x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

برزیل

کشور برزیل منطقه وسیعی بین آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس است. این کشور در شرقی ترین منطقه آمریکا بوده و پرجمعیت ترین کشور آمریکای جنوبی است. برزیل با کشورهای اروگوئه، پاراگوئه، بولیوی ، پرو و گویان مرز مشترک دارد. این کشور دارای زمین های کشاورزی گسترده‌ای بوده و جنگل های استوایی فراوانی دارد؛ این کشور نهمین اقتصاد بزرگ در جهان از نظر قدرت خرید و یازدهمین قدرت اقتصادی جهان از نظر نرخ داد و ستد است که این قضیه نشان از قدرت بازار بی‌نظیر کشور برزیل دارد.کشور برزیل یکی از مهاجرپذیر ترین کشور ها است. فضای ورزش در برزیل بسیار گسترده است و ورزش های ساحلی در این کشور از نظر کیفیت، در وضعیت بالایی هستند. در این کشور مهمانی های خانوادگی زیادی دیده می‌شود. در سال جدید کشور برزیل قصد دارد شرکت های جدیدی را جذب کند؛ بورس اوراق بهادار در این کشور در وضعیت ادغام شده دیده می‌شود.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Brazil عربی: البرازيل
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری فدرال
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: رئال هر رئال 0.25 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 0055
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 155
 • پایتخت: برازیلیا
 • زبان های رسمی: پرتغالی
 • جمعیت: بیش از 209 میلیون در سال 2017
 • منطقه زمانی: (GMT-3 . UTC_2 to -5(BRT
 • دامنه اینترنتی: .br
 • رتبه تولید ناخالص: 1.960 تریلیارد دلار آمریکا

سفر به برزیل

برزیل Brazil، بزرگترین کشور در آمریکای جنوبی است که در شرقی ترین بخش این قاره قرار دارد.تقریبا تمام برزیل در نیمکره جنوبی واقع شده و دارای مناطق گرمسیری بسیاری است که از جنگل های بارانی پر از گیاهان عجیب و غریب پوشیده شده و دارای حیات وحش منحصر به فردی است. شهر ریو دو ژانیرو با نمای مجسمه 38 متری مسیح نجات دهنده در بالای کوه کورکووادو  Corcovado و سواحل شلوغ  Copacabana و Ipanema در میان گردشگران شناخته شده است. همچنین جشنواره عظیم و پر جنب و جوش کارناوال ریو بسیار مشهور است، که در این مراسم، موسیقی و رقص سامبا در همه جای شهر برپاست. جمعیت این کشور طبق آمار سال 2017 حدود 209 میلیون نفر است. بیشتر جمعیت کشور، پیرو مذهب کاتولیک کلیسای رم هستند.واحد پول این کشور، رئال با علامت R$  و کد اختصاری BRL است

سفر به برزیل

زندگی در برزیل

 

کشور برزیل به رفع مشکل بیکاری کمک کرده و یه همین دلیل جوانان زیادی این کشور را برای زندگی انتخاب می‌کنند.کشور برزیل یک منطقه وسیع بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس است، این کشور در شرقی ترین بخش قاره آمریکا قرار گرفته و از بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور های آمریکایی محسوب می‌شود. برزیل با همه کشورهای آمریکا جنوبی به‌ جز اکوادور و شیلی هم مرز است. نرخ مشارکت نیروی کار در کشور برزیل 61 درصد اعلام شده است، حداقل دستمزد در کشور برزیل 998.0 رئال برای هر ماه است که رقم خوبی است. در این کشور سن بازنشستگی برای زنان حدود 60 و سن بازنشستگی برای آقایان 65 سال است. جاره خانه در کشور برزیل آسان نیست و سخت‌گیری های زیادی در این زمینه دیده می‌شود.برای اجاره خانه در کشور برزیل باید اجاره سه ماه اول را پرداخت کنید.شما برای اخذ ویزای کار کشور برزیل، باید با یک کارفرما وارد صحبت شوید

زندگی در برزیل

مهاجرت به برزیل

اخیرا مهاجرت به کشور برزیل برای ورود به زمینه‌های تجاری بیش از 25 درصد رشد داشته است. در نظر داشته باشید که برزیل از دسته کشورهایی است که فضای خوبی سرمایه‌گذاری فراهم کرده است. یکی از روش های خوب مهاجرت به کشور برزیل، کارآفرینی است؛ به این صورت که اگر شما دارای پلن اقتصادی مناسبی هستید، طرح اقتصادی خود را به دولت کشور برزیل اعلام می‌کنید، سپس طرح اقتصادی شما به طور دقیق ارزیابی شده و درصورتی که تایید شود، اقامت این کشور را اخذ خواهید نمود؛ آمار مهاجرت جوانان نخبه ایرانی به کشور برزیل از این طریق، با رشد 19 درصدی همراه بوده است.تحصیل در برزیل در مقطع دکترا  با توجه به رشته تحصیلی فرد، از 3 سال تا 5 سال در نظر گرفته شده است. واحدهای تئوری برای مقطع دکترا بسیار کم دیده می‌شود و این مقطع بیشتر به‌صورت صورت طرح های تحقیقاتی است. امکان تحصیل به زبان انگلیسی نیز در این کشور وجود دارد.

مهاجرت به برزیل

تحصیل در برزیل

شرایط کار ضمن تحصیل در این کشور بسیار ایده آل است و سسیستم معادلسازی نیز برای مقاطع بالا خوب عمل کرده است. دانشگاه سائوپائولو کشور برزیل یکی از دانشگاه های دولتی بی نظیر محسوب می شود که در سال 2015 توانست رتبه اول در بین دانشگاه های آمریکای لاتین را به خود اختصاص دهد. در این دانشگاه بیش از 90 هزار دانشجو تحصیل می کند. در حدود 36 رشته تحصیلی در برزیل وجود دارد که مهمترین آنها کشاورزی، جنگلداری ، داروسازی و فلسفه است. این دانشگاه به تازگی دانشکده هنر و معماری خود را پیشرفته تر از قبل کرده است. تحصیل رایگان در کشور برزیل برای دانشجویان بین المللی نیز فراهم شده و تنها شامل افراد بومی این کشور نمی شود.برای معادل سازی مدارک خود می بایست یک نسخه از اصل مدرک و همینطور ریز نمرات داشته باشید این نسخه ها به موسسه مورد اعتماد ارسال شده و هزینه ای بابت آن دریافت می شود. یکی از موسسات معروف در این زمینه WES آمریکا نام دارد. 

 

تحصیل در برزیل

پیشنهادها

مشاهده همه پیشنهادها