x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

مهاجرت به گرنادا

حدود 82٪ از مردم گرنادا از بردگان آفریقایی تبار هستند که توسط فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها به جزایر آورده شده‌اند ، گرچه تعداد کمی از آنها بومیان آراواک و کارائب هستند که از پاکسازی فرانسه جان سالم به در بردند. تعداد کمی از فرزندان کارگران شاغل در هندوستان نیز وجود دارند که بین سالهای 1857 تا 1885 به این جزیره آورده شدند. گرانادایی‌ها تبار هندوستان دومین گروه بزرگ قومی این کشور را تشکیل می‌دهند. همچنین جامعه‌ای از نوادگان انگلیسی و فرانسوی وجود دارد که 13٪ باقی مانده از آن جمعیت از نژاد مختلط را تشکیل می‌دهند.

 

 

مشاوره مهاجرت به گرنادا

مهاجرپذیری گرنادا

مهاجرپذیری گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در صورتی که قرار است در گرانادا زندگی کنید در ابتدا آمار مهاجرتی این کشور را بررسی کنید، از سوی دیگر رویکرد مهاجرتی برای این کشور دسته‌بندی شده است. میزان مهاجرت بالا برای این منطقه نیز ارزیابی‌های مشخص دارد از سوی دیگر رشد مهاجرپذیری برای گرانادا زیر نظر گروه‌های مختلفی بررسی می‌شود. در هر صورت در این کشور افراد سیاست‌های منطقه‌ای را شامل شده‌اند. مهاجرپذیری گرانادا رشد 1.2 درصد داشته است که این رقم به نسبت 5 سال گذشته است.

آمار مهاجران به گرنادا

آمار مهاجران به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


حدود 82٪ از مردم گرنادا از بردگان آفریقایی تبار هستند که توسط فرانسوی‌ها و انگلیسی‌ها به جزایر آورده شده‌اند، گرچه تعداد کمی از آنها بومیان آراواک و کارائب هستند که از پاکسازی فرانسه جان سالم به در بردند. تعداد کمی از فرزندان کارگران شاغل در هندوستان نیز وجود دارند که بین سالهای 1857 تا 1885 به این جزیره آورده شدند. گرانادایی‌ها تبار هندوستان دومین گروه بزرگ قومی این کشور را تشکیل می‌دهند. همچنین جامعه‌ای از نوادگان انگلیسی و فرانسوی وجود دارد که 13٪ باقی مانده از آن جمعیت از نژاد مختلط را تشکیل می‌دهند.

مانند بسیاری از جزایر دریای کارائیب، گرنادا از میزان مهاجرت بالایی برخوردار است و حداقل در مناطق دیگر کارائیب مانند باربادوس حداقل 110،000 نفر متولد گرانادا وجود دارند و حداقل این تعداد در کشورهای دیگر به ویژه لندن ، شهر نیویورک ، استرالیا و تورنتو هستند. فقط حدود 30٪ از افراد متولد گرنادا در این کشور باقی مانده‌اند.

در حالی که انگلیسی، زبان رسمی کشور است؛ گرانیادیان کرئولی توسط بسیاری از افراد صحبت می‌شود. حدود 10-20٪ نیز به زبان پاتائوی فرانسه یا همان آنتیلیول کرئولی صحبت می‌کنند.

گرنادا اکثراً مسیحی است و تقریباً نیمی از جمعیت متعلق به کلیسای کاتولیک روم و همچنین تعداد قابل توجهی از پروتستان‌ها و آنگلیکان‌ها هستند. اجتماع کوچکی از رستاستاران به همراه هندوها و مسلمانان وجود دارد.

جمعیت گرنادا برای ده‌ها سال تقریباً مسطح باقی مانده است‌، بخشی از این به دلیل بالا بودن نرخ مهاجرت این کشور به دلیل ترک جوانان از کشور برای جزایر اطراف کارائیب و کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلستان  است.

گرنادا با وجود یکی از کوچکترین کشورها در زمین - فقط 344 کیلومتر مربع و از نظر اندازه رتبه 203 ام را دارد - گرنادا دارای جمعیت نسبتاً قابل توجهی و تراکم بالای جمعیت است. در هر کیلومتر مربع (825 / مایل مربع) 318 نفر زندگی می‌کنند که 45مین مرتفع ترین جهان است.

پایتخت و بزرگترین شهر گرنادا سنت جورج است که با دهانه آتشفشان قدیمی احاطه شده است. سنت جورج 34000 نفر جمعیت دارد و یکی از محبوب‌ترین مناطق گردشگری در کارائیب است.

سال    جمعیت          رتبه            نرخ رشد       

2020 112،523    0.46٪                      40

2025 114،628      0.37٪                      41

2030 115،779      0.20٪                      41

2035 116،330      0.10٪                      44

2040 116،466      0.02٪                      45

2045 116،264      -0.03٪        48

 

میزان رضایت مهاجران به گرنادا

میزان رضایت مهاجران به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بیشترین رضایت در لاین سرمایه و ثبت شرکت در گرانادا ارزیابی می‌شود. مهاجران از وضعیت این کشور دسته‌بندی‌های مشخصی را ارزیابی کرده‌اند از سوی دیگر رضایت در بخش بهداشت خوب است و شرایط برای درمان‌های حضوری نیز فراهم شده است. رضایت در فرآیندی که در موقعیت تحصیلی دیده می‌شود نیز رشد بیش از 12 درصد را شامل شده است و سطح اقتصادی برای گرانادا می بایست لازم به ارزیابی باشد از سوی دیگر این کشور توانسته وضعیت علمی و پژوهشی را دسته‌بندی کند و رضایت در این بخش نیز مناسب است.

راحت‌ترین روش مهاجرت به گرنادا

راحت‌ترین روش مهاجرت به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ثبت شرکت روشی خوب و آسان در گرانادا است.

ثبت نام یک نام تجاری

هر مشاغلی که در گرنادا فعالیت می‌کند، موظف است ظرف 14 روز پس از شروع عملیات تجاری، نام تجاری را در سازمان ثبت دیوان عالی کشور ثبت کند. این فرایند به شرح زیر است:

 1. 1.تعیین نوع ساختار تجاری (مالک اختصاصی ، مشارکت یا شرکت)
 2. 2.تعیین نام مشاغل
  3. تهیه نامه درخواست (به صورت تکراری) به صورت مقرر به ثبت کننده ثبت احکام دیوان عالی کشور مبنی بر درخواست ثبت نام مشاغل، تحت عنوان نام تجارتی ، بند 2/22 قوانین اصلاح شده گرنادا و مشارکت یا شرکتی تحت قانون شرکتها در شماره 35 سال 1994.
  4. بیانیه مشخصات (به صورت تکراری) را به شکل مقرر تهیه کنید. بیانیه اطلاعات باید موارد زیر را شامل شود:
 3. 1. نام کسب و کار
  2. ماهیت عمومی تجارت
  3. محل اصلی تجارت
  4. جایی که ثبت نام انجام می شود مربوط به شخص است
 4. 1. نام و نام خانوادگی
  ملیت
  3. اقامتگاه معمول
  4. شغل دیگر فرد

5- درجایی که ثبت نام انجام می‌شود، شرکت برای هر یک از افراد شریک زیر است:

 1. 1. نام و نام خانوادگی
  ملیت
  3.محل اقامت معمول
  4.شغل دیگر تجارت
  5.نام شرکت
  6.دفتر ثبت شده یا اصلی هر شرکتی که شریک زندگی باشد
  7.ثبت نام باید انجام شود از یک شرکت است
  8. نام شرکت آن
  9. دفتر ثبت نام شده یا اصلی
  10.تاریخ شروع کار

 5- بیانیه مشخصات باید در مورد فردی که توسط وی امضا شده است، در مورد شرکتی توسط مدیر یا دبیر و در مورد بنگاه توسط کلیه افراد شریک و توسط یک مدیر یا دبیر انجام شود. از همه شرکتهایی که شریک هستند اگر این بیانیه توسط شخصی که شریک یا مدیر یا دبیر برخی از شرکتهای عضو شریک باشد ، امضا شود‌، امضاکننده باید توسط اظهارنامه های قانونی تأیید شود.

راه اندازی یک تجارت شخصی (مالکیت اختصاصی)

الزامات

موارد زیر برای راه اندازی یک تجارت شخصی
(مالکیت شخصی) لازم است.
• نامی که در دیوان عالی کشور به ثبت رسیده است
• آدرس خدمات

روش‌ های مهاجرت به گرنادا

روش‌ های مهاجرت به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به طور کلی مهاجرت به گرانادا بر اساس روش‌های مختلفی ارزیابی می‌شود. هر یک از روش‌های مهاجرت به این منطقه ارزیابی شده است. مشخص است که گرانادا در لیست کشورهایی قرار دارد که شما می‌توانید از روش سرمایه‌گذاری ورود این منطقه را امکانپذیر نمایید، از سوی دیگر گرانادا برای کسانی که دارای تخصص کاری هستند، رویکرد مهاجرتی را شامل شده است. در بررسی‌های صورت گرفته این کشور توانسته بهترین موقعیت منطقه‌ای را ارزیابی کرده باشد. گرانادا در لیست کشورهایی قرار دارد که مردمانش اغلب در صدد هستند رشد اقتصادی برای کشور ایجاد نمایند. ازدواج با یک تبعه گرانادا منجر به اقامت این کشور می‌شود البته که نیاز است شرایط و رویکرد دقیق و ایده‌آلی ارزیابی شود.

شرایط ویزا 

شرایط ویزا برای شهروندان گرنادایی محدودیت ورود اداری توسط مقامات سایر ایالت‌هایی است که بر روی شهروندان گرنادا قرار دارد . از ژانویه سال 2019 ، شهروندان گرنادیایی بدون دسترسی به ویزا یا ویزا از زمان ورود به ویزا به 143 کشور و سرزمین رسیدند و براساس شاخص محدودیت ویزا‌، گذرنامه معمولی گرنادیان 33 در جهان را کسب کردند .

سوگند شهروندی 

اتباع غیر مشترک المنافع ممکن است ملزم به ادای سوگند با بیعت با ملکه گرنادا باشند :

من، AB، رسما و صمیمانه را تأیید و اعلام می کنم که وفادار خواهد بود و تحمل وفاداری واقعی به ملکه الیزابت دوم ، وارثان و جانشینان او، با توجه به قانون، و که صادقانه قوانین خواهد رعایت گرانادا و من وظایف خود را به عنوان یک شهروند گرنادا انجام می‌دهم، پس به من کمک کن.

مهاجرت سرمایه گذاری به گرنادا

مهاجرت سرمایه گذاری به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

براساس گزارش سرمایه گذاری جهانی UNCTAD در سال 2019 ، میزان ورود مستقیم FDI به گرنادا در سال 2018 به 127 میلیون نفر رسیده است که در مقایسه با سال 2017 (112 میلیون) اندکی افزایش داشته است. سهام FDI با تخمین زده می‌شود 1.1 میلیارد دلار ، که 94٪ از تولید ناخالص داخلی در سال 2018 را نشان می‌دهد. گردشگری بیشترین سرمایه‌های مستقیم خارجی را جذب می‌کند و به دنبال آن بخش ساخت و ساز است . درآمد حاصل از برنامه Citizenship by Investment (CBI) سرمایه‌گذاری های بیشتر و بیشتری را به خود جلب می‌کند، اگرچه اقدامات نظارتی نیز به دنبال یک پروژه آبزی پروری شکست خورده افزایش یافته است . بزرگترین کشورهای سرمایه گذار در گرنادا، ترینیداد و توباگو ، ایالات متحده و انگلیس هستند.

در سال 2020 ، گرنادا در گزارش سالانه Doing Business که توسط بانک جهانی منتشر شد، رتبه 146 را کسب کرد و در مقایسه با سال گذشته یک امتیاز کسب کرد. گرنادا رویکرد لیبرالی نسبت به FDI اتخاذ می کند. براساس این گزارش ، این کشور با معرفی جستجوی آنلاین روی نام ، تجارت را آسانتر کرده است. به منظور جذب بیشتر سرمایه‌گذاری، دولت اصلاحات قانونی را در رابطه با مالیات بر ارزش افزوده، مالیات نقل و انتقال دارایی، سرمایه‌گذاری، مالیات غیر مستقیم، گمرک و اقدامات ورشکستگی انجام داد. این جزیره که مزیت اصلی آن پتانسیل بزرگ گردشگری آن است ، این امکان را فراهم می‌کند تا در یک بازه زمانی کوتاه (31 روز) و مشوق‌های مالیاتی به سرمایه‌گذاران راه اندازی شود. برخورد مساوی با سرمایه‌گذاران ملی و خارجی، و محدودیتی در مالکیت یا کنترل خارجی وجود ندارد. با این حال، سرمایه گذاران خارجی شاغل در گرنادا موظفند مجوز کار دریافت کنند، قابل تجدید سالانه علاوه بر این، ثبات سیاسی و زیرساخت‌های با کیفیت، گرنادا را به یک مقصد استراتژیک برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند. حتی اگر این کشور وضوح حل ورشکستگی را بهبود ببخشد، نرخ مالیات افزایش یافته و فضای کسب و کار در گرانادا اندکی خراب شده است. در حال حاضر بخش گردشگری بیشترین میزان سرمایه‌گذاری خارجی را به خود جلب می‌کند، اما کشف اخیر گاز طبیعی در خارج از کشور می تواند بخش انرژی را به بزرگترین دریافت کننده سرمایه‌گذاری در سال‌های آینده تبدیل کند. این کشور برای بودجه کمربندی و جاده چین امضا کرد و چین یک برنامه توسعه برای گرنادا ارائه داد، که شامل ساخت پروژه‌های بزرگ از جمله بزرگراهی است که شهرهای بزرگ را به هم متصل می‌کند و راه آهن که محاصره آن است. در سال 2019 ، چین 14.2 میلیون دلار برای دولت گرنادا تأمین کرد که بودجه مورد استفاده برای نوسازی استادیوم کریکت و سایر پروژه‌ها را خواهد داد. گرنادا همچنین 300 میلیون دلار بودجه برای ایجاد اولین "شهر هوشمند آب و هوایی" در جهان دریافت کرده است، که وجوه اولیه را از صندوق آب و هوای سبز دریافت می‌کند، و 48.7 میلیون دلار از همان سازمان برای یک پروژه آب و هوایی هوشمند.

 


مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده)

15٪ (نرخ استاندارد)
کاهش 10 درصدی در بخش گردشگری اعمال می‌شود و نرخ 20٪ در بخش ارتباطات اعمال می‌شود.

مالیات شرکت

28٪

ماليات مالياتي

سود سهام: 15٪ ، علاقه: 15٪ ، حق امتیاز: 15٪.

توافق دوطرفه

گرنادا و اسپانیا محدود به توافق نامه مالیات مضاعف نیستند.

کمکهای تأمین اجتماعی که توسط کارفرمایان پرداخت می‌شود.

5٪ (در حدود 5،000 XCD در هر ماه)

مهاجرت از طریق ازدواج به گرنادا

مهاجرت از طریق ازدواج به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چگونه می توانم در گرنادا ازدواج کنم؟

اسنادی که برای ازدواج مجدد در گرانادا نیاز دارید

گذرنامه معتبر برای هر دو طرف.

شناسنامه برای هر دو طرف.

در صورت طلاق یك یا هر دو طرف، اثبات حكم مطلق لازم خواهد بود.

اثبات وضعیت تنها. 

اثبات تغییر نام ...

گواهی مرگ. ...

رضایت والدین.

 


علاوه بر این اسناد‌، خارجی‌هایی که مایل به ازدواج در گرنادا هستند باید حداقل سه روز قبل از ازدواج اقامت داشته باشند، بنابراین اگر در گرنادا ازدواج می‌کنید، ایده خوبی است که پیش بروید و حداقل یک ماجرای یک هفته‌ای را در بر دارد.

برای ازدواج باید به چه اسناد حقوقی نیاز داشته باشم؟

الف ) گذرنامه معتبر و شناسنامه اصلی)

 • در صورت لزوم ازدواج یا گواهی فوت
  • اثبات وضعیت مجرد (نامه وکالت مبنی بر اینکه فرد از حق قانونی برای ازدواج برخوردار است)
  • حمایت از رضایت والدین در صورتی که طرف زیر 21 سال داشته باشد

 هزینه ازدواج چقدر است؟

 1. هزینه کل 15.00 دلار آمریکا است

مهاجرت از طریق تولد به گرنادا

مهاجرت از طریق تولد به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تولد در گرنادا 

بطور کلی، هر کسی که از سال 1974 در گرنادا متولد شده یا بعداً ، هنگام تولد تابعیت گرنادا را بدست می‌آورد. این استثنا فقط مربوط به کودکانی است که از والدین دیپلمات متولد شده‌اند.

شهروندی بر اساس تبار 

کودکانی که در خارج از گرنادا به واسطه یک پدر و مادر متولد گرنادی متولد می‌شوند، می‌توانند به طور خودکار برای دریافت گذرنامه گرنادی اقدام کنند. فرزندان والدین گرانادی باید شناسنامه گرانادی (والدین) را به منظور ایجاد ادعای والدین ضمیمه کنند.

تابعیت با ثبت نام 

ثبت نام روشی ساده تر برای دستیابی به شهروندی است تا طبیعی سازی ، اما افراد خاصی واجد شرایط هستند.

كودكان (زير 18 سال) در خارج از گرنادا به دليل يك والد گرنادی متولد شده اند - بند 6 (1)

كودكان (بيش از 18 سال) در خارج از گرنادا به دليل يك والد گرنادي متولد شده اند - بند 5 (1)

شخصی که از بدو تولد (پدربزرگ و مادربزرگ) نوادگان یک شهروند گرنادا است - بخش 5A

شخصی که با یک شهروند گرنادا ازدواج کرده است - بخش 5 (3)

شهروندان مشترک المنافع و ایرلند - ممکن است با ثبت نام در بند 6 (1) از شهروندی تقاضای تابعیت کنند ، مشروط بر اینکه شخص 7 سال بطور قانونی در گرانادا زندگی کند (شهروندان کشورهای غیر کارائیب) ، یا 4 سال (شهروندان کشورهای کارائیب) و 2. سال به عنوان دارنده مجوز اقامت دائم (در مدت زمان لازم برای تابعیت قابل اجرا) که بلافاصله قبل از تاریخ درخواست است.

مهاجرت پناهندگی به گرنادا

مهاجرت پناهندگی به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک پروژه بلند مدت احیای گرنادا به واسطه پناهندگی این کشور ارزیابی می‌شود که هدف آن نمونه‌ای مثبت، الهام بخش و قابل تکرار است، در این پروژه قرار است شرایط زیر به شکل ایده آل دنبال شود مشخص است که رویکرد پناهندگی به شکل ایده آل ارزیابی می‌شود.

 

 1. احیاء زندگی:بهبود رفاه همه شرکت کنندگان از طریق کار در طبیعت ، شرکت در فعالیت‌های جامعه خلاق و خود تحقق بخشیدن در یک محیط حمایتی و احترام. دادن پناهندگان / مهاجران که از کشور مبدأ خود خارج شده‌اند فرصتی برای ایجاد زندگی جدید برای خود و خانواده هایشان فراهم می‌کنند.
 2. ایجاد معیشت جدید:توسعه فعالیت‌های تولیدی جدید و پایدار که تأمین معیشت پایدار برای اعضای پروژه و افراد محلی است و به پویایی اقتصادی منطقه کمک می‌کند.استفاده از مدلهای جدید اقتصاد و جستجوی منابع کم بهره در منطقه.
 3. ایجاد فرهنگهای جدید:تجلیل از زندگی و کار بین نسلی ، چند فرهنگی. ایجاد یک نمونه پر رونق از تنوع؛مکانی که تمام افراد بدون در نظر گرفتن پیشینه خود ، اعضای مساوی هستند و با احترام ، قدردانی و پشتیبانی با یکدیگر رفتار می کنند.
 4. تغییر سیستمی بلند مدت:با افشای سیستم‌های استعماری سیاسی ، اقتصادی و (پسا) که از نابرابری حمایت می‌کنند، و با نشان دادن یک جایگزین مثبت و ملموس برای آن سیستم که از الگوهای جدید اجتماعی و اقتصادی و یک رویکرد جامع استفاده می‌کند، پروژه امیدوار است که تغییر کند. آگاهی و گفتگو پیرامون "بحران" پناهندگان و کمک به تغییر در سطح سیستمی.

مهاجرت تحصیلی‌ به گرنادا

مهاجرت تحصیلی‌ به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای ویزای تحصیلی کدام مدارک لازم است؟

موارد زیر اسناد مورد نیاز برای استفاده هستند.

گذرنامه معتبر. 

اثبات پذیرش توسط یک مؤسسه یادگیری تعیین شده. 

اثبات بودجه. 

عکس اندازه گذرنامه. 

معاینه پزشکی مهاجرت (IME)

امتیاز آزمون زبان انگلیسی. 

بیانیه ای از هدف. 

کارت اعتباری.

 

ویزای دانشجویی چه مدت طول می کشد؟

در ویزای دانشجویی مجاز به ماندن در طول دوره خود خواهید بود، همانطور که در برنامه ویزای اولیه مشخص شده است. شما همچنین مجاز خواهید بود پس از اتمام تحصیلات خود مدت زمانی کوتاه بمانید اما این بسته به مقصد انتخابی شما می‌تواند از 60 روز تا 4 ماه باشد.

 


ویزای دانشجویی چگونه کار می کند؟

ویزای دانشجویی حمایت گذرنامه ویژه‌ای به دانش آموزان توسط دولت است. قبل از درخواست ویزا ، دانشجویان ملزم به ثبت نام در یک موسسه آموزشی واجد شرایط هستند. ویزای دانشجویی برای دوره‌ای که دانشجو برای تکمیل دوره تحصیل، برنامه یا تکلیف کاری خود صادر می‌کند ، صادر می شود.

مهاجرت کاری گرنادا

مهاجرت کاری گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کلیه افراد غیر اتباع که مایل به انجام یک کار تجاری هستند و یا می‌توانند در گرنادا به طور شغلی استخدام شوند، باید برای یک مجوز کار درخواست کنند. تقاضای مجوز کار با قانون ملی 18 و شهروندان مشترک المنافع (اشتغال) قانون شماره 18 ، 1968 تنظیم می‌شود. فرم‌های درخواست را می‌توان از وزارت کار دریافت کرد. پروانه کار برای یک (1) سال اعتبار دارد و باید سالانه تمدید شود.

اطلاعات لازم جهت اخذ مجوز کار به شرح زیر است:

فرم درخواست اجازه کار کامل (به صورت سه گانه) که توسط کارفرمای در نظر گرفته شده به نمایندگی از کارمند امضا شده است.
سوابق پلیس /
شماره تماس با شماره ترخیص
از نسخه های معتبر از گواهینامه های تحصیلی / مدارک تحصیلی
چهار عکس از اندازه گذرنامه (2.5 2 2 و از استانداردهای بین المللی) نام متقاضی باید در پشت عکس نوشته شود.
مشاغل ملزم به ارائه گواهینامه های ثبت نام هستند.
تمبر شرکت باید اعمال شود.
نامه تحت پوشش کارفرما؛ خطاب به وزیر کار ، از طریق دبیر دائم ، وزارت کار ارجاع کارفرمای قبلی یا شخص معتبر در صورت عدم اشتغال قبلی

 

هزینه ها

اشخاصی که به آنگولا ، آنتیگوا ، جزایر باهاما ، باربادوس ، بلیز ، جزایر ویرجین بریتانیا ، دومینیکا ، گویان، جامائیکا ، مونتسرات ، سنت کریستوفر-نوویس ، سنت لوسیا ، سنت وینسنت و گرنادینها و ترینیداد و توباگو تعلق دارند. هزینه 369 دلار
شخصی که دارای گواهی تشخیص صلاحیت مهارت‌های جامعه کارائیب، تحت بند 7 قانون قانون ملی اتباع کارائیب ، شماره 32 از سال 1995 ، ملزم به پرداخت هزینه‌ای نخواهد بود.
شهروندان کشورهای عضو مشترک المنافع به غیر از مواردی که در بند شماره یک (1) در بالا گفته شد، کشورهای عضو جامعه اقتصادی اروپا و ایالات متحده آمریکا باید اجازه کار کارمزد 1،105 دلاری را به غیر از موارد ذکر شده بپردازند.

 

مهاجرت از طریق همراه به گرنادا

مهاجرت از طریق همراه به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مهاجرت از طریق همراه به این معنی است که افراد می‌بایست به عنوان شخصی اصلی در ابتدا خود وارد گرانادا شوند سپس موقعیت اقتصادی و سایر شرایط کاری افراد بررسی می‌شود و در نهایت مشخص می‌شود که آیا اجازه دارند همسر و فرزندان خود را وارد خاک این کشور کنند یا نه. موقعیت مهاجرت از طریق همراه به واسطه رویکرد اقتصادی بررسی شده است البته که سیاست‌های شخص همراه برای مهاجرت به گرانادا ارزیابی ایده‌آلی داشته و سیاست‌های همراه باید بر اساس مدارکی که دارد بررسی شود. سرمایه‌گذاری و شرایط کاری روش‌های خوبی هستند که همراه را نیز در بر می‌گیرد.

مهاجرت توریستی به گرنادا

مهاجرت توریستی به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وقتی قرار است مهاجرت توریستی به گرانادا داشته باشید در ابتدای امر می‌بایست هدف از سفر شما مشخص شده باشد یعنی باید بررسی‌هایی صورت بگیرد که مشخص کند مهاجرت توریستی به گرانادا به واسطه مدارک گردشگری بررسی می‌شود و شما قصد بازگشت دارید، بازگشت شما از گرانادا به کشور خودتان باید در تاریخ و زمان مشخصی دنبال شده باشد یک موضوع پر اهمیت دیگر این است که مهاجرت توریستی هم نیاز به نامه تمکن مالی دارد و در صورتی که شغل مشخصی دارید باید مدارک کاری خود را نیز در اختیار قرار دهید.

مهاجرت شرایط خاص به گرنادا

مهاجرت شرایط خاص به گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

گرانادا یک کشور انگلیسی زبان در کارائیب شرقی است که در آن شرایطی برای تجارت مناسب و کارآمد ایجاد می‌شود. شرکت‌هایی که در حوزه قضایی هستند می‌توانند به سرعت و بدون هیچ زحمتی ایجاد شوند و قانونگذاری بسیار انعطاف پذیر است. این از یک طرف، کلیه الزامات مؤسسات مالی بین المللی را برآورده می‌کند (بنابراین گرنادا یک شهر دریایی است که شهرت خوبی دارد) و از طرف دیگر فرصت‌های کافی برای برنامه‌ریزی و بهینه سازی مالیات به کارآفرینان ارائه می‌دهد.این یک انتخاب خوب برای سرمایه‌گذاران و بازرگانانی است که می‌خواهند تجارت را در صحنه جهانی انجام دهند. در ایالت می‌توان اعتماد، صندوق های متقابل ، بنگاه های بین المللی ، استفاده از بانکداری اینترنتی مدرن و همه مزایای شرکتهای سنتی خارج از کشور را ایجاد کرد. گرنادا مکانی مناسب برای ثبت شرکت است، زیرا دارای موارد زیر است:

در 20 سال اول کار امکان پرداخت مالیات از شرکتهای خارج از کشور وجود ندارد.

هیچ وظیفه تمبر ، مالیات بر ارث ، املاک غیر منقول ، افزایش سرمایه ، بهره و سود سهام وجود ندارد.

صاحبان خارجی نیازی به پرداخت مالیات بر تجارت و زمین ندارند.

محرمانه بودن اطلاعات در مورد تجارت حفظ می‌شود - اسامی مدیران و ذینفعان افشا نمی‌شود، فقط اطلاعات آدرس، نماینده بنگاه و منشور آن در رجیستر منتشر می‌شود.

برای حفظ حسابداری مداوم ضروری نیست، کافی است که حداقل گردش لازم در مدارک فراهم شود.

کشور دارای شرایط سرمایه‌گذاری مطلوبی است، قانونی مشترک که تسلط آن آسان باشد، دسترسی به بازارهای فراملی و غیره وجود دارد.

افتتاح شرکت در گرنادا به صورت سازمانی ثابت - شرکت تجارت بین المللی امکان‌پذیر است. اندازه سرمايه مجاز از يك دلار آمريكا شروع مي‌شود، سالانه براي حفظ مشاغل لازم است كه به هزينه‌هاي بودجه - 100 دلار - انتقال يابيد.از جمله الزامات اجباری برای هر شرکت عبارتند از:

حضور حداقل یک مدیر و سهامدار؛

آدرس محلی که باید در اسناد ثبت نام شود.

استخدام نماینده ای که نماینده منافع بنیانگذاران شرکت باشد.

شهرهای مهاجر پذیر گرنادا

شهرهای مهاجر پذیر گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اینطور که مشخص است پایتخت گرانادا بهترین منطقه شهری است که شرایط خوبی را شامل شده است از سوی دیگر موقعیت منطقه‌ای این شهر در شرایطی است که هم سرمایه‌گذاری خوبی را در بر می‌گیرد و هم موقعیت کاری را به رشد می‌رساند. از سوی دیگر تحصیل نیز در پایتخت گرانادا رویکرد بهبود یافته‌ای خواهد داشت.

اخذ ویزای گرنادا

اخذ ویزای گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کسانی که قرار است ثبت شرکت در گرانادا داشته باشند می‌بایست نرخ مالیاتی را ارزیابی کنند و اخذ ویزای سرمایه گذاری در این راستا اهمیت زیادی دارد:

نرخ مالیات شرکتها در گرنادا 30٪ است.

شرکتهای مقیم گرنادیان در هر جایی که بوجود می‌آیند مسئولیت مالیات بر درآمد را درمورد کلیه منابع درآمدی بدون هزینه دارند. در صورتی که مدیریت و کنترل مرکزی آن در گرنادا واقع شده و از آن استفاده می‌کند و یا در گرنادا گنجانیده شده است، یک شرکت به عنوان ساکن در گرنادا در نظر گرفته می‌شود. یک شرکت غیر مقیم از درآمد شعبه‌ای و تجارت در گرنادا انجام می‌دهد، مالیات می‌گیرد، یعنی درآمد در گرنادا بوجود می‌آید.

افرادی که در گرنادا مشغول به کار هستند، از پرداخت مالیات بر درآمد معاف می‌شوند، زیرا درآمد آنها بیش از 60،000 دلار در سال اروپا نیست.
اشخاصی که بیش از 60،000 دلار آمریکا در سال درآمد دارند، با مبلغ 30٪ از مبلغی که بیش از آستانه غیر مالیاتی 60،000 دلار آمریکا در سال است، مالیات می‌گیرند.

به عنوان مثال ، شخصی که سالانه 80،000 دلار EC کسب می‌کند، فقط باید 30٪ مالیات بر درآمد خود را به مبلغ 20،000 دلار که بیش از 60،000 دلار اول معاف است بپردازد.

ثبت نام برای مالیات
هر مشاغل مستقر در گرنادا موظف است ظرف یک (1) سال از شروع فعالیت های تجاری در اداره امور داخلی کشور ثبت نام کنند.

روال ثبت نام مالیاتها
1. کپی از گواهی ثبت نام مشاغل را به اداره درآمد داخلی ارائه دهید.

 1. شناسنامه مناسب در حال حاضر (مجوز راننده ، کارت NIS))
  3. تکمیل فرم ثبت مالیات شماره شناسنامه مالیاتی طی 2-3 روز صادر شود.

این رویه برای مالکیت تنها ، مشارکت و شرکتهای حقوقی
جزئیات فرم ثبت نام مالیات در مورد جزئیات مورد نیاز شرکتها ، مشارکتها ، مشاغل مشترک یکسان است.

• نوع شرکت

• آدرس پستی

• نام ثبت شده

• نام والدین خارجی

• شماره ثبت

• انواع تجارت

• تاریخ ثبت دادگاه

• اطلاعات اتحادیه بانکی / اعتباری

• نام تجاری

• اطلاعات نماینده

• تاریخ شروع

• تأسیس شرکت

• سال مالی شروع / پایان

• اشتغال سازمانی

• اقامت

 

                                               جزئیات فرم ثبت مالیات مورد نیاز برای مالکیت تنها

• نام مالک

• اشتغال سازمانی

• شماره NIS

• فعالیتهای تجاری

• نام تجاری

• نام / عنوان مخاطب

• تاریخ شروع

• آدرس پستی تجاری

ثبت نام برای تأمین اجتماعی
هر مشاغل مستقر در گرنادا موظف است ظرف هفت (7) روز از شروع عملیات تجاری، در برنامه بیمه ملی ثبت‌نام کند. ثبت نام در طرح بیمه ملی با شماره 14 قانون 1983، بند 205 تنظیم شده است.

الزامات لازم در مورد
هر کارفرمای توسط این طرح:
• ثبت نام در طی هفت (7) روز از فعالیت
• اطمینان حاصل شود که کلیه کارمندان بین 16 تا 60 سال در چهار (4) روز از کار ثبت شده اند.
• استخدام و پرداخت سهم در نمایندگی هر کارمند در روز یا قبل از روز چهاردهم ماه بعد.


مراحل ثبت نام

 1. 1. کارفرما باید فرم ثبت نام کارفرما را تکمیل کرده و نسخه ای از گواهی ثبت نام مشاغل را ارسال کند.
 2. 2. کارمند باید فرم ثبت نام کارمند را تکمیل کرده و شناسنامه و سایر مدارک مربوطه مانند شناسنامه ازدواج، اعتراف ، نظرخواهی و غیره را ارائه دهد.
 3. 3. به کارفرمایان و کارمندان‌شماره شناساییفردی اختصاص می‌یابد.
 4. 4. زمان پردازش در طی یک (1) روز کاری است.

کمک های ماهانه مورد نیاز
• سهم 4٪ از حقوق ناخالص کارمند کسر شده

 • 5٪ سهم حقوق ناخالص کارمندان توسط کارفرما

مزایای ارائه شده در این طرح:

مزایای بلند مدت:

مزایای کوتاه مدت:

• سن بازنشستگی / کمک هزینه

• بیماری

• عدم پرداخت حقوق بازنشستگی / کمک هزینه

• کمک هزینه مادرانه

• حضور مداوم

• کمک هزینه زایمان

• کمک مالی

اشتغال: آسیب دیدگی

• بازنشستگی / کمک هزینه بازماندگان

 

• مزایای مرگ

 

• کاهش سن بازنشستگی

 اخذ اقامت گرنادا

اخذ اقامت گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کسانی که ثبت شرکت در گرانادا را انتخاب کرده‌اند پس از مدت مشخصی می‌توانند برای اقامت این کشور اقدام نمایند منتها شرایط زیر می بایست ارزیابی شده باشد تا پروسه ثبت شرکت به درستی صورت بگیرد.

ثبت نام مشاغل در گرنادا باید در دفتر امور شرکت و مالکیت معنوی (CAIPO) انجام شود.

در مورد نام تجاری که می‌خواهید ثبت نام کنید اطمینان حاصل کنید.

نامه درخواست (به صورت تکراری) را به صورت مقرر به ثبت کننده دفتر امور شرکت و مالکیت معنوی (CAIPO) تهیه کنید.

بیانیه مشخصات (به صورت تکراری) را به شکل مقرر تهیه کنید. بیانیه اطلاعات باید موارد زیر را شامل شود:

نام تجارت.

ماهیت عمومی تجارت.

محل اصلی تجارت.

جایی که ثبت نام انجام شود ، مربوط به یک فرد است.

نام و نام خانوادگی مسیحیان حاضر.

نام و نام خانوادگی مسیحیان سابق.

ملیت.

محل اقامت معمول

شغل تجاری دیگر فرد است.

در جایی که ثبت نام انجام شود ، یک شرکت است. برای هر یک از افرادی که شریک زندگی می کنند موارد زیر است:

نام و نام خانوادگی مسیحیان حاضر.

نام و نام خانوادگی مسیحیان سابق.

ملیت.

محل اقامت معمول

شغل تجاری دیگر.

نام شرکت.

دفتر ثبت شده یا اصلی هر شرکتی که شریک زندگی باشد ثبت شده است.

در جایی که ثبت نام انجام می شود ، یک شرکت است.

نام شرکت

دفتر ثبت شده یا اصلی.

تاریخ شروع کار

اخذ پاسپورت گرنادا

اخذ پاسپورت گرنادا | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

تابعیت با طبیعت سازی 

بیگانگان یا افراد تحت حمایت انگلیس می‌توانند با تابعیت قانون شهروندی گرنادا ، اگر آنها به مدت 7 سال به عنوان اقامت دائم در گرنادا زندگی می‌کنند، بلافاصله قبل از تاریخ درخواست. .

تابعیت دوگانه 

قانون گرنادی اجازه می دهد تا شهروندان خود تابعیت دوگانه داشته باشند .

حقوق و امتیازات شهروندان گرنادیان 

در گرنادا 

شهروندان گرنادیان از حقوق زیر برخوردار می‌شوند (مشروط به استثنائات خاص)

حق ورود و ماندن در گرنادا در هر زمان و بدون اجازه مهاجرت.

حق استفاده از کنسولگری گرنادا در خارج از کشور.

مصونیت از تبعید.

حق رأی دادن و منصب شدن در منصب عمومی.

مجاز به ترک گرنادا و بازگشت در هر زمان و بدون نیاز به ویزا.

مجاز به تصویب تابعیت گرنادیان با نزول یا ثبت نام برای کودکانی که در خارج از گرانادا متولد شده‌اند.

دسترسی کامل به حقوق و بورس های تحصیلی.

امکان درخواست خدمات شغلی عمومی متعلق به شهروندان گرنادیان.

دسترسی به ورزش بین المللی (در بعضی از ورزش ها ، بازیکنان بین المللی باید شهروند کشورهایی باشند که نماینده آنها هستند)

در سایر کشورهای مشترک المنافع 

به عنوان شهروندان مشترک المنافع ، گرناد ها در برخی از کشورهای مشترک المنافع امتیازات بسیاری کسب می‌کنند.

در انگلستان ، شهروندان گرنادیان از امتیازات زیر برخوردار هستند:

حق رأی در همه انتخابات (یعنی انتخابات پارلمانی ، محلی و اروپایی) تا زمانی که برای رای دادن ثبت نام کرده‌اند (باید برای ورود / ماندن یا حق اقامت در تاریخ ثبت نام انتخابات خود دارای مرخصی معتبر باشند)

صلاحیت انجام وظیفه عمومی (به عنوان مثال ، به عنوان قاضی ، دادرس ، وزیر ، پاسبان پلیس ، عضو نیروهای مسلح و غیره)

حق اقامت (برای متولدین قبل از سال 1983 که شرایط را رعایت می‌کنند)

در نیوزلند ، موریس ، مالاوی و بسیاری از کشورهای مشترک المنافع در کارائیب ، شهروندان گرنادیایی که اقامت طولانی مدت دارند حق دارند در انتخابات رأی دهند.

 

آخرین ویرایش: 2020-05-15 19:01:33 59