x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
اکوادور

اکوادور

کشور اکوادور دارای سه منطقه جغرافیایی عمده است که البته یک بخش جزیره ای نیز در اقیانوس آرام دیده می‎شود. ناحیه اول جغرافیایی در کشور اکوادور لا کوستا نام دارد که ساحلی بسیار دل انگیز دارد و شامل منطقه ای ساحلی بوده و در قسمت های غربی کشور اکوادور رویت شده است. این منطقه دارای خط ساحلی و اقیانوس آرام بوده و البته که سواحل مخصوصی را شکل داده است. کشور اکوادور توانسته در جامعه جهانی به رشد خوبی برسد و به طور کلی در فرهنگ این کشور جشن های گسترده ای دیده می‎شود. موتورسواری و موج سواری در این کشور محبوبیت زیادی دارند. ورزش های مخصوص کشور اکوادور به صورتی که با فرهنگ این کشور ترکیب شده است. درصد تولیدات داخلی سالانه در کشور اکوادور تغییراتی داشته است. راستای ارائه خدمات در این کشور کاهش شدیدی در بخش مالیاتی داشته است. وضعیت اقتصاد برای بدهی های خارجی ارزیابی شده است و صندوق بین‎المللی در این زمینه تورم را بیشتر کرده است. امروزه صنعت توریسم و جهانگردی در کشور اکوادور بهبود داشته و اصول اقتصادی خاصی را شکل داده است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Republic of Ecuador عربی: الإكوادور
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: --
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00593
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 91
 • پایتخت: کیتو
 • زبان های رسمی: اسپانیایی
 • جمعیت: بیش از 16.62 میلیون در سال 2019
 • منطقه زمانی: (GMT- 5)
 • دامنه اینترنتی: .ec
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 106.289 میلیارد دلار USD

سفر به اکوادور

وضعیت آب و هوایی کشور اکوادور استوایی اعلام شده است اینطور که موقعیت جغرافیایی کشور اکوادور نشان می‎دهد در این کشور مناطق گرمسیری وجود دارد و همینطور در مقابل مناطقی که دارای فضای مرطوب هستند نیز رویت می‎شود. در کشور اکوادور هر نوع آب و هوایی رویت می‎شود. به طور کلی فصل های مرطوب در این کشور بین ماه های دسامبر و ژوئن بوده و فصل خشک نیز از ژوئیه آغاز شده و تا نوامبر ادامه دارد. بیشتر فصل سال این کشور دارای قالب های گرم و مرطوب است. پارک های ملی کوتوپاکسی و کاجاس دو مورد از مکان های دیدنی بسیار جذاب در کشور اکوادور است که می‎توانید با استفاده از تورهای یک روزه سفری به این مناطق داشته باشید. به طور کلی این دو پارک 50 کیلومتر از جنوب کشور اکوادور فاصله دارد و در لیست شناخته شده ترین پارک های ملی کشور اکوادور قرار گرفته است. پایتخت ایالتی کشور اکوادور که کوئنکا نامیده می‎شود منطقه ای پر از ساختمان های قدیمی است که مربوط به دوره های استعماری هستند و البته که سومین شهر بزرگ در کشور اکوادور محسوب می‎شود و وابسته به برنامه ریزی های دوره های گذشته آمریکا است.

سفر به اکوادور

زندگی در اکوادور

کشور اکوادور از سه منطقه جغرافیایی عمده به همراه یک ناحیه جزیره ای در اقیانوس آرام تشکیل شده است. اولین منطقه یک نوار ساحلی است که در قسمت های غربی کشور دیده می‎شود و شامل خط ساحلی اقیانوس آرام است. مورد بعدی یک نوار مرتفع است که از بخش شمالی به سمت جنوب کشیده شده است و در زمین های کوهستانی آن کوه های آند قرار گرفته است و بخش سوم شامل جنگل های آمازون است که در قسمت های شرقی قرار دارد و حدود نیمی از مساحت کشور اکوادور را شامل شده است. اخیرا ثبت شرکت در این کشور بیشتر شده و همینطور مهارت های کاری نیز تا حد مشخصی رشد داشته است اما نرخ بیکاری در کشور اکوادور بیشتر از قبل است یک دلیل این امر وجود افرادی بر سر کار است که مهارت لازم ندارند و سبب می‎شود که افراد دیگر بیکار بمانند. رتبه ی فساد مالی در اکوادور، 114.00 بوده و شاخص فساد مالی در این کشور 34.00 است. وضعیت حساب جاری به تولید ناخالص داخلی در کشور اکوادور 1.20- درصد است. شاخص تروریسم در این کشور 2.46 است و ذخایر طلا، 16.95 تن برآورد شده است.

زندگی در اکوادور

مهاجرت به اکوادور

برای ویزای توریستی در کشور اکوادور باید فرم مخصوص پر شود، نیاز است که تکمیل فرم مخصوص به شکلی باشد که بازگشت شما به کشور خودتان کاملاً مشخص باشد، ویزای توریستی کشور اکوادور به شما این امکان را می‎دهد که از همه شهرهای دیدنی این کشور بازدید کنید و مشخص است که اصول ویزای توریستی در این کشور با برنامه ریزی های صحیح همراه است. درخواست ویزای توریستی در این کشور برای متقاضیان بررسی می‎شود و دولت سعی کرده تا این روند مهاجرت توریستی را بهبود دهد. پرداخت بدهی های خارجی در کشور اکوادور از موضوعات پر اهمیت است. اینطور که دولت کشور اکوادور اعلام کرده است، افزایش ارزش پول در این کشور می‎تواند به توانایی سرمایه گذاری کمک نماید. میزان رضایت مهاجران در کشور اکوادور در سال های اخیر بیشتر شده است و این موضوع به دلیل کنترل فضای بحرانی در این کشور است.

مهاجرت به اکوادور

تحصیل در اکوادور

کشور اکوادور در شمال غربی آمریکای جنوبی قرار دارد. این کشور تحصیلات گسترده آکادمیک داشته و در رشته های مهندسی و علوم طبیعی و همینطور فناوری شرایط خوبی برای بخش فوق لیسانس دارد. دانشگاه های این کشور مشهور و معروف هستند و ادامه تحصیل در این کشور به طور دقیق و اصولی صورت می‎گیرد. در صورتی که به دنبال فرصتی هستید که در رشته های زیست شناسی، بوم شناسی و علوم محیطی زیست تحصیل کنید کشور اکوادور بهترین انتخاب برای شماست، این کشور در یک منطقه استوایی در شمالی ترین بخش آمریکای جنوبی قرار گرفته و منظره طبیعی و بسیار زیبایی از کوه های آند تا جنگل های بارانی را پوشش می‎دهد. به این ترتیب تنوع زیستی در کشور اکوادور بسیار زیاد است. بورسیه های تحصیلی بسیار زیادی در کشور اکوادور وجود دارد و از طریق سایت های دانشگاه های مشخص در دسترس قرار می‎گیرد.

تحصیل در اکوادور