x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
گرنادا

گرنادا

کشور گرانادا منطقه‌ای جزیره‌ای است و شامل شش جزیره که در انتهای جنوبی گری‌نا در رس قرار دارد و در بخش جنوب شرقی دریای کارائیب واقع شده است. کشور گرانادا در بخش شمال ونزوئلا و جنوب شرقی میامی است. کشور گرانادا با نام جزیره ادویه مشهور شده است. در این جزیره به طور کلی ادویه جات دارچین و میخک و زنجبیل و میوه‌های مختلف دیده می‌شود. زیباترین و سرسبزترین جزایر هند غربی در این بخش قرار دارد. جنگل‌های استوایی گرم و مرطوب را شامل می‌شود، آبشارها و سواحل طلایی در این زمینه منزلگاه بازدیدکنندگانی را شامل می‌شود. کشور گرانادا مناظری بکر دارد و سرشار از جذابیت‌های بی‌نظیر برای ماجراجویان است و به طور کلی در لیست کشورهای رمانتیک دنیا قرار دارد و آبشارهای هفت خواهر کوهپیمایی کنید. اینطور که مشخص است مردم این کشور مهربان‌ترین مردم منطقه کارائیب محسوب می‌شود. برای ارزیابی رویکرد اقتصادی در کشور گرانادا بهتر است موقعیت تولید ناخالص داخلی را ارزیابی کنیم، تولید ناخالص داخلی برای این کشور 108.1 میلیارد دلار ارزیابی شده است. در این کشور بیش از 42 هزار نفر نیروی کار وجود دارد و وضعیت نرخ بیکاری برای کشور گرانادا به میزان 5.12 درصد ارزیابی شده، این نرخ خوب است و موقعیت دقیق‌تری را شامل شده است. در بررسی‌های صورت گرفته 32 درصد از مردم این کشور زیر خط فقر هستند و این یعنی موقعیت زندگی برای کشور گرانادا به واسطه درآمد موجود کمی سخت است، از یاد نبردی که نرخ دلار کارائیب کشور گرانادا می‌بایست بررسی شده باشد.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: GERANADA عربی: کرانادا
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: گرینادیایی کرئولی انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: دلار کارائیب شرقی
 • پیش شماره تلفن: 001-473
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 131
 • پایتخت: سنت جورج
 • زبان های رسمی: انگلیسی
 • جمعیت: بیش از 112,523 , سال 2020
 • منطقه زمانی: (GMT+7)
 • دامنه اینترنتی: gd.
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 1.21میلیارد دلار آمریکا

سفر به گرنادا

بهترین زمان برای بازدید از گرنادا در طول فصل ، از اواسط ماه دسامبر و اواسط آوریل است؛ زیرا این ماه‌ها با کمترین میزان بارندگی، به این معنی است که شانس شما برای گشت و گذار بسیار بیشتر است .گرنادا در تمام سال از آب و هوای گرم و گرمسیری برخوردار است و با سرمازدگی بادهای تجاری همراه است و میانگین آن 29 درجه سانتیگراد تا 30 درجه سانتی گراد است. خشک‌ترین ماه، ژانویه تا می است. از ژوئن تا دسامبر باران معمولاً در دوش کوتاه و بسیار شدید باران می‌بارد. وزارت بهداشت مسئولیت ارائه خدمات درمانی در گرنادا، کاریاکو و پیت مارتینیک را بر عهده دارد. نیکلاس استیل وزیر بهداشت است. تأکید بسیاری بر مراقبت‌های بهداشتی اولیه و اقدامات پیشگیرانه است.  گرنادا در حال حاضر یک طرح بیمه درمانی ملی ندارد؛ اما یک طرح بیمه اجباری ملی وجود دارد که آسیب‌های ناشی از کار را پوشش می‌دهد.

 

سفر به گرنادا

زندگی در گرنادا

اقتصاد گرانادا ("جزیره ادویه") مبتنی بر کشاورزی، به ویژه جوز هندی، جگر و توریسم است. در نتیجه ، اقتصاد بیرونی و ظاهری دارد و در طول دهه 1990 از رشد شدید برخوردار شد، حتی اگر بازار جهانی ادویه‌جات ترشی‌جات در طی اکثر دهه‌ها تنبل بود و جهانگردی به طور فزاینده‌ای رقابتی شد. گرانادا در گرم‌ترین ماه (جولای) تابستان گرم و خشک است که میانگین دمای آن 34 درجه سانتیگراد (93 درجه فارنهایت) است. با این حال، دمای بیش از 40 درجه سانتیگراد (104 درجه فارنهایت) در ماه‌های تابستان غیر معمول نیست. زمستان‌های خنک و مرطوب است که بیشترین میزان بارش‌ها از نوامبر تا ژانویه متمرکز است. سردترین ماه، ژانویه است که دمای هوا در دمای 13 درجه سانتیگراد (55 درجه فارنهایت) و در حدود 1 درجه سانتیگراد (34 درجه فارنهایت) در طول شب کاهش می‌یابد. یخبندان کاملاً متداول است زیرا درجه حرارت معمولاً در اوایل صبح به زیر انجماد می‌رسد.

زندگی در گرنادا

مهاجرت به گرنادا

حدود 82٪ از مردم گرنادا از بردگان آفریقایی تبار هستند که توسط فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها به جزایر آورده شده‌اند ، گرچه تعداد کمی از آنها بومیان آراواک و کارائب هستند که از پاکسازی فرانسه جان سالم به در بردند. تعداد کمی از فرزندان کارگران شاغل در هندوستان نیز وجود دارند که بین سالهای 1857 تا 1885 به این جزیره آورده شدند. گرانادایی‌ها تبار هندوستان دومین گروه بزرگ قومی این کشور را تشکیل می‌دهند. همچنین جامعه‌ای از نوادگان انگلیسی و فرانسوی وجود دارد که 13٪ باقی مانده از آن جمعیت از نژاد مختلط را تشکیل می‌دهند.

 

 

مهاجرت به گرنادا

تحصیل در گرنادا

دانشگاه گرانادا دوره‌ها و برنامه‌هایی را ارائه می‌دهد که منجر به رسمیت شناخته شدن در مقاطع بالاتر تحصیلات عالی از قبیل مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد ، مدرک دکترا در چندین زمینه تحصیلی می‌شود.  این موسسه آموزش عالی 43 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی است که بر اساس امتحانات ورودی دانشجویان است. خدمات بهداشتی دانشگاه از خدمات مدرن و مستقر در محوطه دانشگاه، از نیازهای مراقبت‌های اولیه بهداشتی که شامل واکسیناسیون و آزمایش خون معمول تا مراقبت‌های اضطراری خارج از ساعت، خدمات گسترده‌ای را در اختیار دانشگاه قرار می‌دهد. خدمات سونوگرافی نیز در کلینیک موجود است. این کلینیک علاوه بر ارائه ارزیابی مراقبت‌های پزشکی و حساسیت، به پزشکان محلی و به مرکز خدمات روانشناختی SGU مراجعه می‌کند.

تحصیل در گرنادا

نام کشور گرنادا، به انگلیسی Grenada است و گرانادا نام شهری در اسپانیاست. در توضیحات کشور تلفظ انگلیسی آن اشتباه نوشته شده و بعضی جاها هم گرانادا نوشتین که اشتباه است

2020-08-11 12:43:39