x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!

مهاجرت به برمودا

ویزای سرمایه گذاری برمودا یکی از روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شود که در برمودا موقعیت سرمایه‌گذاری به صورت صندوق‌های مالی و در زمینه سود سهام ارزیابی می‌شود. درک موقعیت سرمایه‌گذاران و ارزش سود اقتصادی و موقعیت ارزیابی که برای مهاجرت به این کشور دیده می‌شود زیر نظر سهام شرکت‌های موفق بررسی می‌شود. ساختار شرکتی برای این کشور واقعی و در شرایط دقیق است. موقعیت رقابت و سودآوری و همینطور وضعیتی که برای درک سرمایه‌گذاران دیده می‌شود بسیار نامحدود است. برمودا قلمرو بریتانیا برون مرزی در اقیانوس اطلس شمالی است که در حدود 1239 کیلومتری جنوب ساحل شرقی ایالات متحده واقع شده است. قوی‌ترین بخش‌های اقتصاد برمودا بیمه های برون مرزی و بیمه اتکایی و گردشگری هستند. برمودا یکی از بالاترین سرانه تولید ناخالص داخلی جهان (84.301 دلار) دارد و متوسط ​​حقوق یکبار مصرف ماهانه پس از مالیات 5000 دلار است. بنابراین ، تصادفی نیست که تعداد بیشتری از مردم در تلاش هستند تا اجازه اقامت برمودا را بگیرند ، اما این کار بسیار سختی است و کشور هیچ اقامتگاهی را با برنامه‌های سرمایه‌گذاری برای افراد ثروتمند معرفی نکرده است. اشخاصی که مایل به اقامت در برمودا هستند باید درخواست وزیر امور مهاجرت را صادر کنند. اجازه اقامت در مبانی سالانه به متقاضی اجازه می‌دهد تا سالانه در برمودا اقامت داشته باشد و می‌تواند حداقل 3 ماه قبل از انقضای مدت یک سال تمدید کند.برای فردی که برمودین نیست و مایل به اقامت در برمودا است اما مایل به اشتغال در برمودا نیست ، به طور سنتی تنها گزینه این بود. املاک و مستغلات برمودا را بدست آورید. این گزینه برخی از چالش‌های واقعی را ایجاد کرده است. مالکیت املاک و مستغلات در برمودا محدود به شهروندان آن است ، و فقط محدود است موجودی مستثنی است معمولاً آن موجودی بسیار گران است. به علاوه، کسب املاک و مستغلات برمودا نیاز به استفاده و خرید یکجا داشت. مجوز خرید املاک و مستغلات در برمودا ، هزینه آن - از یک زمان ، در یک نقطه کاهش یافته - 25٪ از ارزش ملک بود.

مهاجرت تحصیلی‌ به برمودا

مهاجرت تحصیلی‌ به برمودا

کسانی که در خارج از کشور با برمودا ناآشنا هستند ، از جمله برخی از مربیان ، معلمان و والدین کودکانی که در مدارس یا مکان های آموزش عالی شرکت می‌کنند ، اغلب به اشتباه اعتقاد دارند که برمودا در کارائیب یا هند است. این طور نیست ، برمودا در 900 مایلی شمال کارائیب قرار دارد و جزئی از هیچ سیستم آموزشی کارائیب نیست. تعداد معدود دانش آموزان مستقر در برمودا بعداً در مدارس یا کالج ها یا دانشگاه‌های کارائیب شرکت می ‌کنند. 


افراد غیر متقاضی پذیرش پست های تدریس در برمودا از انگلستان باید توجه داشته باشند که برخلاف انگلیس وجود دارد.

هیچ طرح بازنشستگی فوق العاده معلمان وجود ندارد.

طرح بازپرداخت وام معلمان (RTL).

هیچ برنامه ویژه مسکن یا کمکهای مالی و یا بسته‌های مالی ترجیحی برای معلمان در انگلیس و غیره وجود ندارد.

قانون شورای معلمان آموزش و پرورش برمودا در ژوئیه 2002 به اجرا درآمد. این استاندارد‌های موجود در این حرفه را بهبود می‌بخشد و باعث افزایش عزت در معلمان می‌شود. این چارچوب را برای ثبت نام تنظیم می‌کند، نه برای صدور مجوز ، اما در نتیجه همه معلمان برمودی و وارداتی - و نه کسانی که در نقش اداری هستند - مجبورند مجوز بگیرند.  

 

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی در برمودا:

شخص باید مدرک تحصیلی مشخص داشته باشد. مدرک تحصیلی وی ارزیابی های مخصوصی را شامل می‌شود و شخص به واسطه مدرک تحصیلی خود باید بتواند زیر نظر دولت یک سری شرایط را فراهم سازد.

برای اخذ ویزای تحصیلی در برمودا افراد باید بتوانند از نظر اقتصادی در شرایط خوبی باشند و البته که نیاز به مدرک دیپلم است. افراد باید ریزنمرات داشته باشند. نیاز به نامه تمکن مالی مخصوص است.

 

اخذ پاسپورت برمودا

اخذ پاسپورت برمودا

پوشش داخلی گذرنامه های برمودایی شامل کلمات زیر فقط به زبان انگلیسی است:

فرماندار برمودا به عنوان مرجع صالح در این طرف، به نام ملکه ، درخواست و نیاز به همه کسانی که کسی ممکن است نگرانی اجازه می‌دهد تا حامل به تصویب آزادانه و بدون اجازه و یا مانع، و به تحمل چنین کمک و مراقبت ممکن است به عنوان لازم است.


اگر پاسپورت خود را در برمودا گم کردید چه کاری انجام دهید.

اگر گذرنامه خود را در برمودا گم کردید ، این ضرر را بلافاصله به کنسولگری ایالات متحده همیلتون گزارش دهید .

برای دریافت پاسپورت در برمودا بهتر است حداقل 5 سال در این کشور زندگی کرده باشید و نیاز است که زبان رسمی کشور را یاد بگیرید و از نظر مالی و کاری نیز در شرایط مشخصی باشید.

 

 

اخذ اقامت برمودا

اخذ اقامت برمودا

 

اشخاصی که مایل به اقامت در برمودا هستند باید درخواست وزیر امور مهاجرت را صادر کنند. اجازه اقامت در مبانی سالانه به متقاضی اجازه می‌دهد تا سالانه در برمودا اقامت داشته باشد و می‌تواند حداقل 3 ماه قبل از انقضای مدت یک سال تمدید کند.

برای فردی که برمودین نیست و مایل به اقامت در برمودا است اما مایل به اشتغال در برمودا نیست ، به طور سنتی تنها گزینه این بود.

املاک و مستغلات برمودا را بدست آورید. این گزینه برخی از چالش های واقعی را ایجاد کرده است. مالکیت املاک و مستغلات در برمودا محدود به شهروندان آن است.

کسب املاک و مستغلات برمودا نیاز به استفاده و خرید یکجا داشت. مجوز خرید املاک و مستغلات در برمودا ، هزینه آن - از یک زمان ، در یک نقطه کاهش یافته - 25٪ از ارزش ملک بود.

در حالی که تملک املاک و مستغلات برمودا همچنان برای بسیاری از مردم گزینه ای جذاب است. مشتری‌های خارجی ، از سال 2012 دولت بررسی برمودا را انجام داده است. سیاست مهاجرت در مورد اقامت در برمودا توسط شهروندان غیر برمودی. قانون اساسی در برمودا قانون مهاجرت و حمایت از برمودا است

1956 ("BIPA"تا زمانی که یک غیر برمودایی در برمودا به طور فعال کار نکند و می‌تواند نیازهای خاصی را برآورده کند ، سپس دو گزینه جذاب برای ایجاد وجود دارد. اقامت در برمودا. ابتدا ، می‌توانید یک برنامه کاربردی برای مجوز اقامت در آن ایجاد کنید. اساس سالانه یا ، دوم ، یک برنامه می‌تواند تحت اصلاح اخیر ایجاد شد.

اخذ ویزای برمودا

اخذ ویزای برمودا


در تاریخ 1 مارس 2014 ، اداره مهاجرت برمودا تغییری در شرایط ویزا ایجاد کرده است. پیش از این ، کلیه اتباع کنترل شده ویزا شامل گردشگران ، بازدیدکنندگان مشاغل و دارندگان پروانه کار لازم برای دریافت ویزا ورودی جداگانه برمودا از سفارتخانه‌های انگلیس در کشورهای مربوطه خود را دارند. این شرط ویزای ورود جداگانه برمودا اکنون برای همه کشورها لغو شده است ، هم برای سفرهای مسافرتی و هم برای مسافران هوایی به برمودا. اما بسته به ملیت شما الزامات دیگری نیز وجود دارد که باید برآورده شوند. بنابراین بخش زیر را با دقت بخوانید: 

 

اگر شما تبعه ایالات متحده ، انگلستان یا کانادا باشید ، بدون توجه به اینکه یک گردشگر ، بازدید کننده از تجارت یا دارنده مجوز کار در حال انجام کار هستید ، نیازی به ویزای ورود به برمودا ندارید. همه شما باید یک بار گذرنامه معتبر و بلیط های برگشتی را بخرید (توجه داشته باشید که کارت های گذرنامه ایالات متحده در سفرهای هوایی قابل قبول نیستند) 

 

با این حال اتباع کشورهایی به غیر از ایالات متحده ، انگلیس و کانادا برای ایالات متحده ، انگلیس یا کانادا به ویزای ترانزیت ورود چندگانه نیاز دارند (بسته به درگاه ترانزیت شخص) این امر به این دلیل است که چنین اتباع باید از طریق ایالات متحده ، انگلیس یا کانادا به ترانزیت و بازگشت بازگردند. این ویزای ورود مجدد چندگانه (MRV) تضمین می کند که یک بازدید کننده قادر به ترک برمودا باشد ، و از طریق ایالات متحده ، انگلیس یا کانادا به کشور خود بازگردد (طبق شرایط ممکن) 

شهرهای مهاجر پذیر برمودا

شهرهای مهاجر پذیر برمودا

سنت جورج (رسماً ، شهر سنت جورج یا شهر سنت جورج ) ، واقع در جزیره و در مجالس همان نامها ، که در سال 1612 مستقر شده است ، اولین شهرک دائمی انگلیسی (و بعداً انگلیسی) است. جزایر برمودا . این غالباً به عنوان سومین شهرک موفقیت آمیز انگلیس در قاره آمریکا ، پس از سنت جان ، نیوفاندلند ، و جیمستاون ، ویرجینیا و قدیمی ترین شهر بریتانیایی که در دنیای جدید به طور مستمر ساکن است ، توصیف می‌شود ، زیرا دو شهرک دیگر برای چند سال فصلی بودند. . این شهر برای مهاجرت به برمودا از نظر اقتصادی شرایط خوبی دارد.  کلوپ های فوتبال سنت جورج کلتز و همیلتون Parish بازی های خود را در بیضی ولینگتون برگزار می‌کنند ، که همچنین به عنوان زمین کریکت فعالیت می‌کند.

همیلتون پایتخت برمودا ، قلمرو جزیره بریتانیا در اقیانوس اطلس شمالی است. در کنار بندر ، Front Street دارای ساختمانهای استعماری به رنگ پاستیل و مغازه های سطح بالا است. کلیسای جامع سنگی‌ترین مقدس ترین برج دارای برج با نمای شهر است. موسسه اکتشاف زیر آب برمودا نمایشگاه های اقیانوس کشف می‌کند. شمال شرقی آکواریوم برمودا ، موزه و باغ وحش است که محل کوسه ها و لاک پشت ها است.

مهاجرت شرایط خاص به برمودا

مهاجرت شرایط خاص به برمودا


صندوق های سرمایه گذاری برمودا

قانون سرمایه گذاری وجوه  حاکم انواع مختلفی از منابع مالی تنظیم و غیر منظم در داخل و از برمودا. مشاوران ما از این قانون و همچنین  قانون شرکت ها آگاه هستند  و می‌توانند شما را از طریق پروانه صدور مجوز و تهیه شرایط مورد نیاز برای تأمین صندوق خود در گروه مناسب راهنمایی کنند. هر یک از صندوق های زیر شرایط خاص برای مهاجرت به برمودا محسوب می‌شود.


صندوق های نهادی

صندوق های نهادی برای سرمایه گذاران پیشرفته باز است ، یعنی حداقل سرمایه گذاری 100000 دلار برای هر سرمایه‌گذار. صندوق نهادی فقط به یک افسر ، امانت یا نماینده مقیم در برمودا نیاز دارد. مدیر سرمایه‌گذاری صندوق ، سرپرست صندوق ، حسابرس ، ثبت ، متولی یا کارگزار برتر ممکن است در هر جای دنیا مستقر باشد.

وجوه استاندارد

به طور معمول برای سرمایه گذاران خرده فروشی ، یک صندوق استاندارد حداقل مقدار سرمایه‌گذاری تعیین شده ندارد. مدیر صندوق موظف است در برمودا مستقر باشد در حالیکه سایر افسران صندوق ممکن است در هر جای دنیا مستقر باشند.

صندوق های غیر تنظیم شده

قانون صندوق های سرمایه گذاری  می‌کند به دسته صندوق زیر صدق نمی‌کند:

صندوق های بسته شده

صندوق های بسته شده مانند صندوق های سهام خصوصی مشمول مقررات قانون صندوق های سرمایه گذاری نیستند.

بودجه خصوصی مستثنی نیست

صندوق های خصوصی (مناسب برای صندوق های کارشناسی ارشد) که برای حداکثر 20 سرمایه گذار تشکیل شده‌اند و هیچ تبلیغی برای عموم مردم ندارند ممکن است به عنوان یک صندوق استثنایی واجد شرایط باشند و نتیجه آن حداقل نیازهای گزارش دهی باشد.

مهاجرت توریستی به برمودا

مهاجرت توریستی به برمودا


همه اتباع خارجی باید بدون در نظر گرفتن مسافرت یا مسافرت هوایی ، دارای گذرنامه معتبر برای ورود به برمودا باشند. همانطور که در بالا ذکر شد برای شهروندان آمریکایی یک استثنا وجود دارد. 

 برای شهروندان آمریكایی كه در یك كروز مسافرتی بسته قرار دارند (یعنی كروز مسافرت مستقیم به برمودا كه در همان بندر در ایالات متحده شروع و پایان می یابد) ، مدارك معتبر شامل گذرنامه یا ترکیبی از اثبات تابعیت و دولت ID ایالات متحده است كه شناسنامه عکس صادر كرده است. اثبات تابعیت می‌تواند گواهینامه برتر Bert ایالات متحده ، دارای گواهی نامه اصلی شهروندی ایالات متحده باشد که دارای گواهینامه اصلی دولت است. توجه: کارتهای گذرنامه ایالات متحده در سفرهای هوایی پذیرفته نمی‌شوند. 

بلیط های هوایی

اگر به صورت هوایی به برمودا سفر می‌کنید ، در صورت بازگشت به همان محلی که از آنجا آمده‌اید ، باید بلیط برگشت را تهیه کنید. اگر قصد مسافرت به داخل کشور دیگری را دارید ، باید بلیط رو به جلو را نشان دهید. اگر با بلیط یک طرفه به برمودا پرواز کنید ، اجازه ورود نخواهید داشت. بلیط ها می‌توانند بلیط الکترونیکی یا برنامه سفر باشند که توسط شماره هواپیمایی دارای شماره مرجع رزرو صورت گرفته و به طور واضح مقصد و مقصد بعدی و تاریخ عزیمت و زمان خود را نشان می‌دهند. اگر قصد سفر به کشور دیگری را دارید ، در صورت نیاز به ویزای معتبر برای آن کشور نیز باید داشته باشید. در صورت عدم موفقیت هر یک از موارد فوق ، اجازه ورود به برمودا را نخواهید داد. 

مهاجرت از طریق همراه به برمودا

مهاجرت از طریق همراه به برمودا

مهاجرت از طریق همراه در شرایط سرمایه‌گذاری و کاری در نظر گرفته می‌شود. موقعیتی که برای ویزای همراه برمودا ارزیابی می‌شود به واسطه شرایط دقیق توسط شخص اصلی و شخص همراه بررسی می‌شود. شخص همراه برای شرایطی که قرار است موقعیت همراه ارزیابی شود بررسی شود. شخص همراه با اخذ مجوز کار می‌تواند در این کشور مشغول به فعالیت شود. ویزای همراه در بهترین شرایط اجازه می‌دهد که بتوانید موقعیت سرمایه‌گذاری خوبی توسط همسر خود داشته باشید.

کودکانی که از طریق همراه وارد برمودا می‌شوند اغلب از نظر سنی باید کمتر از 18 سال داشته باشند. موقعیت این کودکان در بهترین شرایط می‌تواند قابل قبول به نظر برسد. به واسطه ارزیابی اقتصادی که کودکان برای شخص همراه در برمودا دارند بهترین گزینه این است که شرایط همراه را در نظر می‌گیرد.

مهاجرت کاری برمودا

مهاجرت کاری برمودا

برمودا قلمرو بریتانیا برون مرزی در اقیانوس اطلس شمالی است که در حدود 1239 کیلومتری جنوب ساحل شرقی ایالات متحده واقع شده است. قوی‌ترین بخش‌های اقتصاد برمودا بیمه‌های برون مرزی و بیمه اتکایی و گردشگری هستند. برمودا یکی از بالاترین سرانه تولید ناخالص داخلی جهان (84.301 دلار) دارد و متوسط ​​حقوق یکبار مصرف ماهانه پس از مالیات 5000 دلار است. بنابراین ، تصادفی نیست که تعداد بیشتری از مردم در تلاش هستند تا اجازه اقامت برمودا را بگیرند ، اما این کار بسیار سختی است و کشور هیچ اقامتگاهی را با برنامه‌های سرمایه گذاری برای افراد ثروتمند معرفی نکرده است.

برای سرمایه گذاران ، سه نوع ویزای قابل استفاده برای اخذ اجازه اقامت برمودا وجود دارد:
- اجازه جهانی کار
- مجوز کار جدید کسب و کار
- مجوز کار جهانی کارآفرین

مجوزهای جهانی کار برای افرادی ایجاد می‌شود که توسط یک شرکت جهانی در کشور دیگری شاغل هستند و به دفتر برمودا منتقل می‌شوند. تحت این ویزا شغل لازم نیست برای نیروی کار محلی تبلیغ شود. مجوز کار جهانی برای شرایط یک ، دو ، سه ، چهار یا پنج ساله در دسترس است ، اما شرکت‌های حق رای دادن قادر به شرکت نیستند.

مجوز کار جدید کسب و کار به شرکت‌های معاف جدید اجازه می‌دهد تا در نیمه اول سال بهره برداری ، مجوزهای کار را با تأیید خودکار دریافت کنند. مجوزهای شغلی جدید برای شرایط یک ، دو ، سه ، چهار یا پنج ساله اعطا می‌شود و ممکن است برای پست های سطح ورودی یا مشاغل در یک دسته بسته یا محدود استفاده نشود.

هدف جواز کار جهانی کارآفرینان کمک به سرمایه گذاران است که می‌خواهند یک تجارت معاف شده جدید را در برمودا شروع کنند. این اجازه اقامت برای یک سال صادر می‌شود و به دارنده اجازه می‌دهد تا در کشور زندگی و کار کند. برنامه ریزی مشاغل ، به دنبال تأیید دولت یا تنظیم کننده ، رعایت انطباق ، الزامات مالی و افزایش سرمایه تحت "GE اجازه" مجاز است.

مهاجرپذیری برمودا

مهاجرپذیری برمودا

مهاجرپذیری در برمودا در بهترین شرایط می‌تواند در فضای سرمایه‌گذاری ارزیابی شود. تخمین سهام مهاجرتی برای این کشور می‌تواند در بهترین رویکرد بررسی شود. برون یابی برای فضای مهاجرتی در برمودا می‌تواند از بهترین نرخ مهاجرتی محسوب شود. مهاجرپذیری برمودا در فضای کاری بسیار رشد داشته است. کار و رویکرد کاری برای این کشور سهم بین المللی ویژه‌ای دارد. از سوی دیگر وضعیت بین‌المللی در این کشور می‌تواند مهاجرت در برمودا می‌توانند رویکرد ورود جمعیت را بهبود دهد. در این کشور بهترین شرایط منطقه‌ای دیده می‌شود. مهاجرپذیری در فضای کارآفرینی و ورود به صندوق‌های سرمایه‌گذاری به خصوص در فضای ثبت شرکتی بررسی می‌شود.

مهاجرت پناهندگی به برمودا

مهاجرت پناهندگی به برمودا

پناهندگان افرادی هستند که تحت کنوانسیون 1951 در رابطه با وضعیت پناهندگان یا پروتکل آن در سال 1967 ، به عنوان پناهنده شناخته می‌شوند ، سازمان کنوانسیون وحدت آفریقا در سال 1969 که حاوی جنبه‌های خاص مشکلات پناهندگان در آفریقا است ، افرادی که طبق آیین نامه UNHCR به عنوان پناهنده شناخته می‌شوند. ، مردم به وضعیت بشردوستانه مانند پناهندگان اعطا شدند ، و مردم از حمایت موقت برخوردار بودند. پناهجویان - افرادی که متقاضی پناهندگی یا وضعیت پناهندگی شده‌اند و هنوز تصمیمی نگرفته‌اند یا به عنوان پناهجو ثبت نام کرده‌اند - از مطالعه خارج نمی‌شوند. پناهندگان فلسطینی افرادی (و فرزندان آنها) هستند که محل اقامت آنها بین ژوئن 1946 و مه 1948 در فلسطین بود و به دلیل درگیری اعراب و اسرائیل در سال 1948 خانه و وسایل معیشت خود را از دست دادند. کشور پناهندگی کشوری است که درخواست پناهندگی در آن تشکیل شده و به وی اعطا شده است.

مهاجرت از طریق تولد به برمودا

مهاجرت از طریق تولد به برمودا

ساکنان و کسانی که در برمودا متولد شده‌اند ، از طرق مختلف می‌توانند تابعیت برمودا را مطالبه کنند  . اینها هستند:

یک مادر یا پدر برمودایی یا انگلیس متولد شده است.

عدم کسب تابعیت برمودا در تاریخ 01.01.1983

پدربزرگ و مادربزرگ متولد برمودا است.

پدر و مادر یا پدربزرگ و مادری که در خارج از برمودا به دنیا آمده‌اند.

پدر و مادر یا پدربزرگ و مادری که تابعیتی غیر از برمودا دارند.

قوانین جدید ملیت برمودا که از تاریخ 01.01.1983 به اجرا در آمد ، باعث شد بسیاری از ساکنان یکی از اشکال مختلف ملیت برمودا را بدست آورند. کسانی که در برمودا متولد شده‌اند ، شهروندان انگلیس و مستعمرات ( CUKC ) را در اختیار داشتند.  در صورت  اعطای وضعیت جدید BOTC ، این وضعیت از بین می‌رفت . اگر اینگونه نباشد ، وضعیت بریتانیا شهروندان خارج از کشور (BOC) حاصل می‌شد و در برخی موارد‌، این می‌تواند به ملیت کامل انگلیس ارتقا یابد.

مهاجرت از طریق ازدواج به برمودا

مهاجرت از طریق ازدواج به برمودا

ساکنین و افراد غیر مقیم تحت قانون ازدواج در برمودا 1944 و قانون اصلاح ازدواج 2016، و هر چه بیشتر اصلاح شود ، اگر در یک کشتی مسافرتی با ثبت نام در برمودا ، قانون ازدواج دریایی (برمودا) 1999 و قانون اصلاح ازدواج در سال 2002 انجام شود. کلیه گواهینامه‌های ازدواج برمودا توسط ثبت کننده صادر می‌شود - به زیر مراجعه کنید - برای کلیه ازدواج های جزیره ، خواه مدنی ، مذهبی ، کلیسا یا کشتی. افسران کنسولی آمریکا ، انگلیس ، کانادا و سایر کنسول ها نمی‌توانند ازدواج های جداگانه و یا در کنسولگری‌های خود انجام دهند. اما در صورت لزوم ، افسران آمریکایی و سایر کنسولگری ممکن است اسناد ازدواج برمودا را با پرداخت هزینه تأیید کنند. برمودا قوانین لغو مدنی به سبک انگلستان (انگلیس و ولز) ندارد. ازدواج های برمودا در ایالات‌متحده و جاهای دیگر از نظر قانونی معتبر است. 


بیش از 60 درصد از کل اعلامیه های ازدواج در برمودا ، زوج هایی را نشان می‌دهند که در آمریکای شمالی یا اروپا در آدرسهای خاص قبل از مراسم زندگی می‌کنند.

اگر شما یا همسرتان قبلاً ازدواج کرده‌اید ، قبل از رسیدن نسخه‌های رسمی احکام طلاق نهایی برای هر ازدواج هر شخص ، باید موارد خوبی را ارسال کنید. یا هردوی شما یا یک زن بیوه یا بیوه هستید ، لطفاً یک نسخه از گواهی فوت را ارسال کنید. در هر دو مورد ، آنها باید از دفتر مربوطه ایالت خاص ، استان یا ایالت و کشور باشند که گواهی طلاق یا فوت را صادر کرده‌اند. بررسی های مناسبی از برمودا با مقامات فدرال و ایالتی یا استانی در ایالات‌متحده و جاهای دیگر انجام می‌شود تا مشخص شود آیا ازدواج های پیشنهادی بسیار بزرگ هستند و یا در خارج از ایالات متحده انجام می‌شوند و غیره. .

بیشتر عروسی‌های بازدید‌کنندگان عروسی‌های مدنی است. در ژوئن سال 2016 مقررات جدید محلی ارائه شد تا به آنها اجازه داده شود در هر مکان مناسب در برمودا برگزار شوند.تا آن زمان ، قانون اصلاح قانون ازدواج ، زوجینی را که به دنبال ازدواج غیر شرعی بودند ، برای انجام مراسم در دفتر ثبت احوال در همیلتون محدود کرد. ازدواج های غیرنظامی تقریباً از هر چهار ازدواج (23.2 درصد) در این جزیره یک را تشکیل می‌دهد. هر مکان عجیب یا نامناسب ممکن است توسط ثبت کننده وتو شود تا اطمینان حاصل شود که عزت یک مراسم در این روند غصب نشده است. بیشتر آنها در دفتر ژنرال Regisrar رخ می‌دهد اما از سپتامبر سال 2016 ازدواج‌هایی که قبل از ثبت احوال منعقد شده است قابل تنظیم است و هم اکنون می‌توانید در مکان‌های مصوب جایگزین که شامل پارک خانه دریاسالار ، آربورتوم ، پارک آستوود ، پارک آبی هیل هیل ، باغ های گیاه شناسی‌، خلیج چاپلین ، کلیسای خلیج است ، برگزار شود. Clocktower Mall Dockyard ، پارک خلیج Devonshire ، Elbow Beach (ساحل عمومی که از Tribe Road 4B Paget به آن دسترسی دارید) ، پارک فری پوینت ، ساحل فورت سنت کاترین ، پارک بزرگ گیبز ، پارک گیبس هیل لایت هاوس ، Horseshoe خلیج ، خلیج جان اسمیت ، Cove جابسون ، پارک اسکات هیل فورت ، ساحل شلی بیلی ، سامرست لانگ بی ، اسپانیایی پوین پارک ، خلیج استون هول ، پارک فانوس دریایی سنت دیوید ، خلیج توتون و تنباکو ، ویوویلینگ حیاط در Dockyard ، و Warwick Long Bay. طرفهایی که مایل به ازدواج با حضور ثبت کننده برای هر یک از این مکانها هستند باید حداقل 14 روز قبل از تاریخ پیشنهادی ازدواج ، هزینه لازم را به سازمان ثبت احوال ارسال کنند. این هزینه علاوه بر هزینه‌ای است که لازم است با اعلامیه درخواست ازدواج در نظر گرفته شود. این طرف از طرفین است كه می‌خواهند مجوز كتبی را از صاحب یا اشغال كننده محل (مثلاً Wedco یا وزارت امور عمومی) به دست آورند و به تاریخ مربوط به ثبت كننده اطلاع دهند. زمان توسط کارمندان اداره ثبت تأیید خواهد شد. علاوه بر این احزاب مسئول تنظیم تدارکات تنظیم و سایر ویژگی‌های مربوط به عروسی هستند. اداره کل ثبت فقط وظیفه تهیه میز ، صندلی و اسناد مربوط به امضا را بر عهده دارد. در صورت عدم وجود هوای نامطبوع ، ممنوعیت عروسی در فضای باز ، مکان جایگزین ازدواج ثبت‌احوال خواهد بود. " در چنین مواردی ، هزینه مراسم ازدواج می‌تواند به مبلغ اعمال شده برای ازدواج‌هایی که در اداره ثبت احوال انجام می‌شود ، کاهش یابد. محل جایگزین ازدواج ، دفتر ثبت رسمی‌خواهد بود. " در چنین مواردی ، هزینه مراسم ازدواج می‌تواند به مبلغ اعمال شده برای ازدواج هایی که در اداره ثبت احوال انجام می‌شود ، کاهش یابد. محل جایگزین ازدواج ، دفتر ثبت رسمی خواهد بود. " در چنین مواردی ، هزینه مراسم ازدواج می‌تواند به مبلغ اعمال شده برای ازدواج هایی که در اداره ثبت احوال انجام می‌شود ، کاهش یابد. 

مهاجرت سرمایه گذاری به برمودا

مهاجرت سرمایه گذاری به برمودا

چرا در سهام شرکت برمودا سرمایه گذاری می‌کنید؟

شما می‌‌توانید با مالکیت و نه فقط مصرف کننده ، در موفقیت مالی شرکت‌های داخلی شرکت کنید. سه مزیت فوری عبارتند از:

  • خریدهای شما ضمن تولید سودآوری شرکت ، آنچه را که شما نیاز دارید ، به شما می‌دهد.
  • مالکیت سهام شما در شرکت ، بخشی از این رشد را به صورت تقدیر سهام و سود سهام سهامدار به شما باز می‌گرداند.
  • می‌توانید به نرخ قدردانی بلند مدت و بازده بالاتر از سپرده های بانکی برسید.

بیایید تفاوت بین تملک سپرده‌های بانکی و سهام سرمایه گذاری را بررسی کنیم.

از نظر تاریخی ، در صدها نمودار کاملاً مستند ، نرخ رشد سهام بازده بیش از سپرده های بانکی از تورم پیشی گرفته است.

بازده سپرده بانکی خطی است. آنچه شما محاسبه می‌کنید همان چیزی است که می‌گیرید.

  • سپرده ها در بانک ها (در ترازنامه های آنها) به نام شما ، با توجه به شرایط خاص نگهداری ، نرخ بهره و بازه‌های زمانی برگزار می‌شود.

از طرف دیگر سرمایه گذاری در سهام عدالت شرکت:

  • می‌تواند سود سهام نامحدود بالقوه ای را در سهام شرکت های موفق ایجاد کند.
  • بسیاری از شرکت ها سرمایه گذاران خود را با سود سهام عادی پاداش می‌دهند.
  • افزایش بلند مدت سرمایه به صورت ریاضی مشخص نیست. این هدایت و وابسته به عملکرد و درک سرمایه‌گذاران است.
  • مالکیت مستقیم داراییهای نامشهود ، یک دسته متنوع دیگر.
  • عملکرد سهام تضمین نشده است ، برخی از سرمایه‌گذاری‌ها ممکن است با کاهش ارزش در نوسان باشند ، در حالی که برخی دیگر بسته به عوامل مختلفی از جمله رشد ، سودآوری ، رقابت ، محبوبیت و غیره به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابند.
  • سهام به دلیل ساختار شرکتی که از لحاظ نظری هرگز نمی‌تواند بمیرد عمر نامحدودی دارد (تقریبا) اگرچه برخی از آنها می‌توانند از تجارت خارج شوند.

 

با گذشت سالها ، بسیاری از سرمایه گذاران محلی ، از جوان تا بسیار سالخورده ، احساس راحتی دارند که سهام داخلی را در اختیار داشته باشند زیرا این سیزده شرکت یا پیشینیان آنها را می‌شناسند.

از جمله داده های ارائه شده در گزارش تجارت روزانه بورس اوراق بهادار برمودا هر روز در رویال روزنامه "نسبت PE" است. PE چیست؟

الان نوبت تو است. شما هر روز از بیشتر این شرکت های برمودا به طور مستقیم یا غیرمستقیم خریداری می‌کنید. بسیاری از شما با بزرگ شدن این شرکت ها بزرگ شدیم.

آشنایی با سهام محلی همانند سرمایه گذاری در دنیای سهام جهانی شرکت نیست. اما این یک قدم خوب برای ساختن دانش سرمایه گذاری خود است ، زیرا این را نیز به یاد داشته باشید ، هر کس که امروز در اینجا با مزایای کامل کارمندان مشغول به کار است ، دارای یک طرح بازنشستگی ملی اجباری برمودا است که بر مبنای جهانی سرمایه گذاری می‌شود.

داشتن سهام در یک شرکت محلی که کالاها و خدمات لازم را برای سبک زندگی شما فراهم می‌کند راهی عالی برای شروع سرمایه گذاری است. در مورد آنها بیاموزید ، روی آنها سرمایه گذاری کنید ، سود سهام آنها را دریافت کنید. نظارت بر فعالیتهای آنها و تماشای آنها در موفقیت ادامه دهید.

روش‌ های مهاجرت به برمودا

روش‌ های مهاجرت به برمودا

ویزای سرمایه‌گذاری برمودا یکی از روش‌های مهاجرتی محسوب می‌شود که در برمودا موقعیت سرمایه‌گذاری به صورت صندوق‌های مالی و در زمینه سود سهام ارزیابی می‌شود. درک موقعیت سرمایه‌گذاران و ارزش سود اقتصادی و موقعیت ارزیابی که برای مهاجرت به این کشور دیده می‌شود زیر نظر سهام شرکت‌های موفق بررسی می‌شود. ساختار شرکتی برای این کشور واقعی و در شرایط دقیق است. موقعیت رقابت و سودآوری و همینطور وضعیتی که برای درک سرمایه گذاران دیده می‌شود بسیار نامحدود است.

ویزای کاری در برمودا قالب کارآفرینی نیز به خود گرفته است و موقعیت کارآفرینی در این کشور می‌تواند ارزش مخصوص بین المللی را شامل شود. در بهترین موقعیت وابستگی به سیاست های سرمایه‌ای می‌تواند ویزای کاری این کشور را با تمدید طولانی تری همراه نماید. تضمین برای سرمایه‌گذاری و ساحت صندوق‌های اقتصادی در این کشور می‌تواند خدمات مالی خوبی داشته باشد. شرایط خاص نگهداری اقتصادی و بازه‌های زمانی و سود سرمایه عادی در این کشور می‌تواند بخشی از ویزای کار باشد.

ویزای تحصیلی برای افرادی که قصد تحصیل در برمودا دارند روشی آسان است و از سوی دیگر ثبت شرکت در این کشور نیز روشی قانونی برای ورود محسوب می‌شود.

راحت‌ترین روش مهاجرت به برمودا

راحت‌ترین روش مهاجرت به برمودا

صندوق های سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در برمودا راحت ترین روش‌هایی هستند که یک شخص می‌تواند برای مهاجرت انتخاب کند:


ساختار صندوق های سرمایه گذاری برمودا

با هدف کاهش دوره‌های مدیریتی و کارایی هزینه‌ها ، ضمن مدیریت دقیق عملکرد سرمایه‌گذاری‌ها ، مدیران دارایی و سرمایه گذاران به دنبال ساختارهای سرمایه گذاری نوآورانه ای هستند که سرمایه گذار را تراز می‌کنند و نقدینگی را تأمین می‌کنند. صندوق های سرمایه گذاری برمودا ممکن است از  چند طریق ساختار و سازماندهی شوند:

 

شرکت های معاف برمودا

شرکت معاف شده برمودا می‌تواند برای تشکیل صندوق‌های بسته یا صندوق‌های سرمایه گذاری باز با قابلیت ایجاد و ارائه چندین کلاس سهام استفاده شود.

شرکت با مسئولیت محدود برمودا ("برمودا LLC")

برمودا LLC ، که از نزدیک به معادل دلاور مدل شده است ، ویژگی‌های شرکت‌ها و مشارکت‌ها را با هم ترکیب می‌کند. شرکت‌های برمودا دارای شخصیت حقوقی جداگانه‌ای مانند شرکت‌های سنتی و ساختار سرمایه‌ای هستند که برای حمایت از مشارکت‌ها در نظر گرفته شده و اعضای آن به جای عضویت در سهام ، مشارکت یا توافق برای کمک به سرمایه را دارند.

انعطاف‌پذیری و کارآیی شرکت برمودا LLC آنرا به یک وسیله سرمایه‌گذاری دریایی مناسب تبدیل می‌کند که   به موازات یک LLC ساحلی است. LLC می‌تواند یک ساختار مفید برای انواع  صندوق‌های سهام خصوصی ، صندوق‌های سرمایه‌گذاری ، صندوق های سرمایه گذاری باز ، سرمایه گذاری های مشترک ، دارایی‌ها  و اهداف دیگر باشد.

شرکت نمونه کارها جداگانه ("SPC")

SPC  ساختار اجازه می‌دهد تا برای جداسازی دارایی‌ها و بدهی به استخر مجزا و یا  اوراق بهادار  بدون هزینه که شرکت‌های جداگانه. شرکتهای  جداگانه همچنین می‌توانند برای  پرتفوی های تک سرمایه گذار ، پرتفوی های بسته و  نزدیک به کار گرفته شوند  ، بنابراین انعطاف پذیری قابل توجهی برای پرتفوی های فردی برای پیگیری استراتژی های مختلف سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهند. در برمودا ،  شرکتهای تفکیک شده  ممکن است ساخته شده باشند که در معرض معافیت باشند و در هزینه‌های نظارتی صرفه جویی می‌شوند و هم پیوسته با الزامات صندوق تنظیم شده قابل اجرا.

معافیت (بین المللی) مشارکت محدود

مشارکت محدود برمودا ، که پس از مدل دلاور و انگلستان شکل گرفته است ، انعطاف‌پذیری را برای توافق‌نامه‌های مشارکت ارائه می‌دهد.

مشاوره صندوق های سرمایه گذاری برمودا

وکلا ما علاوه بر بازسازی ، انحلال ، ورشکستگی و سرپیچی وجوه ، در زمینه مشاوره در خصوص تشکیل و ساخت صندوق (از جمله اسناد مشروطه و پیمانکاری) ، ادغام ، ثبت دفتر و خدمات اداری ، تنظیم و انطباق ، تخصص خاصی دارند.

وکلای ما در مورد تشکیل و ساخت صندوق در برمودا ، از جمله مستندات قانون اساسی و پیمانکاری ، ادغام ، خدمات ثبت شده در دفتر و اداره ، تنظیم مقررات و انطباق و همچنین بازسازی ، انحلال ، ورشکستگی و سرپیچی صندوق ها مشاوره می‌دهند.

میزان رضایت مهاجران به برمودا

میزان رضایت مهاجران به برمودا

رضایت از بخش سرمایه‌گذاری در شرایط کنترل شده ارزیابی می‌شود و محدودیت سرمایه‌گذاری در این کشور کاهش داشته و موجب سود اقتصادی بالاتری شده است.

استفاده از تسهیلات سرمایه‌گذاری در خارج از کشور بستگی به شرایط خاص شما می‌تواند در تعدادی از زمینه‌ها منافع ایجاد کند. صلاحیت‌های خارج از کشور بسیار کمتر از "دادخواست" دوستانه بوده و درجه‌ای از دارایی‌های شما را حمایت می‌کند. قوانین و مقررات رازداری از اطلاعات شخصی شما محافظت می‌کند.بیشتر حوزه‌های قضایی خارج از کشور محلی برای پرداخت مالیات یا محل مالیات پایین نیستند و در شرایط مناسب ، این حوزه‌های حقوقی کم یا پایین می‌توانند از مالیات‌های جاری یا آینده کمک بگیرند. تسهیلات سرمایه‌گذاری در خارج از کشور می‌تواند فرصت‌های سرمایه‌گذاری نامحدود ، بدون کنترل ارز و محدودیت‌های سرمایه‌گذاری اعمال شده توسط کشور مقیم خود را فراهم کند.

برمودا یک مرکز اقتصادی بین المللی برتر است ، بیشتر به دلیل مزایای ساختاری و عملیاتی که ارائه می‌دهد ، از جمله:

تصویب نظارتی سرعت به بازار و همان روز با  صندوق معافیت کلاس .

نزدیکی استراتژیک برای خدمت به مشتریان جهانی.

بی طرفی مالیاتی - بدون مالیات بر درآمد ، سود سهام یا سود سرمایه.

دسترسی به افراد متخصص و دارای مهارت کافی در صندوق های سرمایه گذاری.

یک ساختار "Master Feeder" با یک نهاد واحد و صرفه جویی قابل توجهی در هزینه. این امر با انعطاف‌پذیری در قانون شرکتهای حسابهای تفکیک پذیر امکان پذیر است  که به یک یا چند طبقه سهام اجازه می‌دهد تا به طور موثر در سایر کلاسهای همان شرکت سرمایه‌گذاری کنند.

 

رضایت برای گروهی که ویزای کاری برمودا را انتخاب کرده‌اند بیش از 50 درصد اعلام شده است و نیاز به نیروی متخصص در این کشور دیده می‌شود.

آمار مهاجران به برمودا

آمار مهاجران به برمودا

سهام بین‌المللی مهاجرت تعداد افرادی است که در کشوری به غیر از کشورهایی که در آن زندگی می‌کنند متولد شده‌اند. این شامل پناهندگان نیز می‌شود. داده های مورد استفاده برای برآورد سهام بین المللی مهاجران در یک زمان خاص ، عمدتا از سرشماری جمعیت بدست می آید. این تخمین ها از داده های مربوط به جمعیت متولد خارجی گرفته شده است - افرادی که در یک کشور اقامت دارند اما در کشور دیگری متولد شده‌اند. هنگامی که اطلاعات مربوط به جمعیت متولد خارجی در دسترس نباشد ، از داده‌های مربوط به جمعیت خارجی - یعنی افرادی که تابعیت یک کشور غیر از کشوری است که در آن ساکن هستند - به عنوان تخمین استفاده می‌شود. پس از تجزیه اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 ، افراد ساكن در یكی از كشورهای تازه استقلال یافته كه در دیگری به دنیا آمدند ، به عنوان مهاجران بین‌المللی طبقه‌بندی شدند. تخمین موجودی سهام مهاجران در کشورهای تازه استقلال یافته از سال 1990 براساس سرشماری سال 1989 اتحاد جماهیر شوروی است. برای کشورهایی که اطلاعاتی در مورد سهام بین‌المللی مهاجرت حداقل برای دو نقطه در زمان دارند ، از درون‌یابی یا برون‌یابی برای تخمین سهام مهاجرین بین‌المللی در 1 ژوئیه سال‌های مرجع استفاده شده است. برای کشورهایی که تنها یک مشاهدات دارند ، تخمین برای سالهای مرجع با استفاده از نرخ تغییر در سهام مهاجر در سالهای قبل یا بعد از مشاهده واحد در دسترس به دست آمده است. از مدل برای تخمین مهاجران برای کشورهایی که فاقد داده بودند استفاده شد. درون یابی یا برون یابی برای تخمین سهام مهاجرین بین‌المللی در اول ژوئیه سال‌های مرجع استفاده شد. برای کشورهایی که تنها یک مشاهدات دارند ، تخمین برای سالهای مرجع با استفاده از نرخ تغییر در سهام مهاجر در سالهای قبل یا بعد از مشاهده واحد در دسترس به دست آمده است. از مدل برای تخمین مهاجران برای کشورهایی که فاقد داده بودند استفاده شد. درون یابی یا برون یابی برای تخمین سهام مهاجرین بین‌المللی در اول ژوئیه سال‌های مرجع استفاده شد. برای کشورهایی که تنها یک مشاهدات دارند ، تخمین برای سالهای مرجع با استفاده از نرخ تغییر در سهام مهاجر در سالهای قبل یا بعد از مشاهده واحد در دسترس به دست آمده است. از مدل برای تخمین مهاجران برای کشورهایی که فاقد داده بودند استفاده شد.

آمار مهاجرت برمودا برای سال 2015 19126.00 بوده که نسبت به سال 2010 1.28٪ افزایش داشته است .

آمار مهاجرت برمودا برای سال 2010 18،884.00 بوده است که نسبت به سال 2005 3.33٪ افزایش داشته است .

آمار مهاجرت برمودا برای سال 2005 18276.00 بود که نسبت به سال 2000 رشد 3.44 درصدی را نشان می‌داد .

آمار مهاجرت برمودا در سال 2000 17،668.00 بود که نسبت به سال 1995 5.95٪ افزایش داشته است .

مشاوره مهاجرت به برمودا
آخرین ویرایش: ‏3 ماه پیش - 336 نمایش

دانشگاه‌ها

مشاهده دانشگاه های برتر در ترکیه

مطالب مرتبط

پیشنهادات مرتبط

مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱