x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در ایسلند

 

تخصص دندانپزشکی در کشور ایسلند به طور کلی به دوره 4 الی 6 ساله گفته می شود که بیشتر در بخش شناسایی بافت های داخلی دهان می پردازد، آسیب شاسی های دهان و فک و صورت یک دوره دو ساله کامل را به خود اختصاص می دهد، بافت های خارج از دهان به طور کلی ارزیابی های مشخصی دارد. کسانی که قصد دارند تخصص در زمینه درمان ریشه داشته باشند و همینطور در بافت های خارجی نیز فعالیت کرده اند به طور کلی می توانند وضعیت عصب کشی مشخصی را دنبال کنند. تحصیل در رشته های مربوط به مهندسی در کشور ایسلند اغلب با آزمون عملی همراه است و مشخص است که به طور کلی رشته های مهندسی یکی از مهمترین بخش های اقتصادی در کشور ایسلند محسوب می شود آینده شغلی خوبی دارد. وضعیت تحصیل مهندسی در کشور ایسلند در رشته های متنوعی دنبال شده و دانشگاه های دولتی نیز پوشش خوبی در این زمینه در نظر دارند. دانشگاه های کشور ایسلند به طور کلی هر یک دارای مشخصه های درستی هستند. اعتبار دانشگاه های ایسلند بر اساس تعداد دانشجوی و رتبه QS مشخص می شود. وضعیت تحصیل رایگان در کشور ایسلند بارها مورد پرسش و پاسخ قرار گرفته است. برای رویکردهای مشخصی که در زمینه تحصیل رایگان در کشور ایسلند دیده می شود افرادی که قصد دارند به طور جدی مدارک لازم را در نظر بگیرند به طور جدی می توانند ساختار روتین را در پیش بگیرند. حقیقت این است که وضعیت تحصیل رایگان در کشور ایسلند به طور کلی به دو بخش مهم تقسیم می شود

تحصیل رایگان در رشته های مهندسی نیاز به شرکت در یک آزمون ورودی دارد که البته کمی هم دشوار است، یعنی فرد علاوه بر داشتن رزومه تحصیلی خوب می بایست در این آزمون این موفق شود. برای تحصیل در مقطع لیسانس در کشور ایسلند در ابتدا فرم درخواست تحصیل از سایت دانشگاه را پر کنید. شما نیاز به گواهی دارید که نشان دهد امتحانات ورودی دانشگاه را پشت سر گذاشته اید البته امتحانات آسان هستند. این گواهی باید به سفارت نیز ارائه شود. نیاز به ارائه یک سری مدارک تحصیلی اتمام دوره های دبیرستان و دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات دارید سوابق تحصیلی شما باید به طور دقیق ارزیابی شود. افراد نیاز به ارائه نامه انگیزشی دارند، نیاز است که هزینه ثبت نامه به ارزش 40 یورو ارائه شود. اگر پس از اخذ دیپلم در کشور خود مشغول به کار هستید چه خوب است بتوانید رزومه کاری خوبی داشته باشید. شما می بایست سوابق تحصیلی خود را به دو زبان ایسلندی و انگلیسی ترجمه کنید.

مشاوره تحصیل در ایسلند
فهرست

تحصیل رایگان در ایسلند

تحصیل رایگان در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت تحصیل رایگان در کشور ایسلند بارها مورد پرسش و پاسخ قرار گرفته است. برای رویکردهای مشخصی که در زمینه تحصیل رایگان در کشور ایسلند دیده می شود افرادی که قصد دارند به طور جدی مدارک لازم را در نظر بگیرند به طور جدی می توانند ساختار روتین را در پیش بگیرند. حقیقت این است که وضعیت تحصیل رایگان در کشور ایسلند به طور کلی به دو بخش مهم تقسیم می شود تحصیل رایگان در رشته های مهندسی نیاز به شرکت در یک آزمون ورودی دارد که البته کمی هم دشوار است، یعنی فرد علاوه بر داشتن رزومه تحصیلی خوب می بایست در این آزمون این موفق شود. آزمون به صورت تخصصی با تست هوش همراه است و افراد باید بتوانند حداقل نیمی از نمره تست را به دست آورند مشخص است که وضعیت تحصیل رایگان در کشور ایسلند به طور جدی دنبال می شود و اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد این گزینه برای افراد نخبه بسیار عالی است مورد بعدی برای رشته های غیر مهندسی است، در رشته های غیر مهندسی شما نیاز به شرکت در آزمون ندارید اما به طور کلی نیاز است که بتوانید ریزنمرات تحصیلی بسیار عالی داشته باشید در واقع پیشینه تحصیلی شما در این مورد بسیار مهم است . اینطور که مشخص است وضعیت تحصیل رایگان در کشور ایسلند در سال های اخیر تغییراتی داشته است. یک اصل مهم در زمینه تحصیلات رایگان در کشور ایسلند دیده می شود اینکه اگر فرد رشته پزشکی و یا شاخه های آن را پذیرفته شده باشد می تواند یک الی دو ترم تحصیلی را با نمرات خوب پشت سر بگذارد تا شرایط تحصیل رایگان برای وی فراهم شود و از بورسیه تحصیلی استفاده کند. هزینه تحصیل در کشور ایسلند بسیار ارزان و مناسب است شرایط بورسیه تحصیلی در این کشور نیز به طور دقیق مشخص شده است.

بورسیه تحصیلی در ایسلند

بورسیه تحصیلی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک نوع بورسیه تحصیلی در کشور ایسلند مشهور به WEB INTERNET است که برای وب سایت های وابسته به این بخش ارزیابی می شود این گزینه برای دانشجویانی است که در رشته های بازاریابی تحصیل می کنند در چنین شرایط دولت کشور ایسلند مبلغ 250 دلاری را برای بورسیه در نظر می گیرد که به عنوان کمک هزینه در نظر گرفته می شود. به طور کلی این بورسیه دارای شرایط مخصوصی بوده و می تواند آینده شغلی بسیار ایده آلی داشته باشد.

بورسیه تحصیلی Coupons plus deals برای دانشجویان نخبه بوده و کسانی که دارای طرح کاری و یا تحصیلی قدرتمندی هستند اما هزینه لازم برای مهاجرت تحصیلی به کشور ایسلند ندارند، این بورسیه وابسته به یک شرکت خارجی بسیار معتبر با گردش سرمایه زیادی است. کمک هزینه در این راستا تا مبلغ 3000 دلار ارزیابی شده است مشخص است که وضعیت بورسیه در این زمینه به طور جدی دنبال می شود.

بورسیه تحصیلی فناوری در ایسلند برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود و برای رشته های فنی و مهندسی بسیار عالی است این بورسیه با مبلغ 1500 پود همراه بوده و برای کسانی که دارای رزومه علمی قوی هستند بسیار عالی خواهد بود.

بورسیه تحصیلی guidance tech leaders برای مقطع کارشناسی ارشد بوده و پوشش مالی تا 1000 دلار را در نظر گرفته است این بورسیه به طور کلی برای دانشجویانی که به قصد اقامت دائم وارد کشور ایسلند شده اند صادر می شود. این بورسیه شرایط سنی بالای 19 سال را مدنظر دارد.

بورسیه تحصیلی oceans eleven هر سه ماه یکبار به دانش آموزان ارائه می شود و مبلغ این بورسیه 300 پوند اعلام شده است این بورسیه دارای شرایط تحصیل مشخصی است و به طور کلی شاید شانس قبولی در آن کم باشد

بورسیه تحصیلی nestpick یک بورسیه آزاد برای افرادی است که مشکل تأمین هزینه زندگی در کشور ایسلند دارند، این بورسیه به طور کلی شامل 2500 یورو برای کمک هزینه مسکن به دانشجو است. به طور کلی این بورسیه دارای شرایط مخصوص به خود بوده و افرادی که دارای مدرک زبان ایسلندی هستند می توانند از آن استفاده نمایند. بورسیه های تحصیلی در کشور ایسلند شرایط مخصوص به خود دارند


اعتبار دانشگاه های ایسلند و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های ایسلند و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

4 دانشگاه در کشور ایسلند در لیست دانشگاه های دولتی قرار دارد. دانشگاه کشاورزی ایسلند که رتبه جهانی 985 را داشته و فضای تحصیلی بسیار مدرن را ایجاد کرده است این دانشگاه به طور کلی دارای شرایط تحصیلی مشخصی است و امتیاز تحصیل در این دانشگاه بالا اعلام شده است.

دانشگاه هولار کشور ایسلند یکی از برترین دانشگاه های کشور ایسلند محسوب می شود که رتبه 936 را در رده بندی جهانی دارد این دانشگاه دارای دو دانشکده مهم بوده و رشته های تجارت و مدیریت در این دانشگاه به نحو احسن تدریس می شود

دانشگاه آکوریری رتبه 863 را دارد و یکی از دانشگاه های ارزان قیمت برای تحصیل است این دانشگاه در رشته های وابسته به زیست شناسی بسیار ایده آل است ورود به این دانشگاه با پشت سر گذاشتن آزمون مشخصی صورت می گیرد این دانشگاه به طور کلی دارای شرایط تحصیل بسیار مهمی است.

دانشگاه ایسلند رتبه 683 را داشته از نظر تنوع رشته های تحصیلی بی نظیر است. ترم های تحصیلی در این دانشگاه به طور کلی وابسته به رشته های انگلیسی و ایسلندی است و امتحانات مشخصی در پایان هر ترم را شامل می شود این دانشگاه از ماه سپتامبر آغاز به کار کمی کند. آموزش شغلی و حرفه ای بخش مهمی از این دانشگاه محسوب می شود به طور کلی رشته های منابع زمینی و حیوانات از رشته های جدید این دانشگاه محسوب می شوند

سه دانشگاه در کشور ایسلند به صورت خصوصی فعالیت می کنند که تا حدی از حمایت های دولتی نیز برخوردار می شوند، دانشگاه بیفروست، فرهنگستان هنر ایسلند و دانشگاه ریکاویک از دانشگاه های معتبر در کشور ایسلند محسوب می شوند فضای تحصیلی در این دانشگاه ها بسیار به روز و ارزشمند است.ش

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در ایسلند

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل در بسیاری از رشته های دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشور ایسلند نیاز به شرکت در آزمون های مشخصی دارد. در نظر داشته باشید که به طور کلی آزمون ها با سوالات تخصصی و عمومی همراه هستند. یک سری از دانشگاه های خصوصی در ایسلند بدون آزمون نیز اقدام به پذیرش دانشجو کرده اند. آزمون دانشگاه های دولتی در ایسلند به صورت سراسری برگزار می شود.

برخی از دانشگاه های خصوصی در کشور ایسلند نیز آزمون مخصوص به خود را دارند.

آزمون های ورودی در ایسلند اغلب به زبان ایسلندی است ، البته آشنایی با این زبان چندان کار دشواری به نظر نمی رسد. در نظر داشته باشید که بخش هایی از آزمون به صورت تصویری و با تست هوش همراه است چه خوب بتوانید این بخش را به خوبی پشت سر بگذارید. برخی از سوالات آزمون های ورودی در کشور ایسلند دارای شرایط خوبی بوده و به صورت چند بخشی ارزیابی می شود به این ترتیب اگر نتوانستید به سوالات یک بخش پاسخ دهید سوالات بخش دیگر می تواند یک مرحله جبرانی برای شما باشد

شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دکترا در همه رشته ها، پزشکی و دندانپزشکی نیاز به مدرک زبان آیلتس دارید که بهتر است که بالای 6 یا 6.5 باشد. در مقطع کارشناسی برخی از دانشگاه ها این شرط را با دوره طولانی تری در نظر می گیرند.

یک آزمون سنجش مهارت های زندگی در برخی از دانشگاه های ایسلند برگزار می شود که بسیار ساده و البته معتبر است.


معادل سازی مدارک در ایسلند

معادل سازی مدارک در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شرایط معادلسازی در ایسلند چندان تغییراتی نداشته است و به طور کلی معادل سازی دروس برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در ایسلند به طور دقیق فراهم شده است. کسانی که در دانشگاه دولتی تحصیل کرده اند اولین اولویت برای معادل سازی مدارک دارند در نظر داشته باشید که به طور کلی در این زمینه رویکردهای اقتصادی مختلف دیده می شود. سیستم درخواست در ایسلند به صورت آنلاین است و باید فرم های مخصوص معادلسازی به طور دقیق صورت بگیرد. اینطور که مشخص است افراد باید بتوانند از وضعیت اعتبار مدارک خود اطمینان حاصل نمایند. معادلسازی برخی از مدارک تحصیلی در ایسلند به طور جدی بر اساس اعتبار دانشگاه و رشته تحصیلی صورت می گیرد. مثلاً شما می بایست در ابتدا مشخص نمایید که وضعیت کارشناسی ارشد خود را به صورت دو ساله دنبال کرده اید یا یک بیش از دو سال زمان برای آن در نظر گرفته شده است. همینطور گاهاً یک آزمون ورودی برای تأیید نهایی معادل سازی صورت می گیرد تا مشخص شود که از سواد کافی متناسب با مدرک تحصیلی خود برخوردار هستید یا خیر. برای اقدام در زمینه معادل سازی مدارک خود سعی کنید در حدود سه ماه زودتر اقدام نمایید و همینطور مدارک لازم را نیز به طور دقیق تنظیم کنید.

خوابگاه در ایسلند

خوابگاه در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

فضای خوابگاهی در ایسلند به طور کلی دارای سیستم های مطالعاتی روتینی است و وضعیت خوابگاه در این کشور رشد خوبی داشته است. خوابگاه های دولتی و خصوصی از نظر امکانات در یک دسته قرار دارند اما از نظر هزینه با هم فرد دارد. سیستم اینترنتی موجود در خوابگاه بسیار قدرتمند ظاهر شده است و همینطور مسیر تحصیلی خوبی نیز در پیش است. فضای ورزشی بسیار مدرنی در خوابگاه های ایسلند دیده می شود. مشخص است که دولت سرمایه مشخصی را در این لاین اختصاص داده است. مهلتی که برای ثبت نامه اینترنتی خوابگاه از سوی دانشگاه در نظر گرفته می شود بسیار مهم است پس از گذشت زمان مشخص شرایط سختی پیش روی خواهید داشت. سعی کنید در انتخاب خوابگاه یک سری اصول مهم را مدنظر قرار دهید اول اینکه تعداد نفراتی که در هر اتاق هستند از دو نفر آغاز شده و برای برخی سوئیت ها بیش از 10 نفر است. مشخص است که فضای ورزشی و همینطور فضای مطالعه برخی از خوابگاه ها ضعیف تر هستند.


امتیازات کارت دانشجویی در ایسلند

امتیازات کارت دانشجویی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

با استفاده از کارت دانشجویی در ایسلند می توانید در خرید بلیط های هوایی به کشورهای تحت قرارداد از تخفیف های ویژه ای استفاده نمایید. به شما این امکان داده می شود که از بسیاری از فعالیت های تفریحی و ورزشی به صورت رایگان استفاده کنید

مشخص است که خرید کتاب به بودجه بالایی نیاز دارد، کارت های دانشجویی در ایسلند به شما این اجازه را می دهد که در خرید کتاب از تخفیف های ویژه استفاده نمایید. یک موضوع مهم را مدنظر قرار دهید که به طور کلی کارت دانشجویی برای مقطع دکترا در ایسلند حکم کارت شناسایی را دارد و سبب می شود که مانند یک شهروند ایسلندی با شما رفتار شود

بسیاری از سیستم های حمل و نقل عمومی در ایسلند دارای شرایط مخصوصی در استفاده از کارت دانشجویی هستند و به طور کلی تخفیف های ویژه ای در این زمینه دیده می شود

با کارت دانشجویی در صورتی که بخواهید از پانسیون های شهری استفاده کنید طرح تخفیف خوبی برای شما در نظر گرفته می شود در هر صورت کارت دانشجویی در این کشور امتیاز خوبی دارد.

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


مشاغل دانشجویی گسترده ای در ایسلند دیده می شود اما به طور کلی حمایت تحصیلی در این کشور بر اساس تجربه و پشتیبانی های مشخص دنبال می شود. افراد می توانند به عنوان پشتیبان های اداری در برخی از شرکت ها مشغول به کار شوند

بسیاری از دانشگاه ها شرایط تدریس خوبی برای افراد فراهم می سازند به این ترتیب چه خوب است که بتوانید در این بخش ورود نمایید. استخدام و پشتیبانی مالی برای افرادی که در رشته های حسابداری تحصیل می کنند فراهم شده است. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد وضعیت حقوق و مزایا در ایسلند به طور دقیق و جدی می بایست در نظر گرفته شود.

کار دانشجویی می تواند در بخش کافه تریا، کتابخانه و همینطور حمایت از بخش های اداری صورت بگیرد. فرد می تواند در صورتی داشتن بودجه کافی مغازه و فروشگاهی افتتاح کند. مشخص است که مشاغل دانشجویی در ایسلند به طور کلی دارای شرایط مخصوص به خود هستند اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد وضعیت کاری در ایسلند مناسب است.

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در ایسلند

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کار دانشجویی در ایسلند سبب می شود که رزومه تحصیلی شما قوی شود. این شرایط برای شما فراهم می شود که بتوانید اولویت های کاری مناسب تری داشته باشند.

شما می توانید برای کاریابی در کشور ایسلند در ابتدا از دانشگاه خود آغاز کنید بسیاری از شرکت ها کمبودهای شغلی خود را به دانشگاه ها اعلام می کنند.

شرایط کاریابی در روزنامه های کشور ایسلند نیز فراهم شده است، مراجعه به وب سایت های کاریابی در کشور ایسلند بسیار مهم است.

شرایط کار برای مقطع لیسانس در این کشور 10 ساعت و برای مقاطع بالاتر بیش از 20 ساعت در هفته خواهد بود. بهتر است به سراغ شغلی بروید که با رشته تحصیلی شما سازگار است.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در ایسلند

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وضعیت بیمه دانشجویی در ایسلند بهبود داشته است، امکانات بهداشتی مشخصی وارد بیمه و تسهیلات بیمه ای کشور ایسلند شده اند. به طور کلی شرکت های بیمه دولتی در کشور ایسلند سرمایه گذاری های مشخصی در دانشگاه ها کرده اند و این رویه سبب شده است که پوشش بیمه ای در ایسلند برای همه دانشجویان بین المللی نیز لحاظ شود. پوشش های بیمه ای شامل خدمات چشم، گوش، سلامت بدن، سلامت دندان و ... است. اداره بیمه در ایسلند شرایط سنی تا 35 سال را برای بیمه در نظر گرفته است. مشخص است که وضعیت تسهیلات بیمه ای در ایسلند رویکردهای مشخصی دارد.


خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در ایسلند

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


خدمات بانکی در ایسلند بیشتر شامل خدمات کارت بانکی بوده و همینطور شرایط اخذ وام های بانکی نیز به افراد داده می شود در نظر داشته باشید که خدمات بانکی در ایسلند به طور کلی شامل خرید و فروش ارز و همینطور سیستم های افتتاح حساب نیز شامل امتیازهای مشخصی برای دانشجویان است. سپرده های کوتاه مدت در ایسلند به طور کلی شامل چندین بخش اقتصادی مشخص است و خدمات انتقال کارت نیز جدیداً به سیستم های مالی ایسلند اضافه شده است.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در ایسلند

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

گروه خوب دانشگاه های ایسلند (ب) 

· Haskoli Islands (University of Iceland)


گروه متوسط دانشگاه های ایسلند (ج)

· Haskolinn I Reykjavik University

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در ایسلند

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه مورد تایید وزارت بهداشت در ایسلند 2019 به شرح زیر است :

· University of Iceland


دانشگاه های برتر در ایسلند

دانشگاه های برتر در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه بزرگ ایسلند در سال 1911 تأسیس شد، یک دانشگاه پیشرو در سطح بین المللی بوده است و به طور کلی یکی از بهترین دانشگاه هایی است که توانسته به نتیجه خوبی برسد. این دانشگاه بر پایه تقویت و آموزش جوانان بوده و آماده سازی های مشخصی در فعالیت در جامعه متمرکز دارد. در حدود 14 هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند که بیش از 1000 نفر آنها بین المللی هستند فضای تحصیل در این دانشگاه بسیار عالی است. به طور کلی در مقطع لیسانس دروس به زبان ایسلندی تدریس می شود و برخی از رشته ها نیز به زبان دانمارکی و انگلیسی است. این دانشگاه در لیست 300 دانشگاه برتر قرار دارد، دانشکده های کسب و کار، مهندسی عمران ، زمین شناسی، علوم فیزیک، روانشناسی، جامعه شناسی ، پزشکی ، داروسازی در این دانشگاه دارای روش های مشخصی هستند. اقتصاد در این دانشگاه امتیاز مشخصی دارد و امکانات ویژه ای دارد.

دانشگاه ریکاویک کشور ایسلند در سال 1988 تأسیس شده است، این دانشگاه به طور کلی بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی محسوب می شود و بیش از 3500 دانشجو در آن تحصیل می کنند. این دانشگاه شامل 4 مدرسه علمی بوده و در رشته های کسب و کار، علوم کامپیوتر، علوم و مهندسی فعالیت صورت می گیرد. ریکاویک یک دانشگاه دو زبانه است که دروس در آن به زبان انگلیسی و ایسلندی تدریس می شود. در این دانشگاه بیش از 19 برنامه کارشناسی ارشد در زمینه مهندسی دیده می شود که زبان تدریس آنها انگلیسی است، رشته های حقوق و کسب و کار در سطح دکترای تخصصی نیز عرضه می شود. تدریس و تحقیق و مدیریت در این دانشگاه بر اساس استانداردهای بین المللی صورت می گیرد.


دانشگاه آکوریری در سال 1987 در بخش شمالی ایسلند تأسیس شده است این دانشگاه بیش از 2000 دانشجو دارد و نیمی از آن ها به صورت راه دور آموزش می بینند. دانشگاه آکوریری دارای دانشکده های علم اجتماعی و همینطور کاردرمانی و پرستاری است و در رشته های علوم منابع طبیعی نیز به نتیجه خوبی رسیده است. رشته های تحصیلی در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

دانشگاه بیفروست یک دانشگاه غیرانتفاعی در کشور ایسلند است که در سال 1918 تأسیس شده است و در اصل دانشکده کسب و کار محسوب می شود، در این دانشگاه رشته های حقوق و علوم اجتماعی در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد تدریس می شود. به طور کلی 600 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

در کشور ایسلند آکادمی هنر وجود دارد که در شهر ریکیاویک واقع شده است و تنها مدرک دانشگاهی در رشته های هنر در ایسلند است، این موسسه در سال 1998 تأسیس شده است و کلاس های این دانشگاه در پاییز سال 1999 آغاز شده اند. دانشگاه دارای 5 بخش آموزشی هنر و طراحی معماری و همینطور موسیقی و تئاتر و هنرهای زیبا است. این دانشگاه به طور کلی برای بانوان رشته های هنر بسیار عالی است.


نظام آموزشی ایسلند

نظام آموزشی ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نظام آموزشی در کشور ایسلند دوره پیش از مدرسه، اجباری ، دوره متوسطه و بالاتر است که شبیه به کشورهای شمال اروپایی است. سیستم اجباری تحصیل در این کشور از سن 6 سالگی آغاز می شود و تا سن 16 سالگی ادامه دارد. این سیستم توسط دولت تعیین شده و هزینه نیز توسط دولت ارزیابی می شود. در کشور ایسلند مدارس خصوصی زیادی دیده نمی شود. اولین قانون آموزش و پرورش در این کشور در سال 1907 آغاز شد و به طور کلی اولین و اصلی ترین برنامه درسی در این کشور مربوط به سال 1926 است که تا به حال تغییرات زیادی داشته است.

اصل نظام تحصیلی در کشور ایسلند به این صورت است که فرد بتواند فرصت ادامه تحصیل داشته باشد به صورتی که وضعیت اقتصادی و جنس و مذهب و فرهنگ او هیچ دخالتی در پیشرفتش نداشته باشد. در حال حاضر در کشور ایسلند 192 موسسه برای بخش آموزش اجباری وجود دارد و همینطور 42 مدرسه برای آموزش و پرورش متوسطه انتخاب شده اند، 9 موسسه آموزش عالی در کشور ایسلند برای ادامه تحصیل دیده می شود

هر فردی که تحصیلات خود را تا مقطع دبیرستان به صورت کامل ادامه دهد می تواند برای تحصیل در دانشگاه های ایسلند اقدام کند. به طور کلی رشته های خاصی مانند پزشکی و دندانپزشکی در این کشور برای ادامه تحصیل انتخاب می شوند

کشور ایسلند فرصت عالی برای مطالعه و کسب مهارت های بالا است ، دانش در این کشور با کیفیت بالایی آموزش داده می شود فرصت های شغلی زیادی را پیش روی فرد می گذارد.

پیش دبستانی برای دانش آموزان زیر 6 سال ارائه می شود و آموزش آن اجباری نمی باشد. در کشور ایسلند بیشترین تعدد پیش دبستانی ها توسط شهرداری ها تأسیس می شود. پیش دبستانی های خصوصی از طریق شهرداری های محلی مورد پشتیبانی قرار می گیرد. کودکان در رده های سنی 2 الی 5 سال در این مدارس ثبت نام می کنند. زمان آموزش 4 الی 9 ساعت در روز بر اساس شرایط سنی فرد است و به طور کلی از ساعت 9 صبح آغاز می شود.

دوره اول دوره آموزش اجباری است که ده سال طول می کند و معادل با آموزش ابتدایی بوده و بخشی از آموزش متوسط است که به صورت ادغام شده ارزیابی می شود. مدارس شامل پایه های اول تا هفتم و همینطور هشتم تا دهم هستند. 174 واحد آموزشی در این بخش دیده می شود دانش آموزان به زبان ایسلندی تسلط کامل پیدا می کنند

دوره دوم دوره متوسطه تکمیلی است که برای سنین 16 تا 20 سال برای یک دوره 4 ساله در نظر گرفته می شود هدف اصلی این دوره ترغیب و تشویق دانش آموزان و مشارکت دادن آنان در زمینه های اجتماعی است. هدف از این دوره ارزشهای اخلاقی، احساس مسئولیت ، آمادگی های ذهنی و همینطور ابتکار است. نظم پذیری و توسعه روش های کاری بخش مهمی از تحصیل در این بخش محسوب می شود

مقطع لیسانس در کشور ایسلند 3 الی 4 سال است و در نهایت با یک آزمون به پایان می رسد این مقطع نیاز به دفاع از پایان نامه ندارد. مقطع کارشناسی ارشد در کشور ایسلند 2 سال است و به طور کلی آزمون های مختلفی در این زمینه صورت می گیرد. مقطع دکترا نیز یک دوره 4 الی 5 ساله است که نیاز به دفاع از پایان نامه تحصیلی داشته و مشخص است که افراد پس از این دوره به سرعت وارد بازار کار می شوند.

لیسانس در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در ایسلند

لیسانس در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل در مقطع لیسانس در کشور ایسلند در ابتدا فرم درخواست تحصیل از سایت دانشگاه را پس کنید. شما نیاز به گواهی دارید که نشان دهد امتحانات ورودی دانشگاه را پشت سر گذاشته اید البته امتحانات آسان هستند. این گواهی باید به سفارت نیز ارائه شود.

نیاز به ارائه یک سری مدارک تحصیلی اتمام دوره های دبیرستان و دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات دارید سوابق تحصیلی شما باید به طور دقیق ارزیابی شود. افراد نیاز به ارائه نامه انگیزشی دارند، نیاز است که هزینه ثبت نامه به ارزش 40 یورو ارائه شود. اگر پس از اخذ دیپلم در کشور خود مشغول به کار هستید چه خوب است بتوانید رزومه کاری خوبی داشته باشید. شما می بایست سوابق تحصیلی خود را به دو زبان ایسلندی و انگلیسی ترجمه کنید.

به طور کلی سه تاریخ پذیرش برای متقاضیان خارجی در تحصیل در ایسلند دیده می شود، افراد می توانند از ابتدای ماه آوریل درخواست خود را ارائه دهند همینطور ماه ژوئن و آگوست نیز برای درخواست اولیه قابل قبول خواهد بود.

بیمه تحصیلی بخش مهمی از روند تحصیل در ایسلند محسوب می شود و همه دانشجویان در ایسلند باید از بیمه تحصیلی استفاده کنند. تحصیل به زبان انگلیسی در ایسلند فراهم است شهریه تحصیلی در این بخش از 2000 یورو آغاز می شود. در صورتی که قصد دارید ورود به مقطع فوق لیسانس و دکترا داشته باشید باید از دوره لیسانس اقدام به اخذ رزومه و همینطور مدارک کاری مرتبط داشته باشید و سعی کنید از همین دوره تصمیم در مورد موضوع تحصیلی مقطع دکترا کسب کنید.

فوق لیسانس در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در ایسلند

فوق لیسانس در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل برای مقطع کارشناسی ارشد در کشور ایسلند به زبان انگلیسی صورت می گیرد و دو دوره تمام وقت و نیمه وقت صورت می گیرد. افرادی که علاقه به ادامه تحصیل دارند و از نظر زبانی بالا نیستند می توانند در ابتدا در دوره های زبان شرکت کنند. این دوره های زبانی به طور کلی دسته بندی های مشخصی دارد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شامل 120 واحد درسی است و مدت زما تحصیل نیز دو سال اعلام شده است.

رشته های خوبی که در رشته کارشناسی ارشد در کشور ایسلند دیده می شود شامل رشته بیوشیمی ، مهندسی زیست ، رشته شیمی، محاسبات و امور کامپیوتر، مهندسی برق ، رشته فیزیک و همینطور زمین شناسی است

مدارکی که برای تحصیل کارشناسی ارشد در کشور ایسلند نیاز است از قرار زیر است:

مدارک هویتی مانند شناسنامه و گذرنامه و ...

یک قطعه عکس پاسپورتی معتبر

فتوکپی از همه صفحات مدارک هویتی

گواهی عدم سوءپیشینه که نباید دیرتر از 6 ماه باشد. پذیرش از دانشگاه های معتبر که می بایست این پذیرش از سفارت صورت می گیرد

نیاز است که افراد مدارک تحصیلی خود را ترجمه نمایند و نیاز به ریزنمرات تحصیلی معتبری است. همینطور افراد نیاز به مدرک زبان معتبر برای تحصیل کارشناسی ارشد دارند

هر شخص نیاز به بیمه نامه پزشکی دارد که باید معتبر باشد و حداقل 6 ماه از تاریخی که فرد وارد آن شده است گذشته باشد

نیاز به تعهد نامه بانکی است که نشان دهنده پرداخت هزینه های تحصیلی و زندگی به مدت یک سال است. هر فرد می بایس ضمانت نامه را به سفارت ارائه دهد

نیاز است که مدارک تحصیلی فرد برای پذیرش در مقاطع کارشناسی ارشد ارائه شود در نظر داشته باشید که به طور کلی ریز نمرات تحصیلی می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شود و نیاز است که اصل مدرک به صورت تأیید شده ترجمه شود.

هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی کشور ایسلند رایگان است و بستگی به دانشگاه و شهر تحصیلی دارد. به طور کلی هزینه زندگی در کشور ایسلند نیز در حدود 1000 دلار در ماه ارزیابی شده است. شیوه های مختلف تحصیلی در این کشور مشخص شده است.

برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد در کشور ایسلند نیاز است که دانشنامه لیسانس به همراه ریز نمرات ارائه دهید، مدرک شما می بایست مورد تأیید قرار بگیرد. افراد نیاز به ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6 دارند.

در برخی از دانشگاه های دولتی کشور ایسلند نیاز به حداقل 2 توصیه نامه از استاد است که می بایست به طور کلی نظر یک استاد راهنما در زمینه تز انتخابی شما مشخص شود. سعی کنید به سراغ اساتیدی بروید که بتوانند در خصوص موضوع انتخاب شده به شما کمک نمایند. شرایط آموزش محور در کشور ایسلند به طور کلی در چندین بخش دنبال شده است و روند تخصصی در این زمینه دیده می شود. سابقه کاری کم و شانس ورود به این بخش بسیار مهم است و سیاست های تحصیل فوق لیسانس در کشور ایسلند بسیار اهمیت دارددکترا در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش دکترا در ایسلند

دکترا در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش دکترا در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل در مقطع دکترا در ایسلند نیاز به یک دانشنامه مشخص و همینطور ریزنمرات از مقطع کارشناسی ارشد خواهید داشت. می بایست دانشنامه شما مورد تأیید وزارت علوم باشد. افراد می بایست دانشنامه و همینطور ریزنمرات مقطع لیسانس را نیز ارائه دهند. مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 6.5 نیاز است. نیاز به رزومه تحصیلی دارید که بتواند شرایط تحصیلی شما در ایسلند را مشخص نماید.

افراد باید پروپوزال ارائه دهند که بسیار مهم بوده و نیاز به ارزیابی مشخصی دارد، پروپوزال ها به طور کلی دسته بندی های اقتصادی مشخصی را دنبال می کنند. مقالات و کنفرانس ها و همینطور پایان نامه ارشد به طور کلی می بایست به طور دقیق ارزیابی شود.

برای ورود به مقطع دکترا نیاز است که در یک آزمون ورودی شرکت کنید باید بدانید که مقطع دکترا در ایسلند 5 سال زمان نیاز دارد و بر روی تز پایانی تمرکز اصلی صورت می گیرد در نهایت فرد باید در طی یک دفاعیه از وضعیت پژوهشی خود دفاع نماید. شرایط تحصیل رایگان برای مقطع دکترا وجود دارد و افراد می توانند این بخش را به طور جدی دنبال کنند. دانشجویان دکترا در ایسلند حقوق دریافت می کنند و می توانند تدریس کنند ورود به بازار کار برای این شاخص فراهم است.

چه کسانی شانس زیادی برای پذیرش دکترا در ایسلند ندارند؟ کسانی که مدرک کارشناسی ارشد ندارند و یا مدرک آنها از اعتبار کمی برخوردار است. افرادی که از نظر زبان بسیار ضعیف هستند و به طور کلی حرکتی برای تقویت بخش زبان خود ندارند

کسانی که رزومه تحصیلی نامناسبی دارند این افراد شانس کمی برای ورود به مقطع دکترا دارند. ورود به این مقطع با یک آزمون مشخص همراه است که در یک مرحله 3 ساعته برگزار می شود و دارای رویکرد تحصیلی مشخصی است.تحصیل پزشکی در ایسلند

تحصیل پزشکی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برای تحصیل در رشته پزشکی در ایسلند نیاز به ارائه مدرک دیپلم 12 ساله دارید و باید یک دوره یک سال پیش دانشگاهی نیز بگذرانید این دوره شامل دروس زیست و شیمی و فیزیک و سایر رشته های مورد نظر برای تحصیل در رشته پزشکی است. پس از آن آزمون ورودی برگزار می شود که افراد پس از پذیرفته شدن می توانند وارد تحصیل پزشکی در ایسلند شوند. مدرک زبان تافل یا آیلتس الزامی است. آزمون ورودی این رشته در ماه ژوئن برگزار می شود و به طور کلی موعد مقرری در این راستا دیده می شود.

مدارکی که برای تحصیل پزشکی در ایسلند نیاز است شامل ترجمه مدرک دیپلم و ریزنمرات آن ، ترجمه پیش دانشگاهی و ریزنمرات آن، ترجمه پاسپورت، ترجمه شناسنامه، ارائه مدرک زبان ایسلندی و یا انگلیسی، قبولی در آزمون ورود و ارائه نامه تمکن مالی است. در نظر داشته باشید که تحصیل پزشکی در ایسلند به طور کلی دارای شرایط مخصوصی بوده و می تواند یک رویه درآمدزایی بسیار خوب باشد.

هزینه تحصیل پزشکی در ایسلند 35 هزار کرون اعلام شده است. طول دوره پزشکی در این دانشگاه 6 سال است و یک دوره 12 ماهه بالینی برگزار می شود که فرد باید به طور دقیق پشت سر بگذارد.

یکی از دانشگاه های بسیار خوب برای تحصیل در ایسلند دانشگاه پزشکی ایسلند است که از 4 بخش تقسیم شده است: پزشکی ، فیزیوتراپی و رادیولوژی و علوم زیستی. ارتباط این دانشگاه با بیمارستان ها بسیار قوی بوده و به طور کلی آموزش عالی و تجربه کاری مشخصی را مدنظر قرار می دهد. دانشکده پزشکی ایسلند دوره های بالینی بسیار قدرتمندی را فراهم ساخته است. آزمون رقابتی در این دانشگاه به طور کلی در دوره های مشخصی دنبال می شود و همینطور کالج ها و فضای آزمایشی مشخصی را دنبال می کند. آزمون ها به طور دقیق پشت سر گذاشته می شود. مدرک لیسانس پزشکی در ایسلند دیده می شود که شامل یک برنامه ECTS 180 واحدی است. به طور کلی این دوره دارای شرایط مخصوص به خود است.

 

 

تحصیل دندانپزشکی در ایسلند

تحصیل دندانپزشکی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تحصیل دندانپزشکی در ایسلند یک دوره 4 الی 6 ساله است، افراد برای ورود به این مقطع باید امتیاز 360 از آزمون ورودی را اخذ نمایند. آزمون ورودی در زمینه زیست شناسی، فناوری، علوم بالینی و روش شناسی طراحی شده است به طور کلی این آزمون کمی دشوار و پیچیده است. کسانی که رشته دندانپزشکی را انتخاب می کنند می بایست در زمینه زیست شیمیایی و روانشناسی و همینطور بیماری های دندانی تحصیل کنند و به طور کلی واحدهای درسی این فاراد بیشتر در این بخش دیده می شود.

آزمون ورودی ایسلند stúdentspróf است که به زبان ایسلندی نوشته شده است. این آزمون دارای زمان 2 ساعته بوده و شرایط مخصوصی دارد. دانشجویان نیاز به اثبات مهارت های زبان انگلیسی دارند و کسانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست می بایست حداقل نمره تافل 79 و یا آیلتس 6.6 کسب کنند. آزمون پذیرش هر سال یکبار برگزار می شود و شرط اول و اصلی ورود به دانشگاهی های پزشکی است. شما برای موفقیت در این آزمون ها می توانید در کلاس ها شرکت کنید البته کلاس ها به صورت آنلاین نیز بزگرار می شوند. سوالات آزمون در بخش تخصصی بیشتر در زمینه پایه های فیزیک و شیمیایی است و همینطور یک سری سوالات مشخص در زمینه سیستم های زیستی نیز پرسیده می شود

پایه های شیمیایی و بیولوژیکی نیز بخش دیگری از آزمون است که مربوط به بخش های روان شناختی و اجتماعی هستند

تجزیه و تحلیل بحران بخش مهمی از آزمون است که می بایست در این بخش حداقل نمره 120 کسب کنید. هزینه تحصیل برای مقطع دندانپزشکی برای هر ترم 1000 یورو است و البته هزینه های ثبت نام نیز به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود.

تخصص پزشکی در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در ایسلند

تخصص پزشکی در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

زمینه های تخصصی پزشکی در ایسلند در سال های اخیر بیشتر به سمت علوم زیستی رفته است و پزشکان در ایسلند علاقه زیادی به شاخه های عصبی دارند به این ترتیب دوره های تخصصی جداگانه ای در این راستا دیده می شود. یک سری از افراد ورود به بخش بیهوشی را بسیار گزینه خوبی می دانند این رویه سبب شده است که دردهای مزمن و همینطور مشکلات قلبی نیز به شکل دقیقتری ارزیابی شود در هر صورت تخصص پزشکی در ایسلند اغلب 4 سال زمان نیاز دارد اما در راستای اعصاب دوره 5 ساله برای بخش تخصصی در نظر گرفته می شود. ورود به بخش تخصص در ایسلند قطعاً نیاaز به شرکت در آزمون مشخصی دارد و باید سعی شود وضعیت تخصصی در آزمون به طور دقیق دنبال شود مشخص است که تقویت بافت شناسی در ایسلند در دوره های تخصصی به شکل روتینی دنبال می شوند ماهیت تحصیلی خوب بخش مهمی از این بخش محسوب می شود. رشته های وابسته به پوست و مو در ایسلند با دو آزمون ورودی همراه هستند این رشته های بیشتر در زمینه ساختار داخلی پوست فعالیت می کنند و یادگیری این بخش ها از نظر زمانی بسیار وسیع تر هستند.

تخصص دندانپزشکی در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در ایسلند

تخصص دندانپزشکی در ایسلند و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

تخصص دندانپزشکی در کشور ایسلند به طور کلی به دوره 4 الی 6 ساله گفته می شود که بیشتر در بخش شناسایی پورت های داخلی دهان می پردازد، آسیب شاسی های دهان و فک و صورت یک دوره دو ساله کامل را به خود اختصاص می دهد، بافت های خارج از دهان به طور کلی ارزیابی های مشخصی دارد. کسانی که قصد دارند تخصص در زمینه درمان ریشه داشته باشند و همینطور در بافت های خارجی نیز فعالیت کرده اند به طور کلی می توانند وضعیت عصب کشی مشخصی را دنبال کنند. تخصص دندانپزشکی ترمیم در زمینه زیبایی بسیار مهم است و از رشته های درآمدزا محسوب می شود. برای ورود به بخش تخصص دندانپزشکی یک آزمون دو بخشی شامل سوالات تخصصی و عمومی است که دارای وضعیت دقیق می باشد. مشخص است که سیستم زخم دهانی در ایسلند به طور کلی ارزش مشخصی دارد و اینطور که ارزیابی شده است پس از یک دوره یک ساله تحصیل باید در آزمون عملی شرکت کنید. مشخص است که وضعیت عصب کشی در ایسلند از شاخه های حساس بوده و دوره های عملی زیادی را در بر می گیرد. مدرک زمان آیلتس بالای 6.6 الزامی است.رشته های غیر پزشکی در ایسلند

رشته های غیر پزشکی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه آکوریری دارای دانشکده های علم اجتماعی و همینطور کاردرمانی و پرستاری است و در رشته های علوم منابع طبیعی نیز به نتیجه خوبی رسیده است. رشته های تحصیلی در این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

دانشگاه بیفروست یک دانشگاه غیرانتفاعی در کشور ایسلند است که در سال 1918 تأسیس شده است و در اصل دانشکده کسب و کار محسوب می شود، در این دانشگاه رشته های حقوق و علوم اجتماعی در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد تدریس می شود. به طور کلی 600 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

در کشور ایسلند آکادمی هنر وجود دارد که در شهر ریکیاویک واقع شده است و تنها مدرک دانشگاهی در رشته های هنر در ایسلند است، این موسسه در سال 1998 تأسیس شده است و کلاس های این دانشگاه در پاییز سال 1999 آغاز شده اند. دانشگاه دارای 5 بخش آموزشی هنر و طراحی معماری و همینطور موسیقی و تئاتر و هنرهای زیبا است. این دانشگاه به طور کلی برای بانوان رشته های هنر بسیار عالی است.خطرات احتمالی برای دانشجویان در ایسلند

خطرات احتمالی برای دانشجویان در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مردم کشور ایسلند علاقه ای به پرسیدن سوالات خصوصی ندارند این موضوع سبب می شود که اگر فردی رعایت نکند از سوی مردم این کشور مورد سرزنش قرار می گیرد

مردم کشور ایسلند در رانندگی بسیار ضعیفه هستند این موضوع سبب افزایش آمار مرگ و میر در ایسلند شده است البته در سال های اخیر روند امنیتی در ایسلند بسیار پیشرفته شده است و مشخص است که دولت سعی دارند قوانین سختی در زمینه رانندگی در ایسلند فراهم سازد به طور کلی بیشتر شرایط امنیتی در ایسلند در سال های اخیر تغییر کرده و وضعیت امنیتی این کشور بسیار بهبود داشته است.

برخی از سرویس های حمل و نقل در ایسلند از نظر امنیت در جایگاه درستی نیستند این موضوع سبب شده است که مسائل امنیتی نیز وارد کار شود. بهتر است برای حمل و نقل عمومی از تاکسی استفاده کنید.

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در ایسلند

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


مدرسه انرژی ایسلند یکی از مدارس بین المللی بوده که در زمینه درک و استفاده از انرژی های زمین گرمایی فعالیت دارد، رشته های وابسته به این مدرسه در زمینه گرمایی و برق آبی و انرژی باد است. ورود به این مدرسه بین المللی با آزمون مشخصی همراه است و به طور کلی مهارت اندوزی در این مدرسه کمی دشوار و با سختگیری های مشخصی همراه است.

آکادمی keilir یکی از آکادمی های بسیار معتبر در کشور ایسلند محسوب می شود که در سال 2009 توسط کاپیتان ایسلند تأسیس شده است و هدف این مدرسه آموزش خلبانی و موارد مربوط به پرواز است این آکادمی به طور کلی داریا فضای تحصیلی بسیار خوبی است و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است، ورود به این مدرسه آزمون های بسیار وسیعی را پشت سر می گذارد همینطور نیاز است که فرد آزمایش های پزشکی معتبری را نیزa مدنظر قرار دهد تا بتواند مسیر تحصیل در این مدرسه را به خوبی پشت سر بگذارد فضای تحصیلی در این مدرسه بسیار جدی بوده و همه دروس طبق جدیدترین سیستم های تحصیلی ارائه می شود.

موسسه خودگردان هنری کشور ایسلند بهترین مکان برای گذراندن دوره های پیشنیاز رقص و موسیقی و طراحی و معماری است، این موسسه به طور کلی در آموزش های هنری رتبه اول در کشور ایسلند را دارد و توانسته هنرجویان ارزشمندی را تربیت نماید، وضعیت تحصیلی در این موسسه بسیار روتین پیش می رود و خوشبختانه مشخص است که آموزش های هنری بخش مهمی از روندهای اقتصادی هستند.

مدرسه بیفروست یکی از مدارس بسیار خوب در کشور ایسلند است که در سال 1955 تأسیس شد این مدرسه برای یادگیری دروس وابسته به ریاضیات بسیار دقیق بوده و با متد روز دنیا ترکیب شده است این مدرسه دارای شرایط تحصیلی خوبی بوده و می تواند یکی از بهترین گزینه هایی باشد که پیش روی افراد قرار می گیرد. این مدرسه به طور کلی بر اساس مدل کالج راسکین طراحی شده است و یادگیری در آن با بازی همراه است.

موسسه غیرانتفاعی وستجورد از دیگر گزینه های بسیار عالی برای افرادی است که از سنین کم قصد تحصیل در کشور ایسلند دارند، این موسسه به طور کلی دارای شرایط مختلف تحصیلی بوده و 40 عضو بنیانگذار را در خود جای داده است، این مدرسه فضای تحصیلی خوبی دارد و یادگیری دروس به زبان انگلیسی دیده می شود.

چاپ مقالات علمی در ایسلند و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در ایسلند و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مقالات علمی در ایسلند در سال 2020 یکی از ارکان های مهم بورسیه محسوب می شود. به طور کلی در چاپ مقالات تحصیلی در ایسلند نیاز است که ترجمه به زبان انگلیسی و ایسلندی صورت بگیرد. اینطور که مشخص است سیستم های آموزشی در ایسلند اهمیت زیادی به مقالات چاپ شده می دهند و کسانی که تعداد مقالات چاپ شده زیادی داشته باشند شانس پذیرش بالاتری خواهند داشت.

شرکت در آزمون های بین المللی در ایسلند

شرکت در آزمون های بین المللی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

برخی از آزمون های بین المللی در ایسلند به طور حتم دارای شرایط خاصی هستند، اول اینکه آزمون ها در وضعیت عمومی برگزار می شود و گاهاً نیز شامل آزمون های زبان جداگانه ای است. مورد بعدی مهارت در آزمون های بین المللی در ایسلند است. مشخص است که یادگیری زبان ایسلندی یکی از بخش های مهم محسوب می شود شرایط تحصیلی در این زمینه به طور کلی شامل دسته بندی های خاصی هستند و شامل مهارت خواندن و نوشتن و مکالمه می شود

کنفرانس های علمی در ایسلند

کنفرانس های علمی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دومین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی حقوق در ایسلند

ششمین کنفرانس دو سالانه جراحی زانو و همینطور آسیب های ورزشی

هفتمین کنگره بین المللی دامپزشکی طیور

کنفرانس ملی بیوالکترومغناطیس و فرصت ها و چالش ها

جشن های دانشگاه ها در ایسلند

جشن های دانشگاه ها در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

جشن های زمستانی زیادی در کشور ایسلند برگزار می شود جشن هایی که با مراسم های ویژه ای همراه هستند، این جشن ها اغلب در دانشگاه دولتی در ایسلند صورت می گیرد و بازدید از آنها برای خانواده دانشجویان نیز آزاد است. مراسم های فرهنگی در کشور ایسلند به طور کلی شامل دسته بندی های مشخصی هستند. ارزیابی ها نشان می دهد که وضعیت فرهنگی در ایسلند به طور جدی دنبال شده است دولت سعی کرده در این زمینه سنت های قدیمی را حفظ کند. 


آخرین ویرایش: 2020-01-31 17:42:45 4,728