x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021

تحصیل در موریس

سیستم آموزش در کشور موریس عمدتا مبتنی بر سیستم انگلیس است زیرا موریس مستعمره سابق انگلیس بود. این سیستم شامل یک سیستم آموزش رسمی 3 + 6 + 5 + 2 است. سیستم آموزش در موریس به 4 بخش اصلی - مقدماتی ، ابتدایی ، متوسطه و عالی طبقه بندی می شود. مدارس پیش دبستانی دانش آموزان را از سه سالگی می پذیرند. کودکان از پنج تا یازده سالگی به دبستان می روند. آنها در استاندارد I پذیرفته می شوند و به تدریج به سمت استاندارد 6 حرکت می کنند. آموزش ابتدایی با امتحان ملی که گواهی آموزش ابتدایی است (CPE) به پایان می رسد. دانش آموزانی که CPE را می پذیرند در مدارس متوسطه پذیرش می کنند ، افرادی که نتایج عالی دارند در مدارس متوسطه ملی پذیرش می شوند. دانشگاه موریس (UoM) (فرانسوی: Université de Maurice) یک دانشگاه ملی است. از لحاظ ثبت نام دانشجو و برنامه درسی ارائه شده ، قدیمی­ترین و بزرگ­ترین دانشگاه کشور است. پردیس اصلی دانشگاه دولتی در ردیوت ، موکا واقع شده است.

 آموزش متوسطه معمولاً یک مطالعه 7 ساله است ، از فرم اول تا فرم ششم شروع می­شود. ارزیابی ملی در فرم سوم در سال سوم آموزش متوسطه انجام می­شود. موضوعات متنوعی تدریس می­شود و از فرم چهارم ، دانش آموزان با توجه به موضوعاتی که انتخاب می­کنند ، ساده­تر می­شوند. خدمات بهداشت عمومی از طریق چندین بیمارستان و پراکندگی در شهرها و روستاهای موریس گسترش یافته است. این خدمات بهداشت عمومی رایگان و در دسترس همه کسانی است که در قلمرو موریتانی ساکن هستند. در مورد بسیاری از بیمارستانهای عمومی مانند بیمارستان ویکتوریا در کاندوس ، بیمارستان جواهرالل نهرو در گل رز ، بیمارستان سر سیووساگور رامگولام در نمونه‌ها ، بیمارستان دکتر جی تی جی در بندر لوئیس ، بیمارستان فلاک ، بیمارستان سوویل و همچنین خدمات درمانی برای ساکنان مورییتی قابل ارائه است.

 

مشاوره تحصیل در موریس
فهرست

تحصیل رایگان در موریس

تحصیل رایگان در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

توضیح مختصر

دانشگاه یا سازمان: دانشگاه موریس

بخش: NA

سطح دوره: مدرک لیسانس

جایزه: 10،000

حالت دسترسی: آفلاین

تعداد جوایز: مشخص نیست

ملیت: دانشجویان موریس

این جایزه را می توان در موریس گرفت

شایستگی

کشورهای واجد شرایط: دانشجویان موریس

دوره قابل قبول و یا موضوعات: مقطع لیسانس در همه زمینه های موضوعی

ضوابط پذیرش: متقاضی باید برای ثبت نام در برنامه های کارشناسی بدون پرداخت شهریه تمام وقت در دانشگاه ثبت نام کند. متقاضی باید دارای خانواده های کم درآمد باشد که درآمد ماهیانه خانواده آنها از جمله مزایای اجتماعی ترجیحاً نباید از 20،000 روپیه بیشتر باشد.

چگونه درخواست شود

اگر می­خواهید در این دوره دانشجویی شرکت کنید ، مجبور می شوید که در دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه قبول شوید. پس از ثبت نام ، می­توانید تقاضای جایزه خود را به دفتر رفاه دانشجویان ، طبقه 7 ، بلوک برج های مجتمع علمی ، دانشگاه موریس ، ردیوت ارسال کنید.

اطلاعات اضافی

اسناد پشتیبان: شما ملزم به ضمیمه بیانیه هدف ، نامه انگیزه ، نامه انگیزه ، متن و برنامه درسی هستید.

شرایط ورود به دانشگاه: برای پذیرش در برنامه کارشناسی ارشد ، به متقاضیان توصیه می­شود که گواهینامه قبولی قبلی خود را با نمرات دانشگاهی خوب برگزار کنند.

الزامات زبان: کلیه متقاضیان باید شرایط زبان انگلیسی (ELP) را رعایت کنند.

مزایا: کمک مالی هزینه شهریه 10،000 روپیه / - یا بخشی از آن را تأمین می­کند.

بورسیه تحصیلی در موریس

بورسیه تحصیلی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

وزارت آموزش و پرورش موریس

علم و تکنولوژی

(بخش آموزش ، سوم و علوم و آموزش)

MAURITIUS - برنامه علمی بورس آفریقا 2020

جایزه بورس های تحصیلی توسط دولت جمهوری موریس

دولت موریس به دانشجویان مستحق شهروند مقیم عضو اعطا می کند.

کشورهای اتحادیه آفریقا یا کشورهای مشترک المنافع آفریقا طبق معیارهای زیر:

  1. برای برنامه های کارشناسی ، متقاضیان باید بالای 18 سال سن داشته باشند و نباید به آنها رسیده باشند.

تاریخ تولد 26 سالگی آنها تا تاریخ بسته شدن درخواست.

  1. برای برنامه های کارشناسی ارشد ، متقاضیان نباید به 35 سال برسند و برای برنامه های دکترا ،

متقاضیان نباید تا تاریخ اختتامیه درخواست به 40 سال برسند.

  1. متقاضیان قبلاً باید برای یک برنامه تمام وقت در دانشگاه (دیپلم ، مدرک ، کارشناسی ارشد یا

دکتری) در یک موسسه آموزش عالی عالی در موریس (ذکر شده در بخش 8 در دستورالعمل های متقاضیان )

برای سال تحصیلی که از سال 2020 شروع می­شود.

4- بورس تحصیلی برای حداکثر مدت زمانی که در جدول زیر یا حداقل دوره ذکر شده است ، خواهد بود

مدت زمان هر کدام کمتر باشد.

SN

برنامه مطالعات

حداکثر مدت زمان

1

دیپلم کارشناسی

سه (3) سال

2

مدرک کارشناسی

چهار (4) سال

3

استاد

دو (2) سال

4

MPhil / PhD

چهار (4) سال + 6 ماه برای انتقال

از MPhil تا دکترا

5

دکتری

سه (3) سال

بورسیه تحصیلی از کاندیداهای موفق در تأمین شهریه خود و کمک به زندگی آنها پشتیبانی می کند.

هزینه ها در طول تحصیل در موریس. علاوه بر این ، بورس تحصیلی نیز بیشترین هزینه سفر برگشتی را پوشش می دهد.

اعتبار دانشگاه های موریس و انتقال به کشور های دیگر

اعتبار دانشگاه های موریس و انتقال به کشور های دیگر | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه موریس (UoM) (فرانسوی: Université de Maurice) یک دانشگاه ملی است. از لحاظ ثبت نام دانشجو و برنامه درسی ارائه شده ، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه کشور است. پردیس اصلی دانشگاه دولتی در ردیوت ، موکا واقع شده است.

دانشگاه موریس در دسامبر 1965 توسط دانشگاه موریس رسماً تاسیس شد ،  که شامل دانشکده کشاورزی موجود است. در سال 1971 ، دانشگاه قانون موریس اشیاء ، قدرتها ، کارکردها و ساختار دانشگاه را بیشتر تعریف کرد. در 24 مارس 1972 ، اعلیحضرت ملکه الیزابت دوم ، همراه با مقام عالی سلطنتی وی ، دوک ادینبورگ ، دانشگاه موریس را افتتاح کردند. اولین صدراعظم دانشگاه مائوریوس شاهزاده خانم الکساندرا ، بانوی محترم اوگیلوی ، والا عالیجنسی وی بود.

دانشکده کشاورزی قدیمی ترین دانشکده دانشگاه است. در سال 1914 به عنوان دانشکده کشاورزی تاسیس شد و در سال 1966 در دانشگاه تازه تاسیس موریس گنجانیده شد. دانشکده کشاورزی مزرعه UoM ، آزمایشگاه باز 21 هکتار را اداره می­کند. دانشکده شامل دو بخش است: علوم کشاورزی و غذا؛ و تولید و سیستم های کشاورزی. از سال 2015 ، این تعداد 415 دانشجو و 21 کارمند تمام وقت دانشگاهی دارد.

دانشکده مهندسی در ابتدا به عنوان دانشکده فناوری صنعتی در سال 1968 تاسیس شد. این بخش شامل شش بخش است: پایداری کاربردی و توسعه سازمانی. مهندسی شیمی و محیط زیست؛ مهندسی عمران؛ علوم و مهندسی کامپیوتر؛ مهندسی برق و الکترونیک؛ و مهندسی مکانیک و تولید. از سال 2015 ، این تعداد 2665 دانشجو و 94 کارمند تمام وقت دانشگاهی دارد.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در موریس

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

اگر متقاضی کالج ها و دانشگاه­های موریس هستید ، باید مهارت زبان انگلیسی نشان دهید. آزمون های زیر پذیرفته می­شوند:

 

آیلتس

 

تافل

 

NB-ورود به چند دانشگاه نیازی به کنکور TOEFL یا IELTS ندارد

دانشجویان بین المللی موریس را به عنوان یک تحصیل در خارج از کشور برای تحصیلات عالی انتخاب می­کنند ، زیرا کشور خود را به یک اقتصاد دانش بنیان مبدل کرده است که در آن کیفیت آموزش در دانشگاه های موریس توسط دائماً تحت نظارت کمیسیون های آموزش عالی (TEC) قرار می­گیرد.

شما فرصتی خواهید دید که آموزش کلاس جهانی را در موریس تجربه کنید و کیفیت بالایی از آموزش را ارائه دهید. از طرف دیگر ، دولت محلی برای تبدیل شدن به موریس به یکی از قطب­های دانش اقیانوس هند ، اقدامات بسیاری را انجام می­دهد.

اگر در جستجوی کالج مدیریت هتل در موریس هستید ، می­توانید از فرصتهای بی­پایان برای گشت و گذار در این کشور و بازدید از مکانهایی که به خاطر سواحل سفید ماسه­ای ، آب­های رنگ آبی ، جنگل­های استوایی ، تالاب های شفاف ، گیاهان شناخته شده است ، استفاده کنید. همه اینها باعث می­شود احساس غریبگی کنید.

اگر در موریس زندگی می­کنید با ویزای دانشجویی موریس ، می­توانید یک جامعه چند فرهنگی را تجربه کنید که به زیبایی فرهنگ­های مختلفی از جمله فرهنگ­های آفریقا ، آسیا و اروپا را به هم می­آمیزد. یک جامعه پایدار اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی با فرهنگ متنوع ، فضای آرامش بخش را به شما ارائه می­دهد و باعث می­شود که از خانه دور نشوید.

تحصیل در موریس برای دانشجویان هندی می­تواند یک تجربه بسیار با ارزش باشد زیرا دانشجویان بین المللی می­توانند با داشتن خدمات رایگان بهداشت عمومی و کم هزینه زندگی از یک سبک زندگی راحت لذت ببرند. این کشور از سیستم حمل و نقل عالی برخوردار است و با هزینه­های یارانه­ای برای مسافرت در داخل کشور سفر می­کند و رفت و آمد دانشجویان بین المللی را آسان­تر می­کند.

معادل سازی مدارک در موریس

معادل سازی مدارک در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

ما به دانشجویان کمک خواهیم کرد تا دستورالعمل­های دانشگاه را طی کنند و براساس آن اعمال شوند. ما به دانشجویان بین المللی کمک خواهیم کرد تا فرم درخواست را تکمیل کنند و مدارک لازم را به دانشگاه ها ارسال کنند.

دانشگاه حدود 7-10 روز طول می کشد تا برنامه را ارزیابی کند و در صورت رضایت از حضور دانشجو در دانشگاه / کالج ، نامه پیشنهاد را صادر می­کند.

پس از دریافت نامه پیشنهاد ، ما به دانشجویان در درخواست آنها برای ویزا کمک می­کنیم.

پذیرش دانشکده های پیشرو / دانشگاه موریس مستندات ذیل را از دانشجویان بین المللی انتظار دارد.

نسخه دانشگاهی مدارک تحصیلی قبلی با گواهینامه ها

دو نامه توصیه ای از اساتید

از سرگیری

بیانیه­های بانکی که بودجه کافی مالی را برجسته می­کند ، برای مطالعه در موریس وجود دارد.

نتایج آزمون نشان دهنده مهارت زبان انگلیسی مانند آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) یا سیستم آزمون بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) ، باید مستقیماً به دانشگاه ارسال شود.

فرم درخواست دانشگاه تکمیل شده است.

هزینه یک بار درخواست دوره برای دانشگاه

برای آگاهی از روند پذیرش ، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مطالعه ما در خارج از کشور تماس بگیرید ما در لیست برتر مشاوران آموزش خارج از کشور در هند در نظر گرفته می­شویم ، زیرا می­توانیم دانشجویان را در طول مراحل پذیرش در دانشگاه­های پیشرو راهنمایی کنیم. شروع از انتخاب دانشگاه ، تهیه پرونده برای پذیرش دانشگاه ، روند روادید .

خوابگاه در موریس

خوابگاه در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

خوابگاه و سالن اقامت

اصطلاحات "خوابگاه" و "سالن اقامت" اغلب در موریس به صورت متقابل مورد استفاده قرار می­گیرد. با این حال ، در جامعه زندگی محل اقامت ، اصطلاح "سالن اقامت" ارجح است. به گفته دانشگاه اورگان ، امکانات آنها "نه تنها مکانی برای خوابیدن ، بلکه امکان رشد شخصی و تحصیلی را نیز فراهم می­کند. کارمندان دارای تحصیلات عالی زندگی رزیدنت و افسران دولتی سالن از ایجاد این فعالیت با ایجاد فعالیت­ها و برنامه­های جذاب در هر سالن یا مجتمع پشتیبانی می­کنند.

در استفاده از پادشاهی انگلستان ، کلمه خوابگاه به معنی اتاق است که شامل چندین تختخواب است که افراد غیر مرتبط با آن زندگی می­کنند. در انگلستان ، این ترتیب به طور معمول برای دانش آموزان در یک مدرسه شبانه روزی ، مسافران یا پرسنل نظامی وجود دارد ، اما تقریباً کاملاً برای دانشجویان دانشگاه ناشناخته است.

 

در استفاده از پادشاهی انگلستان ، بنایی که محله­های خواب و مسکونی را برای تعداد زیادی از افراد فراهم می­کند ، سالن اقامت (دانشجویان دانشگاه) ، خانه (اعضای یک جامعه مذهبی یا دانش آموزان در یک مدرسه شبانه روزی) ، خوابگاه (دانشجویان ، کارگران یا مسافران) یا پادگانها (پرسنل ارتش). در انگلستان ، سالن­های اقامت تقریباً كاملاً دارای اتاق­های مجرد هستند ، تقریباً همیشه جنس مختلط دارند و ساكنان بدون توجه به جنس به اتاق­های مجاور اختصاص می­یابند.

 

اقامت خارج از دانشگاه

سالن­هایی که به دور از امکانات دانشگاه قرار گرفته­اند ، گاهی اوقات از امکانات اضافی مانند اتاق تفریحی یا بار استفاده می­کنند. مانند سالن­های اقامتی واقع در دانشگاه ، این سالن­های خارج از دانشگاه معمولاً از طریق اتصال به شبکه در هر اتاق دانشجویی ، یک اتاق خوشه رایانه ای مرکزی یا Wi-Fi نیز از امکانات اینترنتی برخوردار هستند. سالن های پذیرایی ممکن است هزینه غذا را از طریق وعده یا از طریق اشتراک مشترک به عهده بگیرند.

امتیازات کارت دانشجویی در موریس

امتیازات کارت دانشجویی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

کارت مزایای دانشجویی IDP ISIC

شما تخفیف­های دانشجویی خوبی می­خواهیدکارت داریم.

کارت مزایای دانشجویی ISP ISP هزاران پیشنهاد ویژه برای دانشجویان بین المللی تمام وقت را باز می­کند و بهتر از همه ، این برنامه رایگان است.

 

کمتر از کلاس زندگی را کشف کنید

 

کارت IDP ISIC به شما امکان می­دهد از تخفیف­های سفر ، خرید ، فیلم ، سرگرمی ، جاذبه­های توریستی و ناهار­خوری با بیش از 5000 شرکت در سراسر استرالیا و نیوزیلند استفاده کنید.

 

کارت ISIC IDP تخفیف­های زیادی را به شما می­دهد از جمله:

 

تا 20٪ تخفیف بسیاری از کافه­ها ، کافه­ها و رستوران­ها

تا 40٪ تخفیف در پرواز و بلیط قطار

پیشنهادات ویژه از پارک­ها و جاذبه­های تفریحی

25 دلار از اولین سوار شدن با Uber

بلیط فیلم از 11.50 دلار

5٪ تخفیف از کالاهای فروشی با کارتهای هدیه سوپر مارکت Woolworths

 

کارت ISIC IDP برای دانش آموزانی که از هر یک از این خدمات IDP استفاده می­کنند رایگان است:

 

خدمات اسکان

پوشش بهداشت دانشجویی در خارج از کشور

IDP راهنما

خدمات سرپرستی و بهزیستی

مشاغل دانشجویی

مشاغل دانشجویی | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

شما می­توانید در موریس از مشاغل پاره وقت بسیار بهره­مند شوید زیرا این کشور پس از اتمام دوره خود ، فرصت های شغلی بی پایان را برای فارغ التحصیلان خارجی فراهم می­کند ، و تعدادی از شرکت­های چند ملیتی همیشه برای گسترش شغل خود به دنبال کارگران ماهر هستند.

 

کشور موریس دچار کمبود مهارت مهمی است ، زیرا سیستم آموزش عمومی نتوانسته استعدادهای محلی را پیدا کند ، کسانی که می­توانند در یک اقتصاد رو به رشد کار کنند.

 

companies شرکت­های بالقوه چند ملیتی در یافتن و شناسایی منابع ماهر که ثابت شده است که یک محدودیت اساسی برای اقتصاد است ، مشکل دارند.

 

age کمبود مهارت در موریس با جدیت  در بخش­های گردشگری ، ساخت و فناوری اطلاعات احساس می­شود. کمبود مهارت در این مناطق ایجاد فرصت­های شغلی بیشتر برای فارغ التحصیلان خارجی است.

اقتصاد موریس مبتنی بر جهانگردی ، منسوجات و خدمات مالی است که فرصت­های شغلی زیادی را برای دانشجویان بین المللی ایجاد می­کند. فارغ التحصیل خارجی پس از اتمام تحصیلات ، شانس کار در صنعت مورد نظر خود را پیدا می کند.

فارغ التحصیلان خارجی پس از اتمام تحصیلات عالی خود می­توانند درخواست مجوز کار کنند و به مدت دو سال در موریس با خوشحالی بمانند و به خصوص پس از اتمام دوره تحصیلات خود ، با خوشحالی کار کنند.

مجوز شغل به دانشجویان بین المللی که از لیست برتر دانشگاه های موریس فارغ می­شوند اجازه می­دهد تا در موریس زندگی و کار کنند. با صدور مجوز کار توسط وزارت کار اداره می­شود.

فارغ التحصیلان خارجی می­توانند همزمان درخواست مجوز کار و اجازه اقامت دائم دهند

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در موریس

کار دانشجویی و اجازه کار دانشجویی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

موسسات دوره سوم در موریس شامل کالج­ها ، دانشگاه­ها ، موسسات فناوری / پلی تکنیک و سایر موسسات فنی است. دانشگاه­ها ، مانند بسیاری از کشورهای جهان ، سه مرحله دارند: دوره­های کارشناسی (کارشناسی) ، کارشناسی ارشد (فارغ التحصیل) و دکترا از مزایای تحصیل در موریس می­توان به شرح زیر خلاصه کرد:

 

  • دریافت یک آموزش در سطح جهانی و شناخته شده بین المللی.

 

  • از تحصیلات و زندگی مقرون به صرفه لذت ببرید.

مشاغل زمان PART در MAURITIUS در طول مطالعه

دانش آموزان 16 ساله یا بیشتر و دارای ویزا دانشجویی حداقل برای یک سال اعتبار دارند ، حداکثر 20 ساعت کار نیمه وقت در هفته واجد شرایط هستند ، طبق آیین نامه­ها و آیین نامه­هایی که توسط اداره گذرنامه و مهاجرت و وزارت کار تعیین شده است.

کالج­ها و دانشگاه­های موریس به طور قطع بهترین تحصیل در خارج از کشور برای شما می­باشد زیرا این کشور هزینه­های کمی را ارائه می دهد و در کنار آن می­توانید از محیط دوستانه و امن دانشگاه لذت ببرید.

 

برای یک دانشجوی بین المللی که در یک کالج مدیریت هتل در موریس ثبت شده اند ، هزینه­های زندگی در موریس می­تواند به عنوان هزینه زندگی ماهیانه در حدود 300 تا 700 دلار باشد.

تحصیل در موریس برای دانشجویان هندی می­تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد زیرا از طریق فرصت های شغلی پاره وقت دانش آموزان می­توانند در کشور خارجی صرفه جویی کرده و تجربه کار را بدست آورند.

 

استانداردهای بین المللی آموزش و پرورش با هزینه مقرون به صرفه با شغل پاره وقت می­تواند شما را به عنوان دانشجویان بین المللی برای لذت بردن از یک تجربه صمیمانه به نفع شما قرار دهد.

 

طبق هنجارهای مهاجرت موریس ، یک دانشجوی بین المللی مجاز است حداکثر 20 ساعت در هفته مشغول به کار نیمه وقت در موریس باشد.

با کار پاره وقت می­توانید ماهانه 200 تا 500 دلار درآمد کسب کنید.

مشاغل پاره وقت موجود در موریس شامل مشاغل دانشگاهی یا خارج از دانشگاه است که فرصتی برای ساختن مهارت­­های خود به شما می دهد.

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در موریس

بیمه و تسهیلات درمانی برای دانشجویان در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

موریس دارای سیستم مراقبت بهداشتی نسبتاً خوبی برای همه ساکنان مورییتی است. این که آیا شما یک موریستی ، یک مهاجر خارجی یا یک گردشگر هستید ، مهم است که بدانید که سیستم مراقبت­های بهداشتی در موریس چگونه کار می­کند. این کشور شامل دو دسته از تجهیزات درمانی یعنی بخش­های دولتی و خصوصی است.

 

خدمات بهداشت عمومی

خدمات بهداشت عمومی از طریق چندین بیمارستان و پراکندگی در شهرها و روستاهای موریس گسترش یافته است. این خدمات بهداشت عمومی رایگان و در دسترس همه کسانی است که در قلمرو موریتانی ساکن هستند. در مورد بسیاری از بیمارستانهای عمومی مانند بیمارستان ویکتوریا در کاندوس ، بیمارستان جواهرالل نهرو در گل رز ، بیمارستان سر سیووساگور رامگولام در نمونه‌ها ، بیمارستان دکتر جی تی جی در بندر لوئیس ، بیمارستان فلاک ، بیمارستان سوویل و همچنین خدمات درمانی برای ساکنان مورییتی قابل ارائه است.

 

خدمات درمانی خصوصی

موریس مشاوره و کلینیک حرفه ای گسترده ای دارد. این خدمات درمانی خصوصی ، واقع در سراسر جزیره ، تجهیزات ویژه ای را ارائه می­دهند که امکان ارائه بالاترین استانداردهای مراقبت را دارند. در مقابل با بیمارستان ، معالجه در بخش خصوصی رایگان نیست و خدمات ارائه شده از کیفیت بهتری برخوردار است. با توجه به اینکه مراقبت و معالجه در خدمات درمانی خصوصی به طور فزاینده­ای گران می­شود ، برخی از آنها خواستار بیمه درمانی متقابل هستند. موریس دارای چندین کلینیک خصوصی است که برای مراقبت­های روتین و برخی از تخصص­ها بسیار مناسب هستند. این کلینیک­ها و مراکز پزشکی ، 24 ساعت شبانه روز در شهرک­ها و دهکده­های موریتیان واقع شده­اند و کلیه مراقبت و درمان لازم را به شما ارائه می­دهند. معروف­ترین کلینیک­های خصوصی عبارتند از: Clinique du Nord در Tombeau Bay ، Fortis Clinique Darné در Floreal ، بیمارستان Wellkin در Moka ، Clinique de Grand-Baie در Grand-Bay ، City-Clinic در Port Louis ، Nouvelle Clinique Ferrière در Curepipe و بسیاری دیگر. از ژانویه سال 2014 ، Fortis Clinique Darné شعبه ای را ارائه می دهد که خدمات مشاوره و مراقبت را در مرکز خرید La Croisette در Grand-Bay در سواحل شمالی جزیره افتتاح می­کند.

 

پوشش مراقبت­های بهداشتی خصوصی

همانطور که همه ما می­دانیم ، سلامتی با ارزش ترین دارایی ما است. مانند موریسیان ، مهاجران می­توانند بیمه خدمات درمانی تکمیلی را در یک شرکت بیمه موریتانی دریافت کنند. شما بین بیمه گران مختلف گزینه ای دارید و بیشتر آنها خطرات زیر را شامل می­شوند: بیماری ، زایمان ، معلولیت ، حوادث در محل کار و بیماری های شغلی. حق بیمه در موریس به سن ، ریسک­های بیمه شده و پوشش مورد نیاز بستگی دارد. با برنامه­های بیمه­ای ، شما و خانواده می­توانید از بهترین درمان ممکن در موریس بهره­مند شوید.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در موریس

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بانک مرکزی موریتانی یا (Banque Centrale de Mauritanie)

Chinguitty Bank

Société Générale Mauritanie (SGM)

Banque Nationale de Mauritanie (BNM)

Banque Al Wava Mauritanienne Islamique (BAMIS)

بانک الآمانا (BEA)

BNP Paribas (BNP)

Générale de Banque de Mauritanie (GBM)

Banque pour le Commerce et l'Investissement en Mauritanie (BACIM)

Banque Mauritanienne pour le Commerce International (BMCI)

Banque pour le Commerce et l'Investissement (BCI)

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در موریس

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های کشور موریس مورد تایید وزارت علوم نیستند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در موریس

دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

هیچ یک از دانشگاه های کشور موریس مورد تایید وزارت بهداشت نیستند.

دانشگاه های برتر در موریس

دانشگاه های برتر در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه موریس (UoM) (فرانسوی: Université de Maurice) یک دانشگاه ملی است. از لحاظ ثبت نام دانشجو و برنامه درسی ارائه شده ، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه کشور است. پردیس اصلی دانشگاه دولتی در ردیوت ، موکا واقع شده است.

دانشکده حقوق و مدیریت

دانشکده حقوق و مدیریت در سال 1993 ، هنگامی که دانشکده سابق قانون ، مدیریت و مطالعات اجتماعی بازسازی شد. این بخش شامل سه بخش است: امور مالی و حسابداری. قانون؛ و مدیریت از سال 2015 ، دارای 3691 دانشجو و 51 کارمند تمام وقت دانشگاهی است.

 

دانشکده مطالعات اقیانوس

دانشکده مطالعات اقیانوس جوانترین و کوچکترین دانشکده است. در سال 2014 تأسیس شد و شامل سه بخش است: علوم دریایی و اقیانوس ، شیلات و باغداری. مهندسی اقیانوس و فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ تجارت و دارایی دریایی. از سال 2015 ، دارای 13 دانشجو و 10 کارمند تمام وقت دانشگاهی است.

 

دانشکده علوم

دانشکده علوم در سال 1988 به عنوان دانشکده علوم تاسیس شد. این دانشکده شامل شش بخش است: زیست شناسی؛ علم شیمی؛ علوم بهداشتی؛ ریاضیات؛ دارو؛ و فیزیک از سال 2015 ، این تعداد 1135 دانشجو و 52 کارمند تمام وقت دانشگاهی دارد.

 

دانشکده مطالعات اجتماعی و علوم انسانی

دانشکده مطالعات اجتماعی و علوم انسانی در سال 1993 و در زمان بازسازی دانشکده سابق قانون ، مدیریت و مطالعات اجتماعی تأسیس شد. این برنامه شامل پنج بخش است: اقتصاد و آمار. مطالعات انگلیسی؛ مطالعات فرانسه؛ تاریخ و علوم سیاسی؛ و مطالعات اجتماعی. از سال 2015 ، دارای 2039 دانشجو و 68 کارمند تمام وقت دانشگاهی است.

 

مراکز

علاوه بر شش دانشکده ، دانشگاه موریس همچنین شامل یک مرکز نواوری در زندگی مادام العمر (CILL) ، یک مرکز فناوری اطلاعات و سیستم ها (CITS) [] و یک مرکز تحقیقات زیست پزشکی و زیست مواد (CBBR) است.

 

نظام آموزشی موریس

نظام آموزشی موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

سیستم آموزش در موریس عمدتا مبتنی بر سیستم انگلیس است زیرا موریس مستعمره سابق انگلیس بود. این سیستم شامل یک سیستم آموزش رسمی 3 + 6 + 5 + 2 است. سیستم آموزش در موریس به 4 بخش اصلی - مقدماتی ، ابتدایی ، متوسطه و عالی طبقه بندی می­شود. مدارس پیش دبستانی دانش آموزان را از سه سالگی می پذیرند. کودکان از پنج تا یازده سالگی به دبستان می­روند. آنها در استاندارد I پذیرفته می­شوند و به تدریج به سمت استاندارد 6 حرکت می­کنند. آموزش ابتدایی با امتحان ملی که گواهی آموزش ابتدایی است (CPE) به پایان می­رسد. دانش آموزانی که CPE را می­پذیرند در مدارس متوسطه پذیرش می­کنند ، افرادی که نتایج عالی دارند در مدارس متوسطه ملی پذیرش می­شوند. آموزش متوسطه معمولاً یک مطالعه 7 ساله است ، از فرم اول تا فرم ششم شروع می­شود. ارزیابی ملی در فرم سوم در سال سوم آموزش متوسطه انجام می­شود. موضوعات متنوعی تدریس می­شود و از فرم چهارم ، دانش آموزان با توجه به موضوعاتی که انتخاب می­کنند ، ساده­تر می­شوند. در پایان سال 5 تحصیل در مقطع متوسطه ، دانش آموزان برای امتحان گواهینامه مدارس کمبریج (SC) شرکت می کنند. با گذراندن امتحان SC ، به آنها امکان ادامه تحصیل 2 ساله دیگر را می­دهد که با امتحان گواهینامه دبیرستان (HSC) پایان می­یابد.آموزش زبان انگلیسی و فرانسوی در همه مدارس اجباری است. دانش آموزان همچنین این گزینه را دارند که هر زبان اجدادی را که در موریس صحبت می­شود ، عربی ، بژپوری ، هندی ، ماندارین ، مراتی ، سانسکریت ، تاملی ، تلوگو و اردو یاد بگیرند. سایر زبان­ها شامل ایتالیایی و اسپانیایی است ، در سال 2012 دولت همچنین موریسیان کرئولی را در مدارس ابتدایی معرفی می­کند. متوسط ​​آموزش در مدرسه متفاوت است.

لیسانس در موریس و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در موریس

لیسانس در موریس و شرایط اخذ پذیرش لیسانس در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

طول دوره لیسانس درر کشور موریس 4 سال است این دوره تحصیلی وابسته به شرایط افراد بررسی می­شود و در نهایت وابسته به دولت بر اساس یک سری آزمون­های دوره ای ارزیابی صورت می­گیرد.

لیست دانشگاه­های موریس دوره­هایی را در دانشجویان خصوصی و همچنین در موسسات دولتی به دانشجویان بین المللی ارائه می­دهد که بسیار مقرون به صرفه است.

شهریه برای یک برنامه کارشناسی در موریس می­تواند بین 150،000 تا 350،000 MUR در سال باشد.

شهریه شهریه برای برنامه تحصیلات تکمیلی در موریس می­تواند سالانه بین 130،000 تا 600،000 MUR باشد.

 

دو نتیجه بالقوه از این ارزیابی پزشکی وجود دارد:

اگر گواهی پزشکی ثابت کند که دانش آموز به یک بیماری مسری آلوده است ، اجازه ورود موقت وی لغو می­شود و از وی خواسته می­شود که ظرف دو هفته موریس را ترک کند.

اگر گواهی پزشکی واضح باشد ، ویزای دائمی دانشجویی برای وی صادر می­شود که برای مدت کامل تحصیل با ALU معتبر باشد. در ابتدای هر سال تحصیلی بعدی ، ALU مدارک اسنادی را به PIO ارسال می­کند تا تأیید کند که دانش آموز تحت همان برنامه تحصیلات خود را دنبال می­کند.برای جلوگیری از محرومیت دانشجویی از ماندن در موریس ، کلیه متقاضیان را تشویق می­کنیم قبل از ورود به موریس ، بررسی­های پزشکی فوق را انجام دهند. اگر بررسی پزشکی شما برای هر یک از شرایط ذکر شده مثبت باشد ، لطفاً سریعاً با ما تماس بگیرید تا بتوانیم در مورد مراحل بعدی بحث کنیم.برای جلوگیری از ممانعت از ماندن در موریس ، دانشجویان باید قبل از ورود به موریس بررسی­های پزشکی فوق را انجام دهند. در صورتی که بررسی پزشکی شما برای هر یک از شرایط ذکر شده مثبت باشد ، لطفاً سریعاً با ما تماس بگیرید تا ما بتوانیم در مورد آن بحث کنیم. با این وجود مقامات موریس از شما درخواست می­کنند که هنگام ورود ، مجدداً این آزمایشها را انجام دهید ، اما برای جلوگیری از شگفتی­های غیر ضروری ، ما نیاز داریم که شما نیز در کشور خود آزمون­های لازم را بگیرید.

فوق لیسانس در موریس و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در موریس

فوق لیسانس در موریس و شرایط اخذ پذیرش فوق لیسانس در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

طول دوره فوق لیسانس 2 سال است و در نهایت با یک دفاع از پایان نامه به اتمام می­رسد.

برای تحصیل در موریس ، طبق هنجارهای مهاجرت موریس ، به ویزای دانشجویی موریس نیاز دارید تا در یک موسسه آموزشی تمام وقت تحصیل کنید. مزیت استفاده در موریس متنوع است زیرا ویزا و تمدید مدت اقامت بصورت رایگان صادر می شود.

روند درخواست ویزای دانشجویی موریس معمولاً 2-3 هفته طول می­کشد. پس از تأیید برنامه ، بخش مربوطه به یک دانشجوی بین المللی اجازه می­دهد تا به مدت سه ماه وارد موریس شود.

درخواست ویزا دانشجویی موریس مستلزم ارسال اسناد از دانشجویان بین المللی است:

 

گذرنامه معتبر

عکس اندازه چهار پاسپورت (اسکن پذیرفته نشده است)

نامه ارائه شده توسط دانشگاه / کالج

نامه کارفرما (در صورت بازدید کنندگان حرفه ای)

بیانیه بانکی برای اثبات بودجه کافی برای تأمین شهریه و هزینه­های زندگی

فرم درخواست ویزا موریس به طور مناسب پر شده است

اثبات پرداخت ویزا

نتایج آزمون مهارت­های زبان

گزارش معاینه پزشکی

به محض ورود به موریس ، انتظار می­رود دانشجویان بین المللی تحت معاینات پزشکی قرار بگیرند که شامل (نمونه مدفوع و ادرار ، اشعه ایکس سینه و نمونه خون) است و باید اعلام کنند که آنها از هیچ بیماری مسری مانند HIV یا هپاتیت B رنج نمی برند.

دکترا در موریس و شرایط اخذ پذیرش دکترا در موریس

دکترا در موریس و شرایط اخذ پذیرش دکترا در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

به مدرسه دکتری خوش آمدید

همانطور که اکثر فارغ التحصیلان در دنیای کار قدم می­گذارند ، بسیاری وجود دارند که دوست دارند رشته انتخابی خود را با عمق بیشتری مطالعه کنند. تحقیقات تحصیلات تکمیلی دانشجویان را قادر می­سازد دانش خود را بهبود بخشیده و به چالش بکشند ، اکتشافات مهم را انجام دهند ، شغلی را در دانشگاه کسب کنند و از مهارت­های تحلیلی و پژوهشی استفاده کنند که در بسیاری از مسیرهای شغلی قابل انتقال است.

 

از سال 2014 در دانشگاه موریس مستقر شده است ، هم اکنون دانشکده دکترا توسط یک مدیر که توسط کارمندان اداری پشتیبانی می­شود اداره می­شود. این دانشکده وظیفه دارد تا دانشجویان خود را برای ارتقاء تجربیات خود جذب کند و دانش آموزان دکتری را جمع کند. این مدرسه از طریق سمینارها ، کنفرانس ها ، سخنرانی ها و تالارهایی که به دانشجویان کمک می کند تا محققان خوبی باشند ، از دانشجویان تحقیق لازم پشتیبانی می کند. از زمان آغاز به کار ، دانشکده دکترا سعی در ترغیب دانشجویان به انجام تحقیقات کارشناسی ارشد در دانشگاه موریس با راهنمایی آنها در برنامه های کاربردی و پردازش سریعترین برنامه ها دارد. این دانشکده همچنین با هدف ارتقاء تبادل دانش و تقویت مهارت­های پژوهشی دانش آموزان ، چندین کارگاه آموزشی برای دانشجویان دکتری و دکترا برگزار کرده است. علاوه بر این ، دانشکده دکتری در راستای هدف استراتژیک UoM برای ارتقاء ظرفیت تحقیق و نوآوری ، پشتیبانی مستمر خود را برای دانشجویان آینده نگر و در حال انجام تحقیقات ارائه می دهد.

 

رویدادها و فعالیتهای آینده

سمینار "تحقیقات مشارکتی" - 11 ژوئیه 2018

پزشکی در موریس و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در موریس

پزشکی در موریس و شرایط اخذ پذیرش پزشکی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مطالعه MBBS در موریس

دانشجویان به دلایل زیادی تصمیم به مطالعه MBBS در کشورهای خارجی می گیرند. پس از معرفی امتحان ورودی پزشکی معمول NEET ، دانش آموزان تضمین پذیرش MBBS در موریس را دشوار می کنند. بسیاری از کشورها هستند که دانشجویان هندی را در دوره های MBBS ثبت نام می کنند. چین ، جورجیا ، روسیه و غیره معدود کشورهایی هستند که دانشجویان هندی برای تحصیل MBBS در خارج از کشور ترجیح می دهند. MBBS در موریس به یکی از گزینه­های دانشجویان هندی برای پیگیری رویای پزشکی تبدیل شده است. موریس یکی از مناطق زیبا است. و دلالت ها و سنت­های قوی هندی­ها را دارد. حتی برای سرخپوستان خانه دوم خوانده می شود. به تازگی ، موریس به عنوان یکی از مطالعات مورد علاقه در خارج از کشور برای انجام MBBS ظاهر می شود. اولین سؤالی که همه در مورد مطالعه MBBS در موریس فکر می­کنند ، آیا در هند تأیید شده است؟ همه مدرک MBBS ارائه شده در کشورهای خارجی توسط شورای پزشکی هند تصویب نمی­شود. با این حال ، MBBS در موریس توسط MCI تأیید شده است. دانشجویان نیازی به نگرانی در مورد شناخت این دوره ندارند. به زودی پس از اتمام دوره ، می­توانند آزمون انجام شده توسط MCI را انجام دهند و تمرین را شروع کنند.

جدا از MCI ، نهادهای زیر دوره MBBS در موریس را تأیید می­کنند. این بدان معناست که MBBS در موریس یک مدرک بین المللی است که در سطح جهان مورد تأیید است.

 

H.O: سازمان بهداشت جهانی

C.I: هندوستان شورای پزشکی

E.C: کمیسیون آموزش عالی ، موریس

بازی: اتحاد جهانی برای آموزش پزشکی

USMLE: آزمون صدور مجوز پزشکی ایالات متحده

SAQA: مرجع صلاحیت آفریقای جنوبی

IMED: دایرکتوری بین المللی آموزش پزشکی

FAIMER: بنیاد پیشرفت آموزش و تحقیقات بین المللی پزشکی

ECFMG: کمیسیون آموزشی برای فارغ التحصیلان پزشکی خارجی

LMCC: مجوز دانشکده پزشکی کانادا

دندانپزشکی در موریس و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در موریس

دندانپزشکی در موریس و شرایط اخذ پذیرش دندانپزشکی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

 

دندانپزشکی در واجد شرایط بودن در موریس

دانشجویان که تحصیلات 10 + 2 مدرسه یا ISc یا هر آموزش معادل با حداقل 60٪ نمره کل را به پایان رسانده اند.

موضوعات اصلی مطالعه باید زیست شناسی ، فیزیک و شیمی باشد.

سن حداقل 17 سال و حداکثر 30 سال خواهد بود.

باید NEET-UG واجد شرایط باشد.

باید پیگیری خوبی از سوابق دانشگاهی داشته باشد.

باید از سلامتی خوبی برخوردار باشد و کلیه گواهینامه ها را ارائه دهد.

باید به زبان انگلیسی مسلط باشد.

شرایط واجد شرایط بودن با چند دانشگاه متفاوت است. برخی از دانشگاه های پزشکی در موریس نیاز به داشتن مدرک آیلتس را به عنوان یکی از شرایط واجد شرایط بودن برای دریافت پذیرش دارند.

 

دندانپزشکی در مدت زمان موریس 5.5 سال است. از آنجا که این دوره از الگوی مشابهی ارائه شده توسط MCI پیروی می کند ، برنامه درسی نیز شبیه به دوره دندانپزشکی هندی است. چهار سال و نیم اول آموزش کلاس درس است و سال آخر کارآموزی در بیمارستان­های مرتبط و مراکز درمانی است.

 

دندانپزشکی در هزینه موریس از 41 دریاچه شروع می­شود. در حالی که هزینه دندانپزشکی در موریس در مقایسه با سایر کشورها مانند روسیه و چین بسیار زیاد است ، بسیار کمتر از هزینه های آموزش پزشکی در هند است

تخصص پزشکی در موریس و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در موریس

تخصص پزشکی در موریس و شرایط اخذ پذیرش تخصص پزشکی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مزایای مطالعه MBBS در موریس

برای مطالعه MBBS در موریس مزایای بسیاری وجود دارد.

 

برنامه درسی موریس MBBS توسط شورای پزشکی هند هدایت می شود.

تعداد کمی از دانشگاه های مورد تأیید MCI در موریس وجود دارد که دوره های MBBS را ارائه می دهند.

موریس یک کشور انگلیسی زبان است. همچنین ، بسیار شبیه هند است. بسیاری از سرخپوستان چند نسل پیش در موریس مستقر شدند. دانش آموزان می توانند ریشه های محکمی به هند و زبان ها ببینند. به غیر از انگلیسی ، بسیاری از زبانهای هندی در سراسر کشور دیده می شود. بنابراین ، دانشجویان هندی در یک مقصد خارجی احساس ناخوشایند یا مریضی نمی کنند.

بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی دانشکده های هندی واجد شرایط را دارند که چندین دهه تجربه تدریس دارند.

همه دانش آموزان به دو دسته کوچک تقسیم می شوند که امکان یادگیری و تدریس بهتر را فراهم می آورد.

هیچ موسسه یا کالج پزشکی درخواست کمک مالی نمی کند.

هزینه تحصیل در مقایسه با هند کم است.

فرهنگ هندی در سراسر کشور دیده می شود.

محیط و آب و هوا سعادتمند است. این کشور عاری از آلودگی است و دانش آموزان هیچ ترسی از بیمار شدن ندارند. پر از سواحل ، محیطی شگفت انگیز و جو آرام.

زبان ، غذا ، عادات و اعمال بسیار شبیه هند است. بنابراین ، سازگاری با دانشجویان مسیحی با محیط موریس آسان است.

مردم بسیار مودب و آسان با مردم محلی در هم آمیخته اند.

موریس از نظر مقصد تحصیل بین المللی مقصد بسیار تحصیلی نیست. در حالی که بسیاری از کشورها برای دوره های MBBS مشهور هستند ، که در بین دانشجویان هندی مشهور است. MBBS در نمایش داده شدگان پرس و جو در موریس ، اشکالاتی را آغاز کرد مانند اینکه زیرساخت­ها در کلیه دانشکده­های پزشکی خوب نیست. همچنین ، یک جمله مشترک در MBBS در موریس دیده می­شود ، که در مقایسه با هزینه تحصیل MBBS در کشورهای دیگر ، هزینه MBBS بالاست. قبل از چند سال هرج و مرج وجود داشته است كه دانشجویان بین المللی پزشکی كه در موریس مشغول به تحصیل پزشکی هستند با توجه به انتظار تصویب شورای پزشکی هند با آینده­ای نامعلوم روبرو شوند. با این وجود ، می­توان بررسی کرد که آیا دانشگاه علوم پزشکی دارای مجوز MCI است یا خیر.

تخصص دندانپزشکی در موریس و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در موریس

تخصص دندانپزشکی در موریس و شرایط اخذ پذیرش تخصص دندانپزشکی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

روش پذیرش کالج پزشکی آنا و معیارهای واجد شرایط بودن

روش پذیرش

پذیرش در هر دانشکده پزشکی براساس شایستگی های به دست آمده توسط داوطلب در هنگام معاینه و عملکرد در طی مصاحبه خواهد بود. داوطلب باید NEET واجد شرایط برای قبولی در این دانشکده باشد.

 

معیارهای واجد شرایط بودن

برای پذیرش ، داوطلبان ملزم به رعایت معیارهای صلاحیت حفظ شده توسط نهاد اداری دانشکده هستند. دانشجویان باید دارای NEET واجد شرایط باشند.

حداقل سن دانشجو باید 17 سال باشد.

داوطلب باید حداقل 10 + 2 دوره متوسطه خود را با حداقل 60٪ نمره تضمین شده گذرانده باشد.

داوطلب باید تحصیلات خود را با موضوعاتی مانند فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی و انگلیسی گذرانده باشد.

معیارهای واجد شرایط بودن ممکن است از دانشگاه به دانشگاه دیگر متفاوت باشد.

 

کمک و اعتباربخشی کالج آنا

به دلیل عملکرد عالی و کالج آموزشی ، بسیاری از آژانس­های شناخته شده مانند آن را لیست کرده و به رسمیت شناخته است.

 

شورای پزشکی هند.

سازمان بهداشت جهانی.

اتحاد جهانی آموزش پزشکی.

دایرکتوری بین المللی آموزش پزشکی.

بنیاد پیشرفت آموزش و تحقیقات بین المللی پزشکی.

کمیسیون آموزش فارغ التحصیلان پزشکی خارجی.

مدارک مورد نیاز

گذرنامه معتبر (ویزا).

شناسنامه.

بیمه ی درمانی.

گواهی صلاحیت.

10 اندازه گذرنامه عکس.

گواهی پزشکی از یک دکتر ثبت شده.

اسناد آموزشی اصلی.

نامه مهاجرت برای مطالعات از مرجع آموزش و پرورش موریس

رشته های غیر پزشکی در موریس

رشته های غیر پزشکی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

دانشگاه های موریس دارای یک مطالعه عالی در خارج از کشور است که بیشتر به دلیل دوره های متنوعی که دارد ، باعث می­شود دانشجویان بین المللی که مایل به ادامه تحصیل در موریس هستند ، آسانتر شوند. دانشجویان بین المللی که در موریس مشغول به تحصیل هستند می توانند موارد زیر را انتخاب کنند:

 

MBA

دارو

فناوری اطلاعات

حسابداری و امور مالی

مد و طراحی

مدیریت

روانشناسی

مهندسی

معماری

گردشگری

دندانپزشکی

مدیریت منابع انسانی

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

گردشگری

علوم کامپیوتر

مدیریت کسب و کار

ارتباطات

کسب و کار

قانون

 

هزینه تحصیل در موریس مقرون به صرفه است؛ اما هزینه آن به انتخاب کالج یا دوره مورد نظر شما بستگی دارد. بیش از 700 دوره در موریس وجود دارد. به طور متوسط ​​، هزینه شهریه برنامه های مختلف می تواند از 1500 تا 15500 دلار در سال باشد.

مراحل ویزا برای مطالعه در ماریتی

موریس مستلزم آن است که مؤسسه ای که دانشجو در آن ثبت نام کرده است ، از طرف دانشجویی به اداره گذرنامه و مهاجرت (PIO) در موریس مراجعه کند. روند درخواست 2-3 هفته طول می کشد. پس از تأیید برنامه ، PIO مجوز اجازه ورود موقت را به مدت سه ماه صادر می­کند تا بتواند آنها را به موریس سفر کند. هنگامی که دانش آموز در موریس است ، برای اطمینان از عدم رعایت این بیماری از دانش آموزان مبتلا به بیماری های مسری ، به ویژه ، HIV ، هپاتیت B یا ، لازم است یک سری از معاینات پزشکی (نمونه مدفوع و ادرار ، اشعه ایکس سینه و نمونه خون) انجام دهند. عفونت قفسه سینه

 

 

خطرات احتمالی برای دانشجویان در موریس

خطرات احتمالی برای دانشجویان در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بزرگترین دلخوریهای شما در اینجا احتمالاً پشه ، آفتاب سوختگی و معده ناراحت کننده اوقات است.

 

چندین ناحیه آبزی وجود دارد ، هرچند معدود مسافر با چیزی جدی تر از برش مرجان های عجیب روبرو می شوند.

دراز کشیدن در زیر نخل نارگیل ممکن است به عنوان یک بته گرمسیری به نظر برسد ، اما حوادث غم انگیز رخ داده است. هنگام قدم زدن در زیر درختان نارگیل مواظب باشید و در زیر آنها دروغ نگویید (یا ماشین خود را پارک کنید).

سیکلونها می توانند بین دسامبر (یا بیشتر از ژانویه) و مارس اتفاق بیفتند ، هر چند که تا اواخر آوریل بی نظیر نیستند.

خطر سرقت در موریس اندک است ، اما با این وجود ارزش احتیاط را دارد.

یک بیمه نامه مسافرتی برای پوشش سرقت ، ضرر و مشکلات پزشکی ایده خوبی است. برخی از سیاست ها به طور خاص فعالیت های خطرناک را حذف می کنند ، که می تواند شامل غواصی ، موتورسواری و حتی پیاده روی باشد. همیشه چاپ کوچک را بررسی کنید و مطمئن شوید که این خط مشی آمبولانس یا یک پرواز اضطراری به خانه را پوشش می دهد. اگر قصد غواصی دارید ، ما به شدت توصیه می کنیم بیمه خاص شیرجه زدن را با DAN خریداری کنید

چیکونگونیا

این عفونت ویروسی که توسط گزش برخی از پشه ها منتقل شده است ، تا سال 2005 در اقیانوس هند نادر بوده و تا زمانی که یک اپیدمی در رونیون ، موریس و سیشل رخ داد ، در اقیانوس هند نادر بود. نام غیرمعمول به معنای "آنچه خم می شود" در زبان آفریقای شرقی ماکوند ، اشاره ای به درد مفاصل و تحریفات جسمی است که در افراد مبتلا ایجاد می­کند. چیکونگونیا به ندرت کشنده است ، اما می تواند باشد و همیشه ناخوشایند است. علائم غالباً مانند آنفولانزا است ، با درد مفاصل ، تب بالا و بثورات شایع بدن.

 

مهم نیست که آن را با تب دنگی اشتباه بگیرید ، اما اگر به بیماری چیکونگونیا مبتلا شده باشید ، انتظار دارید حداقل برای یک هفته ، احتمالاً طولانی تر باشد. درد مفاصل می­تواند وحشتناک باشد و هیچ درمانی وجود ندارد. افراد آلوده باید به راحتی استراحت کنند (ترجیحا زیر یک پشه برای جلوگیری از برقراری مجدد) ، انجام ورزش ملایم برای جلوگیری از سفت شدن مفاصل به طور غیرقابل تحمل بهترین راه برای جلوگیری از آن ، دفع گاز از نیش پشه است ، بنابراین مواد دافع کننده زیادی به همراه داشته باشید ، از پلاستیک ضد پشه در هر کجا که می توانید استفاده کنید و اگر واقعاً کامل هستید ، یک شبکه پشه بیاورید.

 

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در موریس

مدارس بومی، بین المللی و ایرانی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مدارس بین المللی در موریس

دبستان بین المللی Clavis (CIPS)

آدرس: مونتاگن اوری ، موکا ، موریس

تلفن: (230) 433 4439

نرخ شهریه: 13،150 - 19،250 روپیه در ماه (به مدت 11 ماه)

 

CIPS برنامه سالهای بین المللی دوره کارشناسی (IB PYP) را ارائه می دهد. مدرسه از 3 تا 11 دانش آموز در دسترس است. دو زبانه به زبان انگلیسی و فرانسوی تشویق می شود.

 

مدرسه بین المللی Le Bocage (LBIS)

آدرس: کوه اوری ، موکا ، موریس

تلفن: (230) 433 9900

نرخ شهریه: 32،000 - 35،100 ریال در هر ماه (برای 11 ماه)

 

LBIS یک مدرسه بین المللی انگلیسی ، خصوصی ، مشترک و بین المللی است که آموزش و پرورش را برای دانش آموزان از سنین 11 تا 19 سالگی ارائه می­دهد. دانش آموزان برای IGCSE و امتحانات بین المللی کارشناسی آماده شده­اند. دانش آموزان در فرم های 1-7 ثبت نام می­کنند و توسط وزارت آموزش و پرورش موریتی و CoIS معتبر شناخته می شوند.

 

مرکز مراقبت و مراقبت روزانه Tots Tots Tots

آدرس: خیابان دافینز ، تامارین ، موریس

تلفن: + 230 483 8237

ایمیل: [email protected]

نرخ شهریه: 10،000 هزینه ثبت نام + 4500 روپیه - 8،100 / ماه بسته به تعداد روز / هفته ثبت نام شده.

 

مرکز مراقبت روزانه Tiny Tots یک مهد کودک و پیش دبستانی مشترک آموزشی است که در Tamarin در سواحل غربی موریس واقع شده است. از سال 1999 ، Tiny Tots آموزش پیش دبستانی دو زبانه پیشرو ، کودک محور (انگلیسی / فرانسوی) را برای کودکان از 3 ماه تا 5 سال به پایان رسانده و یک مدرسه تغذیه مستقیم برای دبستان بین المللی Telfair در Tamarin است.

 

دبستان بین المللی Telfair (راهنمایی)

آدرس: خیابان دافینز ، تامارین ، موریس

تلفن: + 230 483 5108

ایمیل: [email protected]

نرخ شهریه: 50.500 روپیه هزینه ثبت نام + 13.800 روپیه / ماه

 

در سال 2007 تأسیس شده است ، مدرسه ابتدایی بین المللی Telfair (TIPS) یک مدرسه خصوصی آموزشی انگلیسی است که در Tamarin ، در سواحل غربی موریس واقع شده است. ما یک موضوع گسترده ، متعادل ، مرتبط ارائه می دهیم

تحصیلات؛ گنجاندن برنامه درسی ملی انگلیس در محیطی شاد و شاد برای کودکان 5 تا 12 ساله. ما در حال حاضر یک مدرسه تغذیه مستقیم به دبیرستان Le Bocage Secondary در موکا هستیم (به بالا مراجعه کنید).

 

دبستان همپتون

آدرس: Quatre-Bornes شعبه Wooton ، شعبه Curepipe ، موریس

تلفن: (230) 465-5229

نرخ شهریه: استعلام در مدرسه

 

مدرسه به پیش دبستانی تا دبستان شروع می­کند. این یک مدرسه خصوصی ، هماهنگ ، انگلیسی و متوسط ​​است. دانشجویان گواهی امتحانات آموزش ابتدایی (CPE) را تکمیل می­کنند.

 

مدرسه آمادگی بین المللی (IPS)

آدرس: Labourdonnais ، Mapou ، موریس

تلفن: (230) 266 1973

نرخ شهریه: 18،480 روپیه در هر ماه

 

IPS یک مدرسه خصوصی قبل از دبستان و ابتدایی به زبان انگلیسی است از سنین 18 ماه تا 11 سالگی. مدرسه بین المللی آمادگی یک مدرسه داوطلب برنامه سال های ابتدایی است و کاملاً توسط CoIS معتبر است. پس از اتمام IPS ، اکثر دانش آموزان ما به دبیرستان بین المللی Northfields یا دبیرستان بین المللی Le Bocage می­پیوندند.

چاپ مقالات علمی در موریس و تاثیر آن

چاپ مقالات علمی در موریس و تاثیر آن | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

مجله پژوهشی دانشگاه موریس یک ژورنال علمی ، بین المللی است که به صورت همکار بررسی شده و برای دستیابی به آخرین نتایج محققان از حوزه گسترده ای از موضوعات مورد استفاده قرار می­گیرد. مجله تحقیق UOM مقالات اصلی ، بررسی دانش موجود ، ارتباطات کوتاه که قبلاً منتشر نشده است را می پذیرد. مقالات باید به زبان انگلیسی به جز زمینه هایی که مربوط به زبان فرانسه است نوشته شود. مقالات را می­توان در هر زمان ارسال کرد و پس از پذیرش برای هیئت تحریریه بین المللی ، در مجله تحقیق UOM بصورت آنلاین منتشر می شود.

 

شرکت در آزمون های بین المللی در موریس

شرکت در آزمون های بین المللی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آزمون­های بین المللی

MCAT یا آزمون پذیرش کالج پزشکی بیش از 80 سال است که آزمون فرایند پذیرش دانشکده پزشکی را ارزیابی می­کند تا آمادگی دانش آموزان را برای برنامه های سخت پزشکی ارزیابی کند.

امتحان MCAT دانش آموزان آینده نگر در مورد مهارت­ها و دانش مربیان و پزشکان پزشکی را به عنوان پیش نیازهای اصلی موفقیت در دانشکده پزشکی و عمل پزشکی معرفی می­کند.

 

آزمون GRE یا The Graduate Record ، آزمایشی است که توسط ETS (خدمات تست آموزشی) ، ایالات متحده آمریکا برای تجزیه و تحلیل پتانسیل نامزدی که متقاضی تحصیل در خارج از کشور است ، انجام شده است.

کنفرانس های علمی در موریس

کنفرانس های علمی در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

بیشتر مردم در سراسر جهان فقط از سواحل گرمسیر مسحور موریس ، مکانهای باستانی قابل توجه و سایر جاذبه های گردشگری آگاه هستند. با این وجود ، به طرز شگفت انگیزی ، کمتر کسی می داند که موریس نیز اتفاق می افتد که در محله یک جامعه بسیار پرکار از محققان و افراد دیگری است که در حال انجام مطالعات خارق العاده و تحقیقاتی با توانایی تحول در زندگی روزمره بشر هستند! این جامعه پر رونق دانشمندان و دانشگاهیان متعلق به زمینه های مختلفی از جمله باستان شناسی ، اطلاعات و فناوری ، مهندسی و غیره ، توسط هر کنفرانس سطح برتر در موریس به طور چشمگیری کمک می شود.

 

Internationalconferencealerts.com به تشویق جامعه علمی موریسی برای توسعه و کسب دانش بیشتر با خدمت به عنوان منبع اطلاعاتی معتبر در هر کنفرانس بزرگ بین المللی در موریس اختصاص داده شده است. کسانی که مایل به دریافت هشدارهای همایش نامه الکترونیکی به طور منظم در کنفرانس­های آینده در موریس 2020 هستند می­توانند مشترکاً در هشدارهای کنفرانس ما عضو شوند که حتی یک پولی هم هزینه ندارند! همچنین می­توانید با انتخاب رشته تحصیلی و مکان مورد نظر خود ، راهی را که برای دریافت این هشدارها انتخاب می­کنند ، سفارشی سازی کنید! Internationalconferencealerts.com همچنین به سازمان دهندگان کنفرانس و برنامه ریزان اجازه می دهد تا اطلاعات مربوط به رویدادهای آینده خود را ارسال کنند ، تا افراد بالقوه بالقوه را بهتر هدف قرار دهند و جمعیت بیشتری را به سمت وقایع خود جذب کنند.

جشن های دانشگاه ها در موریس

جشن های دانشگاه ها در موریس | موسسه حقوقی مهاجرت Go2TR

آیا آنها کریسمس را در موریس جشن می­گیرند؟

کریسمس در موریس  موریس جمعیت بسیار متنوعی دارد که تنها حدود 30٪ مسیحی هستند. با این حال کریسمس تقریباً توسط همه جشن گرفته می شود ، به طور یکسان مسیحی و غیر مسیحی به عنوان خانواده جمع می شوند و هدایا را مبادله می کنند. ... غالباً خانواده های طولانی برای باربیکی در ساحل جمع می شوند.فرهنگ موریس چیست؟

غذاهای موریس ترکیبی از تأثیرات کریول ، چینی ، اروپایی و هندی است. معمول است که ترکیبی از غذاها بخشی از همان وعده غذایی را تشکیل دهند. موریس در طول تاریخ خود با فرهنگ فرانسوی پیوندهای محکمی داشته و با یک "Savoir vivre" بسیار فرانسوی باقی مانده است.

آخرین ویرایش: 2020-04-04 17:07:37 234