x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!

برمودا

برمودا از پایان جنگ جهانی دوم رونق اقتصادی پایداری داشته است ، اگرچه این جزیره رکودهایی را تجربه کرده است ، از جمله در اوایل دهه 1990 ، هنگامی که انقباض اقتصاد منجر به کاهش جمعیت 2000 نفر (با اجازه کار بسیاری از افراد بلند مدت) شد. تجارت بین المللی ، که در درجه اول از بیمه و سایر خدمات مالی تشکیل شده است ، بستر واقعی اقتصاد برمودا است ، که به طور مداوم حدود 85٪ از تولید ناخالص داخلی جزیره را تشکیل می‌دهد. جهانگردی دومین صنعت بزرگ کشور است که حدود 5٪ تولید ناخالص داخلی برمودا را تشکیل می‌دهد؛ اما سهم بسیار بیشتری از اشتغال را به خود اختصاص داده است. سنت جورجس شهری در جزیره سنت جورج ، در برمودا است. این شهر به دلیل اولین شهرک انگلیسی این قلمرو شناخته شده است. ساختمان‌های استعماری در میدان مرکزی کینگ و اطراف آن شامل سالن شهر قرن 18 است.

نام انگلیسی: Bermuda
نام عربی: برمودا
پایتخت: همیلتون
قاره: آسیا
نوع حکومت و ساختار سیاسی: دموکراسی پارلمانی
زبان‌های رسمی: انگلیسی
زبان‌های رایج: پرتغالی
واحد پول: دلار برمودا bmd
تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: -
جمعیت: بیش از 71,176
منطقه زمانی: (GMT-3)
دامنه اینترنتی: (GMT-3)
پیش شماره تلفن: 001441

سفر به برمودا

بهترین زمان برای بازدید از برمودا یا مارس یا آوریل است که هوای معتدل برای استحمام ساحل دلپذیر می‌شود‌، حتی اگر شرایط هنوز برای شنا کافی نیست. و قیمت‌ها به همان اندازه که در شلوغ‌ترین فصل هستند ، از ماه مه تا اکتبر نیست. اگر بیشتر به گلف علاقه دارید ، سفر خود را برای زمستان برنامه‌ریزی کنید. برمودا بر خلاف کارائیب ، در زمستان نسبتاً سرد است. به این ترتیب ، بیشترین تخفیف را در هتل‌های منطقه کسب خواهید کرد و در جاذبه‌های برتر از جمعیت کمتری لذت خواهید برد. درجه حرارت به ندرت زیر 60 درجه فارنهایت فرو می‌رود، اما این بدان معنی است که هنوز هم برای شنا در ساحل خیلی سرد است. با این حال ، اگر گلف بیشتر ورزش شما باشد ، در این زمان تخفیف کمتری برای مسافرت دریافت خواهید کرد.

سفر به برمودا

مهاجرت به برمودا

ویزای سرمایه گذاری برمودا یکی از روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شود که در برمودا موقعیت سرمایه‌گذاری به صورت صندوق‌های مالی و در زمینه سود سهام ارزیابی می‌شود. درک موقعیت سرمایه‌گذاران و ارزش سود اقتصادی و موقعیت ارزیابی که برای مهاجرت به این کشور دیده می‌شود زیر نظر سهام شرکت‌های موفق بررسی می‌شود. ساختار شرکتی برای این کشور واقعی و در شرایط دقیق است. موقعیت رقابت و سودآوری و همینطور وضعیتی که برای درک سرمایه‌گذاران دیده می‌شود بسیار نامحدود است. برمودا قلمرو بریتانیا برون مرزی در اقیانوس اطلس شمالی است که در حدود 1239 کیلومتری جنوب ساحل شرقی ایالات متحده واقع شده است. قوی‌ترین بخش‌های اقتصاد برمودا بیمه های برون مرزی و بیمه اتکایی و گردشگری هستند. برمودا یکی از بالاترین سرانه تولید ناخالص داخلی جهان (84.301 دلار) دارد و متوسط ​​حقوق یکبار مصرف ماهانه پس از مالیات 5000 دلار است. بنابراین ، تصادفی نیست که تعداد بیشتری از مردم در تلاش هستند تا اجازه اقامت برمودا را بگیرند ، اما این کار بسیار سختی است و کشور هیچ اقامتگاهی را با برنامه‌های سرمایه‌گذاری برای افراد ثروتمند معرفی نکرده است.

مهاجرت به برمودا

زندگی در برمودا

ارکان اقتصادی در برمودا تجارت و جهانگردی بین المللی است.  برمودای بریتانیا یک مرکز تجاری و گردشگری آتلانتیک شمالی است. پس از استقلال ایالات متحده و کانادا ، در دریای کارائیب ، تنها بخشی از آمریکای شمالی انگلیس باقی مانده است. وب سایت گردشگری بخش دولتی دولت برمودا وجود دارد که شامل چه دفاتری در برمودا و خارج از کشور است که با هزینه مالیات دهندگان برمودا فعالیت می‌کند. برمودا اقتصاد گران قیمت دارد. بانک جهانی آن را به عنوان # 5 در جهان در GNI - درآمد ناخالص ملی ارزیابی می‌کند. تجارت بین الملل ، که در درجه اول از بیمه و سایر خدمات مالی تشکیل شده است ، بستر واقعی اقتصاد برمودا است ، که بطور مداوم حدود 85٪ از تولید ناخالص داخلی جزیره را تشکیل می‌دهد. جهانگردی دومین صنعت بزرگ کشور است که حدود 5٪ از تولید ناخالص داخلی برمودا را تشکیل می‌دهد اما سهم بسیار بیشتری از اشتغال را به خود اختصاص داده است.

زندگی در برمودا

تحصیل در برمودا

تحصیل در جزیره برمودا از 5 تا 18 سالگی اجباری است و در صورت شرکت در مدرسه ای دولتی 60 درصد دانش آموزان رایگان است. مدارس ابتدایی توسط مناطقی ترتیب داده می‌شوند که در طی آن کودکان قرار است 5 سال آینده برنامه درسی عمومی دانشگاهی را مطالعه کنند. کالج برمودا (قبل از میلاد) مسیرهای مختلفی را ایجاد کرده است تا بتوانید مدرک لیسانس کسب کنید. شما می‌توانید تمام اعتبار خوداز مدرک کاردانی BC خود معادل کنید ، دو سال دیگر را در یک موسسه در خارج از کشور تحصیل کنید و مدرک لیسانس خود را تکمیل کنید.

تحصیل در برمودا

برمودا از پایان جنگ جهانی دوم رونق اقتصادی پایداری داشته است ، اگرچه این جزیره رکودهایی را تجربه کرده است ، از جمله در اوایل دهه 1990 ، هنگامی که انقباض اقتصاد منجر به کاهش جمعیت 2000 نفر (با اجازه کار بسیاری از افراد بلند مدت) شد. تجارت بین المللی ، که در درجه اول از بیمه و سایر خدمات مالی تشکیل شده است ، بستر واقعی اقتصاد برمودا است ، که به طور مداوم حدود 85٪ از تولید ناخالص داخلی جزیره را تشکیل می‌دهد. جهانگردی دومین صنعت بزرگ کشور است که حدود 5٪ تولید ناخالص داخلی برمودا را تشکیل می‌دهد؛ اما سهم بسیار بیشتری از اشتغال را به خود اختصاص داده است. سنت جورجس شهری در جزیره سنت جورج ، در برمودا است. این شهر به دلیل اولین شهرک انگلیسی این قلمرو شناخته شده است. ساختمان‌های استعماری در میدان مرکزی کینگ و اطراف آن شامل سالن شهر قرن 18 است. در نزدیکی موزه ، خانه موزه تاکر خانه‌ای معمولی از دهه 1700 است که دارای نمایشگرهای کریستالی ، نقره‌ای و مبلمان دوره‌ای است. از دیگر اماکن دیدنی و برجسته می‌توان به کلیسای سنت پیتر که در سال 1612 تاسیس شده است. کشاورزی در کل اقتصاد از اهمیت ناچیزی برخوردار است و باید بیشتر مواد غذایی وارد شود. سبزیجات تازه ، موز ، مرکبات ، شیر ، تخم مرغ و عسل به صورت محلی تولید می‌شوند. یک صنعت ماهیگیری کوچک وجود دارد . صنایع معدنی محدود به تولید ماسه و سنگ آهک برای ساخت و سازهای محلی است.

 

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی برمودا

اقتصاد و منابع مالی و درآمدی برمودا

تجارت بین المللی ، که در درجه اول از بیمه و سایر خدمات مالی تشکیل شده است ، بستر واقعی اقتصاد برمودا است ، که به طور مداوم حدود 85٪ از تولید ناخالص داخلی جزیره را تشکیل می‌دهد. جهانگردی دومین صنعت بزرگ کشور است که حدود 5٪ تولید ناخالص داخلی برمودا را تشکیل می‌دهد اما سهم بسیار بیشتری از اشتغال را به خود اختصاص داده است. بیش از 80٪ بازدید کنندگان از ایالات متحده آمده‌اند و بخشی که در پی رکود اقتصادی جهانی 2008-09 دست و پنجه نرم کرده‌اند. حتی بخش مالی نیز از سال 2008 تقریباً 5000 شغل مهاجرین پردرآمد را از دست داده است ، این امر سنگین بر مصرف خانگی و خرده فروشی است. برمودا باید تقریباً همه چیز را وارد کند. کشاورزی و صنعت به دلیل کوچک بودن این جزیره محدود هستند. اقتصاد برمودا در سال 2016 به رشد منفی بازگشت و گزارش از انقباض 0.1٪ تولید ناخالص داخلی ، پس از رشد 0.6٪ در سال 2015. بیکاری در سال 2016 و 2017 به 7٪ رسید ، بدهی عمومی در حال رشد است و از 2.4 میلیارد دلار فراتر رفته و دولت همچنان به کار خود ادامه می‌دهد، جذب سرمایه‌گذاری خارجی هنوز هم برمودا از بالاترین درآمد سرانه در جهان برخوردار است.

برمودا یک مرکز مالی فراساحلی محسوب می‌شود . براساس گزارش پا ، برمودا دومین محل اقامت بیمه اسیر است و سومین مرکز بزرگ اتکایی در جهان است.  این محل اقامت 6٪ از وجوه دریایی در سال 2010 است و در ثبت هواپیما حضور دارد و ثبت رکورد کشتی آزاد را حفظ می‌کند .

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های برمودا

رنکینگ جهانی در کلیه زمینه های برمودا

برمودا یک سرزمین برون مرزی انگلیس است که شامل تعدادی از جزایر ، با مساحت 54 کیلومتر 2 (20.8 کیلومتر مایل) ، در اقیانوس اطلس شمالی واقع شده است ، که در سال 2016 دارای 65331 نفر جمعیت بود.  این کشور یکی از بالاترین درآمد سرانه در جهان را دارد که عمدتا توسط خدمات مالی دریایی برای بنگاه‌های غیر مقیم بویژه بیمه و بیمه اتکایی در خارج از کشور و جهانگردی تأمین می‌شود . در سال 2014 ، 584.702 گردشگر از این سرزمین بازدید کردند. گردشگری حدود 28 درصد از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) را تشکیل می‌دهد ، 85 درصد آن مربوط به آمریکای شمالی است. بخش صنعت اندک است و اکنون با فقدان زمین مناسب ، کشاورزی به شدت محدود شده است. حدود 80٪ مواد غذایی وارد می‌شود. مشاغل بین المللی بیش از 60٪ از بازده اقتصادی برمودا را به خود اختصاص می‌دهد. رأی عدم موفقیت استقلال در اواخر سال 1995 می‌تواند تا حدودی به ترس برمودیان از ترساندن شرکت‌های خارجی نسبت داده شود. اولویت های اقتصادی دولت برای تقویت بیشتر بخش های مالی گردشگری و بین المللی است.

برمودا از پایان جنگ جهانی دوم رونق اقتصادی پایداری داشته است ، اگرچه این جزیره رکودهایی را تجربه کرده است ، از جمله در اوایل دهه 1990 ، هنگامی که انقباض اقتصاد منجر به کاهش جمعیت 2000 نفر و رکود خفیف در سال 2001-2002 ، هر دو رکودهای موازی در ایالات متحده بودند. اقتصاد آن اساساً مبتنی بر مشاغل بین المللی (بخصوص بیمه مجدد است که اکنون برای آن یک مرکز جهانی است) و جهانگردی ، و این دو بخش بیش از 70٪ کل تراز پرداخت های موجود در حساب های ارزی را دارند.رسیدها با این حال ، نقش تجارت بین‌المللی در اقتصاد رو به گسترش است ، در حالی که گردشگری در حال انقباض است.

نوع حکومت و ساختار سیاسی برمودا

نوع حکومت و ساختار سیاسی برمودا

تم حکومتی برمودا بر اساس الگوی دموکراسی پارلمانی وست مینستر ، مانند انگلیس ، کانادا ، استرالیا و نیوزلند است. این سیستم به شدت به وجود احزاب سیاسی سازمان یافته متکی است ، که هر یک سیاست‌هایی را برای تصویب در انتخابات عمومی در اختیار انتخاب کنندگان قرار می‌دهند.

در برمودا ، دولت شامل موارد زیر است:

والی که توسط ملکه منصوب می‌شود.

معاون استاندار ، که توسط فرماندار منصوب می‌شود.

نخست وزیر ، که رهبر اکثریت در مجلس مجمع است.

کابینه ، که توسط نخست وزیر منصوب می‌شوند

قانونگذاری ، متشکل از: مجلس مجمع ، شامل 36 عضو منتخب از سراسر برمودا. و سنا ، متشکل از 11 عضو است که توسط فرماندار منصوب شده‌اند.

برمودا قدیمی‌ترین قلمرو خودگردان حاکم بر بریتانیا است و از استقلال داخلی زیادی برخوردار است. پارلمان این کشور اولین جلسه خود را در سال 1620 برگزار کرد و آن را به سومین مجلس قدیمی مداوم در جهان تبدیل کرد. ملکه الیزابت دوم رئیس دولت است و در برمودا توسط یک فرماندار ، که وی به توصیه دولت انگلیس منصوب می‌شود ، نماینده می‌شود.  فرماندار در چهار حوزه مسئولیت‌های ویژه‌ای دارد : امور خارجی ، دفاع ، امنیت داخلی و پلیس.

در داخل، برمودا است پارلمانی دموکراتیک وابستگی . نخست وزیر رئیس دولت است ، و یک سیستم چند حزبی وجود دارد . دستگاه قضایی مستقل از دستگاه اجرایی و قوه مقننه است. دفاع نظامی رسما بر عهده انگلیس است ، اما برمودا نیروی نظامی خود را حفظ می‌کند.

برمودا توسط نمایندگان انگلیس در سازمان ملل و آژانس‌های مرتبط با آن نمایندگی می‌کند. سازمان ملل متحد کمیته استعمارزدایی شامل برمودا در لیست سازمان ملل متحد از غیر خود مختار سرزمین .

 

سیستم اصلی دولت تحت شرکت ویرجینیا ایجاد شد که برمودا را استعمار کرد ، بطور تصادفی در سال 1609 و عمداً از سال 1612. شرکت ویرجینیا منشور سلطنتی خود را برای آمریکای شمالی ("ویرجینیا") در سال 1622 از دست داد و تاج مسئولیت این مسئولیت را بر عهده گرفت. دولت مستعمره قاره. برمودا ، با این حال ، در سال 1615 به یک شرکت جدید ، یعنی شرکت سامرز جزایر منتقل شد(جزایر سامرز نام رسمی دیگر مستعمره است) که توسط همین سهامداران تشکیل شده است. مجلس مجمع تحت آن شرکت ایجاد شد ، که به انتصاب فرمانداران ادامه یافت تا اینکه در سال 1684 منحل شد و تاج مسئولیت دولت کلونی را بر عهده گرفت. تاج ، سیستم سیاسی ایجاد شده تحت شرکت را به جای آورد. در ابتدا پارلمان استعمار فقط از مجلس پایین تشکیل می‌شد. شورای خبرگان ، بدن منصوب، در نقش یک خانه بالا و یک کابینه خدمت کرده است. رئیس هيأت رئيسه هنگام حضور هيچ استاندار نمی‌تواند خود را موقتاً به عنوان استاندار در نظر بگيرد.

پایتخت و 9 شهر بزرگ برمودا

پایتخت و 9 شهر بزرگ برمودا

سنت جورجس شهری در جزیره سنت جورج ، در برمودا است. این شهر به دلیل اولین شهرک انگلیسی این قلمرو شناخته شده است. ساختمانهای استعماری در میدان مرکزی کینگ و اطراف آن شامل سالن شهر قرن 18 است. در نزدیکی موزه ، خانه موزه تاکر خانه ای معمولی از دهه 1700 است که دارای نمایشگرهای کریستالی ، نقره‌ای و مبلمان دوره‌ای است. از دیگر اماکن دیدنی و برجسته می‌توان به کلیسای سنت پیتر که در سال 1612 تاسیس شده است.

همیلتون پایتخت برمودا ، قلمرو جزیره بریتانیا در اقیانوس اطلس شمالی است. در کنار بندر ، Front Street دارای ساختمانهای استعماری به رنگ پاستیل و مغازه های سطح بالا است. کلیسای جامع سنگی ترین مقدس‌ترین برج دارای برج با نمای شهر است. موسسه اکتشاف زیر آب برمودا نمایشگاه های اقیانوس کشف می‌کند. شمال شرقی آکواریوم برمودا ، موزه و باغ وحش است که محل کوسه‌ها و لاک پشت‌ها است.

 

Spanish Point یک سرزمین برجسته در برمودا است که در کلیسای Pembroke در پنج کیلومتری شمال غربی پایتخت همیلتون واقع شده است. ساحل شرقی را در ورودی صدای بزرگ تشکیل می‌دهد .

در شمال غربی شهر همیلتون برمودا در بخش Pembroke Parish ، یک منطقه کوچک از زمین وجود دارد که به دهانه منطقه آب بزرگ Sound می رسد ، به نام Spanish Point (اسپانیایی پوینت)

این منطقه پس از مهاجران اولیه پس از رامیرز ملوان اسپانیایی نامگذاری شده است. وی در فروشگاه راحتی راحتی پوینت مارت واقع در ورودی رسمی پوین واقع شد. وسایل نقلیه از طریق Black Watch Pass ، برش از صخره مرجانی بلند که در سال 1934 باز شد ، به این منطقه می‌رسند. بیش از 2.5 میلیون تن سنگ برای ایجاد اولین مسیر از صخره های ساحل شمالی حذف شد. همزمان با پایین آمدن در جاده پر پیچ و خم اسپانیایی Point Point ، خلیج Stovel Bay و ساحل کوچک آن در کنار پارکینگ را مشاهده خواهید کرد. این مانند یک بندر مینی است که قایق های ماهیگیری و شیرجه ها در آن وصل می‌شوند.

در نزدیکی آن یک پارک زیبا به نام پارک اسپانیایی پوینت با منظره ای از حوضخانه دورافتاده قرار دارد. با داشتن Great Sound و North Shore در حاشیه پارک ، کاج ، حراجی و چمنزارهای چمن ، مکانی عالی برای پیک نیک ها یا فقط برای استراحت است.

 

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در برمودا

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در برمودا

اکثر شرکت‌های خارجی در برمودا تحت قانون شرکت 1981 وارد شده‌اند . شرکت‌های ثبت شده برمودا فقط به یک مدیر و یک سهامدار احتیاج دارند که بتوانند همان شخص باشند و هیچ یک نیاز به ساکن برمودا ندارند. بیشتر شرکت ها نیازی به تشکیل حساب های مالی یا بازده سالانه ندارند. سوابق تجاری می‌تواند در خارج از قلمرو حفظ شود. یک شرکت فقط باید یک اظهارنامه سالانه داشته باشد ، که سرمایه سهم مجاز را ذکر می‌کند ، که اساس آن تعیین هزینه سالانه است. (به مالیات در # حق مجوز برمودا مراجعه کنید) شركتهاي خارجي نيازمند يك دبير و مأمور محلي هستند كه هزينه آن را پرداخت مي‌كند. شرکت های خارجی که مایل به ایجاد محل کار در برمودا هستند ، نیاز به مجوز دارند ، اما برای فعالیت های خارج از کشور مجوز لازم نیست. مالیات بر سود ، درآمد، سود سهام ، سود سرمایه ، املاک یا عوارض مرگ وجود ندارد.

بیش از 12.500 شرکت خارجی در برمودا ثبت شده‌اند ، بسیاری از آنها متعلق به ایالات متحده هستند که منبع مهمی برای ارز خارجی این جزیره هستند. شرکت‌های خارج از کشور در سال 2000 در برمودا 967 میلیون دلار هزینه کردند. درآمد کل ، از جمله اثرات ثانویه ، 1.3 میلیارد دلار آمریکا بود. بسیاری از شرکت‌های بزرگ بین‌المللی در برمودا، از جمله بر اساس باکاردی آموزشی ویبولیتین، بانج ، جاردین ماتسون منابع آموزشی ویبولیتین، جهانی تقاطع گیم و Royall لایم برمودا گیم برخی از شرکت، با این حال، با توجه و یا برنامه‌ریزی یک حرکت به ایرلند در جستجوی " یک محیط پایدار "، از جمله گروه ویلیس ..

اهمیت روزافزون تجارت بین الملل در افزایش سهم آن در تولید ناخالص داخلی منعکس شده است ، که از 12.6٪ در سال 1996 به 13.8٪ در سال 2000 افزایش یافته است. در سال 2000 ، شرکت‌های خارجی به طور مستقیم 3224 برمودی و غیر برمودی را استخدام کردند. شرکت های خارجی به طور مستقیم و غیرمستقیم از 9،450 شغل در برمودا حمایت کردند و به شدت بر تعداد 4670 تأثیر گذاشتند.

اداره دریانوردی برمودا دارای یک ثبت کشتی آزاد است این امکان را می‌دهد که کشتی های متعلق به خارجی‌ها در برمودا ثبت شوند ، پرچم خود را به پرواز درآورند و مطابق قوانین دریایی و مالیاتی آن باشند. این پرچم دولت راحتی محسوب می‌شود. در سال 2012 ، 139 فروند کشتی در برمودا ثبت شده‌اند که 105 مورد آن متعلق به خارجی است  (76٪). در سال 2017 160 کشتی ثبت شده است که شامل 18 فروند نفتکش ، 10 فروند فله ، 8 کشتی کانتینری و یک کشتی باری عمومی است. سیزده از 17 کشتی خط شاهزاده کروز در برمودا ثبت شده‌اند ، همچنین هفت مورد از هشت کشتی از خط P&O سفرهای دریایی . در سال 2011 ، Cunard Line تمام کشتی های خود را در برمودا ثبت کرد تا ناخدایان کشتی خود را قادر به ازدواج در کنار زوج ها کنند ، عروسی ها در دریا به عنوان یک بازار سودآور توصیف می‌شوند. این اقدام صدها هزار اضافی در هزینه سالانه به رجیستری وارد کرد که در حال حاضر حدود 3 میلیون دلار در سال می‌گیرد.

عجایب برمودا

عجایب برمودا

آکواریوم ، موزه و باغ وحش برمودا (BAMZ) 

این مجتمع شگفت انگیز در امتداد جاده شمال ساحل در سراسر پل Flatts در Parison Hamilton است. این آکواریوم بیش از 200 گونه ماهی را در خود جای داده است و نمایشگاه برنده جوایز North Rock را به نمایش می‌گذارد. این باغ وحش دارای بیش از 300 پرنده ، خزندگان و پستانداران از جزایر اقیانوسی است. مسیرهای اتوبوس شماره 10 ، 11 ، 3 که بین همیلتون و سنت جورج فعالیت می‌کنند دارای خدمات BAMZ هستند. 

غارهای کریستال و فانتزی 

از گشت و گذار در مجتمع غارها دیدن کنید و با شنیدن تاریخچه غارها و کشف آنها ، شکل گیری‌های دراماتیک خیره کننده استالاکتیت ها و استالاگمیت‌ها را مشاهده کنید. در داخل غارهای کریستالی ، شما روی پل چوبی روی دریاچه کریستال پاک Cahow قدم خواهید زد. 

غارها در Parish Hamilton قرار دارند و با اتوبوس شماره 1 و 3 (و همچنین با شماره 10 و 11) که بین همیلتون و سنت جورج کار می‌کند، قابل دسترسی است. شما می‌توانید به راحتی بازدید غارها را با آکواریوم ترکیب کرده و در ادامه مسیرهای خود را برای بازدید از شهر تاریخی سنت جورج در همان مسیرهای اتوبوس مشاهده کنید. 

موزه ملی برمودا 

داستان‌های جذاب تاریخ و میراث برمودا از زمان آغاز شهرک سازی در اوایل قرن 17 همه در یک قلعه قرن نوزدهم معروف به "نگه داشتن در حوضچه رویال دریایی" در Parish Parish قرار گرفته است. این موزه پیش از این با نام موزه دریایی برمودا شناخته می‌شد که بیشتر تاریخ دریایی این جزیره را به نمایش می‌گذاشت. 

پس از پیشرفت های مهم و چیدمان جدید و اضافه کردن نمایشگاه‌ها و مجموعه‌های جدید، از دسامبر سال 2009 به موزه ملی برمودا تبدیل شده است. گردشگرانی که از سایر نقاط جزیره بازدید می‌کنند، می‌توانند از اتوبوس شماره 7 یا 8 بهره ببرند که بین هامیلتون و حوض خانه کار کند. کشتی از همیلتون برای رسیدن به حوضخانه. 

کلیسای سنت پیتر 

این شهر که در شهر سنت جورج واقع شده است ، قدیمی ترین کلیسای نیمکره غربی است. کلیسا از بیرون بسیار ساده به نظر می‌رسد. در داخل لوسترهای شمعدانی ، تیرهای باز سرو و ظاهر ناتمام ستونها یک فضای منحصر به فرد را ایجاد می‌کند. در اینجا دو قبرستان وجود دارد - یکی برای بردگان سیاه و دیگری برای سفید پوستان. پس از رسیدن به میدان شهر سن جورج (اتوبوس شماره 10 ، 11 ، 1 ، 3 یا با کشتی از حوضه) ، یک پیاده‌روی آسان (100 متر) است.  

فانوس گیبس هیل 

این قدیمی ترین فانوس دریایی چدن در جهان است و در کلیسای ساوتهمپتون واقع شده است. از پله ها بالا بروید (185 پله) ، از بالکن در بالا بروید ، و به اطراف نگاه کنید ... نمایش ها شگفت‌انگیز است. منظره صدای عالی ، بسیاری از قایق های ماهیگیری و دریانوردی ، مناظر تماشایی فوق العاده هستند. 

این فانوس دریایی بود که به بسیاری از کشتی ها کمک کرد تا در طی 1800s و پس از آن با خیال راحت از مناطق آب خائنانه حرکت کنند. فانوس دریایی در ساوتهمپتون واقع شده است. اتوبوس شماره 7 نزدیک است، با یک پیاده روی کوتاه از ایستگاه اتوبوس فاصله دارد. ساحل معروف Horseshoe در همان نزدیکی قرار دارد و بازدید از آن آسان است. همین مسیر اتوبوس شماره 7 در چند دقیقه به ساحل می رود. 

خلاصه تاریخ برمودا

خلاصه تاریخ برمودا

در سال 1609 حدود 150 مسافران انگلیسی روی عرشه کشتی شرکت ویرجینیا کشتی دریای سرمایه‌گذاری ، در مسیر به مستعمره جیمز تاون ، ویرجینیا، البته با یک طوفان دمیده شد و در برمودا، که آنها به نام سامر جزایر برای رهبر خود، سر جورج سامرز غرق. اخبار مربوط به این وقایع الهام بخش نوشتن شکسپیر استTempest (1211-1616)؛ در نمایشنامه آریل به "بروموت های هنوز هم زننده" اشاره می‌کند. سال بعد، بیشتر سفرهای دریایی به دو کشتی جدید که به صورت محلی ساخته شده بودند ، به Jamestown رسیدند ، اما کشتی سازنده کشتی نشانه آغاز شهرک دائمی برمودا بود. در سومین منشور برمودا (1612) گنجانده شد شرکت ویرجینیا و 60 مهاجران انگلیسی برای استعمار جزایر اعزام شدند و به سه نفری که از حزب Sea Venture مانده بودند ، پیوستند .

در حدود سال 1617 یک "هندی" (احتمالاً یک کارائیب ) و یک فرد تبار آفریقایی (احتمالاً برده) به برمودا منتقل شدند. ممکن است آنها به عنوان غواصان مروارید خدمت کرده‌اند ، اگرچه هیچ مروارید یافت نشد. این مستعمره تا سال 1684 توسط شرکت ویرجینیا و جانشین آن ، شرکت مزارع جزایر سامرز اداره می‌شد. در آن دوره مستعمره مهاجران زیادی را به عنوان خادم محاصره‌پذیر پذیرفت. به این تعداد فزاینده ای از بردگان اضافه شد ، از جمله مسافران کشتی سازی و خدمه کشتی‌های اسیر شده دشمن ، بومیان آمریکایی و آفریقایی‌هایی که در تجارت برده‌ها حمل و نقل می‌شدند . زندانیان سیاسی ایرلندی و اسکاتلند نیز به بندگی فروخته شدند و به برمودا منتقل شدند.

خلاصه ای از جغرافیای برمودا

خلاصه ای از جغرافیای برمودا

جزایر مرجانی برمودا از یک لایه 200 متر (60 متر) از سنگ آهک دریایی تشکیل شده است که یک کوه آتشفشانی در حال انقراض و غوطه وری را که بیش از 14000 پا (4،300 متر) بالاتر از کف اقیانوس است، بلند می‌کند. سطح آهک توسط لایه کم عمق خاک حاصلخیز پوشانده شده است. این جزایر توسط صخره‌های مرجانی شکسته شده و هیچ دریاچه و رودخانه‌ای ندارند ، اما خاک بسیار متخلخل است و آب ایستاده مشکلی ندارد. آب و هوا معتدل ، مرطوب و مساوی است. آگوست گرم ترین ماه سال است که میانگین دمای آن در روز 86 درجه سانتی گراد (30 درجه سانتی گراد) و فوریه سردترین ماه است که میانگین دمای آن در شب 57 درجه سانتی گراد (14 درجه سانتی گراد) است. میانگین بارندگی سالانه در حدود 57 اینچ (1450 میلی متر) است. جادوهای خشک گاهی اوقات می‌توانند بسیار مهم باشند ، زیرا تأمین آب آشامیدنی تقریباً کاملاً به بارندگی بستگی دارد. (همچنین تعدادی چاه و کارخانه تقطیر آب دریا وجود دارد) این پوشش گیاهی نیمه گرمسیری است و شامل بوته های گلدار مانند بوگن ویلا ، نیلوفرهای عید پاک ، اولئاندر ، هیبیسکوس و پوینتس است . نخل ، کاج، Casuarina ، و حرادرختان در بیشتر جزایر یافت می‌شوند. تعدادی از پرندگان مهاجر سالانه به جزایر می‌روند. سایر حیوانات وحشی محدود به مارمولک ها و قورباغه ها است.

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری برمودا

مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری برمودا

لنا هیدی

بازیگر

لنا هیدی بازیگر انگلیسی است. عملکرد هیدی در یک نمایش یک بار در هنگام 17 سالگی مورد توجه یک عامل بازیگران قرار گرفت ، که یک عکس گرفت . سرانجام در فیلم درام در سال 1992 واترلند نقش جادویی را در کنار جرمی آیرونز و اتان هاوک بدست آورد و در ادامه با بازیگران بالاتر در فیلم های اصلی مانند "باقی مانده از روز" ، "کتاب جنگل" ، "وینگین" و "آبردین" ظاهر شد. وی پس از کار مداوم به عنوان بازیگر نقش های کوچک و پشتیبان فیلم ها در طول دهه 1990 ، وی برای حضور در فیلم های با بودجه بزرگ مانند فیلم فانتزی The Brothers Grimm شهرت پیدا کرد که در آن مخالف مت دیمون و هیت لجر عمل کرد. فیلم 300 ، نقش گورگو ، ملکه اسپارت و ویژگی ماجراجویی و بیوگرافی The Baron Red را به تصویر می کشد. او به دلیل ایفای نقش بازیگر نقش سارا کانر در فیلم تلویزیونی فاکس از سری فیلم های Terminator جیمز کامرون Terminator: The Sarah Connor Chronicles شناخته شده است. از سال 2011 ، او به عنوان سرسی لانیستر در سریال تلویزیونی Game of Thrones در HBO ظاهر شد.

هدر نوا

Alternative rock Artist

هدر نوا ، خواننده و ترانه سرا و آهنگساز برمودی است. تا به امروز ، وی 8 آلبوم تمام قد و تک آهنگ ها و EP های مختلف منتشر کرده است.

میشکا

خواننده ترانه سرا

میشکا یک هنرمند مشهور بین المللی رگی از برمودا است. او اولین آلبوم خود با عنوان Mishka را در سال 1999 منتشر کرد و در انگلستان با آهنگ "Give You All The Love" یک ترانه هیت داشت. وی در حال حاضر با نام تجاری Records Jimmy Buffetts ، Records Mailboat به امضا رسیده است و در حمایت از آخرین آلبوم خود با عنوان "Ocean is Potioin" است. وی همچنین چهره خط تولید پوشاک سازگار با محیط زیست جدید اکو-نیل ، شرکت لباس پوشاک و اوریل است.

ناهکی ولز

فوتبال

Nahki M. Wells یک فوتبالیست بین المللی برمودایی است که به عنوان مهاجم حرفه ای برای باشگاه انگلیسی Bradford City بازی می‌کند.

شوون گواتر

فوتبال

Leonard Shaun Goater MBE یک فوتبالیست برمودایی است که اکنون بازنشسته شده است. وی در دهه 1990 و 2000 به عنوان مهاجم تعدادی از باشگاه های انگلیسی بازی کرد. اولین باشگاه حرفه ای گواتر منچستر یونایتد بود اما او به تیم اول نرسید و اولین بازی لیگ خود را در سال 1989 پس از انتقال به روتهام یونایتد انجام داد. وی قبل از انتقال به بریستول سیتی در سال 1996 برای هفت سال در روتهام بازی کرد. دو سال بعد با هزینه 400000 پوند به منچسترسیتی نقل مکان کرد. وی بیشتر برای دوران حضورش در منچسترسیتی شناخته شده است ، جایی که بین سال های 1998 تا 2003 بیش از 100 گل به ثمر رساند و در چهار فصل متوالی به عنوان برترین گلزن این باشگاه به پایان رسید. گاتر پس از ترک شهر ، قبل از بازنشستگی در مه 2006 ، با لیدینگ ، کاونتری سیتی و ساوتند یونایتد جادوگری کرد. وی 36 بار نماینده برمودا شد و 32 گل به ثمر رساند.

دیانا دیل

بازیگر

دایانا عشق دیل بازیگر برمودی ، فعال در ایالات متحده است ، وی همچنین با نام های دایانا داگلاس و دیانا داگلاس درید به صورت حرفه ای ظاهر شده است.

دوین لوروک

کریکت بولر

راسل دواین مارک لوروک کریکت پیشین برمودایی است. لوروک كه به اسلاگو (Sluggo) معروف است و در بالای خانه ی كاری در برمودا زندگی می‌كند ، پلیس است و یك وانت زندان نیز دارد. در جام جهانی کریکت 2007 ، وی بزرگترین بازیکنی بود که در زمین قدم می گذارد و وزن آن در 20 سنگ بود. اما او سنگین ترین مردی نیست که تاکنون کریکت بین المللی بازی کرده است. وزن وارویک آرمسترانگ حدود 22 سنگ وزن داشت.

کشورها و مناطق وابسته برمودا

کشورها و مناطق وابسته برمودا

سرمایه استعماری از سنت جورج به واگذار شدهمیلتون در جزیره اصلی در سال 1815. اسلاو در 1833 در برمودا و بقیه امپراتوری بریتانیا ممنوع اعلام شد.

در طول جنگ داخلی آمریکا ، برمودا منطقه ای برای حرکت دوچرخه سواران به بنادر جنوبی بود. در طول دوره ممنوعیت (33-1919) رام از این جزیره از ایالات متحده قاچاق شد . در قرن بیستم ، مستعمره صنایع پر رونق در جهانگردی و مالی بین المللی را توسعه داد. دولت آمریكا در سال 1941 یك سال اجاره 99 ساله برای پایگاه های نظامی به دست آورد اما آنها را در سال 1995 بسته كرد. پادگان ارتش انگلیس كه تاریخ آن به سال 1797 می‌رسد ، در سال 1957 پس گرفت ، یك پایگاه كانادایی در سال 1993 بسته شد و یك پایگاه كوچك نیروی دریایی نیز متوقف شد.

فرهنگ مردم برمودا

فرهنگ مردم برمودا

حدود سه پنجم جمعیت از تبار افریقایی کاملاً یا مختلط ، از جمله مهاجران اهل هند یا نوادگان آنها ، کیپ‌وردیان و فرزندان بردگان که از سایر مناطق جهان جدید یا آفریقا آورده شده‌اند قبل از اینکه انگلیس تجارت تجارت برده‌ها را در 1807 منع کند. سفید پوستان (مردم از تبار اروپایی) را تشکیل می‌دهند. یکی دیگر از یک سوم از جمعیت و شامل افراد از بریتانیا و تبار آمریکایی و همچنین فرزندان کارگران پرتغالی از مادیرا و آزور که از سال اواسط قرن 19 به برمودا مهاجرت کرده‌اند.

انگلیسی زبان رسمی است ، اما برخی از پرتغالی ها نیز صحبت می‌شوند. مسیحیت غالب است و تقریباً یک ششم جمعیت آنگلیکن است. میزان رشد جمعیت برمودا مطابق با استانداردهای جهانی پایین است ، قابل مقایسه با ایالات متحده است. کمتر از یک پنجم جمعیت جوانتر از 15 سال است.

انگلیسی زبان رسمی است ، اما برخی از پرتغالی ها نیز صحبت می‌شوند. مسیحیت غالب است و تقریباً یک ششم جمعیت آنگلیکن است. میزان رشد جمعیت برمودا مطابق با استانداردهای جهانی پایین است ، قابل مقایسه با ایالات متحده است. کمتر از یک پنجم جمعیت جوانتر از 15 سال است.

پیشرفت در برمودا

پیشرفت در برمودا

برمودا اکثراً اقتصاد بازار دارد که مبتنی بر جهانگردی و تأمین مالی بین المللی است. تولید ناخالص ملی (GNP) در حال رشد است سریع تر از جمعیت و سرانه تولید ناخالص ملی یکی از بالاترین در جهان است.

کشاورزی در کل اقتصاد از اهمیت ناچیزی برخوردار است و باید بیشتر مواد غذایی وارد شود. سبزیجات تازه ، موز، مرکبات ، شیر ، تخم مرغ و عسل به صورت محلی تولید می‌شوند. یک صنعت ماهیگیری کوچک وجود دارد . صنایع معدنی محدود به تولید ماسه و سنگ آهک برای ساخت و سازهای محلی است. چند صنعت تولید سبک وجود دارد که رنگ ، داروسازی ، کالاهای الکترونیکی و مواد چاپی را تولید می‌کنند.

جهانگردی و خدمات مالی بین المللی سهم عمده GNP را به خود اختصاص داده و تقریباً تمام نیروی کار را بطور مستقیم یا غیرمستقیم به کار می‌گیرند. هر سال حدود نیم میلیون گردشگر از برمودا بازدید می‌کنند. بیشتر آنها از ایالات متحده آمده‌اند. این جزیره به دلیل داشتن سواحل ماسه ای صورتی بسیار مشهور است که رنگ آنها را از یکی از اجزای اصلی شن و ماسه ، مرجان خمیده و پوسته ها می‌گیرد. یکی دیگر از جاذبه های گردشگران شهر تاریخی شهر استسنت جورج (تأسیس 1612) و استحکامات آن ، که در کنار هم یونسکو تعیین شدند، سایت میراث جهانی در سال 2000.

خطوط هوایی به طور معمول بیشترین ورودی ها را به خود اختصاص می‌دهد ، اما سالانه نیز ده ها تماس توسط کشتی های دریایی وجود دارد. برمودا مالیات بر درآمد کم دارد. دولت بیشتر درآمد خود را از طریق تعرفه‌ها و مالیات های مختلف در مورد املاک و مستغلات و جهانگردی به دست می‌آورد. در نتیجه ، قلمرو تبدیل به یک مرکز مالی مهم دریایی شده است و بسیاری از شرکت های بیمه و سرمایه گذاری دفاتر خود را در آنجا تأسیس کرده‌اند. شرکای تجاری اصلی شامل این موارد هستندایالات متحده ، که تقریباً هفت دهم واردات برمودا را از نظر ارزش تأمین می‌کند. کشورهای اتحادیه اروپا ؛ کانادا ؛ و کشورهای مختلف کارائیب.

صنعت عمده برمودا در دهه 1920 صادرات سبزیجات اولیه و گل به نیویورک بود . برمودا سالانه سه محصول داشت. برمودا باغ گیاهی (در حال حاضر با 38 جریب) را در سال 1898 تاسیس شده بود.


برمودا در راه صادرات یا تولید کمی دارد و تقریباً تمام کالاهای تولیدی و مواد غذایی باید وارد شوند. ارزش واردات همچنان رو به افزایش است ، از 551 میلیون دلار در سال 1994 به 712 میلیون دلار در سال 1999. ایالات‌متحده شریک اصلی تجارت برمودا است. از ارزش 400 میلیون دلاری آمریکا در سال 1994 ، واردات ایالات متحده در سال 2000 به 533 میلیون دلار رسید. بریتانیا ، کانادا و کشورهای کارائیب (بطور عمده آنتیل هلند) نیز شرکای تجاری مهمی هستند. صادرات از برمودا ، از جمله واردات به بندر رایگان کوچک ، که متعاقبا دوباره صادر می‌شود ، از 35 میلیون دلار در سال 1993 به تقریبا 51 میلیون دلار در سال 1999 افزایش یافته است.

وظیفه واردات منبع اصلی درآمد برای دولت برمودا است. در سال مالی 1998-99 ، دولت اندکی بیش از 166 میلیون دلار یا حدود 30٪ از درآمد خود را از واردات به دست آورد. عوارض واردات سنگین در قیمت های خرده فروشی منعکس می‌شود. اگرچه عوارض واردات بسیار زیاد است ، دستمزدها با هزینه‌های زندگی همگام بوده‌اند، و فقر - ​​طبق معیارهای ایالات متحده - عملاً وجود ندارد. اگرچه برمودا هیچ گونه درآمد و فروش و مالیات بر سود را تحمیل نمی‌کند ، اما مالیات بر املاک و مستغلات و مالیات حقوق و دستمزد را تعیین می‌کند.

قوانین عمومی در برمودا

قوانین عمومی در برمودا

برمودا صلاحیت قانونی جداگانه ای برای انگلستان است و قوانین خاص خود را دارد.

به هیچ وجه با مواد مخدر درگیر نشوید. تملک یا واردات می‌تواند مجازاتهای شدید را به خود جلب کند.

در اختیار داشتن یا وارد کردن سلاح (از جمله تپانچه های هوایی و منجنیق) یا مهمات (از جمله مجلات خالی) غیرقانونی است. افراد گرفتار مجازاتهای سنگینی خواهند داشت.

برمودا ، ضمن استقبال ، یک مکان محافظه کار است و شما باید لباس متوسطی بپوشید. لباس های حمام کردن، آشکار کردن تاپ ها و شورت های کوتاه را فقط باید در ساحل یا استخر پوشید. هیچ سواحلی برهنه و بی‌حاشیه وجود ندارد و ظاهر شدن در غرفه های عمومی یا پوشیدن لباس مناسب برای حمام کردن جرم است. نوشیدن مشروبات الکلی در خارج از محوطه دارای مجوز مجاز نیست.

 

 

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021