x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
برمودا

برمودا

برمودا از پایان جنگ جهانی دوم رونق اقتصادی پایداری داشته است ، اگرچه این جزیره رکودهایی را تجربه کرده است ، از جمله در اوایل دهه 1990 ، هنگامی که انقباض اقتصاد منجر به کاهش جمعیت 2000 نفر (با اجازه کار بسیاری از افراد بلند مدت) شد. تجارت بین المللی ، که در درجه اول از بیمه و سایر خدمات مالی تشکیل شده است ، بستر واقعی اقتصاد برمودا است ، که به طور مداوم حدود 85٪ از تولید ناخالص داخلی جزیره را تشکیل می‌دهد. جهانگردی دومین صنعت بزرگ کشور است که حدود 5٪ تولید ناخالص داخلی برمودا را تشکیل می‌دهد؛ اما سهم بسیار بیشتری از اشتغال را به خود اختصاص داده است. سنت جورجس شهری در جزیره سنت جورج ، در برمودا است. این شهر به دلیل اولین شهرک انگلیسی این قلمرو شناخته شده است. ساختمان‌های استعماری در میدان مرکزی کینگ و اطراف آن شامل سالن شهر قرن 18 است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: bermuda عربی: برمودا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: دموکراسی پارلمانی
 • زبان های رایج: پرتغالی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار برمودا bmd
 • پیش شماره تلفن: 001441
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: -
 • پایتخت: همیلتون
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 71,176
 • منطقه زمانی: (GMT-3)
 • دامنه اینترنتی: bm.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 5.574 billion USD

سفر به برمودا

بهترین زمان برای بازدید از برمودا یا مارس یا آوریل است که هوای معتدل برای استحمام ساحل دلپذیر می‌شود‌، حتی اگر شرایط هنوز برای شنا کافی نیست. و قیمت‌ها به همان اندازه که در شلوغ‌ترین فصل هستند ، از ماه مه تا اکتبر نیست. اگر بیشتر به گلف علاقه دارید ، سفر خود را برای زمستان برنامه‌ریزی کنید. برمودا بر خلاف کارائیب ، در زمستان نسبتاً سرد است. به این ترتیب ، بیشترین تخفیف را در هتل‌های منطقه کسب خواهید کرد و در جاذبه‌های برتر از جمعیت کمتری لذت خواهید برد. درجه حرارت به ندرت زیر 60 درجه فارنهایت فرو می‌رود، اما این بدان معنی است که هنوز هم برای شنا در ساحل خیلی سرد است. با این حال ، اگر گلف بیشتر ورزش شما باشد ، در این زمان تخفیف کمتری برای مسافرت دریافت خواهید کرد.

سفر به برمودا

زندگی در برمودا

ارکان اقتصادی در برمودا تجارت و جهانگردی بین المللی است.  برمودای بریتانیا یک مرکز تجاری و گردشگری آتلانتیک شمالی است. پس از استقلال ایالات متحده و کانادا ، در دریای کارائیب ، تنها بخشی از آمریکای شمالی انگلیس باقی مانده است. وب سایت گردشگری بخش دولتی دولت برمودا وجود دارد که شامل چه دفاتری در برمودا و خارج از کشور است که با هزینه مالیات دهندگان برمودا فعالیت می‌کند. برمودا اقتصاد گران قیمت دارد. بانک جهانی آن را به عنوان # 5 در جهان در GNI - درآمد ناخالص ملی ارزیابی می‌کند. تجارت بین الملل ، که در درجه اول از بیمه و سایر خدمات مالی تشکیل شده است ، بستر واقعی اقتصاد برمودا است ، که بطور مداوم حدود 85٪ از تولید ناخالص داخلی جزیره را تشکیل می‌دهد. جهانگردی دومین صنعت بزرگ کشور است که حدود 5٪ از تولید ناخالص داخلی برمودا را تشکیل می‌دهد اما سهم بسیار بیشتری از اشتغال را به خود اختصاص داده است.

زندگی در برمودا

مهاجرت به برمودا

ویزای سرمایه گذاری برمودا یکی از روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شود که در برمودا موقعیت سرمایه‌گذاری به صورت صندوق‌های مالی و در زمینه سود سهام ارزیابی می‌شود. درک موقعیت سرمایه‌گذاران و ارزش سود اقتصادی و موقعیت ارزیابی که برای مهاجرت به این کشور دیده می‌شود زیر نظر سهام شرکت‌های موفق بررسی می‌شود. ساختار شرکتی برای این کشور واقعی و در شرایط دقیق است. موقعیت رقابت و سودآوری و همینطور وضعیتی که برای درک سرمایه‌گذاران دیده می‌شود بسیار نامحدود است. برمودا قلمرو بریتانیا برون مرزی در اقیانوس اطلس شمالی است که در حدود 1239 کیلومتری جنوب ساحل شرقی ایالات متحده واقع شده است. قوی‌ترین بخش‌های اقتصاد برمودا بیمه های برون مرزی و بیمه اتکایی و گردشگری هستند. برمودا یکی از بالاترین سرانه تولید ناخالص داخلی جهان (84.301 دلار) دارد و متوسط ​​حقوق یکبار مصرف ماهانه پس از مالیات 5000 دلار است. بنابراین ، تصادفی نیست که تعداد بیشتری از مردم در تلاش هستند تا اجازه اقامت برمودا را بگیرند ، اما این کار بسیار سختی است و کشور هیچ اقامتگاهی را با برنامه‌های سرمایه‌گذاری برای افراد ثروتمند معرفی نکرده است.

مهاجرت به برمودا

تحصیل در برمودا

تحصیل در جزیره برمودا از 5 تا 18 سالگی اجباری است و در صورت شرکت در مدرسه ای دولتی 60 درصد دانش آموزان رایگان است. مدارس ابتدایی توسط مناطقی ترتیب داده می‌شوند که در طی آن کودکان قرار است 5 سال آینده برنامه درسی عمومی دانشگاهی را مطالعه کنند. کالج برمودا (قبل از میلاد) مسیرهای مختلفی را ایجاد کرده است تا بتوانید مدرک لیسانس کسب کنید. شما می‌توانید تمام اعتبار خوداز مدرک کاردانی BC خود معادل کنید ، دو سال دیگر را در یک موسسه در خارج از کشور تحصیل کنید و مدرک لیسانس خود را تکمیل کنید.

تحصیل در برمودا