x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

ماداگاسکار

.کشور ماداگاسکار یک جزیره در بخش جنوب شرقی آفریقا است و در بین آب های اقیانوس هند قرار دارد. این کشور چهارمین جزیره بزرگ جهان محسوب می‎شود. جنگل های گرمسیری زیادی در این بخش دیده می‎شود و فلات ها هر یک دارای فضای سنتی خوبی هستند. دره های شالیزار و همینطور تپه های پر علف و جنگل های زیادی نیز در این بخش دیده می‎شود. محصولات وارداتی از کشور فرانسه 11.9 درصد و از کشور چین نیز 19.4 درصد ارزیابی شده است. رشد صادراتی در کشور ماداگاسکار جنبه های تجاری خوبی را به خود اختصاص داده است. وضعیت نرخ رشد تولید ناخالص داخلی سالانه در کشور ماداگاسکار به میزان 5 درصد ارزیابی شده است. وضعیت تولید ناخالص داخلی در ماداگاسکار 12.10 میلیارد دلار آمریکا ارزیابی شده است. اینطور که مشخص است تولید ناخالص داخلی سرانه در ماداگاسکار 432.70 دلار آمریکا رقم خورده است. نرخ مالیات شرکتی در ماداگاسکار 20 درصد و وضعیت نرخ مالیات درآمد شخصی در کشور ماداگاسکار نیز 20 درصد است.

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Republic of Madagascar عربی: مدغشقر
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: جمهوری
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: آریاری مالاگاسی معادل 0.00027 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00261
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 64
 • پایتخت: آنتاناناریوو
 • زبان های رسمی: مالاگاسی و فرانسوی
 • جمعیت: 25.57 میلیون در سال 2017
 • منطقه زمانی: UTC+3(EAT)
 • دامنه اینترنتی: .mg
 • رتبه تولید ناخالص: 12.734 میلیارد دلار آمریکا

سفر به ماداگاسکار

به طور کلی در کشور ماداگاسکار دو فصل دیده می‎شود یعنی هوا یا گرم است یا خنک! هوای گرم از ماه نوامبر تا آوریل ادامه دارد و فصل خنک در این کشور نیز از ماه می آغاز می‎شود. در فصل های خنک اغلب مردم سعی می‌کنند سفرهای انفرادی را در نظر بگیرند، این موضوع به دلیل هزینه بالا محل اقامت به خصوص اجاره خانه در کشور ماداگاسکار است. در شرایط آب و هوایی گرم در این کشور رفت و آمد بیشتر است. نمایشگاه ساخت ظروف طبیعی در جزیره کوچک نوسی بی کشور ماداگاسکار برگزار می‎شود، در این نمایشگاه ساخت ظروف طبیعی اغلب با استفاده از برگ سبز درختان و ساقه های آن ها صورت می‌گیرد و در لیست صنایع دستی قرار دارد، این نمایشگاه با حمایت دولت برگزار می‎شود و هدف اصلی آن کارآفرینی برای بانوان است. مشخص است که عکس های رویایی زیادی می‎توان در این منطقه به ثبت رساند. در این جزیره زیبا جاذبه های گردشگری گسترده‌ای دیده می‎شود و مشهور به بهشت کشور ماداگاسکار است. سواحل آرامش بخشی در این منطقه نیز رویت شده است.

سفر به ماداگاسکار

زندگی در ماداگاسکار

کشور ماداگاسکار یکی از کشورهای آفریقای جنوب شرقی محسوب می‎شود. این جزیره بین اقیانوس هند قرار دارد چهارمین جزیره بزرگ در دنیا به حساب می‌آید و به طور کلی از 5 درصد از حیات وحش دنیا به آن تعلق دارد. کشور ماداگاسکار حدود 80 میلیون سال گذشته از شبه جزیره هند جدا شد و 500 سال پس از میلاد اولین انسان ها در این کشور ساکن شدند. طبیعت زیبای ماداگاسکار به طور کلی بسیار زیبا و خاص است وضعیت حیات وحش در ماداگاسکار کم نظیر است و مشخص است که این کشور در لیست شرکت های پرطرفدار نیز محسوب می‎شود. شرایط آب و هوایی این کشور در دوره های زمانی مختلف ارزیابی شده است. افرادی که مهارت کمتری در کار خود دارند به طبع از نظر حقوق و مزایا در وضعیت پایین تری در این کشور قرار می‌گیرند؛ این افراد به میزان 324900.00 آریاری مالاگاسی حقوق دریافت می‌کنند؛ البته که دسته های مهارتی در این کشور امتیازات خوبی دارد و اگر شخص بتواند مهارت خود را در رشته خاصی بالا ببرد می‎تواند در ورود به کار کشور ماداگاسکار امتیاز خوبی داشته باشد.

زندگی در ماداگاسکار

مهاجرت به ماداگاسکار

رشد فضای صنعتی در کشور ماداگاسکار آنقدر زیاد بوده که گروه های کارآفرین علاقه زیادی به حضور در خاک ماداگاسکار دارند. شما برای مهاجرت شرایط خاص در ماداگاسکار بهتر است چندین موضوع را ارزیابی کنید؛ اول اینکه ایده کارآفرینی فرد باید با شرایط زندگی و سکونت در ماداگاسکار سازگار باشد و با نیاز جامعه نیز همخوانی داشته باشد. ایده کارآفرینی باید نوع فعالیت مشخصی را دنبال نماید. مزایای سرمایه گذاری در کشور ماداگاسکار اول به دلیل منابع طبیعی این کشور است که شامل طلا و نفت و الماس و اورانیوم است. بسیاری از منابع این کشور به دلیل تراکم کم جمعیتی دست نخورده باقی مانده است. از دیگر مزایای سرمایه گذاری در کشور ماداگاسکار پوشش مالی خوبی است که در حوزه مخابرات و بانک دیده می‌شود. رضایت از بخش بهداشت و بیمه و بانکداری در ماداگاسکار بسیار عالی است و گردش مالی بانک های این کشور در سال های اخیر با رشد بیش از 36 درصد همراه بوده است.

مهاجرت به ماداگاسکار

تحصیل در ماداگاسکار

تحصیل در مقطع لیسانس در کشور ماداگاسکار 3 سال زمان را به خود اختصاص می‎دهد و افراد باید مدرک دیپلم 12 ساله داشته باشند اما در کل برای اخذ پذیرش در مقطع لیسانس در این کشور دشواری های زیادی دیده می‏شود. مردم کشور ماداگاسکار به زبان مالاگاسی صحبت می‌کنند اما زبان فرانسوی نیز در این کشور از اعتبار بالایی برخوردار بوده و به طور کلی مدرک مورد نیاز برای تحصیل در کشور ماداگاسکار مدرک فرانسوی است. حقیقت امر این است که به شما برای تحصیل در مقطع لیسانس ویزا تعلق نمی‎گیرد، علت این موضوع بر هیچکس مشخص نیست اما دقیقاً نظام تحصیلی در فرانسه نیز به همین صورت است بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقطع لیسانس را در کشور خودتان مطالعه نمایید و در صورتی که علاقه به ادامه تحصیل دارید می‏توانید برای تحصیلات تکمیلی کشور ماداگاسکار را انتخاب کنید. شما برای تحصیل رایگان در کشور ماداگاسکار نیاز به انگیزه نامه دارید، نیاز است که شخص همه مدارک تحصیلی خود را ارائه دهد، هر شخص باید CV و همینطور سوابق کاری عنوان شده در CV نیز داشته باشد. مشخص است که سوابق کاری در این راستا شانس پذیرش شما را چند برابر می‎کند.

تحصیل در ماداگاسکار