x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

زندگی در ایسلند

نرخ بیکاری بلند مدت در کشور ایسلند نیز در حدود 1.70 درصد است که البته در سال های اخیر این نرخ در حدود 0.10 درصد بوده است. نرخ بیکاری جوانان در کشور ایسلند در حدود 21.030 درصد است و مبرهن است که پست های خالی شغلی در کشور ایسلند نیز 1912.00 بوده و هنوز شانس ورود به کار در کشور ایسلند نیز بیشتر شده است. دستمزد در کشور ایسلند به میزان 652000.00 کرونای کشور ایسلند است. اینطور که مشخص شده است رشد دستمزد در این کشور در حدود 11.60 درصد انتخاب شده است. در این کشور در زمینه مراقبت های بهداشتی و تغذیه، شغل های مختلفی دیده می شود به طوریکه شاید یک متخصص بهداشت در کشور ایسلند از یک پزشک جراح بیشتر درآمد داشته باشد در هر صورت شغل هایی که وابسته به بخش بهداشت و درمان هستند در کشور ایسلند می توانند ساختار درآمدزایی بهتری را پیش روی داشته باشند. تعطیلات سالانه در کشور ایسلند 24 روز است و به طورکلی در این مدت پاداش تعطیلات نیز به افراد تعلق می گیرد. پاداش برای هر سال در کشور ایسلند عموماً در ماه ژوئن داده می‌شود. برخی از کارفرمایان این مبلغ را با حقوق ماهانه می توانند به حساب ماهانه واریز نمایند. در نظر داشته باشید که اگر در 12 ماه اخیر به صورت تمام وقت برای یک کارفرما کار کرده باشید در نهایت در یک دسامبر به شما پاداش تعلق می گیرد. صادرات کشور ایسلند بیشتر به کشورهای آمریکا و بریتانیا و آلمان صورت گرفته است و اینطور که مشخص است ماهی و فلز آلومینیوم و همینطور محصولات حیوانی در این کشور وضعیت صادراتی خوبی دارد. این کشور صادرات خود را در زمینه ماشین آلات و تجهیزات و همینطور فرآورده های نفتی و غذا نیز دنبال کرده است. ثبت شرکت در کشور ایسلند مشابه با ثبت شرکت در کشورهای آلمان ، اتریش است اما میزان مالیاتی دریافتی در کشور ایسلند به میزان 30 درصد اعلام شده است. پروسه ثبت شرکت در کشور ایسلند بین یک الی چهار ماه زمان می برد در نظر داشته باشید که شما پس از ثبت شرکت در کشور ایسلند و پرداخت مالیات در این کشور و همینطور با داشتن گردش مالی پس از 4 الی 5 سال می توانید اقامت دائم کشور ایسلند را اخذ کنید.

مشاوره زندگی در ایسلند
فهرست

حداقل حقوق در ایسلند

حداقل حقوق در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نرخ بیکاری در کشور ایسلند بسیار کم است به طوریکه آخرین نرخ بیکاری در این کشور در حدود 0.10 درصد اعلام شده است و این رقم از یک درصد هم کمتر بوده و نشان می دهد که کشور ایسلند از دسته کشورهایی است که توانسته در زمینه ورود به کار جوانان ورود خوبی داشته باشد. در این کشور افراد شاغل در حدود 136600.00 اعلام شده است و به میزان 100.00 افراد بیکار نیز هنوز دیده می شود. نرخ مشارکت در کار در کشور ایسلند در حدود 84.90 درصد اعلام شده است که این نرخ در سال های جدید به میزان 15 درصد رشد داشته است و مشخص است که کشور ایسلند در زمینه کاری بسیار عالی عمل کرده است.

 نرخ بیکاری بلند مدت در کشور ایسلند نیز در حدود 1.70 درصد است که البته در سال های اخیر این نرخ در حدود 0.10 درصد بوده است. نرخ بیکاری جوانان در کشور ایسلند در حدود 21.030 درصد است و مبرهن است که پست های خالی شغلی در کشور ایسلند نیز 1912.00 بوده و هنوز شانس ورود به کار در کشور ایسلند نیز بیشتر شده است. دستمزد در کشور ایسلند به میزان 652000.00 کرونای کشور ایسلند است. اینطور که مشخص شده است رشد دستمزد در این کشور در حدود 11.60 درصد انتخاب شده است و جمعیت این کشور در حدود 0.35 میلیون نفر تخمین خورده است. سن بازنشستگی برای بانوان در این کشور در حدود 67 اعلام شده است این در حالی است که سن بازنشستگی برای مردان در حدود 68 است. کار در کشور ایسلند به طور کلی ارزیابی‌های مشخصی را دنبال کرده است، در نظر داشته باشید خرید ملک در کشور ایسلند ارزیابی های مشخصی را دنبال می کند شما با خرید خانه در کشور ایسلند می توانید از نظر بودجه ای وضعیت خوبی داشته باشید.

مدت زمان اشتغال در این کشور به میزان 47.80 هزار نفر اعلام شده است. در حال حاضر در کشور ایسلند در حدود 155.20 هزار نفر استخدام تمام وقت هستند این در حالی است که در این کشور نرخ اشتغال در حدود 83.20 درصد تخمین خورده است و مشخص است که کشور ایسلند از دسته کشور هایی است که ارزش های فعلی بالایی در زمینه حقوق و مزایا مدنظر قرار داده است. پیش بینی ها نشان می دهد که در کشور ایسلند همه چیز برای ورود به بخش کاری فراهم شده است و زندگی در این کشور می تواند طبق روال پیش برود. آمار ها و نمودارهای اقتصادی کشور ایسلند نشان داده است که این کشور دستمزد را بر پایه مهارت افراد قرار داده است و خوشبختانه مسیر اقتصادی خوبی پیش روی افراد است.

 افرادی که دارای مهارت بالا هستند در این کشور از نظر اقتصادی وضعیت خوبی دارند این در حالی است که کشور ایسلند توانسته جمعیت ورود به کار را به طور دقیق و اصولی ارزیابی کند. میزان درآمدهای تعیین شده برای زندگی در کشور ایسلند در آخرین ارزیابی های صورت گرفته رتبه خوبی را پیش روی داشته است و خوشبختانه این کشور به طور دقیق و اصولی مسیر درآمدزایی را فراهم ساخته است.شرایط اقامت در کشور ایسلند ارزیابی های مشخصی دارد.


میانگین درآمد در ایسلند

میانگین درآمد در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانستن فرهنگ کسب و کار در کشور ایسلند به شما کمک می کند که بتوانید به سادگی بازار کار این کشور را ارزیابی کنید و از میان حقوقی که افراد خواهند داشت مطلع شوید.

در این کشور در زمینه مراقبت های بهداشتی و تغذیه شغل های مختلفی دیده می شود به طوریکه شاید یک متخصص بهداشت در کشور ایسلند از یک پزشک جراح بیشتر درآمد داشته باشد و در هر صورت شغل هایی که وابسته به بخش بهداشت و درمان هستند در کشور ایسلند می توانند ساختار درآمدزایی بهتری را پیش روی داشته باشند در نظر داشته باشید که کشور ایسلند از دسته کشورهایی است که به طور حتم می‌تواند برای زندگی گزینه خوبی باشد.

از دیگر شغل هایی که در کشور ایسلند از اعتبار بالایی برخوردار است برنامه نویسی است، برنامه نویسی در کشور ایسلند شاخص های روتینی دارد و مشخص است که برنامه های موجود در این زمینه می‌تواند به طور دقیق ارزیابی شود. اینطور که شواهد نشان می دهد در کشور ایسلند وضعیت آب و هوایی خوبی نیز دیده می شود و افرادی که در زمینه ماهیگیری مشغول هستند نیز از نظر درآمدزایی به رتبه خوبی خواهند رسید. 

در این کشور در بخش های مهندسی برق و یا مهندسی که مربوط به بخش‌های مکانیک است یک سری اصول کاربردی دقیق دیده می شود. در نظر داشته باشید که کشور ایسلند از دسته کشورهایی است که می‌تواند برای زندگی فردی بسیار مناسب باشد همینطور در این کشور صادرات کالا و یا خدمات نیز شگرد خوبی را پیش گرفته است و مشخص است که از دسته شغل های سود آور محسوب می شود. اجاره خانه در شهر ریکیاویک در کشور ایسلند بر اساس بودجه های شما ارزیابی می شود.

میزان درآمد یک مهندس عمران در کشور ایسلند به نسبت همان شغل در ایران 26 درصد بیشتر درآمد خواهد داشت این در حالی است که متخصص تغذیه در کشور ایسلند می تواند تا 5 برابر یک پزشک در ایران درآمدزایی کند خوشبختانه کشور ایسلند از دسته کشورهایی است که وضعیت درآمدزایی خوبی را به طور دقیق و اصولی پیش برده است و در این زمینه ساختار اقتصادی خوبی نیز لحاظ شده است.

وضعیت خوار و بار در کشور ایسلند رو به رشد است و شغل هایی که وابسته به خوار و بار هستند خود دارای دسته بندی های ارزشی بالایی خواهند بود. در بررسی های صورت گرفته مشخص شده است که کشور ایسلند از دسته کشور هایی است که بر روی تجارت های خارجی نیز ورود داشته است و ثبت شرکت در این کشور از دیگر بخش های اقتصادی محسوب می شود. در نظر داشته باشید که ثبت شرکت خود می تواند به چندین بخش تقسیم شود و مبرهن است که وضعیت کسب و کار در این کشور بر اساس میزان مهارت و شرایط افراد دسته بندی های مشخصی را دنبال می کند در هر صورت اقتصاد کشور ایسلند پیشرفت خوبی داشته است این موضوع از آمار صادرات این کشور مشخص است.


کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در ایسلند

کار و کاریابی و اجازه کار و ویزای کاری در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

عموماً در کشور ایسلند افراد چند شغلی هستند و این موضوع به نوبه خود می تواند مسیر درآمدزایی در کشور ایسلند را پیشرفته تر نماید به طوریکه مردم این کشور علاقه زیادی دارند که ساعات زیادی را مشغول به کار باشند. در این کشور یک شغل تمام وقت به میزان 40 ساعت در هفته مشغول به کار خواهد بود و در صورتی که بیش از 172 ساعت در ماه مشغول به کار شوید اضافه حقوق به افراد تعلق می‌گیرد. سیستم ساعتی بر حقوق و دستمزد تأثیر می گذارد و به طور کلی میزان حقوق و دستمزد بر اساس ساعات مختلف روز یا شب ارزیابی می شود.

از ساعت 7 صبح الی 6 بعد از ظهر برای افراد دستمزد روزانه ارزیابی می شود از 6 عصر تا نیمه شب دستمزد عصر بررسی شده و از نیمه شب تا 7 صبح دستمزد شبانه به افراد تعلق می گیرد. در صورتی که در روزهای شنبه و یکشنبه و همینطور در روزهای تعطیل در این کشور کار کنید میزان حقوق و دستمزد افزایش خواهد داشت. اینطورکه مشخص است در این روزها کارفرما باید حقوق کار حداقل به میزان 4 ساعت را مدنظر قرار دهد. در صورتی که اگر 2 ساعت کار کرده باشید کارفرمایان نباید شما را مجبور به کار بیش از 13 ساعت نماید شما برای هر ساعت کاری 5 دقیقه زمان استراحت دارید. این قوانین در اغلب شهرهای کشور ایسلند دیده می شود اما در برخی از شهرها شرایط کمی متفاوت خواهد بود. 

تعطیلات سالانه 24 روز است و به طور کلی در این مدت پاداش تعطیلات نیز به افراد تعلق می گیرد. پاداش برای هر سال در کشور ایسلند عموماً در ماه ژوئن داده می شود. برخی از کارفرمایان این مبلغ را با حقوق ماهانه می توانند به حساب ماهانه واریز نمایند. در نظر داشته باشید که اگر در 12 ماه اخیر به صورت تمام وقت برای یک کارفرما کار کرده باشید در نهایت در یک دسامبر به شما پاداش تعلق می گیرد.

در این کشور اتحادیه کارگران وجود دارد که سازمانی برای دفاع از حق و حقوق محسوب می شود و مزایای مختلفی را نیز مدنظر قرار داده است. همین یک سری مزایا از جمله کاهش هزینه های دروس ایسلندی برای محصلان و یا کاهش هزینه های باشگاه های ورزشی نیز وجود دارد.

در نظر داشته باشید که اگر به اندازه کافی سابقه کاری در کشور ایسلند داشته باشید حتی در دوران مرخصی زایمان و یا مرخصی بیماری نیز به شما حقوق داده می شود.

در این کشور اهمیت زیادی به قرارداد داده نمی شود و بسیاری از مردم بدون قرارداد کار می کنند البته یک سری قوانین به طور دقیق لحاظ خواهد شد. کارفرما مالیات را از حقوق شما کم می کند، اگر مدارک تحصیلی بالایی داشته باشید بر موقعیت کاری شما تأثیر می‌گذارد و سبب می شود که حقوق شما افزایش بیابد. کاریابی در کشور ایسلند می تواند از طریق سایت های مشخصی دنبال شود.

شما برای اخذ ویزای کار کشور ایسلند در ابتدا باید فرم درخواست را تکمیل کنید و همینطور نیاز است که مدارک مربوطه نیز تهیه شود. اداره کار مجوز کار را برای اداره مهاجرت صادر می کند و به طور کلی از این طریق مجوز اقامت نیز بر اساس کار توسط اداره مهاجرت این کشور صادر خواهد شد. در نظر داشته باشید که شما فرم درخواست را می بایست پیش از ورود متقاضی به کشور ایسلند ارسال نمایید.

یک نکته مهم را مدنظر قرار دهید در صورتی که متقاضی پیش از ارسال درخواست خود از ویزای گردشگری استفاده نماید و وارد خاک کشور ایسلند شود درخواست برای وی در وضعیت متوقف قرار می گیرد و مجوزی برای او صادر نمی شود. اقامت در این کشور در سه حالت مختلف دیده می شود در صورتی که متخصص ماهر باشید می بایست مجوز اقامت در زمینه های کاری خاص در کشور ایسلند را اخذ نمایید. نوع دوم مجوز اقامت برای ورزشکاران و مربیان در باشگاه های ورزشی است که در انجمن های مالی صادر می شود و سومین نوع نیز مجوز اقامت در زمینه کمبود موقت نیروی کار زمانی که نیروی کار در بین افراد محلی وجود نداشته باشد صادر خواهد شد این مجوز موقت بوده و تمدید آن نیز امکان پذیر است. هزینه زندگی در کشور ایسلند به صورت دقیق ارزیابی شده است.

 

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در ایسلند

هزینه ها و صرفه جویی در هزینه ها در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هزینه زندگی در کشور ایسلند بستگی به نوع زندگی شما دارد، در صورتی که بخواهید یک منزل شخصی یک خوابه اجاره نمایید باید در حدود 70000 کرونای کشور ایسلند هزینه مدنظر قرار دهید و هزینه‌ای که برای خوراک شما ارزیابی می شود بین 44000 الی 88000 کرونا خواهد بود. هزینه ای که برای امکانات رفاهی از جمله گرمایشی و برق و اجاره در این کشور مدنظر قرار می گیرد به میزان 15000 است. اینترنت و تلفن همراه در کشور ایسلند به میزان 3000 و در نهایت 10000 کرونا هزینه در بر دارد. حمل و نقل عمومی در این کشور نیز در حدود 6300 الی 10900 کرونا اعلام شده است. شرایط زندگی در کشور ایسلند را بر اساس هزینه های زندگی ارزیابی کنید.

هزینه ای که برای اجازه اقامت و مدارک و هزینه های ویزای برآورد می شود بین 12000 الی 35000 کرونای کشور ایسلند اعلام شده است شما می بایست یک الی دو ماه پیش پرداخت اجاره داشته باشید. همینطور هزینه رفت و آمد از فرودگاه مبدأ نیز به 1950 می رسد.

شما برای یک شب اقامت در خوابگاه یا مهمانخانه 4000 الی 12000 هزینه را مدنظر قرار دهید و به طور کلی هزینه اثاثیه منزل نیز در حدود 4000 الی 50000 کرونا اعلام شده است. کتاب درسی در این کشور برای هر ترم به میزان 35000 تا 60000 کرونا کشور ایسلند تعیین شده است.

هزینه یک فنجان قهوه در این کشور 350 تا 600 کرونای کشور ایسلند اعلام شده است و در این کشور شما برای صرف شام در یک رستوران می‌بایست 4000 الی 10000 کرونا  هزینه مد نظر قرار دهید شما برای تهیه بلیط سینما در این کشور باید 1200 الی 1400 کرونا هزینه کنید. برای عضویت در باشگاه در این کشور برای هر ماه نیاز به هزینه 890 الی 12900 کرونا تعیین شده است. اینطور که مشخص است هزینه برای استخر شنا برای یک جلسه در حدود 900 کرونای کشور ایسلند اعلام شده است.

قیمت برخی کالاهای اساسی در ایسلند

قیمت برخی کالاهای اساسی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


قیمت برخی کالاهای اساسی در کشور ایسلند  به شرح زیر است:

          کاپوچینو:6 یورو


آب: 1.5 یورو 


شیر: 3 یورو

برنج: 8 یورو


تخم مرغ: 5 یورو


پنیر محلی: 4 یورو


سینه مرغ: 7 یورو 


          : 3 یورو سیب


موز: 3 یورو


پرتقال:4 یورو


گوجه فرنگی: 2 یورو


پیاز: 2.4 یورواقتصاد در ایسلند

اقتصاد در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور ایسلند در زمینه بهداشت بسیار خوش درخشیده است به طوریکه رتبه کشور ایسلند در زمینه مراقبت های بهداشتی و همینطور ارگانیک بودن غذا در دنیا دوم است اینطور که مشخص شده است کشور ایسلند از دسته کشورهایی است که در رده پنجم کشورهای توسعه یافته در جهان رتبه بندی شده است و مشخص است که اقتصاد این کشور به طورحتم بر پایه ماهیگیری و شیلات و همینطور کشاورزی و گردشگری دنبال می‌شود این موضوع به دلیل آب و هوای سرد و قطبی در کشور ایسلند است که توانسته رشد در مسیر شیلات را به طور دقیق فراهم سازد.

صادرات کشور ایسلند بیشتر به کشورهای آمریکا و بریتانیا و آلمان صورت گرفته است و اینطور که مشخص است ماهی و فلز آلومینیوم و همینطور محصولات حیوانی در این کشور وضعیت صادراتی خوبی دارد. این کشور صادرات خود را در زمینه ماشین آلات و تجهیزات و همینطور فرآورده های نفتی و غذا نیز دنبال کرده است و به طور کلی صادرات از کشور ایسلند به کشورهای آلمان و چین و دانمارک در وضعیت خوبی قرار دارد.

این کشور در زمینه مواد خاک با کمبود مواجه بوده و به این ترتیب مجبور به اتکا بر تجارت خارجی است این اصل نشان داده است که صادرات کالا و خدمات بیش از یک سوم GNP را به خود اختصاص داده است. بیش از 40 درصد از صادرات کشور ایسلند در مسیر ماهیگیری دیده می شود و بزرگترین سهم اقتصادی را نیز در بر گرفته است. در سال 2003 سه بانک در کشور ایسلند فروپاشی می شود و این کشور به طور کلی از نظر رکورد جهانی ضربه شدیدی را مدنظر قرار می دهد اما دولت کشور ایسلند به طور دقیق توانسته وارد عمل شده و بزرگترین بانک های این کشور را در وضعیت کنترل قرار دهد تا عملیات نجات به طور حتم فراهم شود.

در آن دوره کشور ایسلند از درآمد سرانه ای برخوردار بود که بالاترین میزان در جهان را شامل می شد این طور که مشخص است این کشور در یک دوره اقتصادی مثبت به سر برده و رشد اقتصادی در این کشور نیز دو برابر نرخ بیکاری بوده است خوشبختانه در این زمینه اطلاعات به روزی موجود است.

طبق آخرین آماری که توسط تیم آنالیز ما ارزیابی شده است نرخ مشارکت در کار کشور ایسلند در سال 2020 بیش از 96 درصد خواهد و این یعنی عملاً نرخ بیکاری در این کشور ناچیز می شود. آمارها نشان داده است که اقتصاد در این کشور بهبود خوبی داشته است و البته بهبود اوضاع اقتصادی در این کشور نیز یکی از ساختارهای دقیق اقتصادی محسوب شده است. در این کشور به میزان صد در صد از برق از منابع تجدیدپذیر به دست می آید و تنها کشوری است که در زمینه برق به رتبه خوبی رسیده است.

وضعیت اقتصادی کشور ایسلند رشد 39 درصدی داشته و روند اقتصادی این کشور از 5 سال گذشته تا به امروز به صورت صعودی دنبال شده است خوشبختانه کشور ایسلند یک کشور قدرتمند اقتصادی است.

امنیت مالی و اقتصادی در ایسلند

امنیت مالی و اقتصادی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

امنیت اقتصادی کشور ایسلند بیشتر در صنایع شیلات دیده می شود و این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست.

در کشور ایسلند فضا برای گردشگری نیز به طور دقیق و حتم باز شده است و مشخص است که کشور ایسلند در زمینه گردشگری نیز می تواند به امنیت اقتصادی بالایی دست یابد. گردشگری در کشور ایسلند به طور روتین ارزیابی می شود و اغلب افرادی که توسط گردشگری وارد کشور ایسلند شده اند می توانند در بخش صادرات نیز نفوذ داشته باشند و یک منبع اقتصادی قوی را برای خود ایجاد کنند در نظر داشته باشید که این کشور در زمینه فلز آلومینیوم و همینطور یک سری فرآورده های حیوانی نیز به رتبه خوبی رسیده است و به طور کلی در این زمینه ارزش های اقتصادی بالایی دیده شده است. کشور ایسلند بالاترین تولید سرانه برق را دارد و به میزان 85 درصد از کل انرژی مصرفی این کشور نیز به صورت خودکفا خواهد بود.

وضعیت ناوگان حمل و نقل در کشور ایسلند نیز پیشرفت داشته است و مشخص است که این کشور به طور کلی توانایی تولید هیدروژن را در وضعیت قابل قبولی رسانده است. در نظر داشته باشید که این کشور سوخت های هیدروژنی را نیز پیش برده و مشخص است که وضعیت اقتصادی کشور ایسلند نیز رتبه خوبی را پیش روی دارد. در کشور ایسلند وضعیت برای داشتن یک فضای امنیت اقتصادی قوی بسیار ارزشمند و روتین است. این کشور ساختار دقیقی برای روند های تجاری اعلام داشته است و تا حد زیادی در این زمینه موفق ظاهر شده است خوشبختانه در کشور ایسلند فرهنگ زندگی بسیار غنی است و مشخص است که امنیت مالی و اقتصادی در این کشور نیز ساختار روتین و ایده‌آلی دارد. در نظر داشته باشید که شما در کشور ایسلند می توانید وضعیت اقتصادی رو به رشدی داشته باشید و در این مسیر موفق خواهید شد. اقتصاد کشور ایسلند ارزیابی های مشخصی را پیش روی دارد.

امنیت در ایسلند

امنیت در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به حدی امنیت در کشور ایسلند بالا است که به جرات می توان گفت در این کشور به نسبت کشور خودتان در امنیت بیشتری هستید . سرمایه‌های زیادی از سوی دولت برای ایجاد فضای امنیتی در کشور ایسلند دیده می شود که خود توانسته وضعیت اقتصادی و اجتماعی این کشور را نیز در بر بگیرد.

کشور ایسلند یک کشور امن محسوب می شود و میزان جرم و جنایت در این کشور کم است به این ترتیب می توان ارزیابی نمود که شما می‌توانید این کشور را در وضعیت امنیتی بسیار بالا قرار دهید. تیم‌های حرفه ای پلیس در همه جای این کشور دیده می شود به طوریکه حتی کیف قاپی و دزدی های کوچک نیز در کشور ایسلند کم شده است. در این کشور خانواده ها فرزندان خود را بدون هیچ نظارتی به خیابان ها برای بازی می فرستند و آنقدر سیستم امنیت این کشور بالا است که مسیر برای رشد کودک به سادگی فراهم شده است.

یکی از دلایلی که امنیت در کشور ایسلند بالا است به این خاطراست که اختلاف طبقاتی بالایی در کشور ایسلند وجود ندارد و این وضعیت سبب شده است که بین اقشار جامعه تنش های خاصی صورت نگیرد. این موضوع بسیار مهم است که دولت یک کشور بتواند وضعیت اقتصادی کشور خود را آنقدر دقیق پیش ببرد که بتواند اختلاف طبقات خانوادگی را به حداقل برساند.

از دیگر دلایلی که امنیت کشور ایسلند را بالا برده است مساوات و عدالت اجتماعی در این کشور است به طور کلی فرزندان افراد ثروتمند و همینطور افراد عادی همگی باید در یک نوع مدرسه تحصیل کنند و نظام آموزشی مورد نظر برای همه گروه ها یکسان ارزیابی شده است. کودکان یاد می گیرند که هیچ تفاوتی بین آنها با بقیه نبوده و این اصل می تواند در زمینه شاخص های روتین پیش برود.

در کشور ایسلند دسترسی به اسلحه به راحتی آب خوردن است و این موضوع گاهاً بسیار عجیب به نظر می رسد. در واقع به ازای هر ده نفر در این کشور سه اسلحه دیده می شود و دسترسی به سلاح گرم در این کشور تا حد زیادی آسان و راحت خواهد بود. اما بسیار کم دیده شده است که افراد از اسلحه به عنوان ابزار جرم استفاده کنند.

سیاستی که در کشور ایسلند دیده می شود سیاست پیشگیری از جرم است به طوریکه این کشور روش های مفیدی برای کاهش جرم و جنایت را مدنظر قرار داده است و رفتارهای اجتماعی نامناسب نیز در این کشور بسیار پایین اعلام شده است.مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در ایسلند

مراحل و شرایط اخذ اقامت برای خود و همراه در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


شرایط اقامت در کشور ایسلند این روزها بسیار مورد ارزیابی قرار گرفته است و اغلب افراد معتقد هستند که اقامت در کشور ایسلند به صورت چشمگیری پیش می رود. حقیقت امر این است که وضعیت امنیتی و اقتصادی روتین و ارزشمند این کشور سبب شده است که افراد علاقه زیادی به زندگی در این کشور داشته باشند ساختار های مشخصی در زمینه اقامتی در کشور ایسلند دیده می شود اینطور که مشخص است مراحل اقامت در این کشور خود به چندین بخش تقسیم شده است در ابتدا شما باید اقدام به اخذ ویزا نمایید که اخذ ویزا در کشور ایسلند خود می تواند در چندین پارت ارزیابی شود که در بخش انواع ویزا و انواع اقامت در کشور ایسلند به طور دقیق توضیح داده شده حال در این بخش ما یک مورد را با هم بررسی می کنیم.

فرض کنید شما قصد دارید که با ثبت شرکت اقامت کشور ایسلند را اخذ نمایید مسیری که پیش رو دارید می تواند آسان و یا سخت باشد در نظر داشته باشید که افراد برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در این کشور باید این اصل را مدنظر قرار دهند که میزان سرمایه اولیه بسیاری از مسائل را تعیین می کند و در واقع باید سرمایه شما هم در بخش سرمایه گذاری و هم در بخش سرمایه برای زندگی خودتان اصولی پیش برود. اقامت در کشور ایسلند می بایست پس از 3 سال صورت بگیرد و بسیار کم دیده شده است که فردی بتواند پیش از سه سال زندگی در خاک کشور ایسلند اقامت این کشور را اخذ نماید پس سعی کنید همه جوانب را ارزیابی کنید.

شما در ابتدا از طریق ویزای سرمایه گذاری ( یا هر ویزای دیگر) وارد خاک این کشور می شوید و مشخص می شود که آیا شرایط سرمایه‌گذاری در کشور ایسلند برای شما فراهم شده است یا خیر. در صورتی که بتوانید مسیر سرمایه گذاری را به طور دقیق طی کنید پس از یک سال برای همسر و فرزند خود درخواست ویزای همراه می دهید. حقیقت این است که ویزای سرمایه گذاری در کشور ایسلند می تواند شاخص های مشخصی را دنبال نماید و البته این اصل بسیار مهم است که بدانید همسر و فرزندان شما مادامی که در کشور ایسلند زندگی می کنند باید توسط شما ساپورت مالی شوند.

اقتصاد در کشور ایسلند به طور کلی روتین های مشخصی را دنبال می‌کند و اینطور که شواهد نشان می دهد در کشور ایسلند وضعیت برای داشتن یک پروسه اقتصادی خوب آسان و مطمئن است.

شایان ذکر است که همسر شما در کشور ایسلند می تواند با اخذ مجوز کار ورود به کار داشته باشد و فرزندتان نیز می توانند از شرایط تحصیل رایگان در این کشور برخوردار شود در نظر داشته باشید که اقامت برای شما و همراه در کشور ایسلند ارزیابی های دقیقی را پیش روی دارد و در صورتی که هر یک از شما مرتکب جرم شوید شرایط برای همه افراد دشوار می شود در صورتی که فرد اصلی قصد بازگشت به کشور خود را داشته باشد وضعیت اقامت همسر و فرزندان شما نیز تغییر خواهد داشت.

در زمینه اقامت دائم کشور ایسلند این اصل را مدنظر قرار دهید که داشتن گردش مالی خوب و یا رشد تحصیلی بالا خود می تواند بسیار مهم باشد از یاد نبرید که مردم کشور ایسلند به طور حتم می توانند از نظر اقتصادی وضعیت خوبی را پیش روی داشته و در صورتی که شما به عنوان یک خارجی وارد خاک این کشور می شوید باید بدانید که روند زندگی به خودتان مربوط است و می توانید به رشد خود کمک نمایید.


ازدواج خارجی ها در ایسلند

ازدواج خارجی ها در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


مهاجرت به کشور ایسلند از طریق ازدواج بسیار دیده می شود علت این امر نیز مشخص است و در واقع کشور ایسلند از دسته کشورهایی است که وضعیت برای ازدواج خارجی ها در صورتی که بودجه اقتصادی خوبی موجود باشد، آسان کرده است. مدارکی که در این بین نیاز است از قرار زیر است:

افراد باید گذرنامه معتبر داشته باشند، افراد می بایست گواهی تولد و همینطور گواهی وضعیت تأهل داشته باشند تا ثابت شود که در زمان ازدواج هر دو شخص مجرد بوده اند. نیاز است که فرم شاهد به طور دقیق تکمیل شود. این اصل را در نظر داشته باشید که افراد می‌بایست در صورت ازدواج در گذشته گواهی طلاق صادر کنند. در صورت مطلقه بودن نیاز به مدارک طلاق است.

شایان ذکر است که روند ثبت و رسیدگی به درخواست بین 3 الی 6 هفته طول می کشد در نظر داشته باشید که اکیدأ توصیه می شود که درخواست در زمان زودتری صورت بگیرد تا معطلی کمتری گزارش شود.

ازدواج در شهرداری و یا در یک ارگان رسمی صورت می گیرد و نیاز است که هر دو شخص با شاهد حضور به عمل آورند.

اجاره خانه در ایسلند

اجاره خانه در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما برای اجاره خانه در کشور ایسلند در صورتی که یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر را انتخاب کرده باشید می بایست به میزان 185000.00 هزینه مدنظر قرار دهید این در حالی است که همان آپارتمان در خارج از مرکز شهر به میزان 152270.30 کرونا هزینه در بر دارد.

آپارتمان های 3 اتاق خواب در مرکز شهر در حدود 287143.86 کرونای کشور ایسلند هزینه دارد و برای اجاره آپارتمان های 3 اتاق خوابه خارج از مرکز شهر باید 233404.26 کرونا مدنظر قرار دهید. شایان ذکر است که این کشور به طور کلی از نظر اقتصادی تعرفه های مشخصی برای هزینه اجاره ای مدنظر قرار داده است و موقعیت جغرافیای خانه ای که قرار است در آن زندگی کنید از اهمیت زیادی برخوردار است. از یاد نبرید که کشور ایسلند از دسته کشورهایی است که وضعیت اجاره خانه را به طور حتم دقیق و اصولی پیش می برد و به طور کلی این کشور توانسته وضعیت برای خانه های استیجاری را وارد تورم نکند.


خرید ملک در ایسلند

خرید ملک در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر به طور کلی 551409.90 کرونای کشور ایسلند اعلام شده است، قیمت برای هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز در حدود 421512.17 کرونای کشور ایسلند در نظر گرفته شده است.

شما برای خرید ملک در کشور ایسلند می بایست یک سری اصول و قوانین مهم را مدنظر قرار دهید. اول اینکه وضعیت املاک در ابتدای هر سال اعلام می شود و در ابتدای سال 2019 افزایش نرخ 11 درصدی اعلام شده است. شایان ذکر است که خرید ملک در این کشور به نوبه خود می‌تواند ساختار دقیق و اصولی را مدنظر قرار دهد به طوریکه سایت املاک در این کشور دسته بندی های مشخصی را دنبال کرده است و مشخص است که در این سایت تعرفه های مشخصی دیده می شود.

خرید ملک در کشور ایسلند می تواند هم به صورت نقد و هم به صورت اقساط پیش برود اما وجود یک سری روال کارمندی برای خرید ملک در این کشور می تواند ساختار دقیق و بی نظیری را پیش بگیرد. ارزیابی‌ها نشان می دهد که افراد برای اینکه بتوانند منزل مناسبی در کشور ایسلند خریداری نمایند باید از مشاوران املاک کمک بگیرند.

ثبت شرکت در ایسلند

ثبت شرکت در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ثبت شرکت در کشور ایسلند مشابه با ثبت شرکت در کشورهای آلمان ، اتریش است اما میزان مالیاتی دریافتی در کشور ایسلند به میزان 30 درصد اعلام شده است. پروسه ثبت شرکت در کشور ایسلند بین یک الی چهار ماه زمان می برد در نظر داشته باشید که شما پس از ثبت شرکت در کشور ایسلند و پرداخت مالیات در این کشور و همینطور با داشتن گردش مالی پس از 4 الی 5 سال می توانید اقامت دائم کشور ایسلند را اخذ کنید.

پس از اینکه مدارک شما آماده شد و هماهنگی های لازم با وزارت امور خارجه صورت گرفت نیاز است که از وزارت بازرگانی برای شروع فعالیت برای طرح تجاری تأییدیه اخذ شود. شما برای اخذ وقت سفارت نیاز به ویزای نوع D خواهید داشت که این ویزا برای خود و اعضای خانواده صادر می شود. ویزای سرمایه گذاری در این زمینه به صورت یک ساله صادر می شود.

مزایای ثبت شرکت در کشور ایسلند به شرح زیر است:

1- نیازی به شراکت با فرد ایسلندی نخواهید داشت.

2- امکان تردد در کشورهای حوزه شینگن برای مسافرت و کسب و کار دیده می شود.

3- شما می توانید پس از سه سال اقامت دائم کشور ایسلند را اخذ نمایید.

4- امکان ثبت برند اروپایی برای شما فراهم می شود.

5- این امکان فراهم خواهد شد که افتتاح حساب شخصی و یا شرکتی ایجاد شود.

6- این امکان فراهم می شود که به سادگی ویزای سایر کشورها را اخذ کنید.مدارکی که برای ثبت شرکت در کشور ایسلند نیاز است از قرار زیر است:

نیاز است که نام خاصی برای شرکت انتخاب شود.

باید در ابتدا فرم تقاضا تکمیل شود.

نیاز است که طرح تجاری به طور دقیق اعلام شود.

نیاز به اسکن صفحات پاسپورت خواهد بود.

می بایست شناسنامه ترجمه شود و همینطور نیاز به پرینت حساب بانکی است.

یک نکته بسیار مهم برای ثبت شرکت در کشور ایسلند وجود دارد که باید ارزیابی شود، طرح تجاری و یا اقتصادی شما بسیار مهم است در واقع می بایست بتوانید طرح اقتصادی ارائه دهید که از نظر کارکرد برای شما گزینه خوبی را فراهم سازد از یاد نبرید که کشور ایسلند از دسته کشورهایی است که در مسیر طرح اقتصادی رویکرد بهتری را مدنظر قرار داده است مشخص است که در این کشور انتخاب طرح سودآور می تواند بسیار مهم باشد. یک اصل مهم دیگر را در نظر داشته باشید که وضعیت اقتصادی کشور ایسلند به شکل روتینی دنبال می شود و شما باید توجیه اقتصادی خوبی داشته باشید تا مشخص شود که قرار است به کشور ایسلند سود برسانید. خوشبختانه در کشور ایسلند وضعیت اقتصادی روتینی گزارش شده است و مشخص است که این کشور مسیر برای ثبت شرکت را بازتر گذاشته است. در صورتی که وضعیت کاری و مالی در کشور ایسلند به طورجدی دنبال شود می بایست از نظر اقتصادی وضعیت خوبی داشته باشید.

انواع ویزا و انواع اقامت در ایسلند

انواع ویزا و انواع اقامت در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اولین و پرطرفدارترین ویزای کشور ایسلند ویزای توریستی این کشور است. این ویزا برای تفریح و سرگرمی صادر می شود و افراد باید در زمان تعیین شده در ویزا به کشور خود باز گردند. در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای توریستی کشور ایسلند باید یک سری مدارک ارائه شود.

ویزای کاری ایسلند با توجه به رونق اقتصادی این کشور بیشتر از سایر کشورها مدنظر قرار گرفته است. این طور که مشخص است تجارت و کار در ایسلند می تواند یک شروع عالی باشد و شما می توانید برای ورود به نمایشگاه های صنعتی در ایسلند نیز از ویزای کاری استفاده نمایید. رابطه کار و مهارت کاری در این کشور بسیار مستقیم است و بدون داشتن مهارت کاری اخذ ویزای کاری بسیار دشوار خواهد بود.

اخذ ویزای تحصیلی برای افرادی که قصد دارند در این کشور مشغول به تحصیل شوند فراهم شده است. دانشگاه های مختلف ایسلند از نظر درجات علمی وضعیت معتبری دارند به طوریکه در بسیاری از دانشگاه‌های این کشور شرایط برای داشتن یک مسیر تحصیلی عالی به طور حتم فراهم شده است. در این زمینه افراد باید دعوت نامه ای از سوی دانشگاه های ایسلند داشته باشند و مهم است که افراد بتوانن تحصیل در این کشور را به طور روتین پیش ببرند.

اخذ ویزای پزشکی ایسلند مربوط به کارهای پزشکی و درمانی است و نیاز است که افراد پرونده پزشکی کاملی داشته باشند در نظر داشته باشید که مشخص نمودن توانایی مالی افراد برای پرداخت هزینه معالجات در ایسلند بسیار مهم است. در ارزیابی های صورت گرفته مشخص شده است ایسلند در صدور ویزای پزشکی شرایط را به طور حتم بررسی می کند.

ویزای سرمایه گذاری ایسلند به صورت ثبت شرکت و یا خرید ملک دنبال می شود و در مسیر ثبت شرکت در ایسلند نیاز است که ساختار دقیق و اصولی ارزیابی شود. در سرمایه گذاری های صورت گرفته در ایسلند بهتر است که طرح اقتصادی درستی ارائه شود. از یاد نبرید که ایسلند در زمینه تحصیلی و اقتصادی به طور جدی پیشرفت داشته است و دولت این کشور مسیر برای ورود اقتصاد را باز اعلام کرده است.

شما برای اخذ ویزای ایسلند نیاز به دعوت نامه کاری و یا تحصیلی دارید.


بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم ایسلند

بیمه و تسهیلات درمانی برای افراد مقیم ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به میزان 71 درصد از مردم ایسلند از بیمه های درمانی و بازنشستگی استفاده می کنند در نظر داشته باشید که بیمه های درمانی در این کشور خود شامل دسته بندی های اقتصادی مشخصی است و باید این اصل را مدنظر قرار دهید که افراد خارجی در این کشور می توانند از بیمه سلامت نیز استفاده کنند. دانشجویان در ایسلند می توانند از بیمه های کم هزینه ای که از سوی دانشگاه برایشان در نظر گرفته می شود استفاده کنند.

وضعیت درمان و بهداشت در ایسلند بسیار بالا است، بیمارستان های این کشور شیک بوده و از بهترین امکانات درمانی برای افراد استفاده می شود. به طور کلی مردم ایسلند به بهداشت دهان و دندان خود بسیار اهمیت می دهند و مشخص است که در این کشور وضعیت درمان و بهداشت به شکل روتینی ارزیابی شده است. شایان ذکر است که در ایسلند برای رسیدگی به بهداشت فردی کودکان سرمایه گذاری های زیادی از سوی دولت در نظر گرفته شده است. از یاد نبرید که مردم ایسلند در طول زندگی خود بارها به وضعیت سلامت جسم و روح خود اهمیت می دهند.


خدمات بانکی و مالی در ایسلند

خدمات بانکی و مالی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

گلینتر یکی از بانک های بسیار مهم در ایسلند محسوب می شود و بیارنی برندیکسون مدیرعامل این بانک اعلام شده است. این بانک دارای 1980 نفر پرسنل است و به طور کلی دارای 12 شعبه است. این بانک در زمینه تجارت و صنعت و همینطور فعالیت های اقتصادی زیادی را پیش روی داشته است. نظام بانکی در ایسلند تغییرات زیادی داشته است و ایسلند بانک یک بانک خصوصی است که توانسته در مسیر اقتصادی قدم بردارد.

بانک ایسلند به مدیر عاملی برنا آینستدیر بوده و تعداد پرسنل برای این بانک در حدود 861 نفر اعلام شده است. این بانک دارای 14 شعبه است. به طور کلی مجموع دارایی های این بانک ارزیابی های مختلفی را مدنظر قرار داده است. عملیاتی که در این بانک صورت می‌گیرد به 6 بخش تجاری خرده فروشی، بانکداری و بازار تقسیم می‌شود.

بانک کاپثینک یکی از بانک های بسیار مشهور در ایسلند محسوب می‌شود که مدیرعامل آن هریدر مارسیگرسن است و تعداد پرسنل برای این بخش 3330 نفر اعلام شده است این بانک تعداد شعبه در حدود 36 داشته و بزرگترین بانک بین المللی در ایسلند تا سال 2008 بوده است.

بانک ملی ایسلند به مدیرعاملی هیریر بیانرسن بوده و تعداد پرسنل این بانک نیز 997 نفر اعلام شده است این بانک دارای 37 شعبه بوده است. در نظر داشته باشید که این بانک در حال حاضر بیش از 123 هزار مشتری خصوصی دارد.

بانک آریون با 844 نفر پرسنل از دیگر بانک های مشهور در ایسلند محسوب می شود که به میزان 24 شعبه دارد این بانک به طور کلی بیش از یکصد هزار مشتری در ایسلند دارد که رقم بالایی است. وزارت خزانه داری ایسلند 13 درصد از سهام این بانک را دارا است.


ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در ایسلند

ویزای مشترک و سهولت رفت و آمد به کشورهای دیگر در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR


رتبه پاسپورت ایسلند 6 اعلام شده است و با داشتن پاسپورت این کشور می توانید به165 کشور دنیا سفر کنید. در نظر داشته باشید که به طور کلی ویزای مشترک این کشور از نظر رتبه بالا اعلام شده است.


تشابهات فرهنگی ایسلند با ایران

تشابهات فرهنگی ایسلند با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اعتقاد به موجودات عجیب و غریب و باورهای سنتی و فولکوریک در بین مردمان این کشور بسیار دیده می شود اتفاقی که می توان در بین مردم کشور ایران هم دید.

اعیاد و تعطیلات رسمی در ایسلند

اعیاد و تعطیلات رسمی در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

1 ژانویه در ایسلند تعططیل رسمی بوده و ارزش زیادی در بین مردم این کشور دارد این روز به طور کلی عید پاک مارس به شمار می آید و مردم دور هم جمع می شوند.

اولین روز تابستان پنجشنبه اول پس از 18 آوریل نیز یک روز تعطیلی بسیار مهم در ایسلند است.

1 می در ایسلند روز کار است این روز به طور کلی برای کارگران ارزش بالایی دارد.

17 ژوئن در ایسلند روز ملی محسوب می شود و البته به روز تجارت نیز مشهور است.

24 الی 26 دسامبر روز کریسمس است. در نظر داشته باشید که در این تاریخ به طور کلی افراد سعی می کنند مراسم های سنتی بسیاری را برگزار نمایند و روزگاری شاد را دور هم جشن می گیرند. 

دین در ایسلند

دین در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در حدود 88 درصد از مردم این کشور مسیحی هستند، بیشتر این افراد پیرو آیین پروتستان هستند.


تفریح در ایسلند

تفریح در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

چشمه های آب گرم ایسلند یکی از دیدنی های بسیار زیبا در این کشور محسوب می شود که در بخش جنوب غربی ایسلند واقع شده است و به طور کلی دارای یک فضای عجیب و غریب بوده و بسیار رویایی است.

غارهای یخ زده و یخچال های طبیعی در ایسلند از جاذبه های این کشور محسوب می شود شما می توانید در سفر به ایسلند از این منطقه نیز دیدن کنید.

آبشار خدایان یکی از مکان های تفریحی در ایسلند است و به طورکلی بسیار قدیمی طراحی شده است این منطقه دارای مجسمه های زیبا و خاصی است و به طور کلی شهرت بالایی دارد.

برنامه  ریزی های صحیح در این کشور به طور کلی خانه های رنگارنگی که در پایتخت دیده می شود خود می تواند یک فضای تفریحی بسیار عالی فراهم سازد.

کلیسای هال گریمسکر یکی از دیدنی های بسیار عالی در ایسلند است که در لیست دیدنی های تاریخ این کشور قرار دارد، این کلیسا به طور کلی دارای 73 طبقه است و رسیدن به بالاترین بخش از این قله می تواند یک تفریح خوب برای شما باشد. معماری این کلیسا به طورخاصی دیده می شود.

برکه مای وان ایسلند یکی از دیدنی های بسیار جالب در ایسلند است و چشم انداز بی نظیری دارد. این برکه دارای سطح بزرگی است اما میزان عمق کمی دارد به طور کلی در طول سال های گذشته از این برکه شاهد فواره های گدازه ای بوده ایم. در نظر داشته باشید که این منطقه در تابستان گزینه خوبی برای بازدید نیست.

شهر آکوریری ایسلند یکی از شهرهای دیدنی در این کشور بوده و به طور کلی دارای دیدنی های عجیب و غریبی است این شهر دارای موزه‌های دیدنی زیادی بوده و به طور کلی در فصل تابستان و زمستان گزینه خوبی برای بازدید محسوب می شود و در این شهر می توانید از فروشگاه ها و مغازه های تجاری مختلفی دیدن کنید.

در بخش شمال سرزمین ایسلند یخچال های طبیعی و غارهای زیبا و حیرت انگیزی دیده می شود و به طور کلی یکی از وسیع ترین پارک‌های ملی در ایسلند است که می تواند برای کودکان گزینه عالی باشد.

آبشار دتیفوس دارای زیبایی های بی نظیری است و به طور کلی شگفتی‌های زیادی را مدنظر قرار می دهد اینطور که شواهد نشان می‌دهد این آبشار آنقدر قدرتمند طراحی شده است که می توانید قایق کرایه کنید و از فضای موجود لذت ببرید این مکان دیدنی برای گشت و گذار بی نظیر است.
حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در ایسلند

حمل و نقل درون شهری و هزینه های آن در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اجاره خودرو در این کشور برای یک روز به میزان 5350 کرونا هزینه در بر می گیرد شما می توانید از بلیط های شهری برای اتوبوس و قطار استفاده کنید و به طور کلی در سفرهای درون شهری از این گزینه استفاده کنید.


فرهنگ ایسلند

فرهنگ ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آداب و رسوم مردم ایسلند شاید در ابتدا برای شما بسیار عجیب به نظر برسد اما به طور کلی در این کشور وضعیت فرهنگ به طور جدی دنبال می شود. مثلاً در بین وعده های غذایی در طول روز مردم کشور ایسلند استفاده از هات داگ ضروری است و روزی که از هات داگ استفاده نکنند به طور کلی حس می کنند همیشه گرسنه هستند.

در نظر داشته باشید که فرهنگ مردم ایسلند به طور کلی در زمینه آداب و رسوم بسیار عجیب است، یعنی احتمال دارد در نگاه اول با شما بسیار صمیمی باشند و یا بسیار خشک و اخمو، این موضوع گاهاً می تواند مشکل ساز باشد اما به طور کلی فرهنگ مردم ایسلند در این زمینه رشد بالایی نداشته است.

مردم این کشور نگاه اقتصادی به زندگی دارند و بسیار سعی می کنند که وضعیت اقتصادی افراد را جدی بگیرند، یعنی پس انداز بخش مهمی از فرهنگ ایسلند محسوب می شود و دسته بندی های مشخصی را نیز دنبال می کند.

در کشور ایسلند فرهنگ اجتماعی نیز بالا است به طوریکه ایجاد ناامنی برای افراد جریمه های قانونی بسیار بالایی دارد پس باید بدانید که در این کشور افراد می بایست در ایجاد امنیت اجتماعی وارد باشند.


هنر ایسلند

هنر ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هنر در ایسلند به طور کلی ساختار دقیق و اصولی دارد یعنی شما برای رسیدن به یک فضای هنری قوی در این کشور باید بتوانید چندین مورد را رعایت کنید . اول اینکه وضعیت هنری در ایسلند به طورجدی دنبال می شود و بانوان در زمینه طراحی بر روی چوب و شیشه بسیار موفق هستند.

هنر طراحی بر روی سفال نیز در ایسلند دیده می شود البته مردم این کشور به هنر آشپزی نیز مشغول هستند و در این زمینه حمایت‌های مختلفی صورت گرفته است.


ورزش در ایسلند

ورزش در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ورزش در ایسلند به طور کلی بر اساس بازی های المپیکی دسته بندی می شود ، مردم این کشور علاقه زیادی به ورزش بسکتبال دارند و همینطور ورزش شنا نیز در ایسلند از رتبه بالایی برخوردار است. در نظر داشته باشید که ورزش های فکری مانند شطرنج نیز شرایط مخصوص به خود را دارد.


خرافات در ایسلند

خرافات در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خرافات در کشور ایسلند به طور کلی ارزیابی های مشخصی را دنبال می کند اینطور که شواهد نشان می دهد مردم این کشور در زمان صرف غذا صحبت نمی کنند و همینطور در قبرستان ها زیاد حرف نمی زنند.

شایعات در مورد ایسلند

شایعات در مورد ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شایعات زیادی در مورد ایسلند دیده می شود اینطور که مشخص است وضعیت شایعه پراکنی در ایسلند شاخص های دقیقی را دنبال می کند و باید در نظر داشت که شایعات کلی در ایسلند در زمینه کسب و کار وجود دارد که باور کردنی نیست. وضعیت کسب و کار در ایسلند خوب است و بهتر است که هر نوع فرافکنی در این زمینه بررسی نشود.

موارد ممنوعه در ایسلند

موارد ممنوعه در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

در کشور ایسلند افرادی که قصد دارند تحصیل خوبی داشته باشند نیاز است که در ابتدا مدرک دیپلم ارائه دهند تحصیل بدون مدرک دیپلم ممنوع است.

شما بدون اخذ مجوز کار اجازه کار در ایسلند نخواهید داشت.

خطرات احتمالی برای افراد مقیم ایسلند

خطرات احتمالی برای افراد مقیم ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ایسلند بسیار امن است و خطری شما را تهدید نمی کند این کشور در لیست امن ترین کشورهای دنیا قرار دارد.


تشابهات قوانین ایسلند با ایران

تشابهات قوانین ایسلند با ایران | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

یک قانون مشترک بین مردم ایسلند و ایران این است که مردم هر دو گروه علاقه زیادی به سرمایه گذاری های اقتصادی دارند.

قوانین سیاسی ایسلند به نسبت ایران بهتر است.

گواهینامه و خرید ماشین در ایسلند

گواهینامه و خرید ماشین در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خرید ماشین در ایسلند به نوبه خود دسته بندی های مشخصی را پیش روی دارد افراد برای خرید ماشین در این کشور باید در ابتدا میزان سرمایه موجود را اعلام نمایند و همینطور نیاز است که ثابت شود گواهینامه دارند یا خیر.

در نظر داشته باشید که برای اخذ گواهینامه در این کشور نیاز به آزمایش پزشکی دارید.

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در ایسلند

سفارت‌ها و کنسولگری های ایران در ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آدرس سفارت کشور ایسلند در ایران در خیابان ولیعصر ، خیابان فیاضی ، فرشته ، پلاک 30 است.


نوع پوشش مردم ایسلند

نوع پوشش مردم ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

نوع پوشش کشور ایسلند اغلب به صورت خاصی دیده می شود. یعنی سعی می کنند لباس هایی به تن کنند که بلند است و به طور کلی میانه خوبی با بد حجابی و بی حجابی ندارند.

در این کشور دسته بندی های مشخصی در زمینه پوششی دیده می شود افرادی که از نظر مذهبی قوی هستند لباس های خاصی استفاده می‌کنند جوانان در ایسلند از نظر پوشش آزادتر هستند.


جغرافیا و شرایط آب و هوایی ایسلند

جغرافیا و شرایط آب و هوایی ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

کشور ایسلند در شمالی ترین بخش از اروپا واقع شده است و در لیست کشورهای شمالی این قاره قرار دارد این کشور در بخش شمال اقیانوس اطلس واقع شده است. ایسلند دارای آب و هوای سرد و قطبی بوده و به طور کلی جبهه های هوایی معتدل در این کشور در کرانه های جنوبی قرار می گیرد.

جریان های آب گرم این کشور بسیار شناخته شده است. مساحت ایسلند در حدود 102 کیلومتر مربع اعلام شده است و جمعیت این کشور نیز در حدود 350 هزار نفر است.

کشور ایسلند دارای آب و هوای سرد و قطبی است و به طور کلی توده‌های هوایی در این کشور معتدل هستند. این کشور دارای جریان‌های آب گرم بوده و در کرانه های آسمان جنوبی ایسلند نیز شاهد افزایش نسبی دما هستیم. این کشور دارای یخبندان های گسترده و سختی بوده و به طور کلی در ریکیاویک حتی تابستان ها سرد اعلام شده است.

تابستان های ایسلند اغلب معتدل توام با باد است و زمستان های این کشور سردتر اعلام شده است از ماه دسامبر تا فوریه در ایسلند میانگین دما 2.2 درجه سانتی گراد بوده و دمای میانگین در تابستان‌های این کشور بین 12.2 الی 15.6 درجه سانتی گراد اعلام شده است. دما در طول شب در این کشور بیش از 10 درجه نسبت به روز افت دارد.

از نظر هزینه فصل پاییز و زمستان گزینه های خوبی برای سفر به ایسلند محسوب می شود و به طور کلی هزینه برای اجاره ماشین در این فصل ها کمتر است.

در صورتی که دوست دارید به قصد بازدید از فستیوال ها و جشن ها وارد خاک ایسلند شوید می بایست از نظر زمانی دسته بندی های مشخصی داشته باشند. کمپ های جزایر وست من در اولین دوشنبه آگوست صورت می گیرد و یکی از بزرگترین کمپ های گروهی محسوب می شود که جمعیت افراد در این کمپ ها به 16 هزار نفر نیز می رسد به طور کلی ایرانیان زیادی این کمپ ها را برای بازدید انتخاب می کنند.

فستیوال های موسیقی رادیویی ایسلند بزرگترین فستیوال موسیقی در این کشور محسوب می شود که در زمینه اجراهای مختلف توانسته وضعیت دقیق و اصولی را پیش بگیرد در نظر داشته باشید که محل برگزاری این رویداد در پایتخت به صورت دوره ای مشخص می شود. این بخش سراسر هیجان و سرگرمی بوده و می تواند برای بازدید بی نظیر باشد.


غذاهای ایسلند

غذاهای ایسلند | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اکارل یک غذای بسیار محبوب کشور ایسلند است که به معنای کوسه گندیده است! این غذا توسط گوشت تخمیر شده تهیه می شود با نمک سبز شده تهیه می شود این غذا به طور کلی طعم خاصی دارد. این غذا به طور کلی طعم تندی دارد و با نان های مخصوصی سرو می شود.

ماست اسکیر یک نوع ماست ایسلندی است و طعم ملایم و بافتی سفت شده دارد و از دسته غذاهای بسیار محبوب ایسلند محسوب می شود. این غذا به طور کلی با ماست های یونانی ترکیب شده است و از نظر ذائقه بسیار خوش طعم است.

گوجه های فریدهیمر یک نوع خوراک بسیار عالی در ایسلند است که به طور کلی با گوجه و با یک نوع ترشی تهیه می شود این غذا را می‌توان به صورت سرخ شده و یا آب پز تهیه نمود. طعم این غذا بسیار دلچسب است و ز نظر بانوان بهترین غذای ایسلند محسوب می شود.

این خوراک به طور کلی با یک نوع برنج خاص سرو می شود و برای مهمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مردم کشور ایسلند علاقه زیادی به گوشت کبابی دارند به طوریکه بخش داخلی آن کمی نپخته باشد در نظر داشته باشید که این گوشت ها به طور کلی با سبزیجات و همینطور نمک و فلفل طعم دهی می شود و از نظر کیفیت بسیار عالی است.

در بین لیست غذاهای خوش طعم در ایسلند بسیار دیده شده است که افراد از غذاهای حاضری نیز استفاده می کنند استفاده از سوسیس‌های کبابی در ایسلند به طور کلی دارای طعم دل انگیزی است و اینطورکه مشخص شده است مردم این کشور از نظر ذائقه به این سری از غذاها بسیار ارزش می دهند. در ارزیابی های مختلف مشخص شده است ایسلند یکی از بهترین کشورهایی است که می تواند در تهیه انواع غذاهای خوش طعم به طور دقیق ظاهر شود. خوراک و همینطور محصولات غذایی که در ایسلند تهیه می شود هر یک دارای طعم دل انگیزی هستند. از یاد نبرید که مردم ایسلند از نظر ذائقه بسیار علاقه به غذای تند و یا تند و شیرین دارند.


آخرین ویرایش: 2020-01-31 17:42:45 5,801