x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
اسواتینی

اسواتینی

کشور سوازیلند یک کشور مستقل آفریقای جنوبی است و با موزامبیک از سمت شمال شرقی هم مرز است و آفریقای جنوبی با جنوب ، غرب و شمال با آن مرز مشترک دارد. این کشور نام خود را از حاكم قرن نوزدهم ، مسیواتی دوم گرفته است، كه قلمرو سوازی را گسترش داده و متحد كرده است. سوازیلند یکی از کوچک­ترین کشور آفریقا است و فقط 200 کیلومتر از جنوب به شمال امتداد دارد و مسافت 130 کیلومتری از غرب به شرق را در بر می­گیرد. با این حال ، این کشور علیرغم کوچک بودن ، میزبان آب و هوا و توپوگرافی متنوع است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Swaziland عربی: سوازيلاند
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: پارلمانی / دیکتاتوری مطلق در گذشته
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: لیلانگنی سوازیلند معادل با 0.064 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00268
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 75
 • پایتخت: مبابانه
 • زبان های رسمی: سوازی
 • جمعیت: بیش از 1.367 million
 • منطقه زمانی: (GMT+2)
 • دامنه اینترنتی: sz.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 4.409 billion USD

سفر به اسواتینی

سوازیلند یک نوع آب و هوای نیمه گرمسیری دارد که همراه با توپوگرافی و ارتفاع تغییر می­کند. دشت­ها یا Lowveld  دارای آب و هوای گرمسیری است و بین 500-900 میلی متر بارندگی سالانه دریافت می­کند. با وجود آن مناطق خاصی به سمت نیمه خشک تمایل دارند. Highveld ، محل زندگی بیشتر پارک­های بازی Swazi و جانوران آن دارای آب و هوای معتدل و دارای رطوبت بالا است زیرا میزان بارندگی سالانه از 2300 میلی متر به بالا می­رسد. وسط Veld و Lebombo Range از آب و هوای نیمه گرمسیری بیشتری برخوردار هستند که میزان بارندگی سالانه آنها بین ارقام رده بالا و پایین است.

سفر به اسواتینی

زندگی در اسواتینی

پادشاهی سوازیلند یکی از کوچکترین نهادهای سیاسی قاره آفریقا است. مساحت تنها 6 هزار و 945 مایل مربع یا 17363 کیلومتر مربع (کمی کوچکتر از نیوجرسی) در شمال ، غرب و جنوب توسط آفریقای جنوبی احاطه شده و از شرق اقیانوس هند توسط موزامبیک جدا می­شود. عنوان زمین­های عمل (TDLs) ، که بخش عمده­ای از محصولات با ارزش بالا (شکر ، جنگلداری و مرکبات) رشد می­کنند با سطح بالای سرمایه گذاری و آبیاری و بهره­وری مشخص می­شوند.

زندگی در اسواتینی

مهاجرت به اسواتینی


سوازیلند تلاش کرده است تا سرمایه­گذاران جدید خارجی را که ترجیح می­دهند در آفریقای جنوبی سرمایه­گذاری کنند ، جذب کند. با این وجود ، در سال 2018 ، جریان مستقیم سرمایه­گذاری مستقیماً به 25 میلیون دلار از -56 میلیون دلار در سال 2017 افزایش یافته است. با افزایش FDI ، دولت در تلاش است تا پیشرفت هایی را در سیستم­های قضایی ، قوانین و روش­های حاکم بر حقوق مالکیت و امنیت برای مقطع گسترده جامعه انجام دهد علاوه بر این ، تصویب پیش نویس قانون اساسی جدید نیز بدون شک باعث می­شود Eswatini به مقصد مورد نظر برای سرمایه گذاری بین المللی (سفارت پادشاهی سوازیلند) تبدیل شود. برای ورود به اسواتینی سوازیلند سابق ) یک گذرنامه کامل معتبر حداقل برای سه ماه لازم است . 

مهاجرت به اسواتینی

تحصیل در اسواتینی

سیستم آموزش سوازیلند از مدل انگلیس پیروی می­کند ، با این استثنا که تعداد محدود مهد کودک وجود ندارد.  دوره ابتدایی ، که در آن گسترش مطالب عمومی برنامه درسی را تشکیل می­دهد به مدت 7 سال ادامه دارد. در پایان این دوره ، دانش آموزان باید در آزمون گواهینامه اولیه سوازیلند نمره خوب کسب کنند ، زیرا مدارس متوسطه کمیاب است. دانشکده کشاورزی برنامه­های چهار ساله­ای را ارائه می­دهد، که منجر به لیسانس علوم اقتصاد کشاورزی و مدیریت کشاورزی می­شود.

تحصیل در اسواتینی