x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به نروژ

شما در کشور نروژ می‌توانید به سادگی ثبت شرکت داشته و کارآفرینی کنید. رشد جمعیت خارجی در کشور نروژ در 3 سال اخیر بیش از 9 درصد اعلام شده است؛ کشور نروژ یکی از کشورهایی است که توانسته فضای درآمدزایی خوب برای خارجیان ایجاد کند و در این زمینه بسیار موفق بوده است. آمار مهاجرت به کشور نروژ از طریق پناهندگی نسبت به سال های گذشته با رشد تنها یک درصدی روبرو بوده است؛ پس مشخص است که در این کشور فضای زیادی برای پناهندگی وجود ندارد و بهتر است به سراغ روش دیگری بروید و سعی کنید روش های قانونی و کم دردسرتر را انتخاب کنید. در کشور نروژ، پناهندگی تحت شرایط بسیار ویژه در نظر گرفته می‌شود. تحصیل در مقطع کارشناسی در نروژ بیشتر به زبان نروژی صورت می‌گیرد و افراد باید به زبان نروژی تسلط داشته باشند. در این کشور کالج هایی وجود دارند که امکان یادگیری زبان نروژی را فراهم می‌سازند. دانشجویان کارشناسی در نروژ اجازه کار پاره وقت و هفته ای10  ساعت در نروژ را دارند. بخشی از هزینه های زندگی در این کشور برای دانشجویان می‌تواند در وضعیت بورسیه در نظر گرفته شود. مهاجرت به کشور نروژ بر اساس کار و تحصیل می‌تواند یکی از بهترین روش های موجود باشد. شخصی که به طور مداوم به مدت 5 سال در نروژ اقامت داشته باشد، اجازه کار و زندگی در این کشور را کسب کرده و البته باید بیمه و مالیات را نیز در نظر بگیرد. در صورتی که فرد هیچ نوع جرمی مرتکب نشده باشد و آزمون زبان نروژی را نیز گذرانده باشد، می‌تواند اقامت دائم نروژ را به دست آورد و پس از 7 سال تابعیت نروژ را دریافت کند. فرزندی که در کشور نروژ و یا در کشور دیگری از پدر و مادر نروژی متولد شده باشد، نروژی محسوب می‌شود. در قانون این کشور قید نشده است که باید ازدواج پدر و مادر فرزند رسمی باشد. اگر کسی در این کشور سرمایه گذاری نماید، در کمتر از یک سال به سود بانکی خود دست می‌یابد، در صورتی که شما قصد دارید به سراغ تحصیل در کشور نروژ بروید، شرایط برای تحصیل ارزان برای شما فراهم شده است.

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها
مشاوره مهاجرت به نروژ

مهاجرپذیری نروژ

مهاجرپذیری نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور نروژ فرهنگ بالایی دارند؛ در این کشور شرایط زندگی به صورتی است که هر شخص می‌تواند بر اساس دانایی و علم خود وارد فضای کار شود. این کشور توانسته برابری جنسیتی را به معنای واقعی کلمه اعمال سازد؛ به این ترتیب بانوان نیز در کشور نروژ، حقوقی برابر با آقایان دریافت می‌کنند. مردم این کشور در لیست شادترین مردم در دنیا قرار دارند. در کشور نروژ، میزان جرم و جنایت بسیار کم است. در این کشور، فضای صنعتی کمی دیده می‌شد به این ترتیب دولت نروژ سعی کرد به ساده ترین شکل ممکن، فضای خوب و قابل رشدی برای ثبت شرکت در نظر بگیرد. در این کشور امنیتی مالی بالایی دیده می‌شود. شما در کشور نروژ می‌توانید به سادگی شرکتی ثبت کرده و کارآفرینی داشته باشید؛ رشد جمعیت خارجی در نروژ بیش از 9 درصد در سه سال اخیر اعلام شده است؛ نروژ کشوری است که توانسته فضای درآمدزایی خوب برای خارجیان ایجاد کند.

آمار مهاجران به نروژ

آمار مهاجران به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


تعداد ایرانیانی که به قصد سرمایه گذاری به کشور نروژ سفر می‌کنند، این روزها بیشتر از قبل است. در کشور نروژ سرمایه گذاری های زیادی صورت گرفته است و مشخص است رشد سرمایه به شکل گردشی در کشور نروژ دیده می‌شود.

آمار کسانی که به قصد تحصیل به کشور نروژ رفته‌اند نیز بیشتر شده است، تحصیل در کشور نروژ بر اساس رویکرد عملی پیش می‌رود و بیشتر واحدهای درسی در این کشور به صورت عملی در نظر گرفته می‌شود. کشور نروژ از دسته کشورهایی است که رشد بالایی در زمینه آموزش داشته است؛ رشد آمار تحصیلی در این کشور بیش از 30 درصد اعلام شده است.

ازدواج با تبعه کشور نروژ نیز بیشتر از قبل است، این کشور مردم بسیار شاد و خوش اخلاقی دارد. زندگی در کشور نروژ بسیار دل انگیز است و هیچ کس نمی‌تواند به ناحق فرد دیگر را ناراحت نماید؛ زندگی با یک فرد از تبعه کشور نروژ بسیار آرام و استاندارد است؛ به این ترتیب شاهد رشد نرخ ویزای ازدواج کشور نروژ نیز هستیم که خوشبختانه با تأیید دولت این کشور روبرو بوده است.

آمار مهاجرت به کشور نروژ از طریق پناهندگی نسبت به سال های گذشته با رشد تنها یک درصد روبرو بوده است و مشخص است که در این کشور فضای چندانی برای پناهندگی وجود ندارد پس بهتر است به سراغ روش دیگری رفته و سعی کنید روش های قانونی و کم دردسرتر را انتخاب کنید. این کشور به طور کلی توانسته میزان آمار مهاجرپذیری خود را 19 درصد در زمینه کسب و کار نیز افزایش دهد.

میزان رضایت مهاجران به نروژ

میزان رضایت مهاجران به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

میزان رفاه در کشور نروژ بسیار زیاد است، مردم این کشور کمتر فقیر بوده و به طور کلی سطح زندگی افراد با هم در یک رنج است. در این کشور شما خرجی کمتر از درآمد خود دارید و به راحتی می‌توانید پس‌انداز کنید. حقوق شهروندی نیز در کشور نروژ نسبت به سایر کشورها کمتر اعلام شده است.

مردم کشور نروژ یکی از شادترین مردم در دنیا هستند؛ آنها در ساده ترین صحبت خود می‌خندند و سعی می‌کنند چهره‌ای شاد داشته باشند، یکی از دلایلی که رضایت از مهاجرت به کشور نروژ زیاد است، همین چهره جذاب و دلنشین مردم این کشور است.

در کشور نروژ، مردم آرام و صبور و مهربان هستند و خبری از صدای بلند و یا زندگی پر تنش در کشور نروژ نیست. امنیت در کشور نروژ بسیار بالا است، پلیس های محلی در سطح شهر برای ایجاد آرامش اجتماعی حضور دارند و به این ترتیب میزان جرم و جنایت در کشور نروژ بسیار کم اعلام شده است. وضع اقتصادی مردم کشور نروژ آن‌قدر خوب است که اغلب به چند فرزندی علاقه دارند. در این کشور وضعیت سلامت و بیمه های درمانی بسیار عالی برآورد شده است. رفاه شهروندی در کشور نروژ، رشد 28 درصدی به نسبت سال های گذشته داشته است. کشور نروژ یک کشور همه چیز تمام است.

اگر کسی در این کشور سرمایه گذاری کند، در کمتر از یک سال به سود بانکی خود دست می‌یابد، در صورتی که شما به سراغ تحصیل در کشور نروژ بروید، شرایط تحصیل ارزان برای شما فراهم شده است و اگر بخواهید وارد فضای کاری کشور نروژ شوید نیز این امکان برای شما وجود دارد.

یکی از دلایل رضایت از زندگی در کشور نروژ، وجود آزادی مذهبی در این کشور است به طوری‌که به عقیده هر کس احترام گذاشته می‌شود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به نروژ

راحت‌ترین روش مهاجرت به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای کاری بهترین روش مهاجرت به کشور نروژ است به این علت که فرصت های شغلی در کشور نروژ بسیار زیاد است، از طرفی شما دارای امنیت شغلی بالایی هستید، یعنی قرارداد کاری شما زیر نظر دولت است و این‌طور نیست که همیشه نگران از دست دادن شغل خود باشید. کار در کشور نروژ با درآمد بالا همراه است و میزان درآمد شما رابطه ی مستقیم با مهارت ها و توانایی های شما دارد.

از دیگر روش های مناسب برای اخذ اقامت کشور نروژ، ویزای تحصیلی این کشور است. سطح علمی دانشگاه های کشور نروژ بسیار بالا است به طوری که تحصیل در این کشور طبق جدیدترین متدهای روز دنیا صورت می‌گیرد و اجازه می‌دهد ورود به کار برای شما بسیار راحت باشد؛ بررسی‌ای که اخیراً توسط تیم تحلیل آماری ما صورت گرفته است، نشان می‌دهد که تحصیل و کار در کشور نروژ دقیقاً در یک راستا حرکت می‌کنند به طوری‌که اگر شما در این کشور تحصیل کنید، ورود به کار برای شما با شانس بیش از 96 درصد اعلام شده است و این رقم نشان می‌دهد که شما پس از تحصیل در کشور نروژ، مشکلی برای کار نخواهید داشت.

روش‌ های مهاجرت به نروژ

روش‌ های مهاجرت به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به کشور نروژ، ازدواج با یک فرد از تبعه کشور نروژ است که البته فرقی نمی‌کند زن باشد یا مرد. در این روش شما باید بتوانید مدارک مورد نیاز را فراهم کرده و از نظر مالی نیز در وضعیت خوبی باشید.

از دیگر روش های اقامت در کشور نروژ، تحصیل است، شرایط تحصیل در کشور نروژ در تمامی مقاطع و رشته ها فراهم شده است به طوری‌که فرد اجازه کار ضمن تحصیل را نیز دارد.

در کشور نروژ در صورتی که از نظر مالی در وضعیت خوبی باشید، امکان مهاجرت از طریق ثبت شرکت نیز برای شما وجود دارد، به این صورت که شما سرمایه خود را در قالب ثبت شرکت به کشور نروژ وارد می‌کنید، شرکت راه اندازی شده و گردش مالی آغاز می‌شود به این ترتیب سود مشخصی به سرمایه کشور نروژ اضافه شده و شما هم به درآمد خود می‌رسید. ویزای سرمایه گذاری  کشور نروژ، با امنیت مالی بالایی همراه است.

در صورتی که سابقه کاری خوبی دارید و یا فن و علمی را به صورت حرفه‌ای بلدید، ویزای کاری کشور نروژ برای شما فراهم می‌شود، در این کشور، تنوع فرصت های کاری بسیار زیاد است و فرصت های شغلی، اغلب با درآمد خوبی همراه هستند. اگر شما به دنبال خوداشتغالی باشید، می‌توانید به سراغ کارآفرینی بروید. ویزای کارآفرینی اغلب برای طرح های بیزینسی خوب ارائه می‌شود و می‌تواند نتیجه‌ای عالی به همراه داشته باشد. در کشور نروژ فضای تحصیل و کار و کسب سرمایه به خوبی فراهم شده است و انتخاب گزینه مناسب، بستگی به هدف ، میزان بودجه و میزان سواد شما دارد.

مهاجرت سرمایه گذاری به نروژ

مهاجرت سرمایه گذاری به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سرمایه گذاری در کشور نروژ به قصد ثبت شرکت از دسته روش های بسیار مهم در مهاجرت است؛ لطفاً این بخش را با دقت بیشتری بخوانید.

در این روش، به طور کلی سه راه پیش روی شما است : راه اول راه اندازی و ثبت شرکت با مسئولیت محدود خصوص است که با نام اختصاری AS نشان داده می‌شود، راه دوم راه اندازی و ثبت شرکت محدود عمومی در کشور نروژ است که ASA نام دارد و راه سوم نیز ثبت دفتر شعبه است. در اولین روش، شما با عنوان ثبت شرکت با مسئولیت محدود، برای شرکت خود یک محدوده خصوصی تعیین می‌کنید، این نوع شرکت ها برای افرادی که کسب و کار کوچک و یا متوسطی دارند بسیار عالی است. در این روش حداقل سرمایه مشارکتی حدود سی هزار کرون است که 400 هزار یورو خواهد بود. در این مورد شما نیاز به یک سهام‌دار و هیئت سرپرستی درید و باید 50 درصد از اعضای شرکت شما مقیم کشور نروژ باشند.

در گزینه دوم که شرکت محدود عمومی است، شما یک شرکت بزرگ با یک قالب استاندارد جهانی دارید. سرمایه مشارکتی در این روش در وضعیت عمومی قرار می‌گیرد و نیاز به یک میلیون کرون سرمایه است که باید آن را به طور کامل پرداخت نمایید. این شرکت نیاز به یک سهام‌دار و هیئت سرپرستی است و 50 درصد از اعضای آن نیز باید مقیم کشور نروژ باشند. در نظر داشته باشید که این نوع شرکت برای هدف های بزرگ است.

مورد سوم برای افرادی که است که از نظر سرمایه در دو دسته قبلی قرار ندارند و سرمایه کمتری دارند؛ به این ترتیب شما یک شعبه از شرکت یک فرد از کشور نروژ را در این کشور راه اندازی می‌کنید، البته می‌توانید در سایر کشورهای جزو اتحادیه اروپا نیز این کار را انجام دهید. در این روش، سود و زیان و میزان مالیات و خسارت بر اساس شرکت مادر ارزیابی می‌شود. شما باید شعبه را در اداره ثبت نهادهای کسب و کار نیز به ثبت برسانید.

به طور کلی مزایای ثبت شرکت در کشور نروژ زیاد است. شما با داشتن شرکت در کشور نروژ می‌توانید پس از 5 سال اقامت دائم کشور نروژ را اخذ نمایید و سپس به پاسپورت این کشور دست یابید، می‌توانید برای خود حساب بانکی داشته باشید. ثبت شرکت در کشور نروژ برای رونق کسب و کار شما بسیار مفید بوده و می‌تواند یک نوع ورود به کار نیز محسوب شود و جنبه ایجاد اشتغال برای سایر افراد هم دارد.

مهاجرت از طریق ازدواج به نروژ

مهاجرت از طریق ازدواج به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای ازدواج کشور نروژ یکی از آسان‌ترین روش هایی است که پیش روی افراد قرار گرفته است و سبب می‌شود که به سادگی و پس از گذشته زمانی مشخص، اقامت این کشور فراهم شود. در این‌جا چندین نکته را در زمینه ازدواج در کشور نروژ با هم بررسی می‌کنیم.

اولین شرطی که از سوی دولت کشور نروژ برای ثبت ازدواج در نظر شده گرفته است به این صورت است که زن و مرد باید پیش از ازدواج به مدت دو سال همدیگر را بشناسند و با هم ملاقات داشته باشند، مبرهن است که برای اثبات این بخش باید مدارک خوبی ارائه دهید که این مدارک می‌تواند تصاویر و یا ویدیو هایی از چند سال اخیر که دوره نامزدی شمارا نشان دهد، باشد. همسر شما درخواست ویزای خانوادگی داده و ازدواج در یک فضای قانونی شکل می‌گیرد. پس از گذشت دو سال از زندگی مشترک شما، در صورتی که تشخیص داده شود ازدواج شما واقعی است، می‌توانید برای اقامت دائم این کشور درخواست دهید. در طول این دوره می‌توانید برای خود شغلی مناسب پیدا کرده و سرمایه خود را افزایش دهید. اگر صاحبب فرزند شوید که شانس شما دو برابر می‌شود. شما پس از گذشت 7 سال از زندگی با همسر خود، می‌توانید تابعیت کشور نروژ را اخذ نمایید. شرطی که برای اخذ پاسپورت این کشور از راه ازدواج دیده می‌شود، وجود درآمد کافی و دارا بودن مسکن است. در نظر داشته باشید که پس از اخذ پاسپورت کشور نروژ، می‌توانید به سادگی از حقوق شهروندی این کشور برخوردار شوید.

در صورتی که ازدواج شما صوری باشد، حتی اگر اقامت دائم این کشور برای شما صادر شده باشد، دولت کشور نروژ، این گواهی را باطل اعلام کرده و برای شما مشکلات جدی ایجاد می‌شود.

مهاجرت از طریق تولد به نروژ

مهاجرت از طریق تولد به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فرزندی که در کشور نروژ و یا در کشور دیگری از پدر و مادر نروژی متولد شده باشد ، نروژی محسوب می‌شود. در قانون این کشور قید نشده است که باید ازدواج پدر و مادر فرزند رسمی باشد. در این کشور سیستم خاک بسیار محدود دیده می‌شود به طوری‌که اگر فرزند از پدر و مادری که تبعه این کشور نیستند متولد شده باشد، شرایط برای تابعیت فرزند با در نظر گرفتن شرایط مشخصی فراهم شده است. در موارد مربوط به فرزند خواندگی در کشور نروژ نیز دولت این کشور طبق تبصره های مشخصی، شرایط تابعیت را فراهم می‌سازد.

مهاجرت پناهندگی به نروژ

مهاجرت پناهندگی به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


تمامی کسانی که پناهندگی کشور نروژ را به دست آورده‌اند، می‌توانند اقامت سه ساله در این کشور داشته باشند تا مشخص شود که آیا شرایط برای اقامت دائم این افراد فراهم است یا خیر. در نظر داشته باشید که مهاجرت به کشور نروژ از طریق پناهندگی، به این صورت است که شما پس از ورود به این کشور، درخواست پناهندگی داده و دلیل خود را اعلام می‌کنید، سپس از سوی دولت کشور نروژ ارزیابی می‌شود که آیا شما شرایط کافی برای پناهندگی در کشور نروژ را دارید یا خیر. در صورتی که همه چیز درست باشد و درخواست شما تایید شود، به شما کمپ هایی برای زندگی و حقوق داده می‌شود تا بتوانید وارد فضای کار شوید. دلایل پناهندگی به کشور نروژ می‌تواند بلایای طبیعی،  وضعیت مالی بد و یا درگیری با جنگ و ... در کشور مبدا باشد. در صورتی که شما در کشور خود نیاز به کمک های پزشکی خاصی دارید اما نمی‌توانید به آن دست یابید نیز شرایط برای پناهندگی شما به این کشور فراهم است. در صورتی که شرایط زندگی در کشور شما آن‌قدر دشوار باشد که می‌خواهید در طول 5 هفته به این کشور ورود نمایید، می توانید از طریق پناهندگی اقدام نمایید.

مهاجرت تحصیلی‌ به نروژ

مهاجرت تحصیلی‌ به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های نروژ جزو برترین دانشگاه های دنیا هستند و سطح علمی بسیار بالایی دارند. مزیت دانشگاه های نروژ این است که بین دانشجویان خارجی و داخلی هیچ تبعیضی وجود دارد. تحصیل در مقطع کارشناسی در نروژ بیشتر به زبان نروژی صورت می‌گیرد و افراد باید به زبان نروژی تسلط داشته باشند. در این کشور کالج هایی وجود دارد که امکان یادگیری زبان نروژی را فراهم می‌سازند. دانشجویان کارشناسی در نروژ اجازه کار پاره وقت و هفته ای 10 ساعت در نروژ را دارند. بخشی از هزینه های زندگی در این کشور برای دانشجویان می‌تواند در وضعیت بورسیه در نظر گرفته شود. مهاجرت به نروژ از طریق تحصیل در سنین پایین بسیار دشوار است. تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در نروژ به زبان انگلیسی است و افراد باید مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 و یا تافل بالای 80 داشته باشند. دانشجویان کارشناسی ارشد در نروژ اجازه کار تا 20 ساعت در هفته را دارند؛ در این مقطع وام های دانشجویی و همین‌طور بورسیه های تحصیلی زیادی به افراد اعطا می‌شود. تحصیل در دانشگاه های رایگان نروژ به این صورت است که شما باید در آزمون های مشخصی شرکت نمایید. تحصیل در مقطع دکترا در نروژ بسیار راحت تر است؛ در نروژ تحصیل در مقطع دکترا، یک شغل محسوب می‌شود و دانشجویان از دانشگاه‌های این کشور حقوق دریافت می‌کنند. حقوق در نظر گرفته شده 22000 کرون برای هر ماه است. شما با تحصیل در مقطع دکترا در نروژ، اجازه اقامت دائم پس از تحصیل در این کشور را خواهید داشت؛ به این ترتیب می‌توانید حساب بانکی باز کنید و برای همراهان خود نیز ویزا دریافت نمایید. به طور کلی ویزای تحصیلی نروژ یکی از بهترین روش های پیش روی افراد است. مدارک لازم برای ویزای تحصیلی نروژ به این صورت است که افراد باید مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات داشته باشند، همچنین افراد باید بتوانند برای ورود به مقاطع تحصیلی بالاتری رزومه تحصیلی خوبی ارائه دهند.


مهاجرت کاری نروژ

مهاجرت کاری نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در این کشور کار به معنی تخصص است. یعنی دولت نروژ اعلام کرده است که فرصت های شغلی روز به روز در حال افزایش است اما باز هم شانس با کسانی یار است که از نظر تخصص، قوی هستند؛ داشتن رزومه کاری و نمونه کار یکی از بخش های بسیار مهم برای مهاجرت کاری به کشور نروژ محسوب می‌شود. روال کاری در نروژ نیز به این صورت است که کارفرما آگهی کار خود را سه ماه در داخل کشور و سه ماه در محدوده شینگن درج می‌کند؛ در صورتی که فرد مورد نظر یافت نشد، می‌تواند از یک فرد خارجی استفاده نماید. در صورتی که شما از طریق روش دیگری در نروژ حضور داشته باشید، شانس شما برای یافتن کار بسیار بیشتر می‌شود. یک نوع ویزای جستجوی کار در نروژ وجود دارد که به شخص اجاره می‌دهد که به مدت 6 ماه در این کشور زندگی نماید؛ در صورتی که موفق به دریافت ویزای کار این کشور شد، می‌تواند خانواده خود را نیز با هود همراه کند. مهاجرت به کشور نروژ بر اساس کار و تحصیل می‌تواند یک روش بسیار عالی باشد. شخصی که به طور مداوم به مدت 5 سال در نروژ اقامت داشته باشد، اجازه کار و زندگی در این کشور را کسب کرده و البته باید بیمه و مالیات را نیز در نظر بگیرد. در صورتی که فرد هیچ گونه جرمی مرتکب نشده باشد و آزمون زبان نروژی را نیز گذرانده باشد، می‌تواند اقامت دائم نروژ را به دست آورد و پس از 7 سال تابعیت نروژ را دریافت کند.

مهاجرت از طریق همراه به نروژ

مهاجرت از طریق همراه به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از روش های مهاجرت به نروژ، می‌تواند از طریق همراه باشد که ابتدا از طریق سرمایه گذاری و یا تحصیل صورت می‌گیرد؛ در این روش فردی که قرار است شما را دعوت نماید باید از نظر مالی در وضعیت خوبی باشد. کاریابی در کشور نروژ برای افرادی که به قصد همراه رفته‌اند تا یک سال اول دشوار است.

مهاجرت توریستی به نروژ

مهاجرت توریستی به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که قصد دارید در مدتی کوتاه از نروژ دیدن نمایید و جاذبه های دیدنی این کشور را مورد بازدید قرار دهید، نیاز به ویزای توریستی دارید، ویزای توریستی نروژ به این صورت است که به مدت 09 روز به شما اجازه حضور در نروژ می‌دهد و پس از این زمان باید به کشور خود بازگردید. این روش برای اقامت موقت در نروژ اعمال می‌شود و امکان کار و سرمایه گذاری در این روش ممکن نیست. شما ابتدا فرم درخواست اولیه برای ویزای توریستی را تکمیل می‌کنید و منتظر پاسخ می‌‌شوید، سپس نیاز به گذرنامه، پاسپورت، شناسنامه و کارت ملی معتبر است. افراد باید دو قطعه عکس رنگی و نامه تمکن مالی نیز داشته باشند. شما با داشتن مدارک کامل به سادگی می‌توانید مهاجرت توریستی به نروژ را برای خود فراهم سازید.


مهاجرت شرایط خاص به نروژ

مهاجرت شرایط خاص به نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

افرادی که به قصد شرایط خاص به نروژ وارد می‌شوند، اغلب دارای اهداف مشخصی هستند. مثلاً اگر فردی قصد دارد برای درمان به نروژ وارد شود، می‌تواند از ویزای ضروری استفاده کند یا در صورتی که شما بخواهید در یک مسابقه‌ی ورزشی و یا کاری حضور موقت داشته باشید نیز ویزای شرایط خاص با سختگیری های کمتری برای شما فراهم است.

شهرهای مهاجر پذیر نروژ

شهرهای مهاجر پذیر نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شهر اسلو بزرگترین شهر نروژ و پایتخت این کشور است. اغلب افرادی که به قصد تحصیل به نروژ وارد می‌شوند، این شهر را برای تحصیل انتخاب می‌کنند. دانشگاه اسلو، بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه در نروژ است. این شهر برای کار و درآمدزایی نیز عالی است. شهر اسلو مرکز علمی و اقتصادی و فرهنگی در دنیا محسوب می‌شود و البته کانون مهم بازرگانی دریایی و صنایع دریایی نیز به شمار می‌آید.

برگن دومین شهر مهم در نروژ و پایتخت فرهنگی این کشور محسوب می‌شود. شهر برگن در روزهای سرد، برای ورزش های زمستانی بسیار عالی است؛ این شهر نیز فضای تحصیلی بسیار خوبی دارد.

تروندهایم از دسته شهرهای گران قیمت در نروژ محسوب است و برای افرادی که به قصد تحصیل در رشته های فنی و مهندسی به نروژ مهاجرت کرده‌اند، بسیار عالی است. این شهر، فضای زندگی لوکسی دارد؛ دانشگاه فنی‌ای که در این شهر وجود دارد، در دنیا شهرت یافته اما هزینه‌ی بالایی دارد.

اخذ ویزای نروژ

اخذ ویزای نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ویزای تحصیلی نروژ در طول 2 ماه عرضه می‌شود، ویزای کاری نروژ نیز در صورتی که مدارک، کافی باشد در 4 ماه عرضه می‌شود و ویزای سرمایه گذاری نروژ نیز در طول 1 الی 3 ماه صادر می‌شود. برای اخذ ویزای ازدواج نروژ، به کمتر از دو ماه زمان نیاز است. هزینه اقامت در کشور نروژ بر اساس نوع ویزا تعیین می‌شود. مهاجرت از طریق Un کشور نروژ بر اساس آمارهای موجود، روشی دشوار و مشکل ساز است.


اخذ اقامت نروژ

اخذ اقامت نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اقامت در نروژ، باید سعی کنید مسائل مختلفی را در نظر داشته باشید؛ مثلا هزینه‌ بالای زندگی در این کشور را، همچنین در صورتی که به قصد تحصیل به نروژ وارد می‌شوید، باید بدانید که زبان تحصیل چطور است و آیا واحدهای تحصیلی بر اساس هدف شما تنظیم شده است یا خیر. اقامت کشور نروژ با اجاره خانه، در صورتی می‌تواند نتیجه بخش باشد که هدف شما سرمایه گذاری باشد که البته گزینه مناسب تر خرید خانه در کشور نروژ و گرفتن اقامت است.


اخذ پاسپورت نروژ

اخذ پاسپورت نروژ | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای اخذ پاسپورت نروژ باید ده سال در این کشور زندگی کنید، زندگی شما باید ساختار مشخصی داشته باشد، یعنی محل کار و میزان درآمد مشخصی داشته باشید. وضعیت بیمه باید به درستی برای شما طی شود، نیاز است که از نظر تحصیلی در وضعیت خوبی باشید و زبان نروژی را نیز یاد گرفته باشید. شایان ذکر است که ثبت شرکت در کشور نروژ یکی از روش های مناسب برای مهاجرت به نروژ و نهایتا اخذ پاسپورت این کشور است.

آخرین ویرایش: 2019-05-18 13:34:34 9,481