x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در تایوان

مدارکی که برای جذب بورسیه کشور چین تایپه نیاز است از قرار زیر است. افراد باید مدرک دیپلم خود را ارائه دهند. شخص باید مهارت زبانی بالای انگلیسی داشته باشد. نیاز است که شخص رزومه تحصیلی و ریزنمرات و همینطور نامه انگیزشی و توصیه نامه های تحصیلی داشته باشد.

مستمری این بورسیه برای مقطع لیسانس 400 دلار مستمری ماهانه است و یا در شرایطی که فرد روند تحصیلی خوبی داشته باشد شامل تخفیف کامل شهریه تحصیلی نیز می شود. مورد بعدی مستمری 533 دلاری برای هر ماه در مقطع فوق لیسانس و مستمری ماهانه 800 دلاری برای مقطع دکترا است که البته اگر دانشجو در وضعیت تحصیلی خوبی باشد می‌تواند به سادگی کل مدت تحصیل را نیز از شهریه تحصیلی ارزان قیمت استفاده نماید به طور کلی مهلت اقدام برای این بورسیه تا آخر سال 2019 اعلام شده است. در روند تحصیل در کشور چین تایپه رشته مدیریت نیز جایگاه خوبی دارد. رشته مدیریتی در این کشور در دوره های زمانی مختلف ارزش مشخصی داشته است. وضعیت کسب و کار در رشته های مدیریتی در کشور چین تایپه بسیار خوب است و دو رشته کامپیوتر و مدیریت برای بورسیه های تحصیلی بهترین انتخاب محسوب می شوند. البته که رشته های مهندسی در کشور چین تایپه طرفدار بیشتری دارد و شاخه های زیادی از رشته برق را پوشش داده است. تحصیل لیسانس در کشور چین تایپه یک پروسه 2 ساله است که البته برای گذر از آن افراد باید بتوانند هم یادگیری دروس را بهتر از قبل در نظر داشته باشند و هم نیاز است که شخص بتواند مدرک زبان آیلتس داشته باشد. برای تحصیل لیسانس در کشور چین تایپه داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره 6 مورد نیاز است و البته که شخص باید آزمون های ورودی را نیز پشت سر بگذارد، در آزمون های ورودی سوالاتی در زمینه سنجش سطح زبان برای فرد متقاضی صورت می گیرد. شرط دیگر تحصیل در دانشگاه های بین المللی کشور چین تایپه این است که مدرک دیپلم با معدل حداقل 14 داشته باشید. هزینه تحصیل در کشور چین تایپه بستگی به نوع رشته دارد. تحصیل پزشکی در چین تایپه 5 سال زمان نیاز دارد، به هر صورت باید بدانید که در طول تحصیل باید سعی کنید هم از نظر اقتصادی قوی باشید و هم سواد علمی خود را افزایش دهید تحصیل پزشکی در چین تایپه با آزمون ورودی همراه است و البته که شخص باید بتواند از پس آزمون برآید. در رشته پزشکی در چین تایپه یاد می گیرید که با بخش های مختلف بدن انسان آشنا شوید، یاد می گیرید بافت بخش های مختلف بدن انسان را یاد بگیرید، این اختیار به شما داده می شود که ریتم تحصیلی خود را به صورت علمی در بیمارستان ها طی کنید به این ترتیب تحصیل پزشکی در چین تایپه اعتبار خوبی دارد.

 

 

مشاوره تحصیل در تایوان
فهرست

تحصیل رایگان در تایوان

تحصیل رایگان در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در لیست تحصیل رایگان در کشور چین تایپه دانشگاه ملی چیائو تانگ اعلام کرده است که برای همه مقاطع رشته برق بورسیه دانشگاهی با پوشش بسیار خوب در نظر گرفته است که در صورت شرایط علمی بالا افراد می توانند مسیر تحصیلی دقیقی داشته باشند. تأمین مالی دانشجویان از اهداف مهم تحصیلی در کشور چین تایپه محسوب می شود

این بورسیه به صورتی است که اولاً شخص می تواند به زبان انگلیسی در کشور چین تایپه تحصیل نماید و ثانیاً به طور کلی کمک هزینه‌های تحصیلی به صورت مستمر ماهانه 700 اعلام شده است. رشته های مهندسی برق، کامپیوتر و مدیریت کسب و کار از رشته های موفق این بورسیه تحصیلی محسوب می شوند. به طور کلی این بورسیه برای مقطع کارشناسی است. دانشگاه ملی چیائو تانگ یکی از دانشگاه های تحقیقاتی پیشرو در کشور چین تایپه است که در لیست بهترین دانشگاه های این کشور نیز قرار گرفته است. رشته های مهندسی برق، کامپیوتر، مدیریت کسب و کار و همینطور مقطع تحصیلی دکترا برای رشته مدیریت در این بورسیه دیده می شود.

مدارکی که برای جذب بورسیه نیاز است از قرار زیر است. افراد باید مدرک دیپلم خود را ارائه دهند. شخص باید مهارت زبانی بالای انگلیسی داشته باشد. نیاز است که شخص رزومه تحصیلی و ریزنمرات و همینطور نامه انگیزشی و توصیه نامه های تحصیلی داشته باشد.

مستمری این بورسیه برای مقطع لیسانس 400 دلار مستمری ماهانه است و یا در شرایطی که فرد روند تحصیلی خوبی داشته باشد شامل تخفیف کامل شهریه تحصیلی نیز می شود. مورد بعدی مستمری 533 دلاری برای هر ماه در مقطع فوق لیسانس و مستمری ماهانه 800 دلاری برای مقطع دکترا است که البته اگر دانشجو در وضعیت تحصیلی خوبی باشد می‌تواند به سادگی کل مدت تحصیل را نیز از شهریه تحصیلی ارزان قیمت استفاده نماید. به طور کلی مهلت اقدام برای این بورسیه تا آخر سال 2019 اعلام شده است. این بورسیه تحصیلی شامل حال کسانی است که از نظر اقتصادی در وضعیت ضعیفی هستند یعنی در ابتدا وضعیت مالی دانشجو ارزیابی می شود و در صورتی که وضعیت مالی نامناسبی برخوردار بود این بورسیه تحصیلی مورد ارزیابی می شود. این بورسیه تحصیلی به طور کلی رده بندی های مشخصی دارد و البته که مسیر تحصیلی بهتری را مدنظر قرار می دهد. این بورسیه تنها در سه رشته اعلام شده بوده و شامل سایر رشته های تحصیلی در کشور چین تایپه نمی شود و البته که رتبه تحصیلی در این راستا بسیار مهم است. استعداد و شرایط تحصیلی درستی در این زمینه بسیار پر اهمیت ظاهر شده است و اشخاصی که از استعداد خوبی برخوردار نیستند مسیر اقتصادی دقیقی را ارزیابی می کنند.

بورسیه تحصیلی در تایوان

بورسیه تحصیلی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت بورسیه تحصیلی در کشور چین تایپه به این صورت است که دانشجو در ابتدا باید فرم مخصوص بورسیه تحصیلی را تکمیل نماید در فرم مخصوص نوشته شده است که درخواست شما کدام یک از انواع بورسیه تحصیلی در کشور چین تایپه خواهد بود و مثلاً اگر شما بخواهید که از بورسیه تحصیلی کامل کشور چین تایپه استفاده کنید اولاً که باید تحصیل در دانشگاه دولتی در کشور چین تایپه را در نظر بگیرید، ثانیاً باید این موضوع را بررسی کنید که شرایط شما برای بورسیه دائم بر چه اساسی صورت می گیرد یعنی اگر شخص بخواهد در وضعیت فعلی روند بورسیه تحصیلی را بهبود دهد می تواند به سادگی با ارسال رزومه تحصیلی خود مسیر درستی را ایجاد کند.

در بورسیه تحصیلی در کشور چین تایپه باید بتوانید هم از نظر علمی در وضعیت خوبی باشید و هم بخش پژوهشی شما از اعتبار کافی برخوردار باشد. انواع بورسیه تحصیلی کشور چین تایپه را بررسی می‌کنیم:

بورسیه کمک هزینه تحصیلی

بورسیه تحصیلی غنی سازی

بورس تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی

بورسیه تحصیلی در کشور چین تایپه شامل 8 بورس در 3 دسته می شود.

هرساله تقریبا 1200 کمک هزینه برای دانشجویان کارشناسی و ارشد و همچنین محققان برای مطالعه یا انجام تحقیقات پیشرفته در تایوان ارائه می شود و دانشجویان براساس رزومه و سوابق تحصیلی خوب می‌توانند از این بورسیه ها استفاده کنند.

اعتبار دانشگاه های تایوان و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های تایوان و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه ملی تایوان 111

دانشگاه تسینگ هوا 330

دانشگاه چنگ کونگ  رتبه 336

 دانشگاه ملی چی آی رتبه 350

دانشگاه ملی مرکزی رتبه 552

دانشگاه سان یات سن رتبه 555

دانشگاه یانگ مینگ رتبه 572

دانشگاه تکنولوژی رتبه 684

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در تایوان

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آزمون های ورودی چین تایپه به صورتی است که اولاً شما باید سطح زبان انگلیسی خود را تکمیل کنید، نیاز است که بتوانید آزمون ها را به اخذ نیمی از نمرات پشت سر بگذارید. در آزمون های ورودی نیاز است که اشخاص بتوانند وضعیت تحصیلی درستی را پیش بینی نمایند، مثلاً برخی از آزمون ها به صورتی است که اولاً سوالات به صورت عمومی و پس از آن تخصصی پرسیده می شود پس مهم است که هم شرایط عمومی و تخصصی خوبی داشته باشید.

یک نمونه آزمون ورود مقطع فوق لیسانس با 71 سوال همراه است که با پاسخ به 20 سوال می توانید ورود به مقطع فوق لیسانس را فراهم سازید.

آزمون ورود به مقطع دکترا در چین تایپه نیز 50 سوال بوده و پیچیدگی سوالات زیاد بوده و اگر فرد بتواند به ده سوال پاسخ مثبت دهد می تواند ورود به بخش مصاحبه دکترا داشته باشد. در آزمون‌های ورودی چین تایپه بسیار پر اهمیت است که اشخاص بتوانند اصول و شرایط مشخصی را ارزیابی کنند. آزمون های ورودی در چین تایپه برای بخش بورسیه با پیچیدگی بهتری همراه است.

 

معادل سازی مدارک در تایوان

معادل سازی مدارک در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

معادل سازی مدارک در چین تایپه یعنی بتوانید مدرک تحصیلی قبلی خود را به تأیید رسمی وزارت علوم پایه چین تایپه در آورید. در این راستا نیاز است که بتوانید از اعتبار مدرک تحصیلی خود اطمینان داشته باشید نیاز است که بدانید مدرک تحصیلی شما چقدر می تواند برای ورود به کار به کمک شما بیاید. ریزنمرات به خصوص در دروس ریاضی و فیزیک و شیمی اهمیت زیادی دارد باید بتوانید این سری از دروس را به خوبی پشت سر بگذارید. بسیار پر اهمیت است که مسیر معادل سازی مدارک شما به شکل دقیقی پیش برود البته که در مسیر معادل سازی مدارک بسیار مهم است که شخص بتواند ایده های درستی را ارزیابی کند. پروسه معادل سازی مدارک در چین تایپه پروسه ای یک هفته الی 2 ماهه بسته به نوع مدرک خواهد بود.

خوابگاه در تایوان

خوابگاه در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های چین تایپه برای رفاه حال دانشجویان بین المللی شرایط خوابگاه های دانشجویی با بهترین امکانات و هزینه های کم را در نظر گرفته اند. به طوریکه خوابگاه های دانشجویی در چین تایپه در فاصله کمی از دانشگاه قرار دارد و از ایستگاه اتوبوس نیز برای رفت و آمد استفاده می شود. خوابگاه های دانشجویی چین تایپه اغلب دارای 130 اتاق تک هستند و 24 سوئیت نیز به صورت خوب و مجهز طراحی شده است. امنیت خوابگاهی در چین تایپه بسیار بالا است و دوربین های مدار بسته توسط تیم های پرسنل به خوبی دنبال می شود. برای هر اتاق تخت، میز و صندلی ، قفسه کتاب عمومی، کمد لباس به صورت فایل قفل دار و همینطور تلفن و اینترنت فراهم می شود. آشپزخانه با تجهیزات کامل و لباسشویی و ... نیز در این بخش دیده می شود. به طور کلی یک منزل به صورت مستقل اجاره داده می شود و اجاره بها از 5000 الی 15000 دلار چین تایپه ارزیابی شده است. شما برای استفاده از خوابگاه دانشگاهی باید ثبت نام کنید.

امتیازات کارت دانشجویی در تایوان

امتیازات کارت دانشجویی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت کارت دانشجویی در چین تایپه بر اساس عملکردهای مشخص دنبال می شود، امتیازاتی که توسط کارت دانشجویی در این کشور دیده می‌شود اغلب شامل موارد خاصی است، یعنی شما با کارت دانشجویی می توانید از سرویس اتوبوس به صورت رایگان استفاده کنید، شرایط ورود به موزه به شما به صورت دوره ای دیده می شود، می توانید در خرید بلیط هوایی از تخفیف های ویژه برخوردار شوید و در خرید کتب درسی نیز طرح تخفیف ویژه ای در اختیار شما قرار می گیرد. کارت های دانشجویی در چین تایپه اعتبار دسترسی به شرایط مشخص را دارند برای استفاده از کارت دانشجویی در چین تایپه به طور کلی باید ثبت نام داشته باشید.

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یکی از مشاغل دانشجویی معتبر که در کشور چین تایپه دیده می شود کار در آشپزخانه ها است که شاید ربطی به رشته تحصیلی شما نداشته باشد اما در لیست شغل های پر درآمد قرار گرفته است به طوریکه شخص می تواند کل شهریه دانشگاهی خود را پرداخت نماید، حقیقت امر این است که شغل های دانشگاهی در چین تایپه بیشتر در این راستا ارزیابی شده است و بسیاری از شغل ها جنبه اقتصادی قوی دارند. البته که شغل های دانشجویی در چین تایپه در رده بندی های مختلف در زمینه هتل داری، حسابداری پاره وقت و همینطور برنامه نویسی به صورت پروژه ای نیز دیده می شود.

 

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در تایوان

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کار دانشجویی در چین تایپه به صورت دوره ای فراهم شده است وضعیت کار دانشجویی برای مقطع لیسانس به میزان 12 ساعت و برای مقطع فوق لیسانس به صورت 20 ساعت فراهم شده است. کار دانشجویی برای مقطع دکترا در چین تایپه نیز دوره 30 ساعته را مدنظر قرار گرفته است. اینطور که مشخص است اجازه کار دانشجویی در چین تایپه در دوره های زمانی مختلف کم و زیاد خواهد شد. طرح های پژوهشی زیادی در داخل دانشگاه های چین تایپه در اختیار افراد قرار می گیرد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در تایوان

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بیمه های درمانی در چین تایپه برای همه دانشگاه های دولتی لحاظ شده است. دانشگاه های خصوصی نیز مقطع دکترا و همینطور تحصیلات تکمیلی را پروسه مشخصی از طرح درمان می دانند. در فضای بیمه های درمانی مهم است که چکاپ شده باشید و وضعیت جسمی شما مشخص باشد. این بیمه ها عملکرد کمک مالی داشته و همه هزینه را پوشش نمی‌دهد.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در تایوان

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خدمات بانکی و مالی در چین تایپه بیشتر در زمینه اقتصادی دیده می شود، در خدمات مالی چین تایپه شرایط تحصیلی به صورت جدی دنبال می شود، بانکداری در چین تایپه رشد خوبی داشته است عملکردهای مالی در این کشور بر اساس نوع وام دریافتی مشخص می شود. صدور وام در چین تایپه یکی از موضوعات مهم در دولت جدید محسوب می شود تا بخشی از هزینه تحصیلی به طور دقیق پوشش دهی شود.

 

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در تایوان

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

National Chung Hsing University

National Tsing Hua University

Fu Jen Catholic University

 

 

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در تایوان

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

 1. 4. National Taiwan University (NTU)
 2. National Yang Ming University
 3. Taipei Medical University
 4. Chang Gung University
 5. National Cheng Kung University (NCKU)
 6. China Medical University
 7. Kaohsiung Medical University
 8. National Chung Hsing University
 9. National Tsing Hua University
 10. Fu Jen Catholic University
 11. National Chiao Tung University

 

 

دانشگاه های برتر در تایوان

دانشگاه های برتر در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

دانشگاه تایوان یک موسسه پژوهشی جامع است که توانسته بر پایه علمی به صورت کامل طراحی شود. این دانشگاه بسیار یکپارچه و مدرن فعالیت می کند. به طور کلی دانشجویان و اساتید این دانشگاه بسیار عالی هستند و شعار آن نیز صداقت و عزت و وفاداری است. تحقیق و آموزش در این دانشگاه به طور کلی مشخص و ایده آل است. رقابت و روند بین المللی در این دانشگاه بسیار ارزشمند است. به طور کلی آموزش علمی قوی و همینطور سیستم تحقیق و توسعه پیشرفته‌ای در این دانشگاه دیده می شود. دانشجویان در این دانشگاه یاد می‌گیرند چطور با مسئولیت های اجتماعی کنار بیایند و همینطور یاد می گیرند روند پژوهشی و آموزشی را به خوبی طی کنند. پژوهش در این دانشگاه رشد زیادی دارد و یکی از بهترین دانشگاه ها از نظر اعتبار محسوب می شود. دانشگاه دارای دو پارت تحقیقی تمام وقت و نیمه وقت است و بیشترین دانشجویان در این دانشگاه برای مقطع کارشناسی هستند. کارشناسی ارشد در این دانشگاه به ارزش پژوهشی گسترده ای پیش رفته است. دانشگاه دارای 11 کالج بوده و از 54 بخش تشکیل شده است و همینطور به صورت سالانه 110 موسسه های نیمه حضوری را مورد پوشش قرار می گیرد. مساحت دانشگاه 34.283 هکتار ارزیابی شده است. دانشگاه دارای پردیس اصلی پزشکی و بیمارستانی است و شرایط بسیار خوبی در آن از نظر تحصیل دیده می شود. رشته‌های مدیریت و کسب و کار در کشور چین تایپه به طور کلی با شرایط دقیقی روبرو است. استراتژی تحصیلی در کشور چین تایپه به طور کلی روال بین المللی داشته است و دوره های کوتاه مدت بیشتری در این کشور دیده می شود. فرصت های مبادله ای زیادی در این دانشگاه دیده می‌شود.

دانشگاه بین المللی چین تایپه  یک دانشگاه همه فن حریف برای دانشجویان خارجیان محسوب می شود. این دانشگاه که نام اختصاری MCU شناخته شده است و در رشته های ارتباطات و طراحی و مدیریت و فناوری و زبان و قانون ارزیابی می شود. جهانی خلاق و نوآورانه بخشی از اهداف آموزشی این دانشگاه محسوب می شود. آموزش مبتنی بر نظریه و کاربردها در این دانشگاه به صورت کاربردی گرایی و همینطور حرفه ای و نرم افزاری رویت شده است 4 سال دوره های زبان انگلیسی و همینطور سه سال دوره فناوری اطلاعات در این کشور برگزار می شود.

رشته های مدیریتی، حقوق ، طراحی، علوم اجتماعی، فناوری بهداشتی ، فناوری های مالی و بین المللی و همینطور اقتصادی مبتنی بر دانش و نیز آموزش و رقابت های زیاد را در بر می گیرد. ویژگی های حرفه ای و رتبه های رقابتی در این بخش بسیار پر اهمیت است. تدریس و تحقیق و خدمات در این راستا اهمیت زیادی دارد. صلاحیت دانش‌آموزی در کشور چین تایپه رشد خوبی داشته است و ارزیابی های علمی در این کشور نیز مشخص هستند.  به طور کلی توانایی جستجو و تحلیل از اهداف مهم در این دانشگاه محسوب می شود و مواد آموزش آنلاین نیز در اختیار افراد قرار گرفته است به صورتی که از بهترین سیستم ها با تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است. کلاس های الکترونیکی مجهز هستند و ترویج کیفیت در این دانشگاه بسیار عالی است.  برنامه های آموزشی انگلیسی در این دانشگاه دیده می شود.  

دانشگاه چی آی یکی از دانشگاه های بسیار پیشرفته بوده که در سال 1996 فعالیت خود را آغاز کرده است. این دانشگاه در ابتدا کار خود را با 1000 دانشجو آغاز کرده است و در نهایت امروزه بیش از 5000 دانشجو را در دل خود جای داده است. در این دانشگاه 220 معلم دیده می شود و به طور کلی یکی از مدارس خصوصی محسوب می شود. این دانشگاه دارای فضای سبز بسیار زیبایی است و درختانی زیبا و سر به فلک کشیده دارد. در این دانشگاه محیط زیست طبیعی و خاصی دیده می شود. زیست طبیعی و فرهنگی است. کیفیت تدریس در این دانشگاه بسیار زیاد است و محیط دانشگاه به طور کلی مبتنی بر آگاهی و آموزش زندگی است و البته که یادگیری آگاهانه از دیگر بخش های این دانشگاه محسوب می شود. رشته های کشاورزی، جهانگردی و مراقبت‌های بهداشتی به تازگی به این دانشگاه اضافه شده است.

 

 

 

نظام آموزشی تایوان

نظام آموزشی تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نظام آموزشی در کشور چین تایپه از سن 6 سالگی آغاز می شود، از این سن تا سن 12 سالگی فرد باید در مقطع ابتدایی تحصیل کند و تحصیل برای وی الزامی ارزیابی می شود یعنی باید سعی کند از نظر علمی خود را ارتقا دهد، سواد خواندن و نوشتن را یاد بگیرد، نیاز است که بررسی های دقیق در زمینه مهارت های زندگی و شرایط ورود به دانشگاه برای وی فراهم شود در هر صورت بسیار پر اهمیت است که فرد بتواند در نظام آموزشی کشور چین تایپه شرایط تحصیل درست را دنبال کند. ورود به مقطع ابتدایی در کشور چین تایپه نیاز به هزینه ندارد اما اگر تأکید شما این است که فرزندتان در مدرسه ای خوب تحصیل کند باید یک موسسه خصوصی با شهریه مشخص را انتخاب کنید. در نظام آموزشی کشور چین تایپه به طور کلی اصول و شواهد به بهترین شکل ممکن ارزیابی شده است. یعنی مثلاً در سال اول تحصیلی خبری از جبر و هندسه و ریاضیات نبوده و اشخاص تنها یاد می گیرند که چطور بنویسند و چطور بخوانند و همینطور مهارت زندگی را یاد می گیرند این مسیر سبب می شود که اشخاص به طور دقیق ارزیابی کنند که زندگی بر پایه چه علمی پیش می رود.

در سال دوم یادگیری اعداد آغاز می شود و تصویرسازی برای اعداد به صورت اصولی و با اطمینان بالایی فراهم می شود، در این دوره هنوز عملکردهای ریاضی پا به میدان نمی گذارد و شخص تنها اعداد را از حروف شناسایی می کند یادگیری اعداد در این مقطع به طورکلی عملکردهای مثبتی دارد.

در سال سوم فرد یاد می  گیرد که چطور می تواند عملکردهای ریاضی را به شکل دقیقی پیش ببرد، یعنی اصول و شواهد یادگیری عملکرد‌های ریاضی در این زمینه بسیار مهم است. البته که شما برای یادگیری عمل های ریاضی در این بخش باید بتوانید دو اصول را مدنظر قرار دهید. در هر صورت هزینه های تحصیلی در این مقطع بسیار بیشتر از دو مقطع قبل است.

در سال چهارم یادگیری دروس به صورت پیشرفته صورت می گیرد و جهش بسیار مثبت محسوب می شود، دروس در این مقطع به صورت پارت بندی شده است و البته که روش های مدیریتی و مهندسی به افراد آموزش داده می شود و دانش آموز یاد می گیرد که دوره تجارت آغاز شده است و باید علوم رایانه را بلد باشد.

در سال پنجم مروری بر 5 سال گذشته به علاوه یک زبان برنامه نویسی به دانش آموز آموزش داده می شود و در نهایت امتحانات پایه برگزار می شود. مشخص است که رشته های انسانی و آی تی در کشور چین تایپه در دوره های زمانی مختلف تغییراتی داشته است اما مردم کشور چین تایپه باید بدانند که چطور می توان با زبان رسمی و بین المللی مسیر زندگی بهتری فراهم ساخت. کیفیت نظام آموزشی در این کشور رشد خوبی داشته است و نوآوری های جدید در این راستا صورت می‌گیرد.

پس از 13 سالگی فرد باید وارد دوره متوسطه شود و دروس ریاضی و فیزیک و شیمی به صورت تخصصی تر به افراد آموزش داده می شود در این دوره شخص باید بداند که اولاً اصول و شواهد و نوآوری های جدیدی در زمینه ریاضیات وجود دارد و همینطور نیاز است که ارزش گذاری‌های علمی در این زمینه را به صورت دقیق بررسی کند به عنوان مثال در صورتی که فرد ورود به سیستم آموزش عالی دارد نیاز است که اولاً شناخت خوبی از بخش اقتصادی داشته باشد سپس نیاز است که کیفیت تحصیل را به شکل حرفه ای در نظر بگیرد. بسیار پر اهمیت است که بتوانید کیفیت آموزشی را وارد پروسه های تحصیلی خود کنید. هزینه‌های تحصیلی در کشور چین تایپه مقرون به صرفه هستند. البته که یادگیری مدیریت و مهندسی و علوم پایه در این کشور بر اساس نرخ جهانی ارزیابی می شود.

 

لیسانس در تایوان و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در تایوان

لیسانس در تایوان و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل لیسانس در کشور چین تایپه یک پروسه 2 ساله است که البته برای گذر از آن افراد باید بتوانند هم یادگیری دروس را بهتر از قبل در نظر داشته باشند و هم نیاز است که شخص بتواند مدرک زبان آیلتس داشته باشد. برای تحصیل لیسانس در کشور چین تایپه داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره 6 مورد نیاز است و البته که شخص باید آزمون های ورودی را نیز پشت سر بگذارد، در آزمون های ورودی سوالاتی در زمینه سنجش سطح زبان برای فرد متقاضی صورت می گیرد. شرط دیگر تحصیل در دانشگاه های بین المللی کشور چین تایپه این است که مدرک دیپلم با معدل حداقل 14 داشته باشد. هزینه تحصیل در کشور چین تایپه بستگی به نوع رشته دارد. افرادی که دارای نمره معدل خوب هستند و یا مقالات بین المللی دارند می توانند در دانشگاه های دولتی این کشور شانس پذیرفته شدن زیادی داشته باشند. به طور کلی هزینه تحصیل در دانشگاه های کشور چین تایپه بین 10 الی 16 هزار دلار ارزیابی شده است.

برای تحصیل در دانشگاه های کشور چین تایپه نیاز است که در ابتدا ویزای تحصیلی کشور چین تایپه را اخذ کرده باشید و نیاز است که همه مراحل در این راستا پشت سر گذاشته شود. هزینه های تحصیلی و به طور کلی اجاره منزل به صورتی است که شخص باید نامه تمکن مالی خوبی داشته باشد. کارت های ارزی بین المللی به طور کلی می تواند بخشی از هزینه های شما را سرشکن نماید شما می توانید با استفاده از خدمات ارزی بین المللی بدون واسطه شهریه دانشگاه مورد نظر را پرداخت کنید. تحصیل برای لیسانس در کشور چین تایپه عموماً بین سه الی چهار سال زمان نیاز دارد البته که شما باید بتوانید مسیر یادگیری دروس را سریع و درست پیش ببرید تا بتوانید سه ساله تحصیل را به اتمام برسانید. یادگیری دروس به صورت آنلاین و از راه دور بسیار کمتر از قبل دیده می شود و جایگاه یادگیری در بازار بسیار مشخص است.

فوق لیسانس در تایوان و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در تایوان

فوق لیسانس در تایوان و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در کشور چین تایپه در مقطع فوق لیسانس به طور کلی 4 سال زمان نیاز است و البته که بازار کار برای این افراد بیشتر ازگروه کارشناسی است. یک امر مهم این است که دروس در مقطع فوق لیسانس در کشور چین تایپه در پروسه های با ارزش ارزیابی می شود. وضعیت یادگیری دروس فوق لیسانس در کشور چین تایپه به این صورت است که اولاً باید بازار جهانی مورد بررسی قرار بگیرد و سپس موضوعی انتخاب شود که امتیاز بهتری به نسبت سایر موضوعات دارد و از آن به عنوان پایان نامه استفاده شود. برای به نتیجه رساندن پارت مخصوص پایان نامه نیاز است که فرد به دانشگاه مراجعه داشته باشد و همینطور مراجعه به استاد راهنما نیز بخش خوب این مقطع محسوب می شود. در تحصیل فوق لیسانس در کشور چین تایپه بسیار پر اهمیت است که سعی کنید رتبه های اقتصادی مشخصی را مدنظر قرار دهید البته که انتخاب استاد راهنما شرایط مخصوص به خود را دارد. یادگیری دروس فوق‌لیسانس در کشور چین تایپه به طور کلی ارزش زیادی دارد و البته که افراد باید جایگاه بهتری در نظام کاری خود داشته باشند.

برای ورود به مقطع فوق لیسانس در کشور چین تایپه نیاز است که اولاً رزومه علمی قوی داشته باشید، نیاز است که پروسه یادگیری دروس را به خوبی تحلیل کنید و باید بدانید که مدرک لیسانس و همینطور مدرک دیپلم شما بسیار اهمیت دارد. در نظر داشته باشید که برای یادگیری دروس در این مقطع نیاز است که مطالعه خود را افزایش دهید. در هر صورت این شما هستید که برای یادگیری دروس در کشور چین تایپه باید هم رتبه علمی قوی داشته باشید و هم از نظر عملی بسیار قدرتمند ظاهر شوید.

زبان تحصیل در چین تایپه به طور کلی چینی اعلام شده است اما برای مقطع فوق لیسانس زبان انگلیسی نیز وارد میدان شده است. پذیرش فوق لیسانس در چین تایپه به طور کلی امتیاز زیادی دارد و می‌تواند از نظر تئوری بسیار ارزشمند به نظر برسد.

 

دکترا در تایوان و شرایط اخذ پذیرش دکترا در تایوان

دکترا در تایوان و شرایط اخذ پذیرش دکترا در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت تحصیل دکترا در چین تایپه با کیفیت بسیار زیادی همراه است و یک فرصت بسیار عالی و منحصر به فرد محسوب می شود که افراد بتوانند تز اقتصادی و پول ساز خود را وارد عرصه نمایند، آنچه در مقطع دکترا اهمیت دارد پایان دوره های تحصیلی و پایان نامه خواهد بود که نزد هیئت علمی دانشگاه مورد دفاع قرار می گیرد البته که مسیر تحصیل در بخش دکترا در چین تایپه به صورت دوره ای ارزیابی می شود.

زبان تحصیل برای مقطع دکترا چینی است و در دانشگاه های این کشور بیش از 121 برنامه درسی برای مقطع دکترا دیده می شود به طوریکه 41 دانشگاه معتبر را پوشش می دهد البته که بیش از 30 دانشگاه در چین تایپه زبان انگلیسی را برای تحصیل اعلام داشته اند. در هر صورت یادگیری و آشنایی با زبان چینی در چین تایپه بسیار پر اهمیت بوده و فرد می تواند در ورود به کار شانس بیشتری داشته باشد در یادگیری دروس در این کشور بهتر است که سعی کنید همه جنبه ها را در نظر داشته باشید. شما برای تحصیل در مقطع دکترا در چین تایپه نیاز به بررسی مدارک لازم دارید:

نیاز است که گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار ارائه شود.

نیاز به ارائه گواهی معتبر با عدم سوء پیشینه است.

نیاز است که گواهی سلامت ارائه شود.

افراد باید عکس جدید پاسپورتی داشته باشند.

نیاز به مدارک شناسایی بوده و بسیار مهم است که مدارک شناسایی به صورت دوره ای ارزیابی می شود.

آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات باید ارائه شود. به هر صورت وضعیت تحصیلی در این کشور بر اساس مدارک لازم و کپی و ترجمه رسمی فراهم می شود.

هزینه تحصیلی در چین تایپه به نسبت استرالیا و ژاپن و ... ارزانتر است به طوریکه شهریه در هر ترم در حدود 50 هزار تا 60 هزار دلار چین تایپه است. هزینه کتاب در این کشور 1000 دلار چین تایپه بوده و بیمه های دانشجویی نیز 700 دلار چین تایپه است.

 

پزشکی در تایوان و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در تایوان

پزشکی در تایوان و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل پزشکی در چین تایپه 5 سال زمان نیاز دارد، به هر صورت باید بدانید که در طول تحصیل باید سعی کنید هم از نظر اقتصادی قوی باشید و هم سواد علمی خود را افزایش دهید. تحصیل پزشکی در چین تایپه با آزمون ورودی همراه است و البته که شخص باید بتواند از پس آزمون برآید. در رشته پزشکی در چین تایپه یاد می گیرید که با بخش های مختلف بدن انسان آشنا شوید، یاد می گیرید بافت بخش‌های مختلف بدن انسان را بشناسید، این اختیار به شما داده می شود که ریتم تحصیلی خود را به صورت علمی در بیمارستان ها طی کنید به این ترتیب تحصیل پزشکی در چین تایپه اعتبار خوبی دارد. آزمون ورودی برای این رشته تحصیلی یعنی شخص بتواند سوالات آزمون را به ارزش 50 درصد پاسخ درصد پشت سر بگذارد. البته که فضای آزمون های ورودی در چین تایپه در دوره های زمانی مختلف ارزیابی شده اند اما به طور کلی یادگیری دروس پزشکی در چین تایپه کمی دشوار است و بسیاری از واحدها به زبان چینی تدریس می شود. شرایط پذیرش در رشته پزشکی در چین تایپه زبان انگلیسی پایه بوده و همینطور اصول و شواهد یادگیری به صورت بنیادی که مسیر آموزش را آسانتر نماید.

دندانپزشکی در تایوان و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در تایوان

دندانپزشکی در تایوان و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت تحصیل دندانپزشکی در چین تایپه به طور کلی 5 سال زمان نیاز دارد، تحصیل دندانپزشکی در این کشور به صورتی است که اولاً شرایط تحصیل را بهتر از قبل در نظر می گیرد و دوره ها اغلب به صورت عملی ارزیابی می شود، البته که یادگیری دروس دندانپزشکی در چین تایپه به صورت 8 واحد اول تئوری و پس از آن ترکیب عملی و تئوری صورت می گیرد. دندانپزشکی در چین تایپه به طور کلی شامل دوره های زبان آموزش مشخص بوده و البته که دروس در وضعیت مشخصی دنبال می شود. شایان ذکر است که شرایط اخذ ویزای تحصیلی در این کشور در دوره های مشخص به میزان 3 ماه زمان نیاز دارد. مشخص است که طول تحصیل دندانپزشکی می تواند کمتر از 5 سال بنا به گذراندن پروسه های تحصیلی دقیق صورت می گیرد.

 

 

تخصص پزشکی در تایوان و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در تایوان

تخصص پزشکی در تایوان و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تخصص پزشکی در چین تایپه طول دوره 4 ساله است. برای ورود به تخصص پزشکی در چین تایپه باید بتوانید اصول و شواهد دقیقی را ارزیابی کنید. برای تخصص پزشکی در چین تایپه نیاز است که اولاً از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشید، یعنی شما باید بتوانید هم از پس شهریه های تحصیلی بر آیید و هم نیاز است که بتوانید عملکرد تخصص پزشکی را به صورت دقیق ارزیابی کنید. از یاد نبرید که تخصص پزشکی در چین تایپه پروسه ای عملی است و دروس بسیار کم به صورت کل محور آموزش داده می شود. در تخصص پزشکی باید بتوانید هم از نظر علمی قوی باشید و هم سعی کنید به صورت حرفه ای در کلینیک ها و بیمارستان ها حضور به عمل آورید. تخصص پزشکی در چین تایپه دوره های یادگیری دروس به صورت بنیادی را فراهم می سازد یعنی شخص می تواند به محض اتمام درس خود وارد بیمارستان شود. شرایط پذیرش تخصص پزشکی در چین تایپه به صورتی است که در ابتدا مدارک شما باید ارسال شود و سعی کنید دروس را به صورت حرفه ای پشت سر بگذارید.

 

تخصص دندانپزشکی در تایوان و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در تایوان

تخصص دندانپزشکی در تایوان و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

تخصص دندانپزشکی نیاز به مدرک دندانپزشکی عمومی است و افراد باید گذرنامه با حداقل  6 ماه اعتبار داشته باشند، نیاز است که گواهی های معتبر عدم سوءپیشینه داشته باشید نیاز است که در یک آزمون ورودی شرکت کنید تا سطح علمی شما مشخص شود. گواهی سلامت نیاز است و البته که افراد باید مدارک شناسایی خوبی داشته باشند. بسیار پر اهمیت است که سعی کنید تخصص دندانپزشکی به صورت دقیق را فراهم سازید. نیاز است که سعی کنید هزینه تحصیلی را در نظر بگیرید. تخصص دندانپزشکی بیشتر در بیمارستان برگزار می شود و شرایط پذیرش در این زمینه اهمیت زیادی دارد. دروسی که برای تخصص دندانپزشکی در نظر گرفته می شود اغلب دارای شرایط مشخصی است، یعنی دروس در ابتدا به صورت زیر بنیادی آموزش داده می شود و سپس شرایط تحصیل به صورت حرفه ای ارزیابی می شود.

 

رشته های غیر پزشکی در تایوان

رشته های غیر پزشکی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های کشور چین تایپه شرایط تحصیل بسیار خوبی فراهم ساخته است. یکی از رشته های تحصیلی بسیار پرطرفدار در کشور چین تایپه رشته های وابسته به کامپیوتر به خصوص در بخش برنامه نویسی است وضعیت تحصیل در کشور چین تایپه در این رشته بسیار عالی است. البته که روند تحصیلی در کشور چین تایپه در بورسیه های مختلفی ارزیابی شده است. ارزیابی ها نشان می دهد که وضعیت تحصیلی در این کشور برای تحصیل کامپیوتر به این صورت است که شما نیاز به شرکت در یک آزمون ورودی دارید که زمان زیادی از شما نمی گیرد اما سوالات بسیار تخصصی در نظر گرفته شده است. وضعیت تحصیل در کشور چین تایپه در رشته کامپیوتر بیش از 26 درصد رشد داشته است. این رشته تحصیلی می تواند برای بانوان بسیار عالی باشد. در روند تحصیل در کشور چین تایپه رشته مدیریت نیز جایگاه خوبی دارد. رشته مدیریتی در این کشور در دوره های زمانی مختلف ارزش مشخصی داشته است. وضعیت کسب و کار در رشته های مدیریتی در کشور چین تایپه بسیار خوب است و دو رشته کامپیوتر و مدیریت برای بورسیه‌های تحصیلی بهترین انتخاب محسوب می شوند. البته که رشته های مهندسی در کشور چین تایپه طرفدار بیشتری دارد و شاخه های زیادی از رشته برق را پوشش داده است. مشخص است که تحصیل در کشور چین تایپه در رده بندی های مختلف شامل موارد بسیار مهمی هستند. اصول تحصیل در کشور چین تایپه نیز بسیار استاندارد و کاربردی است.

 

خطرات احتمالی برای دانشجویان در تایوان

خطرات احتمالی برای دانشجویان در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هزینه تحصیل در کشور چین تایپه شاید یکی از خطرات موجود باشد.

همینطور شما در مسیر اخذ ویزای تحصیلی کشور چین تایپه پیشنهاداتی خواهید داشت که برخی از آنها غیرقانونی است.

 

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در تایوان

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدرسه مدیریت مالی CTBC در کشور چین تایپه در لیست مدارسی قرار دارد که برای برگزاری شرایط مالی مشخص ارزیابی شده است. این کالج به طور کلی بزرگترین بانک خصوصی را نیز به خود وصل کرده است. در این مدرسه همه شرایط خوب برای بانکداری و امورمالی و مدیریتی دیده می شود. در این مدرسه دوره های برگزاری زندگی صنعتی و همینطور صنعت مالی مشترک به خوبی دیده می شود. در واقع یک مدرسه کسب و کار بوده که از صنعت بانکداری حمایت کرده است. فرصت یادگیری در این مدرسه بسیار زیاد است و به طور کلی روند اصولی یادگیری اصول مدیریتی بخشی از این مدرسه محسوب می شود.

برنامه های عملی و کاربردی یکپارچه ای در این مدرسه دیده می‌شود. فضای تفکر به صورت مستقل و یکپارچه است و توانایی مسئولیت کاری نیز به شکل ارزشمندی دنبال شده است. در این مدرسه مهارت های عملی و حرفه ای زیادی دیده می شود. پرورش حرفه ای بخشی از قوانین مدرسه بوده و برنامه های مطالعاتی خارجی نیز در آن دیده می شود. بورس تحصیلی و برنامه های تبادل فرهنگ و صحبت در این مدرسه به زبان های بومی صورت می گیرد و تعامل با دانش آموزان محلی ساختار مهمی از این مدرسه محسوب می شود. در این مدرسه روند تحصیلی به سه بخش مهم تقسیم شده است. یادگیری یک زبان خارجی در این مدرسه به صورت رایگان فراهم شده است.

مدرسه بهداشت و درمان در کشور چین تایپه از سال 2001 رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است، ایت مدرسه در سال 2005 بخش پیشرفته را اضافه نمود و به طور کلی جنبه های مدیریتی در این مدرسه بسیار مورد اهمیت قرار می گیرد و گروه بین المللی کسب و کار و همینطور گروه های مدیریتی بازرگانی امتیاز دقیقی دارند. تفریحات مدیریتی و همینطور گروه حسابداری در این مدرسه بسیار عالی پیشرفت داشته است. وضعیت مالی و اقتصادی این مدرسه در دوره های زمانی مختلف پیشرفت داشته است. این مدرسه در زمینه نوآوری و برتری در آموزش و پژوهش و خدمات را فراهم ساخته است و شیوه های اخلاقی و حرفه ای و پایدار در این مدرسه به شکل اصولی ارزیابی می شود. مهارت های ارتباطی، مهارت های تجزی و تحلیل و همینطور حل مسأله به صورت حرفه ای و چشم اندازه های جهانی در این مدرسه دیده می شود. زبان آموزش در این مدرسه انگلیسی و چینی است.

یک مدرسه زبان انگلیسی در کشور چین تایپه دنیای مدرن را فراهم ساخته تا کسانی که به این زبان تسلط ندارند به سادگی بتوانند یادگیری را آغاز کنند. به طور کلی در ارائه آموزش زبان انگلیسی در این مدرسه زمان و مکان اهمیت زیادی دارد. به طور کلی 5 زبان در این مدرسه آموزش داده می شود که بهترین آن انگلیسی است البته که شرایط یادگیری زبان انگلیسی در این مدرسه به صورت تصویرسازی بوده و شرایط در قبال روش های یادگیری تکراری بسیار متفاوت است. مطالعه زبان انگلیسی در یک زمان و یک مکان صورت می گیرد، مطالعه با یک معلم در کشور چین تایپه به طور کلی نیاز به تجربه های یادگیری درست دارد.  هدف از تحصیل زبان در این مدرسه بر اساس نیازهای مشتری صورت می گیرد و به طور کلی مطالعات جنبه های صحیحی دارد. البته که مسیر یادگیری دروس روز به روز بهتر می شود و دولت در این زمینه به کمک افراد می آیند و البته که دوره های زبان انگلیسی به شکل اصولی ارزیابی می شود. مشخص است که رویکردهای دقیق و اصولی در این زمینه تناسب درستی دارد. هزینه‌های دوره های آموزشی و همینطور بلوک های یادگیری به صورت دقیق ارزیابی شده است. اضافه کردن ساعت درسی در این دوره ها اهمیت زیادی دارد و البته که دوره های درون خطی بسیار پر اهمیت و ضروری است. توانایی یادگیری و ارزیابی های مشخص در این زمینه نشان می‌دهد که زندگی با مهارت های مشخص دنبال می شود. این مدرسه ارزش تحصیل بسیار زیادی دارد. تحصیل رایگان در کشور چین تایپه براساس مهارت افراد صورت می گیرد.

چاپ مقالات علمی در تایوان و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در تایوان و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مقالات علمی در چین تایپه بیشتر در زمینه های پزشکی دنبال می شود یعنی کنفرانس های علمی این کشور بیشتر در راستای پزشکی و آزمایشگاهی است و به طبع مقالات علمی نیز ساختار مشخصی در لاین پزشکی دارد. در هر صورت مقالات علمی در چین تایپه در رده بندی‌های اقتصادی رشد خوبی داشته است. وضعیت تخصصی و علمی در این کشور شانس اقتصادی زیادی را فراهم می سازد. در چاپ مقالات علمی در چین تایپه بسیار مهم است که سعی کنید رتبه های علمی دقیقی را ارزیابی کنید. مشخص است که تأثیرات علمی در این زمینه اهمیت زیادی دارد. البته که برای چاپ مقالات علمی نیاز به پروسه های شرایط دقیقی دارد. بورسیه تحصیلی کشور چین تایپه شامل مقالات علمی با امتیاز سطح A+ است. شهریه دانشگاه های کشور چین تایپه دارای شرایط مخصوص به خود است. اعتبار دانشگاه های کشور چین تایپه بسیار مشخص و اصولی است.

 

شرکت در آزمون های بین المللی در تایوان

شرکت در آزمون های بین المللی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آزمون های بین المللی در چین تایپه شامل SMAT بوده و یک آزمون دو بخشی است که پارت اول آن به صورت تستی و پارت دوم در وضعیت مفهومی دیده می شود این آزمون عملکرد دانشجو در شرایط مشخص را بررسی می کند و خوشبختانه در لیست آزمون های معتبر جهانی قرار گرفته است این آزمون جنبه های تحصیلی خوبی را اعلام داشته است و شانس ورود به تحصیل را چند برابر می کند. در آزمون بین المللی اشخاص باید از نظر اجرایی در رتبه خوبی قرار بگیرند تا بتوانند مسیر آزمون را به خوبی طی کنند.

 

کنفرانس های علمی در تایوان

کنفرانس های علمی در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کنفرانس های علمی در چین تایپه در سال 2020 شامل موارد زیر است:

1-      کنفرانس پزشکی جدیدترین رتبه های بافت مغزی

2-      کنفرانس ملی عملکردهای انسانی در حرکت دست افراد معلول

3-      کنفرانس نارسایی های مغزی در جذب اعداد به صورت رندوم

جشن های دانشگاه ها در تایوان

جشن های دانشگاه ها در تایوان | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جشن های سنتی زیادی در دانشگاه های کشور چین تایپه برگزار می‌شود. مردم این کشور علاقه زیادی به فضای سنی دارند. یکی از جشن های بسیار مشهور در چین تایپه جشن نیمه پاییز است. جشن نیمه پاییز یک جشن به رنگ نارنجی بوده و از لباس های نارنجی و شرایط نارنجی در این جشن استفاده شده است. این جشن به طور کلی با خوراکی های خوشمزه و مراسم های شاد همراه است. در این جشن می توانید ترقه‌بازی کنید و یا مسیر آتش بازی را نیز به خوبی طی کنید. جشن نارنجی اهمیت زیادی دارد و مردم به آن علاقه دارند.