررسی های تجاری نیز داشته باشد در این کشور فدراسیون های زیادی در راستای طرح تعلیم دیده می‌شود. رشته حقوق تجارت بین المللی در لیست رشته هایی قرار دارد که به نوعی هنوز هم جایگاه خصوصی داشته است یعنی شاید هنوز بسیاری از افراد ندانند این رشته تحصیلی چیست و قرار است دقیقاً چه امتیازاتی را در بر بگیرد. این رشته تحصیلی در چند سال اخیر بارها و بارها مورد ارزیابی قرار گرفته است و کشور نیکاراگوئه در لیست کشورهایی است که چنین رشته ای را بسیار قبول داشته است. این رشته تحصیلی به ظاهر ناظر بر روابط تجاری افراد در سطح بین المللی بوده و در واقع روابط تجاری افراد را بر اساس ویژگی های بین المللی ارزیابی کرده است.

تحصیل در نیکاراگوئه