x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
سنت لوسیا

سنت لوسیا

آتشفشانی جزیره سنت لوسیا کوهستانی بیش از این است کارائیب جزایر، با بلندترین نقطه آن از کوه Gimie ، در 950 متر (3120 فوت) بالاتر از سطح دریا  دو کوه دیگر، پیتونها ، معروف‌ترین نقطه عطف این جزیره را تشکیل می‌دهند. آنها بین Soufrière و Chiseul در ضلع غربی جزیره قرار دارند. سنت لوسیا تنها جزیره‌ای در جهان است که دارای آتشفشان درایو است.

این جزیره در حال حاضر سالانه بالغ بر 900000 بازدید کننده را به خود جذب می‌کند. سنت لوسیا به ویژه در صنایع بانکی و گردشگری دریایی خود توانسته است مشاغل و سرمایه‌گذاری‌های خارجی را به خود جلب کند. گردشگری منبع اصلی اشتغال و درآمد سنت لوسیا است که 65 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می‌دهد و منبع اصلی درآمد ارزی این جزیره است.  انتهای شمالی سنت لوسیا شهری‌ترین منطقه گردشگری است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: St. Lucia عربی: سانت لوسيا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: ملکه انگلیس- دموکراسی
 • زبان های رایج: فرانسوی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار شرق کارائیب معادل با 0.37 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 001758
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 133
 • پایتخت: کاستریس
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: جمعیت بیش از 181.889
 • منطقه زمانی: (GMT-4)
 • دامنه اینترنتی: lc.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 1.712 billion USD

سفر به سنت لوسیا

بهترین زمان برای بازدید از سنت لوسیا بین ماه‌های مه و ژوئن است. این اواخر بهار و اوایل تابستان آب و هوای شگفت‌انگیزی را ارائه می‌دهد - بالای 70 تا 80 - به علاوه در بهترین هتل‌ها نرخ اتاق‌ها قابل پیش بینی وجود دارد. کل هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی در حدود 421 دلار سرانه است که کمتر از یک ششم میانگین منطقه‌ای است و تنها 5.9 درصد از تولید ناخالص داخلی را نشان می‌دهد. مخارج دولت حدود 66.5 درصد از کل هزینه‌های بهداشتی و درمانی در کشور را نشان می‌دهد که حدود 2.2 درصد از این هزینه‌ها به صندوق‌های تأمین اجتماعی اختصاص یافته است. بخش محدود بیمه خصوصی سنت لوسیا تنها 5.4 درصد از کل هزینه‌های خصوصی برای مراقبت‌های بهداشتی را تشکیل می‌دهد . یک بیمارستان خصوصی و یک بیمارستان عمومی در سنت لوسیا وجود دارد.

سفر به سنت لوسیا

زندگی در سنت لوسیا

سنت لوسیا در وسط زنجیره جزایر ویندوارد قرار دارد ، رشته‌ای از ماسه‌های زمین به طور کلی با منشأ آتشفشانی که در امتداد یک خط شمال به جنوب همگرایی بین دو صفحه اصلی تکتونیکی قرار دارند که بخشی از پوسته زمین هستند در طول تاریخ استعماری و پس از استعمار سنت لوسیا ، تولید محصولات کشاورزی صادرات محور بوده است. بیش از برخی از همسایگان خود ، سنت لوسیا دستخوش یک سری رونق شده است. تولیدات کشاورزی تحت حاکمیت استعمار متمرکز بر نیشکر بود و تنها راهی برای موز بعنوان یک محصول اصلی پول نقد در دهه 50 داشت . سنت لوسیا توسط مجموعه‌ای از دوره‌های فعالیت‌های آتشفشانی شکل گرفته است و از نظر زمین‌شناسی جزیره‌ای نسبتاً جوان است که ناهمواری‌های کوهستانی آن را که هنوز تحت تأثیر فرسایش با گذشت زمان قرار گرفته‌اند، به حساب نمی‌آورد. اجاره خانه در سنت لوسیا شامل روند سرمایه‌گذاری قرار نمی‌گیرد. هزینه زندگی در  سنت لوسیا در بخش‌های مرکزی بیشتر است.

 

 

زندگی در سنت لوسیا

مهاجرت به سنت لوسیا

بیشتر افراد متقاضی کار که به دنبال کار در سنت لوسیا هستند، در تجارت توریستی به دنبال شغل هستند. اگرچه ممکن است به دنبال کار در جزیره کارائیب ، به خصوص در سفر ، ایده آل به نظر برسید ، برخی از عوامل همچنان بر رضایت کلی شما با توجه به کار و زندگی در سنت لوسیا تأثیر خواهند گذاشت . طبق یافته‌های تحقیق ، افرادی که در محیط کار خود شادتر هستند ، یک برنامه کاری انعطاف پذیر را حفظ می‌کنند. سنت لوسیا یک کشور نسبتاً بی خطر برای مهاجران است. مانند اکثر کشورهای کارائیب ، جرم خرد در مراکز پرجمعیت شهر یا در طول جشنواره‌ها رایج است. عقل سلیم بهترین دوست شما در سنت لوسیا خواهد بود. وقتی در شب تنها هستید ، از سواحل کنترل نشده و خیابان‌های تاریک خودداری کنید ، همیشه در جمعیت زیادی از محیط اطراف خود آگاه باشید و مقدار زیادی پول یا اشیاء با ارزش را روی شخص خود نگه ندارید و حال شما خوب خواهد بود.

مهاجرت به سنت لوسیا

تحصیل در سنت لوسیا

 

دانشکده پزشکی IAU سنت لوسیا حداقل به 90 ساعت اعتبار دوره‌های دانشگاه نیاز دارد و اکیداً توصیه می‌کند که متقاضیان مدرک دانشگاهی را از یک موسسه معتبر در مقطع کارشناسی دریافت کنند. دروس ذکر شده دوره‌هایی است که پیش نیاز برنامه 4 ساله مدرک دانشگاهی است. آموزش و پرورش در جزیره کارائیب سنت لوسیا (که بین 5 تا 15 سال اجباری است) تلاش می‌کند از طریق شبکه‌ای از مدارس خصوصی و دولتی یک آمادگی معنی دار را برای شهروندان خردسال خود فراهم کند که این دومی هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنند. پس از گذشت زمان شاید در دوران پیش دبستانی، بچه‌ها به مدت 6 سال وارد دبستان می‌شوند تا نکات ادبی سواد ، عددی و علوم اجتماعی را بیاموزند. دفتر خدمات دانشجویی در محوطه دانشگاه مشاوره سلامتی را برای دانش آموزانی که به این موارد نیاز دارند، ارائه می‌دهد. قرار ملاقات‌ها برای این خدمات توسط خدمات دانشجویی در پردیس با هماهنگی انجام می‌شود.

تحصیل در سنت لوسیا