دانشگاه سئارا برزیل

دلایل بسیاری برای تحصیل در برزیل وجود دارد از جمله دانشگاه های معتبر جهانی، برای اطلاع از شرایط و مدارک و اخذ پذیرش دانشگاه سئارا برزیل با go2tr همراه باشید.

مقدمه

دانشگاه سئارا برزیل

دانشگاه فدرال Ceará یا UFC در سال ۱۹۵۵ در ایالت Ceará، شمال شرقی برزیل تأسیس شد. هدف از تأسیس آن گسترش دسترسی مؤثر به آموزش عالی برای هر چه بیشتر مردم در منطقه Ceará بود. به همین ترتیب، این‌یک نهاد دولتی است که چندین پردیس را در سراسر Ceará، در پنج شهر مختلف اداره می‌کند. سه پردیس بزرگ را می‌توان در شهر فورتالزا، پایتخت ایالت Ceará یافت. درست در ساحل برزیل، فورتالزا یکی از بزرگ‌ترین شهرهای کشور و یک‌قطب بزرگ اقتصادی در منطقه است. در پردیس‌های فورتالزا، دانشکده‌های پزشکی، حقوق و رشته‌های مختلف علمی و غیره وجود دارد. امکانات مشابه در دانشگاه‌های کوچک‌تر در شهرهای Sobral، Barbalha، Russas و Quizada نیز موجود است. ازنظر علمی، این دانشگاه بیش از ۱۰۰ دوره کارشناسی و تعداد مشابه معادل تحصیلات تکمیلی را ارائه می‌دهد، علاوه بر این بیش از ۳۰ دوره دکترا و همچنین فرصت‌های تحقیقاتی در دسترس است. این‌ها طیف گسترده‌ای از موضوعات از زیست‌شناسی تا حقوق را پوشش می‌دهند. علاوه بر این، دانشگاه فدرال سئارا همچنین مکان‌هایی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که قصد تحصیل در خارج از کشور و فرهنگ و آب‌وهوای آمریکای جنوبی را دارند در دسترس است.

  • نام انگلیسی: دانشگاه فدرال سئارا
  • منطقه: آمریکای لاتین
  • کشور / منطقه: برزیل
  • سال تأسیس: ۱۹۵۴
  • آدرس: Fortaleza، Ceará، برزیل
  • وب‌سایت: http://www.ufc.br/

درباره دانشگاه سئارا برزیل

دانشگاه فدرال سئارا در دسامبر سال ۱۹۵۴ تأسیس شد و در ۲۵ ژوئن سال بعد تأسیس شد، به یک رهبر در تحقیقات علمی و برنامه‌های اطلاع‌رسانی در ایالت سئارا تبدیل‌شده است. دانشگاه فدرال سئارا – UFC یکی از ۲۰ دانشگاه شامل U-Multirank برای برزیل است. دانشگاه فدرال سئارا – UFC یک دانشگاه دولتی بسیار بزرگ است که در فورتالزا با ۳۴۶۷۶ دانشجو ثبت‌نام کرده. این دانشگاه متشکل از ۱۸۰۰ استاد است – ۱۱۰۰ نفر از آن‌ها استاد دکترا و ۴۵۰ نفر از آن‌ها استاد کارشناسی ارشد هستند. همچنین، از ۳۴۰۰ کارمند فنی و اداری تشکیل شده. دانشگاه فدرال سئارا (UFC) به‌عنوان یکی از بهترین مؤسسات آموزش عالی دولتی فدرال در برزیل شناخته‌شده است. امروز، UFC به‌عنوان یک میراث علمی و فرهنگی مهم از مردم Ceará، به ارتقا development توسعه اجتماعی و اقتصادی در برزیل کمک می‌کند. برنامه‌های آن بین چهار مرکز (علوم، علوم کشاورزی، علوم انسانی و فناوری)، پنج دانشکده (حقوق، آموزش، اقتصاد، مدیریت، علوم تبرشی و حسابداری، داروسازی، دندانپزشکی و پرستاری و پزشکی) و چهار مرکز مؤسسات (علوم و فرهنگ و هنرهای دریایی، مجازی UFC، تربیت بدنی و ورزش) توزیع شده است. علاوه بر واجد شرایط بودن دانشجویان برای مشاغل حرفه‌ای، UFC با می‌تواند به تولید و تبادل دانش که نیازهای جامعه امروز را برآورده می‌کند، کمک کند.

تاریخچه دانشگاه فدرال سئارا (UFC)

UFC توسط دولت فدرال برزیل در سال ۱۹۵۵ ایجاد شد و زیر نظر وزارت آموزش‌وپرورش است. این دانشگاه در نتیجه یک بحث عمومی بزرگ ایجاد شد که از سال ۱۹۴۹ آغاز شده بود. شخصیت اصلی این جنبش آنتونیو مارتینس فیلهو بود، روشنفکری که اولین مدیر «Universidade do Ceará» بود. این دانشگاه خود با قانون شماره ۲.۳۷۳ ایجاد شد، در دسامبر ۱۹۵۴ تصویب شد و در ۲۵ ژوئن ۱۹۵۵ شروع به کار کرد. اجرای آن مدیون اتحادیه چندین موسسه آموزش عالی بود که آن زمان در شهر فورتالزا حضور داشتند. امروزه این دانشگاه از چهار مرکز علوم و آموزش مقدماتی (دانشکده زراعت، کالج حقوق Ceara، کالج پزشکی و کالج داروسازی و دندانپزشکی) و پنج کالج تخصصی تشکیل شده است و یکی از معتبرترین دانشگاه‌های برزیل است.

سیستم آموزش دانشگاه فدرال سئارا (UFC)

دانشگاه سئارا برزیل

مأموریت دانشگاه فدرال Ceará این است که متخصصانی را با بالاترین سطح صلاحیت، تولید و انتشار دانش، حفظ و انتشار ارزش‌های اخلاقی، علمی، هنری و فرهنگی پرورش دهد. UFC دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دوره‌هایی را آموزش می‌دهد که در خواسته‌های آموزشی شرکت می‌کنند و تحقیقات علمی و فناوری را در همه زمینه‌های دانش تحریک می‌کنند. برنامه‌ها و پروژه‌های الحاقی اجازه می‌دهد دانش تولید شده در دسترس جامعه خارجی قرار گیرد. امروز، دانشگاه سئارا ۱۱۹ دوره کارشناسی (۱۱۰ آموزش حضوری و ۹ آموزش از راه دور) و ۹۴ دوره تحصیلات تکمیلی را با ۴۱ مدرک کارشناسی ارشد دانشگاهی، هفت مدرک کارشناسی ارشد حرفه‌ای و ۳۶ مدرک دکترا ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، بیش از ۷۰۰ اقدام تمدید وجود دارد که به نفع هزاران نفر در سراسر ایالت است. علاوه بر سه پردیس در فورتالزا (بنفیکا، پیچی و پورنگابوچو)، این موسسه در داخل کشور (Crateús، Quixadá، Russas و Sobral) حضور دارد، در توسعه اقتصادی این مناطق فعالیت می‌کند و به بهبود کیفیت زندگی مردم کمک می‌کند. با پشتیبانی از میراث محکم دانش، دوره‌های آموزش از راه دور را از طریق موسسه مجازی UFC نیز ارائه می‌دهد. امروزه هفت دوره کارشناسی و دو درجه لیسانس وجود دارد که دسترسی به آموزش با کیفیت را افزایش می‌دهد و راهی باز برای دموکراتیک‌سازی دانش است. تحقیقات علمی دانشگاه فدرال سئارا (UFC) عملی انسانی است که شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های روشمند، منطقی، عینی و عاقلانه است، هدف آن‌ها کشف منطق، پویایی، انسجام و ثبات داده‌ها است که به دنبال استدلال و یا پاسخ به سؤالات مربوطه برای روشن شدن پدیده‌های طبیعت این سطح فکر را افزایش می‌دهد که با انعکاس انتقادی، کاوش در استدلال، شهود و تجربه مناطقی که هنوز در جهان ما ناشناخته است، تعمیق می‌شود.

در محدوده دانشگاه فدرال Ceará، رئیس تحقیقات و تحصیلات تکمیلی مسئول، همراه با مؤسسات دولتی، نظارت، راهنمایی، مدیریت و ارتقا بهبود کیفیت تحقیق و همچنین فرمول‌بندی بحث برای تولید مهارت‌های جدید، بنابراین به ایجاد آینده و پیشرفت در همه زمینه‌های دانش و همچنین انتشار و به اشتراک‌گذاری این پیشرفت‌ها با شرکت‌ها و جوامع علمی کمک می‌کنند. فرایندی آموزشی، فرهنگی و علمی است که آموزش و پژوهش را به روشی تفکیک‌ناپذیر بیان می‌کند و رابطه تحول‌پذیر بین دانشگاه و جامعه را امکان‌پذیر می‌سازد. در دانشگاه فدرال Ceará، اقدامات توسعه در زمینه‌های موضوعی زیر توسعه می‌یابد:

  • ارتباطات، فرهنگ،
  • حقوق بشر،
  • آموزش،
  • محیط‌زیست،
  • بهداشت،
  • فناوری و کار.

UFC اقدامات ترویجی را در قالب برنامه‌ها، پروژه‌ها، دوره‌ها، رویدادها و خدمات انجام می‌دهد. دانشگاه فدرال سئارا (UFC) – موسسه آموزش عالی دولتی در برزیل است. UFC در سال ۱۹۵۴ فعال شد. دانشگاه در Fortaleza واقع شده است.

رتبه‌بندی دانشگاه

در سال‌های اخیر دانشگاه فدرال سئارا در ۲۰ دانشگاه برتر برزیل جایگاه پایداری دارد. دانشگاه فدرال سئارا به‌عنوان دانشگاهی مشهور موفق شد در رتبه‌بندی جهانی در پله ۵٪ برتر باقی بماند.

روند درخواست و هزینه شهریه

تحصیلات کارشناسی ارشد در UFC سالانه حدود ۱۰۰۰ دلار هزینه دارد.

مشاوره

جهت مهاجرت تحصیلی در کشور دیگر و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط و روند آن لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه‌ی مراحل به درست‌ترین روش ممکن عمل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که اگر خواهان مهاجرت و تحصیل در دانشگاه فدرال سئارا و یا هرگونه سؤال در همین رابطه دارید با مشاورین ما GO2TR تماس بگیرید تا بعد از بررسی تخصصی شرایط شما، بهترین راهنمایی‌ها را در اختیارتان قرار دهند.

ارزیابی تحصیلی
برای ارزیابی تحصیلی، با موسسه ما تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

طبقه‌بندی: آرشیو دانشگاه ها
مشاوره رایگان مهاجرت:021 43000 021
۵۰ نفر از مشاوران ما در حال حاضر آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. ۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱ برای برقراری تماس دکمه زیر را فشار دهید تماس