x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
موریس

موریس

آب و هوای موریس در موقعیت دریایی نیمه گرمسیری است و دمای آن یکنواخت است . میانگین دما از اواسط دهه 70 درجه فارنهایت (پایین تا اواسط 20 درجه سانتیگراد) در سطح دریا تا 60 درجه فارنهایت (بالای 10 درجه سانتیگراد) در فلات بلند متغیر است. دو فصل شناخته می شود: گرم (دسامبر تا آوریل) و سرد (ژوئن تا سپتامبر). میزان بارندگی سالانه از حدود 35 اینچ (900 میلی متر) در سواحل غربی به 60 اینچ (1.525 میلی متر) در سواحل جنوب شرقی و حدود 200 اینچ (5،080 میلی متر) در فلات مرکزی متغیر است. قانون شرکت ها یک شرکت خارجی را به عنوان شرکت های بدنی که در خارج از موریس قرار دارند تعریف می کند. کلیه شرکتهای خارجی که دارای محل کار یا مشاغل تجاری در موریس هستند باید ثبت نام شوند از جمله شرکتهای خارجی که تأسیس یا استفاده از یک دفتر انتقال سهم یا یک دفتر ثبت سهم در موریس یا اداره ، مدیریت یا معامله با املاک را دارند.

 

 • نام کشور (به عربی و لاتین): لاتین: Mauritius عربی: موريشيوس
 • نوع حکومت و ساختار سیاسی: پارلمانی
 • زبان های رایج: انگلیسی
 • واحد پول و معادل آن در هر دلار: روپیه موریس معادل با 0.026 دلار آمریکا
 • پیش شماره تلفن: 00230
 • تعداد کشورهای بدون نیاز به ویزا: 132
 • پایتخت: پورت لوئیس
 • زبان های رسمی: فرانسوی
 • جمعیت: بیش از 1.265 million نفر
 • منطقه زمانی: (GMT+4)
 • دامنه اینترنتی: .mu
 • رتبه تولید ناخالص: بیش از 13.34 billion USD

سفر به موریس

وضعیت آب و هوایی برای جزیره موریس یکی از موارد پر اهمیت است این جزیره دارای موقعیت منطقه­ای مخصوصی است و فقط دو فصل تابستان و زمستان را شامل می­شود موقعیت آب و هوایی برای این جزیره دسته بندی زیادی ندارد اما تفاوت دما با دو فصل سال وجود ندارد. وضعیت آب و هوای در فلات مرکزی این جریان بر اساس موقعیت مناطق ساحلی بررسی می­شود موقعیت آب و هوای این جزیره از ماه می تا نوامبر را ارزیابی شده است. زمستان­های خشک و گرم این کشور بسیار جالب هستند از سوی دیگر از ماه نوامبر تا می تابستان­های جزیره موریس گرم و مرطوب هستند و شرایط تابستان­های این کشور بارانی است. به طور کلی باران­های تند این کشور در بهترین رویکرد دنبال شده است. جمهوری موریس در بخش جنوب غربی اقیانوس جزیره موریس قرار دارد این جزیره در بخش شمال غربی ماداگاسکار واقع شده است . موریس در غرب قاره آفریقا قرار دارد و البته که در این کشور فرهنگ­های مختلف برای زندگی دیده می­شود و افراد زیادی هستند که زندگی در جزیره موریس را بسیار هیجان انگیز می­دانند موقعیت جزیره موریس در بهترین شرایط رویت شده است این کشور دارای موقعیت منطقه­ای مخصوص است در بهترین شرایط این کشور دارای سواحلی به رنگ آبی لاجوردی مشحص است که این جزیره دارای مراکز خرید مدرنی است و شرایط پیشرفته­ای را شامل شده است.

سفر به موریس

زندگی در موریس

کشور موریس 2،000 کیلومتر (1.200 مایل) در ساحل جنوب شرقی آفریقا ، بین عرض های جغرافیایی 19 ° 58.8 'و 20 ° 31.7' جنوب و طول جغرافیایی 57 ° 18.0 'و 57 ° 46.5' شرقی قرار دارد. طول آن 65 کیلومتر (40 مایل) و 45 کیلومتر (30 مایل) عرض است. مساحت زمین آن 1،864.8 کیلومترمربع (720.0 متر مربع) است. این جزیره با بیش از 150 کیلومتر سواحل ماسه ای سفید احاطه شده است ، و تالاب ها توسط سومین صخره مرجانی جهان که این جزیره را احاطه کرده است ، از دریای آزاد محافظت می­شوند. در نزدیکی ساحل موریتیا ، حدود 49 جزیره و جزیره غیر مسکونی قرار دارد که تعداد زیادی از آنها به عنوان ذخایر طبیعی گونه هایی در معرض خطر استفاده می­شوند. اقتصاد موریس اقتصادی درحال توسعه است که مبتنی بر کشاورزی ، صادرات ، خدمات مالی و گردشگری است. از دهه 1980 ، دولت موریس به دنبال تنوع بخشیدن به اقتصاد کشور فراتر از وابستگی آن به كشاورزی عادلانه ، به ویژه تولید شكر است. از نظر انرژی ، وقف موریس با منابع جایگزین انرژی و حکمرانی خوب ، آن را به یکی از برندگان بالقوه در انتقال جهانی به انرژی­های تجدید پذیر تبدیل کرده و کشور در رتبه نهم قرار دارد.

 

زندگی در موریس

مهاجرت به موریس

یک سرمایه گذار که مایل است ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته ای را به عنوان بخشی از سرمایه گذاری اولیه 100000 دلار وارد کشور موریس کند ، باید حداقل حداقل 25000 دلار یا معادل آن را به ارز آزاد با مبدل قابل تبدیل و معادل ارزش باقی مانده آن در دستگاه های فن آوری بالا منتقل کند. و تجهیزات ، مطابق معیارهایی که مدیر اجرایی ممکن است تعیین کند. دولت موریس تحصیلات رایگان را از سطح مقدماتی تا سوم به شهروندان ارائه می دهد . از ژوئیه 2005 ، دولت همچنین حمل و نقل رایگان برای همه دانش آموزان ارائه داد. به طور متوسط ، شما باید انتظار داشته باشید بین 90،000 و 160،000 MUR در سال پرداخت کنید. این امر همچنین به این بستگی دارد که شما چه نوع برنامه ای را مطالعه می کنید و در چه سطحی قرار خواهید گرفت. برخی از موسسات موریستی هنوز از شما می خواهند که در ابتدای سال تحصیلی هزینه های خود را پرداخت کنید. قانون فعلی اجازه می­دهد تا خارجی واجد شرایط دانش آموزان در موریس به کار پاره وقت تا حداکثر بیست ساعت در هفته، بدون نیاز به یک کار مجوز. ج) مؤسسات فنی و حرفه ای که در سازمان صلاحیتهای موریس ثبت شده و معتبر هستند .

 

 

مهاجرت به موریس

تحصیل در موریس

سیستم آموزش در کشور موریس عمدتا مبتنی بر سیستم انگلیس است زیرا موریس مستعمره سابق انگلیس بود. این سیستم شامل یک سیستم آموزش رسمی 3 + 6 + 5 + 2 است. سیستم آموزش در موریس به 4 بخش اصلی - مقدماتی ، ابتدایی ، متوسطه و عالی طبقه بندی می شود. مدارس پیش دبستانی دانش آموزان را از سه سالگی می پذیرند. کودکان از پنج تا یازده سالگی به دبستان می روند. آنها در استاندارد I پذیرفته می شوند و به تدریج به سمت استاندارد 6 حرکت می کنند. آموزش ابتدایی با امتحان ملی که گواهی آموزش ابتدایی است (CPE) به پایان می رسد. دانش آموزانی که CPE را می پذیرند در مدارس متوسطه پذیرش می کنند ، افرادی که نتایج عالی دارند در مدارس متوسطه ملی پذیرش می شوند. دانشگاه موریس (UoM) (فرانسوی: Université de Maurice) یک دانشگاه ملی است. از لحاظ ثبت نام دانشجو و برنامه درسی ارائه شده ، قدیمی­ترین و بزرگ­ترین دانشگاه کشور است. پردیس اصلی دانشگاه دولتی در ردیوت ، موکا واقع شده است.

تحصیل در موریس